Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#961 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 645 повідомлень

Відправлено 22.01.2012 – 23:59

Перегляд дописуВасиль (22.01.2012 23:10) писав:

Не зрозумів, яким це чином може таке трапитись, що огірок буде мчатись з релятивістською швидкістю. Поясніть, будь ласка!
Перепрошую, але я мушу зауважити, що Вас проблеми з гумором. Тому постараюся пояснити усе абсолютно серйозно. Скаженні огірки це такі рослини плоди яких трохи схожі на огірки. Вони цікаві тимм, що їх плоди при достиганні відстрілюються від самої рослини. Прицип польту цих огірків той самий що і принцип польоту ракети, а ракети найшвидші, на сьогоднішній день, штучні тіла. Тому я жартома назвав годинник в моєму прикладі, котрий рухався з релятивіською швидкістю "скаженим огірком". Насправді я мав на увазі годиник установлений на якійсь фотонній ракеті. Поряд з годиником на фотонній ракеті можна покласти і звичайний огірок. Тодівін теж мчатиме з релятивіською швидкістю. Я Вас не образив?

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 23.01.2012 – 00:04

• 0

#962 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 23.01.2012 – 01:24

Перегляд дописуСивий кіт (23.01.2012 00:59) писав:

Перепрошую, але я мушу зауважити, що Вас проблеми з гумором. Тому постараюся пояснити усе абсолютно серйозно. Скаженні огірки це такі рослини плоди яких трохи схожі на огірки. Вони цікаві тимм, що їх плоди при достиганні відстрілюються від самої рослини. Прицип польту цих огірків той самий що і принцип польоту ракети, а ракети найшвидші, на сьогоднішній день, штучні тіла. Тому я жартома назвав годинник в моєму прикладі, котрий рухався з релятивіською швидкістю "скаженим огірком". Насправді я мав на увазі годиник установлений на якійсь фотонній ракеті. Поряд з годиником на фотонній ракеті можна покласти і звичайний огірок. Тодівін теж мчатиме з релятивіською швидкістю. Я Вас не образив?

Знову, не зрозумів! Що таке фотонна ракета? На якому заводі її виробляють? Чому її не показують по телевізору? Будь ласка, напишіть відповідь без вигадок!
  • 0

#963 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 23.01.2012 – 07:47

Перегляд дописуВасиль (23.01.2012 01:24) писав:

Знову, не зрозумів! Що таке фотонна ракета? На якому заводі її виробляють? Чому її не показують по телевізору? Будь ласка, напишіть відповідь без вигадок!
Тоді не вийде теорії відносності. Бо сила силенна годинників які половина з яких не рухається, а друга половина мчить з релятивіською швидкістю це ще більша вигадка! :)
  • 0

#964 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.01.2012 – 09:44

Перегляд дописуВасиль (22.01.2012 21:54) писав:

Логіки я не шукаю. Просто цікаво...
для психіатрів Сивий Кіт цікавіший в рази :)
  • 0

#965 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.01.2012 – 10:26

це типу, хто кого закидає безглуздими фразами
:)
  • 0

#966 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 23.01.2012 – 11:02

Перегляд дописуСивий кіт (23.01.2012 08:47) писав:

Тоді не вийде теорії відносності. Бо сила силенна годинників які половина з яких не рухається, а друга половина мчить з релятивіською швидкістю це ще більша вигадка! :)

Зовсім, ні! Теорія відносности з годинниками, що рухаються з релятивістською швидкістю, - це лише для чайників. А в фізичній теорії відносности розглядається обмін фотонами, а не обмін годинниками. Відчуваєте відмінність?
  • 0

#967 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 20:00

Перегляд дописуВасиль (23.01.2012 11:02) писав:

Зовсім, ні! Теорія відносности з годинниками, що рухаються з релятивістською швидкістю, - це лише для чайників. А в фізичній теорії відносности розглядається обмін фотонами, а не обмін годинниками. Відчуваєте відмінність?
Навіть ті, що тупіші за чайників знають, що фотони в усіх системах відліку рухаються из однаковою швидкістю, а систем відліку нерухомих відносно фотона небуває! ;)
  • 0

#968 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 21:02

Перегляд дописуСивий кіт (24.01.2012 21:00) писав:

Навіть ті, що тупіші за чайників знають, що фотони в усіх системах відліку рухаються из однаковою швидкістю, а систем відліку нерухомих відносно фотона небуває! ;)

А навіщо Вам система відліку фотона? Фотони потрібні для синхронізації годинників в різних системах відліку і для обміну інформпцією.
  • 0

#969 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 21:45

Перегляд дописуВасиль (24.01.2012 21:02) писав:

А навіщо Вам система відліку фотона? Фотони потрібні для синхронізації годинників в різних системах відліку і для обміну інформпцією.
От бачите в кожній системі відліку мають бути годиники, які синхронизуються світлом. Ави це заперечували! :) Такщо не варто корчити з себе розумника ;)
  • 0

#970 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 22:53

Перегляд дописуВасиль (22.01.2012 21:54) писав:

Логіки я не шукаю. Просто цікаво...
Ваша цікавість подібна до цікавості натураліста що помітив дивну комаху.

Чому її не показують по телевізору?
О - це єдине місце де її показують. У фантастичних стрічках.
  • 0

#971 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 22:58

Перегляд дописуСивий кіт (24.01.2012 22:45) писав:

От бачите в кожній системі відліку мають бути годиники, які синхронизуються світлом. Ави це заперечували! :) Такщо не варто корчити з себе розумника ;)

Я годинники не заперечую. Я лише стверджую, що непотрібно рухатись з релятивістською швидкістю з годинником в руках для того, щоб досліджувати релятивістські ефекти. До речи, до сих пір ніхто з людей ще й не побував в релятивістських системах відліку, щоб поділитись з нами своїми спостереженнями. Але це зовсім не спростовує релятивістську фізику!

Але я так і не зрозумів, що Ви мали нам повідомити, перед тим, як перейти на доказування необхідности годинників?
  • 0

#972 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 23:36

Перегляд дописуВасиль (24.01.2012 22:58) писав:

Я годинники не заперечую. Я лише стверджую, що непотрібно рухатись з релятивістською швидкістю з годинником в руках для того, щоб досліджувати релятивістські ефекти. До речи, до сих пір ніхто з людей ще й не побував в релятивістських системах відліку, щоб поділитись з нами своїми спостереженнями. Але це зовсім не спростовує релятивістську фізику!

Але я так і не зрозумів, що Ви мали нам повідомити, перед тим, як перейти на доказування необхідности годинників?
Отак краще! ;) В тому дописі про який ви запитуєте я хотів пояснити ось що: Якщо два тіла рухаються одне відносно другого з релятивіською швидкістю, і з не релятивіською теж, то вони обидва існують в кожній системі відліку, в якій одне з тіл не рухається, і в будь якій іншій теж. :)
  • 0

#973 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1731 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 24.01.2012 – 23:52

Отак з часом Сивий Кіт вивчить СТВ, а потім запитає себе: а що власне мені не так, всьо ж чотко! ;)
  • 0

#974 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 24.01.2012 – 23:59

Давайте побудуємо точковий графік руху матеріальної по площині. Для відображення координат матеріальної точки на площині нам потрібно дві осі. І ще одна вісь нам знадобиться для відображення значень часу.Час не простір. тому на третій осі потрібно застосовувати коевіцієнт перетворення одинці часу в одиниці відстані k. Вимірність цього коефіцієнту буде одиниць часу/одиниць відстані, як у швидкості. Нанесемо на графік положеня точки, в яких знаходилася вона в кожну з 10 секунд. Точка рухалася на площині по кривій. 1.Скільки буде точок на графіку? 2. Скілько існує площин паралельних першим двом осям? ;)

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 25.01.2012 – 00:02

• 0

#975 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.01.2012 – 00:12

Перегляд дописуСивий кіт (25.01.2012 00:36) писав:

Отак краще! ;) В тому дописі про який ви запитуєте я хотів пояснити ось що: Якщо два тіла рухаються одне відносно другого з релятивіською швидкістю, і з не релятивіською теж, то вони обидва існують в кожній системі відліку, в якій одне з тіл не рухається, і в будь якій іншій теж. :)

Та це Ви вже писали. Тільки навіщо? Я так і не зрозумів.
  • 0

#976 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 25.01.2012 – 22:00

Перегляд дописуВасиль (25.01.2012 00:12) писав:

Та це Ви вже писали. Тільки навіщо? Я так і не зрозумів.
Почитайте попередні дописи там Каоламар стверджує, що поки ми не вибрали систему відліку в просторі часі нічого не існує, а я кажу, що це маячня!

Перегляд дописуВасиль (24.01.2012 22:58) писав:

• 0

#977 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6637 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.01.2012 – 22:09

Перегляд дописуСивий кіт (24.01.2012 21:45) писав:

колись раніше я писав причини недосконалості такої синхронізації. якщо засоби вимірювання знаходяться на Землі, то вони в неінерціальній системі відліку, і синхронізація буде виконуватися з помилками

полетіти подалі від впливу всіляких перешкоджаючих факторів ми не маємо технічної можливості
  • 0

#978 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.01.2012 – 00:34

Перегляд дописуСивий кіт (25.01.2012 23:00) писав:

Почитайте попередні дописи там Каоламар стверджує, що поки ми не вибрали систему відліку в просторі часі нічого не існує, а я кажу, що це маячня!

Я не знаю, що він писав, але існування чи неіснування чогось в просторі-часі не залежить від того, вибрали ми систему відліку чи не вибрали.
  • 0

#979 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 26.01.2012 – 20:00

Перегляд дописуВасиль (26.01.2012 00:34) писав:

Я не знаю, що він писав, але існування чи неіснування чогось в просторі-часі не залежить від того, вибрали ми систему відліку чи не вибрали.
Це вже добре. А тепер дайте відповідь на мій допис № 975.
  • 0

#980 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.01.2012 – 21:23

Перегляд дописуСивий кіт (25.01.2012 00:59) писав:

Давайте побудуємо точковий графік руху матеріальної по площині. Для відображення координат матеріальної точки на площині нам потрібно дві осі. І ще одна вісь нам знадобиться для відображення значень часу.Час не простір. тому на третій осі потрібно застосовувати коевіцієнт перетворення одинці часу в одиниці відстані k. Вимірність цього коефіцієнту буде одиниць часу/одиниць відстані, як у швидкості. Нанесемо на графік положеня точки, в яких знаходилася вона в кожну з 10 секунд. Точка рухалася на площині по кривій. 1.Скільки буде точок на графіку? 2. Скілько існує площин паралельних першим двом осям? ;)

1. Континуум. 2 Континуум. Що далі?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних