Перейти до вмісту

Карлос Кастанеда

Повідомлень в темі: 74

#61 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 551 повідомлень

Відправлено 08.06.2009 – 15:10

Прошу пробачення, я КАСТАНЄ"ДУ читав останній раз може зо два року тому. З того часу багато чого змінилося і тому якихось нюансів вже пригадати не зможу. Але залишилося те, шо він писав про людину і про внутрішній світ і способи дістатися до свого внутрішнього світу.. Я навіть згадую, що по його рецепту якось медитував не один раз, щоб познайомитися з своїм чи ангелом, чи дияволом, без різниці... щось таке мерехтіло, але були потім сни дуже цікаві і я вирішив, що я і так маю зв"язок який мені потрібний і прямий мені не потрібний аж ніяк, бо керую всім я всеодно сам, і поміч з таких істот, які всеодно є від мене, мені не потрібна.

Повідомлення відредагував Огiрок: 08.06.2009 – 15:12

• 0

#62 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.06.2009 – 12:50

Перегляд дописуОгiрок (8.06.2009 16:10) писав:

Прошу пробачення, я КАСТАНЄ"ДУ читав останній раз може зо два року тому. З того часу багато чого змінилося і тому якихось нюансів вже пригадати не зможу. Але залишилося те, шо він писав про людину і про внутрішній світ і способи дістатися до свого внутрішнього світу.. Я навіть згадую, що по його рецепту якось медитував не один раз, щоб познайомитися з своїм чи ангелом, чи дияволом, без різниці... щось таке мерехтіло, але були потім сни дуже цікаві і я вирішив, що я і так маю зв"язок який мені потрібний і прямий мені не потрібний аж ніяк, бо керую всім я всеодно сам, і поміч з таких істот, які всеодно є від мене, мені не потрібна.
А за що просите пробачення? Чи не за те, що вирішили писати Кастанє'да?

А ваш дсвід є доказом того, що й без курива можна побачити щось цікаве...
  • 0

#63 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 09.06.2009 – 17:22

Перегляд дописуRomun (9.06.2009 13:50) писав:

А за що просите пробачення? Чи не за те, що вирішили писати Кастанє'да?

А ваш дсвід є доказом того, що й без курива можна побачити щось цікаве...

Пробачення тому, що слабо пригадую що там у нього було, а залишилися тільки приємні відчуття і тому я зовсім не зрозумів, чому обговорення в такому руслі, як обштрикатися, та обкуритися... А також прикро, що я по конкретиці вже і аргументувати не можу.

Згадую, що дійсно були неприємні моменти з якогось його опуса, що був у напрямку статєвого виховання дівчат та судьби однієї знедоленої повії і що все закінчилося добре. Подумалось тоді, що для свєї доньки я би такого почитати не порадив.
  • 0

#64 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 11.06.2009 – 10:51

А в кого яка улюблена книга? У мене - "Мистецтво сновидіння" та "Подорож і Ікстлан", подобається опис мосту в тумані, дуже символічно, а ще перетворення на Ворона
  • 0

#65 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 11.06.2009 – 21:29

Перегляд дописуОгiрок (8.06.2009 16:10) писав:

Це вже різні бачення світу :happytwo:
  • 0

#66 Ґреzzко

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 70 повідомлень
  • Місто:Франківськ - Київ

Відправлено 11.06.2009 – 21:54

Кастанеду не читав, та й взагалі-то не дуже вірю в ту писанину, запамятав лише методу "дивлення на руки" уві сні - досить дієва.
  • 0

#67 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 24.05.2010 – 09:17

Кастанеду читав давно, іще коли вчився в інституті. І дівчата питали "що читаєш? дай і мені почитати". Давав почитати - вони мені сказали, що я дивний і вони мене стали побоюватися, що таке читаю :happy1:

Можу засвідчити, що в Росії Кастанеда дуже популярний (коли я був там, то в розмовах із різними людьми чув чимало згадок про нього та алюзій). Я в нього не вникаю, але якщо сприймати його книжки як художню літературу, то досить класно, на мою думку.
  • 0

#68 Blackvistaspam

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 125 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 00:47

Це дуже важка філософія переважно для людини воїна.Причому без вчителя володіючого певною силою ці знання доволі неконтрольовані і малоєфективні. В сучасному світі існує набагато дієвіша система знань чим його філософія.ПРо прадавній світ коли крім богів існували також аватари -взагалі ні з чим порівнювати.
  • 0

#69 FAQ-Master

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень
  • Місто:Секретарка, Велика Мечетня

Відправлено 11.10.2010 – 14:16

Я читав Кастанеду, гарно написано. давав почитати подругам (вони мусульманки), називали мене чорнокнижником і казали, що гріх таке читати. Хоча самі цікавились - прочитали залпом 2 томи, ще запитували тишком-нишком, чи є у мене ще книжечка про дона хуана :lol:

А суть книжок Кастанеди важко пояснити в 1 дописі на форумі. Та й я б не сказав, що суть його книжок зрозуміла із однієї, бо ранній Кастанеда і пізній дуже разюче відрізняються смисловим наповненням і навіть досить помітно - стилем написання.
  • 0

#70 Жид

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 01:26

Перегляд дописуKinoKat (21.03.2006 12:43) писав:

хотілось би знайти однодумців - тіх, хто розділяє світогляд цього філософа...
:) :happy1: :happytwo: :happytwo: :happytwo:

Я розділяю! Але без всякої хрєні, що викликає енцифалопатію та цироз :)
  • 0

#71 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 09:25

З практик Дона Хуана для людей нашого орійського типу можна взяти вхід до стану абсолютного спокою (найкращий варіант, як на мене, хоча наші характерники мають схожі техніки); практиці керованого сновидіння повинна передувати практика "Перегляд" (це практика збирання витрачених енергій протягом життя), тоді керувати сновидіннями буде легше. Але особисто я не рекомендував би практикувати сновидіння без набуття достатнього енергетичного захисту.
  • 0

#72 Жид

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень

Відправлено 28.10.2011 – 09:56

Перегляд дописуОнук Велеса (28.10.2011 10:25) писав:

З практик Дона Хуана для людей нашого орійського типу можна взяти вхід до стану абсолютного спокою (найкращий варіант, як на мене, хоча наші характерники мають схожі техніки); практиці керованого сновидіння повинна передувати практика "Перегляд" (це практика збирання витрачених енергій протягом життя), тоді керувати сновидіннями буде легше. Але особисто я не рекомендував би практикувати сновидіння без набуття достатнього енергетичного захисту.

Так якось випадково вийшло, що я людина семітського типу :)
  • 0

#73 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 18.11.2011 – 17:14

i 

Теми об"єднано

• 0

#74 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • 441 повідомлень

Відправлено 21.11.2011 – 11:30

Перегляд дописуManfred (21.11.2011 11:25) писав:

Тимчасом, в українському вікіцитатнику з'явилося кілька цитат зі свіжого перекладу "Подорожі в Ікстлан".

Я прочитав Кастанеду всі 10 томів англійською мовою, і чесно скажу, навіть не знаю, як би я переклав певні поняття, бо речі, які говорив дон Хуан є дуже специфічними і притаманними тільки тій культурі.
  • 0

#75 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.11.2011 – 20:08

i 

Позатематику виокремила в тему: http://www.tereveni....showtopic=27399

• 0