Перейти до вмісту

Знайомство з дівчиною?

Повідомлень в темі: 313

#21 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.08.2008 – 18:36

Не важливо де знайомитись, головне, як. Не думаю, що дівчина зразу ж відштовхне хлопця, який підходить до неї, вітається... і робить це все впевнено, але не плутати будь ласка, з накрученими мачьо, від яких зразу верне(. Ато як дивишся на таке небожєтко, ледве стоїть, слова сказати не годен.. то просто жаль таких стає :happy1:
Отже, невпевненість - геть!)
  • 0

#22 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5092 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 06.08.2008 – 19:13

Перегляд допису=MAVKA= (6.08.2008 13:45) писав:

А можна познайомитись і після сексу. Теж варіант! :happy1: :happy1: :ggggg:
Як то кажуть - секс не привід для знайомства.

якщо по темі, то один мій знайомий таке витворяв)) Підходив до дівчини і починав щось типу такого:
"Привіт, я проводжу соціологічне опитування на тему, як краще познайомитись з дівчиною на вулиці. Який варіант є для вас найбільш прийнятним:
1. Доброго дня, ви такі гарні, не зміг прийти мимо щоб не сказати вам комплімент;
2. Здоров, мала, гарна попка, давай дружити:
3. Привіт, я проводжу соціологічне опитування на тему... "

Після цього казав дівчата, весело сміялись а далі шось і можна далі говорити :happy1:
  • 0

#23 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 06.08.2008 – 19:43

Перегляд дописуМій_Травень (6.08.2008 15:27) писав:

Аlec, для таких випадків є хороша фраза: "Не врать і не боятся!" Виконуєш ці дві умови + не корчиш серйозні, або занадто веселі гримаси і все буде добре)))
Інколи так встроьмно, шо капець, просто тупо стоїш, і думаєш шо сказати, особливо коли дівчина попадається невесела, то це взагалі . . .

Перегляд дописуФабрегас (6.08.2008 20:13) писав:

Як то кажуть - секс не привід для знайомства.

якщо по темі, то один мій знайомий таке витворяв)) Підходив до дівчини і починав щось типу такого:
"Привіт, я проводжу соціологічне опитування на тему, як краще познайомитись з дівчиною на вулиці. Який варіант є для вас найбільш прийнятним:
1. Доброго дня, ви такі гарні, не зміг прийти мимо щоб не сказати вам комплімент;
2. Здоров, мала, гарна попка, давай дружити:
3. Привіт, я проводжу соціологічне опитування на тему... "

Після цього казав дівчата, весело сміялись а далі шось і можна далі говорити :happy1:
Доречі, цікавий варіант) але мабуть не всі сприймуть це позитивно) Різні є люди . . .

Перегляд дописуMargo (6.08.2008 19:36) писав:

Не важливо де знайомитись, головне, як. Не думаю, що дівчина зразу ж відштовхне хлопця, який підходить до неї, вітається... і робить це все впевнено, але не плутати будь ласка, з накрученими мачьо, від яких зразу верне(. Ато як дивишся на таке небожєтко, ледве стоїть, слова сказати не годен.. то просто жаль таких стає :happy1:
Отже, невпевненість - геть!)
Якраз впевненості не вистачає)))) мабуть у цьому і проблема)) :happy1:

Перегляд дописуDarkLordVillis (6.08.2008 13:41) писав:

- оце ти в точку! після таких питань так думають не тільки дівчата.
Знаю шо не тільки дівчата, в самого таке було))

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 13:50) писав:

Яке питання така ї відповідь.Чи ти гадаешь що є якась таємна формула, кажучи яку дівчатам будь де і будь коли успіх тобі гарантований?Дивись - запросити випити соку дівчину буде логічно у клубі - дивлячісь знову таки яка дівчина - одним краще пропонувати сік, а іншим сміливо і мохіто, а якщо ти запропонуешь таке дівчині в черзі за ковбасою чи на заправці - то будешь виглядати як повний блазень.Можна підійти до дівчини і запитати щодо новинок кінопрокату - але то буде логічно в кавярні біля кінозалу, але тупо в поліклініці.І тд. і тп.

Зангальні рекомендації - підходь не з заду а спереду)))Щоб дівчина побачила тебе ще до того як ти скажешь перше слово...неприемно коли хтось вискакуе позаспини и кричить "як тя звать?"...
Відрекомендуйся одразу - так ти будешь психологічно вже знайомим ціеї дівчини.
Вираз обличча - не напружуйся, не "умнякуй", не будь похмурим та серьйозним неначе агент Моссаду.Це відштовхуе.
Позитив повинен бути в кожному твоему жесті та слові)
Дякую)

Перегляд дописуКрасунечка (6.08.2008 17:25) писав:

мож шось типу: -а ви вірите в любов з першого погляду?
-вам морозиво з шоколадом?
або з розгону на шию: Ірочка привіт!!!(чи там якесь інше ім'я) сестричка моя любима! як я тебе давно не бачив!!! (можна ще й розцілувати) ой! а ви не Іра? (це коли вже дівчина починає віднєкуватись) блін! та ви як дві каплі води! нуууу.... може, щоб я вам не запам'ятався поганим, мож на каву сходим?

ще одне(в маршрутці, уступаючи дівчині місце):- такій красивій дівчинці і місце уступити охота! сідайте (церемонно витираючи пилюку на кріслі)а вас як звати прекрасна незнайомко?
Ні, це якось занадто , зверхньо, чи як........

Перегляд дописуDarkLordVillis (6.08.2008 18:41) писав:

Та навіщо взагалі щось казати? тупо відразу цілуй! А от тут вже постає інше питання - як правильно тобі навчитись цілувати.
В цьому проблеми не має)))) :ggggg:
Жартівник)

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 14:23) писав:

Красаффчег.Але я загалом супротивник знайомст на вулиці.ІМХО.
Я теж проти! Сам не люблю коли хтось приходить і тупо шось втерає))

Народ, із всіх цих відповідей я зрозумів, головне - впевненість, а далі все піде саме . . .
  • 0

#24 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.08.2008 – 19:43

Зара треба без слів знайомитись! Шльопати по-попі треба, яка усміхнеться - ту і бери! Ну перед тим спереду обійди, шоб сам не тікав далеко :happy1:
  • 1

#25 alec

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень
  • Місто:Костопіль

Відправлено 06.08.2008 – 19:45

Перегляд дописуФруктик (6.08.2008 20:43) писав:

Зара треба без слів знайомитись! Шльопати по-попі треба, яка усміхнеться - ту і бери! Ну перед тим спереду обійди, шоб сам не тікав далеко :happy1:
Це вульгарно))))) Знаю, шо багато хто поведеться на таке. Але запам"ятай - нормальна дівчина - ніколи не буде вважати тебе нормальним після такого
  • 0

#26 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 19:50

Перегляд дописуalec (6.08.2008 20:45) писав:

Це вульгарно))))) Знаю, шо багато хто поведеться на таке. Але запам"ятай - нормальна дівчина - ніколи не буде вважати тебе нормальним після такого
А хіба зара немає вульгарних дівчат?! Зато приємно їм буде, що хтось на них звернув увагу :happy1: навіть в такий спосіб... А що в твоєму розумінні значить

Цитата

нормальна дівчина
?
  • 0

#27 Аничка

Генеральний писар

• Користувачі
  • 512 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 20:23

Перегляд дописуkaroOka (6.08.2008 16:26) писав:

а мені подобається неординарність. ...

Мені також.

Зі мною колись познайомився хлопець у поїзді:
- я стояла в коридорі купейного вагону, дивлячись у вікно. Захоплює дивитися на пробігаючі поля і дерева...
Він підійшов, став поряд і питає: "І що там по телевізору показують?".
Настрій відповідно одразу піднявся - почали спілкуватися. Виявився приємним співрозмовником з почуттям гумору.
  • 0

#28 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 20:29

Скажіть хто небуть так познайомився з кимось?
Ляснути по попці круто,але крутіше коли тебе потім лясне бойфренд, який паркував машину у той час))))
  • 0

#29 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 20:35

Everlast, прікінь, не той бойфренд шо баранку крутити вміє :happy1: Наразі ніхто не наважився ляснути мене по-поці за таке :happy1:
  • 0

#30 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 20:42

Перегляд дописуФруктик (6.08.2008 21:35) писав:

Everlast, прікінь, не той бойфренд шо баранку крутити вміє :happy1: Наразі ніхто не наважився ляснути мене по-поці за таке :happy1:
Так ти познайомився з кимсь таким способом, довів знайомство до логічного фіналу?
П.С. Бойфренди різні бувають.)))

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 20:43

• 0

#31 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 20:46

Everlast, а шо значить по-твоєму

Цитата

довів знайомство до логічного фіналу
???
  • 0

#32 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 20:58

Перегляд дописуФруктик (6.08.2008 20:46) писав:

Everlast, а шо значить по-твоєму ???
Ну добре.Сформулюю питання зовсім по іншому.Ти хоть в когось з тих дівчат взяв потім телефон, бачились ви потім, спали?

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 21:12

• 0

#33 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.08.2008 – 21:12

Підкоректую: "...яка вгріє по писку у відповідь на лязгання по попі, - ту і бери..."

Та якби ти мене при знайомстві шльопнув по попі, то повір, на все твоє подальше життя кабінет стоматолога став би твоїм рідним домом :happy1:

Я от не люблю початку знайомства. Не подобається напруга. Люблю, коли все якщо не спонтанно, то, принаймні, створюється враження спонтанності (розумні хлопці вміють те створити).
Дуже не люблю, коли при першій зустрічі, співрозмовник роздивляє тебе впритул - виникає відчуття його примітизму.
А ще не люблю довго спілкуватись при першій зустрічі (особливо при знайомстві) - хочеться втекти, або заховатись в себе, як в ракушку.
  • 0

#34 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 21:13

Everlast, а то вже особисте!
Олеська, усміхайся частіше! Нікому бим не радив посягнути на Олеську, не тільки кабінет стоматолога рідним додом буде, а ше й реанімація - літньою кухньою! :happy1: Осьтакто !
  • 0

#35 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 21:15

Перегляд дописуОлеська (6.08.2008 21:12) писав:

хочеться втекти, або заховатись в себе, як в ракушку.
нормальна реакція.Проаналізувати побачене, зробити висновки, підготуватися до нової розмови)

Перегляд дописуФруктик (6.08.2008 21:13) писав:

Everlast, а то вже особисте!
Ото й я так подумав, що то нереальні варіанти.
  • 0

#36 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.08.2008 – 21:21

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 22:15) писав:

нормальна реакція.Проаналізувати побачене, зробити висновки, підготуватися до нової розмови)

Серйозно? Бо я думала, що то може якісь комплекси, чи що... Правда, часто буває, що просто цтікаєш без бажання будь-що пояснювати та зустрічатись вдруге...
  • 0

#37 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 21:27

Everlast, всьо реальне! Підходь до тої яка тобі сподобається і шльопай по-попі...
  • 0

#38 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 21:42

А може одразу двійку пробити, а потім правим хуком(він у мене добре тренований) догнати?Так щоб 100-відсотково була моею навіки?

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 21:53

• 0

#39 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 06.08.2008 – 21:43

найкращий спосіб знайомитися був у Джої з серіалу "Друзі" :happy1:))))
  • 0

#40 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 06.08.2008 – 22:02

Зара треба без слів знайомитись! Шльопати по-попі треба, яка усміхнеться - ту і бери! Ну перед тим спереду обійди, шоб сам не тікав далеко :ggggg:

уууууууууууууу нагадав мені одну стару історію))) :happy1:
Був, пам'ятаю, День молоді. Зранку посварилась з другом, потім від мами отримала наганяй...Коротше - до вечора була зла як собака! Приперлась подруга - витягнула гуляти, тіки перед тим попросила "папрощє ліцо сдєлать" бо не на полювання йшли, а вона ше й познайомитись з кимсь хотіла....Пішли...І от площа, багацько малолітньої алкашні, та й не тіки малолітньої...Вершки суспільства (еліта, блін). Подумалось купити морозива - подобрішаю та й додому спати...як тут чіясь гаццька долоня як шльопне мене по попі,блін!!! Та ше й не просто шльопне, а лясне!! Мені довго думати не треба було (взагалі тоді не думала...а нашо?), я роблю красивий розворот, вибиваю в подруги (та в шоці...) з рук пиво і своїм тендітним кулачком заціджую винуватцю в носика))) Пацан аж присів, закриваючи носа руками...
Ну, закінчилось все так - я йому прикладаю до носа шось гидотне (геть забула шо...) але дуже холодне, ми знайомимось....Подружка обкладає матом мене, розбите пиво, штани в плямах від того ж пива, мою руцю...На мене нападає ржач, бо уявляю як то воно виглядало зі сторони...
Дружимо до сих пір) Хороший хлопець виявився, проте ніколи не підходить :happy1: ззаду.... :happy1:

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 06.08.2008 – 22:03

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних