Перейти до вмісту

Чаклунство

Повідомлень в темі: 32

#21 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3807 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна

Відправлено 16.08.2008 – 09:34

Перегляд дописуSotnik (15.08.2008 23:20) писав:

А чому, власне, гріх? Хіба в Біблії щось сказано про заборону чаклунства? В 10-и заповідях про це точно нічого нема...
А те, що попи кажуть про гріх чаклувати, так на це не слід зважати. Це вони зараз так цивілізовано з "конкурентами" борються. Раніше конкурували не цивілізовано - палили на багаттях та й все.
Хочу нагадати пану Sotnik, що Біблія це не тільки 10 заповідей.
А на рахунок таких речей в Біблії є зауваження:
"Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я - Господь, Бог ваш!" (Левит 19:31)

"А душа, що звертається до померлих духів та до чарівників, щоб бути з ними, - то Я зверну Своє лице проти тієї душі, - і винищу того з-посеред народу його" (Левит 20:6)

"А чоловік або жінка, коли будуть вони викликати духа мертвого або ворожити, - будуть конче забиті, камінням закидають їх, кров їхня на них!" (Левит 20:27)

"Нехай не знайдеться між тобою такий, хто переводить свого сина чи доньку свою через огонь, хто ворожить ворожбу, хто ворожить по хмарах, і хто ворожить по птахах, і хто чарівник, і хто чорнокнижник, і хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке, і через ті гидоти Господь, Бог твій, виганяє їх перед тобою." (Повторення закону 18:10-12)
  • 0

#22 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 16.08.2008 – 22:08

мені розповідали, що моя прабабця була відьмою
і моїй бабці та мамці таке витворяла, шо хоч на стіну лізь
померла за рік до мого народження
але перед тим як померти, дуже довго мучилась

і ще казали, шо як вже була мертва але щє перед похованням лежала на дивані
то постійно падала з дивану
о__0
  • 0

#23 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.08.2008 – 22:12

Перегляд дописуVepr (16.08.2008 23:08) писав:

мені розповідали, що моя прабабця була відьмою
і моїй бабці та мамці таке витворяла, шо хоч на стіну лізь
померла за рік до мого народження
але перед тим як померти, дуже довго мучилась

Ну так відьми і не можуть померти нормально. Вони або передають комусь свою силу, або їм прорубують в стелі діру.
А хіба, Вепре, нікому з твоїх не передалось те вміння?
  • 0

#24 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 16.08.2008 – 22:28

А може Vepr не Vepr а Witcher? :huh:
Модератори стережіться, не давайте йому попереджень, а то ще магію використає проти вас)))
  • 0

#25 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 16.08.2008 – 22:34

Перегляд дописуОлеська (16.08.2008 23:12) писав:

Ну так відьми і не можуть померти нормально. Вони або передають комусь свою силу, або їм прорубують в стелі діру.
А хіба, Вепре, нікому з твоїх не передалось те вміння?
у прабабці сестра була
а нашим так воно і нафік тре

Перегляд дописуФенікс (16.08.2008 23:28) писав:

А може Vepr не Vepr а Witcher? :(
Модератори стережіться, не давайте йому попереджень, а то ще магію використає проти вас)))
звісно ж використаю!
тілько на мене бан накладуть
так одразу магію зафігачу
і на всіх, хто мені попередження кліпаф, нападе бєзпрабудна срачка на 3 місяці :huh:
  • 0

#26 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 17.08.2008 – 16:18

Перегляд дописуSterva (16.08.2008 00:27) писав:

А ще постав свічку за ту бабцю і за (тільки не дивуйся) її здоров'я. Якщо вона щось тобі і твоїй родині і підробляла воно все вернеться проти неї.
Насправді, дієва порада.... Колись мені було гидко на душі, задумала піти в церкву, поставити свічку за здоров2я однієї людини... То бабця заборонила, сказала, щоб не ставила ніколи свічку за здоров"я дорогих мені людей, а замовляла службу. Яка причина? Бабця сказала. що коли ставиш свічку, ніколи не знаєш, з якою метою ставили свічку перед тобою, а ідеально лунку для свічки ніхто не вичищає.. А є ще такі "добрі люди", які ставлять свічку догори ногами.. Тобто знизу свічки відщіпують віск і той гніт палять... І так ставлять горіти.. То на хворобу і на смерть...

Ще одна порада... Колись мала таку сусіду, що завжди приходила щось зичити, але парне число (на той час нас жило четверо в хаті. І в нас помтійно були якісь проблеми вдома.. і зі здоров2ям. і між родиною.. за пів року тричі обікрали квартиру, на операцію попали тато і я... І мамина сестра втратила дитину.... Одна жінка в лікарні порадила насипати в поріг (між підлогою і порогом) свяченої солі, тоді ніяка нечисть до хати не зайде.. Справді. так і сталось... Сусідка перестала до нас приходити взагалі... Хоч і тепер живе на одному поверсі з батьками... І попробуй не вір...
  • 0

#27 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:попелу

Відправлено 17.08.2008 – 17:11

Перегляд дописуVakuolka (17.08.2008 17:18) писав:

бабця заборонила, сказала, щоб не ставила ніколи свічку за здоров"я дорогих мені людей, а замовляла службу. Яка причина?

помоєму причина проста - замовити службу трохи дорожче ніж купити свічку :)
  • 0

#28 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 17.08.2008 – 18:48

На мою думку не варто відповідати чаклунством на чаклунство. В магії є таке поняття як "відворот". Тобто будь-яка чорна магія, свідома чи не свідома (вроки) повертається з потрійною силою, можливо не тепер, але пізніше. Не позаздрю Вам панно Олеська...Можливо дійсно варто пошукати якусь бабку, яка б Вам допомогла, хоч таких тепер дуже-дуже мало.
Можу лише порадити Вам практику енергетичного захисту. На скільки мені відомо, Ви володієте потужною внутрішньою енергетикою, тому вважаю, що це Вам допоможе. Коли сусідка буде дивитися на Вас, під час розмови з нею дивіться їй не в очі, а в міжбрів"я (так зване третє око). Так Ви вбережете себе від енергетичного вампіризму. Намагайтеся не повертатися до неї спиною, адже ззаду на нас легше нанести енергетичну атаку.
Створюйте навколо себе захисний енергетичний шар. Методик є багато. Проте найдієвішим вважається така: уявіть собі, що ви збираєте енергію, яка є у Вас в середині в енергетичний комок в області сонячного сплетіння (трішки вище шлунку), потім цей шар підніміть подумки аж до тім"я. Там поділіть його подумки на чотири частини. Кожну з цих частин починайте обертати кругом себе: одну від голови до ніг, другу навкруги себе, ще дві - по діагоналі в дві сторони. Таким чином утворюється енергетичний кокон, який захищатиме Вас від енергетичного вампіризму, вроків ітд. Це все схоже на медитацію і цьому треба тренуватися. Мені в свій час допомагало :)
Ще б порадила по можливості частіше ходити босою по землі, проводити дендролікування (саме верба дає енергетику, яка захищає від чарів), тобто постійно контактувати з природою і таким чином попонювати свій енергетичний потенціал. А ще мені дуже допомагає місячне світло, від нього йде дуже багато енергії )))
  • 0

#29 TRYNDY_RYNDY

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:bagdad

Відправлено 29.08.2008 – 03:24

to vso ne tak
fihnya-zabud

yoly-paly-a ya tak i doper-ya toje vidmak
klovo,4esno-moiy babi keli tej dirku v kryshi prorubaly -bo to niby krak upav to odne to druhe-aj bidna ne viddala kinci poky tu stelyu ne rozkulupaly-ale mene taky troxy shos navchyla-ale ya ne seryozno do toho stavivsya.j poky moi prokloni ne po4aly zbuvatysya-aj hydko-yak baba stara-tak i syplyatsya-ale to sylnishe za mene-samo po sobi .ya ne moju to zupunyty
ale to vje v kraynix vypadkax buvae-raz u roky
a u babci pid lijkom yakixos lento4ok ta virovo4ok ta banok z mini yaycyamy kupu nashly-i vsyakoho barahla inshoho
to ya mayu vid toho shos troxy
ale meni to po barabanu-koly koxana ludyna mene obrazyla-sebe vid zlosti proklyav-tak i stalos-zabuty ne moju-mu4usya niby vje i ne xo4u toyi durnoyi lubovi-dumav psyxom stav,4y buv spo4atku-a ne-kajut-zdaroff
to i e miy dar vidmivskiy-proklyon! ale to usyo fignya-bo yak ne budesh tak dumaty-zahneshsya-to ya pro sebe
a she miscya na zemli sobi ne naxoju-vse b des blukav-kudys xo4u-a yak popadu-to tikayu..i tak ves chas
  • 0

#30 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 29.08.2008 – 12:26

Нічого її де давай і не бери, і взагалі не розмовляй, навіть якщо ситуація буде мати дикий і абсурдний виглядю, ставлячи тебе у дуже незручне становище. Не повертайся до неє в фас, прикривай сонячне сплетіння. Активізуй висхідний поток, якщо вмієш. Візуалізуй навколо себе дзеркальну сферу (дзеркало назовні). МОжеш перехрестити її зі спинни, або просто візуалізуючи свіої рухи. Май на увазі, що є можливість того, що реакція її може бути шокуючою.

Дім можна "поичтити", наприклад покропивши свяченою водою всі кути, по діагоналі у всіх кімнатах, тобто якщо їх 4, то 1-3, 2-4. У щілину порога можна забити декілька кілочків (2-3 см довжино і 2-4 мм діаметром) з осики.

Якщо Ти християнка - відвідуй літургії і пройди соборування та елей-помазання і не формально, а повністю вникаючи у це. Можеш дати на службу уза своє здоров'я у монастир. Мможе бути і інша релігія що використовує складні ритуали.

Як мінімум кожного ранку виконуй якийсь охоронний обряд. Може бути, наприклад Ритуал Виганяючої Пентаграми. Можна просто читати охоронну молитву Киприяна, або Псалом 90, стараючись ввести себе у неглибокий екстаз (так щоб потім психіатри не виводили) - досить непогані заклинання <_< . Можна, також пити св. воду.

Квіти, на данний момент, взагалі не чіпай. Викинь килимок з під порога взагалі. "Сміття", яке знаходиш попроси прибрати когось, хто не має відношення до твоєї хати.

Якщо вона дійсно "відьма" яка працює на знищення - протестояти їй її ж "зброєю" беззмістовно, якщо немає відповідних навиків та досвіду. Ефективнішим буде проламати її голову трубою або перерізати горло :prapor3: . Не думаю, що вона хоче знищити, швидше за все вона займається відбиранням "енергії" (в її розумінні везіння, здоров'я і т.д.).

Але краще (окрім всого), таки знайди спеціаліста, бажано не таку ж саму відьму, а, наприклад, когось, хто добре зливає віск. Якщо є час і бажання, можеш проїхатися у В.Ясенів У Верховинському р-ні до Нечайя - окрім всього отримаєш море вражень та екзотики. Правда, восени він веде себе трішки більш ексиравагантно чим завжди :happy1:.

Ці "народні" методики для тих, хто не має відповідних знань та навиків.

Повідомлення відредагував Aleph: 29.08.2008 – 12:55

• 0

#31 Пляма

спонтанна...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 738 повідомлень
  • Місто:|LemberG|

Відправлено 29.08.2008 – 13:37

минулого року 2 вечори підряд на нашій сходовій клітці хтось робив "пакості", 1-й вечір - розмазаний смалець (чи щось таке), а 2-й - рокладені гарненько людські какашки по всій площадці.. :prapor3: (мені довелось прибирати, щоб не рознесли поп ід*їзду)
було моторошно, але ми не знали кому саме це роблять, бо 4 квартири на поверсі...
ну і щоб 3-го разу не сталося, я покропила свяченою водичкою...Знущання припинилися
  • 0

#32 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.08.2008 – 20:43

А для кого тоді таке пороблено: Вже з початку тижня на тротуарі від мого місця проживання до стрийського базару або цілі екскременти або вже хтось вляпався, притому шо то тваринок якихось... Комунальники або сліпі або мене шляки трафляють! Колись точно заставлю когось то прибрати, скорше всього власника однохвостого.
  • 0

#33 Тимофій

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.05.2016 – 10:12

Перегляд дописуОлеська (15.08.2008 – 19:50) писав:

Я знаю, як вберегтись, але все забуваю, коли її бачу, вилітає з голови. Думала вже сама якось спробувати похімічити проти неї, але боюсь. Що Ви порадите в цій ситуації?
Обереги, шпилька, ніж... є багато способів захисту.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних