Перейти до вмісту

Вічний двигун

Повідомлень в темі: 223

#221 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6532 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.08.2016 – 20:41

Цитата

Як саме ви змогли придумати дану технологію, яку до цього часу ніхто не використовував?
Насправді, для мене це також диво, адже я не маю глибоких знать у фізиці чи інших науках, освіта у мене економічна, працюю я у сфері торгівлі і тому додуматися до такого винаходу це щось неймовірне. В першу чергу я завдячую за все Богу, який дав мені зрозуміти що найважливіше в житті і тепер показав що для Нього немає нічого неможливого, відкривши ці знання. Також за мене постійно молився священик УГКЦ, який має дар зцілювати людей та робити інші чудеса силою молитви. Тому цей винахід я постараюся реалізувати на славу Божу.
бугога, назвав би вже двигун божественним чи що.
ну і звісно ж саме я мушу доводити, що теорія в якій жодної формули - це не теорія.

Цитата

шари самостійно викочуються на висоті 10 метрів і проходячи через обертове колесо генерують електроенергію, і тільки частину з цієї електроенергії використовує насос.
давай конкретно в джоулях, скільки отримаєш і скільки витратиш. ну хоч намалюй як ті ємності розташовані
  • 0

#222 Vinja

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 618 повідомлень

Відправлено 06.09.2016 – 11:24

Перегляд дописуtaras11122 (25.08.2016 – 20:39) писав:

Винахід «Гравітаційно-вічний двигун Боднара» сконструйовано таким чином, щоб відбувався закритий цикл руху і генерувалася надлишкова електроенергія.
)) Але, на жаль, цього не відбувається і надлишкова електрика не генерується .. ! ))
  • 0

#223 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 3992 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 08.09.2016 – 15:18

Перегляд дописуtaras11122 (27.08.2016 – 23:13) писав:

можна почути обгрунтовану думку, бо оце траляля, нікому не вірю, я вже наслухався... а коли людина починає розуміти механізм роботи винаходу, тоді стає вже по іншому говорити, і реально люди тоді вже шоковані, бо все насправді працює.
Ну так, насправді всі вічні двигуни просто працюють. Чим ваш двигун досконаліший за цей, перший вічний двигун, винайдений індійським математиком Бгаскарою в 7 столітті, майже півтори тисячі років тому?

Цитата

Сконструировать из светлых пород дерева колесо с полыми равномерно распределенными спицами, заполнить спицы до половины ртутью и запечатать, поместить колесо на горизонтальную ось. В части спиц ртуть будет подниматься вверх, а в остальных спускаться, обеспечивая непрерывное движение
Зображення
  • 2

#224 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6532 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.09.2016 – 17:07

мабуть тим, що складніший.... :)
  • 0