Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#4201 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.06.2015 – 12:24

писав писав і всьо пропало. починаю заново

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 11:06) писав:

Але , не так все просто, малюючи той малюнок, ви мабуть мали на увазі т.з. Ефект Фарадея, "зміна орієнтації вектора поляризації" ЕМ-хвилі у ЕМ полі (магнітному), Ефект Фарадея

Зображення

Ні, зовсім не те. обертання спіну, зображене на моєму малюнку тут зображене хвилями.
а поворот на кут бета в мене не зображений, я такого не розглядав.
На своєму малюнку я простенько схематично показав аналогію спіна з віссю обертання планет. І що при передачі хвилі - сам спін обертається.

В Природі Спін - то не є простий, всім знайомий вектор із курсу Елементарної Геометрії. Природа Спіну, описується такою хитрою конструкцією як Спінор . Ось приклад, що відбувається із такою конструкцією при "обертанні в тривимірному просторі", Вектор при "обороті" на 360 градусів, переходе сам у себе, Спінор - ні , для прикладу, так-звана Фаза Бері
  • Зображення
круть, дякую за цей малюнок, я цього не шарю :)
  • 0

#4202 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 12:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 09:23) писав:

ну і як, доля хвилі існує без цілої хвилі як шмат торта без торта? хвиля це частинка? про що я і пишу, що категорично не згоден з корпускулярно-хвильовим дуалізмом. частинка може коливатися тільки в взаємодії з іншими частинками. сама по собі частинка ніяк не може бути хвилею. макро об'єкт може обертатися навколо своєї осі - там є відцентрова сила. Про обертання частинки навколо своєї осі немає сенсу говорити - там немає відцентрової сили. Спін фотона вказує на те, що фотон може бути вихром значно дрібніших частинок, або вихром неподільного електричного поля - це нам покищо невідомо. Але вихр - не хвиля. намалював дещо :) якщо говорити про частину хвилі то треба розібратися що таке ціла хвиля. може уявити за цілу хвилю такий відрізок частинок в яких спін буде орієнтований від початкового положення включно до початкового положеня виключно? тоді ціла хвиля це певна кількість частинок в певний момент часу. тоді можна говорити про частину хвилі. але мені це все не подобається чомусь, не бачу сенсу розглядати частину хвилі. краще розглядати період часу, за який в однієї частинки спін повернеться в початкове положення. картинка завантажилась чи ні? що за глюки?
Хай фотон відав імпульс і зупинився в якійсь системі відліку, а в системі відліку яка рухається відносно тої системи відліку той фотон рухається.
  • 1

#4203 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 12:47

І накінець, мені здається ви плутаєте Спін і Магнітний Момент частинки :)
Тепер запитання мої:
  • Світло (фотони) - гравітують, і відповідно "притягуються" іншими масами що розподілені у просторі-часі, якщо ваші "стоячі фотони", часточки ефіру взаємодіють із Гравітацією так-само, то вони повинні "звалитись купою" на якусь масу, чи є якась сила що заважає їм це зробити?
  • Як ці "частинки ефіру" взаємодіють самі-із-собою ? Гравітаційно/Електромагнітно/Ще_якось .
  • Що таке "Чорний Об'єкт (Діра :( )" з погляду ефіру?
  • З якою середньою швидкістю рухаються ці частинки?
  • ну і т.д . :)
частинки ефіру відштовхуються одна від одної. розштовхуються. В просторі є тиск ефіру, є його статична і динамічна складова. фотони - це частинки ефіру що передають хвилю і тому займають більший об'єм простору. Речовина - складніші форми взаємодії ефіру з іншими частинками, і в речовині ефір займає значно більше об'єму, ніж поза речовиною. Тобто в об'ємі молекули кількість ефіру значно менша ніж у такому ж об'ємі вакуума. Маса випливає саме з цієї нерівності зайнятого об'єму простору. Тобто маса - то так би мовити характеристика тиску ефіру на речовину.
Взаємний тиск ефіра і речовини врівноважений, але в речовині певна кількість частинок ефіру має більшу енергію і тисне на оточуючий ефір із силою значно більшої кількості частинок ефіру вакууму. Ось це і є маса. Ефір виштовхує речовину з себе, і фотони теж виштовхує - рух частинок відбувається з метою меншої енергоємкості. Речовина "гравітує" - тому що більше речовини в одному місці займає менше об'єму простору і меншу поверхню тиску - і тоді система менш енергоємна.
Як мильна бульбашка - сферичної форми бо так є найменша енергія поверхневого натягу - так і гравітація - ефір виштовхує з себе речовину, бо речовина в одній купі має меншу енергію, займає менший об'єм, і тому є більше об'єму для ефіру.
Чорна діра - речовина всередині якої немає ефіру - немає середовища для передачі електромагнітних коливань.

З якою швидкістю рухаються потоки ефіру - та з будь-якою, тут же фокус в системі відліку, в якій міряти. Але люди не вміють міряти ці потоки.
швидкість вітру в атмосфері не обмежена швидкістю звуку в безвітряному просторі, тож і для потоків ефіру обмеження швидкості немає.

Перегляд дописуСивий кіт (21.06.2015 – 12:38) писав:

Хай фотон відав імпульс і зупинився в якійсь системі відліку, а в системі відліку яка рухається відносно тої системи відліку той фотон рухається.
разом з безліччю оточуючих його фотонів з нульовою масою, ага. люди не вміють міряти потоки ефіру, не вміють міряти швидкість об'єкта відносно ефіру. - немає такого інструменту. неможливо зробити інструмент для вимірювання швидкості вітру з повітря.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 21.06.2015 – 12:47

• 0

#4204 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 12:52

Дякую за малюнок. Він здорово прояснив ситуацію, і розумінням отого ефіру. Але , не так все просто, малюючи той малюнок, ви мабуть мали на увазі т.з. Ефект Фарадея, "зміна орієнтації вектора поляризації" ЕМ-хвилі у ЕМ полі (магнітному), Ефект Фарадея Зображення where β is the angle of rotation (in radians) B is the magnetic flux density in the direction of propagation (in teslas) d is the length of the path (in meters) where the light and magnetic field interact Зображення is the Verdet constant for the material. This empirical proportionality constant (in units of radians per tesla per meter) varies with wavelength and temperature and is tabulated for various materials. Розумієте, те що ви намалювали, на мою думку не є вірним, оскільки:
  • В Природі Спін - то не є простий, всім знайомий вектор із курсу Елементарної Геометрії. Природа Спіну, описується такою хитрою конструкцією як Спінор . Ось приклад, що відбувається із такою конструкцією при "обертанні в тривимірному просторі", Вектор при "обороті" на 360 градусів, переходе сам у себе, Спінор - ні , для прикладу, так-звана Фаза Бері Зображення
  • Якщо ви розглядаєте взаємодію Фотона із ЕМ-Полем, то слід зауважити, що тоді треба (дуже бажано) малювати, т.з. Діаграми Фейнмана для Фотоно і Віртуального фотона, - для мене розуміння цього процесу є енігмою, тому тут нічим не можу вам допомогти, тільки сказати що у вас неправильно намальовано (звичайно, на мою скромну думку)
  • І накінець, мені здається ви плутаєте Спін і Магнітний Момент частинки :)
Тепер запитання мої:
  • Світло (фотони) - гравітують, і відповідно "притягуються" іншими масами що розподілені у просторі-часі, якщо ваші "стоячі фотони", часточки ефіру взаємодіють із Гравітацією так-само, то вони повинні "звалитись купою" на якусь масу, чи є якась сила що заважає їм це зробити?
  • Як ці "частинки ефіру" взаємодіють самі-із-собою ? Гравітаційно/Електромагнітно/Ще_якось .
  • Що таке "Чорний Об'єкт (Діра :( )" з погляду ефіру?
  • З якою середньою швидкістю рухаються ці частинки?
  • ну і т.д . :)
Цуг - десь я такий "матюк" чув, то мабуть щось зв'язане із хвильовим пакетом? :)
Цуг- цевідрізок хвилі. На низьких частотах він називається радіо імпульсом. Цуг фотона сягає трьох метрів.
  • 0

#4205 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 15:00

поясніть мені сенс отих ліній, що ідуть в нікуди?
  • 0

#4206 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 21.06.2015 – 15:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 12:24) писав:

писав писав і всьо пропало. починаю заново
Ніа, не пропало, - Закони Збереження :) .

Ні, зовсім не те. обертання спіну, зображене на моєму малюнку тут зображене хвилями.
а поворот на кут бета в мене не зображений, я такого не розглядав.
На своєму малюнку я простенько схематично показав аналогію спіна з віссю обертання планет. І що при передачі хвилі - сам спін обертається.
Ммм, справа в тому, що достовірної аналогії у звичайному (макросвіті) світі, наскільки я знаю - немає. Це Дуже , дуже, дуже квантова характеристика.... І взагалі, наскільки я чув, то Спін Фотона люблять проектувати на "напрямок" (кусочок ) Оператора Імпульсу.

Не можна уявляти Спін, як просто обертання... Ви говорите , "Спін Фотону взаємоді із полем (Магнітним)", але розумієте це те саме що говрити "людина взаємодіє із Місяцем" для опису дії мокрої води припливу на ноги людини на пляжі, принаймні на мою скромну думку.

Спін фотона, або краще його проекція на напрямок Моменту Імпульсу, не прямо взаємодіє із ЕМ-полем, а через Фотон-Віртуальний_Фотон взаємодію. - я в цьому не розбираюсь, краще запитати Катода, або Каламара. Віртуальний Фотон є квантом ЕМ поля, т.є. таким , можна сказати найменшим "кусочком" , за властивостями якого можна судити про властивості всього поля .

круть, дякую за цей малюнок, я цього не шарю :)
Та то не мені дякуйте, а ентузіастам із Вікіпедії .

ну і як, доля хвилі існує без цілої хвилі як шмат торта без торта?
хвиля це частинка? про що я і пишу, що категорично не згоден з корпускулярно-хвильовим дуалізмом. частинка може коливатися тільки в взаємодії з іншими частинками. сама по собі частинка ніяк не може бути хвилею. макро об'єкт може обертатися навколо своєї осі - там є відцентрова сила. Про обертання частинки навколо своєї осі немає сенсу говорити - там немає відцентрової сили. Спін фотона вказує на те, що фотон може бути вихром значно дрібніших частинок, або вихром неподільного електричного поля - це нам покищо невідомо.
Але вихр - не хвиля.
Це все не є вірним, я дмуаю. Спін фотона вказує на те, що говорити про нього , як про класичну частинку в такому ракурсі - безглуздо.
Тут постає питання до теорії ефіру . - Що таке в цій теорії ЕМ-поле?

намалював дещо :)
якщо говорити про частину хвилі то треба розібратися що таке ціла хвиля.
може уявити за цілу хвилю такий відрізок частинок в яких спін буде орієнтований від початкового положення включно до початкового положеня виключно?
тоді ціла хвиля це певна кількість частинок в певний момент часу. тоді можна говорити про частину хвилі. але мені це все не подобається чомусь, не бачу сенсу розглядати частину хвилі.

краще розглядати період часу, за який в однієї частинки спін повернеться в початкове положення.
картинка завантажилась чи ні? що за глюки?
Ідею я зрозумів, ви уявляєте ЕМ-хвилі , як механічні хвилі ефіру (доречі там можливо , потрібно рисочку трошки вправо зрушити, щоб вона період показувала.), і при цьому, приписуєте тим частинка - Абсолютно квантову характеристику - Спін :/ . За вашою теорією, виходить , що ніякого Спіну немає, і бути не може, я правильно говорю?

Тепер про масу в ефірі

Зображення

Я правильно зрозумів?

Перегляд дописуСивий кіт (21.06.2015 – 12:52) писав:

Цуг- цевідрізок хвилі. На низьких частотах він називається радіо імпульсом. Цуг фотона сягає трьох метрів.
Ага! Тобто Цуг (його протяжність) , залежить від часу який затрачений на його випромінювання ? :)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 15:00) писав:

поясніть мені сенс отих ліній, що ідуть в нікуди?
Ви маєте на увазі "силові" лінії ЕМ-поля?
  • 0

#4207 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.06.2015 – 16:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 04:04) писав:

фотон з нульовою масою.
Не хочу бути занудою, однак в нього вона і так нульова, інакше б він не міг рухатися зі швидкістю світла.

Досвід Майкельсона-Морлі наче вже забив гробову дошку над ефіром, про що взагалі тоді може йти мова?
  • 0

#4208 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 17:23

Цитата

Стояче хвиля. не значить буквально, що хвиля "завмерла на одному місці" :)

Зображення

Щось неможу веоропати!кщо в якійсь системі відліку мотузком утворимо стоячу хвилю, а потім подивимося на туж хвилю з системи відліку, що рухається відносно першої з невеликою швидкістю то що ми побачимо хвилю що біжить чи знову стоячу хвилю яка рухається в новій системі відліку як одне ціле?
  • 1

#4209 _Ex

STATUS_OK

• Користувачі
  • 1735 повідомлень
  • Місто:Бахмут, Південна Слобожанщина, Україна

Відправлено 21.06.2015 – 17:33

Цитата

Зображення

о, тривимірна свастика, круто! красива картинка. от воно оказуєцця як - спін це макаронний монстр фошист.
  • 1

#4210 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 18:19

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 16:41) писав:

Не хочу бути занудою, однак в нього вона і так нульова, інакше б він не міг рухатися зі швидкістю світла.

Досвід Майкельсона-Морлі наче вже забив гробову дошку над ефіром, про що взагалі тоді може йти мова?
1) маса фотона не нульова: E=mc2
2) фотон не рухається зі швидкістю світла. фотон передає естафету наступному фотону і лишається на своєму місці.
3) Дослід Майкельсона-Морлі не забив гробову дошку над ефіром. У них не було таких інструментів, і досі у людства немає таких інструментів, щоб виміряти потоки ефіру.
І тому про це іде мова.

Перегляд дописуСивий кіт (21.06.2015 – 17:23) писав:

Щось неможу веоропати!кщо в якійсь системі відліку мотузком утворимо стоячу хвилю, а потім подивимося на туж хвилю з системи відліку, що рухається відносно першої з невеликою швидкістю то що ми побачимо хвилю що біжить чи знову стоячу хвилю яка рухається в новій системі відліку як одне ціле?
в іншій системі відліку хвиля не буде стояча.

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 15:56) писав:

Ідею я зрозумів, ви уявляєте ЕМ-хвилі , як механічні хвилі ефіру (доречі там можливо , потрібно рисочку трошки вправо зрушити, щоб вона період показувала.), і при цьому, приписуєте тим частинка - Абсолютно квантову характеристику - Спін :/ . За вашою теорією, виходить , що ніякого Спіну немає, і бути не може, я правильно говорю?

Тепер про масу в ефірі

Зображення

Я правильно зрозумів?
Я нічого не розумію в тій картинці, так що не можу відповісти на це питання :)
Так, я уявляю електромагнітні хвилі так само як і механічні хвилі в речовині.
А спін я уявляю за подобою обертання, де спін є віссю обертання. якийсь такий вихр. як дзига крутиться і опирається тому, щоб положення спіна змінилося. тому положення спіну змінюється лише під дією сили.

Так як світло поляризується в магнітному полі, то це показує, що носії світла - частинки ефіру - вже поляризовані магнітним полем, їхні спіни впорядковано вишикувані. так і в рідких кристалах змінються поляризація світла, бо в молекулах рідких кристалів ефір має впорядковано напрямлені спіни.
  • 0

#4211 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 19:16

картинка про гравітацію. чому дві маси зближуються?
тиск ефіру на речовину з усіх сторін - але з сторони іншої маси тиск менший, тому ефір зіштовхує кілька об'єктів в один.

Прикріплені файли

• 0

#4212 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.06.2015 – 20:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 18:19) писав:

в іншій системі відліку хвиля не буде стояча.
Тобто в іншій системі відліку буде Бегущая волна. Тоді має бути і навпаки. Якщо в деякій системі відліку маємо бегущую волну, то можна знайти систему відліку в якій та хвиля буде стоячою. Стояча хвиля складається з двох хвиль падающей и отражёной що рухаються назустріч одна іншій.Куди дівається і звідки береться отражённая хвиля при зміні системи відліку?

Перегляд дописуфростыш_дурак (21.06.2015 – 15:56) писав:

Ага! Тобто Цуг (його протяжність) , залежить від часу який затрачений на його випромінювання ? :)
Саме так. Але я роблю акцент на тому, що квант світла це не хвиля нескінченої довжини, а відрізок хвилі певної протяжності. А веду я це до того, що хвилы де Броля теж цуги довжина яких залежить від часу утворення частинки.Час випромінювання фотону це і є час його утворення.

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 21.06.2015 – 21:01

• 0

#4213 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 08:13

Перегляд дописуСивий кіт (21.06.2015 – 20:38) писав:

Тобто в іншій системі відліку буде Бегущая волна. Тоді має бути і навпаки. Якщо в деякій системі відліку маємо бегущую волну, то можна знайти систему відліку в якій та хвиля буде стоячою. Стояча хвиля складається з двох хвиль падающей и отражёной що рухаються назустріч одна іншій.Куди дівається і звідки береться отражённая хвиля при зміні системи відліку?
Ну ви і питання задаєте! Мій мозок , може вибухнути він такого навантаження ! :o

Питання доручі дуже гарне, по тій причині що захоплює фундаментальні властивості Класичної Механіки. Для початку, потрібно розуміти що у механічної (наприклад) хвилі є Групова Швидкість і Фазова Швидкість.

Розглядаючи хвилі типу : Зображення , і Принцип Відносності Г. Галілея (+ перетворення). , легкр дійти висновку (можливо комусь і легко, мені - ні -_- ) що в результаті у рухомій С.В. (доречі там видно що неважливо чи рухаємся ми відносно хвилі , чи хвиля відносно нас.) ,, виходячи із рівності амплітуди, ми отримаємо хвилю виду:

З якої видно, що положення Нодів (нулів функції) , залежить тепер уже не тільки від координати а і від (при сталій швидкості (велосіті)) часу, відповідно дана хвля буде уже Біжна а не Стояча, Ефект Доплера буде присутній також.

// У мене там , трошки косинус і сину "здвинулись" , то буває :), якщо щось не вірно, поправляйте.

Galilean Transformation of Wave Velocity

Перегляд дописуСивий кіт (21.06.2015 – 20:38) писав:

Саме так. Але я роблю акцент на тому, що квант світла це не хвиля нескінченої довжини, а відрізок хвилі певної протяжності. А веду я це до того, що хвилы де Броля теж цуги довжина яких залежить від часу утворення частинки.Час випромінювання фотону це і є час його утворення.
Ого, а який Цуг у молекули С70 вона також , полюбляє "сама-на-собі " інтерферувати :) ??

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.06.2015 – 19:16) писав:

картинка про гравітацію. чому дві маси зближуються?
тиск ефіру на речовину з усіх сторін - але з сторони іншої маси тиск менший, тому ефір зіштовхує кілька об'єктів в один.
А тепер давайте, змінимо розміри одного тіла , чи сила їх ефірного притягання, збоку одне до одного , буде однакова ?

Перегляд допису_Ex (21.06.2015 – 17:33) писав:

о, тривимірна свастика, круто! красива картинка. от воно оказуєцця як - спін це макаронний монстр фошист.
Яка .......... туди його в Богом проклятий 3й_лРайх свастика!? Це зображення "зміни станів", спінора! :excl:

Перегляд дописуPavlo_Taiko (21.06.2015 – 16:41) писав:

Ефірщики , вигадали ефір який пояснює дослід М.-Морлі, але немає поки-що ефіру, який би пояснював усі ті досліди що пояснює ЗТВ, СТВ, Теорія Струн, і Стандартна Модель і т.д. і т.п.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.06.2015 – 08:10

• 0

#4214 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 08:34

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 08:13) писав:

А тепер давайте, змінимо розміри одного тіла , чи сила їх ефірного притягання, збоку одне до одного , буде однакова ?
ясно що не однакова, F=mg.тут немає нічого нового в форммулах, тут пояснення причини, чому існує гравітація.

у світі немає притягання, у світі існує тільки виштовхування. залізо не притягується до магніту, простір ефіру виштовхує залізо до магніту, тому, що наблизившись вони матимуть менше потенціальної енергії.
різнойменнні заряди не притягуються, простір ефіру виштовхує заряди в тому напрямку, в якому вони матимуть менше потенціальної енергії.
і гравітація - маси не притягуються - простір ефіру виштовхує маси - аналогічно як вже сказано вище - щоб ці об'єкти були менш енергомісті.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 23.06.2015 – 08:34

• 0

#4215 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 08:54

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.06.2015 – 08:34) писав:

ясно що не однакова, F=mg.тут немає нічого нового в форммулах, тут пояснення причини, чому існує гравітація.

і світі немає притягання, у світі існує тільки виштовхування. залізо не притягується до магніту, простір ефіру виштовхує залізо до магніту, тому, що наблизившись вони матимуть менше потенціальної енергії.
різнойменнні заряди не притягуються, простір ефіру виштовхує заряди в тому напрямку, в якому вони матимуть менше потенціальної енергії.
і гравітація - маси не притягуються - простір ефіру виштовхує маси - аналогічно як вже сказано вище - щоб ці об'єкти були менш енергомісті.
Добре, у нашому випадку.
. Тобто сила (її модуль) з якою п. Земля притягує Яблуко, така сама як і сила з якою Яблуко притягує п. Земля. А у випадку ефіру, різні площі/об'єми, отже і різна сила?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.06.2015 – 08:59

• 0

#4216 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 09:48

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 08:54) писав:

Добре, у нашому випадку.
. Тобто сила (її модуль) з якою п. Земля притягує Яблуко, така сама як і сила з якою Яблуко притягує п. Земля. А у випадку ефіру, різні площі/об'єми, отже і різна сила?
Ні. Ефір тисне на речовину з певною силою. тиск ефіру.

тиск ефіру на об'єкти зверху і знизу врівноважений.
тиск ефіру з боку іншого об'єкта менший ніж тиск ефіру з боку, де іншого об'єкта немає.
об'єкт ніби кидає тінь ефірного тиску на інштий об'єкт. чим легший об'єкт, тим менша тінь.
зараз картинку закину

картинка

тут не той випадок, щоб рахувати тиск на площу як у газах. бо об'єкти є певною мірою прозорі для ефіру. і рахувати треба тиск на масу.
на важчий об'єкт більший тиск з правого боку, але також є тиск і з лівого боку. тиск з правого боку більший ніж тиск з лівого боку саме на ту величину, яку затіняє менший об'єкт. Тому сила, яка штовхає більший об'єкт вліво рівна силі яка штовхає менший об'єкт вправо

Прикріплені файли

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 23.06.2015 – 09:51

• 0

#4217 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 11:55

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.06.2015 – 09:48) писав:

картинка

тут не той випадок, щоб рахувати тиск на площу як у газах. бо об'єкти є певною мірою прозорі для ефіру. і рахувати треба тиск на масу.
на важчий об'єкт більший тиск з правого боку, але також є тиск і з лівого боку. тиск з правого боку більший ніж тиск з лівого боку саме на ту величину, яку затіняє менший об'єкт. Тому сила, яка штовхає більший об'єкт вліво рівна силі яка штовхає менший об'єкт вправо
Чому у вас тынь , така "самопаралельна" , сила , наскільки я знаю , повинна падати пропорційно квадрату відстані, причому, з "обох боків" як це пояснює ефір? :) Явно що більша "тінь" , покриватиме більшу площу на більшій відстані чим меньша тінь, відповідно і сили будуть різні.... ?

Зображення
  • 0

#4218 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 23.06.2015 – 16:12

От я все ефір та ефір. А Українською то - етер. от я кажу про частинки ефіру але не кажу як вони називаються. повинна бути назва. за аналогією з іншими частками хай назва частинки буде наприклад ефірон. Але це назва гербіциду, гиги. А якщо українською - етерон - є гербіцид з назвою етерон :)
Отож нехай простір буде етер, а окрема його частинка - етерон. Віднині буду повсюди писати етерон :) Але то я сам придумав, може вчені придумали іншу назву але мені лінь читати більше.
Отож - є об'єкти з певних молекул. У молекулах протони, нейтрони, електрони, своїми полями витискають етерони зі свого простору в певний порядок. Тобто етерони присутні всередині молекул, але в певному порядку, і в об'ємі молекули менша кількість етеронів, ніж в такому ж самому об'ємі вакууму. Відношення кількості етеронів в вакуумі визначеного об'єму до кількості етеронів в молекулі і є характеристикою маси. Тобто маса речовини походить з того, в скільки разів менша кількість етеронів знаходиться всередині речовини порівняно з вакуумом того ж об'єму. Коли кількість етеронів в об'ємі речовини прямує до нуля - то маса речовини прямує до безкінечності - це є чорна діра.

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 11:55) писав:

Чому у вас тынь , така "самопаралельна" , сила , наскільки я знаю , повинна падати пропорційно квадрату відстані, причому, з "обох боків" як це пояснює ефір? :) Явно що більша "тінь" , покриватиме більшу площу на більшій відстані чим меньша тінь, відповідно і сили будуть різні.... ?

Зображення
це ти про світло. коли джерело світла має певну площу, і знаходиться на певній відстані то тоді так.

те що я кажу - уяви це як тиск газу. "газ" є повсюди навколо цих об'єктів, і всередині об'єктів також. але всередині об'єктів щільність "газу" менша, ніж назовні. причому об'єкти не являються герметичними посудинами - цей "газ" може проходити крізь них. але всеодно щільність "газу" усередині об'єктів менша ніж назовні. А назовні щільність "газу" надзвичайно велика - газ надзвичайно стиснений. Отож простір заповнений етеронами. дуже дуже щільно. етерони не рухаються хаотично як газ, вони стоять на своєму місці як у твердому тілі, але між ними немає ніяких зв'язків кристалічної решітки - вони лише розштовхуються. тому можливі течії. Етерони тиснуть на об'єкти з усіх сторін, і з простору між об'єктами також тиснуть. взаємно протилежні напрямки тиску компенсуються. там де є "тінь" об'єкта - то не тінь від світла то є тінь від тиску, це умовно, просто слово підібране, щоб зрозуміло було.

фотон - це збуджений етерон - етерон що передає хвилю, і в цей момент має більше енергії, тому займає більший об'єм. Як наслідок того, що він займає більший об'єм - він має масу. збуджений етерон (фотон) віддає енергію наступному етерону і повертається до стану спокою, і його маса зникає. наступний етерон отримує енергію, займає більший об'єм, і тому у нього з'являється маса. І так далі.
  • 0

#4219 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.06.2015 – 04:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.06.2015 – 16:12) писав:

От я все ефір та ефір. А Українською то - етер. от я кажу про частинки ефіру але не кажу як вони називаються. повинна бути назва. за аналогією з іншими частками хай назва частинки буде наприклад ефірон. Але це назва гербіциду, гиги. А якщо українською - етерон - є гербіцид з назвою етерон :)
Отож нехай простір буде етер, а окрема його частинка - етерон. Віднині буду повсюди писати етерон :) Але то я сам придумав, може вчені придумали іншу назву але мені лінь читати більше.
Отож - є об'єкти з певних молекул. У молекулах протони, нейтрони, електрони, своїми полями витискають етерони зі свого простору в певний порядок. Тобто етерони присутні всередині молекул, але в певному порядку, і в об'ємі молекули менша кількість етеронів, ніж в такому ж самому об'ємі вакууму. Відношення кількості етеронів в вакуумі визначеного об'єму до кількості етеронів в молекулі і є характеристикою маси. Тобто маса речовини походить з того, в скільки разів менша кількість етеронів знаходиться всередині речовини порівняно з вакуумом того ж об'єму. Коли кількість етеронів в об'ємі речовини прямує до нуля - то маса речовини прямує до безкінечності - це є чорна діра.

це ти про світло. коли джерело світла має певну площу, і знаходиться на певній відстані то тоді так.

те що я кажу - уяви це як тиск газу. "газ" є повсюди навколо цих об'єктів, і всередині об'єктів також. але всередині об'єктів щільність "газу" менша, ніж назовні. причому об'єкти не являються герметичними посудинами - цей "газ" може проходити крізь них. але всеодно щільність "газу" усередині об'єктів менша ніж назовні. А назовні щільність "газу" надзвичайно велика - газ надзвичайно стиснений. Отож простір заповнений етеронами. дуже дуже щільно. етерони не рухаються хаотично як газ, вони стоять на своєму місці як у твердому тілі, але між ними немає ніяких зв'язків кристалічної решітки - вони лише розштовхуються. тому можливі течії. Етерони тиснуть на об'єкти з усіх сторін, і з простору між об'єктами також тиснуть. взаємно протилежні напрямки тиску компенсуються. там де є "тінь" об'єкта - то не тінь від світла то є тінь від тиску, це умовно, просто слово підібране, щоб зрозуміло було.

фотон - це збуджений етерон - етерон що передає хвилю, і в цей момент має більше енергії, тому займає більший об'єм. Як наслідок того, що він займає більший об'єм - він має масу. збуджений етерон (фотон) віддає енергію наступному етерону і повертається до стану спокою, і його маса зникає. наступний етерон отримує енергію, займає більший об'єм, і тому у нього з'являється маса. І так далі.
Етерон - не погано. :)
Але, давайте можливо, краще не будемо, покищо, чіпати Квантову Механіку, Кв. Електродинаміку і т.д. В ній є багато різних дослідів, які є дуже, дуже, дуже точними .
Мені цікаво, як Єфір пояснює Гравітацію на макро-рівні, сила її (модуль), зменшується пропорційно квадрату відстані, діє ДУЖЕ, далеко.... Як це може пояснити етер? Тому що, якщо зменшується модуль сили, то щось повинно коїтись і з отією "тінню" , що з нею відбувається із збільшенням відстані між об'єктами, дуже різного розміру (маси).?
  • 0

#4220 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 25.06.2015 – 23:21

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.06.2015 – 08:13) писав:

Ну ви і питання задаєте! Мій мозок , може вибухнути він такого навантаження ! :o

Питання доручі дуже гарне, по тій причині що захоплює фундаментальні властивості Класичної Механіки. Для початку, потрібно розуміти що у механічної (наприклад) хвилі є Групова Швидкість і Фазова Швидкість.

Розглядаючи хвилі типу : , і Принцип Відносності Г. Галілея (+ перетворення). , легкр дійти висновку (можливо комусь і легко, мені - ні -_- ) що в результаті у рухомій С.В. (доречі там видно що неважливо чи рухаємся ми відносно хвилі , чи хвиля відносно нас.) ,, виходячи із рівності амплітуди, ми отримаємо хвилю виду:

З якої видно, що положення Нодів (нулів функції) , залежить тепер уже не тільки від координати а і від (при сталій швидкості (велосіті)) часу, відповідно дана хвля буде уже Біжна а не Стояча, Ефект Доплера буде присутній також.

// У мене там , трошки косинус і сину "здвинулись" , то буває :), якщо щось не вірно, поправляйте.

Galilean Transformation of Wave Velocity

Ого, а який Цуг у молекули С70 вона також , полюбляє "сама-на-собі " інтерферувати :) ??

Яка .......... туди його в Богом проклятий 3й_лРайх свастика!? Це зображення "зміни станів", спінора! :excl:

Ефірщики , вигадали ефір який пояснює дослід М.-Морлі, але немає поки-що ефіру, який би пояснював усі ті досліди що пояснює ЗТВ, СТВ, Теорія Струн, і Стандартна Модель і т.д. і т.п.
Атоми, молекули і макротіла складаються з квантових частинок електронів, протонів та нейтронів тому їх хвилі складаються з хвиль тих частинок.

Стояча хвиля в іншій системі відліку так і залишиться стоячою, але буде рухатися як одне ціле разом з власною системою відліку.
Це рівняня стоячоі квилі в іншій системі відліку, а це
А=SIn(kx+wt) (w замість омеги)
рівяня біжної хвилі і в нього не входить швидкість системи відліку.

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 25.06.2015 – 23:26

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних