Перейти до вмісту

Жага крові

Повідомлень в темі: 22

#21 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 16.08.2008 – 18:17

Цитата

Почитавши історичний роман А.Дюма "Королева Марго"
Дюма мій улюблений письменник. Я прочитала усі відомі на сьогодні його книги.
І все-таки я не погоджуюсь. Що толку, що ми аналізуємо, якщо і далі допускаємо те все?
Жорстокі сцени і зараз нікого не дивують.

Цитата

А з телевізором/газетами лиш створється ілюзія що нині пік кровожерливості
Я ТВ дуууже рідко дивлюся. Технології технологіями, а люди, і їх вчинки, людьми. :huh:
  • 0

#22 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.09.2008 – 11:42

Перегляд дописуОлеська (13.08.2008 23:37) писав:

Таке відчуття, ніби людство - то один організм. І як в нормальному ЖИВОМУ організмі, поряд вживаються любов і ненависть, злість і радість, азарт і лінощі... Кожна ця властивість стосується окремої людини - в кожній людині є щось особливо виражене. В когось занадто багато любові, а когось - не нависті (як от Мати Тереза та Сталін)... Тому ідеально-злим чи ідеально-добрим суспільство бути просто не може...
А людство і є єдиним організмом (принцип індивідуалізації у окультизмі), який складається з мільярдів індивідуумів, так, як наше тіло складається з клітин. А жага крові є складовою частиною боротьби за виживання, яка у нас деформувалася і виродилася у найпотворніші форми насильства і вбивства заради задоволення. А на рахунок казок, то я не згоден, бо дитина, ставши дорослою, зустріне без жодної підготовки своєї психіки жорстокість життя, яке може дуже сильно травмувати непідготовлену до цього людину. Казки дають можливість сформувати певну систему поділу "добро - зло", яка прийнятна для нашого суспільства.
  • 0

#23 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 09.09.2008 – 12:55

по п"яні схопитись за ніж і далі якась "битовуха". а потім придумали інет-форуми, прогрес цивілізації однако
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua