Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#4281 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2145 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 16.07.2015 – 19:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 08:50) писав:

по твоєму, фотон - об'єкт що має масу і рухається
Та ні, він не має маси спокою.
  • 0

#4282 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.07.2015 – 19:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (16.07.2015 – 19:31) писав:

Та ні, він не має маси спокою.
фотон інсує, коли в спокої? кол не має маси?
  • 0

#4283 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 17.07.2015 – 05:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.07.2015 – 18:08) писав:

розмір провідника, чи природнього магніта зміниться - але кількість атомів не зміниться - кількість кільцевих струмів, що створюють магнітне поле - не зміниться - чи повинна змінитися кількість намагнічених (поляризованих) етеронів? не думаю. Чому при збільшенні  потоку етеронів повинна збільшуватися кількість поляризованих етеронів?  не повинна. зміна розміру об'єкту тому не причина.

http://media.wiley.com/Lux/24/183224.image0.jpg
я цей малюнок побачив, тільки коли натиснув "цитата"
Коли зміняться розміри твердого тіла, і не зміниться кількості атомів зміниться Періодичний Потенціал , відповідно , Електрон це "відчує" , а тоді це відчує Магнітне Поле. - на мою скромну думку
Якщо змінювати розміри об’єкта, а кількість часток, залишати незмінною, то будуть мінятись інше термодинамічні характеристики, крутячи отой стержень у просторі - ми б це побачили. Я вам говорю, не треба чіпати Квантову Фізику, хоча б поки-що. Та і нащо? Ящо ота теорія етеру, не пояснює навіть Закон Зворотніх Квадратів, а просто протиріче йому... ???‌
З малюнком, то буває :(‌.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.07.2015 – 18:08) писав:

давай повернемося на кілька місяців назад, до потяга. :)

спочатку було  АВО
потім в системі відліку О  АВ стало рухатись зі субсвітловою швидкістю. прискорення відбулося миттєво.
потім В стало повертатися до О з субсвітловою швидкістю. прискорення відбулося миттєво.
Питання  відносно всіх трьох систем відліку А, В, О - як шли годинники А, В, О ?  який годинник від якого відставав?

Це залежить , звідки ви "міряєте" . Закони Механіки в данному випадку - будуть інваріантні відносно Перетворень Лоренца , і не тільки Механіки (ну, крім таких законів як Закон Всесвітнього Тяжіння), а ще і Класичної Електродинаміки. - Ви не можете ідентифікувати чи ви рівномірно, прямолінійно рухаєтесь, чи стовбичите на місці (грубо кажучи) , ні з допомогою Класичної Механіки, ні з допомогою Класичної Електродинаміки (хай буде :) ).
Ваші АБО ,‌рухаютсья не у просторі , не у часі, а у просторі-часі а.к.а часопростір. (навіть якщо прийняти, що хтось стоїть на місці, то він буде рухається в часі ).
Тому простіше малювати як ото ракети на малюнку -коли щось із певною вшидкістю пролітає САМЕ через те конкретне місце де стоїть спостерігач.
Тому вводиться пойняття - координатний час (не в тому самому місці що і щось там для чого "міряємо" час), і власний час (в тому самому місці що і щось там для чого "міряємо" час).
Врахувавши це, і подивившись на Діаграми різних ІСВ отого часопростору, ви легко розбиритесь які годинники відстають відносно такого самого годинника в О, наприклад.
<b>П.С. КВАНТОВА‌ МЕХАНІКА, в цьому плані пішла ще далі, "вона" МОЖЕ‌ ВПЛИВАТИ НА МИНУЛЕ об'єкта! (див. експеримент У'іллера) :)
Воістину ,‌Навколишній Світ - дивовижний! .
  • 0

#4284 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 17.07.2015 – 05:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (16.07.2015 – 19:38) писав:

фотон інсує, коли в спокої? кол не має маси?
Не існує фотонів які є в спокої.
  • 0

#4285 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 17.07.2015 – 07:50

Перегляд дописуфростыш_дурак (17.07.2015 – 05:19) писав:

Коли зміняться розміри твердого тіла, і не зміниться кількості атомів зміниться Періодичний Потенціал , відповідно , Електрон це "відчує" , а тоді це відчує Магнітне Поле. - на мою скромну думку
Якщо змінювати розміри об’єкта, а кількість часток, залишати незмінною, то будуть мінятись інше термодинамічні характеристики...
це якщо ми прикладемо силу і витратимо енергію на деформацію об'єкта.
якщо ж розміри об'єкта змінюються лише в системі відліку, що прискорюється відносно об'єкта - то ні.
тобто якщо розміри об'єкта змінюються через збільшення швидкості потоку етеру - то ні, термодинамічні характеристики не змінюються, як не змінюються розміри в системі відліку цього об'єкта.

Я вам говорю, не треба чіпати Квантову Фізику, хоча б поки-що.
якщо говорити про етер, то не можна не чіпати квантову фізику. це в СТО у часопростору "є" просто собі такі дивні властивості без причини, і без квантовою фізики. Якщо ж нам потрібні причини - без квантової фізики не обійтись.

Ящо ота теорія етеру, не пояснює навіть Закон Зворотніх Квадратів, а просто протиріче йому... ???‌
оця теорія етеру не протиріче закону обернених квадратів, то Я не шарю.
ну от поміркую дещо - етерон тисне на сусідні етерони. відштовхує їх. ну і сила його тиску зменшується з відстанню згідно оцього закону. а ціх етеронів дофіга і більша кількість. прорахувати кожен не має ніякої можливості, але в результаті цей тиск етеронів призводить до того, що і у гравітаційному "притягання" діє оцей закон обернених квадратів. але ніякого притягання не існує. речовина не притягується, і різні за знаком заряди не притягуються - існує лише відштовхування. і це відштовхування приводить до зближення різних за знаком зарядів і зближення речовини між собою.

Це залежить , звідки ви "міряєте"
я ж конкретно написав - в усіх трьох системах відліку...
як то кажуть: "ти мені зуб не заговарюй" :)
раніше було, коли з кмв сперечалися я там малюнки малював, свою відповідь на ці питання давав. Можеш покопатися.
Я хочу побачити ВАШІ графіки ходу трьох годинників у трьох системах відліку.

Перегляд дописуPavlo_Taiko (14.07.2015 – 21:52) писав:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

Перегляд дописуPavlo_Taiko (13.07.2015 – 23:07) писав:

Так електромагнітна хвиля це ж фотон. Він собі летить та й по тому. Йому не треба середовище.
то фотон квант? чому його швидкість не залежить від джерела і завжди константа?
1) так 2) його швидкість залежить від середовища, але для вакууму - так, завжди константа
тут суть суперечки в тому, що я не визнаю корпускулярно-хвильовий дуалізм. квант може мати обертання, чи може вібрацію, не знаю, але квант не може бути хвилею! бо хвиля - це естафета, це передача енергії від одного кванта іншому.
а твердження що фотон - квант, але рухається як хвиля - притирічне твердження, чи як сказати...
тому мова така - фотон або квант, або хвиля. одне з двох, а не два відразу.
І моя відповідь - фотон з нульовою масою існує, і я ось тут на форумі його називаю етероном. квант середовища етеру. і він має спін.
фотон - збуджений стан етерону, коли етерон переносить хвилю. має енергію більшу від етерону в спокої, і займає об'єм більший від етерону в спокої, і тому має масу. Етерон може не тільки переносити хвилі, а ще й утворювати інші кванти, коли має енергію більшу від етерона в спокої, і якісь інші властивості, яких я не шарю. А маса - то характеристика що прямо залежить від того, наскільки більший об'єм займає етерон з більшою енергією від етерона в спокої.

Це я з Сивим Котом хотів посперечатися про його версію ефіру:

Перегляд дописуСивий кіт (13.07.2015 – 22:47) писав:

І молекули ефіру не мають спіну. Атоми і молекули ефіру не квантові об'єкти. З їх допомогою утворюються квантові об'єкти.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 17.07.2015 – 07:29

• 0

#4286 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 18.07.2015 – 05:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (17.07.2015 – 07:50) писав:

це якщо ми прикладемо силу і витратимо енергію  на деформацію об'єкта.
якщо ж розміри об'єкта змінюються лише в системі відліку, що прискорюється відносно об'єкта - то ні.
тобто якщо розміри об'єкта змінюються через збільшення швидкості потоку етеру - то ні, термодинамічні характеристики не змінюються, як не змінюються розміри в системі відліку цього об'єкта.
Е ні, отут ваший ефір, дає ще один страшний збій. Яка різниця яким чином ми змінемо відстані у Кристалічній Граткі? Я вам що говорив про причину? - Ні.  Змінються відстані, - зміниться Потенціал, Електричний Струм - то відчує, а відовідно то відчує і Магнітне Поле, яке Струм створює.

якщо говорити про етер, то не можна не чіпати квантову фізику. це в СТО у часопростору "є" просто собі такі дивні властивості без причини, і без квантовою фізики. Якщо ж нам потрібні причини - без квантової фізики не обійтись.
Немає сенсу спростовувати Квантовою Механікою те, що протиріче навіть Класичній, і не підтверджує дослідів.  - Принцип, найлінивішої дії.

оця теорія етеру не протиріче закону обернених квадратів, то Я не шарю.
ну от поміркую дещо - етерон тисне на сусідні етерони. відштовхує їх. ну і сила його тиску зменшується з відстанню згідно оцього закону.  а ціх етеронів  дофіга і більша кількість. прорахувати кожен не має ніякої можливості, але в результаті цей тиск етеронів призводить до того, що і у гравітаційному "притягання" діє оцей закон обернених квадратів. але ніякого притягання не існує. речовина не притягується, і різні за знаком заряди не притягуються - існує лише відштовхування. і це відштовхування приводить до зближення різних за знаком зарядів і зближення речовини між собою.
Ми про це і говоримо. Ну так,‌сила цього тиску зменшується з відстанню, відповідно тінь зменшується, відповідно - протиріче Закону Обернених Квадратів, бо на більші тіла, діятиме менша сила при Граві-взаємодії з меншими.

я ж конкретно написав - в усіх трьох системах відліку...
як то кажуть: "ти мені зуб не заговарюй" :)
раніше було, коли з кмв сперечалися я там малюнки малював, свою відповідь на ці питання давав. Можеш покопатися.
Я хочу побачити ВАШІ графіки ходу трьох годинників у трьох системах відліку.
Зображення;
Відносно "нерухомого спостерігача А" . І ще, мінімум шість отаких графіків.
Якщо, десь-щось невірно, поправляйте

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 18.07.2015 – 05:49

• 0

#4287 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 18.07.2015 – 07:08

Перегляд дописуфростыш_дурак (18.07.2015 – 05:48) писав:

Е ні, отут ваший ефір, дає ще один страшний збій. Яка різниця яким чином ми змінемо відстані у Кристалічній Граткі? Я вам що говорив про причину? - Ні. Змінються відстані, - зміниться Потенціал, Електричний Струм - то відчує, а відовідно то відчує і Магнітне Поле, яке Струм створює.
ну от зараз забудемо про ефір.
по теорії відносності.
є природній магніт, прив'язано до нього система відліку СВм. повз нього пролітає котушка і система відліку СВк.
в котушці вникає ЕРС, але зараз не про це.
в СВм розміри магніту і параметри магнітного поля виміряні і записані.
в СВк теж записали розміри магніту і параметри магнітного поля - і ці дані відрізняються від даних записаних в СВм.
правда ж? ну і в чому питання? чим відрізняється ця ситуація при введені поняття етеру? тим що потік етеру впливає на засоби вимірювання - і тому розміри магніту і параметри магнітного поля міряють такими як міряють.

Зображення;
Відносно "нерухомого спостерігача А" . І ще, мінімум шість отаких графіків.
Якщо, десь-щось невірно, поправляйте
нема картинки

Ми про це і говоримо. Ну так,‌сила цього тиску зменшується з відстанню, відповідно тінь зменшується, відповідно - протиріче Закону Обернених Квадратів, бо на більші тіла, діятиме менша сила при Граві-взаємодії з меншими.
гаразд, припустимо. ну а без етеру як? де та сила граві-взаємодії? звідкіля вона береться і що є її причиною? звідкіля береться енергія, що затрачається на застосування цієї сили? ну і як це узгоджується з законом обернених квадратів?
чи тойво - кривизна простору та сила? замість конкретної причини гравітації нам пропонують якийсь ізврат про кривизну простору, як тобі це?
  • 0

#4288 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 18.07.2015 – 08:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.07.2015 – 07:08) писав:

ну от зараз забудемо про ефір.
по теорії відносності.
є природній магніт, прив'язано до нього система відліку СВм.  повз нього пролітає котушка і система відліку СВк.
в котушці вникає ЕРС, але зараз не про це.
в СВм розміри магніту і параметри магнітного поля виміряні і записані.
в СВк теж записали розміри магніту і параметри магнітного поля - і ці дані відрізняються від даних записаних в СВм.
правда ж? ну і в чому питання? чим відрізняється ця ситуація при введені поняття етеру? тим що потік етеру впливає на засоби вимірювання - і тому розміри магніту і параметри магнітного поля міряють такими як міряють.

О Святі Теореми Нь'йотер!!! Та тим відрізняється, що у випадку СТВ, простір-час ІЗОТРОПНИЙ ,‌а випадку вашого ефіру - АНІЗОТРОПНИЙ.
Покрутили провідник в просторі, зупинили (почекали трохи, не забуваючи про дідуся Вь'їхерта і його потенціал), поміряли поле - ТЕ‌ САМЕ. Прокрутили ще на 50_градусів, відносно чогось - там, зупинили, поміряли поле - ТАКЕ‌ САМЕ.  А тепер Етер:
- " Васюююююююю. Який курс, матір твою під гамма-промінь!?
- " Е-е-еее. 80 градусів 17 мінут 30 секудн в сторону Ета-Лебідя він нашого попереднього курсу на СiБieС-941!! Пане Капітан!"
- " Щоб припливні сили тебе розірвали! Щоб тебе космічні пірати кастрували! Тут потік ефіру, має напрям на Тау-Кита а не на нашу Сигму!!! "
- "Пане капітане! Вибачте будь-ласка, я помилився, зара-же виправлю курс!"
- "Космічна тьотя Мотя, тебе простить! Міняй курс бо викину за борт!"  
- "Так-точно, міняю!"
- "Капітане, у нас попереду, в 10-ти парсеках якись об'єкт із потужним граві-полем!"
- "Капітане що нам робити!?"  
- " АААААААААААаа! Карамба! Полундра! Наш курс пересікає нейтронна зірка що рух. зі шв. 1/10-та! Рятуйся,  хто може! Покинути корабель!!!"
АХхахаааааааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххааааааааааааааааааааааааххххххххха. Потоки Ефіру - то не жарти. Ой. я не можу, пардон.  

нема картинки
Як немає! А грахвік Я ото нащо молював? З нього видно, де буде сповільнення часу коли ми дивитимемось із точка А, на т. Бе і Це, НЕ забуваєем, що ІСВ в СТВ - Еквівалентні в плані МЕХАНІЧНИЙ‌ І‌ ЕЛЕТРОМАГНІТИХ ВЗАЄМОДІЙ, (крім сили Гравітації і т.д. ).  То нащо малювати іще 6 таких графіків???

гаразд, припустимо. ну а без етеру як? де та сила граві-взаємодії?  звідкіля вона береться і що є її причиною? звідкіля береться енергія, що затрачається на застосування цієї сили? ну і як це узгоджується з законом обернених квадратів?
чи тойво - кривизна простору та сила? замість конкретної причини гравітації нам пропонують якийсь ізврат про кривизну простору, як тобі це?
Та не пояснює СТВ звідки береться Гравітація чи ЕМ-поле. Для цього є ЗТВ, і Квантова Електродинаміка, НАБАГАТО складніші (для мене особисто), вчення про Навколишній Світ.
Енергія - то просто число! То деяка математична абстракція, говорять  , - "щоб ми не робили з чимось там, це число не повинно змінюватись для отого, чогось" , якось так, і усьо, куди ви його до етеру "ліпите"?
Не пояснює , отого обрернено-пропорційного відносно квадрату відстані, спадання сили, теорія ефіру, бо вона - відстійна . - нмсд :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 18.07.2015 – 08:41

• 0

#4289 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 18.07.2015 – 11:34

Перегляд дописуфростыш_дурак (18.07.2015 – 08:36) писав:

Як немає! А грахвік Я ото нащо молював? З нього видно, де буде сповільнення часу коли ми дивитимемось із точка А, на т. Бе і Це, НЕ забуваєем, що ІСВ в СТВ - Еквівалентні в плані МЕХАНІЧНИЙ‌ І‌ ЕЛЕТРОМАГНІТИХ ВЗАЄМОДІЙ, (крім сили Гравітації і т.д. ). То нащо малювати іще 6 таких графіків???
хз де ти малював, а на форумі картинки не видно

Перегляд дописуфростыш_дурак (18.07.2015 – 08:36) писав:

Та не пояснює СТВ звідки береться Гравітація чи ЕМ-поле. Для цього є ЗТВ....
на зараз питання про ЗТВ - як ЗТВ пояснює гравітацію?
  • 0

#4290 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 13:22

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.07.2015 – 11:34) писав:

хз де ти малював, а на форумі картинки не видно

"Прикріпив до повідомлення"

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.07.2015 – 11:34) писав:

на зараз питання про ЗТВ - як ЗТВ пояснює гравітацію?
:) Хух, таки з Етером розібрались - не вірна теорія, правда ж?  
Як пояснює Гравітацію ЗТВ? Просто (і в одночас, дуже складно для мене), в ЗТВ, взагалі нема Гравітації, а є маса/енергія що впливають на геометрію простору-часу, і навпаки. Згідно із отаким красивим рівнянням:

Зліва геометрія, справа матерія/енергія , шв. Світла = 1 .  Тільки от. накарякати це рівняння, значно простіше, ніж його розв'язати... :( . Але , по ідеї , воно повинно бути "найпростішим із" :) .

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  fig_SR_2011.jpg   26.41К   0 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 19.07.2015 – 13:26

• 0

#4291 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 15:20

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.07.2015 – 13:22) писав:

:) Хух, таки з Етером розібрались - не вірна теорія, правда ж?
неправда. ЗТВ невірна теорія. а з етером все гаразд. :)

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.07.2015 – 13:22) писав:

Як пояснює Гравітацію ЗТВ? Просто (і в одночас, дуже складно для мене), в ЗТВ, взагалі нема Гравітації, а є маса/енергія що впливають на геометрію простору-часу, і навпаки. Згідно із отаким красивим рівнянням:

дуже просто і дуже складно в одночас, магія і містика і нічого не ясно. Маса 1 летить собі по інерції по прямій лінії. Маса 2 змінює геометрію простору так, що для Маси 1 її пряма лінія стає кривою. крива геометрія. Для мене це однаково, що атлант на плечах небо тримає.
Натомість з етером все просто і ясно - система прагне найменшої енергоємності, а енергоємність системи буде менша тоді, коли маса займатиме менший об'єм і матиме меншу поверхню. існує безліч хаотичних сил тиску етеронів, але діють ті сили, які призводять до меншої енергоємності - виконується робота, витрачається енергія, енергоємність системи зменшується. як бульбашка води в невагомості виштовхує з себе повітряні кульки, так етер виштовхує з себе речовину. ось тут все просто і ясно і без магії-містики, а головне - без кривої геометрії!!!

по малюнку.
мені завжди важко розібратися з твоїми малюнками. і ці малюнки теж не дають відповіді на поставлене питання.
а головне питання - котрий з годинників відстає.
Нам треба розглянути два годинники, два секундоміри. назву їх См1 і См2
коли ми знаходимося в точці См1, то ми бачимо поряд годинник См1, бачимо годинник См2 що спочатку віддаляється, а потім наближається. Якщо Лоренцового перетворення часопростору не існує, то ми повинні побачити, що годинник См2 спочатку йде помаліше годинника См1, і відстає, а потім годинник См2 йде швидше годинника См1 і наздоганяє його, і при зустрічі час годинників См1 і См2 однаковий. Бо ефект Доплера.
Якщо ж існує Лоренцове перетворення, то: спостерігаючи з точки См1 ми бачимо що годинник См2 відстає ще більше ніж у попередньому випадку - адже годинник См2 рухається і через швидкість його час сповільнений. Тому відставання подвоюється - сповільнення від швидкості + ефект Доплера. Потім годинник См2 наближається - Знаходячись в точці См1 за ефектом Доплера ми маємо бачити що годинник См2 спішить і наздоганяє годнник См1.
Але через швидкість годинника См2 його час сповільнено, і тому годинник См2 не спішить - і коли зустрічається з годинником См1, то відстає від нього.
Такі справи.
А от тепер те ж саме з точки См2 !!!!
А з точки зору См2 тепер уже годинник См1 то віддаляється, то потім наближається, тепер уже годинник См2 має швидкість і тому його час сповільнено, і тому саме годинник См2 має відставати!
Так хто ж з них відстає? Ось це питання так і не вирішено й досі уже 215 сторінок.
І тому моя відповідь така, що фокус Лоренцового перетворення часопростору полягає в етері, і відстає той, хто рухається швидше відносно етеру.
  • 0

#4292 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 16:42

малюнок

хреновй движок форума. фігня з картинками

напишіть хтось інший, щоб я міг наступне повідомлення окремо написати

проба

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 19.07.2015 – 16:16

• 0

#4293 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 19:41

тут суть суперечки в тому, що я не визнаю корпускулярно-хвильовий дуалізм. квант може мати обертання, чи може вібрацію, не знаю, але квант не може бути хвилею!
Що, навіть електрон?
  • 0

#4294 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 19:58

Перегляд дописуPavlo_Taiko (19.07.2015 – 19:41) писав:

Що, навіть електрон?
так. електрон не хвиля. хвиля може бути лише передача енергії між електронами в середовищі електронів. але у нас немає середовища електронів, і не має передачі хвиль електронами. є електричний струм і є бета-випромінювання.

спробую картнку

Прикріплені файли

• 0

#4295 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 19.07.2015 – 20:36

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.07.2015 – 19:58) писав:

так. електрон не хвиля
Тоді чому ми спостерігаємо інтерференцію електрона?

• 0

#4296 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.07.2015 – 19:52

Перегляд дописуСивий кіт (11.07.2015 – 23:07) писав:

Гаяти час на тих хто вдає, що не розуміє суті явища нехочу.
Для утворення стоячоі хвилі в Квантовій частинці необхідно щоб там було як мінімум два об'єкти: генератор хвилі і відбивач хвилі. Вони повинні бути або жорстко зв'язані між собою, що неможливо, або мати велику масу щоб хвиля їх не розштовхнула. Це також неможливо.Тому наявність в квантовій частинці або пов'язаної з нею стоячої хвилі неможливо.Стояча хвиля може бути тільки обмежена з обох боків генератором і відбивачем. Якщо за ними і існує хвиля то вона уже не стояча , а біжна. Тому для хвилі нерухомої в даній системі відліку частинці слід шукати інше пояснення.
Частинка може бути нерухомою якщо її біжна хфиля біжить по замкнутій траекторії, наприклад по колу. В системах відліку в яких дана частинка рухається її хвиля біжить по циклоіді. підкреслюю по циклодії біжить хвиля а сама частинка рухається по прямій.
  • 0

#4297 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 21.07.2015 – 20:06

О, чудово, ти повернувся. Я був би вдячним, якби ти звернув увагу на питання, які я тобі задавав.

Нагадаю:

Перегляд дописуPavlo_Taiko (12.07.2015 – 00:22) писав:

звідки відомо, що вони існують? Які з явищ, що не може пояснити сучасна фізика, пояснюють такі "атоми ефіру"? Як вони взаємодіють з речовиною?

• 0

#4298 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.07.2015 – 20:34

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.07.2015 – 20:06) писав:

О, чудово, ти повернувся. Я був би вдячним, якби ти звернув увагу на питання, які я тобі задавав.

Нагадаю:
носії електричного заряду рухаються повільно, а струм тече зі швидкістю світла. Як це пояснити? Струм кількість заряду, що проходить через поперечний переріз . заряди в речовині дискретні як існує постійний струм?
  • 0

#4299 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6651 повідомлень

Відправлено 21.07.2015 – 20:49

Перегляд дописуСивий кіт (21.07.2015 – 20:34) писав:

носії електричного заряду рухаються повільно, а струм тече зі швидкістю світла. Як це пояснити? Струм кількість заряду, що проходить через поперечний переріз . заряди в речовині дискретні як існує постійний струм?
електро рушійна сила ЕРС. один другого підганяє. типу електрон рукою торкнув сусіднього електрона щоб той зробив крок, і сам зробив крок. торкнути рукою сусіда швидше, ніж пройти всю відстань.
  • 0

#4300 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.07.2015 – 21:19

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.07.2015 – 20:49) писав:

електро рушійна сила ЕРС. один другого підганяє. типу електрон рукою торкнув сусіднього електрона щоб той зробив крок, і сам зробив крок. торкнути рукою сусіда швидше, ніж пройти всю відстань.
Хай електрон на один крок за трачує час t. Потрібно пройти відстань в N кроків. На це знадобиться Nt часу і немає значення хто робить ті кроки, один електрон чи кожний новий за поштовхо попереднього

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 21.07.2015 – 21:19

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних