Перейти до вмісту

Їзда на мопеді без прав

Повідомлень в темі: 66

#21 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 611 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 03.08.2008 – 15:57

Перегляд дописуНевдаха (3.08.2008 15:20) писав:

За допомогою неї можна розвивати швидкість до 35 км :ggggg:, не поганий варіант... ))
то не для нашого люду! швидкості малувато....
:P
  • 0

#22 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2008 – 00:02

Я прочитав тільки перше повідомлення і відповідаю. на моторолерах до 50 кубіків можна їздити без пров але треба мати 16 років і ніби якусь медичну карточку і копію про народження шоб доказати шо тобі є 16. до того деколи відношусь погано. Але сам такий:P маю від 14 років маю В"ятку тіпа як скутер але мотор 150 кубіків і ше зроблений за СССР, хоча я відповідально до того ставлюсь і їжджу по правилах!
  • 0

#23 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.08.2008 – 20:42

ну я думаю більшість тверезих теж по правилах катаіцо :ggggg:
  • 0

#24 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 21:01

розкажу один випадок:
Йдем з другом з школи, то було десь весною бо був сильний дощ. Тут по дорозі йде скутерист: вуйко років 35-40, без шолома, їхав приблизно 40-50 км/год. І тут за тим вуйком на скутері, починає наздоганяти міліцейська "дев'ятка". Вуйко повернув "дев'ятка" за ним. І зникли з нашого поля зору. Незнаю шо він порушив, але така дія наших органів до чогось тай має привести.
  • 0

#25 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 05.08.2008 – 23:50

Негативно.Заважають на дорозі - коли випераються у середній ряд, який йде зі швидкісттю 80-90км/год.та й своїми піруєтами провокують нга аварійні ситуації.Дратують коли йдеш з товаришем чи дівчиною по тротуару а воно летить на ньому ледь не зачіпаючи тебе, підрізають пішоходів (зазвичай літніх людей).Загалом я проти мотороллерів вцілому, а проти дітей до 16 років на них так і зуціло.

Повідомлення відредагував Everlast: 05.08.2008 – 23:51

• 0

#26 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 23:58

ага, а коли їдеш но трасі 140км\год а тебе обгамяє мотоцикл?!! :unsure:
  • 0

#27 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 06.08.2008 – 00:00

Перегляд дописуGONщик (5.08.2008 23:58) писав:

ага, а коли їдеш но трасі 140км\год а тебе обгамяє мотоцикл?!! :unsure:
Так у мене є знайомий байкер, він ганяет під 2 сотки ночами по місту...це вже діагноз, як я йому казав..Але мотоціклісти це трохи інша тема.Пробачаюсь за оффтоп.
  • 0

#28 GONщик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 00:01

і напрягає коли їдуть на отнорядній дорозі по середині напрямку дороги

Повідомлення відредагував GONщик: 06.08.2008 – 00:02

• 0

#29 CCCP

Генеральний писар

• Користувачі
  • 611 повідомлень
  • Місто:тут, не далеко

Відправлено 14.08.2008 – 11:21

Перегляд дописуGONщик (6.08.2008 01:01) писав:

і напрягає коли їдуть на отнорядній дорозі по середині напрямку дороги
:rolleyes:
По правилам то так і потрібно їхати, бо мопед, мотоцикл вважаються таким самим транспортом як і автомобіль, ну а якщо даний транспорт тобі заважає на дорозі, то можно скористатися простими винаходами людства типу: посигналити чи моргнути дальнім світлом, щоб тобі уступили дорогу!
:cool2:
  • 0

#30 rubens

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 28 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 14.08.2008 – 16:15

Якшо маєш голову на плечах і ще в ній шось є, то можна і на мопеді їхати. Цих мопедистів дальнобійники називають хрущами, того шо хрустять під колесами. Взагальному коли доганяєш чи обганяєш такого "двоколісного шумахера" то хз шо від нього чекати, і хз в якому він стані. Знаю випадок коли хруща інспектори ДАЇ стягували з мопеда, бо він сам не міг зійти. А ще сам бачив як один велосипедист спав серед дороги, і холодно йому не було бо накрився велосипедом :rolleyes: Одним словом я за те що повинні принятися міри по відношенню до цих велосимпедистів, і це не залежить від прав в 14 років, потрібно щось радикальніше. В голандії наприклад є спеціальні дорожки для велосипедистів, які на трасі мають більшу перевагу ніж автодороги. Але в нашій державі і автодоріг нормальних немає, не кажучи вже провелосипедні доріжки. Одним словом НА ПАЛЮ!!!!
  • 0

#31 sooz

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне

Відправлено 18.08.2008 – 11:22

мопец,це чудо транспорт. дуже люблю, інколи навіть сама за кермо сідаю. нічого поганого в цьому не бачу. до того ж існуєть обмеження по віку і тд. ніразу не чула про так істрашенні ситуації які були наведені вище.
тут або є голова на плечах або нема. від дурня не застрежешся, будь то момедист, водій авто, чи роллер. дурнів завжди вистачає.
  • 0

#32 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 18.08.2008 – 11:40

не сідав на мопед більше року, ще відколи збили мотоцикліста мопедом :)
  • 0

#33 oksdemidova@rambler.ru

Генеральний писар

• Користувачі
  • 554 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 07.07.2010 – 17:53

Щоб їздити на мопеді треба мати права,так само я і на машині.На мою думку :happytwo:
  • 0

#34 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6693 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.07.2010 – 20:29

колись була норма - двигун до 50 кубічних сантиметрів. тепер техніка досягла таких можливостей що і при 25 см куб потужність двигуна досить значна. тобто норма застаріла.
Пропоную нову систему класифікації транспортних засобів, і прав керування ними. За вагою. Тобто чим важчий транспортний засіб, тим більше шкоди він може завдати при ДТП, а тому має бути відповідно вищий рівень відповідальності, а значить і рівень підготовки.
Наприклад звичайний велосипед - до 30 кг. А значить керувати транспортними засобами вагою до 30кг - можна по найнижчій категорії - але всеодно треба корочка, що прослухав курс ПДД і здав основи ПДД хоч на трійку. Ну і далі категорії за вагою...
до 30кг, 100кг, 300кг, 800 кг, 1600кг.....

І взагалі людям треба їздити на велосипеді хоча б для того, щоб хоч якісь фізичні вправи робить. ось мене 120 кг. якби я не їздив на велосипеді - що б тоді було? 160 кг?
  • 0

#35 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 07.07.2010 – 21:00

Ці мудаки з ДАІ ввели на мопеди категорію А1. Вони то правильно, але маразм полягає в тому, що я з відкритою категорією АB не маю права їздити на мопеді. Відкрити категорію А1 вони обіцяють безкоштовно, але тут нюанс щодо категорії B. Оскільки я останніх 12 місяців на авто не їздив, щоб поміняти права на сучасні тра здавати теоретичний та практичний екзамени. Мудаки, лищ би лаве збити.
  • 0

#36 Вадя Ротор

Генеральний писар

• Користувачі
  • 531 повідомлень
  • Місто:КИЇВ, Криве Озеро

Відправлено 23.08.2010 – 15:15

Сам свого часу ганяв на мопеді без прав. Це ок.
  • 0

#37 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 23.08.2010 – 15:26

Перегляд дописуВадя Ротор (23.08.2010 16:15) писав:

Сам свого часу ганяв на мопеді без прав. Це ок.
Мій син вже доїздився. Випив пляшку пива, другорядними вуличками в перші ночі повертався додому. Нарвався на
засаду. Заставили дути в трубку, так як оіційно ніде не працює присудили в суді 40 з гаком годин громадських робіт.
Буде очевидно буряни косити.
  • 1

#38 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.08.2010 – 18:32

Перегляд дописуПастух (23.08.2010 16:26) писав:

Мій син вже доїздився. Випив пляшку пива, другорядними вуличками в перші ночі повертався додому. Нарвався на
засаду. Заставили дути в трубку, так як оіційно ніде не працює присудили в суді 40 з гаком годин громадських робіт.
Буде очевидно буряни косити.
тю. у трубку спирту наливають і там дихай туди чи не дихай- все одно покаже алкоголь.

мій малий(брат молодший) зробив права. правда, не знаю чи на мопед підходять. та машину він водить.
  • 0

#39 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2010 – 20:44

Перегляд дописуSensssorika (27.08.2010 19:32) писав:

тю. у трубку спирту наливають і там дихай туди чи не дихай- все одно покаже алкоголь.

Пофіг, нехай везуть на експертизу, раз в собі впевнений. Пляшку пива можна випити і за дві години сідати за руль.
  • 0

#40 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 27.08.2010 – 20:53

Перегляд дописуbamik (27.08.2010 20:44) писав:

Пофіг, нехай везуть на експертизу, раз в собі впевнений. Пляшку пива можна випити і за дві години сідати за руль.
так менти везуть у "свої" лікарні. там тобі експертиза вже заздалегідь готова.

в Росії були промілі, тобто або п"яний, або ні. тепер відмінили.а в нас навпаки, тільки зараз ті промілі ввели. так можна і кефірчику попити, який там малий відсоток алкоголю та вийде.
ще дуже кльово, коли ліки містять спирт, і теж показиватимуть алкоголь. гг
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних