Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3841 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4202 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 30.12.2014 – 19:34

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 19:02) писав:

Ага, а є така чтука, як надпровідність, і пофік на декогеренція, чи я тупашу? То багато часу пройди поки у вас на прилавках з'явиться, а у глибоких бункере, яйцеголові рибьята із НЕОБМЕЖЕНИМ бюджетом , побачать його раніше, і я думаю, даже в "контру" на ньому "пошпілять" .

Такшо, унія тама, чи тара якась, неважливо. Прогрес рулює ! Кстаті, по фотографії, щось "наше" нагадує, "ізолента" червона _ позоду точно в якомусь укр/рос лабораторії :)
Теж є декогеренція.
Тут напр.
Зображення

Щодо контри. То для квантових компютерів потрібні квантові алгоритми. Очевидно контра не покатить, ніхто її переписувати не буде. :wink2: А от фізичні симуляції мабуть можна.

Цитата

"Because nature is not classical, dammit, and if you want to make a simulation of nature-you'd better make it quantum mechanical"- Richard Feynman
Адже що квантовий компютер робить - виконує унітарне перетворення над заданим квантовим станом.
  • 0

#3842 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 19:55

Перегляд дописуkalamar (30.12.2014 – 18:54) писав:

Теорія Ньютона будується на трьох положеннях, які є властивостями руху. ЗТВ, на положенні, яке є властивістю маси. СТВ на положенні, яке є властивістю законів природи в інерційних системах. Електродинаміка ... гм, квн, на яких аксіомах будується електродинаміка. Теорія твердого тіла... Фізика плазми...

Теорія Ньютона будується на законах.
ЗТВ будуеться на постулатах.
СТВ - також.
"Теорія еволюції" не побудована ні на чому - на властивостях теорії не побудуєш.
Теорія еволюції - оскільки мова йде про живий організм - мала б спочатку дати визначення: що таке життя?
Вона неспроможна навіть на таке - що тут ще говорити?

Повідомлення відредагував кмв: 30.12.2014 – 19:59

• 0

#3843 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 30.12.2014 – 20:28

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 19:55) писав:

"Теорія еволюції" не побудована ні на чому - на властивостях теорії не побудуєш.
Теорія еволюції - оскільки мова йде про живий організм - мала б спочатку дати визначення: що таке життя?
Вона неспроможна навіть на таке - що тут ще говорити?
Що спільного у з. Куолона для двох точкових зарядів, і т. Еволюції Дарвіна?
  • 0

#3844 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 20:51

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 20:28) писав:

Що спільного у з. Куолона для двох точкових зарядів, і т. Еволюції Дарвіна?

Немає такої "теорії еволюції Дарвіна " - щоб ти знав, сьогодні "еволюційне вчення" називають "синтетичною теорією еволюції".
Та й в тій теорії ні аксіом, ні законів, ні постулатів - фількіна грамота, а не теорія.
  • 0

#3845 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 21:15

Перегляд дописуkalamar (30.12.2014 – 19:34) писав:

Теж є декогеренція.
Тут напр. *1)
Щодо контри. То для квантових компютерів потрібні квантові алгоритми. Очевидно контра не покатить, ніхто її переписувати не буде. :wink2: А от фізичні симуляції мабуть можна. *2)
1) Офігенна стаття (всмислі артікл, а не ст. ККУ ) , нагадало мені, як мій одногрупник захищав дипломну, у нього була тема, "квантові доти, логіка кубітів бла-бла-бла " , він після захисту, поїхав у США (в аспірантуру кудись там в "крутий" вуз) , із ще одним моїм лдногрупником, хз де вони тепер. .
Це я до чого, до того що, я шо дипломну одногрупника не "поняв", шо у статті, багато малюнків, але текст, мені в основному "китайська грамота" , хоча дещо цікаве про Джожефсонівські інтерференції побачив.
2) Ну, незнаю, незнаю, я зрозумів так, що якби логіка уже є, зараз проблеми великі із Оперативною Пам'яттю, Регістрами і т.д., вобщем класичним желізяччам, для кавнтового АЛУ, чи як там його.

За декоогеренцію не зрозумів, хоча логічно, чи більше в системі куйБітів, тим важче її "квантово" ізолювати ві інших станів, але уже рибята валять на чуть-лі не 20 куйбітах обчислення, і все ок у них напевно із декоогеренцією.

І нам - же не треба, щоб ця система вічно , скоогерентилась, ми просто доводимо час декоогеренції до потрібного, і "фігачим" обчислення "ривками" - т.є. той самий результат, тільки за довший час То = Тн+ NTdc
чи я нічорта не розумію у квантових "штучках_дрючках" ?? То - повний час обчислення, , N - число "збивань" коогерентності станів, Тdc - час декоогеренції , Тн - час "коогерентування системи заново якось"

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 20:51) писав:

Немає такої "теорії еволюції Дарвіна " - щоб ти знав, сьогодні "еволюційне вчення" називають "синтетичною теорією еволюції". Та й в тій теорії ні аксіом, ні законів, ні постулатів - фількіна грамота, а не теорія.
Що спільного між з. Кулоуна для двох точкових зарядів, і Синтетичною Теорією Еволюції ?

____________________________________________________________________________________

чого я почав так п онових "артіклах" лазить, так я на соему форумі РСС Віджет підключив.!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 30.12.2014 – 21:42

• 0

#3846 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.12.2014 – 22:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 17:13) писав:

Це просто геніально, і як до такого раніше не додумались, а дурні "еволюціонологи" і досі, переймаються всякими складними термодинаміками... треба статтю писати... . :facepalm:
то він мене процитував.
Але так і є, коли система може вивільнити потенціальну енергію вона це робить. А не залишається на рівні з великою потенціальною енергією.
  • 0

#3847 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 21:15) писав:

Що спільного між з. Кулоуна для двох точкових зарядів, і Синтетичною Теорією Еволюції ?

Нічого.
  • 0

#3848 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:09

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 16:01) писав:

Не звернув уваги на твоє твердження : Будь яка система тяжіє до перебування при мінімумі потенціальної енергії. От і весь постулат теорії еволюції. Перехід системи в найнижчий енергетичний рівень і є еволюція.
Катоде - ти все таки думай хоч трохи: в тебе ж вийде не еволюція, а регрес!
Тим самим ти заперечив можливість будь якої еволюції з точки зору фізики, повторивши Максвелла!
про постулати казати не беруся, але думаю вони є. Виживає пристосованіший, не тягне на аксіому, але так і є, виживає пристосованіший.
І от наприклад. Є якись ареал, де живуть види. Він внаслідок якихось глобальних процесів звужується. Починається бородьба за ареал. Якби види мали якийсь ступін вільності, який дозволив їм вижити в нових, змінених умовах, то це б понизило міжвидовий тиск. І от з"являються види, які внаслідок мутацій пристосовуються, дводишні риби, перші жаби, кістопері риби, коти, люди, все мусило придумати як пристосуватись і повернути систему до мінімуму потенціальної енергії.

Моє міркування щодо математики еволюції ареалів напевне не досконале, і дуже приблизне. Але я думаю, є схожі галузі науки, які відображають еволюційні процеси для живих організмів.
Для цього підійде математичний апарат статистичної фізики і термодинаміки, бо все там дуже схоже
  • 1

#3849 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:10

Ту кимиви ос геометрії за Гелл-Маном :)

1) Н'ютонов_Евклідова

Зображення

2) Айнштайнівська , ЗОВСІМ не Евклідова (змінної курвотури! )

Зображення

Коментуйте, або здавайтесь . ! :otruta:

http://myweb.rollins...l#einsteinviews

представив посилання, каламар .

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 22:00) писав:

Нічого.
:facepalm:
  • 0

#3850 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:15

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 19:15) писав:

І ше одне, ті рибьята, змоделювали всі параметри, замкнутої ел.-маг. системи, що аналогічна курватовості (кривизні) і "діркам" в т Гауса_Бонета , скоро так і до "Д'ябло адин, хелфаєр" доберуться.

Наскільки я зрозумів, після прочитання коротенького ревью.
нє, спочатку вони запустять кваку:)
  • 0

#3851 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:27

Зображення

Мені ще оця картина понравилась :)

Перегляд дописуKatod (30.12.2014 – 22:15) писав:

нє, спочатку вони запустять кваку :)
А якщо "чорти" із кваки , матеріалізуються у макросвіті, шляхом макроінтерференції, загального квантового стану :) ?

Да, можна і в квейку, прикольна ігра була, хоча Унріал Торнамент 2004, тож нічо так.
  • 0

#3852 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:42

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 22:10) писав:

Ту кимиви ос геометрії за Гелл-Маном :)
1) Н'ютонов_Евклідова
2) Айнштайнівська , ЗОВСІМ не Евклідова (змінної курвотури! )
Коментуйте, або здавайтесь .
представив посилання, каламар .

Приморожений, ти що, вже настільки приморозився - що геть все забув?
В тому числі і аббревіатуру?
Я ж до тебе звертаюся так - як ти себе сам представив - всього лиш в перекладі на українську.
Пояснюю: сферична геометрія - то найпростіша з неевклідових.
Саме такою в першому наближенні є геометрія простору в теорії гравітації Ньютона.

Перегляд дописуKatod (30.12.2014 – 22:09) писав:

про постулати казати не беруся, але думаю вони є. Виживає пристосованіший, не тягне на аксіому, але так і є, виживає пристосованіший.
І от наприклад. Є якись ареал, де живуть види. Він внаслідок якихось глобальних процесів звужується. Починається бородьба за ареал. Якби види мали якийсь ступін вільності, який дозволив їм вижити в нових, змінених умовах, то це б понизило міжвидовий тиск. І от з"являються види, які внаслідок мутацій пристосовуються, дводишні риби, перші жаби, кістопері риби, коти, люди, все мусило придумати як пристосуватись і повернути систему до мінімуму потенціальної енергії.

Моє міркування щодо математики еволюції ареалів напевне не досконале, і дуже приблизне. Але я думаю, є схожі галузі науки, які відображають еволюційні процеси для живих організмів.
Для цього підійде математичний апарат статистичної фізики і термодинаміки, бо все там дуже схоже

Лекцій не читай - постулати представляй.
І прямо говори - є чи нема: думки твої при собі тримай.
  • 0

#3853 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 22:49

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 22:42) писав:

Приморожений, ти що, вже настільки приморозився - що геть все забув?
В тому числі і аббревіатуру?
Я ж до тебе звертаюся так - як ти себе сам представив - всього лиш в перекладі на українську.
Пояснюю: сферична геометрія - то найпростіша з неевклідових.
Саме такою в першому наближенні є геометрія простору в теорії гравітації Ньютона.
ой, пардон шановний, як вас там, теологу.

Оце ви прокоментували? А чи відомо вам який звязок у т. Н'ютонова_Евклідовій геометрії, ПРОСТОРУ із ЧАСОМ? Запишете математично? чи як завжди, езуїтським пустословієм обійдетесь. :P

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 30.12.2014 – 22:50

• 0

#3854 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 23:01

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 22:49) писав:

ой, пардон шановний, як вас там, теологу.
Оце ви прокоментували? А чи відомо вам який звязок у т. Н'ютонова_Евклідовій геометрії, ПРОСТОРУ із ЧАСОМ? Запишете математично? чи як завжди, езуїтським пустословієм обійдетесь.

А щось конкретніше неєзуїтського пустослівя заперечити можеш?
  • 0

#3855 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 23:18

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 22:27) писав:

Зображення

Мені ще оця картина понравилась :)

А якщо "чорти" із кваки , матеріалізуються у макросвіті, шляхом макроінтерференції, загального квантового стану :) ?

Да, можна і в квейку, прикольна ігра була, хоча Унріал Торнамент 2004, тож нічо так.
хе. Якщо чорти то і рокет, рейлган, лайтінг, плазма, шотган теж матеріалізується :)
Дайте мені в руки рокет, і я переверну світ :)

Доречі, зараз є квейк лайв, часу в нього грати нема, але я іноді находжу. Квака завжди жива

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 22:42) писав:

Лекцій не читай - постулати представляй.
І прямо говори - є чи нема: думки твої при собі тримай.
ну ти кадр. Ти теж думки свої при собі тримай.
Що це за манера вести дискусію? Типу, кажи, але не кажи.
Да, неприємно мати справу з людиною, яка не вміє вести дискусію.

Позаяк, я згоден з Каламаром, в живої природи є три властивості, спадковість, мінливість, відбір. Принцип відбору - виживає пристосованіший. І так, це властивості природи, але ці властивості її роблять еволюційовною, тобто здатною до еволюцій.

І ще раз попрошу. Веди дискусію а не розмови на базарі. Тут є люди, яким не приємно.
  • 1

#3856 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 23:30

Два.
Де тут, звязок із сферичною метрикою простору_часу, поясніть мені. ???????? КМВ, Я ШУКАЮ ІСТИНУУУУУУ.

Прихований текст

Перегляд дописуKatod (30.12.2014 – 23:18) писав:

хе. Якщо чорти то і рокет, рейлган, лайтінг, плазма, шотган теж матеріалізується :)
Дайте мені в руки рокет, і я переверну світ :)

Доречі, зараз є квейк лайв, часу в нього грати нема, але я іноді находжу. Квака завжди жива
ДАаааа, РЛ - то вещь!
Взагалі, час, не має значення, головне - система відліку :wacko:

як казав , круглий мужик із фільму "5й Елемент" , - "Час не має значення, головне: життя" , потім його роздавило :unsure: по сюжету.

Перегляд дописукмв (30.12.2014 – 23:01) писав:

А щось конкретніше неєзуїтського пустослівя заперечити можеш?
АГА!!!!!!!!!!!!! Я вгадав! Католик, езуїт; тренуєтесь на науковцях?! НЕ ВИЙДЕ!!! :rolleyes:
Ух, езуїти, страшні люди, але наука, то наука, не ТУДИ ВПЕРЛИСЬ!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 30.12.2014 – 23:33

• 1

#3857 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 23:35

Перегляд дописуKatod (30.12.2014 – 23:18) писав:

ну ти кадр. Ти теж думки свої при собі тримай.
Що це за манера вести дискусію? Типу, кажи, але не кажи.
Да, неприємно мати справу з людиною, яка не вміє вести дискусію.
Позаяк, я згоден з Каламаром, в живої природи є три властивості, спадковість, мінливість, відбір. Принцип відбору - виживає пристосованіший. І так, це властивості природи, але ці властивості її роблять еволюційовною, тобто здатною до еволюцій.
І ще раз попрошу. Веди дискусію а не розмови на базарі. Тут є люди, яким не приємно.

Так би мовити, від кадра чую- що то за манера відповідати така: "еволюційне вчення" на трьох китах держиться.
Що то за вислів?
Тобі приємні такі відповіді - ти ж з нею згодився, чи не так?
Отож порошу тебе/вас - ведіть дискусію по правилах: давним давно всім відомо, що "еволюційна теорія" немає жодних аксіом і постулатів.
І томуз цієї причини вона теорією називатись не може - коротко і ясно.
Отож не зсилайся на цю "теорію" як на доказ - бо якраз з цього тут і почалась нікому не потрібна дискусія.
Тут питання фізики - а не біології: ще раз прошу - веди дискусію а не розмови про базар.
Тут є люди - яким це неприємно.

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 23:30) писав:

Два.
Де тут, звязок із сферичною метрикою простору_часу, поясніть мені. ???????? КМВ, Я ШУКАЮ ІСТИНУУУУУУ.
АГА!!!!!!!!!!!!! Я вгадав! Католик, езуїт; тренуєтесь на науковцях?! НЕ ВИЙДЕ!!! :rolleyes:

Я тебе в третій раз питаю: що то таке - сферична метрика простору.
Що ти мелеш?
Ти науковець?
Хто тобі сказав таку дурницю?
  • 0

#3858 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 30.12.2014 – 23:56

кмв, дайте відповідь, ви католик, чи православний? чи ви соромитеся свого віросповідання.??? :unsure: , я, наприклад - православний (хоча, мені по великому рахунку без різниці, чи Бог - "триєдиний", чи "двоєдиний" :) )

А то ви мені задаєте питання, я намагаюсь відповісти, а я вам задаю, ви боїтеся, чи що, і тікаєте в метафори.....

Що таке сферична метрика. і як вона СПІВСТАВЛЯЄТЬСЯ із навколишнім світом - Природою біля нас (локально_лоренцовою метрикою)

Зображення

ВИ бачите між ними різницю!? Різниця в тому, який світ вони описують! Лоренцева - коваріантність нашого навколишнього світу (див ДжіПіеС, експеримент із релятивіськими іонами і т.д. )

А що за світ описує Сферична метрика!?

http://en.wikipedia....i/Metric_tensor

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.12.2014 – 00:02

• 0

#3859 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 00:14

Перегляд дописуфростыш_дурак (30.12.2014 – 23:56) писав:

кмв, дайте відповідь, ви католик, чи православний? чи ви соромитеся свого віросповідання.??? , я, наприклад - православний (хоча, мені по великому рахунку без різниці, чи Бог - "триєдиний", чи "двоєдиний" )
А то ви мені задаєте питання, я намагаюсь відповісти, а я вам задаю, ви боїтеся, чи що, і тікаєте в метафори.....
Що таке сферична метрика. і як вона СПІВСТАВЛЯЄТЬСЯ із навколишнім світом - Природою біля нас (локально_лоренцовою метрикою)
ВИ бачите між ними різницю!? Різниця в тому, який світ вони описують! Лоренцева - коваріантність нашого навколишнього світу (див ДжіПіеС, експеримент із релятивіськими іонами і т.д.

Послухай - ти взагалі то адекватний?
Почав молоти чушь про "сферичну метрику" - я тебе запитав: що то таке?
Ти щось відповів?
Згадав метрику Лоренца - а її ж до теорії гравітації Ньютона ні пришити , ні прилатати: то в СТВ мова йде про 3+1 мірний простір, а в теорії Ньютона простір 3 мірний.
І для цього простору достатньо використання векторів - тензорів першого рангу.
А далі ти взагалі зморозив щось нікому незрозуміле - і дав зсилку на метричний тензор.
Отакий з тебе науковець, отака в тебе манера відповіді на питання, отака в тебе ступінь розуміння - всього, в тому числі і - на жаль - християнства.
Такий ти християнин - бо католицизм, православ'я і т.д. то всього лиш конфесії.
Не конфесії обєднують людей - а християнство: конфесії роз'єднують людей.
Я не соромлюсь визнати - я християнин.
А конфесія ... а яке тобі, власне кажучи, діло - до якої конфесії я відношусь?
Богу дякувати, в Україні достатньо успішно йде процес об'єднання конфесій - надіюсь, скоро питання типу твого будуть задавати тільки нехристи.
  • 0

#3860 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 31.12.2014 – 00:30

І метрика, навколо мого улюбленого об'єкта, ви бачите кмв, шо тамички також присутня сферична симетрія (чутка :tryzub: )?

Зображення

Перегляд дописукмв (31.12.2014 – 00:14) писав:

Я тебе в третій раз питаю: що то таке - сферична метрика простору.

Почав молоти чушь про "сферичну метрику" - я тебе запитав: що то таке? *1)
Ти щось відповів?
Згадав метрику Лоренца - а її ж до теорії гравітації Ньютона ні пришити , ні прилатати: то в СТВ мова йде про 3+1 мірний простір, а в теорії Ньютона простір 3 мірний.
І для цього простору достатньо використання векторів - тензорів першого рангу. *2)
________________________________________________________________________________________________________
Я не соромлюсь визнати - я християнин.
А конфесія ... а яке тобі, власне кажучи, діло - до якої конфесії я відношусь? *3)
Богу дякувати, в Україні достатньо успішно йде процес об'єднання конфесій - надіюсь, скоро питання типу твого будуть задавати тільки нехристи. *4)
1) Пардон, метрика якби у фізиці визначається метричним тензором....... , ви не знали?
Я вам написав, що таке сферична метрика, а ви не бачите "що то таке" ? Метрика, це якби уявний, дуже наближено, хух, такий метр, яким ми міряємою все у заданому просторі, він може бути - "прямий", як у Евкліда, кривий як у Шварцшильда, і взаглі може гнутися у всі сторони.....

2) Слава Ісусу! Святий Будда, Іншлала! - ви накінець зрозуміли, що Евклідовама метрика, Н'ютонової гравітацї, немає майже нічого спільно із релятивіською Природою навколо нас???

3) Дуже цікаво! Вам вдалося мене зацікавити, а чому це ви соромитеся своєї "конфесії" :unsure: , ГА? ГА???????? А яка вона у вас?
Мені потрбні факти, кмв, ДАВАЙТЕ МЕНІ ФАКТИ!

4) А як ви ставитися до оцих названих вами "нехристами", що ви розумієте під словом "нехрист" , а чому ЦЕ тільки вони, і "типу" такі як, Я повинні будуть задавати такі питання???

кмв, на моїй стороні Істина , а на вашій що/хто, кмв???, чому ви боєтеся правди? Правда не ховається від правди, і не боїться правди, ЇЇ бояться! :rolleyes:

кмв, кмв, кмв, щось пам'ятаю, Кирило-Мефодіївське братсво, цікаво, воно? не воно, чи воно?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 31.12.2014 – 00:49

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних