Перейти до вмісту

Ідеальний чоловік :)

Повідомлень в темі: 150

Опитування: Ідеальний - і весь мій! :) (60 користувачів проголосувало)

Чоловік наближається до мого ідеалу, якщо :

1. Розумний (54 голосів [9.56%])

Процент голосів: 9.56%

2. Красивий (обличчям) (30 голосів [5.31%])

Процент голосів: 5.31%

3. Має гарне тіло (28 голосів [4.96%])

Процент голосів: 4.96%

4. Не п*є (31 голосів [5.49%])

Процент голосів: 5.49%

5. Не палить (32 голосів [5.66%])

Процент голосів: 5.66%

6. Має багатий духовний світ (39 голосів [6.90%])

Процент голосів: 6.90%

7. Вірний (43 голосів [7.61%])

Процент голосів: 7.61%

8. Перспективний (32 голосів [5.66%])

Процент голосів: 5.66%

9. Має грошову роботу (17 голосів [3.01%])

Процент голосів: 3.01%

10. Одягається зі смаком (22 голосів [3.89%])

Процент голосів: 3.89%

11. Вправний коханець (38 голосів [6.73%])

Процент голосів: 6.73%

12. Має гарне чоловіче достоїнство ;) (17 голосів [3.01%])

13. Любить дітей (ну хоча б своїх теоретично)) (34 голосів [6.02%])

Процент голосів: 6.02%

14. Поділятиме зі мною порівну сімейні обов*язки (22 голосів [3.89%])

Процент голосів: 3.89%

15. Має свою квартиру, білого мерседеса тощо)) (10 голосів [1.77%])

Процент голосів: 1.77%

16. Талановитий, має незвичайні хоббі (17 голосів [3.01%])

17. Любить мене без тями (36 голосів [6.37%])

Процент голосів: 6.37%

18. Регулярно займається спортом (12 голосів [2.12%])

Процент голосів: 2.12%

19. Поділяє мої захоплення (20 голосів [3.54%])

Процент голосів: 3.54%

20. Має зі мною спільні цілі. (31 голосів [5.49%])

Процент голосів: 5.49%

А також :

1. Для нього моя думка - пріоритетна (15 голосів [25.00%])

Процент голосів: 25.00%

2. Він прислухається і до мене і до друзів та родичів (12 голосів [20.00%])

Процент голосів: 20.00%

3. Він слухається лиш своєї мамці)) (1 голосів [1.67%])

Процент голосів: 1.67%

4. Думка друзів для нього є головною (4 голосів [6.67%])

Процент голосів: 6.67%

5. Лиш думка моя та друзів має значення (6 голосів [10.00%])

Процент голосів: 10.00%

6. Шанує думку родичів, потім узгоджує її з моєю (22 голосів [36.67%])

Процент голосів: 36.67%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 12.08.2008 – 21:51

Перегляд дописуTeren (12.08.2008 22:39) писав:

Контраверсійно - все ж опосередкований зв'язок є, оскільки процесу пізнання характерна тяглість у часі, а це - таки вік. Ну але лана, ми ж не про те взагалі :yes:
Опосередкований зв*язок є в усього з усім))...ну нехай у старших за віком людей є більше шансів (зазвичай) осягнути мудрість. Але це ніяк не впливає на ідеал, бо ідеали в мудрих людей теж бувають, в кожного свої.
Ми ж наразі дискутуємо про ідеал чоловіка для більшості Теревлянок:) Безумовно серед них є й ті, хто наближається до мудрості (гіпотетично)), але результат буде все одно вибраний більшістю.
  • 0

#42 Альба

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 13.08.2008 – 23:49

Перегляд дописуБоБриК (12.08.2008 15:21) писав:

Пункт 2 суперечить генетичній природі чоловіка, атже природа заклала в ньому генетичний код, який змушує його задовільньти максимальне число осіб жіночого роду задля продовження роду. Так що не ображайтесмя дівчата, але з пунктом 2 важко буде...
Якщо дівчина буде на всі 100 задовольняти сексуальні потреби свого хлопця, то важко не буде...звісно якщо кохання справжнє(у люблячої дівчини бажання з'являється не рідше чим у хлопця). :rolleyes:
  • 0

#43 Teren

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 430 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Берестечко-Львів

Відправлено 14.08.2008 – 10:00

Перегляд дописуАльба (14.08.2008 00:49) писав:

Якщо дівчина буде на всі 100 задовольняти сексуальні потреби свого хлопця, то важко не буде...звісно якщо кохання справжнє(у люблячої дівчини бажання з'являється не рідше чим у хлопця). :rolleyes:

До речі, у цьому щось таки є. Звісно, поглядати по сторонах чоловік буде завжди (така вже біологічна функція - запліднювати побільше нових партнерок), але якщо він точно знає, що такого якісного сексу, як із дружиною, у нього не буде ні з ким, то оцим "поглядати", імовірно, все й обмежиться.
  • 0

#44 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 14.08.2008 – 11:38

Перегляд дописуБлискавиця (12.08.2008 22:20) писав:

:rolleyes:
Цікаво на цю генетичну породу...тобто природу, перепрошую))...подивитися зблизька, бо наскільки мені відоме - то в жінок така природа, що вони можуть з багатьма чоловіками мати справу без шкоди для організму. Чоловікам нажаль таке не світить, в них амортизація девайса відбувається...ґґґ
Жінки представляють якісний критерій, тобто з усіх чоловіків які з ними були вибрати найбільш підходящого батька і чоловіка для потомства. А без практики це зробити важко, тому і говорять щоб вийти заміж дівчина має "нагулятися".

Якщо дівчина буде на всі 100 задовольняти сексуальні потреби свого хлопця, то важко не буде...звісно якщо кохання справжнє(у люблячої дівчини бажання з'являється не рідше чим у хлопця). :cool2:
Це варіант. Але далека не кожна дівчина буде згодна це зробити))) Ну і кінець кінцем все набридає, за виключенням звичайно, справжнього кохання, про яке 99.9 відсотків чули з фільмів, книжок чи передач.
  • 0

#45 Альба

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 14.08.2008 – 15:15

Перегляд дописуБоБриК (14.08.2008 11:38) писав:

Це варіант. Але далека не кожна дівчина буде згодна це зробити))) Ну і кінець кінцем все набридає, за виключенням звичайно, справжнього кохання, про яке 99.9 відсотків чули з фільмів, книжок чи передач.
Немає такої дівчини, що зовсім ніколи не хоче, просто ми з вами різні і бажання приходить у різний час.Потрібно намагатись знаходити золоту середину. А якщо цікаво, то доведено, що дівчина думае про секс більше ніж хлопець :rolleyes:
  • 0

#46 Ева

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 16:14

зараз для мене є ідеальним хлопець, якого я люблю. Мені не потрібен вже ні цей Брєд (мається на увазі Пітт) і навіть Джонні Депп(нєвєроятно, но факт). Я не бачу в ньому недоліків, це все виліковне...
  • 0

#47 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.08.2008 – 19:23

Перегляд дописуМурзілка (12.08.2008 22:41) писав:

Все рівно ти собі чоловіка вибиратимеш за якимись критеріями, опираючись на складений тобою образ
Звичайно.) :rolleyes:

Якщо дівчина буде на всі 100 задовольняти сексуальні потреби свого хлопця, то важко не буде...звісно якщо кохання справжнє(у люблячої дівчини бажання з'являється не рідше чим у хлопця). :cool2:
Коли дівчина на всі сто-відсотків задовольнятиме когось, вона просто втратить себе (якщо вона має власне "я").
  • 0

#48 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 14.08.2008 – 19:33

100 % = то по-перше, забагато, а по-друге - нереально. Зрештою, собі дівчина щось повинна залишити?..
  • 0

#49 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 14.08.2008 – 19:57

немає ідеальних чоловіків... їх просто не існує в природі.... Так само, як немає ідеальних жінок... Просто в кожного ідеали свої..

Повідомлення відредагував Vakuolka: 14.08.2008 – 20:00

• 0

#50 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 15.08.2008 – 08:13

Дозволю собі, як чоловік висловитися у даній темі :rolleyes: Спочатку варто сказати, що наведені в опитуванні деякі пункти не витримують жодної критики, наприклад про те, що думка друзів є головною - друзі що, істина в останній інстанції, чи вони непомильні? Знаю безліч випадків коли стосунки двох людей руйнувалися через друзів, які не розуміли, що якщо у когось з'являється кохана людина, то з ними він вже стільки часу, як раніше проводити не зможе. Про шанування думки родичів і про її подальше узгодження краще промовчати - виходить так, що чоловік на свою думку права не має, а лише слухає, хто що йому скаже. Про пріоритетність думки дівчини, то тут краще сказати про досягнення обопільного компромісу, а не "має бути так, бо я так сказала, бо я дівчина" - це вже фантастика, навіть не наукова :cool2: І про вправного коханця теж посперечаюся - особисто знаю одну пару, де чоловік і жінка сексуально повністю не сумісні, але вони люблять один одного, а з тваринними інстиктами раду ще можна дати, якщо не зациклюватися на них. Поки молодість, то вищезгаданий пункт значення має, а потім ой скільки дівчат готові проміняти того коханця, на людину, яка їх буде любити, а не лише задовольняти потреби. Одним словом кожна з дівчат, що робили дописи до всіх пунктів додає щось своє і образ ідеальності для кожної свій, але він лише у книжках існує :)
  • 0

#51 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 15.08.2008 – 08:48

Перегляд дописуАльба (14.08.2008 16:15) писав:

. А якщо цікаво, то доведено, що дівчина думае про секс більше ніж хлопець :rolleyes:
А хлопець більше робить а не думає)))

Перегляд дописуЕва (14.08.2008 17:14) писав:

Я не бачу в ньому недоліків, це все виліковне...
Приводи його до нас - ми його вилічим!
  • 0

#52 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.08.2008 – 10:48

Перегляд дописуЕва (14.08.2008 17:14) писав:

Мені не потрібен вже ні цей Брєд (мається на увазі Пітт) і навіть Джонні Депп(нєвєроятно, но факт). Я не бачу в ньому недоліків, це все виліковне...
Ого, навіть таке лікуєтсья? Я гадав то в дівчат невиліковний синдром кінозірок любити :huh:
  • 0

#53 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.08.2008 – 15:40

Наче хлопці таким синдромом не хворіють?)

Перегляд дописуТемний ангел (15.08.2008 09:13) писав:

Дозволю собі, як чоловік висловитися у даній темі :huh: Спочатку варто сказати, що наведені в опитуванні деякі пункти не витримують жодної критики, наприклад про те, що думка друзів є головною - друзі що, істина в останній інстанції, чи вони непомильні? Знаю безліч випадків коли стосунки двох людей руйнувалися через друзів, які не розуміли, що якщо у когось з'являється кохана людина, то з ними він вже стільки часу, як раніше проводити не зможе.
Нажаль багато хто робить таку помилку і прислухається більше до думки друзів, ніж до своєї (свого) коханого, що зрештою руйнує стосунки.

Цитата

Про шанування думки родичів і про її подальше узгодження краще промовчати - виходить так, що чоловік на свою думку права не має, а лише слухає, хто що йому скаже.
Я теж так вважаю)...нажаль є і такі суб*єкти))...причому поки що в нашому опитуванні їх більшість . Таке ставлення до коханої чи коханого теж руйнує стосунки.

Цитата

Про пріоритетність думки дівчини, то тут краще сказати про досягнення обопільного компромісу, а не "має бути так, бо я так сказала, бо я дівчина" - це вже фантастика, навіть не наукова :(
Так, я теж за компроміс, розумний компроміс між коханими. Але, як не дивно, шлюби, де чоловік вважає думку дружини пріоритетною (або навпаки) є досить стійкими, якщо не сказати що найстійкішими (на відміну від попередніх варіантів). Декому це ще й подобається))
Я нещодавно дивилася фільм "Сили природи" там героїня, яку грає Сандра Баллок дає кілька порад герою з приводу "щасливого шлюбу".
Одна з них - в суперечках із своєю матір*ю ставати завжди на бік дівчини. І це є правдою, бо якщо чоловік прислухається більше до своєї рідні і не захищає свою кохану, то навіщо взагалі вони живуть разом? Хто ж, крім нього, ще може захистити цю жінку? В тому числі - і від його матері-свекрухи.
Те ж я б порадила і дівчатам. Захищати свого Обраного від своєї любої мамці))

Цитата

І про вправного коханця теж посперечаюся - особисто знаю одну пару, де чоловік і жінка сексуально повністю не сумісні, але вони люблять один одного, а з тваринними інстиктами раду ще можна дати, якщо не зациклюватися на них.
Виключення лиш підтверджують правила. Взагалі, як їм вдається "любити" будучи не сумісними в сексі - то їх особиста справа :(, що не є зразком щасливого життя для решти людей.

Цитата

Поки молодість, то вищезгаданий пункт значення має, а потім ой скільки дівчат готові проміняти того коханця, на людину, яка їх буде любити, а не лише задовольняти потреби. Одним словом кожна з дівчат, що робили дописи до всіх пунктів додає щось своє і образ ідеальності для кожної свій, але він лише у книжках існує :(
ґґґ....цікаво, у деяких людей сексуальне життя триває і після 60 років, то це означає, що в них просто "затяжна молодість", чи то вони збоченці?
Що ідеалу не існує в природі - про це ніхто сперечатися не хоче мабуть?))
  • 0

#54 Sterva

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 17:25

Як на мене шукати ідеалів як безглуздо, так і беззмістовно. В кожного свої бажання і бачення. А такого мужчину яким його хоче бачити жінка легше не шукати вічність, а виховувати, перевиховувати і зліпити. Тільки мудра жінка зробить ці зміни приємними і непомітними для чоловіка, інша ж гніватиметься на цигарки, друзів, мало уваги і т. д.
З свого досвіду я помітила, що більшість мужчин, хоч і називають себе сильними, мужніми, безстрашними і т.д., та є вони такими тільки тоді коли біля них є справжня жінка, решта випадків здебільшого муляж та просто слова.
одного разу мені бабця сказала "Хочеш бути королевою, створи собі короля, який побудує для тебе королівство" І так воно і є.
Мудрості нам ЖІНКИ!!!
  • 0

#55 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 15.08.2008 – 18:02

Перегляд дописуSterva (15.08.2008 18:25) писав:

А такого мужчину яким його хоче бачити жінка легше не шукати вічність, а виховувати, перевиховувати і зліпити.
Можливо..але при цьому не забувати що не з кожного виліпиш те, що треба. І не кожен легко піддається ліпці..я от наприклад ну ніяк не піддаюсь, впертий як баран :huh:
  • 0

#56 Ева

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень

Відправлено 15.08.2008 – 18:15

Сварус, не в всіх. Трафляє коли всіх дівчат зводять до своїх стереотипів. Про кінозірок це образно написано, я ніколи про них не мріяла
  • 0

#57 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.08.2008 – 18:59

Перегляд дописуСварус (15.08.2008 11:48) писав:

Ого, навіть таке лікуєтсья? Я гадав то в дівчат невиліковний синдром кінозірок любити :(
Не знаю, як кінозірок, але, м"яко кажучи, не тих кохати - то чи не кожній другій властиво.

Перегляд дописуSterva (15.08.2008 18:25) писав:

одного разу мені бабця сказала "Хочеш бути королевою, створи собі короля, який побудує для тебе королівство" І так воно і є.
Я би додала ще: спочатку потрібно усвідомити та виховати в собі королеву, і лиш потім будувати королівство і виховувати собі короля.

Перегляд дописуСварус (15.08.2008 19:02) писав:

я от наприклад ну ніяк не піддаюсь, впертий як баран :huh:
Просто погані скульптори попадались.)))
  • 0

#58 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.08.2008 – 19:07

Перегляд дописуОлеська (14.08.2008 20:23) писав:

Коли дівчина на всі сто-відсотків задовольнятиме когось, вона просто втратить себе (якщо вона має власне "я").
Якщо заглиблюватись у філософію то можливо й таке але нашо ускладнювати життя, воно ітак складне :( Будьмо простішими!

Перегляд дописуОлеська (15.08.2008 19:59) писав:

Просто погані скульптори попадались.)))
Просто свій до свого по-своє! Взаємно всьо гарно робиться :huh:
  • 0

#59 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 15.08.2008 – 19:21

ідеальний чоловік – це чоловік, який може заробити більше, аніж витратить жінка