Перейти до вмісту

Знайомство з дівчиною?

Повідомлень в темі: 313

#81 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 29.10.2008 – 01:29

1. ну знаєш, мені не будь-яка потрібна... ;-)
2. може спробую. аби допомогло
  • 0

#82 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.10.2008 – 01:33

Перегляд дописуdector (29.10.2008 01:29) писав:

2. може спробую. аби допомогло
Зараз тобі потрібно спілкуватися навіть не з будь-якою, а з усіма зустрічними. Бо прям принцеса, тобто принц, що чекає на принцесу на білому коні.
Ти тут розводиш теревені навколо такої фігні. Підійти до дівчини й сказати привіт, ніби шатл на місяць запустити :)
Не трахай собі мозок, трахай дівчат.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 29.10.2008 – 01:38

• 0

#83 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.10.2008 – 01:34

Цитата

Значить тобі від 16-18ти років (хоча я можу помилятися)... З віком проходить...
  • 0

#84 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 01:44

Білий Дракон
та не на місяць, а ближче. ну я спробую)))

Lactarius
16. З віком не проходить) Не всі оцінюють дівчат по зовнішній красі) І не всім треба БУДЬ-ЯКА.
Я такий)

:) ну ви і мене обломали. все - спробую і крапка))
  • 0

#85 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.10.2008 – 01:51

Цитата

Lactarius
16. З віком не проходить) Не всі оцінюють дівчат по зовнішній красі) І не всім треба БУДЬ-ЯКА.
Я такий)
Я так і знав... З віком проходить і не заперечуй.

В тебе є два варіанти...
1) Підійти і спробувати...
2) Залишитися з думкою "Я лох" на все життя...
  • 0

#86 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 29.10.2008 – 01:54

Чарівної пігулки не існує, тим паче на форумі. Ти маєш діяти, це єдиний вихід.
  • 0

#87 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 02:26

Умгу. Та я вже рішив.
Дякую усім - було приємно спілкуватись.

А файно ж ми тему розігнали - за кілька годин...
  • 0

#88 bastard

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.10.2008 – 07:49

Перегляд дописуБілий Дракон (29.10.2008 01:33) писав:

Не трахай собі мозок, трахай дівчат.

Золоті слова :)
  • 0

#89 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:if.ua

Відправлено 29.10.2008 – 09:36

Приєднуюсь до всього вищесказаного.:) Я так зі своїм хлопцем познайомилась: він просто підійшов до мене і привітався, а далі вже завелась і розмова,і все..:ggggg:Так що дій!
  • 0

#90 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 11:36

Все) Зам"яли тему))
  • 0

#91 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 29.10.2008 – 12:53

Ну то які результати?
  • 0

#92 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 13:48

та я ж кажу. вона зараз не в місті. з понеділка в школу. от там і спробую. :)
  • 0

#93 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 14:22

надіюсь вона не зморозиться і не скаже "нашо", або "нє"
  • 0

#94 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.10.2008 – 14:42

ну,якщо така дівчина як я, то вона тебе таки відшиє. Терпіти не можу зануд, та ще й соромязливих. Але! Згодна з

Перегляд дописуБілий Дракон (28.10.2008 20:54) писав:

Підійди і скажи їй:
Привіт. Слухай, ти мені подобаєшся. Мені аж страшно було до тебе підходити. Але я наважився, поборов себе і заговорив до тебе. (тільки посміхайся)

П.В. Озвучений косяк перестає бути косяком.
П.П.В. І не пий. Вона почує.
це б точно привернуло мою увагу і якби меня сподоболась твоя посмішка, я б сама тебе розговорила ))))
  • 0

#95 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 14:56

Я схожий на зануду? :)
  • 0

#96 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 29.10.2008 – 15:07

Перегляд дописуdector (29.10.2008 14:56) писав:

Я схожий на зануду? :)
Я мала на увазі,що ти занадто соромязливий. Через це ти можеш здатися їй нудним,навіть якщо ти дуже різностороння і цікава людина.ну ти до неї підійти боїшся. А говорити? Про що ти будеш з нею говорити? не будеш же ти мовчати? Якшо не перебореш в собі цю соромязливість,то шанси твої наближаються до нуля. На жаль) Тобто.. ну,наприклад,не знаю скільки тобі років,але думаю що я не набагато старша за тебе. Для мене хлопець має бути впевнений у собі,але(!) не самовпевнений. тавтологічно прозвучало,але сподіваюсь ти мене зрозумів)
  • 0

#97 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 15:14

Так, зрозумів. Я от і намагаюсь переборювати свою сором"язливість. Раніше я ше більше був)
Але видно справи із протилежною статтю у мене "запущені")
Дякую за поради.
  • 0

#98 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 29.10.2008 – 15:19

Рена, не треба все міряти на себе. люди різні бувають. Наприклад, я б наврядчи відшила сором"язливу людину. Мені цікаві нові люди, чому б і не поспілкуватися.. а от чого не люблю так це нахабства і занадто високої про себе думки.

dector Так що...... не всі люди однакові, як я вже писала... Головне не нити перед нею отак як отут
  • 0

#99 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.10.2008 – 15:26

= )
а я шо нию.)
  • 0

#100 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • 2306 повідомлень
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 29.10.2008 – 15:26

10 варіантів знайомств з кубітами:

1 Найлегший. Подаруйте квіти. Шикарний букет з п'яти троянд і гипсофіла завоює будь-яке жіноче серце. Але вручити набагато легше одну троянду. Отже букет з п'яти троянд краще купувати окремо — і п'ять дівчат ваші!

2 Подарувати їй квиток в театр на післязавтра. Можете спочатку запитати. Питання "Що Ви робите післязавтра увечері?", це залишить приємне враження і не принизить вашої гідності.
Крім того, на завтра у неї можуть бути інші плани, на сьогодні (особливо якщо вона гарна) - тим паче. А післязавтра ви близько двох годин проведете з нею лікоть об лікоть - якщо не завоюєте за цей час, значить у Вас труднощі в спілкуванні, і це вже інші проблеми. Ну а якщо вона не піде - сама винна, та і навіщо Вам жінка, що ненавидить театр? Якщо ж театр ненавидите Ви, то на який біс, питається, Ви купували квитки?!..

3 Запитайте - "Дівчина, мій Ролекс ніби відстає, не підкажете, скільки часу?". Щоправда для цього треба мати як мінімум Ролекс (можна і підробний) і відчуття власної гідності (бажано натуральне).
Найвірніший спосіб. Скільки дівчат по вашому здатні образитись у відповідь на це цілком безневинне питання???

4 Для цього способу треба мати машину, краще джип останньої моделі. Поставити його попереду на сітлофорі в 2 ряду дороги, а самому пройтися пішки трохи назад. Як тільки вподобав дівчину – відразу запропонувати її підвезти під гучну симфонію клаксонів і "добрих слів інших водіїв" - "он і моя машина попереду стоїть".
Щоправда можна наразитись на черепно-мозгову травму від тих самих водіїв.............. але чого не зробиш заради жінки???

5 Заведіть собаку. Чоловік з собакою - мрія будь-якої жінки (особливо собачниці). До речі майже всі жінки - собачниці. Навіть якщо собак не тримають. А якщо не собачниці, то швидше за все суки........... нафіга тоді вона вам? Тільки не варто заводити піт-буля, стаффа, бульмастифа або кого-небудь в цьому дусі. Якщо ваш пес задавить собацю пані — це не кращий спосіб для знайомства.

6 Купіть газету "Моя сім'я" або що-небудь в цьому дусі (тільки не Спід-інфо!!!), трохи демонстративно почитайте, а потім запитайте вподобану дівчину, що треба зробити, щоб завести свою сім'ю? Дівчата дуже люблять радити (особливо на цю тему, особливо хлопцям, особливо......... та просто люблять вони побазікати про це), так що якщо Ви навіть купили цю газету перший раз в житті, не бійтеся зізнатися, що читаєте її вже десять років, але
поки безуспішно, — сім'ю завести ще не вдалося.

7 Краще спрацьовує в компанії, але і на вулиці можливо. Головне — вірити в те, в що брешеш.
Потрібно сказати, що ви — імпотент. А потім можна сказати, що ви вперше (за рік, за п'ять або десять років) щось відчули, дивлячись на неї. Чутливе жіноче серце обов'язково затремтить...... згадайте приклад Мерлін Монро...

8 Добре біля ринку або (ще краще) в дорогому магазині. Попросіть дівчину вибрати вам сорочку (або краватку, або туалетну воду). Кожна жінка вважає, що окрім неї на це ніхто не здатний, а якщо вам в цьому питанні допомогти нікому, окрім неї, то жалість дівчини вам знов таки забезпечена. Якщо ж є і гроші в достатній кількості, то окрім жалості вам забезпечені пошана і інтерес.

9 Зайдіть в книжковий магазин. Якщо вам до душі романтична натура, то просто скажіть гучно і вголос при декількох дівчатах, що ви хочете почитати любовний роман, що-небудь про любов. Порадниці тут миттю знайдуться.

10 І, нарешті, останній спосіб. Якщо вам не допомогли попередні дев'ять (якщо таке можливо), то зробіть вигляд, що ви вивихнули кісточку. Правда, при цьому ви повинні виглядати як мінімум презентабельно і тверезо. Будь ви бомжем і вивихни ви хоч десять кісточок, жодна нормальна дівчина не кинеться вам на допомогу. Але якщо у вас дорога краватка в тон до костюма, легка небрітость (не вірте тому, що це вже не модно!), з кишені стирчить стільниковий, а на пальці висять ключі від машини, то будь-яка дівчина, побачивши вас, потребуючого лише її підтримці і майже не ходячого, буде щаслива надати вам свої допомоги.

УДАЧІ :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних