Перейти до вмісту

Вічний двигун

Повідомлень в темі: 223

#81 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 12:17

Хто не вірить в вічний двигун, памятайте- вічний двигун вірить в вас
  • 0

#82 Aswer

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 16.02.2009 – 16:12

Узагаліто, з точки зору офіційної фізики, це просто неможливо, але є одне НО, що вже розробляється такий двигун :cool2: Навіть по телебаченні (Euronews) говорили про проект такої машини, з ККД 240%... Хоча звісно якщо це не фейк... А то вже раз показували машину часу в Росії :D
  • 0

#83 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 16.02.2009 – 18:51

Перегляд дописуFT232BM (15.02.2009 23:00) писав:

Що значить від млявості розуму? Поділили два числа від млявості розуму?
Сонце не щезає, воно гасне, частина його маси безслідно зникає, вірніше перетворюється в енергію))

Так, бачу треба пояснити, що стається з Сонцем, коли зникає джерело термоядерних реакції (ви називаєте це явище "згасанням Сонця"). Після того як весь водень внаслідок термоядерних реакцій розкладеться на гелій і інші важкі метали Сонце стає холодним, а його ядро чорним. Через свою велику гравітацію Ядро колапсується (стискається) і створює дуже і дуже сильне електромагнітне поле, внаслідок чого утворюється ЧОРНА ДІРА. Тому фактично енергія нікуди не зникає, а навіть навпаки чорна діра затягуючи інші тіла космосу збільшує свою, і без того велетенську, енергію. Ось так
  • 0

#84 Ulrick Stahlbehr

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 365 повідомлень
  • Місто:Звенигородка

Відправлено 16.02.2009 – 19:07

Не погоджуюсь. Сонце не таке масивне, щоб стати чорною дірою. Ядро стане білим карликом, а оболонка розсіється. А якщо маса зірки більша трьох мас Сонця, тоді з*являється чорна діра.
  • 0

#85 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 16.02.2009 – 19:07

Перегляд дописуDraWeR (16.02.2009 18:51) писав:

Так, бачу треба пояснити, що стається з Сонцем, коли зникає джерело термоядерних реакції (ви називаєте це явище "згасанням Сонця"). Після того як весь водень внаслідок термоядерних реакцій розкладеться на гелій і інші важкі метали Сонце стає холодним, а його ядро чорним. Через свою велику гравітацію Ядро колапсується (стискається) і створює дуже і дуже сильне електромагнітне поле, внаслідок чого утворюється ЧОРНА ДІРА. Тому фактично енергія нікуди не зникає, а навіть навпаки чорна діра затягуючи інші тіла космосу збільшує свою, і без того велетенську, енергію. Ось так
Термоядерна реакція, то не хімічна реакція, десь читав,що при такій реакції в енергію конвертується десь 5% маси.
  • 0

#86 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 19:14

Перегляд дописуKing Oni (16.02.2009 19:07) писав:

Не погоджуюсь. Сонце не таке масивне, щоб стати чорною дірою. Ядро стане білим карликом, а оболонка розсіється. А якщо маса зірки більша трьох мас Сонця, тоді з*являється чорна діра.

Перегляд дописуFT232BM (16.02.2009 19:07) писав:

Термоядерна реакція, то не хімічна реакція, десь читав,що при такій реакції в енергію конвертується десь 5% маси.

Ну чому ж вам так важко повірити мені. Я нещодавно це з астрономії проходив, ще й доповідь по чорних дірах готував. можу і детальніше розповісти, але ж тема не про це. Ай.... Які ж ми все таки українці вперті, я сам такий.
  • 0

#87 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 19:25

Ну а деякі курс фізики в універі проходили)) Треба сюди чи Мігеля чи Темного Лорда, вони б усе докладніше пояснили. Теорію про цикл життя зірок я вже давно чув. Але я впевнений, що на цю теорію накладаються певні обмеження. Якого фіга сонце не зараз стискається, а потім. Чи вистачить сили стискання, щоб мати певну критичну густину для утворення чорної діри, і якого вона взагалі повинна утворюватись. Чому електромагнітне поле? Це все слова, якби я міг дізнатись яке обґрунтування цієї теорії.
  • 0

#88 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 19:34

Перегляд дописуFT232BM (16.02.2009 19:25) писав:

Ну а деякі курс фізики в універі проходили)) Треба сюди чи Мігеля чи Темного Лорда, вони б усе докладніше пояснили. Теорію про цикл життя зірок я вже давно чув. Але я впевнений, що на цю теорію накладаються певні обмеження. Якого фіга сонце не зараз стискається, а потім. Чи вистачить сили стискання, щоб мати певну критичну густину для утворення чорної діри, і якого вона взагалі повинна утворюватись. Чому електромагнітне поле? Це все слова, якби я міг дізнатись яке обґрунтування цієї теорії.

Зайдіть у відповідну тему, почитайте. Ну а про те чому Сонце не стискається зараз поясню. Цьому процесу протидіють тіж ермоядерні реакції всередині ядра, які схожі на вибухи мільярдів атомних бомб. Так вистачить, бо в залежності від розмірів ядра утворюється відповідна за розміром чорна діра. Обгрунтування читайте у працях науковців, поцікавтесь, бо я вже трохи про це прочитав і маю всі підстави говорити про це.
  • 0

#89 Р0М@ННь0

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 580 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 20:05

Перегляд дописуDraWeR (16.02.2009 19:34) писав:

Цьому процесу протидіють тіж ермоядерні реакції всередині ядра
може термоядерні? :cool2:

Повідомлення відредагував Р0М@ННь0: 16.02.2009 – 20:06

• 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.02.2009 – 20:23

Наша пісня гарна й нова, починаймо її знову.

Двигуном зазвичай називають машину, що перетворює різні види енергії в механічну енергію. Кінетичну енергію.
Машини що перетворюють кінетичну енергію в електричну називають генератором.
Машини що перетворюють кінетичну енергію в хімічну теж називаються порізному - чи то центрифуги, чи то що....

Років з 200 тому, людям захотілося мати джерело кінетичної енергії, і їм пофіг було яку енергію і звідки братимуть ці машини, головне щоб для людей це нічого не коштувало.
Отож сьогодні такий механізм є - це сонячний парус. Безпосередньо перетворює сонячне світло в обертання.

І ще мене надзвичайно дратує підпис до назви теми - цей підпис натякає на те що цій темі місце в розділі "Релігія"
  • 0

#91 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 16.02.2009 – 22:01

Так- не вдається розрулювати в підмісячному світі-потрібно виходити в мікро чи макрокосм- і ніякої містики.

Саме, коли довбання з усілякими паровими двигунами уже не давало особливого прориву, тоді
Альберт порадив не паритися, а краще зайнятись розкруткою, приміром, Е=мс2
А при Т, близькій до абсолютного нуля-відбуваються взагалі дивовижні, проте очевидні речі,коли відсутні
ентальпія, ентропія і похідні від неї(в*язкість, зжимаємість),натомість з*являється супертекучість
і теж ніякої містики.

Ще тут, певно заслужено, нерідко згадують Теслу, тож приведу його фразу стосовну події на Підкаменній Тунгусці:
"Мне в голову пришла мысль, что если я смогу создать резонансную систему между Луной и Землей,
то мощность передатчика может быть незначительной, а энергию из такой системы возможно извлекать колоссальную.
Произведя расчеты, какую энергию можно извлечь, я удивился. Из расчета следовало, что энергии,
извлеченной из этой системы, достаточно, чтобы разрушить большой город...
И только потом, прочитав в газетах о необычных явлениях, я понял, какое страшное оружие создал.
Я, конечно, ожидал, что будет сильный взрыв, но это был даже не взрыв - это была катастрофа".
  • 0

#92 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 17.02.2009 – 02:26

Перегляд дописуDarkLordVillis (16.02.2009 20:23) писав:

Отож сьогодні такий механізм є - це сонячний парус. Безпосередньо перетворює сонячне світло в обертання.

Технологія сонячного парусу показана у фільмі «Чорна Діра» (той, що про Ріддіка). У покинутій колонії усе працювало завдяки сонячним двигунам. Скляна напівкуля із вітряком в середині. Вітряк і був сонячним парусом.
  • 0

#93 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 17.02.2009 – 21:45

Перегляд дописуDraWeR (16.02.2009 18:51) писав:

Чорна діра збільшує свою масу затягуючи в себе інші матерії і навіть світло, при цьому розміри постійно зменшуються... а от з енергією Ви тут загнули...
  • 0

#94 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 18:15

Перегляд дописуР0М@ННь0 (16.02.2009 20:05) писав:

може термоядерні? :)

Так ти просто повинен придертися...

Перегляд дописуMiguel (17.02.2009 21:45) писав:

Чорна діра збільшує свою масу затягуючи в себе інші матерії і навіть світло, при цьому розміри постійно зменшуються... а от з енергією Ви тут загнули...

Ви про те, що збільшується енергія? Можливо я і неправий... А як щодо цього: Чорна діра повинна дуже ефективно перетворювати речовину в енергію у відповідності зі знаменитою формулою E = mc2. У термоядерних реакціях вдається перетворити в енергію не більше 0,8% усієї маси; у чорній дірі ця цифра могла б досягти 30...40%. Цим незвичайно великим енерговиділенням можна пояснити разючі явища, що відбуваються в галактиках, а також наймогутніше випромінювання деяких квазарів.
  • 0

#95 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 19:41

Перегляд дописуDraWeR (18.02.2009 18:15) писав:

Так ти просто повинен придертися...

Ви про те, що збільшується енергія? Можливо я і неправий... А як щодо цього: Чорна діра повинна дуже ефективно перетворювати речовину в енергію у відповідності зі знаменитою формулою E = mc2. У термоядерних реакціях вдається перетворити в енергію не більше 0,8% усієї маси; у чорній дірі ця цифра могла б досягти 30...40%. Цим незвичайно великим енерговиділенням можна пояснити разючі явища, що відбуваються в галактиках, а також наймогутніше випромінювання деяких квазарів.
ляпсус на ляпсусі, під час термоядерних реакцій нічог оен розкладається, бо там реакція синтезу
Сонце не перетвориться на чорну діру, а тільки на нейтронну зірку, маса в неї недостатня для того щоб колапсувати
що робиться сингулярністю після утворення нікому не відомо
і ще куча нетовностей

а ле от питання яке стоїть руба, і як впала чорна діра для перпетум мобіле?
  • 0

#96 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 20:02

Термоядерна реакція -> енергія -> маса(E=mc^2)

Цитата

Це чорна діра!! З неї нічого, абсолютно нічого не виходить. Дірки вивчають тільки завдяки гравітаційним аномаліям. Читай факін теорію струн.
  • 0

#97 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 20:07

можна і без теорії струн, достатньо для початку опчитати толком про чорні дири, і що це таке

хоча, по секрету, з чорної діри омжна отримати енергію, але, це інша історія
  • 0

#98 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 21:35

Не можна нічого додати і не можна нічого відняти.
Що було, те саме буде, і що творилось те й твориться, і нема нічого нового під сонцем.

Святе письмо
  • 0

#99 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 18.02.2009 – 21:36

Перегляд дописуDON BASS (18.02.2009 21:35) писав:

Не можна нічого додати і не можна нічого відняти.
Що було, те саме буде, і що творилось те й твориться, і нема нічого нового під сонцем.

Святе письмо
Створюємо вічний двигун за святим письмом? :)
  • 0

#100 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 18.02.2009 – 21:54

Перегляд дописуБілий Дракон (18.02.2009 22:36) писав:

Створюємо вічний двигун за святим письмом? :)

ЦЕ СКОРІШЕ СТОСУЄТЬСЯ НАШОЇ ДИСКУСІЇ ПРО ВІЧНИЙ ДВИГУН

Повідомлення відредагував DON BASS: 18.02.2009 – 21:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних