Перейти до вмісту

Дівчата і квіти

Повідомлень в темі: 182

#41 ЛяльКА=)

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 356 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 05.08.2008 – 21:54

краще вже цукерки...чай то теж якось...
  • 0

#42 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.08.2008 – 23:02

Оффтоп відмодеровано .
Nerevar, про вбивство цуциків в балачці говорити! Тема про квіти/подарунки дівчатам

• 0

#43 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 05.08.2008 – 23:50

Перегляд дописуОлеська (5.08.2008 20:46) писав:

Піт, дякую!!!!)))

Терпіти не можу вазонки! Ну от не подобаються - і все!
І невже краще, коли ті квіти в горщиках вмирають без догляду в поганої хазяйки, чи в непридатних умовах?

Люблю квіти саме в вазі (в букетах) - гарно і зі смаком. І не треба тут розказувати про вмираючі рослини, які зрізали бездушні люди! Кожна в світі тваринка, рослинка - будь-який живий організм рано чи пізно вмирає.
Та й цікаво, чому люди зі спокійною душею можуть різати гриби (іноді бездумно, бо це поганки), а квіти - ні. І те, і інше - пожива, лише перше - для шлунку, а друге - для душі.

Квіти в вазонах і в хорошої хазяйки загнуться! Якщо все живе колись вмирає, то вбивці - нормальні чуваки! Вони теж це для своєї збоченої душі роблять...
  • 1

#44 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 06.08.2008 – 10:46

Мені подобаються квіти, саме квіти, а не вазонки. І не треба казати, що їх шкода, що вони зів'януть. Ну і що? Але вони подарують комусь хвилини радості. Крім того, квіти, які зараз продаються, спеціально для цього і вирощують. Тому думаю людина, яка вирощує, має право їх зрізати скільки захоче, що в цьому поганого?. Для них це бізнес, а для нас, дівчат, просто приємно... :unsure:
П.С. Звичайно мені не подобається, коли десь в лісі зривають рідкісні квіти, а потім продають - це неправильно.
  • 0

#45 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 11:12

ги. мій чоловік постійно каже: "я хотів тобі подарувати квіти, але подумав, шо ми зараз ще підемо в кафешку, потім ще в гості, а потім додому ще їхати, а тобі весь цей час з ними носитися незручно буде. але якшо хочеш, то давай я тобі ось ці куплю?(вказує на найближчу бабцю з квітами)"
або просто серед дороги додому з торбами з магазину пропонує подарувати мені квіти.
дивні вони, чоловіки...

взагалі не дуже люблю зрізані квіти. подобаються букети з польових квітів.
  • 0

#46 ПершаЛіпша

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 214 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 06.08.2008 – 11:40

Перегляд дописуlorelei (6.08.2008 11:46) писав:

Мені подобаються квіти, саме квіти, а не вазонки. І не треба казати, що їх шкода, що вони зів'януть. Ну і що? Але вони подарують комусь хвилини радості. Крім того, квіти, які зараз продаються, спеціально для цього і вирощують. Тому думаю людина, яка вирощує, має право їх зрізати скільки захоче, що в цьому поганого?. Для них це бізнес, а для нас, дівчат, просто приємно... :unsure:
П.С. Звичайно мені не подобається, коли десь в лісі зривають рідкісні квіти, а потім продають - це неправильно.

Мені здається, вирощувати квіти спеціально для того, щоб продати - браконьєрство. А зрізати, щоб вони подарували комусь хвилини (хвилини!!!) радості - егоїзм. Не впевнена, але повинні ж бути квіти (саме квіти), які можна вирощувати вдома!
  • 1

#47 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 06.08.2008 – 11:48

Перегляд дописуПершаЛіпша (6.08.2008 12:40) писав:

Мені здається, вирощувати квіти спеціально для того, щоб продати - браконьєрство. А зрізати, щоб вони подарували комусь хвилини (хвилини!!!) радості - егоїзм. Не впевнена, але повинні ж бути квіти (саме квіти), які можна вирощувати вдома!
якщо квіти вирощені для продажу, якщо вони не занесені в червону книгу тоді яке це браконєрство ?, і задля тої хвилиної радості я буду їх дарувати)))) мабуть я егоїст))))
  • 0

#48 Юля Ільчишин

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.09.2008 – 19:28

ну раніше я думала шо не люблю квітів, але апринципі як подарують то не відмовлюсь, але шоб фанатіла то нє)))
А шо дарувати замість квітів..хм..чупачупси наприклад))) :) :)
  • 0

#49 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 25.09.2008 – 20:08

та перебьються
нах їм шоб квіти в кімнаті в’яли?
  • 0

#50 kitty_bon

Генеральний писар

• Користувачі
  • 625 повідомлень
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 25.09.2008 – 20:09

а я обожнюю квіти в подарунок - це для мене така радість, я просто дивлюся на них і посміхаюся - просто душа радіє))))
  • 0

#51 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 25.09.2008 – 20:41

Перегляд дописуPit (3.08.2008 18:44) писав:

Все частіше і частіше в реалі і в віртуалі потрапляю на дівчат, яким не подобаються квіти. Що ж в теперішній час подобається дівчатам? Шо тепер дарувати?
Менф взагалі фо фіг що мені подарують.головне щоб з душею.Як би це банально не звучало)) буду рада навіть звичайному олівцю)) Якщо на день народження,о я обожнюю мякі іграшки. І книжки люблю. Або якісь сережки- в мене на них пунктик))
Квіти дійсно не дуже люблю...краще хай вони у саду ростуть...Тим паче що смак на квіти в мене ...люблю квіти у вазонах(особливо КАКТУСИ) і польові(особливо ромашки). А улюблені квіти ХРИЗПНТЕМИ.Але коли вони у дворі ростуть,а не коли іх безжально зривають))
А цукерки...терпіти не можу солодкого...фу..бридота..А мені їх часто дарують...То моїй мамі прямо щастя- вона на солодке падка))) І взагалі,я вважаю,що чим дарувати коробку цкерок..не жлобіться,за ті ж гроші можна купити кілограм у звичайному целофановому пакеті!)))
  • 0

#52 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 25.09.2008 – 22:37

Перегляд дописуРена (25.09.2008 21:41) писав:

Менф взагалі фо фіг що мені подарують.головне щоб з душею.Як би це банально не звучало)) буду рада навіть звичайному олівцю)) Якщо на день народження,о я обожнюю мякі іграшки. І книжки люблю. Або якісь сережки- в мене на них пунктик))
Квіти дійсно не дуже люблю...краще хай вони у саду ростуть...Тим паче що смак на квіти в мене ...люблю квіти у вазонах(особливо КАКТУСИ) і польові(особливо ромашки). А улюблені квіти ХРИЗПНТЕМИ.Але коли вони у дворі ростуть,а не коли іх безжально зривають))
А цукерки...терпіти не можу солодкого...фу..бридота..А мені їх часто дарують...То моїй мамі прямо щастя- вона на солодке падка))) І взагалі,я вважаю,що чим дарувати коробку цкерок..не жлобіться,за ті ж гроші можна купити кілограм у звичайному целофановому пакеті!)))

нє, але все-таки дарувати цукерки в кульку якось не дуж гарно)) :8:
  • 0

#53 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 25.09.2008 – 22:46

Перегляд дописуРена (25.09.2008 21:41) писав:

І взагалі,я вважаю,що чим дарувати коробку цкерок..не жлобіться,за ті ж гроші можна купити кілограм у звичайному целофановому пакеті!)))

Перегляд дописуpamva (25.09.2008 23:37) писав:

нє, але все-таки дарувати цукерки в кульку якось не дуж гарно)) B)
А от жесть дарувати цекерочки типу ,,рачки,, та ще й в целофановому кульку. :8:
В такому випадку, деякі дівчата заставили б з'їсти ці всі цукерки разом з тим кульочком... :)

Повідомлення відредагував Pit: 25.09.2008 – 22:48

• 0

#54 @_Kat_@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 370 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 25.09.2008 – 23:09

подобається шось таке
Зображення
  • 0

#55 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 26.09.2008 – 11:30

Перегляд дописуPit (25.09.2008 23:46) писав:

А от жесть дарувати цекерочки типу ,,рачки,, та ще й в целофановому кульку. :8:
В такому випадку, деякі дівчата заставили б з'їсти ці всі цукерки разом з тим кульочком... B)
Та я ж кажу: "Мені все по фіг. Я все одно іх не їстиму"))) Зустрічалася якось з хлопцем....А він все хотів мамі моїй сподобатись. Як купує квіти,то і мені і мамі обовязково... Цукерки всякі там дарував... Якось дзвонить,каже: "Рен,язараз заїду,спитай у мами може вам чого купити треба?". Це він вже заздалегідь готувався,бо частенько бувало,що як тільки в мене з ним побачення,то мати мене обовязково то за хлібом пошле,то за маслом,то ще за чимось. А в мене такий гумор...своєрідний,я йому й відповідаю: "Ага,купи сосисок. 20 метрів". Він,канєш,обалдєл,але купив. тільки так я к ми на пікнік з друзями збиралися,мені від тих сосисок штучки 2 перепало...)))
  • 0

#56 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 26.09.2008 – 19:19

Перегляд дописуPit (3.08.2008 17:44) писав:

Все частіше і частіше в реалі і в віртуалі потрапляю на дівчат, яким не подобаються квіти. Що ж в теперішній час подобається дівчатам? Шо тепер дарувати?
Не там ти дівчат шукаєш...До мене це не відноситься.

А якщо не квіти то якісь милі дрібниці.Хоча,особисто я думаю що якщо ти дівчині подобаєшся то їй будуть приємні твої подаруночки,а якщо ні-то і вони їй здаватимуться непотрібом.

Зараз попити виросли,бо кожна дівчина хоче бути унікальною,тож і бажання в неї унікальні,хоче чогось оригінального.Але прикраси(не дешева біжутерія,а якщо й так-то зі смаком!),квіти,м"які іграшки та цукерки(як тут уже зазначили-не в кульочку на "развєс" а коробочка тіпа Рафаелло))ніколи не вийдуть з моди і завжди подобатимуться дівчатам,може і не всім але переважній більшості-точно

Повідомлення відредагував Крихітка на 1000000 гривень: 26.09.2008 – 19:20

• 0

#57 Chornyashka

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 00:06

Всякі бувають, проте люблю іти з букетом ніжно-рожевих троянд по вулиці і з коханим. Ай і всі так дивляться, аж радість розпирає) Ой яке хвайне почуття. Тощо можливо не ті квіти.
  • 0

#58 ~new~

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 188 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 00:21

я не сприймаю троянди. пафосні квіти.
мені набагато приємніше, коли мені дарують звичайний букет ромашок.
колись хлопець подруги подарував їй ромашки, аргументуючи свій вибір тим, шо вони бінарні)
тож тепер при виборі квітів ми керуємось тіко принципом "бінарності кольорів"))
  • 0

#59 Квіточка@

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 56 повідомлень
  • Місто:м.Новоград-Волинський

Відправлено 27.11.2008 – 11:35

Взагалі обожнююю квіточки, особливо коли їх дарує тобі близька кохана людина, і просто так! Я ж КВІТОЧКА! :rolleyes:
  • 0

#60 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.11.2008 – 12:07

Квіти - це приємно.. Але люблю не стандартні троянди, а якийсь цікавий букет... Влітку от відпочивали на Дністрі.. Чоловік приніс величееезний букет ромашок... От для мене подарунок, так подарунок.. А троянди - гарні.. Але якось воно не те... А ще не люблю гвоздик.. ніяких... муж знає, що можу зробити салатик з них і нагодувати ;).. Не дарує ніколи.. Колись вчасно попередила.. :rolleyes:

Прикріплений файл  DSC03__346.JPG   34.22К   12 Кількість завантажень:
а з решти - сплела віночки.. ;)
Прикріплений файл  DSC03338.JPG   31.46К   8 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 27.11.2008 – 12:08

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних