Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3861 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 01:20

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.12.2014 – 00:30) писав:

І метрика, навколо мого улюбленого об'єкта, ви бачите кмв, шо тамички також присутня сферична симетрія (чутка :tryzub: )?
1) Пардон, метрика якби у фізиці визначається метричним тензором....... , ви не знали?
Я вам написав, що таке сферична метрика, а ви не бачите "що то таке" ? Метрика, це якби уявний, дуже наближено, хух, такий метр, яким ми міряємою все у заданому просторі, він може бути - "прямий", як у Евкліда, кривий як у Шварцшильда, і взаглі може гнутися у всі сторони.....
2) Слава Ісусу! Святий Будда, Іншлала! - ви накінець зрозуміли, що Евклідовама метрика, Н'ютонової гравітацї, немає майже нічого спільно із релятивіською Природою навколо нас???

3) Дуже цікаво! Вам вдалося мене зацікавити, а чому це ви соромитеся своєї "конфесії" :unsure: , ГА? ГА???????? А яка вона у вас?
Мені потрбні факти, кмв, ДАВАЙТЕ МЕНІ ФАКТИ!
4) А як ви ставитися до оцих названих вами "нехристами", що ви розумієте під словом "нехрист" , а чому ЦЕ тільки вони, і "типу" такі як, Я повинні будуть задавати такі питання???
кмв, на моїй стороні Істина , а на вашій що/хто, кмв???, чому ви боєтеся правди? Правда не ховається від правди, і не боїться правди, ЇЇ бояться! :rolleyes:
кмв, кмв, кмв, щось пам'ятаю, Кирило-Мефодіївське братсво, цікаво, воно? не воно, чи воно?

Ти так і не пояснив - що ти мав на увазі, коли говорив "сферична метрика".
Бо яке відношення має сферична симетрія до метрики?
Яке відношення має метричний тензор до трьохмірного простору?
Ніякісінького - бо то зовсім зовсім різні речі.
Ти хоч розумієш, що то таке - метрика простору?
Ти намолов купу термінів. які не пов'язані з собою нічим - крім слова "метрика".
А слово "метрика" - багатозначне.
Ти до пуття і не знаєш всіх значень - ти не розумієш, що метрика простору немає нічого спільного з метричним 4 - тензором, а простір теорії гравітації Ньютона трьохмірний.
На твоїй стороні - не істина: ти не знаєш ні що таке істина і навіть не пробуєш зрозуміти суть того, про що тобі говорять: як то кажуть - мелеш,як небожка ногами.
  • 0

#3862 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.12.2014 – 01:34

Перегляд дописуKatod (30.12.2014 – 23:18) писав:

Позаяк, я згоден з Каламаром, в живої природи є три властивості, спадковість, мінливість, відбір. Принцип відбору - виживає пристосованіший. І так, це властивості природи, але ці властивості її роблять еволюційовною, тобто здатною до еволюцій.
Гей! Це не каламар придумав, то просто те, на чому базується теорія еволюції Дарвіна. Напр. ось шкільний урок 9 клас на ютубі.

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 00:14) писав:

Послухай - ти взагалі то адекватний?
Почав молоти чушь про "сферичну метрику" - я тебе запитав: що то таке?
Мені теж цікаво, що то таке.

Ти щось відповів?
Згадав метрику Лоренца - а її ж до теорії гравітації Ньютона ні пришити , ні прилатати: то в СТВ мова йде про 3+1 мірний простір, а в теорії Ньютона простір 3 мірний.
Непруха, бо в ЗТВ потрібні геодезичні то лінії найбільшого власного часу, бачите, там часопростір, а не простір. Тому там планета на планету падає. А при самому тільки кривому просторі, все стоїть, або все по колам, теорія Птолемея-квн. КВН, ви головне не забудьте в сферичну метрику зафігачити достатню кількість сідел, щоб гіперболічні орбіти получались.

І для цього простору достатньо використання векторів - тензорів першого рангу.
Цікаво, чому тільки першого?

Повідомлення відредагував kalamar: 31.12.2014 – 01:39

• 2

#3863 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 31.12.2014 – 02:13

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 01:20) писав:

На твоїй стороні - не істина: ти не знаєш ні що таке істина і навіть не пробуєш зрозуміти суть того, про що тобі говорять: як то кажуть - мелеш,як небожка ногами.
Істина на стороні, того , хто її шукає.
а кмв, її не шукає, бо йому її нав'зали, і він мабуть думає - що то і є , істина.... "На Бога надійся, і сам гав не лови" , а ви ловите кмв, ох як ловите....

Ви попросили сферичну метрику, я вам привів її математичний запис, я ж не буд словами пустословить, бо навіть якщо я неправильно щось скажу, фізики мене не зрозуміють, і можуть не виправити, а так усе визначено.

Метричний тензор , сферичної метрики, які питання? Ваші пустобалачки , "ти того не знаєш, ти те не розумієш" , а довести, слабенькі, не можете??? Так для чого ви лізите у точну науку, це вам не мантри читати......

правильно, простір Нютонової гравітацї - трьохмірний Евклідовий - Е3
Евклідовий він тому, що тамички немає ніякого релятивізму, бо релятивізм у Евклідовому просторі, якби явище дуже рідкісне..........

Чи ви у ефірщики зі своїми сферичними геодезичними, записались? Або ви вважаєте що швидкість світла - безкінечна?? , кмв релятивіська гравітація, у Евклідовому просторі, не буде.

Тікайте, кмв, тікайте від моїх питань, біжіть подалі, і ховайтесь в нори :)

Перегляд дописуkalamar (31.12.2014 – 01:34) писав:

Мені теж цікаво, що то таке.
Непруха, бо в ЗТВ потрібні геодезичні то лінії найбільшого власного часу, бачите, там часопростір, а не простір. Тому там планета на планету падає. А при самому тільки кривому просторі, все стоїть, або все по колам, теорія Птолемея-квн. КВН, ви головне не забудьте в сферичну метрику зафігачити достатню кількість сідел, щоб гіперболічні орбіти получались.
Гиги, ще ж є і нульовий, точно. Ну а як Еn - то (n-2) - рангу :) - можу тупашити, уже сонний пипець.

Ось вам, картинка, Н'ютонового, і ЗТВ-ешного руху якогось булижника навколо масивного булижника. (червоне - Н'ютон, синій - ЗТВ)

Зображення

Хто небудь, ШО НЕБУДЬ знає по "поляризації квазарів" , про яку я питав!!!

https://ru.wikipedia...относительности

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 01:20) писав:

Ти намолов купу термінів. які не пов'язані з собою нічим - крім слова "метрика".
А слово "метрика" - багатозначне.
Ти до пуття і не знаєш всіх значень - ти не розумієш, що метрика простору немає нічого спільного з метричним 4 - тензором, а простір теорії гравітації Ньютона трьохмірний.
Алілуя, так давайте напшем 3 - метричний тензор ахахаха, і буде ПОВНИЙ ЕВКЛІД, я не можу. :otruta:

Отак, фізики, а не філологи, філософи, теологи, язичники і т.д. (незнаю до яких віднести вас, буду називати універсальний, бо ви не говорите до якої "конфесії" належите) визначають, ЧИМ ЇМ МІРЯТИ БЕЗКІНЕЧНО МАЛЕНЬКІ ПРОМІЖКИ У ЯКОМУСЬ ПРОСТОРІ
Бо вам, навыть ЛЫНЬ , зайту у англомовну вікіпедію , і почитати, ЗАТЕ! Ви грішите на ліво і на право! Називаючи людей - брехунами, причому брешучи на повну котушку, самі.

Рекомендую прочитати, "Божественна комедія" - Д. Алігь'єрі про те як брехунам шкварили у пеклі, кмв - робіть висновки.
Прихований текст

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.12.2014 – 02:23

• 0

#3864 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 31.12.2014 – 02:24

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.12.2014 – 02:13) писав:

Ось вам, картинка, Н'ютонового, і ЗТВ-ешного руху якогось булижника навколо масивного булижника. (червоне - Н'ютон, синій - ЗТВ)

Зображення
В 1898-1902 році дехто Пауль Гербер розробив теорію, яка дала формулу ідентичну пізнішій формулі ЗТВ для зміщення перигелію Меркурія. :)

Повідомлення відредагував kalamar: 31.12.2014 – 02:24

• 0

#3865 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 02:32

Перегляд дописуkalamar (31.12.2014 – 02:24) писав:

Ну такс, тама ж гравітаційний Ль'єнар - Вайкхарт. Виж тама повинні були вчити шось таке (бо я майже нічо не помню - спав) . То воно, просто для граві_поля, але тоді треба щоб швидкість взаємодії-граві була скінченною, іначе НІ_НІ. .
Дякую що нагадали, заніс у список, прочитати/розібратись_якось.

АГа! Я поняв, це був камінець у бік ЗТВ, мовляв , он такий самий результат дає Теорія агрономів, а теорія агрономів - квантується. значить граві-поле квантова "фішка", ненене, не все так просто. :)
3 часа ночі......... йо, пора уже клюнуть носов у якусь бешену , нічорта не понятну, манускрипт .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.12.2014 – 02:37

• 0

#3866 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.12.2014 – 09:11

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 23:35) писав:

Так би мовити, від кадра чую- що то за манера відповідати така: "еволюційне вчення" на трьох китах держиться.
Що то за вислів?
Тобі приємні такі відповіді - ти ж з нею згодився, чи не так?
Отож порошу тебе/вас - ведіть дискусію по правилах: давним давно всім відомо, що "еволюційна теорія" немає жодних аксіом і постулатів.
І томуз цієї причини вона теорією називатись не може - коротко і ясно.
Отож не зсилайся на цю "теорію" як на доказ - бо якраз з цього тут і почалась нікому не потрібна дискусія.
Тут питання фізики - а не біології: ще раз прошу - веди дискусію а не розмови про базар.
Тут є люди - яким це неприємно.
фу. Придумай хоч раз щось своє, а не бери в когось ідеї.
Щодо теорії еволюції, то аргументи "всім" і "давно відомо" це дуже конктретні аргументи. І власне "еволюційна теорія", що це таке? Це те саме що теорія еволюції?
І щодо теорії. Тобі не здається, що необхідність теорії мати якісь свої аксіоми, догми, протирічить експериментальній складовій?
Навіщо аксіома, якщо є експеримент?
Аксіоми потрібні для абстрактних теорій. Практичній теорії достатньо мати експериметнальну базу.

Доречі, останній варіант теорії еволюції епігенетичний, який чітко прив"язананий до генетики.

Гей! Це не каламар придумав, то просто те, на чому базується теорія еволюції Дарвіна. Напр. ось шкільний урок 9 клас на ютубі.
так не ти. Але я з тобою згоден. ТАк можна?
  • 0

#3867 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 09:41

То в тебе непруха, Камаларе - бо викривлений простір в теорії Ньютона вводиться на основі експерименту і то ніякий не часопростір ЗТВ.
До речі - ще одна непруха: коли прийняти твоє твердження - що отой твій "часопростір" справді 4 мірний - то в такому випадку в слабких полях гравітації (де рівняння Ейнштейна переходять в рівняння Ньютона) сила гравітації зменшувалась би в залежності від віддалі не пропорційно 1/r2 - а пропорційно 1/ r 3.
В результаті, наприклад, з рухом планет виходили б чудеса - ні про які траєкторії і мови вести було б неможливо.
Камаларе, саме тому зараз говорять не про 4 мірний часопростірі- а про 3+1 мірний.
Ви головне не забудьте оцієї різниці - а то перейдете в 4 мірний простір і полетите до свої сфероконічних туманностей.
  • 0

#3868 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 12:23

Істина на стороні, того , хто її шукає.
а кмв, її не шукає, бо йому її нав'зали, і він мабуть думає - що то і є , істина.... "На Бога надійся, і сам гав не лови" , а ви ловите кмв, ох як ловите....
Ви попросили сферичну метрику, я вам привів її математичний запис, я ж не буд словами пустословить, бо навіть якщо я неправильно щось скажу, фізики мене не зрозуміють, і можуть не виправити, а так усе визначено.
Метричний тензор , сферичної метрики, які питання? Ваші пустобалачки , "ти того не знаєш, ти те не розумієш" , а довести, слабенькі, не можете??? Так для чого ви лізите у точну науку, це вам не мантри читати......
правильно, простір Нютонової гравітацї - трьохмірний Евклідовий - Е3
Евклідовий він тому, що тамички немає ніякого релятивізму, бо релятивізм у Евклідовому просторі, якби явище дуже рідкісне..........
Чи ви у ефірщики зі своїми сферичними геодезичними, записались? Або ви вважаєте що швидкість світла - безкінечна?? , кмв релятивіська гравітація, у Евклідовому просторі, не буде.
Тікайте, кмв, тікайте від моїх питань, біжіть подалі, і ховайтесь в нори :)

Ну нічого не зробиш - доведеться використати український переклад англійського слова "приморожений" : тут він виявив себе у повній величині своєї тупості.
Йому самому незрозуміло - що означає отой термін "метрика" в фізиці, і тому він продовжує використовувати термін "сферична метрика" .
Це - беліберда, але для того - щоб стала зрозуміла "белібердність" цього словосполучення примороженого доведеться пояснити - що то таке "метрика" і як її застосовують в фізиці.
Отже - "метрика" то є математичний термін, позначаючий правило визначення віддалей між двома точками.
Приклад: нехай ми знаходимось в місті - і нам потрібно визначити віддаль між двома будинками.
Ми можемо взяти карту - і по карті визначити її.
А можемо взяти автомобіль з спідометром - проїхати по вулицях і визначити віддаль по спідометру.
Зрозуміло - що в першому випадку віддаль між будинками буде меншою, бо з допомогою карти ми визначили довжину прямої, що сполучає будинки - а в другому ми рухались не по цій прямій - а по вулицях. відхиляючись він напряму, роблячи повороти і т.д. і тому в нас віддаль буде більшою.
Існує іще один спосіб визначення віддалей: для визначення віддалей можна використати і час - наприклад, сказати так: віддаль до другого будинку рівна 1 годині при ходьбі пішки або 5 хвилинам при їзді автомобілем.
Яка з віддалей буде "правильною"?
Як це не парадоксально, "правильними" будуть всі: першу віддаль ми визначали по правилах геодезії, а другу віддаль - по , так би мовити, "практичних правилах" але використовуючи саме поняття "віддаль", а в третьому випадку ми використали поняття "час".
А тепер перейдемо до фізики - отже, в ЗТВ вводиться поняття "часопростір" , причому його геометрія є неевклідовою.
І в звязу з цим "віддаль" в теорії відносності вираховується по інших правилах - ніж в випадку евклідової геометрії.
В евклідовій геометрії площини плоскі (вибачте за тавтологію) - і віддаль між будь якими точками визначається довжиною прямої, що їх сполучує.
А в неевклідовій геометрії прямих немає - найпростіший аналог: сполучімо дві точки не прямою - а дугою: зрозуміло, що довжина дуги буде іншою, ніж довжина прямої.
Крім того, простір в ЗТВ не трьохмірний - а 3 + 1 мірний , тобто він "викривлений" і в 3 мірному просторі і одночасно в часі - тобто: тут як і в згаданому вище випадку віддаль ми можемо визначати і з допомогою часу, але : автомобіль може їхати і по найкоротшій дорозі між будинками - і по об'їздах.
Найкоротша дорога в фізиці називається геодезичною лінією.
Але при цьому всьому віддаль залишається віддалю, метрика ( тобто правила знаходження віддалей) залишається метрикою - вона не може бути ні конічною, ні сферичною: правило є правило.
Правила правопису, правила виконання математичних дій, правила здійснення операцій, правила порівняння - кожному зрозуміло, що то таке.
А що таке "сферичні правила"?
З сказаного зрозуміло - що, використавши термін "сферична метрика" приморожений поєднав два ніяк не пов'язані між собою слова - це "поняття" не має жодного змісту.
Все інше, що він пише - типове для нього беззмістовне пустослівя: тут просто нічого коментувати.

Алілуя, так давайте напшем 3 - метричний тензор ахахаха, і буде ПОВНИЙ ЕВКЛІД, я не можу.
Отак, фізики, а не філологи, філософи, теологи, язичники і т.д. (незнаю до яких віднести вас, буду називати універсальний, бо ви не говорите до якої "конфесії" належите) визначають, ЧИМ ЇМ МІРЯТИ БЕЗКІНЕЧНО МАЛЕНЬКІ ПРОМІЖКИ У ЯКОМУСЬ ПРОСТОРІ
Бо вам, навыть ЛЫНЬ , зайту у англомовну вікіпедію , і почитати, ЗАТЕ! Ви грішите на ліво і на право! Називаючи людей - брехунами, причому брешучи на повну котушку, самі.
Рекомендую прочитати, "Божественна комедія" - Д. Алігь'єрі про те як брехунам шкварили у пеклі, кмв - робіть висновки.
The most familiar example is that of elementary Euclidean geometry: the two-dimensional Euclidean metric tensor. In the usual Зображення-Зображення coordinates, we can write Зображення
The round metric on a sphere[edit]

The unit sphere in R3 comes equipped with a natural metric induced from the ambient Euclidean metric. In standard spherical coordinates Зображення, with Зображення the co-latitude, the angle measured from the z axis, and Зображення the angle from the x axis in the xy plane, the metric takes the form Зображення
This is usually written in the form Зображення[

Ось ще один зразок пустослівя - повна абракадабра.

Перегляд дописуKatod (31.12.2014 – 09:11) писав:

фу. Придумай хоч раз щось своє, а не бери в когось ідеї.
Щодо теорії еволюції, то аргументи "всім" і "давно відомо" це дуже конктретні аргументи. І власне "еволюційна теорія", що це таке? Це те саме що теорія еволюції?
І щодо теорії. Тобі не здається, що необхідність теорії мати якісь свої аксіоми, догми, протирічить експериментальній складовій?
Навіщо аксіома, якщо є експеримент?
Аксіоми потрібні для абстрактних теорій. Практичній теорії достатньо мати експериметнальну базу.
Доречі, останній варіант теорії еволюції епігенетичний, який чітко прив"язананий до генетики.

Що, знову флуд застосовуєш?
Камалар сказав - а ии сказане ним мені приписуєш?
То в тебе така методика ведення дискусії - тільки вона флудом називається.
А далі намолов ти що попаде - приклад: "останній варіант теорії еволюції епігенетичний, який чітко привязаний до генетики".
По перше - немає такого "варіанту".
По друге - його і бути не може.
Бо епігенетичні зміни оборотні : виникають і з часом зникають .
Зрозуміло, що з цієї причини "еволюційне вчення" на них ну аж ніяк не побудуєш.
Ти коли хочеш вести дискусію про еволюцію - то давай створюй окрему тему.
І там поменше флуди.

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 12:12) писав:

Ну нічого не зробиш - доведеться використати український переклад англійського слова "приморожений" : тут він виявив себе у повній величині своєї тупості.
Йому самому незрозуміло - що означає отой термін "метрика" в фізиці, і тому він продовжує використовувати термін "сферична метрика" .
Це - беліберда, але для того - щоб стала зрозуміла "белібердність" цього словосполучення примороженого доведеться пояснити - що то таке "метрика" і як її застосовують в фізиці.
Отже - "метрика" то є математичний термін, позначаючий правило визначення віддалей між двома точками.
Приклад: нехай ми знаходимось в місті - і нам потрібно визначити віддаль між двома будинками.
Ми можемо взяти карту - і по карті визначити її.
А можемо взяти автомобіль з спідометром - проїхати по вулицях і визначити віддаль по спідометру.
Зрозуміло - що в першому випадку віддаль між будинками буде меншою, бо з допомогою карти ми визначили довжину прямої, що сполучає будинки - а в другому ми рухались не по цій прямій - а по вулицях. відхиляючись він напряму, роблячи повороти і т.д. і тому в нас віддаль буде більшою.
Існує іще один спосіб визначення віддалей: для визначення віддалей можна використати і час - наприклад, сказати так: віддаль до другого будинку рівна 1 годині при ходьбі пішки або 5 хвилинам при їзді автомобілем.
Яка з віддалей буде "правильною"?
Як це не парадоксально, "правильними" будуть всі: першу віддаль ми визначали по правилах геодезії, а другу віддаль - по , так би мовити, "практичних правилах" але використовуючи саме поняття "віддаль", а в третьому випадку ми використали поняття "час".
А тепер перейдемо до фізики - отже, в ЗТВ вводиться поняття "часопростір" , причому його геометрія є неевклідовою.
І в звязу з цим "віддаль" в теорії відносності вираховується по інших правилах - ніж в випадку евклідової геометрії.
В евклідовій геометрії площини плоскі (вибачте за тавтологію) - і віддаль між будь якими точками визначається довжиною прямої, що їх сполучує.
А в неевклідовій геометрії прямих немає - найпростіший аналог: сполучімо дві точки не прямою - а дугою: зрозуміло, що довжина дуги буде іншою, ніж довжина прямої.
Крім того, простір в ЗТВ не трьохмірний - а 3 + 1 мірний , тобто він "викривлений" і в 3 мірному просторі і одночасно в часі - тобто: тут як і в згаданому вище випадку віддаль ми можемо визначати і з допомогою часу, але : автомобіль може їхати і по найкоротшій дорозі між будинками - і по об'їздах.
Найкоротша дорога в фізиці називається геодезичною лінією.
Але при цьому всьому віддаль залишається віддалю, метрика ( тобто правила знаходження віддалей) залишається метрикою - вона не може бути ні конічною, ні сферичною: правило є правило.
Правила правопису, правила виконання математичних дій, правила здійснення операцій, правила порівняння - кожному зрозуміло, що то таке.
А що таке "сферичні правила"?
З сказаного зрозуміло - що, використавши термін "сферична метрика" приморожений поєднав два ніяк не пов'язані між собою слова - це "поняття" не має жодного змісту.
Все інше, що він пише - типове для нього беззмістовне пустослівя: тут просто нічого коментувати.

Ось ще один зразок пустослівя - повна абракадабра.

Що, знову флуд застосовуєш?
Камалар сказав - а ти сказане ним мені приписуєш?
То в тебе така методика ведення дискусії - але вона флудом називається.
А далі намолов ти що попаде - приклад: "останній варіант теорії еволюції епігенетичний, який чітко привязаний до генетики".
По перше - немає такого "варіанту".
По друге - його і бути не може.
Бо епігенетичні зміни оборотні : виникають і з часом зникають .
Зрозуміло, що з цієї причини "еволюційне вчення" на них ну аж ніяк не побудуєш.
Ти коли хочеш вести дискусію про еволюцію - то давай створюй окрему тему.
І там поменше флуди.

Повідомлення відредагував кмв: 31.12.2014 – 12:22

• 0

#3869 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 17:27

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 09:41) писав:

То в тебе непруха, Камаларе - бо викривлений простір в теорії Ньютона вводиться на основі експерименту і то ніякий не часопростір ЗТВ.
От видно, що ви не фізик. Коли фізик говорить - "На основі експерименту" , він коротко пояснює , яким саме чином, і яким експериментом.

А ваші "тєлєги" , аля "папа_римський перед кардиналами" , у фізиці нікого не цікавлять, а мені нравиться слово "сферична метрика" , Шварцшильдівська, і я їх буду вживати і надалі :P .

І ще одне, ви розумієте, які треба проводити експерименти щоб підтврдини ЗТВ? , Нариклад, пустити зонд в "Чорний об'єкт", або нейтронну "Зірку" , доречі , в лабораторії зняли показання різних годинників, які розташовані на різних віддалях від центру Землі, і отрималт деяке "уповільення часу" , в тому що поближче, відносно того-що подалі, я посилання постараюсь знайти.

А Н'ютон такого якби не передбачає, !!!бо там у (Н'ютона) ЧАС і простір НІЯК не зв'язані!!!

І наскільки я знаю, НАВІТЬ з. Всесвітнього тяжіння (Н'ютона) - НЕ ІНВАРІАНТНИЙ відносно перетворень Лоернца. :)

Ага, я ось ваші єзуїтські побрехеньки і накрив "мідним" тазом? :rolleyes:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.12.2014 – 17:35

• 0

#3870 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 17:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (31.12.2014 – 17:27) писав:

От видно, що ви не фізик. Коли фізик говорить - "На основі експерименту" , він коротко пояснює , яким саме чином, і яким експериментом.

А ваші "тєлєги" , аля "папа_римський перед кардиналами" , у фізиці нікого не цікавлять, а мені нравиться слово "сферична метрика" , Шварцшильдівська, і я їх буду вживати і надалі :P .

І ще одне, ви розумієте, які треба проводити експерименти щоб підтврдини ЗТВ? , Нариклад, пустити зонд в "Чорний об'єкт", або нейтронну "Зірку" , доречі , в лабораторії зняли показання різних годинників, які розташовані на різних віддалях від центру Землі, і отрималт деяке "уповільення часу" , в тому що поближче, відносно того-що подалі, я посилання постараюсь знайти.

А Н'ютон такого якби не передбачає, !!!бо там у (Н'ютона) ЧАС і простір НІЯК не зв'язані!!!

І наскільки я знаю, НАВІТЬ з. Всесвітнього тяжіння (Н'ютона) - НЕ ІНВАРІАНТНИЙ відносно перетворень Лоернца.

Ага, я ось ваші єзуїтські побрехеньки і накрив "мідним" тазом?

Ага, ось ти і накрився мідним тазом разом з своєю "сферичною метрикою".
Сиди там і не висовуйся.
P.S. Ільф і Петров також одного товариша описували - тому товаришу подобалося словосполучення "стрімкий домкрат".

Повідомлення відредагував кмв: 31.12.2014 – 18:02

• 0

#3871 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 31.12.2014 – 17:42

Питання - а швидкість світла в магнітному полі міряли? що наміряли?
Зображення
  • 0

#3872 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.01.2015 – 00:56

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 17:39) писав:

Ага, ось ти і накрився мідним тазом разом з своєю "сферичною метрикою".
Сиди там і не висовуйся.
P.S. Ільф і Петров також одного товариша описували - тому товаришу подобалося словосполучення "стрімкий домкрат".
Йо.
З новим роком !
Я мідних тазів не боюсь.
А от Птолемейова теорія руху планет боїться, робіть висновки , бо у вашій теорії - німа релятивізму (хоча там і здорового глузду, німа, одне одкровення кмв - мракослова :8: ), аж нітрошечки! "Але ж він (релятивізм) існує!"

Давайте докази, або як казав якийсь , комік - "На памойку" вашу теорію. :)

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (31.12.2014 – 17:42) писав:

Питання - а швидкість світла в магнітному полі міряли? що наміряли?
Зображення
Йо.
З новим роком!
Це дуже складне питання, для мене, нада ворушить літературу, по Фотон_Фотонній взаємодіє, чи якось так, Хромодинаміка нада.
  • 0

#3873 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 01.01.2015 – 09:35

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.01.2015 – 00:56) писав:

Йо.
З новим роком !
Я мідних тазів не боюсь.
А от Птолемейова теорія руху планет боїться, робіть висновки , бо у вашій теорії - німа релятивізму (хоча там і здорового глузду, німа, одне одкровення кмв - мракослова), аж нітрошечки! "Але ж він (релятивізм) існує!"
Давайте докази, або як казав якийсь , комік - "На памойку" вашу теорію. :)

З Новим роком!
Може, в Новому році ти розморозишся, тему спочатку почитаєш - щось зрозумієш,перестанеш дурниці верзти і з Камаларем синхронно брехати по Птолемея.
Втім, я щось в це не вірю - тож в Новому році спеціально для приморожених повторю ще раз свої початкові пости - з яких все і почалось.
Отже:
З постулату теорії відносності "всі фізичні закони мають однакове формулювання у всіх системах відліку, що рухаються" випливає наступне: спостерігач (що перебуває в такій системі) не має можливості встановити - перебуває вона в стані спокою чи рухається і не може визначити її швидкість.
Між тим, цей постулат - надуманий і тому неістинний.
Поставимо уявний експеримент - щоб довести сказане.
Отже - нехай спостерігач перебуває саме в такій системі - і нехай вона спочатку перебуває в стані спокою а потім починає прямолінійний рух.
Спостерігач проробляє в цій системі дослід Кавендиша з визначення гравітаційної сталої.
Для цього він використовує крутильні терези ( щонайменше двоє), причому їх коромисла взаємно перпендикулярні.
Коли система перебуває в стані спокою - покази обидвох терезів будуть однакові.
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів), а по друге - з'явиться анізотропія показань: згідно з тими ж перетвореннями коромисло тих терезів, напрям якого співпадає з напрямом руху стане коротшим, і вони будуть показувати більшу величину ніж терези, коромисло яких перпендикулярне до напряму руху.
Знаючи перетворення Лоренца, спостерігач зможе визначити і напрям руху системи, і величину швидкості.
А це означає, що цей постулат - надуманий і неістинний.
І тому від нього потрібно відмовитись.
Чи означає це, що потрібно відмовитись і від спецальної теорії відносності?
Звичайно, так - але не від перетвореннь Лоренца (останній вивів їх - використовуючи інші міркування, ніж Ейнштейн).
Закінчу на цьому - цікаво, якою буде реакція на це повідомлення саме від приморожених на Птолемеєві?

Повідомлення відредагував кмв: 01.01.2015 – 09:37

• 0

#3874 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 01.01.2015 – 21:44

Перегляд дописукмв (01.01.2015 – 09:35) писав:

З Новим роком!
Може, в Новому році ти розморозишся *1) , тему спочатку почитаєш - щось зрозумієш,перестанеш дурниці верзти і з Камаларем синхронно брехати по
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів *2) ), а по друге - з'явиться анізотропія показань: згідно з тими ж перетвореннями коромисло тих терезів, напрям якого співпадає з напрямом руху стане коротшим *3) , і вони будуть показувати більшу величину ніж терези, коромисло яких перпендикулярне до напряму руху.
Добрий вечыр.

1) Мене можна було розморозити в дитинстві, я думаю , без сильного нагрівання, а тепер, уви :unsure: , щлб я розморозився, мене потрібно нагріти до температур, що більш-усього не сумісні із нормальний функціонуванням білків, і призводять до загибелі організму.

2) Так кмв, з отакої викладки і потрібно було починати, як-раз отакі ваші "пости" і дають дуже повне уявлення про рівень вашого розуміння СТВ, (ЗТВ - взагалі мовчу. :facepalm: ) .

- Перед тим як, обзивати інших людей брехунами, кмв, подумайте, а чи ви не є тим, чим обзиваєтесь!!!

- Читайте уважно: "Маса (вона ж Н'ютонова, вона гравітаційна, і т.д. ) ІНВАРІАНТНА ВІДНОСНО ПЕРЕТВОРЕНЬ ЛОРЕНЦА , вона не змінюється навіть якщо ви на неї "дивитись" і із ІСВ в якій та маса рухається із шаленою швидкістю!!!"

- Читайте уважно: " Лоренц-Фіцжеральдівське скорочення/подовження, залежить ТІЛЬКИ, І ТІЛЬКИ від Системи Відліку!!!! Це не є властивість , тіл що рухаються із великими швидкостями (порядку С ) !! "

!!!!!!!!!!!!ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!!!!!!!!!!!! Л. Б. Окунь - ПОНЯТИЕ МАСЫ , УФН 1997 !!!!!!!!!!!!ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!!!!!!!!!!!!

// якшо шось . натупашив, спробуйте поправить.....
  • 0

#3875 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 01.01.2015 – 22:09

Перегляд дописуфростыш_дурак (01.01.2015 – 21:44) писав:

Добрий вечыр.
1) Мене можна було розморозити в дитинстві, я думаю , без сильного нагрівання, а тепер, уви :unsure: , щлб я розморозився, мене потрібно нагріти до температур, що більш-усього не сумісні із нормальний функціонуванням білків, і призводять до загибелі організму.
2) Так кмв, з отакої викладки і потрібно було починати, як-раз отакі ваші "пости" і дають дуже повне уявлення про рівень вашого розуміння СТВ, (ЗТВ - взагалі мовчу. :facepalm: ) .
- Перед тим як, обзивати інших людей брехунами, кмв, подумайте, а чи ви не є тим, чим обзиваєтесь!!!
- Читайте уважно: "Маса (вона ж Н'ютонова, вона гравітаційна, і т.д. ) ІНВАРІАНТНА ВІДНОСНО ПЕРЕТВОРЕНЬ ЛОРЕНЦА , вона не змінюється навіть якщо ви на неї "дивитись" і із ІСВ в якій та маса рухається із шаленою швидкістю!!!"
- Читайте уважно: " Лоренц-Фіцжеральдівське скорочення/подовження, залежить ТІЛЬКИ, І ТІЛЬКИ від Системи Відліку!!!! Це не є властивість , тіл що рухаються із великими швидкостями (порядку С ) !! "
!!!!!!!!!!!!ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!!!!!!!!!!!! Л. Б. Окунь - ПОНЯТИЕ МАСЫ , УФН 1997 !!!!!!!!!!!!ЧИТАЙТЕ ДУЖЕ УВАЖНО!!!!!!!!!!!!
// якшо шось . натупашив, спробуйте поправить.....

Почитай сам свої попередні пости - не знаю, чи то в тебе проблема примороженості, чи рання втрата пам'яті - то твої проблеми.
  • 0

#3876 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 02.01.2015 – 00:03

Отже - нехай спостерігач перебуває саме в такій системі - і нехай вона спочатку перебуває в стані спокою а потім починає прямолінійний рух.
а якщо система відліку спочатку рівномірно прямолінійно рухалась, а потім зупинилась? Але Експерементатор про то не знав і калібрував свої прилади у рівномірно прямолінійно рухомій системі відліку?
  • 0

#3877 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 02.01.2015 – 00:21

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (02.01.2015 – 00:03) писав:

а якщо система відліку спочатку рівномірно прямолінійно рухалась, а потім зупинилась? Але Експерементатор про то не знав і калібрував свої прилади у рівномірно прямолінійно рухомій системі відліку?

Зупинка = спокою (перед рухом).

Повідомлення відредагував кмв: 02.01.2015 – 00:21

• 0

#3878 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 02.01.2015 – 01:38

Спостерігач проробляє в цій системі дослід Кавендиша з визначення гравітаційної сталої.
Для цього він використовує крутильні терези ( щонайменше двоє), причому їх коромисла взаємно перпендикулярні.
Коли система перебуває в стані спокою - покази обидвох терезів будуть однакові.
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів), а по друге - з'явиться анізотропія показань: згідно з тими ж перетвореннями коромисло тих терезів, напрям якого співпадає з напрямом руху стане коротшим, і вони будуть показувати більшу величину ніж терези, коромисло яких перпендикулярне до напряму руху.
Здрасті.

Та ні кмв, я буду таскать оцю вашу обседятіну, для того що люди, коли її побачили, спробували поставити вас на шлях істинний, і відгородити від оцієї єресі.

Щодо мене, я здається вже добре розумію , в чому ваші помилки (ну, якшо не брати до уваги ваші мантри навколо руху по інерцї.....) : Ви мислите, на рівні м'яко кажуче недостатньому щоб зрозуміти СТВ, а тим більше її спростувати . Це вам не Біблія, тут факти треба, і тільки факти.

Навчання, матір повторювання (чи якось так :) ) , тому повторюсь .
1. Маса, тіла не змінюється коли тіло швидко рухається ( шв. відносно спостерігача порядку С ).

2. Лоренц-Фіцжеральдове скорочення , залежить від СВ з якої ми на нього "дивимся."
- У вашому випадку, ніякого "скорочення" і близько не буде.

Ферштейн?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 02.01.2015 – 01:49

• 0

#3879 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 02.01.2015 – 10:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (02.01.2015 – 01:38) писав:

Здрасті.
Та ні кмв, я буду таскать оцю вашу обседятіну, для того що люди, коли її побачили, спробували поставити вас на шлях істинний, і відгородити від оцієї єресі.
Щодо мене, я здається вже добре розумію , в чому ваші помилки (ну, якшо не брати до уваги ваші мантри навколо руху по інерцї.....) : Ви мислите, на рівні м'яко кажуче недостатньому щоб зрозуміти СТВ, а тим більше її спростувати . Це вам не Біблія, тут факти треба, і тільки факти.
Навчання, матір повторювання (чи якось так :) ) , тому повторюсь .
1. Маса, тіла не змінюється коли тіло швидко рухається ( шв. відносно спостерігача порядку С ).
2. Лоренц-Фіцжеральдове скорочення , залежить від СВ з якої ми на нього "дивимся."
- У вашому випадку, ніякого "скорочення" і близько не буде.
Ферштейн?

Я казав Камалар - включи безтолковку і почни думати логічно.
В фізиці головну роль в перевірці теоретичних передбачень відіграє експеримент (першим на це вказав Бекон - на практиці першим це використав Галілей).
Теоретичні передбачення перетворень Лоренца (які входять і в СТВ) перевіряються експериментом.
Першим практичним експериментом - де перевірялись теоретичні передбачення перетворень Лоренца був експеримент Хавеле - Кітінга: перевірялось, чи зменшується швидкість часу для спостерігача. що знаходиться всередині рухомої системи.
Результати експерименту однозначно підтвердили істинність перетворень Лоренца.
Сповільнення часу автоматично означає скорочення поздовжніх розмірів для цього спостерігача - бо коли б цього не було, то не виконувався б постулат СТВ про швидкість світла.
Істинність цього постулату означає і передбачуваний ріст маси з збільшенням швидкості - бо коли б цього не було, то в прискорювачах . наприклад, електрони давно б вдалося розігнати до надсвітлових швидкостей.
І в теорії гравітації Ньютона, і в ЗТВ постулюється рівність інерційної і гравітаційної мас - а це атоматично означає, що запропонований уявний експеримент доводить неістинність "принципу Галілея - Ейнштейна".
  • 0

#3880 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень

Відправлено 02.01.2015 – 14:26

Перегляд дописукмв (02.01.2015 – 00:21) писав:

Зупинка = спокою (перед рухом).
і що це значить? і що це змінює?
ти кажеш що спочатку система перебуває в стані спокою, а потім рухається рівномірно прямолінійно за інерцією, і ти кажеш що то вже не стан спокою.
хоча всі інші окрім тебе знають, що рівномірний прямолінійний рух за інерцією - це стан спокою.
але ти кажеш, що ні, неспокій. гаразд. То як же ти цю систему введеш у стан спокою, щоб підготуватися до експерименту? будеш орієнтуватися на реліктове випромінювання? вирівняєш свою лабораторію по реліктовому випромінюванню, і скажеш, що ось тепер - стан спокою. і тоді будеш калібрувати свої терези...

... а для чого ти це робиш? для того щоб довести різницю між станом спокою і рівномірним прямолінійним рухом.
але як знайти той стан спокою? тобі щоб знайти стан спокою, треба догматично встановити, що "ось саме це" і є стан спокою.

свої терези ти зможеш відкалібрувати для свого рівномірного прямолінійного руху. а для абсолютної нерухомості ти не відкалібруєш свої терези, бо ти не зможеш знайти стан спокою.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних