Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#4421 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 31.08.2015 – 20:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 19:47) писав:

етерон, що переносить енергію - то вже фотон і він має масу.
а  окремо від того ще є енергія тиску етеру, ну як воно там до чого в подробицях я вигадувати не берусь )
Я так зрозумів, ви не баєаєте прочитати статтю Льва Борисовича (здається) Окуня про "Пойняття маса" - Понятие массы (Масса, энергия, относительность) , розумієте, я не є настільки розумний, щоб вам пояснити ці речі. Виділіть будь-ласка, 30хв. і прочитайте оту статтю.

Хух... Добре, куди подінеться ота "маса" після того як етерон пролетить ???
Про етерони як фотони, - ну як вам сказати, ну якби тіла НЕ світяться коли рухаються по інерції, ФОТОНИ мають властивість РОЗСІЮВАТИСЯ, ПОГЛИНАТИСЯ, ТУНЕЛЮВАТИ , т.д. крізь , потенціали, - ну тобто наприклад Атоми. Якби ваша , ммм, теорія мала місце, то якби , п. Меркурій - розлетілась би на кусочки.. бо її б "розплавили" оті фотони які через неї "шурували б" :facepalm: , etc...
  • 0

#4422 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6665 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.08.2015 – 21:06

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.08.2015 – 20:31) писав:

Якби ваша , ммм, теорія мала місце, то якби , п. Меркурій - розлетілась би на кусочки.. бо її б "розплавили" оті фотони які через неї "шурували б" :facepalm: ,
з якої дупи ти витягуєш такі неправильні висновки?

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.08.2015 – 20:31) писав:

Я так зрозумів, ви не баєаєте прочитати статтю Льва Борисовича (здається) Окуня про "Пойняття маса"
так, лінь. :) а ти зануда
  • 0

#4423 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2015 – 21:27

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 20:20) писав:

У місяця не постійна швидкість :)
Та невже? І як вона за останній рік змінилась?

Давай поліпшемо задачу. Є ідеальна куля навколо якої обертається інша ідеальна куля, значно легших розмірів (насправді, навколо центру мас, але так можна знехтувати). І більше нічого в нашому всесвіті немає. А тепер припустімо що швидкість обертання більша першої космічної швидкості, однак менша другої. Як змінюватиметься швидкість меншого тіла з часом?
  • 1

#4424 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 21:31

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.08.2015 – 21:22) писав:

1) швидкість - величина векторна. напрям вектора швидкості змінюється постійно.
2) важливо міряти в інерціальній системі відліку. А в інерціальній системі відліку всесвіт розширюється, галактика летить назовні всесвіту, сонячна система обертається навколо центру галактики, земля разом з місяцем обертається навколо сонця.
отож в інерційній системі відліку швидкість місяця регулярно то збільшується то зменшується з різними періодами, бо є момент коли вектор швидкості місяця співпадає з вектором швидкості землі, а є момент, коли вектор швидкості місяця протележний вектору швидкості землі.
  • 1

#4425 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 21:33

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 21:06) писав:

з якої дупи ти витягуєш такі неправильні висновки?

так, лінь. :) а ти зануда
Зображення
Ще разок погляньте, на малюночок, у вас етерони відносно О, в середині тіла, - рухаються, відповідно мають Енергію-Імпульс.. = тобто є фотонами, за вашими мантрами, - Фотони можуть ПОГЛИНАТИСЯ Атомами, РОЗСІЮВАТИСЯ, ТУНЕЛЮВАТИ через них, коротше кажучи - матиме місце , Потік Енергії, Перетворення Енергії, т.д. І це потік енергії (Фотонів) буде напрямлений тільки до тіла. А оскільки тіло, за УМОВОЮ , поивнно рухатися із сталою швидкістю, мати сталу температуру (ну, не нагрівається ж тіло , коли рухається за інрецією, правда Ехвект Казимира і т.д. - ХД, але то інша справа.. ) , отже Енергії повтрібно буде кудись діватись, от я і уявив що вона просто , НАЧІРТА рознесе оте ваше тіло на друзки... :lol: ݂

Якщо вам ліньки читати, 20ти сторінкову статтю, ДУЖЕ розумною людини, яка постаралась і розписала деякі, ДУЖЕ складні речі, доволі простими для розуміння каракульками... Ну я не знаю, я не знаю як вам пояснити ті речі.

Бачте , ви в цьому плані нагадуєте комуністів, чи націоналістів, з якими мені не пощасливилось зустрітися... Вони не хочуть розбиратися в суті речей, вони просто талдичать свою ІСТИНУ , і повторяють її як молитву, як Машини Повторяють певний програмний цикл, закладений у них .

Нести націоналістичну охініятину про те що, цитую вас: "Жидів палити то є - дуже дороге задоволення. Краще розтрілляти , і бульдозером" , то одне, розумієте, кожний йолоп може вигадати собі якісь міфи (ну в йолопа в основному з фантазією проблема, тому він користується готовими "Шаблонами" .. ) , бо йолопу потрібно в щось вірити, інакше йому важко жити.. тільки от не лізьте із таким підходом до ПРИРОДИ!!!
Тому все ж таки, постарайтись напрямити потік інформації до вашої , мм, непересічної свідомості, через ЕЛЕКТРОМАГНІТНІ СЕНСОРИ (очі, глазіки, т.д.), а не через , епітеліальну, жирову, м’язову , судинну тканину , того на чому, здебільшого сидять , люди...
  • 0

#4426 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 21:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 21:31) писав:

1) швидкість - величина векторна. напрям вектора швидкості змінюється постійно.
Чудово! Якраз це я хотів побачити. А тепер чи не є ефект лінзування сонця під час затемнення наслідком такої зміни для світла?

галактика летить назовні всесвіту,
Немає ніякого "назовні".
  • 0

#4427 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 21:51

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.08.2015 – 21:27) писав:

Давай поліпшемо задачу. Є ідеальна куля навколо якої обертається інша ідеальна куля, значно легших розмірів (насправді, навколо центру мас, але так можна знехтувати). І більше нічого в нашому всесвіті немає. А тепер припустімо що швидкість обертання більша першої космічної швидкості, однак менша другої. Як змінюватиметься швидкість меншого тіла з часом?
То є так, але я гадаю , вельмишановний пан ХКВ, і вельмишановний пан Павло_Т, не розібрались що вони мають на увазі , під слово "швидкість" .
Бо то буде, я гадаю (і мабуть не тільки я), т.з. "лінійне в е л о с і т і " , тобто самокатко-місто (де Катод ХД ? )  , ще точніше - величина ВЕХТОРНА . Це той вехтор що у Евклідовому-3 просторі.
Відповідно, ця каракулька буде змінюватися...  Її абсолютна величина - ноу (за умови , відсотності дисепації різних, там потрібних речей ХД , так-так еліпси, еліпси - але в нас "всьо по колу!" :) . , ).

Пан Павло_Т , вочевидь має на увазі саме абсолютну величину тієї каракульки, а пане ХКВ, ну я не знаю що  мати на увазі,  .... , при всій повазі до пана ХКВ.. ХД (хоча яка там уже повага, після отих опусів, "як нищили євреїв, і як потрібно то було робити...") :( .

___________________ADDED____________________

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.08.2015 – 21:36) писав:

Чудово! Якраз це я хотів побачити. А тепер чи не є ефект лінзування сонця під час затемнення наслідком такої зміни для світла?
О_О ???? Це те лінзування, це те, яке із Загальної Теорії Відносності? Ми тут якби із Імпульсом , Класично-Кінетичним не розберемося.. Куди ще оті Тензори Енергії-Імпульсу :facepalm:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.08.2015 – 21:44

• 0

#4428 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 22:05

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.08.2015 – 21:33) писав:

Зображення
Ще разок погляньте, на малюночок, у вас етерони відносно О, в середині тіла, - рухаються, відповідно мають Енергію-Імпульс.. = тобто є фотонами, за вашими мантрами
а тобі ліньки мене почитати, зате писати дофіга літер не ліньки. . Той потік етеронів не є фотонами, то є потік середовища, в которий раз повторюю - вони можуть переносити електромагнітну хвилю, а можуть і не переносити. електромагнітна хвиля - це поперечне коливання, і це зміна орієнтації спіна етерона в просторі. Той потік етеронів крізь тіло - не є електромагнітною хвилею, не є поперечним коливанням. Енергія того руху пов'язана з тиском етеру. Ця енергія не досліджена нашою наукою - науковці не досліджують цю енергію тупо тому, що наклали на неї табу, догму, що етеру не існує - а якщо етеру не існує, то як же досліджувати енергію його тиску ? Тому про цей вид енергії нам нічого не відомо.

я того не знаю.

Немає ніякого "назовні".
ти не можеш того знати
  • 0

#4429 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 22:28

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 19:47) писав:

етерон, що переносить енергію - то вже фотон і він має масу.
а  окремо від того ще є енергія тиску етеру, ну як воно там до чого в подробицях я вигадувати не берусь )
:facepalm:
Тобто етерони рухаються, але Енергії не переносять ? В них немає Маси , в них немає Імпульсу, - все нулі, і нулі . .. ?? Так?
  • 0

#4430 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 01.09.2015 – 06:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 22:05) писав:

я того не знаю.
Взагалі про явище відхилення світла під дією гравітації не знаєш? Про гравітаційні лінзи? Дивно, ви наче тут спілкуєтесь про такі складні абстракції, а ця річ доволі відома і проста.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.08.2015 – 22:05) писав:

ти не можеш того знати
Можу - я ж прочитав.
  • 0

#4431 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 01.09.2015 – 07:11

Перегляд дописуPavlo_Taiko (01.09.2015 – 06:23) писав:

Можу - я ж прочитав.
ти можеш знати те, що написано, але ти не можеш знати те, що є насправді.

Взагалі про явище відхилення світла під дією гравітації не знаєш? Про гравітаційні лінзи? Дивно, ви наче тут спілкуєтесь про такі складні абстракції, а ця річ доволі відома і проста.
Коли я кажу, що я того не знаю - то я маю на увазі, що реально я можу знати лиш те що написано, але не те, що відбувається там насправді.
спостереження відхилення променя світла під дією гравітації призвели до гіпотези кривого простору :)
В гіпотезі, за яку я тут агітую, простір не кривий. тиск етеру призводить до зрушення фотону в напрямку масивного тіла. Бо етерон, отримавши енергію світла, здобув масу, зайняв більший об'єм, і сила тиску етеру для нього стала не врівноважена. отож етерон будучи фотоном отримав прискорення вільного падіння, змістився на мізерну відстань, і передав свою енергію сусідньому етерону під іншим кутом. Ставши звичайним етероном, позбувся маси і позбувся дії "сили тяжіння" - а з ним позбувся і прискорення і швидкості.
  • 0

#4432 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 03.09.2015 – 01:46

Можу - я ж прочитав.
Дивно, якби ми тут спілкуємся про , ось отакі дуже абстрактні речі в Класичній Механіці. : , ну а ви нам , пропонуєте, простенькі речі, як от розв’язок Задачі Двох Тіл (масивного тіла і фотона) у Загальній Теорії Відносності :facepalm:

_______________________ДОДАНО__________________________

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (01.09.2015 – 07:11) писав:

ти можеш знати те, що написано, але ти не можеш знати те, що є насправді.

Коли я кажу, що я того не знаю - то я маю на увазі, що реально я можу знати лиш те що написано, але не те, що відбувається там насправді.
спостереження відхилення променя світла під дією гравітації призвели до гіпотези кривого простору :)
В гіпотезі, за яку я тут агітую, простір не кривий. тиск етеру призводить до зрушення фотону в напрямку масивного тіла. Бо етерон, отримавши енергію світла, здобув масу, зайняв більший об'єм, і сила тиску етеру для нього стала не врівноважена. отож етерон будучи фотоном  отримав прискорення вільного падіння, змістився на мізерну відстань, і передав свою енергію сусідньому етерону під іншим кутом. Ставши звичайним етероном, позбувся маси і позбувся дії "сили тяжіння"  - а з ним позбувся і прискорення і швидкості.
1. Куди у вас подівається імпульс отого етерона, після того як він тіло проходить? :D Мабуть потрібно , новий ефір вигадувати, - імпульсний! Щоб пояснити попередній ефір, який навіть Закон Збереження Імпульсу, узгодити із собою не може... Ахахаааааааааааааааааааааааааааах.

2. З ваших слів, у п. Земля, її Місяць повине світитися як різдвяна ялинка, під час руху по своїй, рідній, кеплеровій орбіті , бо через нього "течуть" етерони , які стають при цьому фотонами.... :facepalm: , Нагадаю ще разок, має місце так-.званий Фотоефект - явище взаємодії Фотонів, із Матерією (в звичному розумінні цього слова.)

3. Про відхилення фотонів у граві-полі. то ви щось таке напечатали...  Якби Морлі-Майкельсон , то вже давно спростували , а то у вас фотони будуть  "етерним" вітром заноситись, як і належить механічним коливанням, нестабільного середовища... я не правий? :D

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 03.09.2015 – 01:47

• 0

#4433 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 03.09.2015 – 05:37

Перегляд дописуфростыш_дурак (03.09.2015 – 01:46) писав:

3. Про відхилення фотонів у граві-полі. то ви щось таке напечатали... Якби Морлі-Майкельсон , то вже давно спростували , а то у вас фотони будуть "етерним" вітром заноситись, як і належить механічним коливанням, нестабільного середовища... я не правий? :D
правий. вони зносяться. от тільки етерний вітер не виявиш - і у дуже щільному пружному середовищі етеру - вітер не часто може з'являтися.
  • 0

#4434 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.09.2015 – 05:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (03.09.2015 – 05:37) писав:

правий. вони зносяться. от тільки етерний вітер  не виявиш - і у дуже щільному пружному середовищі етеру - вітер не часто може з'являтися.
Ахахаххаах. Так у вас "етерний вітер" - "во плоті", коли тіло рухається за інерцією, "дме" ЧЕРЕЗ дане тіло.... ! Ібо , імпульс етеронів , жеж = НЕ НУЛЬ, (відносно спостерігача О, див. малюночок)
Відповідно, ви нічого зрозумілого не напечатали, про, в принципі, доволі інтуєтивні речі - Закон Збереження Імпульсу, Механічні Коливання в динамічному середовищі, т.д. .
  • 0

#4435 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 06.09.2015 – 15:22

Гравітаційних хвиль нгевдається виявити тому що їх не існує.Гравітаційна дзаємодія є дальнодійною.Електричнпа взаємодія теж дальнодійна але вона сповільнюється поляризацією ефіру.

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 06.09.2015 – 15:27

• -1

#4436 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.09.2015 – 07:57

Перегляд дописуСивий кіт (06.09.2015 – 15:22) писав:

Гравітаційних хвиль нгевдається виявити тому що їх не існує.Гравітаційна дзаємодія є дальнодійною.Електричнпа взаємодія теж дальнодійна але вона сповільнюється поляризацією ефіру.
Ну, наврядче цей варіант є істинний. Електромагнетизм, дуже добре описується Релятивіською Теорією (СТВ), відповідні досліди і спостереження давно проведені.
Не вдаючися у Квантову Теорію, Спінори, Оператори і т.д. Я просто у вас запитаю, - "Ваший ефір є : статичний? динамічний? уволікний (увлекаємий, - як воно по Укр. мові буде? )? - т.д. , тобто які в нього Статистично - Механічні властивості??? " :) .
До слова кажучи, Загальна Теорія Відносності, добре передбачила і описала т.з. "Чорні Об’єкти" (а.к.а Діри), ще задовго до того , як їх почали спостерігади (див. Фрідман 1922р, 1923р - наприклад) , таааак, тут можна багато чого сказати (зокрема, Логунов і скзав, але то поки-що не в разунок.) . А розумієте, якби Чорні Об’єкти із "дальнодією" , ну якби не "дружать" ... Наскільки я розумію ситуацію.
  • 0

#4437 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 07.09.2015 – 08:58

дальнодія, близькодія - це фігня. просто поле електричного заряду зв'язується з полем електричного заряду протилежного знаку. якщо відстань між зарядами велика - то буде "дальнодія" електричного поля.
гравітаційна взаємодія дальнодійна? та ніфіга. немає ніякої взаємодії між двома масами, немає ніяких взаємодіючих гравітаційних полів.
  • 0

#4438 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 07.09.2015 – 10:06

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (07.09.2015 – 08:58) писав:

дальнодія, близькодія -  це фігня. просто поле електричного заряду зв'язується з полем  електричного заряду протилежного знаку.  якщо відстань між зарядами велика - то буде "дальнодія" електричного поля.
гравітаційна взаємодія дальнодійна? та ніфіга. немає ніякої взаємодії між двома масами, немає ніяких взаємодіючих гравітаційних полів.
Ви , перед тим як щось напечатати , для початку, було б не погано, розібратися із оцим:

причому швидкість тіла, апріорі константа  - воно ж "по інерції" рухається :facepalm: . m - маса етерона, v - його швидкість відносно спостерігача О до взаємодії, відповідно. M - маса тіла, V -  швидкість тіла . А то у вашого ефіру, імпульс із Чорного Об’єкта береться, і туди ж "витікає"........... А поля, поля, - агрономія то є складно ! :D .
  • 0

#4439 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4221 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 13.09.2015 – 14:00

Перегляд дописуСивий кіт (06.09.2015 – 15:22) писав:

Етер придумали саме для того, щоб пояснити близкодіючий характер електромагнітної взаємодії. Досить на рівняння Максвелла глянути. Ех котику. :wink2:
Етеру неможливо приписати якийсь стан руху. А так, якщо вам аж так подобається те слово, то етер є, і навіть його теорія давно розроблена, це КТП. Але швидікість руху будь-чого відносно етеру визначити неможливо.

2) важливо міряти в інерціальній системі відліку. А в інерціальній системі відліку всесвіт розширюється, галактика летить назовні всесвіту,
Князю, якщо хочеш дістати Фростіка, то нагадуй йому що Всесвіт не просто розширюється, а його розширення прискорюється, бо темна енергія.
Свого часу Айнштайн дуже хотів стаціонарного Всесвіту і і ввів в рівняння спеціального костиля, на якому б би той Всесвіт тримався (замість трьох китів). Коли відкрили розширення з рівнянь викинули того костиля.
Але тепер, коли виявили що розширення Всесвіту прискорюється, того костиля знову відкопали, обтрусили трохи пилюку, і причіпили щоб на тому костилю Всесвіт набирав швидкість. :rolleyes:

Повідомлення відредагував kalamar: 13.09.2015 – 14:04

• -1

#4440 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6665 повідомлень

Відправлено 13.09.2015 – 14:39

Перегляд дописуkalamar (13.09.2015 – 14:00) писав:

Але швидікість руху будь-чого відносно етеру визначити неможливо.
...наявними у нас інструментами і методами. може в когось іншого є інші інструменти і методи, якими вони то вимірюють і керують. Зробив же був Тесла пристрій, який керував потоком етеру...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних