Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#4321 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6676 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 25.07.2015 – 10:05

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.07.2015 – 17:02) писав:

Швидкість, то є в деякій мірі - функція часу, при сталому прискоренні. Відіповідно і та швидкість, що в Лоренца - також буде функцією часу, в данному випадку. Якщо є НІСВ, ми можемо визначити яка система рухається, а яка ні - абсолютно. В цьому плані, прискорення є абсолютним, як ваш Ефір, тільки без Ефіру :) , на мою скромну думку .

Ви правильно говорите, і ви не повірити!, РОЗДІЛИЛИ І ПОРАХУВАЛИ, вже давним-давно, і пройдений час, близнюка що "не літав", виявився "більшим" .

Що ви маєте на увазі "відбуваються перетворення Лоренца?", в сенсі СПОСТЕРІГАЮТЬСЯ релятивіські ефекти? - Ні, не тільки із тими об’єктами що прискорюються, але якщо вибиремо, якесь-то там, довільне прискорення, яке залежить від часу, то швидкість також буде залежати від часу і від прискорення, відповідно, вийде щось що ДУЖЕ слабко нагадуватиме Перетворення діда Лоренца, аle РЕЛЯТИВІСЬКІ ЕФЕКТИ БУДУТЬ.

Якщо врахувати, моментальне прискорення, приклад, наведений вами вище, повторю уявний дослід із близнюками, я згідний вважати, що і результати будуть схожі .
ти як політик. бла бла бла і відповіді немає В кого годинник відстане, га ?. Я за тебе не голосуватиму :) А все оце бла бла бла якраз через те, що без ефіру виходить абсурд.

Цитата

Якщо є НІСВ, ми можемо визначити яка система рухається, а яка ні - абсолютно
- ну от що це таке? є система відліку в якій швидкість об'єкта рівна нулю, є система відліку в якій швидкість об'єкта не рівна нулю. кожен об'єкт нерухомий в одній системі відліку і рухомий в іншій системі відліку. а нерухома система відліку - це щось таке як ото абсолютна система відліку реліктового випромінювання, про яку з кмв сперечалися

без ефіру системи відліку См1 і См2 є рівноправними і тому ніяк не можна теоретично встановити, у кого годинник відстане. лише практично потім подивитися результат.
у випадку наявності ефіру См1 і См2 є нерівноправні системи відліку, і час іде повільніше там, де потік ефіру швидший, і теоретично все чотко, але практично є проблема визначити швидкість потоку ефіру - натомість практично немає проблеми визначити відставання годинника - і саме через відставання годинника і варто визначати потоки ефіру.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (24.07.2015 – 21:28) писав:

Звідки відомо, що "атоми ефіру" існують? Які з явищ, що не може пояснити сучасна фізика, пояснюють такі "атоми ефіру"? Як вони взаємодіють з речовиною?
електромагнітні хвилі, гравітація, перетворення Лоренца - і багато чого другого не пояснується без ефіру. сучасна фізика пояснює ці явища такими термінами, що не пояснюють а заплутують, і схожі на релігійне "на все воля божа"

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 25.07.2015 – 10:09

• 0

#4322 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 25.07.2015 – 11:25

Перегляд дописуСивий кіт (24.07.2015 – 21:20) писав:

У мене, і здається не тільки у мене є прохання, в подальші робіть посиланнння на тексти написані китайськими ієрогліфами. Бо англійської я незнав незнав та забувся.

Здається ви нічого не зрозуміли з того що я писав. Написане мною не стосується фотону. Бо  не існує системи відліку в якійби він був нерухомий.тому його хвиля не скрачується в кільце  і рухається тільки по прямій. А от електрона це стосується дуже!
Та я ж говорив, просто малюночки подивіться, там не треба нічого навіть читати. -особисто для мене, майже ідеально :)

Тоді як ваша теорія поясню Фотони? Тому-що, наприклад , Магнітне Поле - залежить від системи відліку.
  • 0

#4323 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.07.2015 – 13:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.07.2015 – 10:05) писав:

ти як політик. бла бла бла і відповіді немає В кого годинник відстане, га ?. Я за тебе не голосуватиму :) А все оце бла бла бла якраз через те, що без ефіру виходить абсурд.
АХа-ха-ахах. Це бла-бла-бла, це рез те, що я не знаю як пояснити "викручування" отого простору часу, і пойняття відносної одночасності, я ж вам давав посилання де це пояснено.,

- ну от що це таке? є система відліку в якій швидкість об'єкта рівна нулю, є система відліку в якій швидкість об'єкта не рівна нулю. кожен об'єкт нерухомий в одній системі відліку і рухомий в іншій системі відліку. а нерухома система відліку - це щось таке як ото абсолютна система відліку реліктового випромінювання, про яку з кмв сперечалися

без ефіру системи відліку См1 і См2 є рівноправними і тому ніяк не можна теоретично встановити, у кого годинник відстане. лише практично потім подивитися результат.
у випадку наявності ефіру См1 і См2 є нерівноправні системи відліку, і час іде повільніше там, де потік ефіру швидший, і теоретично все чотко, але практично є проблема визначити швидкість потоку ефіру - натомість практично немає проблеми визначити відставання годинника - і саме через відставання годинника і варто визначати потоки ефіру.
НІСВ - я мав на увазі Неінерційну(альну) Систему Відліку, коли ми робимо якісь перетворення із нею, ми можемо визначити яка СВ рухома, яка ні - асболютно, в деякій мірі. :) . См1 і См2 у вашому досліді є рівноправними, але См2 перетерпіває деякі, нехай "моментальні" зміні, ці зміни "моментальні" для См2, але на См1 проходить багато часу, і смисл тут не в прискоринні, а у пойнятті ВІДНОСНОСТІ ОДНОЧАСНОСТІ.

Якщо в якійсь ІСВ, були рознесені в просторі, але ОДНОЧАСНІ в часі події АБеЦе, коли ми були нерухомі відносно цієї ІСВ, і таращились на оті події - вони , дійсно здавались нам одночасними (бо так і було!), але ЯК ТІЛЬКИ наша шв. відносно ІСВ, стане НЕ НУЛЬ , ці події перестануть бути одночасними.
Ось дивіться який красивий малюночок! Подія, це щось абсолютне в СТВ, якщо вона Є , то вона Є, а якщо її НЕМА, то її НЕМА, відповідно, не може йти мова ні про які "катастрофи поїдів і т.д.", які відбуваються в одній ІСВ, і не відбуваютсья в інших.
Але пойняття наколишній простір, час - є відносними , вони "викручуються" , по відношенню до того , з якою шв. ми рухаємся відносно отого навколишнього.
Зображення

Цитата

Events A, B, and C occur in different order depending on the motion of the observer. The white line represents a plane of simultaneity being moved from the past to the future.
Ось , уже пораховані Інтегральним Численням, показники годинників для ваших См1 і См2 , зверність будь-ласка на цей малюнок увагу
Зображення

Цитата

On spaceships, map-clocks may look unsynchronized.
Власний час корябля (його ми міряємо безпосередньо в кораблі), "не такий" , як на п. Земля, вони "синхронізуються", тільки тоді коли корабель , знаходиться САМЕ В ТОМУ МІСЦІ де і п. Земля.
Зображення
Уявіть що вертикальна вісь, це наче ЛІНІЙНИЙ годинник, не круглий/квадратний як у вас на руці, а прмий, наче часова лінійка, і тягнеться він від нуля в бескінечність, якщо ми не рухаємся в просторі, то "часова платформа" , постійно нас переносить вперед, кожну секунду, нехай буде.
По аналогії, уявіть що ви в ПЕВНУ, якусь секунду, можете телепортуватись МОМЕНТАЛЬНО на будь яку відстань від того місця де ви стоїте (нуля координат), тягнучи "за собою рейку часу" - це буде ваш ВЛАСНИЙ ЧАС. - Якщо ви стояли в НУЛІ, а рейка показувала 5секунд і телепртувалися з рейкою на 1 СВІТЛОВИЙ РІК в сторону Альфи-Центаври, і завмерли там, на МІСЦІ то і там, біля Альфа-Центаври ваша рейка продовжить відлік із 5-ти секу . Якщо Телепорт, займе 1 сек, відповідно рейка там почне відлік із 6-ти секунд.
Але якщо ви , стоятимете на місці, а відфутболите від себе копію рейки із столою швидкістю, то зміна показання тієї рейки будуть вам здаватися ПОВІЛЬНІШИМИ, повільність буде пропорційна швидкості, більше того по мірі віддалення "ШКАЛА тієї БУДЕ ЗСУВАТИСЯ", це величина цього "зсуву" буде пропорційна відстані і швидкості рейки.
На малюнку, позначені ШТРИХОМ - лінії одночасності подій при НЕ нульовій шв. См2, і пунктиром при НУЛЬОВІЙ шв. См2, як при зміні знаку швидкості, , лінії одночасності (взагалі то площини, ну нехай) ВІДДЗЕРКАЛЮЮТЬСЯ, симетрично, відносно перпендикуляра до вісі ЧАСУ, це тому що отой "ЗСУВ" прямо пропорційний швидкості, а вона ЗМІНЮЄ знак відносно СМ1 .
Як видно, через !відносність одночасності! близкі в просторі події (стрибок швидкості См2, від ШВИДКІСТЬ до -ШВИДКІСТЬ, через НУЛЬ (мабуть :lol: )) будуть не одночасні в ІСВ См1, більше того , ЗАЙМУТЬ В БУДЬ-ЯКОМУ РАЗІ більше Власного Часу См1 ніж См2 - ЯКОСЬ ТАК, якщо щось, десь, не вірно, виправляйте.

P.S. VIVA LA WIKIPEDIA!!! THE FREEEEEEEE ENCYCLOPEDIA! Relativity of simultaneity
  • 0

#4324 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.07.2015 – 16:16

Доречі, звичайно згадуючи улюблений ряд Тейлора, то "сповільнення" буде прямо-пропорційне не швидкості , отого См2 відносно См1 , а квадрату тієї швидкості. То буває :(, причому у рамках, які звичайно ж задає швидкість світла.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.07.2015 – 16:18

• 0

#4325 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 25.07.2015 – 16:28

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.07.2015 – 13:37) писав:

АХа-ха-ахах. Це бла-бла-бла, це рез те, що я не знаю як пояснити "викручування" отого простору часу, і пойняття відносної одночасності,
і ніхто незнає, як тут без ефіру обійтися, отож і бла бла бла, і табу типу "система не інерціальна, значить розглядати не будемо"

См1 і См2 у вашому досліді є рівноправними, але См2 перетерпіває деякі, нехай "моментальні" зміні,
але См1 разом з См2 перед тим теж зазнавали прискорення.

ці зміни "моментальні" для См2, але на См1 проходить багато часу, і смисл тут не в прискоринні, а у пойнятті ВІДНОСНОСТІ ОДНОЧАСНОСТІ.
немає значення період часу, за який відбувається прискорення, його можна апроксимувати на декілька періодів стабільної швидкості.
нам важливо різниця показників годинників, коли вони знову зустрінуться

з відносністю одночасності і з ефектом доплера все ясно. а от з перетвореннями Лоренца - проблема.
так що про відносність одночасності і ефект доплера нам немає сенсу сперечатися, але не варто і забувати про них.
  • 0

#4326 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.07.2015 – 22:08

<p>

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (25.07.2015 – 16:28) писав:

і ніхто незнає, як тут без ефіру обійтися, отож і  бла бла бла, і табу типу "система не інерціальна, значить розглядати не будемо"
Навпаки, ніхто не знає нащо там отой ефіра хахаха . :)

але См1 разом з См2 перед тим теж зазнавали прискорення.
Забудьте про перед_історію, це ж не Електродинаміка, а Механіка! См1, і См2 ВІДНОСНА ШВ. = 0, потім См2 відставав (прискорення моментальне), ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ НЕ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, ЗНАК МІНУС (хай буде), потім См2 почав наздоганяти См1 (приск. моментальне), ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ НЕ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, ЗНАК ПЛЮС, - швидкості порівнялись? Порівнялись - 2 ІСВ, (можна сказати - одна), вуаля, "парадокс близнюків" . Куди ви "ліпите оте прискорення"?, воно там не грає вирішальної ролі. :) , давайте покищо будемо говорити що воно моментальне, бо релятивіське прискорення, по-перше визначає яка система, рухається (НЕІНЕРЦІАЛЬНА СИСТЕМА ВІДЛІКУ, ВІДПОВІДНО БАГАТЕНЬКО ЗАКОНІВ, ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДУТЬ! , принаймні в "нормальному вишляді"), яка ні, по-друге , релятивіське прискорення, як ви напевно здогадались, повинно бути якесь відношення Швидкості, до релятивіського часу, а час у нас є Координатний і Власний, - відповідно, не зовсім так як у Н'ютоновій Механіці буде..

немає значення період часу, за який відбувається прискорення, його можна апроксимувати на декілька періодів стабільної швидкості.
нам важливо різниця показників годинників, коли вони знову зустрінуться
Мені також, "парадокс близнюків", зовсім не тривіальний, але різниця буде, і різниця та буде через відносність одночасності. Як я і намагався вам пояснити в попередньому повідомленні.

з відносністю одночасності і з ефектом доплера все ясно. а от з перетвореннями Лоренца - проблема.
Тоді у вас не повинно виникати такого роду питань, про показання годинників, а повинно бути добре зрозуміло.

так що про відносність одночасності і ефект доплера нам немає сенсу сперечатися, але не варто і забувати про них.
Головне не забувати, що то є причина отієї різниці показів на годинниках, яка буде у вас, т.є. См2 відстане від См1 , при їх кінцеві зустрічні. - от вам і молодший близнюк, і без ефіру :) .
  • 0

#4327 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 26.07.2015 – 05:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.07.2015 – 22:08) писав:

<p>
Навпаки, ніхто не знає нащо там отой ефіра хахаха . :)

Забудьте про перед_історію, це ж не Електродинаміка, а Механіка! См1, і См2 ВІДНОСНА ШВ. = 0, потім См2 відставав (прискорення моментальне), ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ НЕ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, ЗНАК МІНУС (хай буде), потім См2 почав наздоганяти См1 (приск. моментальне), ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ НЕ ДОРІВНЮЄ НУЛЮ, ЗНАК ПЛЮС, - швидкості порівнялись? Порівнялись - 2 ІСВ, (можна сказати - одна), вуаля, "парадокс близнюків" . Куди ви "ліпите оте прискорення"?, воно там не грає вирішальної ролі. :) , давайте покищо будемо говорити що воно моментальне, бо релятивіське прискорення, по-перше визначає яка система, рухається (НЕІНЕРЦІАЛЬНА СИСТЕМА ВІДЛІКУ, ВІДПОВІДНО БАГАТЕНЬКО ЗАКОНІВ, ПРАЦЮВАТИ НЕ БУДУТЬ! , принаймні в "нормальному вишляді"), яка ні, по-друге , релятивіське прискорення, як ви напевно здогадались, повинно бути якесь відношення Швидкості, до релятивіського часу, а час у нас є Координатний і Власний, - відповідно, не зовсім так як у Н'ютоновій Механіці буде..

Мені також, "парадокс близнюків", зовсім не тривіальний, але різниця буде, і різниця та буде через відносність одночасності. Як я і намагався вам пояснити в попередньому повідомленні.
Тоді у вас не повинно виникати такого роду питань, про показання годинників, а повинно бути добре зрозуміло.

Головне не забувати, що то є причина отієї різниці показів на годинниках, яка буде у вас, т.є. См2 відстане від См1 , при їх кінцеві зустрічні. - от вам і молодший близнюк, і без ефіру :) .
ги, оце прикол ти придумав, що причина відставання - відносність одночасності. немає відстані - немає відносності одночасності. набридло мені, ти тут якусь фігню пишеш, у цьому повідомленні особливо.
  • 0

#4328 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.07.2015 – 12:42

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.07.2015 – 05:39) писав:

ги, оце прикол ти придумав, що  причина відставання - відносність одночасності. немає відстані - немає відносності одночасності. набридло мені, ти тут якусь фігню пишеш, у цьому повідомленні особливо.
Так, поясніть чому це "фігня"? Я дійсно вважаю , що причина відставання, вашого См2,  у ВІДНОСНОСТІ ОДНОЧАСНОСТІ . Яка відстань, пане ХКВ? Просторово-подібна, чи часово-подібна, чи світоподібна? Хахах - жарт :) .  
Це я до того що : ДУЖЕ БЛИЗКА В ЧАСІ ПОДІЯ - МОМЕНТАЛЬНА :) ЗМІНА ШВИДКОСТІ на См2, буде НЕ одночасною подіями на См1 , тому на См1 і "натікає" більше, в будь-якому разі, і саме НАЙГОЛОВНЕ, БЕЗ ЕФІРУ :) .

І поясніть, що значе "немає відстані" ? О_о Моя улюблена - Сингулярність ? :lol:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.07.2015 – 12:43

• 0

#4329 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 26.07.2015 – 22:09

електромагнітні хвилі, гравітація, перетворення Лоренца - і багато чого другого не пояснується без ефіру. сучасна фізика пояснює ці явища такими термінами, що не пояснюють а заплутують, і схожі на релігійне "на все воля божа"
Питання було стосовно саме "атомів" ефіру, і воно було не до тебе, а до пана Сивий Кіт.
  • 0

#4330 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 26.07.2015 – 22:56

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.07.2015 – 12:42) писав:

Так, поясніть чому це "фігня"? Я дійсно вважаю , що причина відставання, вашого См2, у ВІДНОСНОСТІ ОДНОЧАСНОСТІ . Яка відстань, пане ХКВ? Просторово-подібна, чи часово-подібна, чи світоподібна? Хахах - жарт :) .
Це я до того що : ДУЖЕ БЛИЗКА В ЧАСІ ПОДІЯ - МОМЕНТАЛЬНА :) ЗМІНА ШВИДКОСТІ на См2, буде НЕ одночасною подіями на См1 , тому на См1 і "натікає" більше, в будь-якому разі, і саме НАЙГОЛОВНЕ, БЕЗ ЕФІРУ :) .

І поясніть, що значе "немає відстані" ? О_о Моя улюблена - Сингулярність ? :lol:
коли См1 і См2 знову зблизились і воз'єдналися, то я вважаю, що відстанню між секундомірами можна знехтувати.
егеж - без ефіру - крива геометрія - набагато реальніше і простіше, чим ефір, бугога.
  • 0

#4331 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 14:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.07.2015 – 22:56) писав:

коли См1 і См2 знову зблизились і воз'єдналися, то я вважаю, що відстанню між секундомірами можна знехтувати.
егеж - без ефіру - крива геометрія - набагато реальніше і простіше, чим ефір, бугога.
Та то мені просто СИнгулярність подобається, я бачу її там, де її навіть і нема :lol: . - joking.
Ну от, ви я думаю вірно говорите, воз’єднаються ваші См2 і См1 , тоді ми можемо синхронізувати годинники (пірвняти їхні шкали) - і побачимо що См2, "Натікав" менше за См1 - бо та подія, що була майже одночасною для См2, через відносність одночасності - виявилась "розтягнута" в часі для См1.
І де тут Ехвір? :) - Тобто він не потрібен, це зайве "нагромадження", яке не підтверджене експериментом.
  • 0

#4332 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 19:47

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.07.2015 – 14:37) писав:

Та то мені просто СИнгулярність подобається, я бачу її там, де її навіть і нема :lol: . - joking.
Ну от, ви я думаю вірно говорите, воз’єднаються ваші См2 і См1 , тоді ми можемо синхронізувати годинники (пірвняти їхні шкали) - і побачимо що См2, "Натікав" менше за См1 - бо та подія, що була майже одночасною для См2, через відносність одночасності - виявилась "розтягнута" в часі для См1.
І де тут Ехвір? :) - Тобто він не потрібен, це зайве "нагромадження", яке не підтверджене експериментом.
а чому См2 натікав менше? чому не навпаки См1 натікав менше? і про яку подію мова?
Спочатку См1 і См2 були поряд, і були синхронізовані. потім між ними відстань зросла, потім відстань зменшилась, вони знову стали поряд.
для См1 не важливо коли там відбувалися які події в См2, є подія яка відбулася на нульовій відстані від См1 - См2 почав віддалятися. І подія яка відбулася на нульовій відстані від См1 - См2 знову наблизився впритул. Коли він почав наближатися - не важливо бо не про це питання.
  • 0

#4333 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 27.07.2015 – 22:04

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (27.07.2015 – 19:47) писав:

а чому См2 натікав менше? чому не навпаки См1 натікав менше? і про яку подію мова?
Спочатку См1 і См2 були поряд, і були синхронізовані. потім між ними відстань зросла, потім відстань зменшилась, вони знову стали поряд.
для См1 не важливо коли там відбувалися які події в См2, є подія яка відбулася на нульовій відстані від См1 - См2 почав віддалятися. І подія яка відбулася на нульовій відстані від См1 - См2 знову наблизився впритул. Коли він почав наближатися - не важливо бо не про це питання.
О!, пане ХКВ, я думаю ми із вам уже ближче до істини.  
Ви вірно говорите, спочатку ВІДСТАНЬ ЗРОСТАЛА - відповідно, ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ мала ЗНАК ПЛЮС (хай буде), потім ПОЧАЛА ЗМЕНШУВАТИСЬ - ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ мала ЗНАК МІНУС.
"Миттєва (у нас же прискорення миттєве)" для См2 подія зміни ШВИДКОСТІ на (-ШВИДКІСТЬ), через РОЗНЕСЕНІСТЬ У ПРОСТОРІ (просторі-часі) См2 і См1 , виявилась НЕ МИТТЄВОЮ подією для См1.
Відповідно, в будь якому разі на См1 "натікає" більше. Що і спостерігається в різних дослідах, коли ті годинники після в кінці досліду, синхронізовують.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 27.07.2015 – 22:06

• 0

#4334 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 06:49

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.07.2015 – 22:04) писав:

О!, пане ХКВ, я думаю ми із вам уже ближче до істини.
Ви вірно говорите, спочатку ВІДСТАНЬ ЗРОСТАЛА - відповідно, ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ мала ЗНАК ПЛЮС (хай буде), потім ПОЧАЛА ЗМЕНШУВАТИСЬ - ВІДНОСНА ШВИДКІСТЬ мала ЗНАК МІНУС.
яка відносна швидкість? точніше висловлюйся!
В системі відліку См1 спочатку віддалялося См2, потім наближалося См2
В системі відліку См2 спочатку віддалялося См1 потім наближалося См1.
хто з них отримав прискорення - для перетворень Лоренца не важливо.

"Миттєва (у нас же прискорення миттєве)" для См2 подія зміни ШВИДКОСТІ на (-ШВИДКІСТЬ), через РОЗНЕСЕНІСТЬ У ПРОСТОРІ (просторі-часі) См2 і См1 , виявилась НЕ МИТТЄВОЮ подією для См1.
Відповідно, в будь якому разі на См1 "натікає" більше. Що і спостерігається в різних дослідах, коли ті годинники після в кінці досліду, синхронізовують.
ну от з якого правила такі невірні висновки? ну то й що, що не миттєва? См1 міг б отримати інформацію про зміну швидкості См2 з затримкою.
А См2 теж міг би отримати інформацію про зміну швидкості См1 з затримкою. Але нас це взагалі не цікавить. Вони взагалі такої інформації не отримували. Вся ця відносність одночасності грунтується на тому, що носієм інформації є електромагнітна хвиля, а її швидкість обмежена.
Якби ми вміли використовувати інший носій інформації з необмеженою швидкістю, у нас би не було цієї проблеми.
Але в даному випадку нам пофіг, ми не використовуємо цю інформацію для синхронізації годинників. ми порівнюємо показники годинників коли відстань між ними нуль.
  • 0

#4335 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 17:28

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2015 – 06:49) писав:

яка відносна швидкість? точніше висловлюйся!
В системі відліку См1 спочатку віддалялося См2, потім наближалося См2
В системі відліку См2 спочатку віддалялося См1 потім наближалося См1.
хто з них отримав прискорення - для перетворень Лоренца не важливо.
По-перше, ні звичайно. Коли "враховувати" відносність Пане ХКВ, як я можу ще точніше висловитись, я не знаю. Якщо відносна швидкість(краще сказати , "забугорним" терміном - велосіті, т.є. і і величина і напрям) між двома об'єктами НУЛЬ, то відстань між ними, не змінюєть, якщо НЕ НУЛЬ, то змінюється. Це саме та швидкість, що входить до Перетворень Лоренца, для Кінематики, наприклад.  

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2015 – 06:49) писав:

ну от з якого правила такі невірні висновки? ну то й що, що не миттєва? См1 міг б отримати інформацію про зміну швидкості См2 з затримкою.
А См2 теж міг би отримати інформацію про зміну швидкості См1 з затримкою. Але нас це взагалі не цікавить. Вони взагалі такої інформації не отримували. Вся ця відносність одночасності грунтується на тому, що носієм інформації є електромагнітна хвиля, а її швидкість обмежена.
Якби ми вміли використовувати інший носій інформації з необмеженою швидкістю, у нас би не було цієї проблеми.
Але в даному випадку нам пофіг, ми не використовуємо цю інформацію для синхронізації годинників. ми порівнюємо показники годинників коли відстань між ними нуль.
Пане ХКВ, ви десь бачили що я печататав про ПЕРЕДАВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ? Яке, в чортового батька, передавання інформації О_о ?
ЗображенняУявіть що немає події Це, є тільки А і Бе, причому Б то є зміна знаку відносної швидкості См2 , а А - то є ОДНОЧАСНА із цим, подія в См1, ви бачите що одна підя зміни знаку швидкості, за власним часом См2 , "розтягається" для власного часу, См1? Це легко представити, якщо уявити що "час зупинився" на моменті коли ота горизонтальна лінія одночасності, перетинає Бе, а потім змінився знак відносної швидкості. - Якось так :Р

P.S. Прийшли родичі, із малими дітьми, до "асоціального" фростика :/,  який "ні бум-бум"  як із малими дітьми поводитися, але вони, накінець, пішли... Тому, тепер я маю змогу завершити повідомлення.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.07.2015 – 17:31

• 0

#4336 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 17:59

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.07.2015 – 17:28) писав:

Пане ХКВ, ви десь бачили що я печататав про ПЕРЕДАВАННЯ ІНФОРМАЦІЇ? Яке, в чортового батька, передавання інформації О_о ?
а яка в біса відносність одночасності? нащо ти ліпиш мені сюди відносність одночасності, якщо я тебе про це не питаю.
знову ж - ти як політик, намагаєшся перевести тему з незручного для тебе питання.

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.07.2015 – 17:28) писав:

Це саме та швидкість, що входить до Перетворень Лоренца, для Кінематики, наприклад.
в системі відліку См1 є швидкість руху См2, і перетворення Лоренца виводять, що час См2 повільніший ніж См1.
в системі відліку См2 є швидкість руху См1, і перетворення Лоренца виводять, що час См1 повільніший ніж См2.
чи є в перетвореннях Лоренца мінусова швидкість, в якій час рухомого годинника швидший від нерухомого годинника?
коли См1 і См2 знову стануть одним цілим, чій годинник відставатиме?
  • 0

#4337 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 18:49

<p>

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2015 – 17:59) писав:

а яка в біса відносність одночасності? нащо ти ліпиш мені сюди відносність одночасності, якщо я тебе про це не питаю.
знову  ж - ти  як політик, намагаєшся перевести тему з незручного для тебе питання.
Бо то причина відставання См1 від См2 при зустрічі.  - на мою скромну думку.
І не "мішайте" Фізику і Політику, то є різні речі.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.07.2015 – 17:59) писав:

в системі відліку См1 є швидкість руху См2, і перетворення Лоренца виводять, що час См2 повільніший ніж См1.
в системі відліку См2 є швидкість руху См1, і перетворення Лоренца виводять, що час См1 повільніший ніж См2.
чи є в перетвореннях Лоренца мінусова швидкість, в якій час рухомого годинника швидший від нерухомого годинника?
коли См1 і См2 знову стануть одним цілим, чій годинник відставатиме?
Відставатиме См1,одні Перетворення Лоренца, немає ніякого ефіру, і відставання, вам так зрозуміліше? https://en.wikipedia...spacetime_paths

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.07.2015 – 18:52

• 0

#4338 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 20:51

1.

2.

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.07.2015 – 18:49) писав:

Відставатиме См1,одні Перетворення Лоренца, немає ніякого ефіру, і відставання, вам так зрозуміліше? https://en.wikipedia...spacetime_paths

що змінилося?

ще

Перегляд дописуфростыш_дурак (27.07.2015 – 14:37) писав:

- і побачимо що См2, "Натікав" менше за См1 -

о, ось знайшов що цитувати

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.07.2015 – 22:08) писав:

См2 відстане від См1 , при їх кінцеві зустрічні. - от вам і молодший близнюк, і без ефіру :) .

наша пісня гарна й нова, починаймо її знову.
ось зараз вигадаю нову умову задачі, вдосконалену.
  • 0

#4339 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 21:41

картинки

питання - який графік часу?

Прикріплені файли

• 0

#4340 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.07.2015 – 22:49

О пане ХКВ, оце воно, поглянте на ваші перпендикуляри до вісі часу! - То називається , лінії (площини) одночасності. Тільки от в Природі, при русі відносно чогось-то там, вони НЕ ПЕРПЕНДИКУЛЯРНІ Зображення
Отут, "штріхована" ІСВ, рухається вздовж вісі Х , "не штріхованої" ІСВ, із ПОСТІЙНОЮ швидкістю, вісі ІГРИК та ЗЕТ - паралеьні, для обох ІСВ.  Щоб було як у вас, ПЕРПЕНДИКУЛЯРНО, потрібно щоb:

, до вісі часу. І доречі, ви там щось таке намалювали, що здатне , особисто мене легко заплутати - "нащo такі страсті"? Абстрагуйтесь! Ваші малюнки, еквівалентні одному, малюнку де є всього-лиш дві ІСВ.   :)

Зображення

От вам, проста аналогія, без "усіляких" викрутасів, яка показує чому в Спостерігача, "натікає" більше. - на мою скромну думку, якщо щось не так, виправляйте.

Relativity of simultaneity

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.07.2015 – 22:53

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних