Перейти до вмісту

Чи готові ми до відкриття границь?

Повідомлень в темі: 104

#21 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2670 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів..

Відправлено 17.04.2006 – 12:42

Перегляд дописуParsokon (9.04.2006 11:56) писав:

створюючи паралельну для себе реальність.
А навіщо це робити..ще сподобається у видуманій віртуальності і не захочеться повертатась у реальний світ??
  • 0

#22 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.04.2006 – 12:49

треба ще й бути впевненим у реальності світу, в якому живеш... :)
  • 0

#23 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 17.04.2006 – 12:58

Перегляд дописуukrainer (17.04.2006 11:49) писав:

треба ще й бути впевненим у реальності світу, в якому живеш... :)
А я впевнений..а ти ;)
  • 0

#24 ukrainer

Бандерівець

• Користувачі
  • 673 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.04.2006 – 13:07

я також... :) ...але не так як ти... ;)
  • 0

#25 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 17.04.2006 – 13:46

Якщо вважати, що інет - параледьний світ, то паралельні світи існують!

А взагалі треба жити реальними речами, а не так, щоб тебе ковбасило по паралельних світах! :)
  • 0

#26 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 13.08.2006 – 21:00

В мене до вас таке питання, просто дуже цікаво. Як ви вважаєте, чи існує життя в космосі, на інших планетах? Якщо так, то на якій стадії розвитку вони знаходяться? (на вашу думку). Чи вони також ведуть безкінечні війни як ми, розумні "люди"? Жду відповідей <_<
  • 0

#27 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 13.08.2006 – 21:17

Перегляд дописуudacha (13.08.2006 22:00) писав:

Як ви вважаєте, чи існує життя в космосі, на інших планетах?
оскільки меж космос, скорше за все, не має.. і систем море... і планет ....
тому думаю життя є.

Якщо так, то на якій стадії розвитку вони знаходяться? (на вашу думку).
я думаю, що це може бути не одна планета... де живуть зелені чоловічки.
скоріше "живих" планет багато... і відповідно є різні істоти на різному розвитку..

Чи вони також ведуть безкінечні війни як ми, розумні "люди"?
хм... а чому саме війни?... одні може ведуть - інші - ні.

у будь-якому випадку в оце нашестя інопланетян - не вірю. ну пофіг їм до нас.
імхо.

Повідомлення відредагував Parsokon: 13.08.2006 – 21:18

• 0

#28 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 13.08.2006 – 21:39

Думаю, що є.малоймовірно, що у безмежному всесвіті є лише ми одні...
  • 0

#29 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Італія | Івано Франківськ

Відправлено 14.08.2006 – 09:08

Перегляд дописуParsokon (13.08.2006 21:17) писав:

оскільки меж космос, скорше за все, не має..

відповідаю перше Парсокону. космос так як все в цьому всесвіті має межі. То що ми незнаємо що є поза "нашим" всесвітом не дає нам право називати його безмежним.
Складається наш всесвіт з 30% матерії, в які входить і земля і з 70% антиматерії. Деякі вчені вважають що чорні дирки є переходом в інші всесвіті одним словом за їх словами це є дверями між всесвітніми кімнатами.(і я можу з цим погодитися ми ж незнаємо де діваються ті тисячі планет які засосує чорна дирка.

Перегляд дописуudacha (13.08.2006 21:00) писав:

Як ви вважаєте, чи існує життя в космосі, на інших планетах?

Однозначно серед мільярдів планет існують планети де клімат похожий на земний, однозначно там існують бактерії але ніхто незнає чи там розвинулося життя вище рівня бактерій.

Якщо так, то на якій стадії розвитку вони знаходяться? (на вашу думку).

на це питання я думаю я вже відповів в попередньому питанні.

Чи вони також ведуть безкінечні війни як ми, розумні "люди"?

Якщо їх підсвідомість розвинулася як людська то можливо що ведуть.
  • 0

#30 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 09:19

Перегляд дописуhipweb (14.08.2006 08:08) писав:

і я можу з цим погодитися ми ж незнаємо де діваються ті тисячі планет які засосує чорна дирка.

Що значить засосує?Ці планети стають часткою тої самої чорної діри і все..Що ж таке чорна діра - це надмасивний надважкий обєкт, колишнє сонце,з надпотужною гравітацією, яка викривляє простір навколо і навіть світло...не думаю, шо це двері в інший всесвіт...

Можливо ми у всесвіті не самі...скажу точно, якщо побачу на власні очі розумну позаземну істоту...
  • 0

#31 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 09:23

Перегляд дописуParsokon (13.08.2006 21:17) писав:

у будь-якому випадку в оце нашестя інопланетян - не вірю. ну пофіг їм до нас.
імхо.

А марно невіриш, ти тільки подивися на землю, яка через своє величезне населення вже не може забеспечувати нас так як це було наприклад в 20-му столітті. І що при цьому роблять держави "лідери", а роблять вони величезні інвестування в розвиток космічних технологій. От Америка наприклад вже частково інвестувала в проект який почався місяць тому, який передбачає висадження на місяці і створення там в 2017 бази яка буде там вже як міні америка. І це все тільки наші земні амбіції зохоплення всесвіту, а якщо наші "суперники" істоти які є на інших планетах перегнали нас в розвитку і якщо вони через своє над населення вже невміщаються на своїх планетах? При такому розвитку подій я думаю що є велика можливість того що вони прийдуть до нас за допомогою, але хто зна які вони насправді будуть мати наміри..................
  • 0

#32 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 09:33

Перегляд дописуhipweb (14.08.2006 10:23) писав:

А марно невіриш, ти тільки подивися на землю, яка через своє величезне населення вже не може забеспечувати нас так як це було наприклад в 20-му столітті. І що при цьому роблять держави "лідери", а роблять вони величезні інвестування в розвиток космічних технологій. От Америка наприклад вже частково інвестувала в проект який почався місяць тому, який передбачає висадження на місяці і створення там в 2017 бази яка буде там вже як міні америка. І це все тільки наші земні амбіції зохоплення всесвіту, а якщо наші "суперники" істоти які є на інших планетах перегнали нас в розвитку і якщо вони через своє над населення вже невміщаються на своїх планетах? При такому розвитку подій я думаю що є велика можливість того що вони прийдуть до нас за допомогою, але хто зна які вони насправді будуть мати наміри..................
ну кумедно мені це все звучить.... ну що я зроблю? ну навіть смішно, а не кумедно...

я розумію, що варіант є завжди...
розумію, що зараз моя відповідь не є обґрунтованою взагалі, але така моя думка <_< от і все..
  • 0

#33 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 14.08.2006 – 09:34

А мені дуже хочеться вірити, що десь у Всесвіті існують розумні істоти, не має значення якого вони вигляду. Я вважаю, що є такі раси, які набагато розумніші за нас. Можливо, вони досягли такого розвитку, що вони не ведуть війни як ми, а цінують життя. Є й такі раси, які ведуть війни з іншими планетами за територію як ми.
Ось деякі кажуть, що не вірять в те, що нашу планету відвідували інші позаземні кораблі. Мені здається, якщо є дуже розвинуті раси, то чому б їм не відвідувати нашу маленьку планету?? Вони, можливо, викрадають деяких людей для того, щоб зрозуміти нас як людей. Тобто, яку будову має наше тіло, на якій стадії розвитку ми знаходимось, як ми будемо реагувати, якщо вони рішать вступити з нами в контакт та багато чого іншого. Або вони прилітають сюди для того, щоб узнати який наш військовий потенціал, щоб потім без проблем нас знищити. Тут можна багато викласти версій. Адже весь Всесвіт існує близько 40 мільярдів років, він такий великий, що нам важко собі уявити навіть. Наша планета існує близько 4-6 мільярдів років <_<
  • 0

#34 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 09:36

Перегляд дописуhipweb (14.08.2006 10:08) писав:

відповідаю перше Парсокону. космос так як все в цьому всесвіті має межі. То що ми незнаємо що є поза "нашим" всесвітом не дає нам право називати його безмежним.
Складається наш всесвіт з 30% матерії, в які входить і земля і з 70% антиматерії. Деякі вчені вважають що чорні дирки є переходом в інші всесвіті одним словом за їх словами це є дверями між всесвітніми кімнатами.(і я можу з цим погодитися ми ж незнаємо де діваються ті тисячі планет які засосує чорна дирка.
має межі.. да, звідки знаєш?... їх видно в телескопи?

пс. я там трохи описалася... наш космос не весь всесвіт. тому там малася на увазі безкінечність існування взагалі... а мо і неінування. але це вже тема філософії.
  • 0

#35 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 09:57

Перегляд дописуudacha (14.08.2006 08:34) писав:

. Адже весь Всесвіт існує близько 40 мільярдів років, він такий великий, що нам важко собі уявити навіть.
Ну 40 мільярдів трохи забагато...лише 11-12 мільярдів..теж не мало...

от цікаво, що існує за межами Всесвіту..адже не може існувати безкінечних речей...безкінечна безкінечність...

є цікава теорія, наш Всесвіт це одна молекула, атоми і все що там є - це сонця і планети...ми живемо в молекулі, яка є складовою іншої молекули..коли ми розглядаємо якусь молекулу в мікроскоп, ми дивимось на інший всесвіт...можливо це безкінечність...?Але це лише теорія...і поки запитання без відповідей..
  • 0

#36 Lady Of The Flowers

Генеральний писар

• Користувачі
  • 952 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 10:00

Перегляд дописуStuff (14.08.2006 10:57) писав:

от цікаво, що існує за межами Всесвіту..адже не може існувати безкінечних речей...безкінечна безкінечність...
те, що ти чогось не уявляєш, не означає, що його не існує.
  • 0

#37 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень

Відправлено 14.08.2006 – 10:11

Перегляд дописуParsokon (14.08.2006 09:00) писав:

те, що ти чогось не уявляєш, не означає, що його не існує.

А як ти собі уявляєш безкінечність?Можливо вона існує, але це занадто складно для розуміння такого поняття..
  • 0

#38 Гість_udacha_*

• Гості

Відправлено 15.08.2006 – 12:59

Чорні Діри… деякі кажуть, що за допомогою них, можна потрапити в інші виміри. Але я в це не вірю, я притримуюсь такої теорії:
Матеріал взято з книги «Енциклопедія про все на світі», видавництво «Махаон-Україна» 1999 рік.
Що таке чорна діра: Якщо невелика зоря складається з речовини дуже великої густини, вона може почати стискатися під дією власної гравітації. Причому, стискаючись, вона стає ще густішою, а її гравітація ще сильнішою. Аж поки зоря не перетвориться на нескінченно малий об’єкт, який називається матеріальною точкою. Її гравітаційне тяжіння настільки велике, що речовина провалюється в неї, як у воронку. Ця діра всмоктує все, що перебуває у межах досяжності її могутньої гравітації, разом з тим і світло, тому її називають «чорною».
Що відбувається всередині чорної діри: Все, що потрапляє до чорної діри, не повертається звідти ніколи. Існує точка, від якої повернення вже неможливе. Вона називається горизонтом події. Потрапивши до цієї точки, предмет розтягується як спагеті – стає тонким і довгим., доки сильна гравітація не розірве його. У чорній діри велика кількість матерії зосереджена в такому маленькому просторі, що гравітаційне тяжіння поглинає навіть світло!
Яка величина чорної діри: Матеріальна точка в центрі чорної діри дуже мала. Розмір діри навколо неї залежить від того, скільки речовини сформувало чорну діру. Розмір чорної діри, яка міститься в центрі нашої галактики, наближено до рівню Сонячної системи.
Скільки існує чорних дір: Точно не відомо. Оскільки вони поглинають навіть світло, то їх важко розгледіти. Але існує припущення, що в центрі кожної галактини є одна чорна діра. А галактик, більше одного мільярда!

Ось я вам навів цитати із книги, дані книги написані на початку. Що ви про це думаєте?
  • 0

#39 hip

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень

Відправлено 15.08.2006 – 22:28

Перегляд дописуudacha (15.08.2006 12:59) писав:

Чорні Діри… деякі кажуть, що за допомогою них, можна потрапити в інші виміри. Але я в це не вірю, я притримуюсь такої теорії:
Матеріал взято з книги «Енциклопедія про все на світі», видавництво «Махаон-Україна» 1999 рік.
Що таке чорна діра: Якщо невелика зоря складається з речовини дуже великої густини, вона може почати стискатися під дією власної гравітації. Причому, стискаючись, вона стає ще густішою, а її гравітація ще сильнішою. Аж поки зоря не перетвориться на нескінченно малий об’єкт, який називається матеріальною точкою. Її гравітаційне тяжіння настільки велике, що речовина провалюється в неї, як у воронку. Ця діра всмоктує все, що перебуває у межах досяжності її могутньої гравітації, разом з тим і світло, тому її називають «чорною».
Що відбувається всередині чорної діри: Все, що потрапляє до чорної діри, не повертається звідти ніколи. Існує точка, від якої повернення вже неможливе. Вона називається горизонтом події. Потрапивши до цієї точки, предмет розтягується як спагеті – стає тонким і довгим., доки сильна гравітація не розірве його. У чорній діри велика кількість матерії зосереджена в такому маленькому просторі, що гравітаційне тяжіння поглинає навіть світло!
Яка величина чорної діри: Матеріальна точка в центрі чорної діри дуже мала. Розмір діри навколо неї залежить від того, скільки речовини сформувало чорну діру. Розмір чорної діри, яка міститься в центрі нашої галактики, наближено до рівню Сонячної системи.
Скільки існує чорних дір: Точно не відомо. Оскільки вони поглинають навіть світло, то їх важко розгледіти. Але існує припущення, що в центрі кожної галактини є одна чорна діра. А галактик, більше одного мільярда!

Ось я вам навів цитати із книги, дані книги написані на початку. Що ви про це думаєте?

З вченими спорити не буду але все таки ніхто насправді і незнає що таке чорна дірка тому що як сказано в цій статті "звідти нічо не повертається". Ніодна думаю людина цього і недізнається.

І зовсім давайте хтось створіть сайт з годинником з часом який залишився людській расі, адже нікому непотрібно забувати що сонцю залишилося житти 5 мільярдів років, а якщо ми будемо такими необережними з нашими ресурсами то зовсім нам не залишилося більше ніж 150-200 років. Отож надіємося тільки на розвиток науки і техніки яка нас приведе до інших всесвітніх ресурсів. <_< :) :)

Повідомлення відредагував hipweb: 15.08.2006 – 22:28

• 0

#40 ribel

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 142 повідомлень
  • Місто:Турка

Відправлено 16.08.2006 – 00:51

Є, безперечно! Вже багато вони давали про себе знати. Думаю що до кінця цього сторіччя ми офіційно вийдемо з іншопланетянами на контакт.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних