Перейти до вмісту

Вічний двигун

Повідомлень в темі: 223

#101 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2009 – 23:42

Перегляд дописуБілий Дракон (18.02.2009 21:36) писав:

Створюємо вічний двигун за святим письмом? :)
я чув що скоро вийде самий новий заповіт, і там щось буде про те, що Бог це ніщо інше, як всесвітній вічний двигун, який заставляє всіх плодитись і розмножуватись

відходимо від теми
  • 0

#102 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 19.02.2009 – 19:10

Перегляд дописуFT232BM (18.02.2009 21:02) писав:

Термоядерна реакція -> енергія -> маса(E=mc^2)

Це чорна діра!! З неї нічого, абсолютно нічого не виходить. Дірки вивчають тільки завдяки гравітаційним аномаліям. Читай факін теорію струн.

Перегляд дописуKatod (18.02.2009 21:07) писав:

можна і без теорії струн, достатньо для початку опчитати толком про чорні дири, і що це таке

хоча, по секрету, з чорної діри омжна отримати енергію, але, це інша історія

Я читав і немало, бо готував доповідь. Передивився з десяток сайтів.

Учені бостонського університету повідомляють, що магнітні потоки зароджуються й набирають швидкість ще на периферії об’єкта. До цього вчені-астрономи могли лише догадуватися, що чорна діра викидає часточки плазми по спіралі, а тепер це доведений факт.
У ході досліджень використовувалися найпотужніші телескопи, щоб зафіксувати момент випуску чорною дірою пучка часток. Однак навіть після такого масштабного відкриття, у вчених залишається безліч питань щодо процесів, що відбуваються усередині чорних «загадок».

А як щодо цього?
:ggggg:
  • 0

#103 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 19:20

Перегляд дописуDraWeR (19.02.2009 19:10) писав:

Учені бостонського університету повідомляють, що магнітні потоки зароджуються й набирають швидкість ще на периферії об’єкта. До цього вчені-астрономи могли лише догадуватися, що чорна діра викидає часточки плазми по спіралі, а тепер це доведений факт.
У ході досліджень використовувалися найпотужніші телескопи, щоб зафіксувати момент випуску чорною дірою пучка часток. Однак навіть після такого масштабного відкриття, у вчених залишається безліч питань щодо процесів, що відбуваються усередині чорних «загадок».

А як щодо цього?
якби була тут тема про чорні дири, доречі треба створити, то нехай собі вчені в бостоні що є якісь часточки плазми, бо як на мене плазма це сильноіонізований газ, але, як ти собі уявляєш, от є чорна діра, масою пару мас нашого сонця, і ти значить, цю крихітку куди? в топку великого МГД генератора, чи як?
от я особисто не розумію як ти моежш отримати вигоду з того що чорна діра щось там робить
тим більше, це не вічний двигун, бо напевне якщо з чорної діри щось видітає, то вона втрачає масу згідно дифекту мас, а це є якась втрата

думаю в темі згадали про те що є вічні двигуни першого і другого роду, першого це ті які виділяють енергію перебуваючи в якомусь потенціальному полі, а другі, це ті що роблять те саме, але віддаючи повністю внутрішню енергію якоїсь кількості частинок
поправте чуть що дякую
  • 0

#104 Еней

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 366 повідомлень
  • Місто:Рогатин

Відправлено 19.02.2009 – 19:30

Перегляд дописуKatod (19.02.2009 20:20) писав:

якби була тут тема про чорні дири, доречі треба створити, то нехай собі вчені в бостоні що є якісь часточки плазми, бо як на мене плазма це сильноіонізований газ, але, як ти собі уявляєш, от є чорна діра, масою пару мас нашого сонця, і ти значить, цю крихітку куди? в топку великого МГД генератора, чи як?
от я особисто не розумію як ти моежш отримати вигоду з того що чорна діра щось там робить
тим більше, це не вічний двигун, бо напевне якщо з чорної діри щось видітає, то вона втрачає масу згідно дифекту мас, а це є якась втрата

думаю в темі згадали про те що є вічні двигуни першого і другого роду, першого це ті які виділяють енергію перебуваючи в якомусь потенціальному полі, а другі, це ті що роблять те саме, але віддаючи повністю внутрішню енергію якоїсь кількості частинок
поправте чуть що дякую

А я про це взагалі не говорив. Просто дехто в темі написав, що сонце просто "гасне", от я й пояснив, що ні. А потім вже до того затялися, що тема пішла про чорні діри :ggggg: :brovy: :prapor3:
  • 0

#105 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.02.2009 – 19:35

Перегляд дописуDraWeR (19.02.2009 19:10) писав:

А як щодо цього?
Теж почитав. Прийшов до висновку що дірка так харчується. Речова, що лізе в дірку під впливом дуже потужних гравітаційних полів розжарюється і випромінює випромінювання рентгенівського діапазона.
  • 0

#106 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 19:43

Перегляд дописуDraWeR (19.02.2009 19:30) писав:

А я про це взагалі не говорив. Просто дехто в темі написав, що сонце просто "гасне", от я й пояснив, що ні. А потім вже до того затялися, що тема пішла про чорні діри :ggggg: :brovy: :prapor3:
так воно в принципі гасне, згорає

а щодо отримання енергії з чорних дір, якщо організувати чорну діру малої маси, в пару кілограм, то біля неї будуть удже сильні приливні сили, градєінт гравітаційного поля буде крутий, що буде утворювати з вакууму пари частинка-античатинка, які будуть зразу анігілювати, і відповідно виділяти енергію, тобто ми маємо пряме перетворення маси в енергію, але, така мала чорна діра дуже швидко випарується, власлідок випромінення, і це буде дуже швидко, як вибух, якби якось сповільнити цей процес, щоб отримувати енергію малими порціями і підкидати в таку топку по троху маси, то це булоб супер
але, це не вічний двигун, а просто дуже класна машина, бо для її дозаправки, треба просто баріонна матерія
  • 0

#107 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 19.02.2009 – 21:15

Щось нас хлопці все далі в космічні дебрі заносить.

Але для чого город городити, якщо від тої штуковини ,названої "вічний двигун",
ми не матимемо тут практичної користі?

Можливо це буде якийсь симбіоз живого і неживого.

Наприклад бактерії розкладають воду на водень, котрий горить і кисеь, що підтримує горіння.

Або місячну породу трансмутувати в плутоній,- нам ж ніхто не забороняє тут обжувати, що завгодно,
не відхиляючись від основної теми.
  • 0

#108 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 19.02.2009 – 21:21

Як би лаконічніше та зрозуміліше сказати, що вічного двигуна не буває!? Є невідомі джерела енергії.

Повідомлення відредагував FT232BM: 19.02.2009 – 21:22

• 0

#109 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 21:24

Перегляд дописуDON BASS (19.02.2009 21:15) писав:

Щось нас хлопці все далі в космічні дебрі заносить.

Але для чого город городити, якщо від тої штуковини ,названої "вічний двигун",
ми не матимемо тут практичної користі?

Можливо це буде якийсь симбіоз живого і неживого.

Наприклад бактерії розкладають воду на водень, котрий горить і кисеь, що підтримує горіння.

Або місячну породу трансмутувати в плутоній,- нам ж ніхто не забороняє тут обжувати, що завгодно,
не відхиляючись від основної теми.
сорі, що втручаюсь в кожен допис, але, не все так просто, можна того самого вітряка поставити, і він, по ідеї буде давати купу енергії, але, ж вітер дме ізза неоднорідності нагрітості Землі, бактерії живуть не тому що вони апсолютно круглі коні в вакуумі, скачуть з швидкістю яка дорівнює хитрому співвідношенню цікавих констант що ділеться на два, а все впирається в закон збереження енергії, який можна порушувати, тільки дуже швидко, і так щоб ніхто не помітив, але в усього є наслідки

як казав Сисоєв, дайте мені матерію з від"ємною теплоємністю і я спробую зробити антигравітатор, але ен обіцяю

ну і, як власне ти хочеш перетворити місяць на велиикй шмат плутонію?
та і навіщо, всеодно це буде не перпетум мобіле, а стара добра АЕС на швидких нейтронах

Повідомлення відредагував Katod: 19.02.2009 – 21:25

• 0

#110 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 21:30

ну і, як власне ти хочеш перетворити місяць на велиикй шмат плутонію?

Так самою лише силою думки
  • 0

#111 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 19.02.2009 – 22:13

ПАНОВЕ!!!! Давайте спустимося на землю! Тема ж не про космічні тіла та їх властивості, а про вічний двигун, тобто про можливість або неможливість (що більш вірогідно) його створення!

Отже, причиною неможливості створення вічного двигуна є другий закон термодинаміки який говорить, що неможливо всю внутрішню енергію претворити в корисну роботу. Другий закон термодинаміки базується на постулаті Клаузіуса, який в свою чергу зазначає що теплоне не може передаватися від холодного тіла до теплого!

Повідомлення відредагував Miguel: 19.02.2009 – 22:14

• 0

#112 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 22:14

пане модератор, попереджаю, зараз буде флуд, тому не сцдіть строго, залиште це повідомлення на хвилин 15 і в смітник

манове, йдіть в сраку, ми і так в космосі, фізичні закони, відкриті і невідкриті, які постулюють закони всесвіту інваріантні й не залежать де вони себе проявляють в сраці Miguel, чи за орбітою Плутона, тому, якщо можна убде реалізувати вічний двигун на Землі, то можна буде реалізувати і десь в іншому місці, в тій самій сраці, про яку писалоь вище

і справді, неможна його реалізувати, бо є два начала термодинаміки, які кажуть, що вічні двигуна це повна лажа
  • 0

#113 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 22:19

Перегляд дописуKatod (19.02.2009 22:14) писав:

манове, йдіть в сраку, ми і так в космосі, фізичні закони, відкриті і невідкриті, які постулюють закони всесвіту інваріантні й не залежать де вони себе проявляють в сраці Miguel, чи за орбітою Плутона, тому, якщо можна убде реалізувати вічний двигун на Землі, то можна буде реалізувати і десь в іншому місці, в тій самій сраці, про яку писалоь вище
Дууууууууууууууже високоінтелектуальний допис... :ggggg:
Ви зважте що фізичний закон "сила тяжіння" буде різною не тільки в різних куточках всесвіту, але і в різних точках нашої планети... тому ракети які злітають з екватора, можуть і не злетіти з полюса...

Перегляд дописуKatod (19.02.2009 22:14) писав:

і справді, неможна його реалізувати, бо є два начала термодинаміки, які кажуть, що вічні двигуна це повна лажа
я про це і написав.

Повідомлення відредагував Miguel: 19.02.2009 – 22:20

• 0

#114 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 22:20

І Великого Леонарда і Архімеда і нас теліпає вічна сила вічного пошуку вічного двигуна.
  • 0

#115 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 22:28

Перегляд дописуDON BASS (19.02.2009 22:20) писав:

І Великого Леонарда і Архімеда і нас теліпає вічна сила вічного пошуку вічного двигуна.
"Прагнучи до неможливого ми вдосконалюємо те, що маємо" (с) Miguel
  • 0

#116 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 22:34

Але цього мало , потрібно щось якісно нове.

Зараз магазини затоварені, нічим нас не дивують.

Де ті часи , коли людина піднялась в небо, чи винайшла електричну лампу
  • 0

#117 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 23:02

сила тяжіння, це сила тіжіння, тобто це сила, а є закон тяжіння. або якщо бути дотошним, закон гравітаційної взаємодії

в цій етмі багато фізичних ляпів, а своїм інтелектуальинм дописом я хотів сказати, те що властивості простору інваріантні щодо місця

і якщо придумувати вічні двигуни, то давайте, так і бути, буду придумувати я

давайте, по екватору розмістимо 4 великі гіроскопи, які будуть мати вісь обертання перпендикулярну вісі обертання Землі, і за добу вісь гіроскопів буде робити один оберт, це все на мультиплікатори, а після них на генератори, збільшення року на 1 секунду дасть нам купу енергії, не буду зараз рахувати скільки
  • 0

#118 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 23:23

Перегляд дописуKatod (19.02.2009 23:02) писав:

сила тяжіння, це сила тіжіння, тобто це сила, а є закон тяжіння. або якщо бути дотошним, закон гравітаційної взаємодії
закони які діють в одному місці (одних умовах) не завжди діятимуть в іншому місці (інших умовах).

Перегляд дописуKatod (19.02.2009 23:02) писав:

в цій етмі багато фізичних ляпів, а своїм інтелектуальинм дописом я хотів сказати, те що властивості простору інваріантні щодо місця

і якщо придумувати вічні двигуни, то давайте, так і бути, буду придумувати я

давайте, по екватору розмістимо 4 великі гіроскопи, які будуть мати вісь обертання перпендикулярну вісі обертання Землі, і за добу вісь гіроскопів буде робити один оберт, це все на мультиплікатори, а після них на генератори, збільшення року на 1 секунду дасть нам купу енергії, не буду зараз рахувати скільки
Чому саме 4 гіроскопи? Гіроскопи мають декілька осей обертання. Мультиплікатори і генератори будуть створювати додатковий опір (тертя) обертанню рамок гіроскопа, тобто гальмувати (зупиняти його). Опір рамок повітрю буде дуже великий. ...
  • 0

#119 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 00:03

Miguel, читав, і стало дуже смішно,

Цитата

закони які діють в одному місці (одних умовах) не завжди діятимуть в іншому місці (інших умовах).
це стосується людських законів, повторю ще раз, властивості простору інваріантні

Цитата

Чому саме 4 гіроскопи? Гіроскопи мають декілька осей обертання. Мультиплікатори і генератори будуть створювати додатковий опір (тертя) обертанню рамок гіроскопа, тобто гальмувати (зупиняти його). Опір рамок повітрю буде дуже великий. ...

зараз я ще раз повторю, теж:ggggg:, енергія буде відбиратись від Землі, від того і буде даватись енергія, в тому і вся штука, справді, це вже давно придумано, і це зовсім не перпетум мобіле, а просто довгограюча забиралка енергії, просто, для прикладу, що є і такі проекти
  • 0

#120 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 06:36

А! Катоде
Загальними зусиллями ми спустилися на Землю

Тепер пряма дорога - в Україну.

Мексиканці недавно нарили найбільше родовище нафти у світі-хто б міг повірити і тепер йде фінансування буріння 17 тисяч свердловин.

В нас певно, що повинен бути свій шлях.

І поки сонце світить - буде в нас біомаса, а далі розкрутка- тваринництво- танки для виробництва біогазу- добрива на поля, а основне база для інфраструктури, т.ск.-смичка міста з селом- вічний двигун циклічної дії
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних