Перейти до вмісту

Знайомство з дівчиною?

Повідомлень в темі: 313

#201 Гість_f1rehead_*

• Гості

Відправлено 19.12.2009 – 12:57

Знайомство з дівчиною! Все залежть від того, де? коли? як? Також дуже важливу роль відіграє сама дівчина, скажімо якщо вирішив познайомитись на дискотеці, що і зазвичай буває, треба перед тим оцінити обстановку, тобто як вона танцює, що п"є і з ким вона, тому в тебе буде більше шансів їй розказати, якщо ти думаєш про секс, або просто присісти познайомитись, завести спільнк розмову і т.д. Еле в більшості випадків в знайомстві з дівчинк має бути рішучість в собі тобто дівчина має побачити, відчути що вона дійсно тобі подобається. скажімо в знайомство в громадському транспорті: достатньо буде просто уступити місце і завести розмову на якусь приємну туму. Варянтів знайомств є безліч, але є одна річ: треба шукати і тих дівчат, які самі хочуть познайомитись з кимось, це дуже замітно і дуже кидається в очі, тому що дівчатта зовсім другі ніж ми чоловіки, вони не будуть з відкритим ротом і великими очима дивитися на хлопця, і не промовляти при тому ото я б їй вставив. вони більше ніжніші і з ними треба вести себе коректніше. Дівчина просто оцінить тебе поглядом і цього погляду видно, що вона від тебе хоче.
PS: в плані тільки знайомста, достатньо просто привітатись представитись, запитати як звуть її, і з цього вже буде видно чи варто тобі з нею знайомитись поближче!!!
  • 0

#202 Вареник

banned

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3089 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 19.12.2009 – 13:02

Перегляд дописуf1rehead (19.12.2009 12:57) писав:

PS: в плані тільки знайомста, достатньо просто привітатись представитись, запитати як звуть її, і з цього вже буде видно чи варто тобі з нею знайомитись поближче!!!
ага, привітався, вона сказала як її звуть, але при цьому ти побачив цяточку карієсу не зубі, і так: "ну всьо, пака", розвернувся і пішов :happy1:
  • 0

#203 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 19.12.2009 – 14:05

Тут,на Донеччині,у місцевих клубах та дискотеках я рідко знайомлюся,бо майже всіх вже знають як і мене,а коли їду у друге місто-щось новеньке,заходиш до клюбу і оченьта то наліво то на право і на тебе оченьта кліпають,і кидаєш поглядом на не погану дівулю,яка танцює,підходиш до діджея,замовляєш мєдляк,і підходиш до неї даєш руку і питаєш: "А чи не проти вельми гарна пані потанцювати зі мною?" а вона: "Да нєт,навєрноє" І кладе свою руку на мою. Ми танцюємо,я розмовляю українською вона по десять раз мене перепитує,я жартую вона чомусь сміється. Тут пісні прийшов капець,ми не розходимося,я беру її за руку і веду до столу замовляємо що хочемо,вона по мінімуму-каву та солоденьке,кажу компліменти,вона червоніє,а я ж пивасик,час йде,я трошки п'янію,вона кидає фрази,я сміюся,потім щось вона у мене спитала і почалося,ми проговорили 3 год. нас вже виганяють,а ми все говоримо, ми вийшли взявшись під руки один одного, на вулиці світло... Ми йдемо кудись,як потім з'ясувалося до неї додому,а ми все говоримо,я зупинився біля воріт,ми дивимося один на одного, і вона каже: "Може зайдеш?" я: "Мама вчила,що з пустими руками в гості не ходять." вона: "Дурненький... " заводить до себе. Ми зайшли,я допоміг їй роздягнутися,вона показала куди віднести свій одяг,я відніс,вона тим часом вдягнулася в легке,ми пішли на кухню,вона зробила мені кави собі чаю,ми знову розговорися,потім різко тиша... Я привстав,вона теж,я підійшов до неї,вона на зустріч мені, я взяв її за талію,вона мене за голову,наші вуста все ближче,і тут палко-гарячий поцілунок... Довго... Солодко... Приємно... Вона бере за руку і веде до спальні... Ми мовчимо... А навіщо слова? Далі немає сенсу описувати... Ранок,вона прокинулася перша і зробила сніданок,розбудила мене,пригостила,ми поговорили,наче нічого в нас не було,хоча що в мене що в неї в середині робилося не можна сказати словами,вона мені сказала: "Є такі хлопці які не дають замикатися в собі" а я: "Ти прекрасна" Час минув,я її не бачив і не чув, для мене це було як ... Не важливо,час пройшов,ми отримали обоє урок...
  • 0

#204 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.12.2009 – 14:56

ШАХІСТ— профі :) :happy1:. Чи то може така дівчина. В будь-якому випадку я не сторонник такого швидкого розвитку стосунків, а то ще щось завтикати можна))
  • 0

#205 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 19.12.2009 – 22:22

Флуд і офтоп видалено.
  • 0

#206 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.12.2009 – 09:27

тільки шо вияснив шо якшо при знайомстві з дівчиною коли вона питає про моє лав лайф і я відповідаю шо не був в ніяких рілейшиншипс то це може бути досить вірогідним фейлом)) ггггг
  • 0

#207 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 21.12.2009 – 16:10

Перегляд дописуAmarok (21.12.2009 09:27) писав:

тільки шо вияснив шо якшо при знайомстві з дівчиною коли вона питає про моє лав лайф і я відповідаю шо не був в ніяких рілейшиншипс то це може бути досить вірогідним фейлом)) ггггг
в залежності від того,скільки тобі років ))))
  • 0

#208 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 16:21

Перегляд дописуManfred (21.12.2009 10:48) писав:

Погоджуюсь, щоб мати успіх у жінок тре бути хоч трохи телепатом :ggggg:
або не бути ідіотом
  • 0

#209 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 21.12.2009 – 16:28

Перегляд дописуШАХІСТ (19.12.2009 14:05) писав:

Тут,на Донеччині,у місцевих клубах та дискотеках я рідко знайомлюся,бо майже всіх вже знають як і мене,а коли їду у друге місто-щось новеньке,заходиш до клюбу і оченьта то наліво то на право і на тебе оченьта кліпають,і кидаєш поглядом на не погану дівулю,яка танцює,підходиш до діджея,замовляєш мєдляк,і підходиш до неї даєш руку і питаєш: "А чи не проти вельми гарна пані потанцювати зі мною?" а вона: "Да нєт,навєрноє" І кладе свою руку на мою. Ми танцюємо,я розмовляю українською вона по десять раз мене перепитує,я жартую вона чомусь сміється. Тут пісні прийшов капець,ми не розходимося,я беру її за руку і веду до столу замовляємо що хочемо,вона по мінімуму-каву та солоденьке,кажу компліменти,вона червоніє,а я ж пивасик,час йде,я трошки п'янію,вона кидає фрази,я сміюся,потім щось вона у мене спитала і почалося,ми проговорили 3 год. нас вже виганяють,а ми все говоримо, ми вийшли взявшись під руки один одного, на вулиці світло... Ми йдемо кудись,як потім з'ясувалося до неї додому,а ми все говоримо,я зупинився біля воріт,ми дивимося один на одного, і вона каже: "Може зайдеш?" я: "Мама вчила,що з пустими руками в гості не ходять." вона: "Дурненький... " заводить до себе. Ми зайшли,я допоміг їй роздягнутися,вона показала куди віднести свій одяг,я відніс,вона тим часом вдягнулася в легке,ми пішли на кухню,вона зробила мені кави собі чаю,ми знову розговорися,потім різко тиша... Я привстав,вона теж,я підійшов до неї,вона на зустріч мені, я взяв її за талію,вона мене за голову,наші вуста все ближче,і тут палко-гарячий поцілунок... Довго... Солодко... Приємно... Вона бере за руку і веде до спальні... Ми мовчимо... А навіщо слова? Далі немає сенсу описувати... Ранок,вона прокинулася перша і зробила сніданок,розбудила мене,пригостила,ми поговорили,наче нічого в нас не було,хоча що в мене що в неї в середині робилося не можна сказати словами,вона мені сказала: "Є такі хлопці які не дають замикатися в собі" а я: "Ти прекрасна" Час минув,я її не бачив і не чув, для мене це було як ... Не важливо,час пройшов,ми отримали обоє урок...

бгг а потім пролунав сигнал будильника...

Перегляд дописуМурзілка (6.08.2008 17:54) писав:

Незнаю як там кому, а мені достатньо подивитись в очі, вони не брешуть, там як на папері написано що хлопець від тебе чекає.
Ваш кумир Девід Блейн?
  • 0

#210 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 21.12.2009 – 17:39

Перегляд дописуManfred (21.12.2009 03:48) писав:

Як на мене, пікап і виник, як реакція на те, що прості знайомства працюють далеко не завше і не у всіх. Теорія пікапу — це спроба систематизації чоловічого досвіду у даній царині.

хах, про телепатію згодний :)))

Перегляд дописуSensssorika (21.12.2009 09:10) писав:

в залежності від того,скільки тобі років ))))

хех, це очевидно, чось я передбачив такий коментар :))ггг

і ше думаю від складу особистості))
  • 0

#211 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 21.12.2009 – 18:36

Перегляд дописуManfred (21.12.2009 10:48) писав:

Недарма на доларових папірцях зображене масонське око.
  • 0

#212 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 04.09.2010 – 21:07

Привіт всім! Я ходжу на факультатив з математики раз на тиждень, там є дуже позитивна дівчина=) І вона мені дуже подобається. От я хочу з нею якось ближче познайомитись. Хочу її провести з факультативу або запросити її кудись, але вона додому з факультативу йде з подругами (якось не зручно) + не знаю що їй сказати, і як, допоможіть)
  • 0

#213 Вим’я Короля

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 87 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 02:46

Підійди до неї, звернись по імені і скажи, що хотів би з нею окремо поговорити. Розкажи все як є.
  • 0

#214 слов'янка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 08:45

Перегляд дописуgku (4.09.2010 22:07) писав:

Привіт всім! Я ходжу на факультатив з математики раз на тиждень, там є дуже позитивна дівчина=) І вона мені дуже подобається. От я хочу з нею якось ближче познайомитись. Хочу її провести з факультативу або запросити її кудись, але вона додому з факультативу йде з подругами (якось не зручно) + не знаю що їй сказати, і як, допоможіть)

Треба написати їй смс.Тільки нехай на цьому все не загрузне.Смс тільки для того, щоб десь зустрітись. Ще риверни якось до себе увагу і не пропусти моменту, щоб їй пустити вогник :)
  • 0

#215 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 05.09.2010 – 08:52

Перегляд дописуслов'янка (5.09.2010 09:45) писав:

... і не пропусти моменту, щоб їй пустити вогник :)
а то як?

Найпростіший і практично безвідмовний варіант "Ти мені подобаєшся і я хочу з тобою познайомитися, але поряд з тобою так хвилююся що в голові всі слова і фрази попереверталися..."

Повідомлення відредагував Miguel: 05.09.2010 – 08:52

• 0

#216 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.09.2010 – 09:12

Перегляд дописуgku (4.09.2010 22:07) писав:

запроси на каву/чай/солодке...а там далі піде як по маслу..
  • 0

#217 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 09:17

Перегляд дописуKassandra (5.09.2010 10:12) писав:

Касю... а йдемо зі мною на каву/чай/солодке....? :)
  • 0

#218 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 05.09.2010 – 09:25

Перегляд дописуMiguel (5.09.2010 10:17) писав:

Касю... а йдемо зі мною на каву/чай/солодке....? :)
ммм...і коли?
  • 0

#219 Airo

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 300 повідомлень
  • Місто:Шполяндія

Відправлено 05.09.2010 – 09:39

Перегляд дописуВим’я Короля (5.09.2010 02:46) писав:

Підійди до неї, звернись по імені і скажи, що хотів би з нею окремо поговорити. Розкажи все як є.
Боюсб її налякати.

Перегляд дописуслов'янка (5.09.2010 08:45) писав:

Треба написати їй смс.Тільки нехай на цьому все не загрузне.Смс тільки для того, щоб десь зустрітись. Ще риверни якось до себе увагу і не пропусти моменту, щоб їй пустити вогник :)
Смс це якось дуже дивно тому, що я хочу з нею познайомитись ближче.

Цитата

Найпростіший і практично безвідмовний варіант "Ти мені подобаєшся і я хочу з тобою познайомитися, але поряд з тобою так хвилююся що в голові всі слова і фрази попереверталися..."
А це варіант, треба буде подумати...

Перегляд дописуKassandra (5.09.2010 09:12) писав:

Запросити її до кафе...
Якщо все разом склеїти виходить: "Ти мені подобаєшся і я хочу з тобою познайомитися, але поряд з тобою так хвилююся що в голові всі слова і фрази попереверталися... Не хоч прогулятися або давай зходимо до кафе?"
  • 0

#220 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 05.09.2010 – 10:25

Перегляд дописуgku (5.09.2010 10:39) писав:

Запросити її до кафе...
Якщо все разом склеїти виходить: "Ти мені подобаєшся і я хочу з тобою познайомитися, але поряд з тобою так хвилююся що в голові всі слова і фрази попереверталися... Не хоч прогулятися або давай зходимо до кафе?"
Молодець!! Я пишаюся тобою! *скупа чоловіча сльоза скотилася по небритій щоці...
О! Не забуть написати сюди про результат такої спроби)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних