Перейти до вмісту

Карлос Кастанеда

Повідомлень в темі: 74

#21 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Полтава

Відправлено 11.12.2007 – 22:26

Кастанеду читав, звичайно читати варто, чого вартий лишень гумор не кажучи про все інше. Головне не стати послідовником :prapor3: , а то чув історії як люди пропадали, спивались і т.д.
Прочитав двічі перші три книжки, є й четверта ,починав читати теж двічі, але щось не дійшла. Потім вже десь читав, що Карлос Кастанеда аби запутати сліди до реально описаних подій в перших трьох книгах допридумував фантастику в решті своїх книг. Не знаю наскільки правда.

Перегляд дописуArchon-ua (9.12.2007 22:02) писав:

Варто... за тиждень 10 книжок "проковтнув"... не жалкую... :angry12:
Ого, це що якась швидкісна методика? В мене певно б від такого концентрату Кастанеди дах би поїхав :unsure:
  • 0

#22 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 12.12.2007 – 01:24

Перегляд дописуRomun (11.12.2007 22:26) писав:

Ого, це що якась швидкісна методика? В мене певно б від такого концентрату Кастанеди дах би поїхав ;)
Ні... я як шось візьму читати то не заспокоюсь поки не прочитаю... а тут ще й всі книжки в одному файлі були...
Потім те все тижня зо два переварював... ;) :D

Перші книжки читаються легко...
Але через те що там він вживає психотропні рослини то багато на цьому читати і закінчують. Роблячи висновок "То всьо брєд наркомана"...
А от саме цікаві речі описані якраз в останніх книгах...
  • 0

#23 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 08:12

Перегляд дописуArchon-ua (12.12.2007 00:24) писав:

Ні... я як шось візьму читати то не заспокоюсь поки не прочитаю... а тут ще й всі книжки в одному файлі були...
Потім те все тижня зо два переварював... ;) ;)

Перші книжки читаються легко...
Але через те що там він вживає психотропні рослини то багато на цьому читати і закінчують. Роблячи висновок "То всьо брєд наркомана"...
А от саме цікаві речі описані якраз в останніх книгах...
А мені наголошували на доцільності прочитати книгу №2 - бо там про речі, які мене цікавлять - МІСЦЯ. Щось типу "енергія місць". І що там цікавого запамяталося про місця тим, хто вже осилив Кастенаду?
  • 0

#24 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 12.12.2007 – 08:27

Книжка Кастанеди потрапила до мене випадково, в поїзді знайшов, прочитав, сподобалося, правда це був 3 том, і зрозуміти хід подій було важко без попередніх видань, але обдумував книжку досить довго, до речі "енергія місць" він називав "місцями сили" , суть одна але при пошуці може допомогти
  • 0

#25 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 12.12.2007 – 12:02

Перегляд дописуArchon-ua (9.12.2007 23:02) писав:

Варто... за тиждень 10 книжок "проковтнув"... не жалкую... ;)
не варто - достатньо однієї, щоб "спіймати суть"
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 12.12.2007 – 12:15

Перегляд дописуbulbashka_aero (12.12.2007 11:02) писав:

не варто - достатньо однієї, щоб "спіймати суть"
І у чому суть? ;)
  • 0

#27 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 05.03.2008 – 16:37

Отут можна скачати і ознайомитися із основами його філософії.
  • 0

#28 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 06.03.2008 – 15:09

Голос Кастанеди. Може комусь цікаво...
http://klein.zen.ru/...os/kk/kk-01.zip
  • 0

#29 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 07.03.2008 – 17:53

"Людина знання" назва, якою Хуан називає того, кого європейці називають філософом. Принципово "філософія" дона Хуана не відрізняється від європейської (євро-, азіа-, африканської) окультної філософії. Вся та ж "класика" тільки іншими словами.

Спосіб навчання входження у змінені стани свідомості майже повністю базується на вживанні галюцигенів, що менш характерно для близького Сходу та захдіної Європи, але практикувалося і шаманами (у тому числі карпатськими мольфарами). Для європейського окультизму більш характерне використовувати перевтому нервових центрів (як при класичному гіпнозі), що є менш небезпечним так як виключає негативні наслідки через несприйняття організмом галюцигенів та психічні розлади через патологічні зміни тканини мозку.

Використання наркотичних речовин потребує довсідченого керівника. Експерименти "по книжках", щвидше за все будуть мати негативні наслідки. Хоча проти самого методу я не маю нічого проти. Подібні експерименти часто закидують А.Кроулі.

Техніка не потребує постійного вживання наркотичних речовин а лише на етапі навчання. При набутті навиків стан зміненої свідомості досязається через за бажанням.

Досить незвичним є схема "енергетики" людини, що описується К.Кастанедою (вихід в області черевної порожнини), хоча він перегукується з практиками цигун.

Описані досить прості та ефективні методи припинення "внутрішнього діалогу", хоча за словами автора йому це давалося важко.

У загальному цю твори Карлося Кастанеди не завадить прочитати будь-кому, хто цікавиться окультизмом, якщо не експериментувати з наркотою.
  • 0

#30 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 08.03.2008 – 11:13

Знайомий майстер по камінам, котрий прочитав в усіх подробицях Кастанеду, допився до того, що чуть не замерз.
Закінчилось ампутацією усіх пальців на руках, лишилось по одній фаланзі. Але він не зламався і через пів року знову приспособився класти каміни.
Інший знайомий після дуже тяжкої травми голови, почав займатись по методу Хосе Сільва і фактично з рослини знову став людиною.
Тому люди, котрі займаються духовним розвитком, гідні поваги.
  • 0

#31 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 17:22

У мене немає, окрім творів Кастанеди, інших відомостей про окультизм Центральної Америки. Але якщо ж відштовхувати від того, що він писав, індіянські окультисти випередили європейський окультизм років так на 600. Можливо, подібними знаннями і володіли окремі закриті ордени, та відомі масовому читачу і то у латентній формі вони стали блія п'ятдесяти років тому.

Індіанські "брухо" спромоглися відкинути весь зайвий тягар - від міфології та релігії до складних обрядів, що мали на меті у прихолваній формі викликати стан зміненої свідомості. Їхні методики були спрямовані безпосередньо на досягнення чітко усвідомленої для них мети з чітким розумінням умовностей та відносності словесного опису.

Вживання галюцигенних речовин мало на меті лише на ранньому етапі викликати зміни свідомості. На тому, що тривалий прийом таких ресови руйнує тіло у книжках Кастанети теж наголошувалося.

Що саме є найбільш контрасним?

1. Сама філософія є у певному плані досить атеїстична у тому плані, що "Орел" розглядається не як бог, а як безособистнісна система. Існування бога практично заперечується.

2. Кінцева мета "діяння" є індивідуальна свобода - бажання досить егоїстичне, через що з точки зору європейського окультизму систему можна віднести до "чорної магії".

Мені самому цікавіо, чи існують, наприклад в Україні, школи, що намагаються працювати за системами, описаними К.Кастанеда.
  • 0

#32 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 31.05.2008 – 18:51

Цитата

читати бачу читали... а як на рахунок технік що описані в книжках ??? хтось пробував ???
косяк подовбити це одне, а ідейно скурити косячок інше.
одне діло коли ти довбиш для хорошо, інше - коли довбиш для релаксації своєї підсвідомості.

кастанеду читаю знедавна.
  • 0

#33 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 31.05.2008 – 22:07

Перегляд дописуShakalhomesixVSseven (31.05.2008 19:51) писав:

косяк подовбити це одне, а ідейно скурити косячок інше.
одне діло коли ти довбиш для хорошо, інше - коли довбиш для релаксації своєї підсвідомості.

кастанеду читаю знедавна.

Ключовий момент є "зупинка внутрішнього діалогу". Не впевнений, що "косяк" тут допоможе набути необхідний досвід, що викликати цей ефект може.

Викликати тривалу "зупинку", на мою думку, можна лише постійно тренуючись. Є одна проблема з якою я зустрівся особисто: у стані "зупинки діалогу" у людини досить захист слабне (якщо подивитися аурі людини у стані припинення діалогу, видно що аура значно розширяється, але, разом з тим, розріджується). У такому стані особисто я стаю досить вразливим для оточення, тому стараюся практикувати це у місцях, де нікого немає. Хоча це не означає, що так повинно бути - можливо я щось не так роблю. Але так чи інакше після пепвного негативного досвіду у мене є деяка відраза до цього, незважаючи на усвідомлення необхідності засвоєння цієї техніки.

Вживання випадкових алкалоїдів малоймовірно спричинить зміну свідомості, яку б варто було б запам'ятовувати. Вживання ж мескаліну (окрім синтетичного його можна видобути з шапочок червоного мухомора і деяких інших грибів) без знання дозування та контролю стану, швидше за все, приведе вас у реанімацію з серцевою недостатністю, сухістю у роті, гострими болями в області черевної порожнини, галюцинаціями і, модливо, шизофренією.

Галюцигени - далеко не основне у техніці "зміщення точки зборки", тимбільше що ще треба знати як і куди її зміщати :angry1:
  • 0

#34 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 01.06.2008 – 01:02

Перегляд дописуAleph (31.05.2008 23:07) писав:

Ключовий момент є "зупинка внутрішнього діалогу". Не впевнений, що "косяк" тут допоможе набути необхідний досвід, що викликати цей ефект може.

Викликати тривалу "зупинку", на мою думку, можна лише постійно тренуючись. Є одна проблема з якою я зустрівся особисто: у стані "зупинки діалогу" у людини досить захист слабне (якщо подивитися аурі людини у стані припинення діалогу, видно що аура значно розширяється, але, разом з тим, розріджується). У такому стані особисто я стаю досить вразливим для оточення, тому стараюся практикувати це у місцях, де нікого немає. Хоча це не означає, що так повинно бути - можливо я щось не так роблю. Але так чи інакше після пепвного негативного досвіду у мене є деяка відраза до цього, незважаючи на усвідомлення необхідності засвоєння цієї техніки.

Вживання випадкових алкалоїдів малоймовірно спричинить зміну свідомості, яку б варто було б запам'ятовувати. Вживання ж мескаліну (окрім синтетичного його можна видобути з шапочок червоного мухомора і деяких інших грибів) без знання дозування та контролю стану, швидше за все, приведе вас у реанімацію з серцевою недостатністю, сухістю у роті, гострими болями в області черевної порожнини, галюцинаціями і, модливо, шизофренією.

Галюцигени - далеко не основне у техніці "зміщення точки зборки", тимбільше що ще треба знати як і куди її зміщати :angry1:
мав на увазі - маючи рецепт - не завжди отримаєш той смак.
  • 0

#35 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 28.06.2008 – 08:21

я гадаю, що найкраще її підтримують видавці його книг.
  • 0

#36 домовик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 209 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.07.2008 – 01:55

Перегляд дописуAleph (7.03.2008 18:53) писав:

"Людина знання" назва, якою Хуан називає того, кого європейці називають філософом. Принципово "філософія" дона Хуана не відрізняється від європейської (євро-, азіа-, африканської) окультної філософії. Вся та ж "класика" тільки іншими словами.
Це що, анехдот?

Перегляд дописуAleph (7.03.2008 18:53) писав:

Спосіб навчання входження у змінені стани свідомості майже повністю базується на вживанні галюцигенів
сталкери в трунах перевертаються

Повідомлення відредагував домовик: 14.07.2008 – 02:06

• 0

#37 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 29.07.2008 – 11:10

ОК. Зупинка внутрішнього діалогу штука морочлива, але надзвичайно корисна, хоча б для глибокої психо-емоційної розгрузки. 5 хвилин замінює 3 дні відпустки :D ;)

Здатність до даної техніки у різних людей різна і характеризується ступінню внутрішнього діалога. В кого він високий, то добитись чогось дуже важко, як правило, навіть не буде виявлятись інтерес, бо тоді керуються "Поки мислю - доті живу" :D

До речі техніки зупинки ВД описуються не тільки Кастанедою і вони різняться між собою.

А як щодо усвідомлених сновидінь (ОС) ?
Це здатність утримувати свідомість у робочому стані під час сну.
А у сні обмежень набагато менше ніж в звичайному світі, може затягнути набагато крутіше будь-якої гри :D .
  • 0

#38 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 11:47

Цитата

Здатність до даної техніки у різних людей різна і характеризується ступінню внутрішнього діалога. В кого він високий, то добитись чогось дуже важко, як правило, навіть не буде виявлятись інтерес, бо тоді керуються "Поки мислю - доті живу"
хай тоді бойовими мистецтвами займеться...

Цитата

До речі техніки зупинки ВД описуються не тільки Кастанедою
Міямото Мусасі.

Цитата

відбірний ІДМ, спокійно в цьому допоможе.

Цитата

А у сні обмежень набагато менше ніж в звичайному світі, може затягнути набагато крутіше будь-якої гри
да, можеш тупо бухнутись спати.
  • 0

#39 Bilyk

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 29.07.2008 – 13:39

Перегляд дописуNeorlandina (9.01.2007 14:16) писав:

жаба давить за книжку по 40 грн віддавать.

теж свого роду філософія
  • 0

#40 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 09.08.2008 – 11:15

Перегляд дописуRomun (29.07.2008 12:10) писав:

А як щодо усвідомлених сновидінь (ОС) ?
Найскладнішим моментомє "згадати" про тконтроль. Після цього моменту нічого складного немає. Власне, дивитися на руки - не тільки тренування несконцентрованої уваги, а якер.

Перегляд дописуRomun (29.07.2008 12:10) писав:

А у сні обмежень набагато менше ніж в звичайному світі, може затягнути набагато крутіше будь-якої гри :rolleyes: .

Ось тут і є головний момент. Для того все і затіювалось. Тільки зламати обмеження свідомості досить важко. По суті мені це нагадує тренувальні програми з фільму "Матриця". Мені не вдалося перейти межу швидкості та реакції, що свідомість запам'ятала коли я був у найкращій фізичнгій формі. Ніби без явних причин, а не зміг. Мушу зауважити, що літати у сні набагато прстіше чим обійти інертність.

Так чи інакше, завдання сновидінь зламати бар'єри свідомості настільки, щоб від них не залишилось нічого і у нормальному стані.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних