Перейти до вмісту

Розвиток Української естради...

Повідомлень в темі: 63

#41 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 18.12.2006 – 03:21

Перегляд дописуMixay (17.12.2006 16:03) писав:

Я пропоную не констатувати ситуацію, що склалася в українській естраді (цим займаються всі "музичні оглядачі"), а спробувати проаналізувати її і може знайти пояснення.
...
Нещодавно, у Трускавці, зовсім випадково для себе я відкрив артистів, які взагалі не світяться на комерційних теле каналах (і мені пояснили чому), що мають "касові" живі концерти по Україні. Це, ніби інший вимір, який не пересікається з "українським шоу-бізнесом". Може мене і не зрозуміють, але коли ти під впливом від концерту знаходишся кілька днів, при чому від української співачки - це вже рівень як мистецький, так і професійний.
Про констатацію. вибач, не згоден. констатувати варто хоча б тому, щоб дійти до спільної думки, бо одні кричать "гвалт, рятуйте, котимось у прірву!", а інші говорять про прогрес. Очевидно, хтось помиляється. Тому варто було би спершу таки уточнити, що ж насправді відбувається, а вже потім говорити про причини й наслідки.
Про Трускавець. Я-то тебе розумію, тільки чи не можна конкретизувати? Бо цікаво ж, хто ще вартий уваги.

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (17.12.2006 17:19) писав:

http://www.ukrart.lviv.ua/musik1.html
у мене питання: а нашо розвивати українську естраду, українську поп-культуру? навіщо?
а в мене 2 питання.
1) Я так розумію, твоє запитання риторичне?
2) А що то за лінк на збоченську статтю, написану років зо 4 тому?
  • 0

#42 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 18.12.2006 – 08:01

так...питання риторичне...
а стаття збочинська і написана 4 роки тому...
  • 0

#43 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 27.12.2006 – 11:39

“В споре рождается истина” – є такий афоризм. Так ось, до ситуації з розвитком української естради він не піходить. Бо люди по різному інформовані, по різному виховані та й за рівнем інтелекту - різні, отже “спільною думка” бути не може.
У всіх цивілізованих країнах цю “спільну думку”, а ще концепцію, ідеологію музичної культури формують люди у керівництві цих країн. В Україні, в цьому плані, повна “анархія”, хаос. Хтось щось десь робить, якісь мистецькі програми розробляються, а окрім академічної музики (не плутати з Гришком) нам нічого запропонувати для гідного представлення на міжнародному рівні.
Саме після Трускавця, я і почав задумуватись, навіть трохи досліджувати.
Співачка, у якої я був на концерті взагалі не світиться на TV, не бере участі у шоу-проектах, тусовках.
Я, взагалі, не збирався йти на концерт. Та трошки поговоривши з нею біля бювету на проблемну тематику, я побачив перед собою цікаву, розсудливу людину, що зовсім не співпадає з тим сформованим телевізійниками стереотипом.
Сказати, що я був вражений виступом – це нічого не сказати (біля двох годин тримати увагу залу самій, без масовки; все співати наживу; пісні різних муз. жанрів).
Після концерту я змінив ставлення до укр.естради. Мені звичайно не все подобається, але я вже не такий категоричний на рахунок українських співаків.
Якщо більш конкретніше, то треба мати свою думку і переглядаючи сумнівні статті, що написані поверхнево, і дискутуючи на теми, огляд яких ти не можешь уявити. Про причини, взагалі, можна книжку написати, а наслідки вже говорять самі за себе (для одного телевізійного шоу-проекту відбирали музикантів, так переважна більшість не знає нот).
  • 0

#44 GueuX

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 52 повідомлень

Відправлено 28.12.2006 – 07:10

В українському шоу-бізнесі є лише 2 критерії оцінки музики: ФОРМАТ і НЕФОРМАТ. І під ФОРМАТ попадають іноді і гурти, які за своею суттю ніякого відношення до попси не мають. Останнім часом по радіо ЕРА (НАЦІОНАЛЬНЕ радіо, не коммерційне)ратують і ХОЛОДНЕ СОНЦЕ, і ТІНЬ СОНЦЯ.... А от я би подивився на того, хто б зважився пустити в прайм-тайм в ефір ТЕ ДЕУМ.....

Особисто я, задоволеній тією ситуацією, що скалася в українській музиці. У нас в країні розвивається як естрада, так і андеграунд. Просто останнє не афішується широким загалам.

Music:Autumnia - [In Loneliness Of Two Souls] ...By Your Hand - Гурт із Кривого Рогу, який нічим не поступається своїм коллегам із СНГ та Європи...
  • 0

#45 Marcos

....

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.12.2006 – 10:09

Перегляд дописуMixay (27.12.2006 11:39) писав:

“В споре рождается истина” – є такий афоризм. Так ось, до ситуації з розвитком української естради він не піходить. Бо люди по різному інформовані, по різному виховані та й за рівнем інтелекту - різні, отже “спільною думка” бути не може.
У всіх цивілізованих країнах цю “спільну думку”, а ще концепцію, ідеологію музичної культури формують люди у керівництві цих країн. В Україні, в цьому плані, повна “анархія”, хаос.
Щось я не зрозумів, про які країни ви говирете ? Про СРСР де вирішували хто буде співати, а хто ні чи можлимво про нинішні ісламські країни ?
Кожний має права слухати те що хоче і напрявлати, або змушувати людей слухати щось одне це величезна тупість. Те що ви називаєте " анархія" ніщо інше як розвиток музики в країні. Людина може слухати класику, поп, рок, транс, реп і так далі.що в цьому поганого?
  • 0

#46 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 29.12.2006 – 11:29

Перегляд дописуMarcos (28.12.2006 11:09) писав:

Щось я не зрозумів, про які країни ви говирете ? Про СРСР де вирішували хто буде співати, а хто ні чи можлимво про нинішні ісламські країни ?
Кожний має права слухати те що хоче і напрявлати, або змушувати людей слухати щось одне це величезна тупість. Те що ви називаєте " анархія" ніщо інше як розвиток музики в країні.

Величезна тупість думати, що у розвинених країнах все йде само по собі, без ідеології, без концепції захисту ринку. І хто, хоча б один раз був у Франції чи Німеччині, не в якості туриста, а деякий час там жив – мене зрозуміє, що я маю на увазі і яке мають значення їх творчі профспілки, яка ведеться держ. політика щодо працевлаштування музикантів.
Звичайно, є там і гастролери, але в розумних пропорціях до вітчизняних виконавців.
А що у нас?
Давайте все ж таки, розглядати естраду, як жанр мистецтва, а не укр. шоу-бізнес (“ні душі, ні розуму, ні кишені”).
І якщо вас влаштовує ситуація, то що такого ви останнім часом прослухали, чи переглянули, щоб на вас це справило враження і чим би ви пишались, саме в українській естраді?
Я, наприклад, був на концерті, який не просто сподобався, але крім цього, наштовхнув мене на міркування щодо справжніх артистів-співаків.
  • 0

#47 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 30.12.2006 – 12:26

Та чорт забирай, що значить

Перегляд дописуMixay (27.12.2006 11:39) писав:

... окрім академічної музики (не плутати з Гришком) нам нічого запропонувати для гідного представлення на міжнародному рівні...
?!!
От дійсно, давай не плутати "нема" і "я не знаю"! Той же самий "Тол", котрий я матюкав у відповідний темі, на останньому "Глобалі..." був четвертим (згоден, не ухти який результат, але принаймі не зганьбився так точно), а ОЯК перед тим - другим, якщо не помиляюся. Та й помимо конкурсів є приклади. От на останньому концерті "АтмАсфери" нарешті показали відео з Польщі, з Вудстоку. Коли натовп глядачів скандує "Єще, єще!", і музикантів запрошують приїздити на наступний рік, щоб виступати вже не на малій, а на великій сцені - це не "гідне представлення на міжнародному рівні"?! А "пікардійці"? ах, це ж, вочевидь, і є академічна музика...
Ну вистачає, звісно, і гімна всякого, але ж хто що шукає, той те і знаходить!
І взагалі, Міхей, ти мене не зрозумів. Я просив назвати безпосередньо, хто тобі сподобався у Трускавці, а ти почав заново переконувати мене, що та співачка справді класна. Я ж не заперечую, раз я нею зацікавився - це вже автоматично означає, що в моїх очах вона варта уваги, але відкрий же нарешті ім'я цієї таємничої незнайомки! Чи ти про неї у відповідній темі вже написав? Так щось не бачу...
  • 0

#48 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 31.12.2006 – 13:56

[color=#FF0000]МЕНІ ПОДОБЄТЬСЯ ПОТАП,ДРУГА РІКА,АЛІБІ,ТІНА КАРОЛЬ ЦЕ НАЙКРАЩІ ВИКОНАВЦІ В УКРАЇНІ
  • 0

#49 barashka

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Minnesota, USA :)

Відправлено 01.01.2007 – 23:25

Перегляд дописуДжекфан (31.12.2006 13:56) писав:

[color=#FF0000]МЕНІ ПОДОБЄТЬСЯ ПОТАП,ДРУГА РІКА,АЛІБІ,ТІНА КАРОЛЬ ЦЕ НАЙКРАЩІ ВИКОНАВЦІ В УКРАЇНІ
Слухай, а ти - справжній???????!, бо більше схоже на машину, що запрограмована типу: "потап руліт".а щодо укр. шоубіз-у, то він повзе, наче контужений равлик! ще дуууууже далеко до норми. ще й з такими виконавцями, що ти назвав(ну, хіба що, крім Тіни) !!!
  • 0

#50 Funt

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:київ

Відправлено 02.01.2007 – 12:15

На мою думку україні ще далеко до ідеалу. Майже нема нормальних, якісних виконавців. :yes:
  • 0

#51 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 02.01.2007 – 14:09

МАЙЖЕ!!! І пиши УКРАЇНи з великої літери!
  • 0

#52 Джекфан

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 339 повідомлень
  • Місто:Луганськ

Відправлено 02.01.2007 – 14:16

Перегляд дописуbarashka (1.01.2007 23:25) писав:

Слухай, а ти - справжній???????!, бо більше схоже на машину, що запрограмована типу: "потап руліт".а щодо укр. шоубіз-у, то він повзе, наче контужений равлик! ще дуууууже далеко до норми. ще й з такими виконавцями, що ти назвав(ну, хіба що, крім Тіни) !!!

Та да авжеж я робот , якщо тобі не подобається те що мені подобається це ще нічого не значе
  • 0

#53 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 14:22

Перегляд дописуbarashka (1.01.2007 23:25) писав:

Та... Розумієш... Запеклі фанати... Рекламують свого кумира де тіко можна... :yes:
  • 0

#54 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.01.2007 – 15:19

Перегляд дописуMixay (29.12.2006 11:29) писав:

І якщо вас влаштовує ситуація, то що такого ви останнім часом прослухали, чи переглянули, щоб на вас це справило враження і чим би ви пишались, саме в українській естраді?
Я, наприклад, був на концерті, який не просто сподобався, але крім цього, наштовхнув мене на міркування щодо справжніх артистів-співаків.
ви в кожному пості будете писати про концерт на якому ви були ? Що ви хочете тут довести ...що в україні немає єстради ? .Так шановний що ви хочете ? Ринкова економіка, люди хочуть гарно жити, а не співати за копійки та їздити по районним містечкам та санаторіям..шоу-бізнес, вкладають гроші в те що популярне і міряти все - то шоу-бізнес, а то естрада справа марна, кожний визначає сам для себе.
  • 0

#55 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 02.01.2007 – 15:48

Якщо співак співає, то він співає тільки за гроші !І їм далеко наср...и на розвиток естради !
  • 0

#56 дурне дитя з Венери

• Користувачі
  • 1797 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 16:33

да ну... Це ж тупо. Тільки загроші??? Навряд чи... Я думаю їм хоч трохи, але хочеться, шоб ставало більше укр. співаків... і більше НОРМАЛЬНИХ співаків.
  • 0

#57 Едвард Нортон

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 02.01.2007 – 20:38

Я колись по тв дивився інтерв'ю зірки (на пам'ятаю якої) так він сказав, що спочатку співаки співають для себе і слухачів, гроші це не головне, а потім коли він розкручюєтся гроші виходять на передній план а слухачі на задній (зіркова хвороба) - ось так , я його ІМХО розділяю

Повідомлення відредагував Едвард Нортон: 02.01.2007 – 20:43

• 0

#58 Mr. Sirus Iton

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 289 повідомлень
  • Місто:Paper street

Відправлено 02.01.2007 – 20:41

Я теж схоже чув выд одного росыйського виконавця - я був вражений такою заявою (досить грубо звучала його відвертість) однак в принципі це правда.
  • 0

#59 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 02.01.2007 – 21:25

Перегляд дописуАтеїст (30.12.2006 13:26) писав:

І взагалі, Міхей, ти мене не зрозумів. Я просив назвати безпосередньо, хто тобі сподобався у Трускавці, а ти почав заново переконувати мене, що та співачка справді класна. Я ж не заперечую, раз я нею зацікавився - це вже автоматично означає, що в моїх очах вона варта уваги, але відкрий же нарешті ім'я цієї таємничої незнайомки! Чи ти про неї у відповідній темі вже написав? Так щось не бачу...

Вибач, я думав, що це не принципово.
У Трускавці я був на концерті Тетяни Самаї, але бачив її вже і після, на ювілейному вечорі Ігоря Поклада в Палаці “Україна”. І враження мої підтвердилися, бо на протязі всього концерту зал бурхливо реагував двічі, на Самаю та на Т. Гверцителі.
Та нікого ні в чому я не збирався переконувати. Просто наводив аргументи - що саме мені сподобалося, бо багато хто пише того чи іншого виконавця, мабуть за принципом розкрученого імені. А в чому тоді заключається обговорення співаків?
І до чого тут розвиток естради?
І чим взагалі відрізняється естрада і шоу-бізнесу? Ринковою економікою :brovy:.
Хочу повторити, щоб не плутатися :yes: .
Естрада – це жанр музичного мистецтва, а от шоу-бізнес – просто форма заробітку.
І якщо ми говоримо про мистецтво, то головним має бути творчість. А не рахування грошей у чужих кишенях.
А що я взагалі хочу, так про це вже писав ( 30.09 та 06.10), мені здається досить конкретно.
  • 0

#60 black_voron

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 206 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна

Відправлено 03.01.2007 – 17:42

Перегляд дописуfunt (2.01.2007 12:15) писав:

На мою думку україні ще далеко до ідеалу. Майже нема нормальних, якісних виконавців. :cool2:
Ти просто про них не знаєш, або слухаєш лишень українську попсу. Українські незалежні (indie) виконавці ні чим не гірші за їх Європейських колег, і не дарма вони практично тільки за кордоном на фестивалях і виступают.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних