Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія


Повідомлень в темі: 4451

#4261 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 13.07.2015 – 23:07

 Сивий кіт (12.07.2015 – 18:15) писав:

Атоми ефіру немають спіну.Це точкові об'єкти. Неполяризовані молекули ефіру тежт точкові обєкти. Поляризовані молекули _ електричні диполі в яких неможе змінюватися заряд диполя, змінюється плече диполя. Ефір не речовина, а особливе середовище в якому поширюються електромагнітні хвилі.
Так електромагнітна хвиля це ж фотон. Він собі летить та й по тому. Йому не треба середовище.
Все ще чекаю на відповідей на мої питання.

"звідки відомо, що вони існують? Які з явищ, що не може пояснити сучасна фізика, пояснюють такі "атоми ефіру"? Як вони взаємодіють з речовиною?"

А також, якщо спін нульовий, тобто цілий, то ми маємо бозон, а отже це поле, про що я власне і питав до цього.
 • 0

#4262 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 14.07.2015 – 00:05

 Хмурий Князь Вітольд (13.07.2015 – 11:24) писав:

ота сила протидії, що рівна сила дії - то тиск етерону на сусідній етерон в напрямку протилежному від об'єкту. в одному напрямку етерон тисне на об'єкт, в іншому напрямку тисне на сусідній етерон, і ці сили рівні. ніякого порушення третього закону Нютона.
об'єкт на об'єкт не діє.
Це без етеру є самі по собі поняття маси, інерції, гравітації - вони просто є без причини, і в гравітації нібито об'єкт притягує об'єкт.
Етер дає пояснення чому існують ці поняття, етер є їх причиною, і в гравітації вже немає притягання, і об'єкт не притягує інший об'єкт, і не діє на нього силою - а силою на об'єкти діє середовище етер. намалюю, те що ти просиш,

ось щось намалював.
тут стрілки - сила тиску етеру в напрямках, що протилежні зближенню об'єктів.
сірим кольором - сили які зникли зі зменшенням відстані. тобто зі зближенням об'єктів зникають сили, які опираються зближенню об'єктів.
тобто тут треба спочатку дивитись на те що внизу, а потім на те що зверху.
на об'єкт діє сила тиску етеру з усіх боків, але чим ближче до іншого об'єкта, тим більш він затіняє сили, що діють з іншого боку - ці сили зникають, і виходить, що з іншого боку сили більші.
а сила дії рівна силі протидії ще раз повторюю - сила тиску етерону на малий об'єкт вліво рівна силі тиску етерону на сусідній етерон вправо.
зліва від малого об'єкту сила дії етерону на об'єкт  вправо рівна силі дії етерону на сусідній етерон зліва. але сили тиску цих різних етеронів на об'єкт різні - сила тиску етерону зправа від малого об'єкту більша ніж сила тиску етерону зліва від малого об'єкту. відбудеться зблження, якщо звісно ця різниця сил не зкомпенсована іншими силами, в тому числі і відцентровою силою, яка спричинена інерційним потоком етеронів крізь об'єкт.

Скажи будь-ласка, чому існують перетворення Лоренца? Що є причиною того, що з речовиною відбувається така чудасія?

блін, спеціально перелогінвся, а всеодно не пройшло, повідомлення під'єдналося до попереднього


чому досі не побачили? швидкість світла ж не залежить від швидкості випромінювача, чи не так? і від швидкості приймача? чи  не так?
навіть якщо люди спеціально організують випромінювач і кілька приймачів з різними швидкостями , все одно в усіх системах відліку швидкість одного і того ж світла буде однакова. чому так? відповідь на це давно дана - тому що з приймачами відбуваються перетворення Лоренца, і тому вони завжди наміряють однакову швидкість. Але чому ці перетворення Лоренца відбуваються? на це питання відповідь - етер.


З Приводу немає причини , ви погарячкували, до-прикладу, Квантова Фізика, пояснює причину майже всіх явищ, але , нажаль  - Гравітація поки-що не є зрозумілою в термінах Квантової Фізики.
Перетворення Лоренца , - насправді не існують :), це всього лиш абстрактний , математичний запис, даяких дуже цікавих спостережуваних наслідків того що в Природі, так-званий Час і так-званий Простір, не є чимось , абсолютно відгородженим один-від-одного,  , як вважалось раніше - більше того є абсолютними, фундаментальними (такими від яких можна все відраховувати) і однаковими для всіх випадків життя. До-прикладу:
Раніши гадали , що якщо поглянути на свій годинник, а тоді на такий самий годинник на поїзді що рухається повз вас, то і той, і інший, одночасно, покажуть одне і те саме положення стрілочки, і  якщо поглянути через квантово_заплутаний_телескоп :)  на такий самий годинник біля Ета-Лебедя, він  синхронно з отими двома , зробить те саме, але на практиці, це виявилось не справедливим. Оті стрибки стрілочки - відносні, відносно :) різних систем відліку.

Швидкість Світла: то ви вірно говорите що не залежить, але прийміть до уваги що світло вважаєть таким, що може легко розповсюджуватись в прострі-часі  без будь-якого середовища, якщо ви припишите Світлу середовище, без якого воно не можу розповсюджуватися, то ви автоматично пов’яжете якийсь там кусочок того середовища із системою відліку а Світло , тим часом , не зможе вийти за рамки властивостей того середовища (Етеру) - відповідно швидкість Світла буде змінюватися у відповідності до зміни ІСВ. Принцип дідуся Маха.
ܝ
Тепер Малюночок, і т.з. Закон Зворотніх Квадратиків: я чесно ,‌не розумію , як Граві-сила буде однаковою у вашому випадку, "тіні" ж будуть різні? А дід Н’ютон писав що сила повинна бути однакова, пропорційна масам і обернено пропорційна квадратику відстані між. http://s25.postimg.org/9jzsv3wuj/post_thumb.jpg

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 14.07.2015 – 00:11

 • 0

#4263 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2015 – 08:20

 Pavlo_Taiko (13.07.2015 – 23:07) писав:

Так електромагнітна хвиля це ж фотон. Він собі летить та й по тому. Йому не треба середовище.
то фотон квант? чому його швидкість не залежить від джерела і завжди константа?

 Сивий кіт (13.07.2015 – 22:47) писав:

І молекули ефіру не мають спіну. Атоми і молекули ефіру не квантові об'єкти. З їх допомогою утворюються квантові об'єкти.
а фотони спін мають? як відбувається поляризація світла в магнітному полі? що є магнітне поле?

А загалом - почитайте краще що я пишу.

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 00:05) писав:

Перетворення Лоренца , - насправді не існують :), це всього лиш абстрактний , математичний запис, даяких дуже цікавих спостережуваних наслідків того що в Природі, так-званий Час і так-званий Простір, не є чимось , абсолютно відгородженим один-від-одного, , як вважалось раніше...
спостерігається завжди однакова швидкість світла в різних ІСВ? От для того, щоб швидкість світла завжди була константою, з речовиною відбуваються перетворення Лоренца. І це відбувається через потік етеронів через речовину. етерони в речовині в середньому рухаються швидше, ніж швидкість об'єкту в системі відліку прив'язаній до середовища етеру. етерони рухаються зі звичайною швидкістю між молекулами, але телепортуються через молекули. ну там складно... і от швидкість руху етеронів через речовину змінює його розміри і відчуття часу. змінює так, що швидкість світла - завжди константа.

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 00:05) писав:

Швидкість Світла: то ви вірно говорите що не залежить, але прийміть до уваги що світло вважаєть таким, що може легко розповсюджуватись в прострі-часі без будь-якого середовища, якщо ви припишите Світлу середовище, без якого воно не можу розповсюджуватися, то ви автоматично пов’яжете якийсь там кусочок того середовища із системою відліку а Світло , тим часом , не зможе вийти за рамки властивостей того середовища (Етеру) - відповідно швидкість Світла буде змінюватися у відповідності до зміни ІСВ. Принцип дідуся Маха.
вважається, що розповсюджується без середовища, але властивості його саме такі, як властивості хвилі в середовищі - значить неправильно вважається! Автоматично пов'язую середовище з системою відліку? гаразд. І вкотре скажу, що швидкість світла то змінюється зі зміною ІСВ, але інструменти вимірювання швидкості світла піддаються впливу перетворень Лоренца і тому в будь-якій системі відліку виміряють ту ж саму швидкість світла.

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 00:05) писав:

ܝ
Тепер Малюночок, і т.з. Закон Зворотніх Квадратиків: я чесно ,‌не розумію , як Граві-сила буде однаковою у вашому випадку, "тіні" ж будуть різні? А дід Н’ютон писав що сила повинна бути однакова, пропорційна масам і обернено пропорційна квадратику відстані між.
Зображення
от незнаю. тут ще фокуси з тим, як утворюється g кожного з об'єктів. вони ж різні. отож оці різні тіні роблять для об'єктів різні g Тіні зменшуються з відстанню, g теж зменшуються з відстанню. така відповідь тебе задовольняє?
 • 0

#4264 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 14.07.2015 – 10:28

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

то фотон квант?  чому його швидкість не залежить від джерела і завжди константа?

Фотончик є квантом ЕМ-випромінювання (ЕМ-випромінювання, випромінюється кусочками а континуально, як говорив дід Планк.), нажаль , взяти і "зупинити" Фотон, і сказати що Електричне поле "складається" із Фотонів, ми не можемо, бо у Фотона не виявлено маси спокою. якщо вона і є , то вона ДУЖЕ‌ МАЛЕНЬКА..

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

а фотони спін мають? як відбувається поляризація світла в магнітному полі? що є магнітне поле?
фотони мають щось схоже на Спін, так-як вони , без_масові. Поляризація Світла - в основному описується в термінах Класичної Електродинаміки, то те яким чином оті вектори Є і Бе , хитаються по відношенню до напрямку розповсюдження хвильки. Магнітне поле, якщо мій мозок не "глюче" то є калібруванням до ЕМ-го , здається. Коротше кажучи ,‌ то "складова" ЕМ-поля, квантами ЕМ-поля є Віртуальні Фотони :)

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

спостерігається завжди однакова швидкість світла в різних ІСВ?  От для того, щоб швидкість світла завжди була константою, з речовиною відбуваються перетворення Лоренца. І це відбувається через потік етеронів через речовину. етерони в речовині в середньому рухаються швидше, ніж швидкість об'єкту в системі відліку прив'язаній до середовища етеру. етерони рухаються зі звичайною швидкістю між молекулами, але телепортуються через молекули. ну там складно... і от швидкість руху етеронів через речовину змінює його розміри і відчуття часу. змінює так, що швидкість світла - завжди константа.

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

вважається, що розповсюджується без середовища, але властивості його саме такі, як властивості хвилі в середовищі - значить неправильно вважається! Автоматично пов'язую середовище з системою відліку? гаразд. І вкотре скажу, що швидкість світла то змінюється зі зміною ІСВ, але інструменти вимірювання швидкості світла піддаються впливу перетворень Лоренца і тому в будь-якій системі відліку виміряють ту ж саму швидкість світла.

Ну, от стоіть Інетерферометр закутий, до поверхні п. Земля, п. Земля несеться через етер, Інтерферометр жеж не "уносять в п’янящую сінюю даль" потоки етеру? - Ні , не виносять, пускаєм побігайчика, міряєм шв. свтла - вуаля прибл. 299 792 458 м/с , якби світло залежало від ефіру, швидкість би змінилась в ту ,‌чи іншу сторону.

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

от незнаю. тут ще фокуси з тим, як утворюється g кожного з об'єктів. вони ж різні. отож оці різні тіні роблять для об'єктів різні g Тіні зменшуються з відстанню, g теж зменшуються з відстанню. така відповідь тебе задовольняє?


Отут я ваше уявлення про теорію етеру і не розумію, сили ж то повинна бути однакова, а вона виходить - різна.
Зображення
 • 0

#4265 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 14.07.2015 – 11:18

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 10:28) писав:

Отут я ваше уявлення про теорію етеру і не розумію, сили ж то повинна бути однакова, а вона виходить - різна.
Зображення
яка сила повинна бути однакова? точніше які дві сили?
сила, що діє зліва на великий об'єкт повинна бути рівна силі, що діє з правого боку на малий об'єкт? F1=m2g1 = F2=m1g2 ? Так чи що?

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 10:28) писав:

Фотончик є квантом ЕМ-випромінювання (ЕМ-випромінювання, випромінюється кусочками а континуально, як говорив дід Планк.), нажаль , взяти і "зупинити" Фотон, і сказати що Електричне поле "складається" із Фотонів, ми не можемо, бо у Фотона не виявлено маси спокою. якщо вона і є , то вона ДУЖЕ‌ МАЛЕНЬКА.. фотони мають щось схоже на Спін, так-як вони , без_масові. Поляризація Світла - в основному описується в термінах Класичної Електродинаміки, то те яким чином оті вектори Є і Бе , хитаються по відношенню до напрямку розповсюдження хвильки. Магнітне поле, якщо мій мозок не "глюче" то є калібруванням до ЕМ-го , здається. Коротше кажучи ,‌ то "складова" ЕМ-поля, квантами ЕМ-поля є Віртуальні Фотони :)
це були питання не до тебе, а до прихильників "іншого" ефіру :)
чому у фотона не виявлено маси спокою, і чи є вона дуже маленька? тут якраз і полягає сама суть - що таке маса? Маса - це явище, коли етерон займає об'єм більше середнього. коли навколо етерони займають свій певний об'єм, етерон що переносить хвилю має більше енергії і займає більший об'єм - з цього і випливає його маса. і етерон має конкретний спін, і магнітне поле впорядковує напрям спінів етеронів, і тому поляризує світло.

ну от наприклад така цтата:
Прихований текст

 фростыш_дурак (14.07.2015 – 10:28) писав:

Ну, от стоіть Інетерферометр закутий, до поверхні п. Земля, п. Земля несеться через етер, Інтерферометр жеж не "уносять в п’янящую сінюю даль" потоки етеру? - Ні , не виносять, пускаєм побігайчика, міряєм шв. свтла - вуаля прибл. 299 792 458 м/с , якби світло залежало від ефіру, швидкість би змінилась в ту ,‌чи іншу сторону.
але розміри інтерферометру змінюються потоком ефіру. літом потік ефіру один, розміри одні, його відкалібрували, поміряли зимою - результат тойже. бо розміри плечей інтерферометра зминилися.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 14.07.2015 – 11:20

 • 0

#4266 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 14.07.2015 – 21:52

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 08:20) писав:

то фотон квант? чому його швидкість не залежить від джерела і завжди константа?
1) так 2) його швидкість залежить від середовища, але для вакууму - так, завжди константа

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 11:18) писав:

чому у фотона не виявлено маси спокою, і чи є вона дуже маленька? тут якраз і полягає сама суть - що таке маса?
1) Звідки ми знаємо? Тому що він рухається зі швидкістю світла. Згідно СТО аби розігнати масову частинку до швидкості світла потрібна нескінченна енергія. Чому ж його маса нульова? Ну тут слід розібратися з полем Гіґґса.
2) Гарне питання. Якщо ми про природу явища. Для цього слід знати що таке гравітація.
 • 1

#4267 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 15.07.2015 – 01:37

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 11:18) писав:

яка сила повинна бути однакова? точніше які дві сили?
сила, що діє зліва на великий об'єкт повинна бути рівна силі, що діє з правого боку на малий об'єкт? F1=m2g1 = F2=m1g2 ? Так чи що?

, бо ви говорите про Класичний Закон Н’ютона, а на малюнку позначив, лишe "етерну" взаємодію. Хоча,‌я думаю ви мали на увазі різні Поля, як свторюють, до-прикладу Яблуко і п. Земля., при взаємодії один-на-одного.  Ну то, добре.  звернемося знову до яблука і багатостраждальної п. Земля. Сила яка діє на Яблуко збоку п. Земля і на п. Земля, збоку яблука - однаковісінька із точністю до 10Е-12, відповідноЯкось так,‌якщо щось не вірно, виправляйте.
У випадку ж Етеру. сила буде різна, бо "тінь" від більшого об'єкта, буде займати більшу площу на меншому об'єкті, ніж навпаки.

 Хмурий Князь Вітольд (14.07.2015 – 11:18) писав:

це були питання не до тебе, а до прихильників "іншого" ефіру :)
чому у фотона не виявлено маси спокою, і чи є вона дуже маленька? тут  якраз і полягає сама суть - що таке маса? Маса - це явище, коли етерон займає об'єм більше середнього.  коли навколо етерони займають свій певний об'єм, етерон що переносить хвилю має більше енергії і займає більший об'єм - з цього і випливає його маса. і етерон має конкретний спін, і магнітне поле впорядковує напрям спінів етеронів, і тому поляризує світло.

ну от наприклад така цтата:
Прихований текст

але розміри інтерферометру змінюються потоком ефіру. літом потік ефіру один, розміри одні, його відкалібрували, поміряли зимою - результат тойже.  бо розміри плечей інтерферометра зминилися.


По-перше, людина яка писала цю статтю, привела багато непотрібних тез і формулок (з ціллю, на мою думку, заплутати читача..), щоб сказати лише одне - "Етер в Атмосфері п. Земля - стоїть на місці", саме із цього , цій людині і треба було починати статтю, а НЕ вести розмови про складання швидкостей для ЕМ-хвиль, а також певні, не дуже вдалі (з боку цієї людини) трактування дослідів по Електродинаміці.. . Пам'ятаєте я вам табличку приводив, там були такі слова "увлєкаємий ефір" - оце як раз він і є :) . П. Земля, тягне за собою кусок отого Ефіру, і тому швидкість Св. не змінюється, - але як видно із таблички, цей тип Етеру не пояснює БАГАЦЬКО речей які легко пояснює СТВ.,
По-друге, які саме розміри інтерферометра змінеться , позвдовжні? поперечні? об'єм?? :)
P.S. Доречі, я в своїх повідомленнях про Клас. Механіку, помилився щодо Джи яке не нульове в нульовому радіусі  , звичайно то не Джи ,‌а Потенціал не нульовий, а Джи - нульове, і ніхто не поправив :( .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 15.07.2015 – 01:40

 • 0

#4268 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2015 – 06:19

 Pavlo_Taiko (14.07.2015 – 21:52) писав:

1) так 2) його швидкість залежить від середовища, але для вакууму - так, завжди константа
а нічо, що перше з другим не дружить?

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 01:37) писав:

У випадку ж Етеру. сила буде різна, бо "тінь" від більшого об'єкта, буде займати більшу площу на меншому об'єкті, ніж навпаки.
на об'єкт з більшою масою діє більший тиск. з усіх сторін однаково. якщо ж з одного боку тінь - то з цього боку тиск менший на величину, що залежить від іншого об'єкту. а значить з іншого боку тиск більший на величину, що залежить від іншого об'єкта. ну і відстані.
на менший об'єкт з самого початку менший тиск, і якщо з одного боку тінь - то різниця тиску з правого боку і з лівого боку на малий об'єкт цілком може бути рівна різниці тиску з правого боку і з лівого боку на великий об'єкт. наприклад якщо на великий об'єкт тиск зліва 10, а з права тінь 2 - то значить 10-2=8. якщо на малий об'єкт тиск 2, а тінь 10 то 2-10=-8. векторно сили протилежні. типу так.

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 01:37) писав:

По-друге, які саме розміри інтерферометра змінеться , позвдовжні? поперечні? об'єм?? :)
змінюються розміри вздовж потоку етеру.
наприклад відкалібрувати інтерферометр в умовах коли потік етеру вздовж прямого плеча, потім повернути інтерферометр на 90 градусів - і його поперечне плече збільшиться, а пряме - зменьшиться.

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 01:37) писав:

Доречі, я в своїх повідомленнях про Клас. Механіку, помилився щодо Джи яке не нульове в нульовому радіусі , звичайно то не Джи ,‌а Потенціал не нульовий, а Джи - нульове, і ніхто не поправив :( .
бо ніхто не шарить :)
 • 0

#4269 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2015 – 08:08

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 06:19) писав:

наприклад якщо на великий об'єкт тиск зліва 10, а з права тінь 2 - то значить 10-2=8. якщо на малий об'єкт тиск 2, а тінь 10 то 2-10=-8. векторно сили протилежні. типу так.
ні, це в мене фігня получилась. значиця так.
1) великий об'єкт. з ліва на право сила 10. з права на ліво сила 10. з права тінь 2. сила з права на ліво 10-2=8. отож сила з ліва на право 10, з права на ліво 8. результат - сила з ліва на право 2.
2) малий об'єкт. з ліва на право сила 2. з права на ліво сила 2. з ліва тінь 10. з ліва на право сила 2-10=-8. тиск пішов у мінуса? з'явилося притягання? ні, вважаю не так. просто тінь від велкого об'єкта покриває більше ніж малий об'єкт, і на малий об'єкт припадає доля тіні, якщо тінь 10, то на малий об'єкт припадає доля тіні 2. інша тінь 8 іде далі шукати інші об'єкти :)
отож тінь від великого об'єкта на малий = 2 а не 10. і як був зліва тиск 2 і з права тиск 2, а тінь зліва 2, то тиск з ліва 2-2=0, а тиск з права 2.
отож сила з права на ліво на малий об'єкт = 2.
щось таке собі нафантазував, ги-ги :)
ну хто шарить, і кому це треба, той зробить розрахунки по всім правилам, по всім формулам.
 • 0

#4270 Pavlo_Taiko

  міністр по боротьбі з етикою та мораллю

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 2145 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:Київ

Відправлено 15.07.2015 – 08:21

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 06:19) писав:

а нічо, що перше з другим не дружить?
чому?
 • 0

#4271 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2015 – 08:50

 Pavlo_Taiko (15.07.2015 – 08:21) писав:

чому?
по твоєму, фотон - об'єкт що має масу і рухається. значить до фотона повинна бути прикладена сила F=ma щоб примусити його рухатися.
де у фотона процес прискорення? якщо фотон в стані спокою має нульову масу, то для його прискорення потрібна нульова сила. а значить при відсутності сил всі фотони відразу розганяються в усіх напрямках і відразу отримують певну масу, і після цього, щоб змінити траекторію фотона сила вже повинна бути не нульова - але яка сила змінює траекторію фотона на межі середовищ? яка сила змінює траекторію фотона в дзеркалі? і чому ця сила не може розігнати фотон швидше від максимальної швидкості?
теорія відносності не дає повних відповідей щодо властивостей світла - тут вона як релігія заявляє, що от такі властивості є, і все тут.

при створенні теорії відносності спочатку властивості світла не задовольняли вимог, що ставились до коливань в середовищі - бо спочатку не було перетворень Лоренца. Тому існування середовища заперечили. Але і при запереченому середовищі спостережувані властивості все одно привели до перетворень Лоренца - і ось тут би й повернутися до середовища - але ні блін, перетворення Лоренца ввели, а середовище - табу. От і входить тепер, що наука не здатна дати відповіді на питання, бо дотримується табу на середовище як релігійного догмату.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 15.07.2015 – 08:57

 • 0

#4272 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 15.07.2015 – 09:49

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 06:19) писав:

на об'єкт з більшою масою діє більший тиск. з усіх сторін однаково. якщо ж з одного боку тінь - то з цього боку тиск менший на величину, що залежить від іншого об'єкту. а значить з іншого боку тиск більший на величину, що залежить від іншого об'єкта. ну і відстані.
на менший об'єкт з самого початку менший тиск, і якщо з одного боку тінь - то різниця тиску з правого боку і з лівого боку на малий об'єкт цілком може бути рівна різниці тиску з правого боку і з лівого боку на великий об'єкт. наприклад якщо на великий об'єкт  тиск зліва 10, а з права тінь 2 - то значить 10-2=8.  якщо на малий об'єкт тиск 2, а тінь 10 то 2-10=-8. векторно сили протилежні. типу так.

Ну, можливо ви мали на увазі , силу 10 + 2 = 12, бо якщо 10 - 2 = 8 ,‌то той бідний об’єкт "попхне" в іншу сторону.. тобіш вліво, виходячи із наших малюнків. Буде те що ввів ще дядько Айнштайн - Антигравітація :) .

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 06:19) писав:

змінюються розміри вздовж потоку етеру.
наприклад відкалібрувати інтерферометр в умовах коли потік етеру вздовж прямого плеча, потім повернути інтерферометр на 90 градусів - і його поперечне плече збільшиться, а пряме - зменьшиться.
То я думаю, не має місце в спостережуваній точності, тому-що якби мало, то в залежності як ми б розмістили провідник із ел. струмом у просторі, залежало б його магнітне поле, яке доречі вимірюється ДУЖЕ‌ точно, наче відстань до с. Місяця - міліметром.

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 06:19) писав:

бо ніхто не шарить :)

Ну, не кожний полюбляє Фзику, так-само як не кожний полюбляє гоночні авто, і не кожному подобається сидіти днями за за вивченням різного роду цікавої інф. у Фізиці, але і не кожному подобаєть "ганяти" на машинах/мотоциклах/самокатках. Справа в тому, що Каламар і Катод, Фізику "шарять" , бо як я розумію,‌вони навчалися на спеціальностя де Фізика вивчалася дуже добре. Але вони не "дуже" читають цю тему   :) . А пан, Павло_Т. -  відмінник, із Фізики Атомного Ядра, не читає мої повідомлення, видно :) .

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 08:08) писав:

ні, це в мене фігня получилась. значиця так.
1) великий об'єкт. з ліва на право сила 10. з права на ліво сила 10. з права тінь 2. сила з права на ліво 10-2=8. отож сила з ліва на право 10, з права на ліво 8. результат - сила з ліва на право 2.
2) малий об'єкт. з ліва на право сила 2. з права на ліво сила 2.  з ліва тінь 10. з ліва на право сила 2-10=-8. тиск пішов у мінуса? з'явилося притягання? ні, вважаю не так. просто тінь від велкого об'єкта покриває більше ніж малий об'єкт, і на малий об'єкт припадає доля тіні,  якщо тінь 10, то на малий об'єкт припадає доля тіні 2. інша тінь 8 іде далі шукати інші об'єкти :)
отож тінь від великого об'єкта на малий = 2 а не 10. і як був зліва тиск 2 і з права тиск 2, а тінь зліва 2, то тиск з ліва 2-2=0, а тиск з права 2.
отож сила з права на ліво на малий об'єкт = 2.
щось таке собі нафантазував, ги-ги :)
ну хто шарить, і кому це треба,  той зробить розрахунки по всім правилам, по всім формулам.

От оце, я ж від вас і добиваюсь, справа в тому, що це можливо якщо "тінь", не спадатиме із відстанню.
Малюнки ж усе показують. Якщо тінь від великого об’єкту 10, поблизу нього, то на відстані де знаходиться малий об'єкт, вона буде 10/відстань, нехай дорівнює = 5. Біля малого об'єкта, тінь буде 2, на відстані до великого, 2/відстань = 1. Тінь величиною 5, покриє весь малий об’єкт, відповідно , сила притягання що діятиме на нього збоку великого = 2 . На великий об'єкт, збоку малого діятиме як видно звідси, сила притягання = 1. Відповідно, невідповідність.
 • 0

#4273 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2015 – 10:30

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 09:49) писав:

Ну, можливо ви мали на увазі , силу 10 + 2 = 12, бо якщо 10 - 2 = 8 ,‌то той бідний об’єкт "попхне" в іншу сторону.. тобіш вліво, виходячи із наших малюнків. Буде те що ввів ще дядько Айнштайн - Антигравітація :) .
та ні, фігня якась.
оці всі формули, якими рахують гравітацію - розумні дядьки їх вже вивели. от тими формулами і треба користуватися.
а антигравітації не повинно бути. речовина не повинна розштовхуватися на відстані більшій за займаний нею об'єм. якщо атом газу розштовхуються між собою і прагнуть зайняти більший об'єм - то це діло нам відоме. якщо ж в твердому тілі атоми зв'язані кристалічною решіткою - то ніякої антигравітації не вийде, тут потрібен інший підхід - наприклад якимись технічними засобами створити тиск етеру в потрібному напрямку, щоб етерони розштовхуючись між собою змусили рухатися об'єкт в заданому напрямку.

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 09:49) писав:

То я думаю, не має місце в спостережуваній точності, тому-що якби мало, то в залежності як ми б розмістили провідник із ел. струмом у просторі, залежало б його магнітне поле, яке доречі вимірюється ДУЖЕ‌ точно, наче відстань до с. Місяця - міліметром.
давай це розжуєм. уявимо котушку. провід намотаний спірально. на нього дамо постійний струм. вздовж котушки буде магнітне поле.
котушка може розміщуватися вздовж потоку етеру і поперек потоку етеру. як буде відрізнятися магнітне поле? зараз буду малювати.

хоча те ж саме буде з природнім магнітом - там кільцеві електричні струми в кожному атомі.

якими технічними засобами ми можемо виміряти величину потоку етеру?

зеленими стрілками - потік етеру. червоними стрілками - напрям спінів етеронів. етерони рухаються в магнітному полі, і поляризуються в магнітному полі - їх напрям спінів змінюється згідно магнітного поля, шикується в заданому порядку. а потім, з віддаленням від магнітного поля напрям спінів стає більш хаотичним. ніби як солдат виконує команду "струнко" - чим далі від старшини, тим більше "вільно" :)

Прикріплені файли


 • 0

#4274 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 15.07.2015 – 11:03

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 10:30) писав:

та ні, фігня якась.
оці всі формули, якими рахують гравітацію - розумні дядьки їх вже вивели. от тими формулами і треба користуватися.
а антигравітації не повинно бути.  речовина не повинна розштовхуватися на відстані більшій за займаний нею об'єм. якщо атом газу розштовхуються між собою і прагнуть зайняти більший об'єм - то це діло нам відоме.  якщо ж в твердому тілі атоми зв'язані кристалічною решіткою - то ніякої антигравітації не вийде, тут потрібен інший підхід - наприклад якимись технічними засобами створити тиск етеру в потрібному напрямку, щоб етерони розштовхуючись між собою змусили рухатися об'єкт в заданому напрямку.

Які формули? Закон Всесвітнього Тяжіння Н'ютона і спадання Граві-сили , обрено-пропорційно з відстанню, який виявилась ,‌неспроможною пояснити ота теорія Етеру, і "тіні"? Я з радістю послухаю,‌як "тінь " пояснить спадання сили, і її рівність - одночасно :)
З Антигравітацією, то як так, Айнштайн увів , скоріше від'ємну густину, тоді визнав - що то не вірно, але виявилось, що не так уже і невірно :) Якось так.  

 Хмурий Князь Вітольд (15.07.2015 – 10:30) писав:

давай це розжуєм. уявимо котушку. провід намотаний спірально.  на нього дамо постійний струм. вздовж котушки буде магнітне поле.
котушка може розміщуватися вздовж потоку етеру і поперек потоку етеру. як буде відрізнятися магнітне поле? зараз буду малювати.

хоча те ж саме буде з природнім магнітом - там кільцеві електричні струми в кожному атомі.

якими технічними засобами ми можемо виміряти величину потоку етеру?

зеленими стрілками - потік етеру. червоними стрілками - напрям спінів етеронів. етерони рухаються в магнітному полі, і поляризуються в магнітному полі - їх напрям спінів змінюється згідно магнітного поля, шикується в заданому порядку. а потім, з віддаленням від магнітного поля напрям спінів стає більш хаотичним. ніби як солдат виконує команду "струнко" - чим далі від старшини, тим більше "вільно" :)

Можливо, не потрібно "лізти" до Спінів, поки-що, бо то є чисто Квантова Фізика, яка,‌особисто для мене, зовсім не є тривіальною.  Спіни то не є звичайне обртання, аналогів Спінів, немає у Класичній Механіці (ну, тензори там якісь... спецефічні ), принаймні в Моделі Природі Що описується, Класичною Механікою - нема Спінів.  
Чому Магнітне поле простого провідника, зміниться? Тому-що його лінійні розміри, будуть змінюватись відповідно положенню у просторі: він то "здовжутиметься" ,‌ то "стовщуватиметься" ,   в отому ефірі ,‌ Магнітне Поле, воно є чутливим, і буде реагувати на ці зміни, відповідно.
Зображення,
можна навіть компас зробити, щоб не заблудити , як здує, начірт, отим ефірним вітром, ахаххаахааааааааааааааааааааааааах.  Пардон. </p>
 • 0

#4275 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.07.2015 – 11:50

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 11:03) писав:

Які формули? Закон Всесвітнього Тяжіння Н'ютона і спадання Граві-сили , обрено-пропорційно з відстанню, який виявилась ,‌неспроможною пояснити ота теорія Етеру, і "тіні"?
те, що конкретно я неспроможний пояснити - вина особисто моя а не теорії етеру.

 фростыш_дурак (15.07.2015 – 11:03) писав:

Чому Магнітне поле простого провідника, зміниться? Тому-що його лінійні розміри, будуть змінюватись відповідно положенню у просторі: він то "здовжутиметься" ,‌ то "стовщуватиметься" , в отому ефірі ,‌ Магнітне Поле, воно є чутливим, і буде реагувати на ці зміни, відповідно.
Зображення,
можна навіть компас зробити, щоб не заблудити , як здує, начірт, отим ефірним вітром, ахаххаахааааааааааааааааааааааааах. Пардон. </p>
магніт теж піддається впливу потоку етеру, тому нічого не вийде.
чи типу якщо магніт проноситься мимо компаса на величезній швидкості, і для компаса лінійні розміри магніту не такі як для самого магніту, що покаже компас? розтягнуте магнітне поле розтягнутого магніту
 • 0

#4276 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 15.07.2015 – 21:54

як у вас в Анізотропному середовищі, будуть "ізотропні" показники Магнітного Поля? Існує тисячу і один спосіб, щоб поміряти Магнітне Поле , провідника зі струмом, до-прикладу.
Теорія ефіру, - то давно пройдений етап, я ж вам показував табличку, те багацька теорій ефіру, щось таки пояснюють, і описують, але вони і "рядому" в цьому плані не стоять із СТВ. І те що якийсь дядько, напечатав довгу статтю, про етер , із гнівними звинуваченнями діда Айні (хоча, скоріше ті Звинувачення направлені на Гауса, Пуанкаре, Лоренца), не значить що та стаття вірно описує Природу.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 15.07.2015 – 21:57

 • 0

#4277 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.07.2015 – 07:00

ага, то погана стаття, то я на швидку вкинув шо небуть
і так, в анізотропному середовищі ізотропні властивості магнітного поля.
поряд не стоять з СТВ? СТВ не дає навіть варіантів причин властивостей простору, просто заявляє властивості простору без причин.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 16.07.2015 – 07:10

 • 0

#4278 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.07.2015 – 07:33

а сама головна проблема теорії відносності - те про що ми писали давно вже - оте радянське кіно, де потяг їде від Москви. і в потязі час іде повільніше ніж в Москві, і в Москві час іде повільніше ніж в потязі. теорія відносності тут абсурдна.
 • 0

#4279 фростыш_дурак(забанений)

  Вибір твій? Вибір твій!?

 • Користувачі
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 1726 повідомлень
 • Стать:Не скажу
 • Місто:Село

Відправлено 16.07.2015 – 12:50

 Хмурий Князь Вітольд (16.07.2015 – 07:00) писав:

ага, то погана стаття, то я на швидку вкинув шо небуть
і так, в анізотропному середовищі ізотропні властивості магнітного поля.
поряд не стоять з СТВ? СТВ не дає навіть варіантів причин властивостей простору, просто заявляє властивості простору без причин.

Поле зміниться,‌ коли зміниться довжина провідника,‌ бо ми його в просторі "покрутим", бо простір - то етер, етер анізотропний, цим ви порушуєти один із нетривіальних (за Фейнманівськими Лекціями) Законів Збереження. Поле можна поміряти, багатьма способами, ми побачимо що поле зміниться, буде електромагніте випромінювання, його зміну ми теж побачимо. ЕМ-поле, міряється ДУЖЕ‌ точно.  Як ви думаєте, чому досліди вказують на відсутність Етеру?

 Хмурий Князь Вітольд (16.07.2015 – 07:33) писав:

а сама головна проблема теорії відносності - те про що ми писали давно вже - оте радянське кіно, де потяг їде від Москви. і в потязі час іде повільніше ніж в Москві, і в Москві час іде повільніше ніж в потязі. теорія відносності тут абсурдна.

Головна проблема вашої теорії Етеру, це те що вона не змогла підтвердити, навіть закону Зворотніх Квадратів. Куди ви її "тулити" до Квантової Механіки, де все є на порядок "заплутаніше". ?‌ СТВ, прекрасно "корелює" з Квантовою Механікою, і підтверджується багатьма дослідами.
На мою думку. вона не абсурдна а геніальна! Я не уявляю ,‌ як до такого можна було навіть додуматись :) .
http://media.wiley.com/Lux/24/183224.image0.jpg
SR
А тепер уявіть що шв. Світла і там і етам - однаковісінька, і от вам гарний приклад СТВ.
What is the experimental basis of Special Relativity?
Прихований текст
Зверніть увагу, на коротенький, і застарілий список дослідів, повторюсь :), не теорій, не гіпотез, не вгадувань і т.д. іт.д. а Д-О-С-Л-І-Д-І-В.
Айнштайн, наприклад, не полюбляв Квантову Фізику, але він все ж повірив дослідам, до слова, мені ідеї Копенгагенської Квантової Механіки також "не оч" :) , але якось заперечити їх, ввсилу своєї необізнаності, я не можу. нажаль.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 16.07.2015 – 12:52

 • 0

#4280 Уповноважений

  Козак - перевертень

 • Модератори
 • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
 • 7263 повідомлень
 • Стать:Чоловік
 • Місто:пекельне болото

Відправлено 16.07.2015 – 18:08

 фростыш_дурак (16.07.2015 – 12:50) писав:

Поле зміниться,‌ коли зміниться довжина провідника,‌ бо ми його в просторі "покрутим", бо простір - то етер, етер анізотропний, цим ви порушуєти один із нетривіальних (за Фейнманівськими Лекціями) Законів Збереження.
розмір провідника, чи природнього магніта зміниться - але кількість атомів не зміниться - кількість кільцевих струмів, що створюють магнітне поле - не зміниться - чи повинна змінитися кількість намагнічених (поляризованих) етеронів? не думаю. Чому при збільшенні потоку етеронів повинна збільшуватися кількість поляризованих етеронів? не повинна. зміна розміру об'єкту тому не причина.

Зображення
я цей малюнок побачив, тільки коли натиснув "цитата"

давай повернемося на кілька місяців назад, до потяга. :)

спочатку було АВО
потім в системі відліку О АВ стало рухатись зі субсвітловою швидкістю. прискорення відбулося миттєво.
потім В стало повертатися до О з субсвітловою швидкістю. прискорення відбулося миттєво.
Питання відносно всіх трьох систем відліку А, В, О - як шли годинники А, В, О ? який годинник від якого відставав?

Прикріплені файли

 • Прикріплений файл  ABO.jpg   13.08К   0 Кількість завантажень:

 • 1Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних