Перейти до вмісту

Карлос Кастанеда

Повідомлень в темі: 74

#41 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 09.08.2008 – 20:22

Перегляд дописуAleph (9.08.2008 12:15) писав:

Найскладнішим моментомє "згадати" про тконтроль. Після цього моменту нічого складного немає. Власне, дивитися на руки - не тільки тренування несконцентрованої уваги, а якер.

Ось тут і є головний момент. Для того все і затіювалось. Тільки зламати обмеження свідомості досить важко. По суті мені це нагадує тренувальні програми з фільму "Матриця". Мені не вдалося перейти межу швидкості та реакції, що свідомість запам'ятала коли я був у найкращій фізичнгій формі. Ніби без явних причин, а не зміг. Мушу зауважити, що літати у сні набагато прстіше чим обійти інертність.

Так чи інакше, завдання сновидінь зламати бар'єри свідомості настільки, щоб від них не залишилось нічого і у нормальному стані.
Згадати про контроль це ще пів біди, як правило, на перших порах після усвідомлення особу одразу ж викидає зі сну в реальність. Тобто втримати такий стан більш менш тривалий час важко :rolleyes:

Цікаво про практичне застосування. Тобто ти намагаєшся зі сну "витягти" покращену швидкість та реакцію? Бо для мене це більше розвага, хоча мене зацікавила здатність у сні перевірити певні місця, а потім ці місця подивитись на яву ... Тільки от, то в потемках дорогу не знайду, то зі сну викидає, то за своє тіло в ліжку починаю турбуватись :)
А літання у сні таки надихає :yes: - найкращий спосіб пересуваня.
Що мається на увазі під "обійти інертність" ?
  • 0

#42 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 10.08.2008 – 18:03

Перегляд дописуRomun (9.08.2008 21:22) писав:

Згадати про контроль це ще пів біди, як правило, на перших порах після усвідомлення особу одразу ж викидає зі сну в реальність. Тобто втримати такий стан більш менш тривалий час важко :)

Цікаво про практичне застосування. Тобто ти намагаєшся зі сну "витягти" покращену швидкість та реакцію? Бо для мене це більше розвага, хоча мене зацікавила здатність у сні перевірити певні місця, а потім ці місця подивитись на яву ... Тільки от, то в потемках дорогу не знайду, то зі сну викидає, то за своє тіло в ліжку починаю турбуватись :happy1:
А літання у сні таки надихає :ggggg: - найкращий спосіб пересуваня.
Що мається на увазі під "обійти інертність" ?

Практичне застосування - привчити свідомість не обмежувати себе. Мене викидає не після умвідомлення. Мене викидає після того, як я починаю активну діяльність. Таке враження, що при занадто інтенсивній роботі мозку починаєш прокидатися. Теоретично, потрібно зменшити кількість предметів уваги, але тоді все стає не так цікаво :ggggg: .

Щодо інертності - я хотів сказати, що літати (і дуже швидко) набагато простіше, чим рухати кінцівками свого тіла у сновидінні. Ну не виходить у мене махнути рукою у сновидінні швидше чим я це можу зробити у звичайній реальності, а об'єктивних обмежень для цього немає.
  • 0

#43 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.08.2008 – 19:27

Перегляд дописуRomun (29.07.2008 12:10) писав:

А у сні обмежень набагато менше ніж в звичайному світі, може затягнути набагато крутіше будь-якої гри :happy1: .
З радістю вас повідомляю, що якщо вірити самим "гравцям" смертність віід цієї гри дуже і дуже непогана, бажаю приємно провести час

Якщо когось цікавить чим реально люди зймаються, то ось два посилання, на першому форум непоганий а ще саунд хороший
http://www.dreamhackers.org/
http://dreamhacker.narod.ru/index1.htm
ОС це мабуть єдине що в КаКи чогось варте, і то не він придумав, ну і на форумі тому дофіга різних малолітніх розумововідсталих неадекватів, з комплексом дитини індіго ясношо, але є впринципі шо почитати, тому якщо раптом ваш моск здатен відділити явні дурниці від більш менш вірогідних, то впірьод

P.S. Let the forse be with you :)
  • 0

#44 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 17:10

Перегляд дописудомовик (10.08.2008 20:27) писав:

ОС це мабуть єдине що в КаКи чогось варте...

Серед інших течій у Кастанеди мене імпонує спроба максимально очиститися від релігійного та міфологічного сміття. Хоча, мушу визнати, що такитй підхід придатний для досить невеликого контингенту.

Це одна з школа, з якою я намагався ознайомитися. Основне, що вона мені дала - усвідомлення суб'єктивності буль-якого тунелю реальності, позбавила відчуття необгрунтованої впевненості, пояснила у позарелігійному контексті шкідливість того, що християнство називає гординею.

Перегляд дописуNeorlandina (9.01.2007 15:16) писав:

Знаю ще, що написав купу книжок, ще й дорогих, зараза. Може якби дешевші були, то я і почитала б ще. А так - жаба давить за книжку по 40 грн віддавать.
Я книги роздруковою у вигляді брошур чере MS Word. Приблизна вартість всієї збірки вийшла біля 70-80 грн. по вартості розхідних матеріалів (папір + тонер + умовна амортизація барабана :yes: ). Дирокол, думаю є у більшості. Шнурок - теж не проблема.
  • 0

#45 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 11.08.2008 – 19:15

Перегляд дописуAleph (11.08.2008 18:10) писав:

Серед інших течій у Кастанеди мене імпонує спроба максимально очиститися від релігійного та міфологічного сміття.
саме цікаве що під тими закликами позбавитись від міфології він створив одну з найцікавіших, це такий маркетинговий хід просто

позбавила відчуття необгрунтованої впевненості
Вони самі собі пречать, як на мене відійти від сконцентрованості на самому собі можна лише ідентифікуючи себе з світом, а отакий от страх і позиція протистояння яку вони пропагують, лише глибше заганяє людину в такі речі

пояснила у позарелігійному контексті шкідливість того, що християнство називає гординею.
Та нічо вони там не пояснили, самі співають про боротьбу з почуттям "власної важливості" а на ділі тільки й чути різний пафос накштальт "не питиай, що зробив би ти, запитай що на твоєму місті зробив би воїн " або всі ті розмови що воїн своєю волею має примусити різні там сили до певних дій, блін, цікаво як він це робить і продовжує вважати що не має ніяких переваг над переможеним суперником.

Я взагалі читав що то не КаКа писав, а ціла група психологів, причому так закрутили, такі протиріччя туди впихнули, що воно фіг зна яке мудре здається, на фоні того що не ясно нічо. Наприклад спочатку йде теза "ніщо не має значення", зразу після неї "бути воїном це єдине що має значення", або "значення має лише шлях серця", а яка різниця, коли воно все на один смак, причому зазначено що шлях цей взагалі не обовязково має подобатись. На питання КК "Що ти таке говориш ДХ, це ж маразм?" той відповідає "так, але це і є бачення".... діти індіго, по сумісництву фанати гарі потера, не зважають на такі дрібниці.. бо ж головного героя плющить, він різних чортів бачить, вау, мама я теж так хочу, дай грошей на ще одну книжку!

Я вже мовчу про різні чудеса, якими нашпиговані книги, але чомусь ніхто нічо подібного досі не продемонстрував, розуму вистачає тіки колес наковтатися або розповідати про свій сновидчий дар. Причому ще один марктинговий хід - " ми нові видячі і фокусів не показуєм, нас цікавить свобода", ну ну і чому мене це не дивує, не ви перші, розказувати байки і семінари проводити то їм можна а коли до діла доходить то чомусь ніхто з нагвалів не має бажання на пса перетворитись привселюдно, ну хіба ж не інформативно було б?

Ще й вмер від раку печінки, шаман мля

Повідомлення відредагував домовик: 11.08.2008 – 19:34

• 0

#46 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 19:51

Перегляд дописудомовик (11.08.2008 20:15) писав:

саме цікаве що під тими закликами позбавитись від міфології він створив одну з найцікавіших, це такий маркетинговий хід просто

Вони самі собі пречать, як на мене відійти від сконцентрованості на самому собі можна лише ідентифікуючи себе з світом, а отакий от страх і позиція протистояння яку вони пропагують, лише глибше заганяє людину в такі речі

Та нічо вони там не пояснили, самі співають про боротьбу з почуттям "власної важливості" а на ділі тільки й чути різний пафос накштальт "не питиай, що зробив би ти, запитай що на твоєму місті зробив би воїн " або всі ті розмови що воїн своєю волею має примусити різні там сили до певних дій, блін, цікаво як він це робить і продовжує вважати що не має ніяких переваг над переможеним суперником.

Я взагалі читав що то не КаКа писав, а ціла група психологів, причому так закрутили, такі протиріччя туди впихнули, що воно фіг зна яке мудре здається, на фоні того що не ясно нічо. Наприклад спочатку йде теза "ніщо не має значення", зразу після неї "бути воїном це єдине що має значення", або "значення має лише шлях серця", а яка різниця, коли воно все на один смак, причому зазначено що шлях цей взагалі не обовязково має подобатись. На питання КК "Що ти таке говориш ДХ, це ж маразм?" той відповідає "так, але це і є бачення".... діти індіго, по сумісництву фанати гарі потера, не зважають на такі дрібниці.. бо ж головного героя плющить, він різних чортів бачить, вау, мама я теж так хочу, дай грошей на ще одну книжку!

Я вже мовчу про різні чудеса, якими нашпиговані книги, але чомусь ніхто нічо подібного досі не продемонстрував, розуму вистачає тіки колес наковтатися або розповідати про свій сновидчий дар. Причому ще один марктинговий хід - " ми нові видячі і фокусів не показуєм, нас цікавить свобода", ну ну і чому мене це не дивує, не ви перші, розказувати байки і семінари проводити то їм можна а коли до діла доходить то чомусь ніхто з нагвалів не має бажання на пса перетворитись привселюдно, ну хіба ж не інформативно було б?

Ще й вмер від раку печінки, шаман мля

А хто ж тебе заставляє приймативсе за "чисту монету" :yes:? Візьми з того те, що вартісне і іди далі. Чи ти думаєш, що я агітую за саме ту течію? Але мені особисто є цікавим порвнювати інші течії з європейської традицієї і брати з них те, що є вартісним. Думаєш, використання галюцигенів - щось нове? А "перетворення" на тварину (правда про повне фізичне перетворення - я ще не чув, на відміну від керування власним фантомом, який для чутливих людей інколи стає помітним)?

Я не розумію, чому це викликає у тебе такий агресивний спротив? Ну незвична відмінна від європейських та азіатських школ лінія. Ну заробляє хтось гроші на дурачках. Хіба це єдиний випадок? До ортодоксальних церков їм всеодно далеко.

Щодо сновидіння - КК далеко не перший, хто описав подібні практики. А концепції сталкінга мені нагадують "Мистецтво війни".

Твори КК навіть не складуть 0,1% прочитаного мною того, що стосується окультизму. Тому мене він так не заводить та не напружує :)
  • 0

#47 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 12.08.2008 – 23:42

Перегляд дописуAleph (12.08.2008 20:51) писав:

А хто ж тебе заставляє приймативсе за "чисту монету" :)?
Ніхто, я вже дуже давно зрозумів що в тій езотериці треба бути видатним селекціонером, то МЕНЕ якраз дивує, що ти пишеш про такі речі ніби агроном про капусту, типу всьо так так і так, я був і знаю, воно може й інформативно, але якось пафосно виглядає, некритично, типу "я посланець Ісіди, шаман в 11 поколінні, слухате мене", несерйозно :yes:

Я не розумію, чому це викликає у тебе такий агресивний спротив?
Намагаюсь остаточно переконатись що це бред, в плідній дискусії ясношо, шкода що ти не ортодоксальний послідовник КаКи

Твори КК навіть не складуть 0,1% прочитаного мною того, що стосується окультизму. Тому мене він так не заводить та не напружує :cool2:
У мене просто свіжі враження від книг і від "нагвалів" різних
  • 0

#48 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 14:39

Перегляд дописудомовик (13.08.2008 00:42) писав:

...МЕНЕ якраз дивує, що ти пишеш про такі речі ніби агроном про капусту...

Феномени з якими я зустрічався виглядають не на багато вірогідніше чим те, хо описує КК. От з повною мателіалізацією "тіла сновидіння" я ніколи не стикався і навіть не чув з джерел, які модна важати авторитетними. Хоча це не означає, що я можу заперечувати можливість такого.

Використання сну як заміну стану, що досягається медитативно мені здається досить ефективним.

Я так вільно говорю про такі речі тому що як і для мене так і для кола моїх знайомих є дуже багато "робочих" понять, які для більшості є фантастичними. У вовків ми не перетворюємося :rolleyes: і, навіть, задач таких не ставимо, а от вплинути на чієсь рішення, здоров'я, чи частково дістати доступ до чужих спогадів - не така вже й екзотика. Та й "випадковісь" підкорити волі, пришвидшити чи затримати опади, передбачити де стоїть ГАЇ-шник з "фарою", "бачити" що хтось помирає чи вагітність на перших тижнях - теж не щось надзвичайне.

Намагаюсь остаточно переконатись що це бред, в плідній дискусії ясношо, шкода що ти не ортодоксальний послідовник КаКи

А яка Тобі різниця "брєд" це чи ні? Прийми до уваги те що є цікавим і забудь за решта. Або взагалі викинь з голови. На мою думку починати вивчення окультизму з КК - "тупіковий" шлях. Краще почни з чогось більш традиційного. Якщо цікавить щось новіше - почитай Верещагіновський ДЭИР (техніки набагато доступніші).

У мене просто свіжі враження від книг і від "нагвалів" різних

Навіть з урахуванням "правдивості" всього описано КК, звідки може взятися чтільки "нагвалів", якщо для цього потрібна людина з аномальною енергетичною будовою? Хіба аварія на ЧАС такі масові мутації викликала :cool2:

А суперечності у твердженях завжди будуьб, так як механізми, що задіюються не попадають у звичайний "тунель реальності", або як пише КК - "точку зборки".
  • 0

#49 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 16:16

Перегляд дописуAleph (14.08.2008 15:39) писав:

Я так вільно говорю про такі речі тому що як і для мене так і для кола моїх знайомих є дуже багато "робочих" понять..
Якщо це такі прозаїчні речі.. ну є от багато людей які цим цікавляться, чого б не відкрити якийсь центр..дослідний чи що.. ну і там якось цю тему розвивати, тобто писанини різної багато, а реально ніде нічого такого нема, ну впринципі трохи є, але щоб аж отак як описано то нема

А яка Тобі різниця "брєд" це чи ні?
Ну а раптом не бред

На мою думку починати вивчення окультизму з КК - "тупіковий" шлях.
думаю він тупіковий в любому випадку :rolleyes: , але неправильно думати що я ото під першим враженням від знайомства з "світом таємничого" :) тут таке виписую, в часи далекої молодості я перечитав фактично всю цю макулатуру, собсно я й далі маю певний кредит до віри до певних речей, але тим не менш здебільшого це макулатура.. як не дивно єдина користь була (і є) від маленької брошурки яку я придбав за одну гривню, а скільки бабла пішло, іронія..

Краще почни з чогось більш традиційного.
Користуючись нагодою хочу побажати всім неадекватам купувати папюса вже сьогодні, зробіть собі заговорений медальйон і будете хеппі

Якщо цікавить щось новіше - почитай Верещагіновський ДЭИР (техніки набагато доступніші).
Я так тільки глянув, може щось і є там добре, мені просто кинулися в очі ті потуги приплести туди науку на основі мінімальних знань фізики(кірліан і т.п.), виглядає як завжди. Ось тут є дійсно цікаве відео про поля людини, там і про це трохи згадується(можливо знадобиться реєстрація але відео дійсно цікаве і непопсове)
http://vkontakte.ru/..._69131534?add=1

Повідомлення відредагував домовик: 30.08.2008 – 16:21

• 0

#50 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 30.08.2008 – 20:02

Перегляд дописудомовик (30.08.2008 17:16) писав:

Користуючись нагодою хочу побажати всім неадекватам купувати папюса вже сьогодні, зробіть собі заговорений медальйон і будете хеппі
У мене цей автор асоціюється зі словом "популізм". Цінність інформації прямує до 0.

Я так тільки глянув, може щось і є там добре, мені просто кинулися в очі ті потуги приплести туди науку на основі мінімальних знань фізики(кірліан і т.п.), виглядає як завжди.

Яка різниця? Бери лише те, що має цінність.
  • 0

#51 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 01.09.2008 – 08:55

думаю він тупіковий в любому випадку :) , але неправильно думати що я ото під першим враженням від знайомства з "світом таємничого" :) тут таке виписую, в часи далекої молодості я перечитав фактично всю цю макулатуру, собсно я й далі маю певний кредит до віри до певних речей, але тим не менш здебільшого це макулатура.. як не дивно єдина користь була (і є) від маленької брошурки яку я придбав за одну гривню, а скільки бабла пішло, іронія..
http://vkontakte.ru/..._69131534?add=1
А медитацією ти не пробував займатися, працювати певним чином над собою? Будь - яка здобута інформація такого типу без практики залишається лише знаннями, які можна застосувати, але на досить примітивному рівні (наприклад, приворот) Напиши що з того, що ти прочитав, пробував застосувати практично, але тут не береться до уваги заговорення медальйонів :rolleyes: Щодо Кастанеди, то його я лише почав читати і при побіжному ознайомленні мені сподобалося, ніякого "брєду" не бачу, звичайно, якщо почати сприймати за істину кожну здобуту інформацію, від першого слова до сотаннього, то можна в психушці закінчити, бо інформація дуже суперечлива, але за вибірковості, то є інша справа.
  • 0

#52 tuchka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 29.11.2008 – 03:56

Кастанеда розкрив ще один таємничий шлях до просвітлення! Крім того його роботи з наукової точки зору є неймовірно цікавими! І якщо є люди(а я впевнена, що є), які за допомогою його вчення досягли істини, то...що ж тут сказати... слава Кастанеді :ggggg:
  • 0

#53 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 29.11.2008 – 17:33

Перегляд дописуtuchka (29.11.2008 03:56) писав:

Кастанеда розкрив ще один таємничий шлях до просвітлення! Крім того його роботи з наукової точки зору є неймовірно цікавими! І якщо є люди(а я впевнена, що є), які за допомогою його вчення досягли істини, то...що ж тут сказати... слава Кастанеді :ggggg:
Не смішіть так :lol: ...
  • 0

#54 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 13:00

Оце прочитав книжку написану дружиною Карлоса Кастанеди - Маргарет Кастанеда (була в шлюбі 6 років, якраз коли Карлос ще тільки починав)... Назва "Магічна подорож з Крлосом".
Шанувальникам буде цікаво думаю. Цікаві біографічні факти, наприклад третя книга Кастанеди стала настільки успішною, що автор став мільйонером. А перед виданням першої книжки науковці поставили Карлоса перед вибором або просувати її як наукову працю, заради наукових звань, або як комерційний проект через видавництво. Оскільки грошей у Карлоса катастрофічно не вистачало, навіть на вступ в аспірантуру, він вибрав останній варіант.
Чи був насправді дон Хуан? Дружина ствержує, що так... Але в той же час описує праці науковців, які ще до Карлоса описали пейотні зібрання, поняття тональ та нагваль, танці на водоспаді і т.д. Але вони описали не так яскраво як Карлос. Маргарет не заперечує, що Карлос багато приніс від себе заради більшої цікавості для читача...
  • 0

#55 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 31.05.2009 – 18:35

Дуже цікава тема, я перечитала всі книжки, буде цікаво почитати книгу його дружини. Також чула, що деякі практикують за його книжками. А взагалі книги і справді як наукова праця, але тоді мало б бути інше оформлення, інша мова написання. А чи пробував хтось практикувати сновидіння?
  • 0

#56 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 01.06.2009 – 15:36

http://listaem.com/8763-magicheskoe_putesh...losom_marg.html
Якщо ще не знайщли Маргарет Кастанеду, о, тут написано про 13 років шлюбу... Хоча не суттєво....

Практикувати сновидіння, що мається на увазі?

Я так розумію усвідомлені. Щось таке? :

Цитата

Довгий сон з різними подіями і особами…Аж ось йде стара жінка і веде двох дівчат за руки, одну високу іншу невисоку, дівчата худющі, з виголеними головами, перша асоціація «безпризорниці». Я опиняюсь лежачим на асфальті серед якогось міста оповитого сутінками. Одна з тих дівчат покидає бабусю і підходить зі спини до мене, я думаю, що вона хоче витягнути мій гаманець або мобільний, які розміщені в двох задніх карманах джинсів. Помічаю, що дівчина не просто виголена, але є смужка на якій не росте волосся- посеред голови, одягнена в щось схоже на облягаючий темно синій спортивний костюм. Також бачу, що поруч стоїть моя кохана, я намагаюсь привернути її увагу аби та не дозволила мене пограбувати, бо я лежу безпомічний і не можу поворухнутись, але марно, я навіть слова промовити не можу і вона не бачить, що зі мною відбувається. Це мене страшенно дратує.
Нарешті дівчина розвертається від мене і йде собі не заподіявши мені ніякої шкоди. Це мене дуже інтригує, мені стало цікаво з якою метою, вона стояла поруч. Я вирішую її наздогнати і спитати. Одразу зриваюсь на ноги і ми опиняємось на подвір`ї будинку, де я насправді спав ту ніч. Вона швидку престрибує паркан і опиняється в сусідів. Поки я прицінююсь як краще перелазити чи перескочити паркан, дівчина повертається назад на наше подвір`я і я її одразу ж упіймав за плечі. Я прошу її розкрити причину того, що вона стояла за моєю спиною. Прошу не вербально, просто є бажання спитати і саме питання одразу стає зрозумілим їй. Вона каже мені два слова (я не запам`ятав, що це за слова).
Мені здається, що ці слова не відкривають таємницю і аби примусити її сказати правду я перелітаю через подвір`я і падаю разом з нею в колодязь, при цьому падіння відбувається дуже повільно. Я починаю вдивлятися в гладь води на дні колодязя, одразу ж бачу в ньому зеркальне відображення дівчини, яку й досі тримаю за плечі, але зовсім не бачу себе у водному зеркалі* . Одразу ж приходить думка: «Треба побачити свої руки» і у гладі води поволі починається з`являтися моє відображення, спочатку, голова, потім тулуб і т.д. Після цього я чітко зрозумів, що я у сні, настав ОС, також стало зрозумілим, що ті два слова, котрі казала дівчина відносились також до того, що я маю усвідомити себе у ві сні. Одночасно з цим я поволі почав вилітати з колодязя, все ще тримаючи дівчину за плечі, оскільки не був певен чи зможе вона самостійно вибратись. Опинившись на подвір`ї я відпустив дівчину, таке враження неначе відпустив якусь тваринку, в неї не було жодних емоцій від пережитого, пішла своєю дорогою, наче нічого і не сталося.
Усвідомивши себе у сні я вирішив чимось зайнятись. Я оглянув подвір`я, але було досить темно аби побачити якісь дрібні деталі. Після цього вирішив, що не погано було б переміститися на протилежну гору (будинок в якому я спав теж знаходився на горі), подивитися, що роблять далекі родичі, яких я давно не бачив. Я уявив як вони сплять і одразу ж почав переміщення в польоті. Було досить темно, тому неможливо було слідкувати за орієнтирами, якби це я зробив у день.
Під час польоту прийшла думка: «Ага, ну, ось я тут літаю, а що зараз твориться з моїм тілом? А що як йому загрожує якась небезпека». Такі думки нагадали про необхідність повернутися в тіло. В одночас я почав чути монотонний гул, я зрозумів, що це ромовляє з кимось моя кохана, але не розрізнив з ким. Це знову мене роздратувало, оскільки повертатися ще не хотілося, але цей гул просто таки заставляв повернутися. За мить я прокинувся в тілі.
*(це був найстрашніший момент сну, при чому неприємні відчуття від пережитого «невідображення» прийшли вже після пробудження, під час самого сну все відбувалося швидко і не було часу для страху).

Сновидіння відбувалося при попаданні на мене сплячого світла повного Місяця.

Приклад того, як мені допоміг Кастанеда усвідомити себе у сні і позбутись неприємних відчуттів. (подивитись на свої руки у сні основа практики)...
Хоча якщо практикувати на основі літератури, то краще вже використовувати Чогьял Намхай Норбу Ринпоче.
"Йога сновидений и практика естественного cвета" , бо в Кастанеди сміття стільки, що відсіювати важко лишнє інколи...
  • 0

#57 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.06.2009 – 00:38

Читав його. Розповіді про білу людину, що шукала знань у старого индіанця. Але той посадив дурного европеоїда на наркоту.
  • 0

#58 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 10:53

а звідки цитата?
  • 0

#59 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 02.06.2009 – 11:18

Перегляд дописуБілий Дракон (2.06.2009 01:38) писав:

Читав його. Розповіді про білу людину, що шукала знань у старого индіанця. Але той посадив дурного европеоїда на наркоту.
Ото хибна думка про наркоту, наркота потрібна була лише для ініціацій для розширення меж свідомості. Тобто під час подій описаних в перших двох(точно не скажу, можливо 3 книг), після Кастанеда стверджував, що у вживанні будь чого вже немає потреби. Його вже й без того розбирало. :)

Та й те що Кастанеда біла людина грубо сказано, можна й фото не дивитись,варто вслухатись в ім'я- Карлос Кастанеда, він народився в Перу, хоча стверджував, що в Бразилії...

Перегляд дописуПанночка (2.06.2009 11:53) писав:

а звідки цитата?
То до мене питання?
Цитата -результат описання моїми руками та мозком власних сонних переживань.
  • 0

#60 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 03.06.2009 – 23:39

Перегляд дописуRomun (2.06.2009 12:18) писав:

Ото хибна думка про наркоту, наркота потрібна була лише для ініціацій для розширення меж свідомості. Тобто під час подій описаних в перших двох(точно не скажу, можливо 3 книг), після Кастанеда стверджував, що у вживанні будь чого вже немає потреби. Його вже й без того розбирало. ;)
На форумах наркоманів так само пишуть й далеко не тільки про Карлоса.

Перегляд дописуRomun (2.06.2009 12:18) писав:

Та й те що Кастанеда біла людина грубо сказано, можна й фото не дивитись,варто вслухатись в ім'я- Карлос Кастанеда, він народився в Перу, хоча стверджував, що в Бразилії...
Ім’я іспанське :Р
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних