Перейти до вмісту

Розвиток Української естради...

Повідомлень в темі: 63

#21 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ/Санкт-Петербург/Чікаго

Відправлено 16.08.2006 – 09:06

Треба розібратись <_< .
Для того, щоб відповісти "ЩО ТРЕБА РОБИТИ?", необхідно поміркувати, а не констатувати:
"Це-подобається, а не - лайно".
Якою ми хочемо бачити і чути українську музику?

Пропоную обговорювати не рок і не андерграунд, а українську естраду (танцювальна, традиційна і т.д.).
  • 0

#22 Море Почуттів

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 09.09.2006 – 20:58

Частина нашої поп музики твориться на ВИСОКОМУ рівні. Я кажу про Білик, Могилевську... Вони можуть не подобатись вам, але не можна заперечувати їх професійність! А коли на сцену лізуть коханки, дружини чи дочки наших бізнесменів... бе....
  • 0

#23 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 930 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 09.09.2006 – 21:29

Перегляд дописуОкеан (22.03.2006 21:45) писав:

Я побачив що останнім часом українська естрада почала розвиватися швидкими темпами... Викладайте свої думки що до цього...

Наприклад мені дуже пообаються українські гурти.
Такі як: С.К.А.Й. , Мері, Холодне сонце, Друга ріка, Гуд:мов, НеДіля і т.п.
Ой ще ж ОЕ... ОЕ- :rolleyes:

Особливо в останні кілька років з"явилися стільки гуртів...

І це ви називаєте розвитком? Як на мене - це крок назад, знову почалась тупа штамповка.

ТОЛ, ПРОРОКІ і тд - ось де розвиток, а не тупе плодіння попси
  • 0

#24 BHAAD

угу, так. дійсно. саме так. хоча ні. ось так! САМЕ ТАК!

• Користувачі
  • 930 повідомлень

Відправлено 19.09.2006 – 13:29

Перегляд дописуblack_voron (11.08.2006 01:27) писав:

Абсолютно згоден, тим паче, що ці пісні далеко не лайно...

фіга, хіба не лайно?
голос пропущений через гармонайзери... просто дівчинку хтось зіркою хоче зробить, а ні таланту ж нема!
  • 0

#25 Дженні

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 29.09.2006 – 11:49

Сьогоднішня ситуація на нашій естраді досить важка... Майже клініка...((( На сцені - модельки-шептухи... Все вирішують гроші...
А ми ж таки співоча нація!!!???
Як на мене, справи не буде без таких виконавців, як Марина Одольська, група Аква Віта, Віктор Павлік... Рок розквіту нашої естради - 1995-1999 - були найщасливішими роками мого життя!!! Треба підтримувати наше рідне!!!
Дуже радію з того, що Аква Віта знайшла сили повернутися на сцену!!! Вони молодці!!!
  • 0

#26 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 30.09.2006 – 10:14

Знов розмова переходить в інший бік. :(
Чому все зводиться до теми "подобається - не подобається"?
Мало того, чому "не подобається" не всі навіть можуть пояснити.
Одна з причин відсутності розвитку в українській естраді - це величезна кількість випадкових людей (виконавці, журналісти і в більшій мірі продюсери).
Окрема тема ЗМІ. Серед журналістів, які висвітлюють музичні події, заходи дуже багато дилетантів з поганим естетичним смаком, які мало слухають української музики, не знають виконавців, як молодих, так і вже видатних.
Виходить писати про живопис або балет знання потрібні, а в музиці - можна заховатися за кількістю вивчених іноземних прізвищ, які до української пісенної культури не мають ніякого відношення?
Мені здається, фахівець в журналістиці має бути відкритим до всього нового, шукати цікаве, а не примітивно заробляти на "розкручених" проектах, які створили горе-продюсери. :)

Можна, звичайно, все перекласти на відсутність грошей.
На мою думку, проблема в дефіциті коштів - це "незахищеність" від зарубіжної музики.
Ніхто не говорить про заборону, я кажу про справедливі пропорції. В жодній європейській країні не має такого дисбалансу щодо вітчизняної музики. Правда, там існують не формальні профспілки. :cool2:
У України теж була можливість значно виправити це. Після "революції" був надзвичайний патріотичний підйом, та цим не скористалися в музичній культурі.
Звичайно, про захист ринку і свій бізнес політики гарно розуміють, але на прикладах якоїсь харчової продукції, горілки, літаків і ін. :)
Ну, скажуть яку шкоду може завдати концерт, наприклад Кіркорова?
А це ж хоча і "шоу", та все ж "бізнес".
І проста статистика. Російський "шоу-бізнес" за рік вивозить з нашої країни більше одного мільярда у.о. (політичні та рекламні акції, виступи, за відео та аудіо матеріали, які демонструють на наших теле, радіо каналах, їх агенції теж отримують гроші). А чого ж ті самі журналісти не привертають увагу до цього? Це ж елементарні речі, якщо поміркувати?
Я вже не кажу про шкоду від втручання та популяризація "субкультури" іншої держави з патріотичних міркуваннях.
Уявляєте, якщо б ці гроші лишалися в Україні, то як би розвивалася наша українська музика?
Як ви думаєте? B)
  • 0

#27 Олесік

Хочу літати :)

• Користувачі
  • 944 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Живу у хмарах

Відправлено 30.09.2006 – 21:48

Розвиток? Тож не розвиток, то деградація і виродження. Одиниці ще щось роблять. Це жах...

Перегляд дописуМоре Почуттів (9.09.2006 21:58) писав:

Частина нашої поп музики твориться на ВИСОКОМУ рівні. Я кажу про Білик, Могилевську...

По-твоєму, прокурений ор Могилевської - то професіоналізм?. Як на мене, у неї несмак в усьому проявляється. Послухаєш її, а тоді думаєш, ми що, дійсно, співоча нація? B)
  • 0

#28 Dema V

404

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.10.2006 – 09:40

У нас є українська естрада і це добре не залежно від того добра вона чи ні , вона ж тільки на стадії розвитку , будем надіятись що через десяток другий років все буде набагато краще , ніж зараз. B)
  • 0

#29 Море Почуттів

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 02.10.2006 – 15:15

Перегляд дописуОлесік (30.09.2006 22:48) писав:

По-твоєму, прокурений ор Могилевської - то професіоналізм?. Як на мене, у неї несмак в усьому проявляється.

Особисто я її терпіти не можу... просто вона робить шоу... тож покатить...
  • 0

#30 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 02.10.2006 – 18:05

А взагалі, якщо подумати, українська естрада просто ще не досягла нормального рівня....ну подумайте, якою вона була одразу після розвалу срср?! брєдовою, то точно..нормальних виконавців було раз-два і порахував..от після такого наша естрада ше довго оклигує..потрібен час і нормальні смаки у людей...
  • 0

#31 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 03.10.2006 – 09:40

А що ти вважаєш нормальним смаком?В кожної людини є свій смак, який вона для себе вважає нормальним..
  • 0

#32 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 03.10.2006 – 19:13

Перегляд дописуStuff (3.10.2006 10:40) писав:

А що ти вважаєш нормальним смаком?В кожної людини є свій смак, який вона для себе вважає нормальним..

В принципі так,поняття нормальності відносне. але погодься,коли на естраді суцільне аматорство, то зле...
  • 0

#33 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 06.10.2006 – 15:39

Перегляд дописуKassandra (3.10.2006 19:13) писав:

В принципі так,поняття нормальності відносне. але погодься,коли на естраді суцільне аматорство, то зле...
Погоджуюсь. Аматорство взагалі погана річ, але, наприклад, в хірургії - це реальна небезпека, а в музиці - виходить можна? :angry:

В перші роки НЕЗАЛЕЖНОСТІ з'явилося багато цікавих виконавців та гуртів, і лише тому, що країна хотіла відбутися та патріотичні настрої були не формальні. Відчуття, емоції, симпатії були справжні, і артисти - теж справжні (вміли грати та співати).
А зараз співаки вдають, що вони співають, а публіка – вдає, що вірить їм і ніби любить. :yes:
Якась гра не на нашу користь? Та мені здається, що ми теж можемо допомогти змінити на краще.
В основі теперішньої ситуації стоїть комерція, а не творчість. Отже, якщо "пусте та примітивне" не буде мати попиту, то і ця "комерція" теж буде нести збитки. І врешті решт, в нас буде і розвиток естради, і її якісний рівень. :P
Є дуже гарних вислів: „Я не буду брати участь у тому, що мені огидно.” Так може не варто підігрувати своїм часом, гаманцем? І в цей час шукати те, що нам ближче до душі, відмежовуватись від погано зробленого, шарового, бути більш розбірливим.
Це може кожен. :cool1:
  • 0

#34 Mania

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 45 повідомлень

Відправлено 14.12.2006 – 16:59

Мені подобаються таки українські гурти як Тол,Etwas Unders,Марево,Анна,Anderson,SkinHate,Тостер,Фліт,Абздольц,Хвилі тисячі мільйонів,Опозиція....
  • 0

#35 Viktor

НЕВГАМОВНИЙ

• Користувачі
  • 566 повідомлень
  • Місто:Львів, L'viv, Lwow, Leopolis, Lєmberg, Lion

Відправлено 14.12.2006 – 18:17

Мені подобаються О.Е., Бумбокс, Тартак, трохи Скрябін, та ін. колись подобались Аква Віта та Фантом 2 (кінець 90-х) ;)

А харить Біличка- зрадниця, Ані Лорак :(
О, Могилевська ще - фе!

Повідомлення відредагував Viktor: 14.12.2006 – 18:18

• 0

#36 Chukcha

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 117 повідомлень

Відправлено 14.12.2006 – 19:24

є у нас в Україні багато класних гуртів,просто грошей на їх розкрутку немає,тому і лізуть на естраду всілякі попсовики у котрих грошей багато!
  • 0

#37 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 14.12.2006 – 19:59

естрада розвивається, це однозначно....влиаються великі суми внутрішніх інвестицій, і комерційна музика як і все комерційне мистецтво - на правильному шляху....
напевно багатьом відвідувачам сайту приємно шо за останні роки ми вже не задивляємось на схід, і сутність каналу Інтер з всіма цими "Піснями року" потроху сходить нанівець....
з'являється власний національний Виробник - канал М1 наприклад, і штампує, і штампує....це збагачує наш бюджет, рівень життя населення....та й духовність в нас поки ще не занепала...
я не хочу писати фрази типу "то попса...геть зі сцени".......ні, я навіть не говорю шо я то ігнорую - час від часу вмикаю і м1 чи отв, і дивлюсь - зацінюю......просто мене не дуже хвилює глибина текстів Вови не зі Львова чи...хто переміг в наступному Шансі....напевно недоріс ще...
інакше просто і не можу бути....ми європейська держава....яка як і всі втягнуті у популярну так нині глобалізацію.....що трапляється з національною культурою в ідеальному глобалізовному світі - зрозуміло....наша естрада виходить на європейський рівень, але чим вона наша, крім мови - я не знаю....
треба думати...
  • 0

#38 Атеїст

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень
  • Місто:драстуй, рідне село!

Відправлено 15.12.2006 – 05:59

Перегляд дописуKassandra (2.10.2006 18:05) писав:

А взагалі, якщо подумати, українська естрада просто ще не досягла нормального рівня.... ...наша естрада ше довго оклигує..потрібен час і нормальні смаки у людей...
нічого подібного. Потрібно, щоб прийшов дядько з Заходу, ткнув пальцем і сказав: оце, оце й ото - дуже добре, і оте непогано; тоді й наш натовп побачить на українській сцені талановитих артистів. Це не мої слова - це приблизно так коментувала Руслана свою перемогу на Євробаченні. А їй раджу вірити: вона чудово орієнтується в шоу-бізнесі. Між іншим, не лише Євробачення вигравала. І її слова - гірка правда. Наразі на нашій естраді знайдуться практично будь-які співаки й музиканти - на всі смаки! Однак їх або взагалі не знають, або просто не хочуть чути. Бо така жлобська психологія: жлоб не може повірити, що хтось інший, сидівши в тому ж самому гімні, здатен злетіти в небо. Це не лише в музиці проявляється: пригадайте, як Віталій Кличко пошкодив руку в бою з Крісом Бьордом, і його негайно обізвали боягузом та симулянтом, чия кар'єра остаточно завершена. Мовляв, не може ж українець стати найсильнішим боксером, бо
він виріс разом з усіма жлобами. Так само не вкладається у жлобській психології: як це - він був такий самий як я, а тепер я ніхто, а він - зірка?!!

На щастя, це не єдиний фактор, котрий змушує українського меломана робити вибір на користь зарубіжного артиста. Є інші, з якими боротися легше. Наприклад, недостатня поінформованість. За неї окрема "подяка" нашим ЗМІ, котрі люблять зациклюватися на десятку найрозкрученіших виконавців, не ризикуючи показувати якісну, але не "сертифіковану масовим визнанням" продукцію. Хоча є музичні оглядачі (Олександр Євтушенко, Ольга Смоляр, Юрко Зелений, Вадим Красноокий, Павло Нечитайло), котрі "вивели в люди" вже силу-силенну молодих артистів.

Що можемо робити ми як слухачі? Для початку - просто шукати самі те, що нам подобається, і слухати... :D
  • 0

#39 Mixay

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень

Відправлено 17.12.2006 – 16:03

Перегляд дописуАтеїст (15.12.2006 06:59) писав:

нічого подібного. Потрібно, щоб прийшов дядько з Заходу, ткнув пальцем і сказав: оце, оце й ото - дуже добре, і оте непогано; тоді й наш натовп побачить на українській сцені талановитих артистів. Це не мої слова - це приблизно так коментувала Руслана свою перемогу на Євробаченні. А їй раджу вірити: вона чудово орієнтується в шоу-бізнесі. Між іншим, не лише Євробачення вигравала. І її слова - гірка правда. Наразі на нашій естраді знайдуться практично будь-які співаки й музиканти - на всі смаки! Однак їх або взагалі не знають, або просто не хочуть чути. Бо така жлобська психологія: жлоб не може повірити, що хтось інший, сидівши в тому ж самому гімні, здатен злетіти в небо.

Нарешті, починають виникати досить цікаві думки, а не просто за принципом “подобається – не подобається”.
Я пропоную не констатувати ситуацію, що склалася в українській естраді (цим займаються всі “музичні оглядачі”), а спробувати проаналізувати її і може знайти пояснення.
Якщо ми говоримо про українську естраду, то слід зазначити, що естрада – це жанр мистецтва і творчість групи або виконавця має представляти якусь музичну цінність (не плутати з матеріальною). А ті “зірки”, які живуть з корпоративів, спонсорів, рекламних проектів, депутатства – вже не підпадають у категорію мистецтв. Мало того, не можуть виступати у ролі компетентної думки. А хто ж тоді лишився, коли всі наші “зірки” саме з цього і живуть?
Ось тут і слід пригадати про недостатню поінформованість. Я думав, що теж все і всіх знаю. І здивувати мене нічим.
Нещодавно, у Трускавці, зовсім випадково для себе я відкрив артистів, які взагалі не світяться на комерційних теле каналах (і мені пояснили чому), що мають “касові” живі концерти по Україні. Це, ніби інший вимір, який не пересікається з “українським шоу-бізнесом”. Може мене і не зрозуміють, але коли ти під впливом від концерту знаходишся кілька днів, при чому від української співачки – це вже рівень як мистецький, так і професійний. І не все ще комерціалізовано в естраді.
Так може досить бути “стадом”, а самим шукати краще? І не тільки в музиці, а й мати свою власну думку з тих експертних оцінок, що нам нав’язують “оглядачі”.
  • 0

#40 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 17.12.2006 – 17:19

http://www.ukrart.lviv.ua/musik1.html

у мене питання: а нашо розвивати українську естраду, українську поп-культуру? навіщо?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних