Перейти до вмісту

Дівчата і квіти

Повідомлень в темі: 182

#181 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.06.2016 – 09:09

Перегляд дописусерпиня (28.06.2016 – 22:00) писав:

Або по-нашому жовтець садовий. Звичайно, для Вас це було легко))

А що у Вас зараз цвіте? Я ходжу, клумби оглядаю біля будинків, у нас найбільше троянди, лілії, ромени (ромашки садові).
Тепер буду знати за жовтець садовий, дякую! Так, за рослини трохи знаю, то моя стихія )) У мене навіть блог є про них, тепер занедбаний. Пробувала з телефона закинути сюди фотки - не виходить, довелось іти старим шляхом. За клумби - то так гарно оглядати, що і де! Коли була у Львові весною і бачила нарцизи, іриси, туліпани, - ніби машина часу повернула назад, у минуле...

Пробувала загрузити фотки - не виходить (( Нагадайте хтось мені, будь ласка (вони в мене у файлах на флешці), колись не було проблем.
  • 2

#182 серпинка

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1382 повідомлень

Відправлено 29.06.2016 – 12:03

Перегляд дописуAquarius-ka (29.06.2016 – 09:09) писав:

Тепер буду знати за жовтець садовий, дякую! Так, за рослини трохи знаю, то моя стихія )) У мене навіть блог є про них, тепер занедбаний. Пробувала з телефона закинути сюди фотки - не виходить, довелось іти старим шляхом. За клумби - то так гарно оглядати, що і де! Коли була у Львові весною і бачила нарцизи, іриси, туліпани, - ніби машина часу повернула назад, у минуле...
У нас цього року дуже гарно. Люди стараються, доглядають, не чекають служб місцевих. Але я тим не вмію займатись, та й не маю де))

Перегляд дописуAquarius-ka (29.06.2016 – 09:09) писав:

Пробувала загрузити фотки - не виходить (( Нагадайте хтось мені, будь ласка (вони в мене у файлах на флешці), колись не було проблем.
Ой, там якесь обмеження на розмір файлів стоїть, треба урізати розмірність. Хіба що можете через отакий сайт http://img-host.org.ua/ запостити. Тобто спочатку на той сайт, а потім з того сайту дати посилання на теревені :)

Повідомлення відредагував серпиня: 29.06.2016 – 12:03

• 1

#183 Aquarius-ka

Цьотка-з-Занзібару

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 928 повідомлень
  • Місто:На тамтім боці

Відправлено 29.06.2016 – 19:09

Перегляд дописусерпиня (29.06.2016 – 12:03) писав:

У нас цього року дуже гарно. Люди стараються, доглядають, не чекають служб місцевих. Але я тим не вмію займатись, та й не маю де))

Ой, там якесь обмеження на розмір файлів стоїть, треба урізати розмірність. Хіба що можете через отакий сайт http://img-host.org.ua/ запостити. Тобто спочатку на той сайт, а потім з того сайту дати посилання на теревені :)
Виндов-шаппін / оглядання вітрин теж класно, не обов'язково мати речі, щоб ними тішитись!

Щодо фоток: я думаю, колись я заходила звідси через "мої файли" і мене вело до моїх власних, а тепер до якоїсь бібліотеки і там тупик. Може я не звідти зичинаю? До розміру файлу навіть не добралась, зараз 300кбт, здається?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних