Перейти до вмісту

Найбільше Зло

Повідомлень в темі: 130

Опитування: Про Зло (79 користувачів проголосувало)

Найбільше Зло - це:

1. Чоловік (4 голосів [5.06%])

Процент голосів: 5.06%

2. Жінка (5 голосів [6.33%])

Процент голосів: 6.33%

3. Гроші (18 голосів [22.78%])

Процент голосів: 22.78%

4. Зброя (14 голосів [17.72%])

Процент голосів: 17.72%

5. МакДональдс (18 голосів [22.78%])

Процент голосів: 22.78%

6. Релігія (20 голосів [25.32%])

Процент голосів: 25.32%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:попелу

Відправлено 15.08.2008 – 22:59

Голосувала за пункт "гроші".
Але якщо повернутись до створення світу, то найбільше зло мабуть жінка: Єва з"їла яблоко, з"явився стид, звідси усвідомлення різності статі, звідси кохання та секс, звідси ревнощі, звідси вбивства, звідси ненависть... (невже це я сказала?...)
Крім того, читала таку думку, що майже всі війни починались через жінку.

А шо, жіночки, це тішить ваше самолюбство?))) Femina intrumentum diaboli як то кажуть))))

Цитата

Я вважаю, що всі перераховані в голосування об*єкти-суб*єкти - це лиш потенційні носії\ засоби Зла чи\і Добра.
ну нема абсолютного Добра і Зла.

Повідомлення відредагував Фенікс: 15.08.2008 – 22:59

• 0

#22 Sterva

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 23:37

нема і цьому світі ні зла ні добра, є лише наше ставлення до всього
Я проголосувала за релігію. чому? саме через неї і виникає багато суперечок, саме воно нав'язує людині ті чи інші бачення і саме вона зомбує людей. Звісно, що найлегше сказати, що найбільшим злом є самі люди, але ж є і такі що чинять лише угодне і добре, як бути з цими світлими душами?
Злом в своїй першооснові важається Диявол, Сатана, Люцифер чи як там його ше називають, сама він породжує непокір, агресію, війни і т. д. АЛЕ не варто забувати що коли є темне, неодмінно має бути і світле. Вже проблема людини чого вона впустить в себе більше і чим дозволить керуватися собі. На життєвій дорозі є багато вказівників і тільки людина вирішує дотримуватись правил дорожнього руху чи ні.

Повідомлення відредагував Sterva: 15.08.2008 – 23:38

• 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.08.2008 – 23:39

дурість – то найбільше зло

Перегляд дописуФенікс (15.08.2008 23:59) писав:

Але якщо повернутись до створення світу, то найбільше зло мабуть жінка: Єва з"їла яблоко, з"явився стид, звідси усвідомлення різності статі, звідси кохання та секс, звідси ревнощі, звідси вбивства, звідси ненависть... (невже це я сказала?...)

А шо, жіночки, це тішить ваше самолюбство?))) Femina intrumentum diaboli як то кажуть))))
тобто, без жінок не булоб так весело, як з жінками :huh:

пс
шо за діаболі інкрементум? о__0
  • 0

#24 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 23:42

Цитата

то олеська писала а не я. забув поставити цитатні дужки)
А Femina instrumentum diaboli - це відоме прислів'я - жінка інструмент диявола.
  • 0

#25 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.08.2008 – 23:59

Sterva
уга уга
неіснує у світі ні добра ні зла – усе є так, як воно є
існує лише людська думка, я нічого не значить

от шось таке здається казав сатаніст якись ))))

а релігія – то не зомбування
зомбування – це сліпа віра

Перегляд дописуSterva (16.08.2008 00:37) писав:

АЛЕ не варто забувати що коли є темне, неодмінно має бути і світле.
хоча і це не відіграє значної ролі – аби було холодне :( :( :huh:

Перегляд дописуФенікс (16.08.2008 00:42) писав:

о, і тут ця Лесько фстигла %)
  • 0

#26 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 11:19

Перегляд дописуОлеська (15.08.2008 23:03) писав:

то найбільше зло мабуть жінка: Єва з"їла яблоко, з"явився стид, звідси усвідомлення різності статі, звідси кохання та секс, звідси ревнощі, звідси вбивства, звідси ненависть... (невже це я сказала?...)
Взагалі-то, це все можна віднести і до чоловіків. Наче через них не буває ревнощів, вбивств і те де. Наприклад, якщо Вам не подобається і Вас дратує попса, то це ж Ваші проблеми, звинувачувати попсу у цьому не можна) Смаки та думки різні. Так само і хлопці. Не говорять же ж дівчата шепотом їм на вушка "вбий нашого сусіда, бо він на мене подивився" чи "згавлтуй мене". Ці думки приходять самі та абсолютно свідомо їм у голови.
Не по темі, але існує версія, що першою жінкою була не Єва, а Ліліт. Вона мала такі ж права, як і Адам. Але через Адамове бажання, щоб та йому підкорялась, вона стала демоницею та вважається першим ваміром (так як висмоктувала кров дітей, ги-ги-ги))). Кажуть, що це саме вона підбила Єву з"їсти те кляте яблуко.
Дівчата слабші та хитріші, але ж хлопці все ж жорстокіші.

Повідомлення відредагував даринка: 16.08.2008 – 11:21

• 0

#27 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 16.08.2008 – 12:07

Гроші і Релігія йдуть поруч...що вчергове підтверджує продажність релігії і зло грошей, гг. Можна зробити висновок що і гроші і релігія - від Сатани :huh:
  • 0

#28 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2008 – 12:32

Перегляд дописударинка (16.08.2008 12:19) писав:

Взагалі-то, це все можна віднести і до чоловіків. Наче через них не буває ревнощів, вбивств і те де. Наприклад, якщо Вам не подобається і Вас дратує попса, то це ж Ваші проблеми, звинувачувати попсу у цьому не можна) Смаки та думки різні. Так само і хлопці. Не говорять же ж дівчата шепотом їм на вушка "вбий нашого сусіда, бо він на мене подивився" чи "згавлтуй мене". Ці думки приходять самі та абсолютно свідомо їм у голови.
Не по темі, але існує версія, що першою жінкою була не Єва, а Ліліт. Вона мала такі ж права, як і Адам. Але через Адамове бажання, щоб та йому підкорялась, вона стала демоницею та вважається першим ваміром (так як висмоктувала кров дітей, ги-ги-ги))). Кажуть, що це саме вона підбила Єву з"їсти те кляте яблуко.
Демониця кажеш... Хмм :( Дівчата/жінки жорстокіші, хитріші, то факт! Просто їх жорстоку фантазію чоловіки можуть виконати, не жіноча то справа! Тема дуже широка і однозначно по-темі можна багато дискутувати, адже кожен для себе вирішує шо таке найбільше зло! Я ніколи не вважав і не вважаю жінок злом! Ну як таких милих створіннячок можна вважати злом :huh:
  • 0

#29 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 12:39

Перегляд дописуФруктик (16.08.2008 13:32) писав:

Демониця кажеш... Хмм :( Дівчата/жінки жорстокіші, хитріші, то факт! Просто їх жорстоку фантазію чоловіки можуть виконати, не жіноча то справа! Тема дуже широка і однозначно по-темі можна багато дискутувати, адже кожен для себе вирішує шо таке найбільше зло! Я ніколи не вважав і не вважаю жінок злом! Ну як таких милих створіннячок можна вважати злом :huh:
Гм. А Ви колись чули, що жінка 50 років згвалтувала неповнолітнього хлопця?=) Чомусь у новинах більше чути, що "який-то там чоловік згвалтував та познущався над тілом", "вбив та заховав тіло біля дороги". Це ще нічого! Нещодавно якийсь хлопець 13 чи 14 років просто так вбив двох подруг, які собі тихенько йшли додому. А тиждень назад трапилася ще одна цікава історія у селі моєї бабусі. Пацанчик, 21 рік, так бив свою 19річну жінку, що вивхнув собі декілька пальців!=) Так, дівчата безмежно жорстокі)

Повідомлення відредагував даринка: 16.08.2008 – 12:42

• 0

#30 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.08.2008 – 12:59

Перегляд дописударинка (16.08.2008 13:39) писав:

Гм. А Ви колись чули, що жінка 50 років згвалтувала неповнолітнього хлопця?=) Чомусь у новинах більше чути, що "який-то там чоловік згвалтував та познущався над тілом", "вбив та заховав тіло біля дороги". Це ще нічого! Нещодавно якийсь хлопець 13 чи 14 років просто так вбив двох подруг, які собі тихенько йшли додому. А тиждень назад трапилася ще одна цікава історія у селі моєї бабусі. Пацанчик, 21 рік, так бив свою 19річну жінку, що вивхнув собі декілька пальців!=) Так, дівчата безмежно жорстокі)
Жінки ніжні, одного разу вистачило б гвалтанути так, шоб її більше ніхто не діставав... А той шо пальці вивихнув, то відробився легкими травмами, міг і руку зламати! Дівчата жорстокі тоді, коли їх хтось образить, зачепить, а так вони милі і пухнасті :huh: Просто треба вміти обходитись з людьми :(
  • 0

#31 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:07

Сварус (16.08.2008 13:07) писав:

Гроші і Релігія йдуть поруч...що вчергове підтверджує продажність релігії і зло грошей, гг. Можна зробити висновок що і гроші і релігія - від Сатани :huh:

Щось я ніяк не розумію чому гроші це зло. Гроші це просто матеріальний неживий об'єкт. Просто може по різному використовуватись. Це так само як назвати злом ніж бо ним можна когось вбити.

І посуті релігія теж свого роду інструмент. Чи явище..хз)

Персонаж Булгакова професор Преображенський казав що "разруха не в клозетах, а в головах". Те саме можна сказати і про зло)
  • 0

#32 fdskjfsdkj

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 216 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:11

Фенікс (16.08.2008 14:07) писав:

Щось я ніяк не розумію чому гроші це зло. Гроші це просто матеріальний неживий об'єкт. Просто може по різному використовуватись. Це так само як назвати злом ніж бо ним можна когось вбити.
І посуті релігія теж свого роду інструмент. Чи явище..хз)
Ось це розумні думки) Якщо ж гроші - це зло, то спробуйте ними не користуватися)
А у руках маньяка і зубочистки небезпечні)
  • 0

#33 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:27

Ги, дик не бумажка чи монета - Зло, а сама грошова система, копйте глибше.
  • 0

#34 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Олімп

Відправлено 16.08.2008 – 13:32

даринка сказав:

Ось це розумні думки) Якщо ж гроші - це зло, то спробуйте ними не користуватися)
А у руках маньяка і зубочистки небезпечні)
Те саме можна сказати про релігію: більшість людей мусить вірити, бо не вірити і думати, що після смерті нічого немає є важче ніж вірити в когось кращого за людей, що спасе їх і, що смерть це тільки перехід до іншого життя. І без грошей більшість не вміє жити і без віри більшість не вміє жити. І тут маньяки небезпечні і тут. Все, від чого людина є залежна є злом. Але не сама людина - не жінка, не чоловік.
  • 0

#35 serotonin

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 109 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:41

Man, man is the devil,
The source of all evil...

Людина є диявол... так, людина,
Усіх злодійств і напастей першопричина...
(Генрі Девід Торо)

Зло - категорія етики. І її центральна проблема (поруч з Добром, звісно). Предмет етики - мораль. Носій моралі - індивід... Та навіть без усіх цих розумних визначень можна дійти до усвідомлення, що ракети на мирних жителів Грузії націлював і висилав не пусковий механізм, і не жменя папірців, напханих у чиюсь кишеню, і не "благородний" закон силового втручання-допомоги... Інструментів безліч. Оператор один.
  • 0

#36 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:48

Сварус (16.08.2008 14:27) писав:

Ги, дик не бумажка чи монета - Зло, а сама грошова система, копйте глибше.
Ну так, але це суті не міняє.
Інструментів безліч. Оператор один(с)
Хоча я більше схиляюсь до думки що зло це суспільство. А гроші, релігія, війни і т.д. це невід'ємні атрибути людського соціуму. Природній стан речей.
  • 0

#37 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:51

Але ж і зло - це теж природній стан речей :huh:
  • 0

#38 Фенікс

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 13:56

Сварус (16.08.2008 14:51) писав:

Але ж і зло - це теж природній стан речей :huh:
Так я і не заперечую. Але це не означає що природний стан речей не можна троха змінити. Якось так, щоб мені було менше зла а комусь більше)))
  • 0

#39 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 16.08.2008 – 15:21

Згідно цього списку, найбільше Зло - Зброя. ІМХО. :huh:
  • 0

#40 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.08.2008 – 19:04

Фенікс (16.08.2008 00:42) писав:

Та й ім"я з великої букви теж забув.)

даринка (16.08.2008 12:19) писав:

Якось протиречиво сказано - жінка не є злом, але перша жінка була злом і надихнула першу жінку дубль два на зло... мда...
Думки самі-по-собі не з"являються, щось та й призводить до тих думок - вплив середовища, обставини, події, власні недоліки і теде. Тобто, якщо розглядати з цього боку зло, то можна зробити висновок, що злом є те, що оточує людину...

Сварус (16.08.2008 13:07) писав:

Гроші і Релігія йдуть поруч...що вчергове підтверджує продажність релігії і зло грошей, гг. Можна зробити висновок що і гроші і релігія - від Сатани :(
... а першою злою силою була, виходячи з поста Даринки, Ліліт - жінка. :huh:

даринка (16.08.2008 13:39) писав:

Про згвалтування жінками осіб чоловічої статі чула.
Але чому таких випадків за участю жінок менше, ніж з чоловічою участю? Так тому, що жінка викидає постійно свою негативну енергію в буденному житті. Жінка свариться, жінка пиляє, жінка часто є агресивною - жінка частинно, але постійно робить викиди в атмосферу свого гніву, тоді, як чоловік безконечно терпить і лише в певних обставинах вибухає... Більшість злочинів, скоєних чоловіками є наслідком моральних травм, образ, заподіяних чоловіку в житті (в більшості в дитинстві), при чому заподіяних саме жінками. Тобто жінка-мегера та чоловік-вбивця є по суті однаковими злочинцями, так як чоловік вбив одну людину, а мегера вбиває морально всіх оточуючих.

freemaster (16.08.2008 14:41) писав:

Зло - категорія етики. І її центральна проблема (поруч з Добром, звісно). Предмет етики - мораль. Носій моралі - індивід... Та навіть без усіх цих розумних визначень можна дійти до усвідомлення, що ракети на мирних жителів Грузії націлював і висилав не пусковий механізм, і не жменя папірців, напханих у чиюсь кишеню, і не "благородний" закон силового втручання-допомоги... Інструментів безліч. Оператор один.
Сподобалось.
Виходячи з того всього можна зробити висновок, що злом для людини є сама людина.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних