Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#4401 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 27.08.2015 – 19:59

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.08.2015 – 13:41) писав:

:facepalm:
Поясніть мені , куди подівається імпульс етеронів, якщо немає тертя, нічого немає.. ? Яке прискорення? О_о . Уявіть що небуло ніякого прискорення, просто тіло рухається за інерцією. Нам не важливо що було до ЦЬОГО моменту, і що буде ПІСЛЯ. Є тільки ТЕПЕР. - Уявили? Я ж думаю, це не складно.. є момент кількості руху тіла . , далі якийсь етерон потрапляє в середину тіла, набуваючи при цьому якогось імпульсу , далі відбувається магія , після вилітання із тіла, у нього імпульсу німа, імпульс тіла також не змінився (у нас же рух за інерцією). , куди подівається імпульс етерона? - я щось невірно напечатав? виправте, або поясніть, бо є такий закон, таке, мм правило , вказівка до дії - "Закон Збереження Імпульсу" .
що таке m ? маса етерона? це 0. от у фотона є маса, і є сонячний вітер що рухає вітрило. етерон же - фотон з нульовою масою, імпульсу немає.
  • 0

#4402 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 27.08.2015 – 20:03

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.08.2015 – 15:49) писав:

Ґи-Ґи , то мабуть якісь працівники секретних сервісів, і мутант слона, створений в с.лабрадорі, із здатностями керувати свідомістю гуманоїдів? :)
Чомусь я не сумнівався, що для тебе це буде надто складно.
  • 0

#4403 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 27.08.2015 – 21:07

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.08.2015 – 19:59) писав:

що таке m ?  маса етерона? це 0. от у фотона є маса, і є сонячний вітер що рухає вітрило. етерон же - фотон з нульовою масою, імпульсу немає.
Пане ХКВ, вам пощястило що цього можливо не читають , такі як Каламар, тобто людя які є компетентними в всіляких квантових "штучках-дрючках, бо в них би виникло дуже багато питань до вас, і вашого етеру, або ні ХД - жартую, жартую. . .
Wikipedia.org, пане ХКВ, говорить що у Фотона ну, якби має місце  Імпульс.
Мені ви не вірите, так хоч Вікіпедії вірите? ХД
, не плутати із оцією формулкою , , де це с швидкість світла у пустоті :) , пе - відповідно наш улюблений вектор кількості руху . Звідси, шляхом лінійних штучок, можна виявити отаку формулку - , вуаля, кількість руху фотончика при його , скромній масі може бути ДУЖЕ не маленькою.. Згадайте, "Стар-Трек" , чи що воно там, коротше дідусь Планк - "то є дуже небезпечний, сучий син у Космосі..." .

То ви свою теорію побудували на тому, що в етерона немає Імпульсу О_о ? - То, ммм, наврядчу має місце в Природі. Не вірите? Поглянувши на формулку, напечатану вище, ви легко здогадаєтесь, що відсутність імпульсу, при сталій швидкості світла, та нульовій масі легко приводить до НУЛЬ - Енергії. Це вже буде зовсім інша тема... ^_^ .

P.S. За замовчуванням, у нас у формулках "усе хороше", немає ні Потенціалів, ні ям, ні горбів, ні полів, ні кривопросторної_матерії, гравітації, т.д. - коротше кажучи, някої агрономії :) .

_________________ДОДАНО__________________

Перегляд дописуPavlo_Taiko (27.08.2015 – 20:03) писав:

Чомусь я не сумнівався, що для тебе це буде надто складно.
Я такий ^_^ , нажаль, правда, чи істина рідко буває тривіальною і доступною , водночас, ваш покірний слуга, тут не виключення :/.  І взагалі, чим вам не подобається моя версія!? Ви щось маєте проти псі-слоінв-мутантів? Немає на вас "грінпісу..."   :(  .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 27.08.2015 – 21:12

• 0

#4404 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 07:09

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.08.2015 – 21:07) писав:

Wikipedia.org, пане ХКВ, говорить що у Фотона ну, якби має місце Імпульс.
ти читати вмієш? мабуть ні.
у фотона є маса є і імпульс.
а у етерона немає.
ну куди ще простіше? все ж надзвичайно просто.

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.08.2015 – 21:07) писав:

Поглянувши на формулку, напечатану вище, ви легко здогадаєтесь, що відсутність імпульсу, при сталій швидкості світла, та нульовій масі легко приводить до НУЛЬ - Енергії.
нуль кінетичної енергії. а ще є потенціальна енергія

он там в наведених цитатах пишуть, що швидкість руху космічних апаратів сповільнюється. мовляв до плутона долетіли на кілька років пізніше, ніж повинні були.
я не знаю, може там і справді є опір етеру, що з часом сповільнює космічні апарати. може у етерона є і імпульс і маса і т.д.
ну от така гіпотеза, ну і пофіг. це нічого не змінює. міг би я як Тесла, резонатори робити - тоді це би мало сенс, а так це просто зіпсовані кілобайти і втрачений час.
  • 0

#4405 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 11:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.08.2015 – 07:09) писав:

ти читати вмієш? мабуть ні.
у фотона є маса є і імпульс.
а у етерона немає.
ну куди ще простіше? все ж надзвичайно просто.

нуль кінетичної енергії. а ще є потенціальна енергія

он там в наведених цитатах пишуть, що швидкість руху космічних апаратів сповільнюється. мовляв до плутона долетіли на кілька років пізніше, ніж повинні були.
я не знаю, може там і справді є опір етеру, що з часом сповільнює космічні апарати. може у етерона є і імпульс і маса і т.д.
ну от така гіпотеза, ну і пофіг. це нічого не змінює. міг би я як Тесла, резонатори робити - тоді це би мало сенс, а так це просто зіпсовані кілобайти і втрачений час.
Вельмишановний пане ХКВ, у Фотона "немає" маси, вона є але вона - Нуль, тобто ми у формулках вважаємо так. Але в нього є імпульс, його кількість руху, мона поміряти. Якщо у вашого етерона, немає маси, і немає імпульсу (це все по НУЛЬ), відповідно говорити "ні п р о ш о".

Який Потенціал, яка в чорта Потенційна Енергія, куди во його тут "прліпашили" о_о ? Наше тіло рухається, БЕЗКІНЕЧНО далеко, від найближчого Потенціялу... Рух по "довбаній Інерції", як-то говорять, в довбаній Пустоті (особливо якщо у ваших рухомих етеронів, нуль є Маса, і Імпульс, - в цьому випадку буде НУЛЬ-Енергія... ).

На рахунок отих апаратів  - там група Теоретиків, а також Експериментаторів, на чолі із якимось російським Фізиком, то давно "вже усе порахувала" - то є Термодинамічні ефекти.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.08.2015 – 11:20

• 0

#4406 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 14:52

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.08.2015 – 11:19) писав:

Вельмишановний пане ХКВ, у Фотона "немає" маси, вона є але вона - Нуль, тобто ми у формулках вважаємо так.
якого чорта? маса фотона m=h/cλ. маса спокою фотона рівна нулю. а фотон у спокої - етерон.
сказав же таке блін, у формулках вважаємо що маса фотона рівна нулю - тупиш тупиш!

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.08.2015 – 11:19) писав:

Який Потенціал, яка в чорта Потенційна Енергія
стиснений етер має енергію, що полягає в його тиску. як стиснений газ може обертати турбіну втрачаючи тиск, так і стиснений етер - втрачаючи тиск, потенціальна енергія етерону перетворюється в кінетичну енергію.
Вкотре нагадаю, що в гіпотезі механічного етеру є багато аналогій з механікою речовини, але є й відмінності.
А також знову нагадаю, що це є гіпотеза, яка пояснює причини законів фізики. Теорія відносності ніяк не пояснює причини, вона просто узагальнює відомі закони фізики.
  • 0

#4407 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 20:18

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.08.2015 – 14:52) писав:

якого чорта? маса фотона m=h/cλ. маса спокою фотона рівна нулю. а фотон у спокої - етерон.
сказав же таке блін, у формулках вважаємо що маса фотона рівна нулю - тупиш тупиш!

стиснений етер має енергію, що полягає в його тиску. як стиснений газ може обертати турбіну втрачаючи тиск, так і стиснений етер  - втрачаючи тиск, потенціальна енергія етерону перетворюється в кінетичну енергію.
Вкотре нагадаю, що в гіпотезі механічного етеру є багато аналогій з механікою речовини, але є й відмінності.
А також знову нагадаю, що це є гіпотеза, яка пояснює причини законів фізики.  Теорія відносності ніяк не пояснює причини, вона просто узагальнює відомі закони фізики.
З якою швидкістю рухається Фотон, в пустоті? - Правильно, зі швидкістю світла в пустоті. Як масивне тіло може рухатися із швидкістю світла? О_о
І ви знову самі собі суперечите, Фотон у спокої - етерон, тільки от оті етерони що "пролітають", через тіло при його русі, відносно чогось там, повинні із фашої логіки стати Фотонами... Що не спостерігається в Природі.

Я гадаю - то не буде, масою в розумінні маси Фотона. Бо пойняття маса, це те пойняття яке НЕ зростає при рості швидкості, в чому його і суть, все інше то є "щось там", що ми можемо назвати "маса".
Ви знову "Забрели" в "дєбрі", де я, ммм, БП. ("є два вида студентів, одні БП, інші БМП, - Без Понятія, Без Малєйшего Понятія" - десь, колись хтось це мені переказав, від одного викладача із Математичного Аналізу... ) .
, - ця формулка, не зовсів відображає дійсність.
, - оці каракульки, уже будуть ближче до істини, зокрема, згідно Л.Б. Окуню , А. Айнштайн, саме так і гадав, а Е. Пуанкаре - навпаки, гадав що вірна перша формулка, наскільки мені не зраджує пам’ять.
Тобто "стандартне пояняття маси" для Фотона, не є , мм, доречним, оскільки Сила (за Н’ютоновим представленням), в дійсності там не має місця. Ну, звичайно ви можете сказати що там Енергія не локалізується і т.д. :) - Але мове не про це.
Ми можемо Фотону приписати "масу", виходячи із його Енергії, але то , мм , я не думаю що то буде доречно. - Нам мою скромну думку.
http://www.physlink....perts/ae406.cfm
http://hyperphysics....tiv/blahol.html

"Перед тим, як шукати піщинку в чужому оці, перевір чи не стерчить в твоєму ДРОВИНЯКА!" - Сенді Білка.
  • 0

#4408 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 20:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.08.2015 – 14:52) писав:

стиснений етер має енергію, що полягає в його тиску. як стиснений газ може обертати турбіну втрачаючи тиск, так і стиснений етер - втрачаючи тиск, потенціальна енергія етерону перетворюється в кінетичну енергію.
А також знову нагадаю, що це є гіпотеза, яка пояснює причини законів фізики. Теорія відносності ніяк не пояснює причини, вона просто узагальнює відомі закони фізики.
Стиснутий газ має теплову енергію яка в соплах турбіни перетворюється в його кінетичну енергю а та далі в кінетичну енергію ротора. Аяк це відбувається з етеронами?
  • 0

#4409 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.08.2015 – 21:16

Перегляд дописуСивий кіт (28.08.2015 – 20:19) писав:

Стиснутий газ має теплову енергію яка в соплах турбіни перетворюється в його кінетичну енергю а та далі в кінетичну енергію ротора. Аяк це відбувається з етеронами?
Я думаю, турбореактивний двигун, тут не є зовсім довречним, т.є. порівння із ним, аналогія. Скоріше тут(в ХКВ) "реактивний рух", воплоті... ХД .
  • 0

#4410 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 08:21

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.08.2015 – 20:18) писав:

З якою швидкістю рухається Фотон, в пустоті? - Правильно, зі швидкістю світла в пустоті.
1) брехня. фотон не рухається зі швидкістю світла. фотон передає поперечні коливання зі швидкістю світла.
2) маса фотона - це не є гіпотеза етеру. маса фотона випливає з E=mc2
3) якби десь була пустота, то фотон би в ній рухався з безкінечною швидкістю, будь-яка маса рухалася би з безкінечною швидкістю - пустота не може обмежити швидкість навіть найбільшої маси.

Фотон у спокої - етерон, тільки от оті етерони що "пролітають", через тіло при його русі, відносно чогось там, повинні із фашої логіки стати Фотонами... Що не спостерігається в Природі.
це не моя логіка. етерон пролітаючи крізь тіло зовсім не обов'язково переносить поперечні коливання. етерон може переносити поперечні коливання, пролітаючи крізь тіло, а може і не переносити.

Я гадаю - то не буде, масою в розумінні маси Фотона.
ти гадай собі, на картах, на свічках і дзеркалі, на кавовій гущі.

Тобто "стандартне пояняття маси" для Фотона, не є , мм, доречним, оскільки Сила (за Н’ютоновим представленням), в дійсності там не має місця. Ну, звичайно ви можете сказати що там Енергія не локалізується і т.д. :) - Але мове не про це.
ну чому ж мова не про це? фотон, як бігун в естафеті, етерон що прийняв естафетну паличку - поперечне коливання, енергію, а разом з нею і масу - притримав її трішечки - і передав цю енергію-масу наступному етерону, і той став фотоном - бігуном цієї естафети.

Перегляд дописуСивий кіт (28.08.2015 – 20:19) писав:

Стиснутий газ має теплову енергію яка в соплах турбіни перетворюється в його кінетичну енергю а та далі в кінетичну енергію ротора. А як це відбувається з етеронами?
приблизно схоже. з тією відмінністю, що між етеронами немає ніяких зв'язків, вони між собою не труться і не виділяють тепла. хоча може і труться, але при цьому виділяють так мало енергії, що ми того ще не помітили.
спочатку весь етер був стиснутий в дуже малому об'ємі простору. зараз відбувається вибух - стиснений етер розширюється. етерони розштовхуються і розлітаються в усі боки. зовнішні етерони, яким ніхто не заважає летіти назовні - вони летять з безкінечною швидкістю. внутрішнім етеронам заважають летіти зовнішні етерони, тому чим далі до центру вибуху, тим швидкість етеронів менша, а щільність більша. В цьому надзвичайно щільному етері є ще й бульбашки речовини - етер їх витискає з себе назовні. Таким чином речовина вилітає назовні ще швидше, ніж етер розширюється. Тому ми спостерігаємо розширення всесвіту. тому з часом ми рухаємося туди, де щільність етеру менша. І тому ми спостерігаємо зростання маси планет і зірок - бо ми рухаємося туди, де тиск етеру менший, і саме через зменшення тиску етеру зростає маса речовини - бо маса речовини є наслідком тиску етеру. вся вічність всесвіту - це мить цього вибуху етеру. Назовні, де щільність етеру настільки низька, що неможлива передача поперечних коливань - там відповідно немає світла - простір не прозорий! простір при недостатній щільності етеронів, або їх відсутності - це як тверде тіло, небесна твердь, як чорна діра що оточує наш всесвіт.

пустота - вона безкінечно важка О_О неймовірно? так. коли речовина досягне зовнішніх слоїв етеру, тиск етеру там буде недостатнім, щоб утримати молекули а там і елементарні частинки - при недостатньому тискові етеру вони розпадуться, зникнуть, зколапсують.

Важко уявити собі всесвіт навпаки - такий де маса - це порожнина в просторі, а найбільша щільність середовища - це відсутність маси - уявити важко - але це пояснює закони фізики, в яких ми живемо. пустота - безкінечно важка, і в ній неможливе існування елементарних частинок з масою, бо немає тиску етеру. пустота - непрозора, бо не передає електромагнітних коливань. пустота, що оточує наш всесвіт - сама вся як одна елементарна частинка, чи як чорна діра, чи знову повторюсь - "небесна твердь."
  • 0

#4411 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 17:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.08.2015 – 08:21) писав:

1) брехня. фотон не рухається зі швидкістю світла. фотон передає поперечні коливання зі швидкістю світла.
2) маса фотона - це не є гіпотеза етеру. маса фотона випливає з  E=mc2
3) якби десь була пустота, то фотон би в ній рухався з безкінечною швидкістю, будь-яка маса рухалася би з безкінечною швидкістю - пустота не може обмежити швидкість навіть найбільшої маси.

це не моя логіка.   етерон пролітаючи крізь тіло зовсім не обов'язково переносить поперечні коливання. етерон може переносити поперечні коливання, пролітаючи крізь тіло, а може і не переносити.

ти гадай собі, на картах, на свічках і дзеркалі, на кавовій гущі.

ну чому ж мова не про це?  фотон, як бігун в естафеті, етерон що прийняв естафетну паличку - поперечне коливання, енергію, а разом з нею і масу - притримав її трішечки - і передав цю  енергію-масу наступному етерону, і той став фотоном - бігуном цієї естафети.

приблизно схоже. з тією відмінністю, що між етеронами немає ніяких зв'язків, вони між собою не труться і не виділяють тепла. хоча може і труться, але при цьому виділяють так мало енергії, що ми того ще не помітили.
спочатку весь етер був стиснутий в дуже малому об'ємі простору. зараз відбувається вибух - стиснений етер розширюється.  етерони розштовхуються і розлітаються в усі боки. зовнішні етерони, яким ніхто не заважає летіти назовні - вони летять з безкінечною швидкістю. внутрішнім етеронам заважають летіти зовнішні етерони, тому чим далі до центру вибуху, тим швидкість етеронів менша, а щільність більша. В цьому надзвичайно щільному етері є ще й бульбашки речовини - етер їх витискає з себе назовні. Таким чином речовина вилітає назовні ще швидше, ніж етер розширюється. Тому ми спостерігаємо розширення всесвіту.  тому з часом ми рухаємося туди, де щільність етеру менша. І тому ми спостерігаємо зростання маси планет і зірок - бо ми рухаємося туди, де тиск етеру менший, і саме через зменшення тиску етеру зростає маса речовини - бо маса речовини є наслідком тиску етеру. вся вічність всесвіту - це мить цього вибуху етеру. Назовні, де щільність етеру настільки низька, що неможлива передача поперечних коливань - там відповідно немає світла - простір не прозорий! простір при недостатній щільності етеронів, або їх відсутності - це як тверде тіло, небесна твердь, як чорна діра що оточує наш всесвіт.

пустота - вона безкінечно важка О_О  неймовірно? так. коли речовина досягне  зовнішніх слоїв етеру, тиск етеру там буде недостатнім, щоб утримати молекули а там і елементарні частинки - при недостатньому тискові етеру вони розпадуться, зникнуть, зколапсують.

Важко уявити собі всесвіт навпаки -  такий де маса - це порожнина в просторі, а найбільша щільність середовища -  це відсутність маси - уявити важко - але це пояснює закони фізики, в яких ми живемо. пустота - безкінечно важка, і в ній неможливе існування елементарних частинок з масою, бо немає тиску етеру. пустота - непрозора, бо не передає електромагнітних коливань. пустота, що оточує наш всесвіт - сама вся як одна елементарна частинка, чи як чорна діра, чи знову повторюсь - "небесна твердь."
Ну, давайте цікавитись, по-простому, як говорять. Без усіляких складнощів (особисто для мене).

Щоб, нам було простіше, я вам поставлю одненьке , фундаментальненька, просте питання, яке не вимагає ніяких "яйцеголових" абстракцій :D
А що є маса в Класичній Механіці (а.к.а Механіка Н’ютона)???

Я думаю, буде не зайвим , уточнити що ви маєте на увазі , під цим терміном . . . ؛
  • 0

#4412 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 19:56

я точно не сформулюю, що я маю на увазі під терміном "маса", скажу так: це ефект від рівноваги тиску етеронів і елементарних частинок.
ну а масу в класичній механіці я цитувати не стану, література доступна.
  • 0

#4413 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 21:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.08.2015 – 19:56) писав:

я точно не сформулюю, що я маю на увазі під терміном "маса", скажу так: це ефект від рівноваги тиску етеронів і елементарних частинок.
ну а масу в класичній механіці я цитувати не стану, література доступна.
З того що ви печатаєте, можна зробити висновок, що ви оту "доступну літературу" , і в "очі не бачили" .
Давайте не , так. Простіше запитання , - Сформулюйте будь-ласка т.з. Другий Закон Н’ютона.
  • 0

#4414 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 29.08.2015 – 22:36

F=ma
  • 0

#4415 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 00:16

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (29.08.2015 – 22:36) писав:

F=ma
Хух, хай і так... Тепер , можна наприклад замінити "букву МИ" , на "букву КИ"
Згадати слово пропорційність. Так що таке маса в моделі Природи , яку описує Класична Механіка. ??? Забігаючи на перед , , тобто якщо в нас СИЛА прикладена до двох тіл Є однаковою (тіла в Пустоті, вдалечині від Потенціалів, все хороше, ніякої агрономії, ці тіла є однаковими в сенсі "не крутяться по-різному, наприклад свинцевий і дерев’яний шарик, як кн. Фейнмана, Сендса, Лейтона."  т.д. т.п ХД ), то БІЛЬШИЙ час буде затрачений , для набуття певної , аналогічної швидкості , на те тіло - яке буде М А С И В Н І Ш Е,
Оце і є МАСА, у Клас. Фізиці, І НЕМАЄ , ніяких, інших способів, її визначити, це НЕ КІЛЬКІСТЬ: КВАРКІВ, МЕЗОНІВ, ГЛЮОНІВ, ще чогось...  

Правда, якби мій лектор із КласМеху, побачив оці мої каракульки, він би мене на фазовий портрет помножив, і розмазав би по всьому Евклідовому^3 Ахахахахахах. - жарт, жарт.  

А тепер запитання на мільйон, чогось там ХД - НАПИШІТЬ т.з. ДРУГИЙ ЗАКОН Н’ЮТОНА (CИЛУ) ДЛЯ ФОТОНА ХАХАХХАХААААААААААААААААААААААААААААААх. Бачите, Атоми - то не шаріки..
Так що таке маса Фотона? О_О . оце:
, оце
, як звідси отримати масу Фотона , пане ХКВ?, бо якби Н’ютонова сила в цьому випадку не має, ммм, місця... Ми можемо Фотону, приписати еквівалент маси, але то не відображатиме суть речей. Це те саме, що сказати - Атом Водню , то два заряджених, металевих шаріка, один з яких обертається навколо "ядра" .
Фотон - є безмасовання частинка, тобто його масу "міряли" , і виміряли що вона є меншою за 10Е-18 електрон-вольт на швидкість світла у вакуумі в квадраті, тобто , ну дуже маленька, якщо взагалі є, у всіх формулках вона є 0 . https://en.wikipedia.org/wiki/Photon
https://en.wikipedia.../Invariant_mass
Особисто для мене, пойняття маса - то є дуже НЕ тривіальне пойняття, але городити слова "Фотон має масу" , і т.д. - То ж потрібно якісь докази приводити, а не міфи...

Повертаючись до вашого тіла, що рухається по інерції в етері, я в "сотий раз", запитую, КУДИ подінеться ІМПУЛЬС отого етерона? Бо якби , ОЧЕВИДНО що, -   Закон Збереження Імпульсу, повинен мати місце! Якщо ви не залазите в "Планківські величини" ...
  • 0

#4416 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 07:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.08.2015 – 00:16) писав:

Повертаючись до вашого тіла, що рухається по інерції в етері, я в "сотий раз", запитую, КУДИ подінеться ІМПУЛЬС отого етерона? Бо якби , ОЧЕВИДНО що, - Закон Збереження Імпульсу, повинен мати місце! Якщо ви не залазите в "Планківські величини" ...
так блін казав уже, що немає ніякого імульсу, це поняття не застосовується для етерона

а от про масу фотона - Якщо ти вважаєш, що фотон рухається зі швидкістю с, і ніякою іншою - то поняття прискорення до фотона не застосовується.
Але! Є велике але! Рухається не фотон, а електромагнітна хвиля!
Є ситуація, коли фотон рухається - гравітація. електромагнітна хвиля змінює напрям під впливом гравітації. Бо етерон, що отримав енергію електромагнітної хвилі, разом з нею здобув і масу, і тому на нього почала діяти сила F=mg - в той короткий момент часу, поки етерон є фотоном - він рухається з прискоренням g і швидкість його звісно ж далеко не с
  • 0

#4417 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.08.2015 – 11:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.08.2015 – 07:28) писав:

так блін казав уже, що немає ніякого імульсу, це поняття не застосовується для етерона

а от про масу фотона - Якщо ти вважаєш, що фотон рухається зі швидкістю с, і ніякою іншою - то поняття прискорення до фотона не застосовується.
Але! Є велике але! Рухається не фотон, а електромагнітна хвиля!
Є ситуація, коли фотон рухається - гравітація. електромагнітна хвиля змінює напрям під впливом гравітації. Бо етерон, що отримав енергію електромагнітної хвилі, разом з нею здобув і масу, і тому на нього почала діяти сила F=mg - в той короткий момент часу, поки етерон є фотоном - він рухається з прискоренням g і швидкість його звісно ж далеко не с
еммммм, пане ХКВ, ви там, я не знаю, якось визначіться... Бо якби , відсутність ІМПУЛЬСУ, вкупі із нульовою масою, - то є дуже серйозна заявка :lol: на відсутність Енергії, як такої...

Пойняття "Н’ютонова Фізика" , для Фотона не є доречними, навіть пойняття Класична Електродинаміка, і ТО із певними умовностями... Там "балом править" Квантова Теорія, а якщо справа заходить про ГРАВІТАЦІЮ - Загальна Теорія Відносності . Спеціальна Теорія Відносності, не пояснює тих речей, то є лише, свого роду група правил, за якими відбуваються переходи із одних ІСВ в інші, додавання швидкостей, і т.д. і т.п. - по типу як Класичній Механіці , правила руху тіл в Евклідовому-3-просторі, наприклад. - тільки більш загальна, універсальна, якось так. - на мою скромну думку. .

А ви Клачисною Механікою, намагаєтесь пояснити Квантові Явища, та і за Гравітацію взялись :facepalm: , ну як вам сказати, - то виглядає смішно...

Ну ви напечатаєте (ну, уявимо це ХД), "є куча теорій, РТГ Логунова, там, наприклад" - та в гробу я бачив того Логунова! Він є обдовбаний комуніст, і расист, який власноруч, мабуть підписувас акти "расстрєлять" . До того ж Логунов є прекрасний Математик, цього в нього не відбереш (звичайно попри його психічні розлади в плані розуміння природи людей.. ), тому розуміння його , я надіюсь (хоч це і суб’єктивно , правда) охініятини; без потрібних математичних навичок, є не дуже тривіальною річчю...
  • 0

#4418 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 19:47

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.08.2015 – 11:31) писав:

відсутність ІМПУЛЬСУ, вкупі із нульовою масою, - то є дуже серйозна заявка :lol: на відсутність Енергії, як такої...
етерон, що переносить енергію - то вже фотон і він має масу.
а окремо від того ще є енергія тиску етеру, ну як воно там до чого в подробицях я вигадувати не берусь )
  • 0

#4419 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.08.2015 – 19:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (30.08.2015 – 07:28) писав:

поняття прискорення до фотона не застосовується.
А до місяця? У нього весь час постійна швидкість, однак є прискорення.
  • 0

#4420 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 31.08.2015 – 20:20

Перегляд дописуPavlo_Taiko (31.08.2015 – 19:54) писав:

А до місяця? У нього весь час постійна швидкість, однак є прискорення.
У місяця не постійна швидкість :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних