Перейти до вмісту

Знайомство з дівчиною?

Повідомлень в темі: 313

#241 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 06.09.2010 – 15:24

Перегляд дописуKassandra (6.09.2010 16:16) писав:

не спробуєш поцілувати - подумає що тормоз.

Якось на першому побаченні... Якщо поцілую, щось інше подумає)

Перегляд дописуФабрегас (6.09.2010 16:18) писав:

страшний?
Та дуже, як бабай :)
  • 0

#242 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 06.09.2010 – 15:41

Оце щойно спілкуючись із ТП, а більше спостерігаючи за нею зза свого монітору приходить мисля, що я немаю про що розмовляти із дєвушками. Мене зараз цікавить виключно професійна тематика, книжки художні якось відкладаються в голові для внутрішнього осмислення. І так, я не ходжу в клюби. Від сьогодні я вирішив не пить і ващє. Це ппц.
Таки дні що проводяться офісним планктоном погано впливають на мою самооцінку.
  • 0

#243 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.09.2010 – 16:34

Почистила
  • 0

#244 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.09.2010 – 19:53

Перегляд дописуKassandra (6.09.2010 16:16) писав:

не спробуєш поцілувати - подумає що тормоз.
а спродуєш - подумає шо "сволачь і тіко одного тобі від бідної несщасної квіточки і треба!!!"

Не наярюй, хочеш серйозні стосунки - не спіши... все в свою чергу) Витримуй паузу)

пропоную в цій же ж темі підняти дотичну до неї підтему "Цілуватись чи не цілуватись на першому побаченні"...а то народ починає сперечатись)))
  • 0

#245 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 20:39

Перегляд дописуMiguel (6.09.2010 20:53) писав:

а спродуєш - подумає шо "сволачь і тіко одного тобі від бідної несщасної квіточки і треба!!!"

Не наярюй, хочеш серйозні стосунки - не спіши... все в свою чергу) Витримуй паузу)

пропоную в цій же ж темі підняти дотичну до неї підтему "Цілуватись чи не цілуватись на першому побаченні"...а то народ починає сперечатись)))
Та я й засумнівавсь...

Цитата

Так, треба народові дати свіжу тему для обговорення, бо вмирають Теревені, Номад пропав, а без нього....

Кінцева версія плану: Після факультативу підійду до неї, Не хочеш сьогодні прогулятися або давай сходимо до кафе? Ти вільна сьогодні? (домовляємось про зустріч, обмін контактами) далі йду до неї погуляли/посиділи/попили/погамцяли смачненьке/ і т.д..... Ти мені подобаєшся, але поряд з тобою так хвилююся, що в голові всі слова і фрази попереверталися. (Щось сказати на прощання або варіан Касі "і цілуєш прямо в губи. головне не промахнутися)))"

Повідомлення відредагував gku: 06.09.2010 – 20:44

• 0

#246 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 06.09.2010 – 20:54

Перегляд дописуgku (6.09.2010 21:39) писав:

Та я й засумнівавсь...

Кінцева версія плану: Після факультативу підійду до неї, Не хочеш сьогодні прогулятися або давай сходимо до кафе? Ти вільна сьогодні? (домовляємось про зустріч, обмін контактами) далі йду до неї погуляли/посиділи/попили/погамцяли смачненьке/ і т.д..... Ти мені подобаєшся, але поряд з тобою так хвилююся, що в голові всі слова і фрази попереверталися. (Щось сказати на прощання або варіан Касі "і цілуєш прямо в губи. головне не промахнутися)))"
Ну тут така справа... Тут вже треба свій мозок задіювати... Бо то шо я говорю - то мій (чоловічий) погляд на ситуацію, а Касандра подає свій (жіночий) погляд на ту ж саму ситуацію..Ти ж в цю тему написав, мабуть,тому, щоб саме жіночу думку почути? Так що дивись сам... все приймай до уваги, але роби власні висновки.
  • 0

#247 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 06.09.2010 – 20:56

Перегляд дописуgku (4.09.2010 22:07) писав:

Привіт всім! Я ходжу на факультатив з математики раз на тиждень, там є дуже позитивна дівчина=) І вона мені дуже подобається. От я хочу з нею якось ближче познайомитись. Хочу її провести з факультативу або запросити її кудись, але вона додому з факультативу йде з подругами (якось не зручно) + не знаю що їй сказати, і як, допоможіть)
варіант ... підходиш до неї назаваєш її по імені і говориш що у тебе є термінова справа в якій потрібна її допомога, тільки зроби серйозний вигляд обличчя, скажи що часу на роздуми немає і кожна хвилина дорога. далі ведеш її в якесь романтичне місце з приємно атмосферою( кафе, чи просто гарне місце на природі) говориш що вона кльова і позитивна і пропонуєш свої послуги приватного охоронця після занять по факультативу. скажи що вона вона розумна і позитивна дівчинка і гріх якщо по дорозі хтось почне приставати, а тут ти під рукою.

Забий болт на заїзджені шаблони типу йдем в кафе, йдем погуляєм. Розширюй мислення і підключай фантазію. Успіху.
  • 0

#248 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 21:59

Перегляд допису:-) (6.09.2010 16:41) писав:

Оце щойно спілкуючись із ТП, а більше спостерігаючи за нею зза свого монітору приходить мисля, що я немаю про що розмовляти із дєвушками. Мене зараз цікавить виключно професійна тематика, книжки художні якось відкладаються в голові для внутрішнього осмислення. І так, я не ходжу в клюби. Від сьогодні я вирішив не пить і ващє. Це ппц.
Таки дні що проводяться офісним планктоном погано впливають на мою самооцінку.
Так, про що говорить це проблема. Треба розвивати соціяльні навики, практикувати.
Є прикольна серія на цю тему в серіялі "Айтішники".
  • 0

#249 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 06.09.2010 – 22:23

Перегляд дописуMiguel (6.09.2010 20:53) писав:

ну так власне, не наярювати...нема чого ж зразу лізти з французькими поцілунками.

Перегляд дописуMiguel (6.09.2010 21:54) писав:

Ну тут така справа... Тут вже треба свій мозок задіювати... Бо то шо я говорю - то мій (чоловічий) погляд на ситуацію, а Касандра подає свій (жіночий) погляд на ту ж саму ситуацію..Ти ж в цю тему написав, мабуть,тому, щоб саме жіночу думку почути? Так що дивись сам... все приймай до уваги, але роби власні висновки.
та, до речі....що там із завтра?
  • 0

#250 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 06.09.2010 – 22:47

Перегляд допису:-) (6.09.2010 16:41) писав:

Оце щойно спілкуючись із ТП, а більше спостерігаючи за нею зза свого монітору приходить мисля, що я немаю про що розмовляти із дєвушками.

Спробуйте потренуватися у цій темі:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...40&st=31820

Або сходіть на якийсь чат, хоча мені не допомогло. Я в чаті завжди говорю тільки про одне: "про що тут можна говорити?"
  • 0

#251 Comari4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 08:50

Перегляд дописуCastiel (6.09.2010 20:56) писав:

варіант ... підходиш до неї назаваєш її по імені і говориш що у тебе є термінова справа в якій потрібна її допомога, тільки зроби серйозний вигляд обличчя, скажи що часу на роздуми немає і кожна хвилина дорога. далі ведеш її в якесь романтичне місце з приємно атмосферою( кафе, чи просто гарне місце на природі) говориш що вона кльова і позитивна і пропонуєш свої послуги приватного охоронця після занять по факультативу. скажи що вона вона розумна і позитивна дівчинка і гріх якщо по дорозі хтось почне приставати, а тут ти під рукою.

Забий болт на заїзджені шаблони типу йдем в кафе, йдем погуляєм. Розширюй мислення і підключай фантазію. Успіху.
А знаєш,я хотіла б, щоб колись наші дороги перетнулись.Це реально крута порада.
  • 0

#252 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 07.09.2010 – 08:54

Перегляд дописуВим’я Короля (6.09.2010 23:47) писав:

Спробуйте потренуватися у цій темі:
http://www.tereveni.org.ua/forum/index.php...40&st=31820
Або сходіть на якийсь чат, хоча мені не допомогло. Я в чаті завжди говорю тільки про одне: "про що тут можна говорити?"
Ні, я бачу, треба цього року зайти на кафедру, мо там вступна кампанія кого цікавого і з грудьми 2+...3 принесла, взяв би під своє крило. Довелося б звичайно ж робити всілякі там курсаки, але воно того варте, думаю. B)

Перегляд дописуComari4ka (7.09.2010 09:50) писав:

Бобр, банально вдуй їй, хай буде "ішчьо адін правал". ГГ. :)
  • 0

#253 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 07.09.2010 – 09:14

Почитав поради, тИпер сиджу і думаю. А думаю я щось приблизно щось такє:
1. Один ефектний виступ не заставить дівчину одразу пісяти кип'ятком (хібащо це якась дурепа, але якшо так - і на такий товар є купці).
2. Колись пробував робити схожі речі. Відчуваєш себе при цьому повним ідіотом, а коли провалюється - хочеться взяти та умахати порадника. Коли не провалюється - все-одно розумієш, що все життя дівки на схожу "казку" не перетвориш.
3. На мою думку, є значно ефективнішим у даному випадку потихеньку підключитися до самої компанії подружок цієї дівки, аніж розділяти сфери спілкування її на "я" та "подруги".
4. Поступовість та самовдосконалення врятують пана.
5. Цікаво, хто з даних порадників має позитивний досвід втілення власних порад у життя?
6. А ще є варіант напроситися допомагати дівчині з математикою особисто. Але це ужо слід мати талант педагога та дочекатися вдалого збігу обставин.
  • 0

#254 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.09.2010 – 12:30

Найкращий спосіб - заробити багато бабла. Не зашкодить, точно! Гиии.
  • 0

#255 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 12:47

Перегляд дописуComari4ka (7.09.2010 09:50) писав:

хто його знає, може колись і перетнуться)

Перегляд допису:-) (7.09.2010 09:54) писав:

Бобр, банально вдуй їй, хай буде "ішчьо адін правал". ГГ. :)
фє, ти нечемний.
  • 0

#256 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 14:52

Перегляд дописуГетьман (7.09.2010 10:14) писав:

Почитав поради, тИпер сиджу і думаю. А думаю я щось приблизно щось такє:
1. Один ефектний виступ не заставить дівчину одразу пісяти кип'ятком (хібащо це якась дурепа, але якшо так - і на такий товар є купці).
2. Колись пробував робити схожі речі. Відчуваєш себе при цьому повним ідіотом, а коли провалюється - хочеться взяти та умахати порадника. Коли не провалюється - все-одно розумієш, що все життя дівки на схожу "казку" не перетвориш.
3. На мою думку, є значно ефективнішим у даному випадку потихеньку підключитися до самої компанії подружок цієї дівки, аніж розділяти сфери спілкування її на "я" та "подруги".
4. Поступовість та самовдосконалення врятують пана.
5. Цікаво, хто з даних порадників має позитивний досвід втілення власних порад у життя?
6. А ще є варіант напроситися допомагати дівчині з математикою особисто. Але це ужо слід мати талант педагога та дочекатися вдалого збігу обставин.
Дякую!

А ви всі флудери :)
  • 0

#257 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 15:44

Відчуваєш себе при цьому повним ідіотом, а коли провалюється - хочеться взяти та умахати порадника.
Ну і що, все одно колись дадуть.

Цитата

Зо, по-твоєму ніхто ніколи не робив такої речі як запрошення на побачення?
  • 0

#258 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 16:16

2 години назад стою на кінцевій 90 маршрутки, чекаю. чекаю 10 хв, 20 хв, 30, 40 хв. Біля мене стоїть дівчина років 22-23. Починає нервуватися, ходить туди сюди, постійно дивиться на годинник - видно спішить. Позвонив до знайомого, який ранком їздить на роботу 90ю, каже перенесли маршрут, зараз їдуть не тудою. Підходжу до дівчини кажу щоб не чекала бо маршрутки не буде і я зберіг ще 10-15 хв її дорогоцінного часу, який би вона потратила на чекання маршрутки якої не буде. Запропонував пройтися разом на іншу зупинку. Стоїмо разом, чекаємо. Я кажу що вмію вгадувати з точністю до секунди коли на цій зупинці проїзджає будь яка маршрутка (сміється, не вірить), кажу, - От загадай номер маршрутки а я скажу через скільки приїде. Каже номер 73. Кажу за 1 хв. 28 секунд. Чекаєм, не приїхала, та каже що поганий х мене вгадувач маршруток. Кажу їй, щось не те, давай ще раз. Каже номер 41, я казу 30 секунд. НЕ приїзджає. Я кажу блін, щось не те, завжди спрацьовувало а коли вона поряд не працює. Кажу що вона ОБРАНА і мої здібності не прицюють біля неї. Прошу номер телефону. Фінал. Ідея прийшла в голову за 2 хв.
  • 0

#259 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 07.09.2010 – 16:49

Перегляд дописуCastiel (7.09.2010 17:16) писав:

2 години назад стою на кінцевій 90 маршрутки, чекаю. чекаю 10 хв, 20 хв, 30, 40 хв. Біля мене стоїть дівчина років 22-23. Починає нервуватися, ходить туди сюди, постійно дивиться на годинник - видно спішить. Позвонив до знайомого, який ранком їздить на роботу 90ю, каже перенесли маршрут, зараз їдуть не тудою. Підходжу до дівчини кажу щоб не чекала бо маршрутки не буде і я зберіг ще 10-15 хв її дорогоцінного часу, який би вона потратила на чекання маршрутки якої не буде. Запропонував пройтися разом на іншу зупинку. Стоїмо разом, чекаємо. Я кажу що вмію вгадувати з точністю до секунди коли на цій зупинці проїзджає будь яка маршрутка (сміється, не вірить), кажу, - От загадай номер маршрутки а я скажу через скільки приїде. Каже номер 73. Кажу за 1 хв. 28 секунд. Чекаєм, не приїхала, та каже що поганий х мене вгадувач маршруток. Кажу їй, щось не те, давай ще раз. Каже номер 41, я казу 30 секунд. НЕ приїзджає. Я кажу блін, щось не те, завжди спрацьовувало а коли вона поряд не працює. Кажу що вона ОБРАНА і мої здібності не прицюють біля неї. Прошу номер телефону. Фінал. Ідея прийшла в голову за 2 хв.
тю, шо хіба мало на світі дівок, які на вулицях першим-ліпшим телефони роздають? :lol:

тема ,судячи з порад і дописів взагалі, більше схожа на "познайомитися з НЕ чоловіком", ніж "з дівчиною". тобто, по фіг шо там за баба, аби сіськи мала бгг
  • 0

#260 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 939 повідомлень

Відправлено 07.09.2010 – 16:49

ололо
як цікаво.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних