Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3941 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 03:49

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 03:21) писав:

Не смішіть. . . Ви , виявляється нічорта не знаєте про експеримент Хафеле-Кітінга, ну, не дивно.
Ви як , той філолог (од яких мене в основному тошнить). Нормальний би фізик, не придирався до слів, а вказав би на їх зміст.
А ви придираєтесь до слів а не до їх значення, бо значення їх не розумієте.
Штудіруйте, кмв, і поки не прочитаєте хочаби це https://en.wikipedia...ting_experiment , НЕ ЗГАДУЙТЕ ПРО ЦЕЙ ЕКСПЕРИМЕНТ, і НЕ ГОВОРІТЬ ЩО ВІН ОТОЙ ВАШИЙ БРЕД , "доказав". не ображайте так Хафеле-Кітінга!!!
А, ефект, називається, ефект Сагнака . а не Вейна, бачити, я помилився, я і виправив. , а ви бред як несли, так і несите.

Знову хамство - напевне, причиною його є твоя манія величності: все знає тільки (ну мушу використовувати українське слово) приморожений - майже всі інші як не ... то .....
І знову нагла брехня - відкриваємо твою зсилку, знаходимо там таблицю з результатом - ось він:

eastward 144±14 −184 ± 18 −40 ± 23 −59 ± 10
westward 179±18 96±10 275 ±21 273±7

Тобто все так, як я і пишу: швидкість часу в рухомій системі зменшилась.
І, до речі - ефект Саньяка якраз враховувався в експерименті Хавеле Кітінга: ти прочитав його назву і отой свій бред виправив.
А нормальні фізики такого бреду як ти пишеш не пишуть - нормальні фізики розуміють сказане іншими нормальними фізиками.
А коли отаку бредятину зустрічають - то або константують факт брехні, або запитують: про що то ви мову ведете?
Що я і роблю.

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 03:21) писав:

Ага, "мені пояснили" ну-ну... , ех кмв, нудно із вами, нічого крім "вам пояснили" , я від вас мабуть не почую . Ну, бажаю вам знайти Істину. І розібратися в цьому , цікавиму світі навколо нас.

Окрім тебе тут є ще дуже багато читачів теми.
І переважна більшість їх - наскільки я розумію - не є професійними фізиками.
З цієї причини я не малюю коміксів і не пишу формул - а стараюсь розповісти якнайпростіше, вживаючи загальновідомі терміни.
Вважаю, що кожен повинен так поступати - а малювати комікси і вживати формули потрібно на спеціалізованих форумах.
І то там стараються якнайменше то робити - перевагу віддають саме словесним поясненням.
До речі - ступінь розуміння фізики визначається саме вмінням пояснити складні речі простими словами: той, хто знає і розуміє фізику майже завжди може підібрати слова і приклади.
А комікси і формули - то, за словами Уїлера "удел ремесленников и неуков": неук завчив формулу і козиряє завченим.
  • 0

#3942 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6671 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 04.01.2015 – 07:25

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 01:49) писав:

Вона вважається незмінною константою - тобто її величина незмінна.
то що ти тоді міряєш?

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 03:49) писав:

З цієї причини я не малюю коміксів і не пишу формул - а стараюсь розповісти якнайпростіше, вживаючи загальновідомі терміни.
хреновий з тебе пояснювач, бо ти не дружиш з системами відліку.
  • 0

#3943 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 11:15

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.01.2015 – 07:25) писав:

то що ти тоді міряєш?

А я вважаю - що залежить.
І якраз всі спроби з допомогою експерименту Кавендиша визначити її величину доказують справедливість моєї точки зору.
Про то я вже писав на форумі - а взагалі ситуація з визначенням гравітаційної сталої описана ось тут - http://elementy.ru/news/432079
Ось табличка з даними визначеннь величини гравітаційної сталої звідти
Зображення

Измерение гравитационной постоянной по состоянию на 2013 год. Зеленая точка — обновленное рекомендованное значение; красная точка — результат нового измерения; черным цветом показаны многочисленные более ранние эксперименты. Изображение из обсуждаемой статьи.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.01.2015 – 07:25) писав:

хреновий з тебе пояснювач, бо ти не дружиш з системами відліку.

Та вже який є - а щодо систем відліку,то я вважаю що аж дуже детальний опис тільки помішає розумінню: значно зрозуміліше буде сказати, що швидкість часу залежить від величини швидкості матеріального тіла, ніж спочатку пояснювати - що то таке система відліку і т.д.
  • 0

#3944 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 11:50

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 11:15) писав:

Та вже який є - а щодо систем відліку,то я вважаю що аж дуже детальний опис тільки помішає розумінню: значно зрозуміліше буде сказати, що швидкість часу залежить від величини швидкості матеріального тіла, ніж спочатку пояснювати - що то таке система відліку і т.д.
швидкість матеріального тіла без системи відліку - це ніщо, це абсурд. і то у тебе є якийсь стан спокою, то у тебе Вася чує звук раніше Петі.
Розберися з системами відліку нарешті.
  • 0

#3945 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 11:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.01.2015 – 11:50) писав:

швидкість матеріального тіла без системи відліку - це ніщо, це абсурд. і то у тебе є якийсь стан спокою, то у тебе Вася чує звук раніше Петі.
Розберися з системами відліку нарешті.

Коли я говорю, наприклад: "швидкість тіла зросла" - то кожному інтуїтивно зрозуміло, що я маю а увазі.
Все дуже просто: швидкість зросла в порівнянні з його попередньою швидкістю.
Інтуїтивно всі визначають швидкість відносно Землі - яку знову ж всі інтуїтивно вважають нерухомою.
В першому наближенні все буде правильно - все буде ОК.
  • 0

#3946 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 13:06

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 11:56) писав:

Коли я говорю, наприклад: "швидкість тіла зросла" - то кожному інтуїтивно зрозуміло, що я маю а увазі.
Все дуже просто: швидкість зросла в порівнянні з його попередньою швидкістю.
Інтуїтивно всі визначають швидкість відносно Землі - яку знову ж всі інтуїтивно вважають нерухомою.
В першому наближенні все буде правильно - все буде ОК.
Ні. твоя недосказана інтуїтивність не зрозуміла. Навіть тобі самому. Бо в ситуації з дрейфуючими плотами у тебе Вася першим почує звук.
В нашій бесіді не можна визначати швидкість відносно Землі, бо Земля не є рівномірною прямолінійною інерційною системою відліку.
  • 0

#3947 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 13:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (04.01.2015 – 13:06) писав:

Ні. твоя недосказана інтуїтивність не зрозуміла. Навіть тобі самому. Бо в ситуації з дрейфуючими плотами у тебе Вася першим почує звук.
В нашій бесіді не можна визначати швидкість відносно Землі, бо Земля не є рівномірною прямолінійною інерційною системою відліку.

Я сказав - в першому наближенні.
  • 0

#3948 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2015 – 15:39

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 13:20) писав:

Я сказав - в першому наближенні.
в першому наближенні експеримент Квендіша дав однаковий результат :)
  • 0

#3949 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 04.01.2015 – 20:12

Знову хамство - напевне, причиною його є твоя манія величності: все знає тільки (ну мушу використовувати українське слово) приморожений - майже всі інші як не ... то .....
І знову нагла брехня - відкриваємо твою зсилку, знаходимо там таблицю з результатом - ось він:

eastward 144±14 −184 ± 18 −40 ± 23 −59 ± 10
westward 179±18 96±10 275 ±21 273±7

Пардон, швидкість чого ? Кмв, боюсь спитати, швидкість якби має не тільки модуль а і напрямок , забугорні так її і називають - "велосіті" , (кстаті правильно і називають, ) .
Давайте кмве, я ввас вірю, намалюйте швидкість часу. Будь-ласка.

Окрім тебе тут є ще дуже багато читачів теми.
І переважна більшість їх - наскільки я розумію - не є професійними фізиками.
Вважаю, що кожен повинен так поступати - а малювати комікси і вживати формули потрібно на спеціалізованих форумах.
І то там стараються якнайменше то робити - перевагу віддають саме словесним поясненням.
До речі - ступінь розуміння фізики визначається саме вмінням пояснити складні речі простими словами: той, хто знає і розуміє фізику майже завжди може підібрати слова і приклади.
А комікси і формули - то, за словами Уїлера "удел ремесленников и неуков": неук завчив формулу і козиряє завченим.
йо-мойо!!! оцей У'їллер ?? https://en.wikipedia...chibald_Wheeler
кмв, ви його статтю , хоч одну читали? ви розумієте, що ви говорите про Фізика Теоретика, який , крім всього іншого , моделював Нукліар Веапон ?? пардон, кмв, але я думаю, якби я у оцього У'їллера попросив, мені пояснити, фотон-фотонну взаємодії, він би не тільки словами обмежився.... не рівняйте себе, із своїми швидкостями часу, зростаючою масою, безкінечним "тобі пояснили" і т.д. до фізика-теоретика, на роботах якого , "пів Хромодинаміки", і "Ядерних реакторів "працює.

Кмв, я ж не прошу, щоб ви свої "спростування" принципа відносності, викладали у виді 10-ти компонентних тезорів, просто , найпростіший, випадок, один комікс, і малесенька формулка? Чи ви думаєте, тут усі такі тупі , що вашої геніальної ідеї не зрозуміють? Пару викладок, не завадять ій (ідеї спростування), я думаю... :)

Кмв, ща по "Тонісі", іде передачка, де теологи , пояснюють як створився Всесвіт, і про - те що , їхні уявлення, корелюють із фізикою. Ги-ги -ги :)

І, до речі - ефект Саньяка якраз враховувався в експерименті Хавеле Кітінга: ти прочитав його назву і отой свій бред виправив.
ООо, то тепер це ви мені це говорите, тільки ви забули, с чого диспут за ефект почався, почався він с того, що ви ДИКО відреагували, на мої слова, про те шо: у Х.-К. не тільки СТВ "сповільнення" часу , рахували....... , а ви відповіли : що я повний бовдур, приморожений, і несу чмпуху.

Кмв, теологи, і теорію Дарвіна зачипили, говорять, що він був віруючий, і його теорію спотворили , а насправді він тлумачив: "Бог створив один вид, а потім це один вид - еволюціонував у , різнобарв'я" Гиги-ги . :)

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.01.2015 – 20:27

• 0

#3950 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 20:20

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 20:12) писав:

Пардон, швидкість чого ? Кмв, боюсь спитати, швидкість якби має не тільки модуль а і напрямок , забугорні так її і називають - "велосіті" , (кстаті правильно і називають, можливо тому у них отаких геніїв поменше) .
Давайте кмве, я ввас вірю, намалюйте швидкість часу. Будь-ласка.
йо-мойо!!! оцей У'їллер ?? https://en.wikipedia...chibald_Wheeler
кмв, ви його статтю , хоч одну читали? ви розумієте, що ви говорите про Фізика Теоретика, який , крім всього іншого , моделював Нукліар Веапон ?? пардон, кмв, але я думаю, якби я у оцього У'їллера попросив, мені пояснити, фотон-фотонну взаємодії, він би не тільки словами обмежився.... не рівняйте себе, із своїми швидкостями часу, зростаючою масою, безкінечним "тобі пояснили" і т.д. до фізика-теоретика, на роботах якого , "пів Хромодинаміки", і "Ядерних реакторів "працює.
Кмв, я ж не прошу, щоб ви свої "спростування" принципа відносності, викладали у виді 10-ти компонентних тезорів, просто , найпростіший, випадок, один комікс, і малесенька формулка? Чи ви думаєте, тут усі такі тупі , що вашої геніальної ідеї не зрозуміють?
Кмв, ща по "Тонісі", іде передачка, де теологи , пояснюють як створився Всесвіт, і про - те що , їхні уявлення, корелюють із фізикою. Ги-ги -ги
ООо, то тепер це ви мені це говорите, тільки ви забули, с чого диспут за ефект почався, почався він с того, що ви ДИКО відреагували, на мої слова, про те шо: у Х.-К. не тільки СТВ "сповільнення" часу , рахували....... , а ви відповіли : що я повний бовдур, приморожений, і несу чмпуху.
Кмв, теологи, і теорію Дарвіна зачипили, говорять, що він був віруючий, і його теорію спотворили , а насправді він тлумачив: "Бог створив один вид, а потім це один вид - еволюціонував у , різнобарв'я" Гиги-ги .

Звичне хамство, брехня, манія величі - відповідати на цей словесний понос не має сенсу.

Повідомлення відредагував кмв: 04.01.2015 – 20:21

• 0

#3951 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 20:44

О

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 20:20) писав:

Звичне хамство, брехня, манія величі - відповідати на цей словесний понос не має сенсу.
Ой, капітулюєте перед , навіть звичайними фактами?, кмв, для мене це навіть не спортивно, думаю на спеціалізовані форуми, вам дійсно не має сенсу "іти" , після перших пару речень, вас більш-усього забанять :)
А то "швидкість часу", "зростаюча маса" , а коли запитали : "А намалюйте/запишіть/поясніть, як ота швидкісь часу в просторі орієнтована, чи в неї тільки модуль є, без напрямку :) ?" - , зразу , здаєтесь....

зацікавленим , у проблемці граві - константи, можна прочитати, статтю комуністів із царь-гу :
Прихований текст

Доречі, можна спробувати пояснити, оцю "бадягу" , із допомогою анізотропії вел. Джі:
Прихований текст
Може я , хоч трохи , скоро в цьому розберусь, якшо хтось розбуреться раніше, поясніть плз. :)

Доречі, всім рекомендую , почитати, книжечку, яку крім всіх інших, печатав і вище згаданий У'їллер , про гравітацію . мені пока подобається.

Прихований текст

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.01.2015 – 21:05

• 1

#3952 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 21:29

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 20:44) писав:

О
Ой, капітулюєте перед , навіть звичайними фактами?, кмв, для мене це навіть не спортивно, думаю на спеціалізовані форуми, вам дійсно не має сенсу "іти" , після перших пару речень, вас більш-усього забанять
А то "швидкість часу", "зростаюча маса" , а коли запитали : "А намалюйте/запишіть/поясніть, як ота швидкісь часу в просторі орієнтована, чи в неї тільки модуль є, без напрямку ?" - , зразу , здаєтесь....
зацікавленим , у проблемці граві - константи, можна прочитати, статтю комуністів із царь-гу :
Доречі, можна спробувати пояснити, оцю "бадягу" , із допомогою анізотропії вел. Джі:

Може я , хоч трохи , скоро в цьому розберусь, якшо хтось розбуреться раніше, поясніть плз. :)
Доречі, всім рекомендую , почитати, книжечку, яку крім всіх інших, печатав і вище згаданий У'їллер , про гравітацію . мені пока подобається.

Основний закон спілкування з дурнями такий: перед дурнями не капітулюють - з дурнями просто перестають мати справу.
Оскільки ти сам назвав себе дурнем - я поступаю так, як закон рекомендує поступати з такими людьми.

Перегляд дописуKatod (04.01.2015 – 15:39) писав:

в першому наближенні експеримент Квендіша дав однаковий результат :)

В трактовці Катода.

Повідомлення відредагував кмв: 04.01.2015 – 21:31

• 0

#3953 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 21:39

, Ось посиланнячко для кмв, на старому форумі dxdy.ru , тама куча яйцеголових, шото "обсуждають" :rolleyes:, ага, так про що я, посиланнячко, як-раз про "уповыльнення часу" - http://dxdy.ru/topic91967.html

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 21:29) писав:

Основний закон спілкування з дурнями такий: перед дурнями не капітулюють - з дурнями просто перестають мати справу.
Оскільки ти сам назвав себе дурнем - я поступаю так, як закон рекомендує поступати з такими людьми.
Ага, тобіш оте ваше "тобі ж пояснили" , разів 40 - це геніально, а мої намагання , в найпростіших термінах, виразити ваші опуси, про Принцип Відносності , - то "приморожена дурість" ? , ясненько ....
Я так розумії, від пустослова, я не дочекаюсь пояснень його термінів "швидкість часу" , "зростаюча маса" , тобіш , доведено , що ваші слова, нічого спільного із фізикою не мають.
І хоть 200 раз , напишіть "тобі ж пояснили" , фізики на це навіть уваги не звернуть (ібо якби звертали, на таких людей увагу, то залишились би ми в Середньовіччі, на дуже довго.... )

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.01.2015 – 21:42

• 0

#3954 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 22:07

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 21:39) писав:

, Ось посиланнячко для кмв, на старому форумі dxdy.ru , тама куча яйцеголових, шото "обсуждають" , ага, так про що я, посиланнячко, як-раз про "уповыльнення часу" -
Ага, тобіш оте ваше "тобі ж пояснили" , разів 40 - це геніально, а мої намагання , в найпростіших термінах, виразити ваші опуси, про Принцип Відносності , - то "приморожена дурість" ? , ясненько ....
Я так розумії, від пустослова, я не дочекаюсь пояснень його термінів "швидкість часу" , "зростаюча маса" , тобіш , доведено , що ваші слова, нічого спільного із фізикою не мають.
І хоть 200 раз , напишіть "тобі ж пояснили" , фізики на це навіть уваги не звернуть (ібо якби звертали, на таких людей увагу, то залишились би ми в Середньовіччі, на дуже довго.... )

Хамство, дурість, манія величі і словесний понос.
  • 0

#3955 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 22:14

Ось, підозрюю , що кмве не будуть читати той форум, тому для всі зацікавлених, привожу цитату, одного користувача, що трохи розуміє СТВ, як - раз його викладки, і стосуються екс. Хафеле-Кіттінга, і парадоксу близнюків.
Написано, все якомога простіше. :
Прихований текст
чорт, це форум, маэ ліміт по кількості зображень , ОМФГ . довидеться посиланнячко оставити

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 22:07) писав:

Хамство, дурість, манія величі і словесний понос.
І знову, моє слово проти вашого, але проблема в тому , що я свої слова, підтверджую , Природою, і її "законами" , а навіть не спромоглися, "креугольний камінь" вашого спростування Принципу Відносності - "шидкість часу" , якось підтвердити .

Тому, я вбачаю у ваших словах, звичайне неуцтво, і посилаю вас читати не тільки "Біблію", а і наприклад, "Алгебра - 11 клас" , і т.д.

Кмв, мені оця цитата, користувача Cos(x-Pi/2) сподобалась дуже, вона мені нагадала, нашу ситуацію.
Прихований текст

Не до кмв,

Хтось може нагадати, чому отут "-", а не "+" ?? Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.01.2015 – 22:34

• 0

#3956 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 22:33

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 22:14) писав:

Ось, підозрюю , що кмве не будуть читати той форум, тому для всі зацікавлених, привожу цитату, одного користувача, що трохи розуміє СТВ, як - раз його викладки, і стосуються екс. Хафеле-Кіттінга, і парадоксу близнюків.
Написано, все якомога простіше. :
чорт, це форум, маэ ліміт по кількості зображень , ОМФГ . довидеться посиланнячко оставити
І знову, моє слово проти вашого, але проблема в тому , що я свої слова, підтверджую , Природою, і її "законами" , а навіть не спромоглися, "креугольний камінь" вашого спростування Принципу Відносності - "шидкість часу" , якось підтвердити .
Тому, я вбачаю у ваших словах, звичайне неуцтво, і посилаю вас читати не тільки "Біблію", а і наприклад, "Алгебра - 11 клас" , і т.д.

Ти сам в своєму слогані визначив свою головну проблему - дурість.
Пояснити тобі про що тут мова ведеться просто неможливо саме через цю твою проблему.
Приклад: в експерименті Хавеле Кітінга чітко показано - для годинника, що рухається час іде повільніше (тобто "швидкість часу" зменшується).
Всім це зрозуміло, всі це сприймають однаково - крім тебе: ти вже на протязі двох сторінок "щось пояснюєш" - а простіше кажучи, дурниці мелеш.
І при тому ти не в силах зрозуміти/усвідомити - що ти мелеш дурниці.
А тепер про "парадокс близнюків" - тут на форумі я вже пояснював: неможливо знайти два невідомих (тобто "власні часи" обох близнюків) - розв'язуючи одне рівняння.
Для розв'язку потрібна система з двох рівнянь - тобто потрібно, щоб кожен з близнюків міг визначити свою "власну швидкість" і з цього визначити "власну швидкість часу".
Наприкінці констатую, що рівень хамства, манії величі і дурості в тебе змін не зазнав.
Тому очевидно - що ти просто не зрозумієш того, що тобі пояснюють - ну, з дурнями завжди так: дурня вчити марно.
Але на форумі крім тебе є ще й інші учасники - для них і пишу.
  • 0

#3957 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 23:21

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 22:33) писав:

Ти сам в своєму слогані визначив свою головну проблему - дурість.
Пояснити тобі про що тут мова ведеться просто неможливо саме через цю твою проблему.
Приклад: в експерименті Хавеле Кітінга чітко показано - для годинника, що рухається час іде повільніше (тобто "швидкість часу" зменшується).
Ви як той цикл: If frostyk_post + 1 , then "тобі ж пояснили" End If

кмве, у вас ідея ФІКС - "швидкість часу зменшується" , та немає ніякого абсолютного часу , і його швидкості , просто ми маємо дві ІСВ , і перехід між ними .

Ось вам красивий опис цього процесу, і немає ніякого парадоксу близнюків, і не було. то все філософи , "галялякали" , у Природі, все простіше.
А ви ввиду своєї обізнаності, "повелися" , і почали обзивати людей "брехунами" , кмв , не творіть грішних вчинків, горітимите у пеклі :(

Прихований текст

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 22:33) писав:

Для розв'язку потрібна система з двох рівнянь - тобто потрібно, щоб кожен з близнюків міг визначити свою "власну швидкість" і з цього визначити "власну швидкість часу".
:facepalm: кмв, запам'ятайте, не має смислу говорити про швидкість, не вказуючи відносно чого ми її міряємо, ну шо в оті Ефіри/Флогістони залазити.....
А ця людина , "намилилась" ЗТВ, спростовувати.... -

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 04.01.2015 – 23:22

• 0

#3958 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.01.2015 – 23:27

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 21:29) писав:

В трактовці Катода.
як я зрозумів, з діалогу з Хмурим Князем, він вказував що ти нехтуєш швидкістю руху відносно середовища, в задачі про плоти, там де ця швидкість важлива, я вже мовчу про дужки, які ти постійно губиш. А тут, достатня точність в дуже складному експерименті, в якому неможна екранувати всі джерела гравітації, і ти причипився до хто зна якого знаку.
Це, як мінімум непослідовно.
  • 0

#3959 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 04.01.2015 – 23:57

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 23:21) писав:

Ви як той цикл: If frostyk_post + 1 , then "тобі ж пояснили" End If
кмве, у вас ідея ФІКС - "швидкість часу зменшується" , та немає ніякого абсолютного часу , і його швидкості , просто ми маємо дві ІСВ , і перехід між ними .
Ось вам красивий опис цього процесу, і немає ніякого парадоксу близнюків, і не було. то все філософи , "галялякали" , у Природі, все простіше.
А ви ввиду своєї обізнаності, "повелися" , і почали обзивати людей "брехунами" , кмв , не творіть грішних вчинків, горітимите у пеклі :(
Вот, конкретный простенький примерчик нарисовал: пусть есть, для примера, четыре близнеца; один из них (Антон) всё время движется инерциально, так что можно считать его покоящимся относительно некоторой исо (назовём её ИСО-А). В момент времени Зображення по часам Антона остальные три близнеца разлетаются от Антона в разные стороны с разными скоростями (обозначим это событие как мировую точку P1). Для простоты здесь рассматриваем только одномерное движение. Через десять лет по часам Антона все четыре товарища снова встретились (событие P2). На рисунке показаны конкретные частные примеры мировых линий близнецов (графики движения), и приведена табличка со значениями интервала времени между разлётом и встречей товарищей по их собственным часам:
Подчеркну, что значения интервалов собственного времени Зображення не зависят от выбора системы отсчёта. Т.е., относительно какой-нибудь другой системы отсчёта наш Антон будет выглядеть движущимся (и графики движения остальных близнецов тоже изменятся), но численные значения Зображення получатся теми же.

Дурнем себе ти сам назвав (написавши ось це - фростыш_дурак) - а твоє хамство і манія величі видна всім.
Так що я всього навсього констатую факт.
І черговий прилад отої своєї "розумност" ти сам привів - перепостивши розрахунок "власного часу": ти так і не зрозумів - що ти мені не заперечуєш, а підтверджуєш сказане мною.

Перегляд дописуфростыш_дурак (04.01.2015 – 23:21) писав:

кмв, запам'ятайте, не має смислу говорити про швидкість, не вказуючи відносно чого ми її міряємо, ну шо в оті Ефіри/Флогістони залазити.....
А ця людина , "намилилась" ЗТВ, спростовувати.... -

Чергова "демонстрація розумності": Виявляється, немає таких понять - як швидкість змін температури, тиску, сили .. та багато чого.

Перегляд дописуKatod (04.01.2015 – 23:27) писав:

як я зрозумів, з діалогу з Хмурим Князем, він вказував що ти нехтуєш швидкістю руху відносно середовища, в задачі про плоти, там де ця швидкість важлива, я вже мовчу про дужки, які ти постійно губиш. А тут, достатня точність в дуже складному експерименті, в якому неможна екранувати всі джерела гравітації, і ти причипився до хто зна якого знаку.
Це, як мінімум непослідовно.

Мова в твоєму пості йшла про експеримент Кавендиша - а не про плоти і тим більше не про діалог.
Тож твій теперішній пост - як мінімум непослідовний.

Повідомлення відредагував кмв: 04.01.2015 – 23:59

• 0

#3960 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 05.01.2015 – 00:10

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 23:57) писав:

Чергова "демонстрація розумності": Виявляється, немає таких понять - як швидкість змін температури, тиску, сили .. та багато чого.
Ги-ги , :facepalm: ви просто геній...... , кмв а, я боюсь спитати, а в отієї зміни температурки, випадково напрямочку немає ??? І чи не вибираємо ми отой напрямок, в залежності від системи координат . Мені страшно говорити такі слова вам, але у фізиці є поняття градієнту... скалярного поля, наприклад :rolleyes: ,
Оцими своїми, такими мантрами, ви в одну секунду , злякаєте будь-якого не примороженого фізика, і скаже щось таке "Добре.... , я вам даю список літератури, почитаєте, тоді ми про щось поговоримо, а поки-що , допобачення" :blush:

Перегляд дописукмв (04.01.2015 – 23:57) писав:

Дурнем себе ти сам назвав (написавши ось це - фростыш_дурак) - а твоє хамство і манія величі видна всім.
Так що я всього навсього констатую факт.
І черговий прилад отої своєї "розумност" ти сам привів - перепостивши розрахунок "власного часу": ти так і не зрозумів - що ти мені не заперечуєш, а підтверджуєш сказане мною.
Кмв, я поки - що бачу , тільки ваше "продвинуте" пізнання СТВ. І спроби пояснити , парадокс близнюків , Ефірним часом, і масою із вакуума.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних