Перейти до вмісту

Знайомство з дівчиною?

Повідомлень в темі: 313

#141 bendera.UA

Комбінатор....мясо-горілчаного комбінату.

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2306 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:вокзал Київ-Пас - Дарниця

Відправлено 31.10.2008 – 09:02

Перегляд допису_saljama_ (31.10.2008 02:09) писав:

бо, на жаль, ти такий же безнадійний варіант :huh:
Ну тоді фсьо.............. тоді мотузку на роботі найду, рубь на мило позичу (світова криза як не як) й піду по своїм справам раз надії ніякої вже не має((((
  • 0

#142 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 12:20

а нашо воно тобі)
тобто рубль на мило. Приходь - я тобі так дам. Тіки як все завершиш - віддасиш. ок?
сам же сказав - криза, як не як :huh:
  • 0

#143 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 31.10.2008 – 14:46

Перегляд дописуdector (31.10.2008 12:20) писав:

а нашо воно тобі)
тобто рубль на мило. Приходь - я тобі так дам. Тіки як все завершиш - віддасиш. ок?
сам же сказав - криза, як не як :huh:
Тутечки випадає пару важних ньЮансів... ненадьожно понімаєте так мило зичити... Я енто самоє, що думаю, а може усунути тю ненадьожну прогалину організувати бізнес по наданню послуг віддавання мила... копійки, але якщо криза стане глибшою то можна виграти на кількості... йома йо )))))))
  • 0

#144 111

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:00

такс dector, а чим все зкінчилось чи почалось?
  • 0

#145 N-Juice

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Місто Бровари

Відправлено 15.12.2008 – 20:56

Я ось читав цю тему ,так на початку були набагато цікавіші поради ніж в кінці. думааю слід продовжити дискусію і пора пропонувати щось новеньке!!!! :unsure:
  • 0

#146 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 15.12.2008 – 21:00

Перегляд дописуN-Juice (15.12.2008 20:56) писав:

Я ось читав цю тему ,так на початку були набагато цікавіші поради ніж в кінці. думааю слід продовжити дискусію і пора пропонувати щось новеньке!!!! :unsure:
Прикольний ти!) Щойно з"явився, як одразу: давайте якісь конкретніші поради. Сонце, бєсплатно даже птічкі нє поют :D
  • 0

#147 N-Juice

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Місто Бровари

Відправлено 15.12.2008 – 21:05

Перегляд дописуОлеська (15.12.2008 21:00) писав:

Прикольний ти!) Щойно з"явився, як одразу: давайте якісь конкретніші поради. Сонце, бєсплатно даже птічкі нє поют :unsure:
я не щойно прилетів з айропорту, а зайшов на хорошу тему і бачу що вона занепадає, от і щось роблю.. БО БАЧУ ЩО НАЙШОВ ХОРОШИЙ САЙТ!!!!

Повідомлення відредагував N-Juice: 15.12.2008 – 21:14

• 0

#148 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 21:07

Перегляд дописуN-Juice (15.12.2008 21:05) писав:

я не щойно прилетів з айропорту, а зайшов на хорошу тему і бачу що вона занепадає, от і щось роблю..
Приємніше було би, якби ти сказав, що зайшов на гарний сайт.)
  • 0

#149 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 16:49

Та кому я блін треба))
незнайомцям нічого не скажу
  • 0

#150 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 16.12.2008 – 18:29

Перегляд дописуdector (29.10.2008 15:14) писав:

Так, зрозумів. Я от і намагаюсь переборювати свою сором"язливість. Раніше я ше більше був)
Але видно справи із протилежною статтю у мене "запущені")
Дякую за поради.

Що тобі заважає познайомитися з дівчиною? Спробуй пояснити.

Чи не здається тобі що пробуєш взяти на себе занадто багато відповідальности? Якщо дівчина хоче познайомитися з хлопцем, то ти з нею познайомишся, навіть не маючи досвіду і спеціяльних знань. Якщо їй це не цікаво, то навіщо вона тобі?

Треба розуміти, що дічата так само хототь чоловічої уваги.
  • 0

#151 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.12.2008 – 19:28

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (16.12.2008 18:29) писав:

1. Що тобі заважає познайомитися з дівчиною?
2. Якщо їй це не цікаво, то навіщо вона тобі?
Цікаві питання, хоч вони й до Дектора, але своїми думками поділюсь.

1. Я людина без гальм, дуже боюсь ненароком образити дівчину(в мене це виходить дуже добре ґґ), від цього стаю сором‘язливим.
2. То не чоловічий хід думок, Я так вважаю.
  • 0

#152 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 16.12.2008 – 19:35

Перегляд дописуFT232BM (16.12.2008 19:28) писав:

Цікаві питання, хоч вони й до Дектора, але своїми думками поділюсь.

1. Я людина без гальм, дуже боюсь ненароком образити дівчину(в мене це виходить дуже добре ґґ), від цього стаю сором‘язливим.
2. То не чоловічий хід думок, Я так вважаю.
Без гальм мають бути почуття (позитивні), але не думки та дії.
  • 0

#153 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 17.12.2008 – 16:45

}{а-ха. Знайшли коли відповідати і задавати питання.
Ця проблема давно в мене вирішена. І не знаю як скоро вона виникне знову. Думаю,
не раніше інституту).

Думаю, те чого я хотів - я маю.
Чи то пак, те, що мені потрібно)

Того, що хочеться завжди більшого, а чи треба воно.
Ну поживемо - побачимо!
  • 0

#154 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 29.12.2008 – 16:13

Перегляд дописуalec (6.08.2008 12:35) писав:

Наприклад, сподобалась мені дівчина, як я маю до неї підійти і що сказати????? тобто, як почати знайомство? щоб вона не подумала "Боже, який дебіл!!!"
Висловлюйте усі думки з цього приводу) <_<
P.S. Дівчата, щоб Ви хотіли почути від хлопця, який до Вас підійшов знайомитись??? і яке поводження Вам зподобається
Не скупіться на слова, друзі :rolleyes:
ПРОХАННЯ - НЕ ВІДПОВІДАЙТЕ ТАК - "Виходяич з ситуації, чи дивлячись у якому випадку і т. д." просто опишіть як це має бути і все . . .

Перш за все не потрібно хвилюватися. Якщо дівчинка звернула на тебе увагу, то перший крок вже зроблений. Мені здається, що спочатку не треба нічого вимушено говорити. Просто поспілкуватися на вільну тему: про погоду, спільних друзів, зробити їй комплімент. А потім,через деякий час, повірте, потрібно виявити трошки настирливості. Головне не перегнути палку. Ми, дівчата, ніколи не будемо в тобою спілкуватися, якщо тобі "все-одно". А якщо іскра пройшла - далі все піде "як по маслу". Удачі!
  • 0

#155 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:35

Треба бути гарним, дотепним несором'язливим, вродливим, досвіченим, впевненим у собі, з накачаною фігурою. Якщо ти не такий, що тобі залишається? В тебе ніяких шансів.

Не згоден? Ну чому ж? Це ж і є твої комплекси.
  • 0

#156 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 31.12.2008 – 14:26

Може комусь знадобиться. Деякы з цих підходів оригінальні і цікаві

Цитата

Пятьдесят фраз для знакомства

Ниже приведены фразы, помогающие завязать знакомство. Используйте их без всякого смущения. Они уже принесли успех многим мужчинам. Несомненно, они пригодятся и вам.

У вас нет аспирина? (Говорите страдальческим голосом. Женщина захочет узнать, что с вами. Вероятно, ей нравится проявлять заботу.)

Как долго следует жарить баранью ногу? (Вы заметили хорошенькую девушку в бакалейном магазине.)

Здравствуйте. (Этот подход довольно прост, однако он обладает такими достоинствами, как прямолинейность и непосредственность.)

Мой галстук не съехал в сторону? Я иду на важную встречу и хочу выглядеть безупречно. (Вы можете произнести эти слова в лифте или холле офисного здания. Девушки любят поправлять галстуки.)

Здесь есть книга, которая вам непременно понравится. (Вы просматриваете книги на полке книжного магазина и замечаете хорошенькую девушку, с которой хотите познакомиться.)

Я работаю здесь две недели и увидел много хорошеньких девушек. Однако рядом с вами они кажутся дурнушками. (Эти слова помогут вам, если вы пришли на новое место работы.)

Какого цвета ваши глаза? Они так красивы. (Девушки всегда гордятся цветом своих глаз.)

Где вы приобрели эту восхитительную шляпу? (Вы обращаетесь к девушке с экстравагантной шляпкой на голове.)

Извините, я только что приехал в этот город и хотел бы знать, где здесь можно провести вечер. (Эта фраза годится и в том случае, если вы живете в этом городе.).

Я в вас влюблен. (Эту фразу можно произнести шутливым тоном на вечеринке и в баре для одиноких.)

Вы - Мисс Калифорния, верно? Я видел вашу фотографию в газете.

Вы - балерина? (У нее такие потрясающие ноги, что вы уверены в том, что она - балерина.)

Где здесь ближайшая почта? (Вы отлично знаете, что почта находится в двух кварталах - в той стороне, куда идет девушка. Возможно, она проводит вас, и вы сможете побеседовать с ней. Когда она спросит вас, почему вы не заходите на почту, признайтесь, что просто хотели познакомиться с ней. Женщина оценит вашу изобретательность и почувствует себя польщенной.)

Вам нравится эта блузка? (Фраза для магазина, где продается одежда. Скажите девушке, что вы ищете подарок для сестры и нуждаетесь в совете.)

Вы не француженка? (Она показалась вам сексуальной и загадочной.)

Вы не итальянка? (У нее потрясающие темные глаза.)

Вы не шведка? (У нее прекрасные светлые волосы.)

Я вас уже где-то видел. (Вы долго выясняете вдвоем, где именно это могло произойти.)

Это не вы уронили платок? (Конечно, нет. Вы сами только что достали его из кармана.)

Какой породы ваша собака? Она очень красивая. (Вы обращаетесь к девушке, выгуливающей собаку.)

Сегодня чудесный день! (Эту фразу можно произнести прекрасным весенним или осенним днем. Хорошая погода поднимает всем настроение, и понравившаяся вам девушка, вероятно, ответит на вашу реплику.)

Позвольте помочь вам. Вам не стоит напрягать ваше чудесное тело. (Вы обращаетесь к девушке, которая несет тяжелый чемодан или сумку.)

Потрясающая книга! Вы уже добрались до той главы, где дворецкий совершает самоубийство? (Рядом с вами в автобусе сидит привлекательная девушка, которая читает известный вам роман.)

У вас грустное лицо. (Конечно, не следует говорить это девушке, которая сияет от счастья.)

Не стоит мокнуть под дождем. (На улице ливень, вы держите в руках зонт, а у девушки его нет.)

Что вы думаете об этой пьесе? (Выйдя во время перерыва в театральный холл, вы видите одинокую женщину.)

В какое время вы заканчиваете работу? (Вы обращаетесь к хорошенькой продавщице.)

Я работаю в компании, которая занимается изучением общественного мнения. Кого бы вы хотели видеть нашим следующим президентом? (Заранее запаситесь блокнотом и ручкой. Сделайте серьезное лицо.)

Вы чудесно выглядите. Я хотел бы познакомиться с вами.

В этом наряде вы выглядите просто потрясающе! (Вы обращаетесь к девушке, примеряющей в магазине блузку или юбку.)

Вы - фотомодель? (Любая девушка обрадуется тому, что вы приняли ее за фотомодель.)

Вы не играли роль Наташи в ... ? (Назовите спектакль, который вы недавно видели. Любая девушка почувствует себя польщенной, если вы по ошибке приняли ее за актрису.)

Вы занимаете второе место по красоте во всем мире. (Конечно, она захочет узнать, кто занимает первое место.)

Где вы приобрели это восхитительное пальто? (Скажите, что вы работаете в компании, занимающейся изготовлением пальто, и находите ее пальто совершенно потрясающим.)

Пожалуйста, передайте мне кетчуп. (Вы находитесь в кафетерии, девушка сидит за соседним столом.)

Если бы у меня был миллион долларов, я бы купил вам эту картину. (Вы обращаетесь к девушке, стоящей в музее перед прекрасным полотном.)

Скажите, я мог видеть вас в Стамбуле? (Не важно, был ли кто-то из вас в этом городе. Вы произведете впечатление человека, который много путешествует. И она почувствует себя польщенной тем, что вы приняли ее за такого человека.)

Вместо того чтобы сидеть здесь со скучающим видом, лучше помогите мне собирать раковины! (Вы обращаетесь к одинокой девушке на берегу океана.)

Вы не присмотрите за моими вещами, пока я купаюсь? (После этой прелюдии вы можете пригласить девушку искупаться вместе с вами.)

Не вздумайте отрезать ваши волосы. (Вы обращаетесь к девушке с прекрасными длинными волосами.)

Где здесь поблизости хороший ресторан?

Вы не хотите сесть? (Вы предлагаете девушке место в переполненном автобусе или вагоне метро. Еще лучше предложить ей ваше место при наличии множества свободных мест.)

Что вы пьете? (Вы обращаетесь в баре к девушке с экзотическим коктейлем в руке.)

Неужели у такой красивой девушки, как вы, сегодня нет кавалера?

Если бы мы были в ресторане, я бы попросил официанта отнести вам бутылку шампанского. (Вы обращаетесь к девушке, сидящей напротив вас в приемной стоматолога.)

Теперь я понимаю, почему у вас такая потрясающая фигура. (Вы обращаетесь к девушке, которая бежит в спортивном костюме по парку.)

Я пишу книгу о том, как знакомиться с девушками, и хотел бы задать вам несколько вопросов.

• 0

#157 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 23:55

Цитата

Вы чудесно выглядите. Я хотел бы познакомиться с вами.
Вы занимаете второе место по красоте во всем мире. (Конечно, она захочет узнать, кто занимает первое место.)
Вы - Мисс Калифорния, верно? Я видел вашу фотографию в газете.
Какого цвета ваши глаза? Они так красивы.
Як на мене, вище зазначені фрази не дуже здивують дівчину.

А оце просто шедевр:

Цитата

Я в вас влюблен. (Эту фразу можно произнести шутливым тоном на вечеринке и в баре для одиноких.)
:) :) :) :) :prapor3:

Цитата

У вас грустное лицо.
Ну це вже більш схоже, але ше не те. Дівчина або зара розплачеться вам на плече, або взагалі не захоче говорити.

Найоптимальніший варіант з усіх це цей:

Цитата

Мой галстук не съехал в сторону? Я иду на важную встречу и хочу выглядеть безупречно. (Вы можете произнести эти слова в лифте или холле офисного здания. Девушки любят поправлять галстуки.)

• 0

#158 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 07.01.2009 – 23:59

Перегляд дописуPit (7.01.2009 23:55) писав:

Найоптимальніший варіант з усіх це цей:
Мене би це зачепило)
  • 0

#159 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 08.01.2009 – 01:32

Ну щодо шляпи-не варто.Дівчина може подумати що ви хочете купити таку ж своїй дівчині)
  • 0

#160 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 08.01.2009 – 17:00

Перегляд допису_saljama_ (8.01.2009 00:59) писав:

Мене би це зачепило)
Кожному своє. До різних дівчат різні підходи :D

Скажу чесно, теми такого типу як ця, мене дратують. Бо тут усіх дівчат шикують під одну лінійку і давай думати як до них підходити. Кожна дівчина це особистіть, з своїм характером, вподобаннями... так не можна. Десь тут я читав, шо якшо до дівчини підійти з якимось банальним питання, то вона відразу пошле. Невже ви думаєте, шо нема дівчат яким подобаються банальності????
Тож навіть з фрази ,,Привіт, можна з вами познайомитись?,, можна витягнути бажаний результат. :gryzin:

І я, навіть, якби колись з хворої голови відкрив би таку тему, то наврядчи послухав би радників і зробив свсе одно по-своєму.
А хлопці, які відкривають такі теми, показують свою невпевненість, свій страх, відсутність фантазії ітд.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних