Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3701 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 13:02

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 12:48) писав:

1) Кмв, так планета ж рухаэться як одне ціле.... , вона ж не розвалюється на два куски :tryzub: , т . є має місце представлення одного рівноприскореного руху як лінійну суму двох інших ( (рівноприскорений по напрямку) = (рівноприскорений по модулю) + (рівномірний прямолінійний) ?? для зручності....

Ви так і не відповіли на моє питання, коротко, так, чи ні?

Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???
- [Y]/[N] ?

Я тобі коротко відповів на твоє питання: планета бере участь в двох рухах руху по інерції по орбіті і одночасно падінню на Сонце.
Коли ти відповіді не зрозумів - то твої проблеми: вони завжди виникають в таких як ти - таких, хто вважає себе розумнішим за всіх.
  • 0

#3702 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2014 – 13:19

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 12:41) писав:

Ти писав - що зрозумів комікс примороженого: вектор сили додається до вектора швидкості - і в результаті виходить прискорений рух планети по орбіті.
Тим самим ти продемонстрував свій рівень розуміння - і в випадку з лазером на вільних електронах також.
Подивись спочатку попередні комікси приороженого - про "аналогію" між рухом електрона по орбіті і рухом Землі навколо Сонця.
Потім пригадай - що я писав про лазер на вільних електронах.
бажаю успіхв в додаванні сили до швидкості.
  • 0

#3703 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 26.12.2014 – 13:25

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 13:02) писав:

Я тобі коротко відповів на твоє питання: планета бере участь в двох рухах руху по інерції по орбіті і одночасно падінню на Сонце.
Коли ти відповіді не зрозумів - то твої проблеми: вони завжди виникають в таких як ти - таких, хто вважає себе розумнішим за всіх.
Тобто ви погоджуетесь, що рух планети (в ідеальному випадку, Н'ютонове поле) - р і в н о п р и с к о р е н и й ?

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 13:28

• 0

#3704 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 13:46

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 12:48) писав:

Й. Кеплер. , А. Н'ютон
1) Кмв, так планета ж рухаэться як одне ціле.... , вона ж не розвалюється на два куски , т . є має місце представлення одного рівноприскореного руху як лінійну суму двох інших ( (рівноприскорений по напрямку) = (рівноприскорений по модулю) + (рівномірний прямолінійний)) ?? для зручності....
Ви так і не відповіли на моє питання, коротко, так, чи ні?
Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???
Просто красива картинка, неінерційної системи відліку ( ЛандауШиц - Т1 "механіка" , стр 166. )

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 13:25) писав:

Тобто ви погоджуетесь, що рух планети (в ідеальному випадку, Н'ютонове поле) - р і в н о п р и с к о р е н и й ?

Якщо ти не розумієш суті моєї відповіді - нічим допомогти не можу.

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 13:19) писав:

бажаю успіхв в додаванні сили до швидкості.

Бажаю - додавай дальше.

Повідомлення відредагував кмв: 26.12.2014 – 13:45

• 0

#3705 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 13:53

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 13:46) писав:

Бажаю - додавай дальше.
так це ж ти додаєш силу до швидкості.
  • 0

#3706 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 13:59

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 13:46) писав:

Якщо ти не розумієш суті моєї відповіді - нічим допомогти не можу.
Кмв, чому я з вас все як кліщами тягну.? :rules: .

Вам важко відповісти на просте запитання, що як раз стосується ваших уявлень про Всесвіт. ?

- [Так]/[Ні] ?

Ну, давайте, я ввас вірю . :rolleyes:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 14:01

• 1

#3707 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 14:05

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 13:53) писав:

Ну я ж казав - такий контингент: ти не здатний навіть зрозуміти, що тобі пояснювали.
  • 0

#3708 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 14:05

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 13:53) писав:

То я додавай :itshe: :D , але і це не допомогло :help: Кмв - як патифон , талдиче одне і те саме....
  • 0

#3709 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 14:08

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 13:59) писав:

Кмв, чому я з вас все як кліщами тягну.?
Вам важко відповісти на просте запитання, що як раз стосується ваших уявлень про Всесвіт. ?
- [Так]/[Ні] ?
Ну, давайте, я ввас вірю .

Ти постарайся зрозуміти - що тобі пояснювали.
Попробуй перечитати все оте - може й зрозумієш ...

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 14:05) писав:

То я додавай , але і це не допомогло Кмв - як патифон , талдиче одне і те саме....

Спасение примороженых есть дело рук самих примороженых - кмв більше нічим допомогти не може.
  • 0

#3710 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 14:15

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 14:08) писав:

Ти постарайся зрозуміти - що тобі пояснювали.
Попробуй перечитати все оте - може й зрозумієш ...

Спасение примороженых есть дело рук самих примороженых - кмв більше нічим допомогти не може.
Кмв, коли вас просят, відповісти "Так" або "Ні" , на просте питання, ви поичнаєте "викручуватись", чи повинен я розуміти це, - як капітуляцію?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 14:17

• 0

#3711 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 15:06

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 14:15) писав:

Кмв, коли вас просят, відповісти "Так" або "Ні" , на просте питання, ви поичнаєте "викручуватись", чи повинен я розуміти це, - як капітуляцію?

Приморожений, коли тобі дають відповідь на питання - а ти не здатен зрозуміти її, то чи повинен я це розуміти, що ти клінічно приморожений?
  • 0

#3712 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 15:31

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 15:06) писав:

Приморожений, коли тобі дають відповідь на питання - а ти не здатен зрозуміти її, то чи повинен я це розуміти, що ти клінічно приморожений?
ти мені так само відповідав коли ми говорили про системи відліку, які рухаються відносно середовища поширення звукових хвиль
мені здається. три фізика тере нездатні зрозуміти.
  • 0

#3713 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 15:37

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 15:06) писав:

Я вам задав, просте питання, що дуже сильно стосується, того як ви сприймаєте світ .
На це питання, легко відповісти "Так", або "Ні", ви мені відповіли видержкою із книги про "новую занімательную астрономію" , із параграфами "научная фантастіка" і без малюнків-формул :itshe: , а тоді приправили це все видержкою із книги про квантові генератори :blink:, а питання звучало так

Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією??? :rules:
- [Так]/[Ні] ?

Зображення

Як мені розуміти ваші відповіді, як не повну капітуляцію!? На таке питання, мені б легко відповіла людина що розуміє хоть трохи, механіку Н'ютонового поля....

Я вам ще і комікси малював.... , та все дарма?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 15:38

• 0

#3714 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 16:19

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 15:31) писав:

ти мені так само відповідав коли ми говорили про системи відліку, які рухаються відносно середовища поширення звукових хвиль
мені здається. три фізика тере нездатні зрозуміти

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 15:37) писав:

Я вам задав, просте питання, що дуже сильно стосується, того як ви сприймаєте світ .
На це питання, легко відповісти "Так", або "Ні", ви мені відповіли видержкою із книги про "новую занімательную астрономію" , із параграфами "научная фантастіка" і без малюнків-формул :itshe: , а тоді приправили це все видержкою із книги про квантові генератори :blink:, а питання звучало так

Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією??? :rules:
- [Так]/[Ні] ?
Як мені розуміти ваші відповіді, як не повну капітуляцію!? На таке питання, мені б легко відповіла людина що розуміє хоть трохи, механіку Н'ютонового поля....
Я вам ще і комікси малював.... , та все дарма?

Що то за фізики, що не здатні зрозуміти елементарщини: рух планети - то складний рух, який елементарно розбивається на прості:
- прямолінійний рух по інерції
- падіння на Сонце
В сумі вони дають рух по замкненій орбіті.
Таким чином, питання примороженого просто немає змісту - но приморожений на те й й приморожений, що він такої елементарщини зрозуміти не може.
З допомогою коміксу то не зобразиш, а книжок -коміксів з фізики ще не випустили і навряд чи випустять - треба все таки сприймати і розуміти зміст буковок.
Я думав - що він все таки зрозуміє хоч ті буковки, що в розвиваючих книжках для учнів 5 -8 написані - та де там: комікси йому подавай.
Ну а Катод теж, виявляється .... одне слово - такий контингент.
  • 0

#3715 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 17:09

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 16:19) писав:

Що то за фізики, що не здатні зрозуміти елементарщини: рух планети - то складний рух, який елементарно розбивається на прості:
- падіння на Сонце

От можете, коли хочете. :alakh: Але, чому ви змушуєте оте все із вас кліщами тягнути!?

Кмв, слово "складається" тут вживається в розумінні - "можна розкласти на (компоненти) " - так само як ви на проекції можете розкласти, складну деталь, але це не значить, що ота деталь , в реальності із них "складається", деталь, вона цілісна, і рухатись буде як одне ціле (в Класичній Механіці) - якось так . :otruta:

І рух той, складний (по орбіті), і відбуваєть в кожний момент часу, і він , кмв, - р і в н о п р и с к о р е н и й , і не є рухом по інерції, а є рухом під дією Н'ютонової сили!. :african:
Запам'ятайте це, і краще коли вам ставлять прості питання, просто на них відповідати, а то "квантові генератори".... "новая занімательная астрономія" :angry2:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 17:12

• 0

#3716 Обрій

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 268 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 17:40

Таким чином, питання примороженого просто немає змісту - но приморожений на те й й приморожений, що він такої елементарщини зрозуміти не може.
З допомогою коміксу то не зобразиш, а книжок -коміксів з фізики ще не випустили і навряд чи випустять - треба все таки сприймати і розуміти зміст буковок.
Я думав - що він все таки зрозуміє хоч ті буковки, що в розвиваючих книжках для учнів 5 -8 написані - та де там: комікси йому подавай.
[size=4]Ну а Катод теж, виявляється .... одне слово - такий контингент.

а ви, тут, хлопаки, вельми круто тролите!
  • 0

#3717 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 26.12.2014 – 17:41

- падіння на Сонце

Добре, оскільки з вас нарешті це витягнули, повернемось до тієї планети.
В класичній вфізиці є прямолінійний і рівномірний рух по інерції, який відбувається сам по собі, і падіння на сонце, спричинене силою, яка визначається законом всесвітнього тяжіння.
В теорії КВМ сили нема, а є тільки рух по інерції, але не в евклідовому, а в викривленому рімановому просторі. Вас канал Дискавері гарно навчив, що там, де в класичній фізиці пряма, в теорії гравітації не пряма, бо простір, викривлений.
Отже, звідки береться еліптична орбіта? І чому, на вашу думку, в ЗТВ не виходить гіперболічна орбіта? Ви там вище щось таке розповідали, про якісь горбки і ямки. :wink2:

Повідомлення відредагував kalamar: 26.12.2014 – 17:43

• 0

#3718 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 17:58

Перегляд дописуkalamar (26.12.2014 – 17:41) писав:

В класичній вфізиці є прямолінійний і рівномірний рух по інерції, який відбувається сам по собі, і падіння на сонце, спричинене силою, яка визначається законом всесвітнього тяжіння.
В теорії КВМ сили нема, а є тільки рух по інерції, але не в евклідовому, а в викривленому рімановому просторі. Вас канал Дискавері гарно навчив, що там, де в класичній фізиці пряма, в теорії гравітації не пряма, бо простір, викривлений.
Отже, звідки береться еліптична орбіта? І чому, на вашу думку, в ЗТВ не виходить гіперболічна орбіта? Ви там вище щось таке розповідали, про якісь горбки і ямки. :wink2:

От і Камалар появився - і знову брехати почав, що в теорії Ньютона (а я дотримуюсь саме її) сил немає.
Перестань брехати від мого імені , Камаларе .
  • 0

#3719 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4197 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 26.12.2014 – 18:01

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 17:58) писав:

От і Камалар появився - і знову брехати почав, що в теорії Ньютона (а я дотримуюсь саме її) сил немає.
Перестань брехати від мого імені , Камаларе .
То ви уже відмовились від кривих просторів?
  • 0

#3720 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 18:21

Перегляд дописуL'insouciаnce (26.12.2014 – 17:40) писав:

а ви, тут, хлопаки, вельми круто тролите!
Я ще з давніх давен, коли бачу Троля, особливо фіолетового, "юзаю" "файербол" , у них "резисту" до магію вогню немає, зате регенерація невміняєма . :box:

Перегляд дописуkalamar (26.12.2014 – 17:41) писав:

!ОБЕРЕЖНО! Я б не радив із кмв сперичатися на тему ЗТВ, тому-що є така підозра, що вельмишановний вважав - рух по коловій траєкторії в Н'ютоновому полі - рухом за інерцією .... І на цьому побудував теорію КМВ + ЗТВ . :wacko:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 18:12

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних