Перейти до вмісту

Скидаємося прикольними картинками!

Повідомлень в темі: 2250

#2161 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2125 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 14.08.2018 – 20:52

Курить як паровоз, має розкішне тіло, і, як виявляється
Зображення
  • 0

#2162 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 14.08.2018 – 22:10

Зображення
переклад

Цитата

вось поле, у якім я растуць мае трахацца, ляжалі вочы твае на яго, і ўбачыш, што яна бясплодная

• 1

#2163 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.08.2018 – 21:21

Перегляд допису_Ex (12.08.2018 – 00:11) писав:

але ж це нормально! шо одна подобається, - маю на увазі. звичайно, шо подобається недосяжна - це ненормально. :wacko: :lol: ну але ж ми розуміємо - це просто дурнуваті мрії. ти коли небудь мріяла про шось до дурного недосяжне? я завжди. та й зараз - я мрію написати ОС! сам... :facepalm: в юності навіть спеціальну країну-острів вигадав. і впихував в неї все шо мені було треба. "правильну" цивілізацію так б мовити. ну переважно в ставленні до екогології. да, такий був трохи. мрійник. шкода шо писати романи не вмів і не вмію, понаписував би зараз... і всякі розумні дівчата пісялись би од мене окропом. :lol:
І давно це все у тебе? :D
Якби я була психіатром чи психологом, то напевно сказала б, що поняття "нормально" дуже відносне і що цілком "нормальних" нема і що всякі почуття нормальні. Але я не психолог і не психіатр, тому просто поділюсь своєю проблемою :D : я б хотіла бути мрійницею, як ти, але на жаль я реалістка. Тобто, за всіма зовнішніми ознаками я мабуть реалістка, навіть за тими картинками)), але всередині я щось не дуже хочу нею бути)

Повідомлення відредагував серпинка: 15.08.2018 – 21:26

• 0

#2164 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7158 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.08.2018 – 21:40

Перегляд допису_Ex (14.08.2018 – 20:52) писав:

Курить як паровоз, має розкішне тіло, і, як виявляється
Зображення
так я й повірив. хоча це не має значення. якби й любила. нащо їй це писати на дошці? а якщо й любить, ну то й що, Мені в цьому участі не брати, та не дуже й хочеться, бо не дуже вона й красуня, так собі, це ж не Гаврилівна для Еха, я б і ста баксів не дав, а там можна й поторгуватися :)

О пропоную рейтинг! Хто би скільки віддав за секс із знаменитістю? В яку суму оцінити зіркових повій? стать не важлива, хай буде гендерна рівність.
От я найдорожче оцінюю Таню Ліберман, хоча сам по собі секс це не щось цінне, це лиш засіб підвищення самооцінки, тому даю свою місячну зарплату, ааа... гаразд, даю дві зарплати - 500$

Повідомлення відредагував Уповноважений: 15.08.2018 – 21:41

• 0

#2165 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 16.08.2018 – 13:50

Перегляд дописусерпинка (15.08.2018 – 21:21) писав:

І давно це все у тебе? :D
Якби я була психіатром чи психологом, то напевно сказала б, що поняття "нормально" дуже відносне і що цілком "нормальних" нема і що всякі почуття нормальні. Але я не психолог і не психіатр, тому просто поділюсь своєю проблемою :D : я б хотіла бути мрійницею, як ти, але на жаль я реалістка. Тобто, за всіма зовнішніми ознаками я мабуть реалістка, навіть за тими картинками)), але всередині я щось не дуже хочу нею бути)
з дитинства. ще я розмовляю сам з собою. :lol: навіть не знаю, чого психіатр в воєнкоматі написав "здоровий".

значить ти не реаліст. а латентний фантазер. :D

Перегляд дописуУповноважений (15.08.2018 – 21:40) писав:

так я й повірив. хоча це не має значення. якби й любила. нащо їй це писати на дошці? а якщо й любить, ну то й що, Мені в цьому участі не брати, та не дуже й хочеться, бо не дуже вона й красуня, так собі, це ж не Гаврилівна для Еха, я б і ста баксів не дав, а там можна й поторгуватися :)

О пропоную рейтинг! Хто би скільки віддав за секс із знаменитістю? В яку суму оцінити зіркових повій? стать не важлива, хай буде гендерна рівність.
От я найдорожче оцінюю Таню Ліберман, хоча сам по собі секс це не щось цінне, це лиш засіб підвищення самооцінки, тому даю свою місячну зарплату, ааа... гаразд, даю дві зарплати - 500$
та ти прям шуґа дедді. :lol:
а чого ти рішив поставити так питання? хіба вони всі шльондри? я ніскільки б не давав. вони мали б мене просто хотіти. за так. або ніяк. :D Краще б спитав з ким би ви хотіли етасамає. поспілкуватися.

До речі про шльондр. Гаврилівна виявилася корисливою дурепою. Тягається зараз з надзвичайно потворним синком техаського мільярдера. гидкий, очевидно тупий як валянок, з явною невпинною алопецією на його потворній макітрі і з цицьками. вдягається як клоун. зато колекціонує air cooled порше. ояк. така сумна жиза. ну не можна закохатися в таке лайно. зато можна в його гроші. тож, хмурий, ти б зі своїми пятьма сотками не ганьбився. дівчатка з того краю починають ворушитися на інших магнітудах нулів.
  • 0

#2166 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 16.08.2018 – 14:32

мовою лубриканта, але у якості винятка, - можна, взято ж з нашої спільноти, смішно ж! :D Мушу зізнатися - це от про мене, якшо мене розізлити, то, нажаль, я можу наказати купу "компліментів". це пагана якість. :yes: нема виважености/прагматичности. сама імпульсивність. заздрю кальмару. він як пітон. :lol:
Зображення
  • 0

#2167 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 16.08.2018 – 21:18

але всеодно я її люблю. просто погляньте, на неї неможливо дивитися. наймиліше створіння, яке я коли небудь бачив.
Зображення

.
.
.
.
цікаво як там стрижуть.
Зображення

Кріатіф.
Зображення

Повідомлення відредагував _Ex: 16.08.2018 – 21:24

• 0

#2168 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 16.08.2018 – 23:15

Перегляд допису_Ex (16.08.2018 – 13:50) писав:

з дитинства. ще я розмовляю сам з собою. :lol: навіть не знаю, чого психіатр в воєнкоматі написав "здоровий".
Може ти мовчки з собою розмовляєш?)) І тому цього ніхто не помічає. Як Шерлок у 3-му сезоні 2-ій серії 20-24 хвилина :D :
https://uafilm.tv/324-sherlok.html

значить ти не реаліст. а латентний фантазер. :D
Я відкритий фантазер) Ще в дитинстві здійснила камінг-аут))
Фантазер і мрійник - це трошки різне. Фантазер не вірить своїм вигадкам) Не слідує за ними, так би мовити.

та ти прям шуґа дедді. :lol:
а чого ти рішив поставити так питання? хіба вони всі шльондри? я ніскільки б не давав. вони мали б мене просто хотіти. за так. або ніяк. :D
А якщо б тобі доплатити, то ти б за скільки погодився, з Тіною?))

До речі про шльондр. Гаврилівна виявилася корисливою дурепою. Тягається зараз з надзвичайно потворним синком техаського мільярдера. гидкий, очевидно тупий як валянок, з явною невпинною алопецією на його потворній макітрі і з цицьками. вдягається як клоун. зато колекціонує air cooled порше. ояк. така сумна жиза. ну не можна закохатися в таке лайно. зато можна в його гроші. тож, хмурий, ти б зі своїми пятьма сотками не ганьбився. дівчатка з того краю починають ворушитися на інших магнітудах нулів.
Бачиш, _Ех, не так вже й багато важить зовнішність як ти собі думав)

Повідомлення відредагував серпинка: 16.08.2018 – 23:16

• 0

#2169 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 00:00

Перегляд дописусерпинка (16.08.2018 – 23:15) писав:

Може ти мовчки з собою розмовляєш?)) І тому цього ніхто не помічає. Як Шерлок у 3-му сезоні 2-ій серії 20-24 хвилина :D :
https://uafilm.tv/324-sherlok.html
шо це за сайт? я не пішов туди бо напевно ж не робитиме ніхрена на хрюнделі. ти там серіали дивишся? платно чи шо це. там Клініка є? А то на толоці виклали тільки перші 3 сезони і кілька серій 4-го. а хотілось би подивитися усе.

Цитата

Я відкритий фантазер) Ще в дитинстві здійснила камінг-аут))
Фантазер і мрійник - це трошки різне. Фантазер не вірить своїм вигадкам) Не слідує за ними, так би мовити.
не знав такого. це ти сама вигадала? :D можна бути і тим і іншим. тебе не поймеш, то ти кажеш шо реаліст який нічого такого не має, то оказується фантазер зі стажем.)

Цитата

А якщо б тобі доплатити, то ти б за скільки погодився, з Тіною?))
Хто це така?
взагалі ні, мені не треба це все. я теоретик. :lol:

Цитата

Бачиш, _Ех, не так вже й багато важить зовнішність як ти собі думав)
а ти бачиш я там слово "мільярдер" виділив? звичайно зовнішність вже тоді не важить.
  • 0

#2170 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 00:20

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 00:00) писав:

шо це за сайт? я не пішов туди бо напевно ж не робитиме ніхрена на хрюнделі. ти там серіали дивишся? платно чи шо це. там Клініка є? А то на толоці виклали тільки перші 3 сезони і кілька серій 4-го. а хотілось би подивитися усе.
Просто знайшла сайт, спеціально для тебе шукала, де є Шерлок українською онлайн, щоб ти зміг переглянути, не вантажачи усього серіалу, 20-24-у хвилину 2-ї серії 3-го сезону Шерлока :D Подивись, там цікаво.)

не знав такого. це ти сама вигадала? :D можна бути і тим і іншим. тебе не поймеш, то ти кажеш шо реаліст який нічого такого не має, то оказується фантазер зі стажем.)
Ну от скажи, як я можу бути реалістом, не маючи фантазій? Реаліст протистоїть своїм фантазіям) Тому реаліст мусить бути фантазером. Це боротьба між уявою і дійсністю... Ех, я думала, ти друг і мене розумієш.., а ти..))

Хто це така?
взагалі ні, мені не треба це все. я теоретик. :lol:
Тіна - Таня Ліберман, українська Скарлет Йохансон, коротко -Тіна Кароль, про яку мріє Хмурий, ну шо ж ти такий нездогадливий.

а ти бачиш я там слово "мільярдер" виділив? звичайно зовнішність вже тоді не важить.
А коли вона важить? От недавно дивилась фільм "Красуня на всю голову", там теж про зовнішність, видно тема в світі зараз актуальна)
  • 0

#2171 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 00:46

Перегляд дописусерпинка (17.08.2018 – 00:20) писав:

Просто знайшла сайт, спеціально для тебе шукала, де є Шерлок українською онлайн, щоб ти зміг переглянути, не вантажачи усього серіалу, 20-24-у хвилину 2-ї серії 3-го сезону Шерлока :D Подивись, там цікаво.)
Клініка - ось шо цікаво. :D

Цитата

Ну от скажи, як я можу бути реалістом, не маючи фантазій? Реаліст протистоїть своїм фантазіям) Тому реаліст мусить бути фантазером. Це боротьба між уявою і дійсністю... Ех, я думала, ти друг і мене розумієш.., а ти..))
дааа? як все заплутано. у реалістів.))) ти надто замкнена шоб тебе розуміти добре. :P

Цитата

Тіна - Таня Ліберман, українська Скарлет Йохансон, коротко -Тіна Кароль, про яку мріє Хмурий, ну шо ж ти такий нездогадливий.
Я знав але підзабув, шо Тіна Кароль - це Таня Ліберман. А шо вона "українська Скарлет Йогансон" - взагалі не знав. Я чесно випав з українського контексту трохи. Коли я побачив "Тіна", то взагалі подумав про Xtina, знаєш хто це? Ну Христя Aguilera. Вона мені теж наравиться. Але в молодості. ну коли вона років там 15 тому була така струнка і ото така пісня є, шось там, забув. :lol: отам вона така *нявчить :lol:
Знайшов! Сила павутиння. І це було вже 19 років тому :o Який жах, як цей час летить. До речі, Христя така як я.))) От неважко побачити шо вона схожа на Гаврилівну! :lol:
Пісня про яку була мова.

Цитата

А коли вона важить? От недавно дивилась фільм "Красуня на всю голову", там теж про зовнішність, видно тема в світі зараз актуальна)
Завжди коли мова йде про кахання. не до грошей а саме до людини. Вона важить але це неважливо, хоч як парадоксально це звучить. красиві знаходять собі красивих, звичайні звичайних, і навіть патворні якшо вже не зовсім - знаходять собі подібних. і всі потім розбігаються. :lol: але зовнішність важить!
  • 0

#2172 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 12:57

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 00:46) писав:

Клініка - ось шо цікаво. :D
Ти мені не друг :P

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 00:46) писав:

дааа? як все заплутано. у реалістів.))) ти надто замкнена шоб тебе розуміти добре. :P
Ну ти ж сам казав, що головне зараз це гроші або зовнішність. Нікого не цікавить внутрішній світ. Будеш тут незамкненою?)
  • 0

#2173 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 13:54

Перегляд дописусерпинка (17.08.2018 – 12:57) писав:

Ти мені не друг :P

Ну ти ж сам казав, що головне зараз це гроші або зовнішність. Нікого не цікавить внутрішній світ. Будеш тут незамкненою?)
Я Шерлока Голмса в дитинстві надивився. ну вибач. я люблю комедії!

Я не казав, шо внутрішній світ "нікого не цікавить", я казав, шо зовнішність важить. ;) А в тебе як, - багатий внутрішній світ, так? :brovy:
  • 0

#2174 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1138 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 17.08.2018 – 14:03

Зображення
  • 1

#2175 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 14:49

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 13:54) писав:

Я Шерлока Голмса в дитинстві надивився. ну вибач. я люблю комедії!
Та то шо я запостила теж комедійне) Але так, там специфічний англійський гумор, там не нарегочешся, його розуміти треба.

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 13:54) писав:

Я не казав, шо внутрішній світ "нікого не цікавить", я казав, шо зовнішність важить. ;) А в тебе як, - багатий внутрішній світ, так? :brovy:
Хто його знає, він не досліджений)) Може там щось і є коштовне... для психіатра чи психолога :D

Повідомлення відредагував серпинка: 17.08.2018 – 14:49

• 0

#2176 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 15:17

Перегляд дописусерпинка (17.08.2018 – 14:49) писав:

Та то шо я запостила теж комедійне) Але так, там специфічний англійський гумор, там не нарегочешся, його розуміти треба.
я от не знаю на рахунок цього англійського гумору... він як невловимий джо. його хто не будь бачив? :D все шо я бачив англійського і яке за умовою мало бути гумористичне, було або смішне або ні. як з усіма іншими гуморами. я не розрізняю англійський гумор!

Цитата

Хто його знає, він не досліджений)) Може там щось і є коштовне... для психіатра чи психолога :D
а ти ж знаєш хто у нас тут дослідник? :D ну малюєш ти гарно, значить ти маєш задатки творчої особистости, вишивала ще. поки не набридло. у творчих особистостей у всіх багатий внутрішній світ. я от іноді читаю на фб таких ну багатих, і думаю, ну от шо за wtf вона/він написала/в? :lol: тупий я коротше для високих матерій.
  • 0

#2177 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 21:27

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 15:17) писав:

я от не знаю на рахунок цього англійського гумору... він як невловимий джо. його хто не будь бачив? :D все шо я бачив англійського і яке за умовою мало бути гумористичне, було або смішне або ні. як з усіма іншими гуморами. я не розрізняю англійський гумор!
Якщо гумор вжитий у складній напруженій ситуації, то він може і не викликати сміху, а просто розрядити обстановку. Гумор не завжди має породжувати сміх, чи усмішку. Англійський гумор то взагалі і висловлюється без усмішки і сприймається часто теж без неї. Тобто, для мене, якщо не смішно і необразливо, але є якісь невловимі емоції, то це англійський гумор, якщо смішно - то це просто жарт, який і в африці жарт, якщо образливо - то злий жарт, і то ще треба вміти злосно жартувати.

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 15:17) писав:

а ти ж знаєш хто у нас тут дослідник? :D ну малюєш ти гарно, значить ти маєш задатки творчої особистости, вишивала ще. поки не набридло. у творчих особистостей у всіх багатий внутрішній світ. я от іноді читаю на фб таких ну багатих, і думаю, ну от шо за wtf вона/він написала/в? :lol: тупий я коротше для високих матерій.
Ну, дякую за "гарно малюєш" :). Так хто у нас "Паганель"?)) Якщо ти тупий для високих матерій, то ти маєш ходити до церкви))

Повідомлення відредагував серпинка: 17.08.2018 – 21:32

• 0

#2178 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 7158 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 17.08.2018 – 21:52

Перегляд допису_Ex (16.08.2018 – 21:18) писав:

але всеодно я її люблю.
тобі екзорциста треба. чи якусь іншу допомогу.
  • 0

#2179 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 2125 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 21:53

Цитата

Якщо гумор вжитий у складній напруженій ситуації, то він може і не викликати сміху, а просто розрядити обстановку.
майже як проносне. :lol:

Цитата

Ну, дякую за "гарно малюєш" :). Так хто у нас "Паганель"?))
ну хто хто. дід пихто. ясно ж і так. :D
  • 0

#2180 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • 1823 повідомлень

Відправлено 17.08.2018 – 22:26

Перегляд дописусерпинка (17.08.2018 – 21:27) писав:

Якщо ти тупий для високих матерій, то ти маєш ходити до церкви))
Але в принципі, якщо ти ходиш на фб і твіттер, то для тебе цього мабуть достатньо) Я от лише на теревені ходжу. Всі ми не доганяєм деякі високі матерії, але все ж дещо вловлюєм) *підбадьорливо. ;)

Перегляд допису_Ex (17.08.2018 – 21:53) писав:

ну хто хто. дід пихто. ясно ж і так. :D
Оце напевно те, що називається стеготекстом)

Перегляд дописуУповноважений (15.08.2018 – 21:40) писав:

Щось в тебе самоооцінка геть впала. На, почитай.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних