Перейти до вмісту

Дівчата і квіти

Повідомлень в темі: 182

#61 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.11.2008 – 14:48

Краще б мені вазу подарували,бо ті квіти нема куди ставити :rolleyes:
  • 0

#62 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 24.12.2008 – 17:56

Дарувати, чи не дарувати? Якщо дарувати, то які? Вічні питання. Що ж мужчини і юнаки, слухайте! Я думаю що всі леді зі мною погодяться. Хоча, можете сперечатися.

1. Треба знати коли дарувати квіти, тобто не кожний день, бо сьогодні 24 грудня, а завтра знову, бо завтра 25! Ні, квіти повинні бути приурочені до певної події: дня народження, першої зустрічі, річниці, іменин і т.д.

2. Не важливо які квіти подарує кохана людина, повірте. Хіба-що Ви особливо не любите окремих. Важлива сама увага до дівчини. Ви можете подарувати їй букет польових квітів, тихенько підійти, поцілувати і сказати, що вона найкраща, і все.... Хоча в більшості випадків хлопці чомусь приносять величезні "віники" дорогих квітів думаючи, що це буде найкращий варіант.

3. Хлопці - даруйте дівчаткам квіточки. Вони це так люблять, чекають. Ви собі навіть не представляєте наскільки. Одна зірвана гілочка жасмину в парку принесе стільки радості Вашій коханій людині.
  • 0

#63 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 24.12.2008 – 21:15

брррр)) ні, квіти - то не моє. Це ж якийсь садизм дарувати мертві тіла.хай і рослин, але мертві!!
А взагалі, я подарунки від хлопців ненавиджу)))
  • 1

#64 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 24.12.2008 – 22:25

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (24.12.2008 21:15) писав:

брррр)) ні, квіти - то не моє. Це ж якийсь садизм дарувати мертві тіла.хай і рослин, але мертві!!
Ну ти і пацанка! До тебе хлопці не будуть знати як підступитись. Типу аааа вона не людина, квітів не хаває!! Шо робити??!

Повідомлення відредагував FT232BM: 24.12.2008 – 22:26

• 1

#65 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 24.12.2008 – 22:30

повтори мені це через 5 років
  • 0

#66 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 24.12.2008 – 22:46

Сама плела ті вінки :angry2: : Прикріплений файл  P7140269.JPG001.jpg   56.1К   22 Кількість завантажень:
  • 0

#67 Усміхнена

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 25.12.2008 – 00:45

Цитата

...Це ж якийсь садизм дарувати мертві тіла.хай і рослин, але мертві!...
Розумна думка.
Квітка - то кохання. У ній відбувається процес кохання, розмноження (всі чули про запилення, еге-ж?). А коли якийсь тип зриває квітку, то вбиває те кохання. Вбиває рослину.
І несе потім ті трупи дорогій йому людині. /...Як зворушливо... /
Краще дарувати квіти у вазончиках, раз на те вже пішло.
  • 1

#68 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 09:35

Перегляд дописуУсміхнена (25.12.2008 00:45) писав:

Розумна думка.
Квітка - то кохання. У ній відбувається процес кохання, розмноження (всі чули про запилення, еге-ж?). А коли якийсь тип зриває квітку, то вбиває те кохання. Вбиває рослину.
І несе потім ті трупи дорогій йому людині. /...Як зворушливо... /
Краще дарувати квіти у вазончиках, раз на те вже пішло.
Вазончикиииии))) Уявляєш іде хлопець з дівчиною в театр, дарує їй вазонище. Почалась вистава: сидить хлрець, дівчина і .... ВАЗОНЧИК!!! Вазончик сплакує, коли помирає Гамлет.
Вбивство рослини посміхнуло. Чи ти знаєш скільки ти живого убиваєш в процесі одного дня? Гітлер з євреями поряд не стояв. Квіти — прояв симпатії, любові і т.п.

Повідомлення відредагував FT232BM: 25.12.2008 – 09:36

• 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 10:32

Перегляд дописуFT232BM (25.12.2008 09:35) писав:

Вазончикиииии))) Уявляєш іде хлопець з дівчиною в театр, дарує їй вазонище. Почалась вистава: сидить хлрець, дівчина і .... ВАЗОНЧИК!!! Вазончик сплакує, коли помирає Гамлет.
Вбивство рослини посміхнуло. Чи ти знаєш скільки ти живого убиваєш в процесі одного дня? Гітлер з євреями поряд не стояв. Квіти — прояв симпатії, любові і т.п.
B) А ще прикольно буде тими квітами в горщиках закидувати з балкону акторів. :lol:

Не розумію людей, які плачуться через омертвіння квітів шляхом зрізання їх в букети... Все на світі живе задля вмерти. І, мабуть, в кожної живої істоти (рослинки) є своя доля. Тобто народилося воно свійською свинею - так хто ж їй дасть здохнути своєю смертю? Смішно, правда? Годуй ту свиню заради задоволення? Свійська свиня краще живе від диких хрюшок, ситніше, за що і розплачується.
Те саме стосується і квітів. Люди вирощують квіти задля свого задоволення. Декоративна квітка змалку приречена бути зрізаною в букет.
  • 0

#70 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 12:07

То тобі просто погано дарували. От мені одна дівчина дарувала ікебани- дуже гарно))Хоча в принципі я теж до квітів "равнодушна".
А щодо подарунків від хлопців узагалі- теж не люблю. Дарують то в основному дорогі подарунки,а коли з тим хлопцем розстаєшся мене від тих їхній речей одразу хочеться позбутися. Досі памятаю очі бомжів,коли я величезну страшну мишу(мяка іграшка) на смітник викидувала))

Перегляд дописуFT232BM (24.12.2008 22:25) писав:

Ну ти і пацанка! До тебе хлопці не будуть знати як підступитись. Типу аааа вона не людина, квітів не хаває!! Шо робити??!
"Слова не мужа,а мальчіка" )) А банально, окрім квітів, подарувати дівчині більш нічого? Фантазії не вистачає?))
Хоча,якби Вареник подарував мені дерево-бонсай,я б не відмовилась. B)
  • 0

#71 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 25.12.2008 – 12:42

Перегляд дописуОлеська (25.12.2008 10:32) писав:

B) А ще прикольно буде тими квітами в горщиках закидувати з балкону акторів. :lol:

Не розумію людей, які плачуться через омертвіння квітів шляхом зрізання їх в букети... Все на світі живе задля вмерти. І, мабуть, в кожної живої істоти (рослинки) є своя доля. Тобто народилося воно свійською свинею - так хто ж їй дасть здохнути своєю смертю? Смішно, правда? Годуй ту свиню заради задоволення? Свійська свиня краще живе від диких хрюшок, ситніше, за що і розплачується.
Те саме стосується і квітів. Люди вирощують квіти задля свого задоволення. Декоративна квітка змалку приречена бути зрізаною в букет.
А це ідея! Не будемо квіти дарити, краще вже шмат сала добре замаринований і прикрашений, хоч толку більше - можна з*їсти і дівчина дістане не тільки моральне задоволення.
Правда, якщо рози дарити , то з них потім можна варення робити смачнюще.

Ги...Може зразу розове варення дарити , це ніби квіти , які можна їсти. Криза , а ми продукти викидуємо.
  • 1

#72 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.12.2008 – 13:13

Перегляд дописуМалюсінька квіточка (24.12.2008 18:56) писав:

1. Треба знати коли дарувати квіти, тобто не кожний день, бо сьогодні 24 грудня, а завтра знову, бо завтра 25! Ні, квіти повинні бути приурочені до певної події: дня народження, першої зустрічі, річниці, іменин і т.д.
Тю... Це виходить, що я б мала отримати квіти і подарунки 4 рази на рік? ДН, річниця, іменини і день Валентина? О ніііі!!!

Мені, наприклад. дуже приємно, коли чоловік дарує квіти просто так... Бо він за день скучив, бо він йшов з роботи і побачив квіти, які виросли в цей десь спеціально для мене.... А дати - ну, то само собою.. Хоча, не уб"ю. якщо не подарує..
  • 0

#73 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 25.12.2008 – 14:03

Перегляд дописуВакуОлька (25.12.2008 13:13) писав:

Тю... Це виходить, що я б мала отримати квіти і подарунки 4 рази на рік? ДН, річниця, іменини і день Валентина? О ніііі!!!

Мені, наприклад. дуже приємно, коли чоловік дарує квіти просто так... Бо він за день скучив, бо він йшов з роботи і побачив квіти, які виросли в цей десь спеціально для мене.... А дати - ну, то само собою.. Хоча, не уб"ю. якщо не подарує..

Але, що забагато, то вже не дуже добре.
  • 0

#74 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 17:09

Перегляд дописуSensssorika (25.12.2008 12:07) писав:

"Слова не мужа,а мальчіка" )) А банально, окрім квітів, подарувати дівчині більш нічого? Фантазії не вистачає?))
Хоча,якби Вареник подарував мені дерево-бонсай,я б не відмовилась. B)
Там трішки все складніше, Йаблуко взагалі не переносить подарунки від хлопців(див. її пости вище)
  • 0

#75 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 17:25

Перегляд дописуSensssorika (25.12.2008 12:07) писав:

Хоча,якби Вареник подарував мені дерево-бонсай,я б не відмовилась. :lol:

ага, щас :ggggg: Вирощувати, років зо три, а потім отак взяти і подарувати? :blink: я ось недавно хурму проростив, буду вирощувати, то поки я не дуже звик, можу подарувати)))

Перегляд дописуFT232BM (25.12.2008 17:09) писав:

Там трішки все складніше, Йаблуко взагалі не переносить подарунки від хлопців(див. її пости вище)

так це ж класно))) економія... B)
  • 0

#76 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 25.12.2008 – 17:36

Перегляд дописуyushchenko (25.12.2008 12:42) писав:

А це ідея! Не будемо квіти дарити, краще вже шмат сала добре замаринований і прикрашений, хоч толку більше - можна з*їсти і дівчина дістане не тільки моральне задоволення.
Правда, якщо рози дарити , то з них потім можна варення робити смачнюще.

Ги...Може зразу розове варення дарити , це ніби квіти , які можна їсти. Криза , а ми продукти викидуємо.
Мда... Вмієте ви, чоловіки, читати...))) Лише винахідливий український чоловік міг побачити у написаному таку ідею. Щож, ідея дійсно непогана і цілковм реальна як на цьогорічну кризу.)
  • 1

#77 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.12.2008 – 20:27

Перегляд дописуВареник (25.12.2008 17:25) писав:

ага, щас :lol: Вирощувати, років зо три, а потім отак взяти і подарувати? B) я ось недавно хурму проростив, буду вирощувати, то поки я не дуже звик, можу подарувати)))
Ти не вареник.Ти пельмень))Я себе знаєш скільки років вирощувала? потім взяти отак і комусь себе подарувати?)) :blink:
  • 0

#78 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 16.12.2009 – 02:22

на тому тижні прислали додому квіти. в горщику, каланхоє. замовлено тут,але з Петербургу. Артьом постарався. і чогось мені так.. обідно шо лі. мамі моїй квіти прислав :happy1:
  • 0

#79 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 16.12.2009 – 03:32

я люблю живі квіти.
зрізані - нє.
а ще не люблю тих, хто їх зрізає/зриває.
  • 1

#80 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 16.12.2009 – 03:57

Дівчата і квіти - що ті що ті, обоє прекрасні, я частіше дарував у горщика квіти, такі як троянди, ромашки, гладіолус, ці дві краси потрібно завжди об"єднувати, приємно коли ви, жінки і дівчата посміхаєтеся, тримаючи в руках квіти...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних