Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3681 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 25.12.2014 – 23:57

Перегляд дописукмв (25.12.2014 – 23:52) писав:

ТИ ще раз книжку розвиваючу почитай: Теперь хорошо известно, что круговое движение планет складывается из двух движений - прямолинейного и равномерного движения по инерции и падения на Солнце под действием солнечного притяжения.
Кхи - кхм. кмв, "складиваєтса" - це значить додаются 2 вектори, (один - вектор рівномірного прямолінійного руху, він зображений на коміксі у мене, а другий - це вектор СИЛИ , що напрямлена до центра мас, масивного тіла ) у Евклідовому просторі, а результатом їх "складиванія" буде третій вектор, який в найпростішому випадку, не буде змінювати свій модуль, АЛЕ ЗАВЖДИ БУДЕ змінювати свій напрямок - з плином часу (якщо звичайно "вектор рівномірного прямолінійного руху" - не нульовий, якшо він нульовий, тоді інша крайність __ Зміна модуля, але сталий напрямок (вільне падіння) ) .

12:00 за києвом, йокали-мене.
доречі у Книзі, яку ви мені порадили, побачив примітку до одного розділ "научная фантастіка" :otruta:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 00:07

• 0

#3682 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 00:20

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 23:24) писав:

Мова йде про теорію КВН. Планета нерухома, тому навіть з неправильним розумінням руху по інерції ви не викрутитесь. Сил в теорії КВН нема.
Отже. Чому планета починає рухатись?
Так.

Пане Камаларе - повторяю вам не знаю в котрий раз: не брешіть від мого імені.
Просто процитую частину одного з своїх останніх постів:
Гіперболічні траєкторії з'являються тільки в випадку, коли геометрія часопротору є геометрією Лобачевького - але тоді доводиться використовувати дещо інші уявлення, а саме: взаємодія тіл з простором утворює в просторі не "ямку" - а випуклість.
Тоді доводиться припускати, що "нематеріальний простір" діє на "матеріальне тіло" з певною силою - "притискаючи" його до випуклості.
Зрозуміло, що в цьому випадку рух тіла визначається і силою "тиску" ("притягання" - тобто всесвітнього тяжіння) - і кінетичною енергією тіла.
Отже, в цьому випадку "сила всесвітнього тяжіння" з'являється автоматично - така особливість будови створеного Всесвіту.
Коли кінетична енергія руху достатньо велика - воно може почати рухатись по будь яких траєкторіях, включаючи і гіперболічні.
Є одна особливість: "швидкість передачі гравітаційної взаємодії" в даному випадку має бути майже безконечно великою, тобто: простір має миттєво реагувати на всі зміни кінетичної енергії тіла - "притискаючи" його до "випуклості".
В ЗТВ "швидкість передачі гравітаційної взаємодії" може бути рівною швидкості світла ( і в цій теорії так і вважається) - ось тому експеримент по визначенню швидкості передачі цієї взаємодії і є таким важливим.

Ось так, пане Камаларе - в брехні ноги короткі: брешіть,та знайте - кожній брехні кінець приходить: є сила притягання - а траєкторія руху планети залежить від початкових умов.
Я вже то писав.

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 23:24) писав:

Я не говорив такого. В класичній механіці планети рухаються під дією сил тяжіння, не по інерції. В ЗТВ, так, планети рухаються "по інерції", але ЗТВ то не теорія КВН. Йдеться про те, що ви ніц в ЗТВ не розумієте, і тому не можете відповісти на питання, чому планета починає рухатись.
Не доказував він такого, звичайно ж одинока планета в міжгалактичному просторі рухається майже по інерції, але планета біля зірки не по інерції рухається.

Рекомендую вам, пане Камаларе, спочатку перестати брехати - а потім почитати розвиваючу дитячу книжку.
Процитую ще раз її: Теперь хорошо известно, что круговое движение планет складывается из двух движений - прямолинейного и равномерного движения по инерции и падения на Солнце под действием солнечного притяжения.

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 23:57) писав:

Кхи - кхм. кмв, "складиваєтса" - це значить додаются 2 вектори, (один - вектор рівномірного прямолінійного руху, він зображений на коміксі у мене, а другий - це вектор СИЛИ , що напрямлена до центра мас, масивного тіла ) у Евклідовому просторі, а результатом їх "складиванія" буде третій вектор, який в найпростішому випадку, не буде змінювати свій модуль, АЛЕ ЗАВЖДИ БУДЕ змінювати свій напрямок - з плином часу (якщо звичайно "вектор рівномірного прямолінійного руху" - не нульовий, якшо він нульовий, тоді інша крайність __ Зміна модуля, але сталий напрямок (вільне падіння) ) .

12:00 за києвом, йокали-мене.
доречі у Книзі, яку ви мені порадили, побачив примітку до одного розділ "научная фантастіка" :otruta:

Ну, приморожений - ти таки справжній приморожений!
Додаєш вектор швидкості до вектора сили - і починаєш патякати про третій вектор!
Ну то ж треба до такого дописатись!
Просто немає слів!
  • 0

#3683 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 00:30

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 00:16) писав:

Рекомендую вам, пане Камаларе, спочатку перестати брехати - а потім почитати розвиваючу дитячу книжку.
Процитую ще раз її: Теперь хорошо известно, что круговое движение планет складывается из двух движений - прямолинейного и равномерного движения по инерции и падения на Солнце под действием солнечного притяжения.
Госпаді, какой геній! :respekt:
Кмв, ви геть не займайте каламрів, катодів, бо вони видно, що, трошки розбираються в тому-що говорять, а ви просто - самородок... Не розібравшись, навіть у т. Н'ютона із простими векторами, ви претеся у ЗТВ, де 10ти компонентні матриці.................. ................................ :facepalm:

Якщо ви неправі, визнайти це! :alakh:

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 00:20) писав:

Ну, приморожений - ти таки справжній приморожений!
Додаєш вектор швидкості до вектора сили - і починаєш патякати про третій вектор!
Ну то ж треба до такого дописатись!
Просто немає слів!
Добре, нехай тоді на тіло щр рухається рівномірно, прямолінійно в певній ІСВ, діє сила тяжіння, масивного тіла, що зв'язане із тією ІСВ, вам так легше, я ж ВАМ КОМІКС НАМАЛЮВАВ.

Там-же все видно! Кмв, ну фуліганьте. , ну викручуйтесь, ви не розумієте шо то буде прискорений рух по орбіті.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 00:27

• 0

#3684 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 00:51

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 00:30) писав:

Госпаді, какой геній!
Кмв, ви геть не займайте каламрів, катодів, бо вони видно, що, трошки розбираються в тому-що говорять, а ви просто - самородок... Не розібравшись, навіть у т. Н'ютона із простими векторами, ви претеся у ЗТВ, де 10ти компонентні матриці.................. ................................ :facepalm:
Якщо ви неправі, визнайти це!
Добре, нехай тоді на тіло щр рухається рівномірно, прямолінійно в певній ІСВ, діє сила тяжіння, масивного тіла, що зв'язане із тією ІСВ, вам так легше, я ж ВАМ КОМІКС НАМАЛЮВАВ.
Там-же все видно! Кмв, ну фуліганьте. , ну викручуйтесь, ви не розумієте шо то буде прискорений рух по орбіті.

Приморожений - ти самородок в примороженості!
Цитую тебе: "складиваєтса" - це значить додаются 2 вектори, (один - вектор рівномірного прямолінійного руху, він зображений на коміксі у мене, а другий - це вектор СИЛИ , що напрямлена до центра мас, масивного тіла ) у Евклідовому просторі, а результатом їх "складиванія" буде третій вектор, який в найпростішому випадку, не буде змінювати свій модуль, АЛЕ ЗАВЖДИ БУДЕ змінювати свій напрямок - з плином часу (якщо звичайно "вектор рівномірного прямолінійного руху" - не нульовий, якшо він нульовий, тоді інша крайність.
Та то епос: силу додають до швидкості а в результаті виходить прискорений рух по орбіті!
Що тут ще більше говорити!
Приморожений - цей шедевр має стати твоїм девізом!

Повідомлення відредагував кмв: 26.12.2014 – 00:52

• -1

#3685 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 00:59

Нате вам ще один комікс.

Зображення

Я шо, оце зря до часу ночі вам малював комікси, може ви зрузумієте що не праві тут?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 01:06

• 2

#3686 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 09:09

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 00:59) писав:

Нате вам ще один комікс.
Я шо, оце зря до часу ночі вам малював комікси, може ви зрузумієте що не праві тут?

Приморожений, та не виставляй себе на посміховисько, схаменися -думай хоч трішки, що робиш.
  • -1

#3687 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.12.2014 – 09:26

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 00:59) писав:

Нате вам ще один комікс.

Зображення

я зрозумів.
модуль вектора швидкості константа, а сам вектор швидкості ні. Доцентрове прискорення. ж.
Смайлік я теж помітив.
  • 0

#3688 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 10:25

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 09:09) писав:

Приморожений, та не виставляй себе на посміховисько, схаменися -думай хоч трішки, що робиш.
Мужик, ви не зрозуміли, у мене є така вдастивіть: - мені по цимбалах, те що я виставляю себе посміховиськом, і саме головне, по цимбалах перед ким :) .

Пане кмв, я жду ваши коментарів, по суті справи, а то ви як у тій книзі шо ви мені порадили, - куча буковок, без натяку на малюночки, і написано "новая занімательная астрономія" - і розділи (научная фантастіка) , пане, не смішіть мене :)

Я шукаю істину, а її у ваших "постах" німа.

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 09:26) писав:

я зрозумів.
модуль вектора швидкості константа, а сам вектор швидкості ні. Доцентрове прискорення. ж.
Смайлік я теж помітив.
Центральносиметричне, однорідне поле, :otruta: , тому єлектрон у полі Кулона, за класикою - повинен випромінювати, через прискорений рух, а він не хоче :itshe: , ахахаха, я не можу, кмв - самородок

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 10:39

• 0

#3689 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 10:42

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 10:25) писав:

Мужик, ви не зрозуміли, у мене є така вдастивіть: - мені по цимбалах, те що я виставляю себе посміховиськом, і саме головне, по цимбалах перед ким
Пане кмв, я жду ваши коментарів, по суті справи, а то ви як у тій книзі шо ви мені порадили, - куча буковок, без натяку на малюночки, і написано "новая занімательная астрономія" - і розділи (научная фантастіка) , пане, не смішіть мене
Центральносиметричне, однорідне поле , тому єлектрон у полі Кулона, за класикою - повинен випромінювати, через прискорений рух, а він не хоче , ахахаха, я не можу, кмв - самородок

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 09:26) писав:

я зрозумів.
Смайлік я теж помітив.

Цитую:

Вячеслав Шевченко. СИМВОЛИКА МЕХАНИКИ.
Аннотация.

Законы классической механики опираются на образы, по семантической силе близкие символам.

Что движет планеты? Любовь, полагал Данте. Но нынче и школьник знает, что их вращение – интегральный результат противоборства двух сил, действующих на планету совместно: инерции и гравитации. Если бы на планету действовала только сила инерции, действующая по касательной к орбите, то планета улетела бы куда-то в мировое пространство. Если бы, напротив, на нее влияла только сила гравитации, то планета ринулась бы к Солнцу. Складываясь каждое мгновение, эти силы сообща понуждают планету к вращению. Так установил Ньютон в «Началах натуральной философии», пожиная плоды многовековых исканий научной мысли, и физики могут сомневаться в чем угодно, но только не в этом установлении.
Итак, гравитация и инерция – две фундаментальные «силы», необходимые и достаточные для объяснения движения планет, а заодно и всего универсума механического опыта.
Что такое инерция, окончательно установлено «первым законом природы» Ньютона, который называют также «принципом инерции». «Всякое тело продолжает сохранять свое состояние покоя или равномерного прямолинейного движения, поскольку оно не принуждается приложенными силами изменять это состояние». Сила, обеспечивающая такое поведение «всякого тела», называется инерцией или врожденной силой материи. Смысл ее разъясняется «Определением 3». Врожденная сила материи есть присущая ей способность сопротивления, с помощью которой всякое отдельно взятое тело, поскольку оно предоставлено самому себе, удерживает свое состояние покоя или равномерного прямолинейного движения». Ньютон добавляет: «Из-за инерции материи … всякое тело лишь с трудом выводится из состояния покоя или движения. Поэтому «врожденная сила» могла бы быть весьма вразумительно названа «силой инерции»».
Следовательно, «инерция» – это новое имя для «врожденной», «естественной», «природной» силы материи. Врожденные силы необходимо отличать от «приложенных» – приложенных прежде всего со стороны человека. Все тела Вселенной сами собой движутся или покоятся– «по инерции». Чтобы камень равномерно и прямолинейно перемещался в пустоте, не нужно никакой внешней силы. А вот чтобы изменить его движение, нужно приложить усилие. Какое именно, устанавливает «второй закон природы» Ньютона – пропорциональное массе этого тела.
Вся прежняя физика строго различала естественные и насильственные движения, которые отграничивали природу от мира человека. Первые были предметом физики, вторые – механики. Естественными были круговые, равномерные и вечные движения небес, не требующие применения внешней силы. Им и соответствовала наша «инерция». Насильственными были прямолинейные движения; в замкнутой Вселенной они могли быть только конечными.
«Инерция» – это понятие, какого не знала прежняя физика, поэтому Ньютон его разъясняет. «Гравитация», или просто «тяжесть» – это, напротив, исконная тема всякого учения о природе. «Закон всемирного тяготения» Ньютона гласит, что сила взаимного притяжения между двумя телами пропорциональна их массам и обратно пропорциональна квадрату расстояния между ними. Но этим устанавливается лишь мера, а не понятие гравитации. Новая концепция физических сил относит ее не к «врожденным», а к «прилагаемым» силам. В паре сил, движущих планеты, одна является «врожденной», а другая – «приложенной». Планете врождено стремление улететь от Солнца и, чтобы этого не случилось, светилу приходится постоянно применять к ней насилие.
Почему камень падает на землю?
«Симпличио: Причина этого явления общеизвестна, и всякий знает, что это тяжесть.
Сальвиати: Вы ошибаетесь, синьор Симпличио, вы должны были бы сказать – всякий знает, что это называется тяжестью, но я вас спрашиваю не о названии, а о сущности вещи; об этой сущности вы знаете не больше, чем о сущности того, что движет звезды…
Мы не знаем ничего, за исключением, как я сказал, названия, которое для данного специального случая известно как «тяжесть», тогда как для другого имеется более общий термин – «приложенная сила», или же принимаются «информирующие» или «ассистирующие» интеллигенции, и для бесконечного множества других движений выставляется причиной «природа».
Эта сценка из «Диалогов» Галилея не оставляет сомнения, как именно Галилей, доживи он до ньютоновых «Начал», воспринял бы «закон тяготения»: «приложенные силы» он относит к тому же разряду, что и ангельские. Не менее язвительны замечания Декарта. Что значит, что одно материальное тело «притягивает» другое? «Чтобы это понять, надо не только предположить, что каждая частица материи одушевлена, и даже то, что в ней имеется большое количество различных душ, друг друга не стесняющих, но и то, что эти души материальных частичек одарены сознанием и что они воистину божественны, дабы они могли без всякого посредства знать, что происходит в весьма удаленных от них местах, и оказать там свое действие».
Принцип тяготения, узаконенный Ньютоном, не принимали многие – едва ли не все ученые европейского «континента». Неудовлетворенность им много раз высказывал Лейбниц. Гюйгенс выражал сожаления Ньютону, отдавшего столько сил вычислениям, вдохновленным совершенно нелепым принципом. Загадочность гравитации, ее чужеродность новой механике прекрасно сознавал и сам Ньютон. Именно вопрос о физической природе тяготения он отразил словами, ставшими позднее боевым девизом классической физики: «Гипотез не измышляю!».

Повідомлення відредагував кмв: 26.12.2014 – 10:44

• 0

#3690 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 10:50

навіщо це постити?
це ж не наука. Це не зарубіжна література.
  • 1

#3691 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 11:00

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 10:50) писав:

навіщо це постити?

Спеціально для Катода і примороженого - почитайте що не будь про лазери на вільних електронах.
Наприклад - ось тут: http://edu.sernam.ru/lect_qe.php?id=27
Процитую ще Вікі:
Лазер на свободных электронах (англ. Free Electron Laser, FEL) — вид лазера, излучение в котором генерируется моноэнергетическим пучком электронов, распространяющимся в ондуляторе — периодической системе отклоняющих (электрических или магнитных) полей. Электроны, совершая периодические колебания, излучают фотоны, энергия которых зависит от энергии электронов и параметров ондулятора.

В отличие от газовых, жидкостных или твердотельных лазеров, где электроны возбуждаются в связанных атомных или молекулярных состояниях — у FEL источником излучения является пучок электронов в вакууме, проходящий сквозь ряд расположенных специальным образом магнитов — ондулятор (вигглер), заставляющий пучок двигаться по синусоидальной траектории, теряя энергию, которая преобразуется в поток фотонов. В результате вырабатывается мягкое рентгеновское излучение, применяемое, например, для исследования кристаллов и других наноструктур.

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 10:50) писав:

навіщо це постити?

Доводиться зважати на рівень розвитку опонентів - і цитувати для них таку літературу, яка доступна і школярам 7 -10 клясів: нічого не зробиш - такий контингент.
  • 0

#3692 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 11:02

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 11:00) писав:

Спеціально для Катода і примороженого - почитайте що не будь про лазери на вільних електронах.
Процитую ще Вікі:
Лазер на свободных электронах (англ. Free Electron Laser, FEL) — вид лазера, излучение в котором генерируется моноэнергетическим пучком электронов, распространяющимся в ондуляторе — периодической системе отклоняющих (электрических или магнитных) полей. Электроны, совершая периодические колебания, излучают фотоны, энергия которых зависит от энергии электронов и параметров ондулятора.
В отличие от газовых, жидкостных или твердотельных лазеров, где электроны возбуждаются в связанных атомных или молекулярных состояниях — у FEL источником излучения является пучок электронов в вакууме, проходящий сквозь ряд расположенных специальным образом магнитов — ондулятор (вигглер), заставляющий пучок двигаться по синусоидальной траектории, теряя энергию, которая преобразуется в поток фотонов. В результате вырабатывается мягкое рентгеновское излучение, применяемое, например, для исследования кристаллов и других наноструктур.

Доводиться зважати на рівень розвитку опонентів - і цитувати для них таку літературу, яка доступна і школярам 7 -10 клясів: нічого не зробиш - такий контингент.
і що з того?
Є лазери на вільних електронах, є лазери на парах металів, є всякі лазери.
А ту літературу, яку ти процитував неможна давати неокріпшому мозку. Бо ще почне замість довжини хвилі в спектрі натрію писати "кольору сусідки по парті Галі".
  • 0

#3693 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 11:09

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 11:00) писав:

Які лазери! Куди ви лізете! Куди ви їх тут ліпити, ну чесне слово, як якийсь "великий мохінатор" . ...

- Вам конкретно задали питання, : Чи вважаєте ви , вух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???

Це пане, перші 20 сторінок, Ланда-Ліфшиця , Том_1 "Механіка" .......

Я чекаю на конкретну відповідь! Пару, слів, можна викладку, можна малюк - А НЕ ВІЙНУ І МИР В 4х ТОМАХ. !!

Факти, факти кмв, давайте мені факти!!!

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 11:16

• 0

#3694 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 11:39

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 11:02) писав:

і що з того?
Є лазери на вільних електронах, є лазери на парах металів, є всякі лазери.
А ту літературу, яку ти процитував неможна давати неокріпшому мозку. Бо ще почне замість довжини хвилі в спектрі натрію писати "кольору сусідки по парті Галі".

Лазери є всякі - але для тебе і примороженого (такий контигент) вкажу на одну особливість - на яку ви уваги не звернули (швидше всього - через нерозуміння суті сказаного): ефект індукованого випромінювання по своїй природі не є сугубо квантовим і можливий в класичних системах.
Оскільки рівень вашого з примороженим розвитку навряд чи робить вас можливим зрозуміти сказане - то коротко поясню його так: не у всіх випадках електрон, що рухається по круговій орбіті в магнітному полі обов'язково випромінює постійно - завжди можна підібрати такі параметри орбіти, як приведуть до накопичення збуджених електронів - і генерації випромінювання по тому принципу, що використовується в лазерах.
Отож - лазер на вільних електронах можна розглядати як класичний прилад, в якому реалізуються квантовомеханічні ефекти.
А наприкінці - для загального розвитку: саме лазери на вільних електронах розглядаються як пріоритетний напрямок в розвитку бойових лазерів - здатних збивати, наприклад, боєголовки стратегічних балістичних ракет.

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 11:09) писав:

Які лазери! Куди ви лізете! Куди ви їх тут ліпити, ну чесне слово, як якийсь "великий мохінатор" . ...
- Вам конкретно задали питання, : Чи вважаєте ви , вух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???
Це пане, перші 20 сторінок, Ланда-Ліфшиця , Том_1 "Механіка" .......
Я чекаю на конкретну відповідь! Пару, слів, можна викладку, можна малюк - А НЕ ВІЙНУ І МИР В 4х ТОМАХ. !!
Факти, факти кмв, давайте мені факти!!!

З випадком такої примороженої тупості зустрічаюсь вперше.
Я ж тобі привів аж дві цитати - невже тобі незрозуміла суть?
Поясню: планети рухаються по інерції - їх рух викривлює сили притягання Сонця.
Навіть школярі в 5 класі розуміють суть сказаного.
Да ... тепер мені зрозуміла причина отої твоєї маніакальної пристрасті до коміксів: ти просто нездатен усвідомити сказане.
Ну, а оскільки в фізиці використовують саме словесні пояснення і формули .... решту зрозуміло: знайди якусь фізику в коміксах (чи мультиках) - може й зрозумієш....
  • 0

#3695 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.12.2014 – 11:46

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 09:09) писав:

І Фростьіш і Каламар і Катод і Я теж - виставляємо себе дурнями, коли сперечаємося з дурнем.
  • 1

#3696 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 11:52

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.12.2014 – 11:46) писав:

І Фростьіш і Каламар і Катод і Я теж - виставляємо себе дурнями, коли сперечаємося з дурнем.

Попробую пояснити суть: ви не зі мною сперечаєтесь - ви пробуєте заперечити те, що давним давно відоме всім, хто фізику не по коміксах вивчив.
Ким ви себе виставляєте в такому випадку?
Ти сказав.

Повідомлення відредагував кмв: 26.12.2014 – 11:56

• 0

#3697 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 12:09

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 11:39) писав:

Лазери є всякі - але для тебе і примороженого (такий контигент) вкажу на одну особливість - на яку ви уваги не звернули (швидше всього - через нерозуміння суті сказаного): ефект індукованого випромінювання по своїй природі не є сугубо квантовим і можливий в класичних системах.
Оскільки рівень вашого з примороженим розвитку навряд чи робить вас можливим зрозуміти сказане - то коротко поясню його так: не у всіх випадках електрон, що рухається по круговій орбіті в магнітному полі обов'язково випромінює постійно - завжди можна підібрати такі параметри орбіти, як приведуть до накопичення збуджених електронів - і генерації випромінювання по тому принципу, що використовується в лазерах.
Отож - лазер на вільних електронах можна розглядати як класичний прилад, в якому реалізуються квантовомеханічні ефекти.
А наприкінці - для загального розвитку: саме лазери на вільних електронах розглядаються як пріоритетний напрямок в розвитку бойових лазерів - здатних збивати, наприклад, боєголовки стратегічних балістичних ракет.

З випадком такої примороженої тупості зустрічаюсь вперше.
Я ж тобі привів аж дві цитати - невже тобі незрозуміла суть?
Поясню: планети рухаються по інерції - їх рух викривлює сили притягання Сонця. *1)
Навіть школярі в 5 класі розуміють суть сказаного. *2)
Да ... тепер мені зрозуміла причина отої твоєї маніакальної пристрасті до коміксів: ти просто нездатен усвідомити сказане.
Ну, а оскільки в фізиці використовують саме словесні пояснення і формули .... решту зрозуміло: знайди якусь фізику в коміксах (чи мультиках) - може й зрозумієш.... *3)
1) :facepalm: Рух1 + Рух2 = Рух3 То я не кажу вже про те як у Фізиці рух міряють (імпульсами), просто страшно про імпульси казати людині, яка із векторами (у Евклідовому 3-Ви просторі) не розбереться ніяк....

2) Не, у мене не було 5-го класу, ми з 4-го в 6й зразу.

3) Не, мені просто нравляться красиві малюночки.

Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???
- [Y]/[N] ?

Hint:

Зображення

Hint to hint: то все вектори намяльовані, і множення то векторне.

Hint of hint to hint: дивись формула Ейлера.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.12.2014 – 11:46) писав:

фростік не може себе виставити дурнем, апріорі :wink2:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 12:33

• 1

#3698 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 12:15

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 11:39) писав:

А наприкінці - для загального розвитку: саме лазери на вільних електронах розглядаються як пріоритетний напрямок в розвитку бойових лазерів - здатних збивати, наприклад, боєголовки стратегічних балістичних ракет..
де в лазері на вільних електронах відбувається накопичення збуджених електронів?
Давай так, без війни авторитетів. Ти хоч колись робив лабораторну роботу з лазером на вільних електронах?
Ні?
Я так і думав.
  • 0

#3699 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 12:41

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.12.2014 – 12:09) писав:

1) :facepalm: Рух1 + Рух2 = Рух3 То я не кажу вже про те як у Фізиці рух міряють (імпульсами), просто страшно про імпульси казати людині, яка із векторами (у Евклідовому 3-Ви просторі) не розбереться ніяк....
2) Не, у мене не було 5-го класу, ми з 4-го в 6й зразу.
3) Не, мені просто нравляться красиві малюночки.
Чи вважаєте ви , рух по колових орбітах у Н'ютоновому полі, з погляду !!!Класики!!! - рухом тільки за інерцією???
- [Y]/[N] ?
Hint:
Hint to hint: то все вектори намяльовані, і множення то векторне.
фростік не може себе виставити дурнем, апріорі :wink2:

З розумним видом додавати вектор сили до вектора швидкості і твердити - що то "вища мудрість" , яку мало хто може зрозуміти .... треба бути наскрізь промороженим, щоб твердити таке.
А твоє питання - ти ж сам дав на нього відповідь: планет одночасно беруть участь в двох рухах - рух по інерції по прямій і падіння на сонце.

Перегляд дописуKatod (26.12.2014 – 12:15) писав:

де в лазері на вільних електронах відбувається накопичення збуджених електронів?
Давай так, без війни авторитетів. Ти хоч колись робив лабораторну роботу з лазером на вільних електронах?
Ні?
Я так і думав.

Ти писав - що зрозумів комікс примороженого: вектор сили додається до вектора швидкості - і в результаті виходить прискорений рух планети по орбіті.
Тим самим ти продемонстрував свій рівень розуміння - і в випадку з лазером на вільних електронах також.
Подивись спочатку попередні комікси приороженого - про "аналогію" між рухом електрона по орбіті і рухом Землі навколо Сонця.
Потім пригадай - що я писав про лазер на вільних електронах.
  • 0

#3700 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.12.2014 – 12:48

Зображення

------------------------------------------------------------------------------------
Й. Кеплер. , А. Н'ютон

Перегляд дописукмв (26.12.2014 – 12:41) писав:

З розумним видом додавати вектор сили до вектора швидкості і твердити - що то "вища мудрість" , яку мало хто може зрозуміти .... треба бути наскрізь промороженим, щоб твердити таке.
А твоє питання - ти ж сам дав на нього відповідь: планет одночасно беруть участь в двох рухах - рух по інерції по прямій і падіння на сонце. *1)

Ти писав - що зрозумів комікс примороженого: вектор сили додається до вектора швидкості - і в результаті виходить прискорений рух планети по орбіті.
Тим самим ти продемонстрував свій рівень розуміння - і в випадку з лазером на вільних електронах також.
Подивись спочатку попередні комікси приороженого - про "аналогію" між рухом електрона по орбіті і рухом Землі навколо Сонця.
Потім пригадай - що я писав про лазер на вільних електронах.
1) Кмв, так планета ж рухаэться як одне ціле.... , вона ж не розвалюється на два куски :tryzub: , т . є має місце представлення одного рівноприскореного руху як лінійну суму двох інших ( (рівноприскорений по напрямку) = (рівноприскорений по модулю) + (рівномірний прямолінійний)) ?? для зручності....

Зображення

Ви так і не відповіли на моє питання, коротко, так, чи ні?

- [Y]/[N] ?

Просто красива картинка, неінерційної системи відліку ( ЛандауШиц - Т1 "механіка" , стр 166. )

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 26.12.2014 – 13:15

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних