Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3641 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.12.2014 – 21:30

Перегляд дописукмв (24.12.2014 – 19:50) писав:

Пане Камаларе - гравітація є рух по інерції в ефективному рімановому просторі.
Просто в рімановому просторі пряма то є крива з найменшою кривизною - тобто тіло і далі рухається по інерції по прямій, тільки та пряма є кривою.
Не знаю, що ви там собі уявляєте - то ваша справа: тут ніхто ні про яку силу тяжіння мови не веде.
Мені здається веде. Бо ви вище воропали щось про те, що начебто там у вас з гіперболічними орбітами прорблеми. Тому я і запитав вище, по яким геодезичним рухаються планети.
Відповіді не отримав. Можу инакше запитати. Планети не рухаються рівномірно, вони то прискорюються, то сповільнюються (по модулю також, не тільки через зміну напрямку руху). Звідки прискорення по модулю береться? Адже ладно, пряма стала кривою, з ким не буває. Але ж коли то тіло по тій кривій прямій рухається по закону інерції, в нього не повинна змінюватись швидкість по модулю.

І до того ж вам чітко пояснили - мова йде про геометрію простору.
А вона може бути або додатньою, або відємною - тут нічого не поробиш: в ЗТВ часопростір то простір постійної додатньої кривизни ...
КВН, де ви таке вичитали? І чим думали, коли писали, що в ЗТВ часопростір то простір постійної додатньої кривизни. Невже ви навіть не розумієте, що на постійній кривизні, ви ніякої теорії гравітації не побудуєте.
Тобто ви нічого не розумієте, просто, як мавпа копіпастите?

рух по інерції в ефективному рімановому просторі.
І ще. Що ви вище розумієте під словом ефективний. (Ви коли копіпастили, уважно подивились, з якої теорії копіпастите? :wink2: )

Повідомлення відредагував kalamar: 24.12.2014 – 21:45

• 0

#3642 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 24.12.2014 – 22:09

Перегляд дописуkalamar (24.12.2014 – 21:30) писав:

КВН, де ви таке вичитали? І чим думали, коли писали, що в ЗТВ часопростір то простір постійної додатньої кривизни. Невже ви навіть не розумієте, що на постійній кривизні, ви ніякої теорії гравітації не побудуєте.
Так у квм, вона ПОСТІЙНА - а центр сфери , то ЦЕНТР "СІДЛА"! І все СТАЦІОНАРНЕ :8:
  • 2

#3643 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 22:21

Перегляд дописуkalamar (24.12.2014 – 21:30) писав:

Мені здається веде. Бо ви вище воропали щось про те, що начебто там у вас з гіперболічними орбітами прорблеми. Тому я і запитав вище, по яким геодезичним рухаються планети.
Відповіді не отримав. Можу инакше запитати. Планети не рухаються рівномірно, вони то прискорюються, то сповільнюються (по модулю також, не тільки через зміну напрямку руху). Звідки прискорення по модулю береться? Адже ладно, пряма стала кривою, з ким не буває. Але ж коли то тіло по тій кривій прямій рухається по закону інерції, в нього не повинна змінюватись швидкість по модулю.
І ще. Що ви вище розумієте під словом ефективний. (Ви коли копіпастили, уважно подивились, з якої теорії копіпастите? :wink2: )

Пане Камаларе - мене розчарувала ваша поведінка.
Я чекав від вас якоїсь конструктивної критики - а ви ведете себе як .... .
Отож - згідно ЗТВ планети не рухаються по замкнених еліптичних орбітах (як в теорії Ньютона) - їх орбіти то незамкнені еліпси.
І саме им пояснюють, наприклад, вирішення проблеми з рухом перигелію Меркурія.
А проблеми з гіперболічними орбітами не в мене - а в ЗТВ.
Ви стільки разів повторяли "ріманова геометрія то не геометрія Рімана" що я справді подумав, що ви на тому хочете якийсь доказ вибудувати - але видно ви не воропаєте про що і до чого я мову веду.
Звичайно, в рімановій геометрії кривизна простору може стати і нульовою - та хіба від цього щось міняється?
А рух по інерції .... ну немало насмішили ви мене отим своїм тверджененям - що при русі по інерції швидкість і прискорення не можуть мінятися по модулю.
Хіба маятник не по інерції рухається?
Невже ви так нічого не зрозуміли - а як мавпа скачете з гілки на гілку, хапаєте все - що під руку попало, згрібаєте ото все в одну кучу і викидаєте "в ефір"?

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.12.2014 – 22:09) писав:

Так у квм, вона ПОСТІЙНА - а центр сфери , то ЦЕНТР "СІДЛА"! І все СТАЦІОНАРНЕ :8:

Як змінюється кривизна простору в залежності від віддалі до центру тяжіння?

Повідомлення відредагував кмв: 24.12.2014 – 22:20

• 0

#3644 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 22:43

Перегляд дописукмв (24.12.2014 – 22:21) писав:

Як змінюється кривизна простору в залежності від віддалі до центру тяжіння?
І як повинні себе поводити масивні об'єкти в отій кривизні що змінюється, відносно центра, щоб залишатися стаціонарними відносно центра отієї сфери... ???

//Прямопропорційно віддалі, у випадку однорідного Всесвіту.
  • 0

#3645 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 22:55

А рух по інерції .... ну немало насмішили ви мене отим своїм тверджененям - що при русі по інерції швидкість і прискорення не можуть мінятися по модулю.
:shok: При русі по інерції прискорення рівне нулю. Вам про то в 8 класі не розповідали?

Хіба маятник не по інерції рухається?
Звичайнож ні.
Зображення

А проблеми з гіперболічними орбітами не в мене - а в ЗТВ.
Фростіш, бачите наскільки тупі фізики і як легко спростувати ЗТВ, нема там гіперболічних орбіт, і все тут, бо нема сідла.

Повідомлення відредагував kalamar: 24.12.2014 – 22:55

• 0

#3646 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 23:30

Перегляд дописуkalamar (24.12.2014 – 22:55) писав:

:shok: При русі по інерції прискорення рівне нулю. Вам про то в 8 класі не розповідали?
Звичайнож ні.
Фростіш, бачите наскільки тупі фізики і як легко спростувати ЗТВ, нема там гіперболічних орбіт, і все тут, бо нема сідла.

Пане Камаларе - ви в своєму розумі, коли отаке пишете?
Тіло перебуває в стані рівномірного і прямолінійного руху тоді - коли на нього не діють інші тіла або дія їх врівноважена.
Коли ж дія їх не врівноважена - рух тіл відбувається з прискоренням (сповільненням) і причиною того якраз є інерція.
Коли ми розглядаємо, наприклад, рух двох тіл - що притягуються, то в цьому випадку їх дія не врівноважена і вже з цієї причини змінюється і швидкість, і напрям її вектора.
В ЗТВ то виглядає дещо складніше - але принцип той же.
  • 0

#3647 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 23:33

Пане Камаларе - мене розчарувала ваша поведінка.
Я чекав від вас якоїсь конструктивної критики - а ви ведете себе як .... .
Отож - згідно ЗТВ планети не рухаються по замкнених еліптичних орбітах (як в теорії Ньютона) - їх орбіти то незамкнені еліпси.
І саме им пояснюють, наприклад, вирішення проблеми з рухом перигелію Меркурія.
КВМ, ось сфери з геодезичними лініями.
Зображення
Невже не бачита, що геодезичні у сфер строгі кола. Ви впевнені, що не розповідаєте про теорію гравітації Птолемея і гармонію сфер? :unsure:

Перегляд дописукмв (24.12.2014 – 23:30) писав:

Пане Камаларе - ви в своєму розумі, коли отаке пишете?
Тіло перебуває в стані рівномірного і прямолінійного руху тоді - коли на нього не діють інші тіла або дія їх врівноважена.
Коли ж дія їх не врівноважена - рух тіл відбувається з прискоренням (сповільненням) і причиною того якраз є інерція.
Коли ми розглядаємо, наприклад, рух двох тіл - що притягуються, то в цьому випадку їх дія не врівноважена і вже з цієї причини змінюється і швидкість, і напрям її вектора.
В ЗТВ то виглядає дещо складніше - але принцип той же.
КВН, ви впевнені що навчались у школі?
  • 0

#3648 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.12.2014 – 23:51

Перегляд дописуkalamar (24.12.2014 – 23:33) писав:

КВМ, ось сфери з геодезичними лініями.
Невже не бачита, що геодезичні у сфер строгі кола. Ви впевнені, що не розповідаєте про теорію гравітації Птолемея і гармонію сфер? :unsure:
КВН, ви впевнені що навчались у школі?

Пане Камаларе - ви в своєму розумі?
Ось вам цитата з вашої ж ссилки:
Відкритий Галілеєм закон отримав назву закону інерції: якщо на тіло не діють інші тіла, воно рухається прямолінійно і рівномірно або перебуває в стані спокою.Здатність тіл зберігати свою швидкість незмінною, якщо на них не діють інші тіла, називають явищем інерції.
Ви взагалі то адекватні?
  • 0

#3649 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:13

Перегляд дописукмв (24.12.2014 – 23:51) писав:

Відкритий Галілеєм закон отримав назву закону інерції: якщо на тіло не діють інші тіла, воно рухається прямолінійно і рівномірно або перебуває в стані спокою.Здатність тіл зберігати свою швидкість незмінною, якщо на них не діють інші тіла, називають явищем інерції.
Ви взагалі то адекватні?
Так, адекватний, а ви в школі не навчались. Тіло рухається по інерції, якщо на нього не діють инші тіла (або якщо дія инших тіл скомпенсована), воно рухається прямолінійно і рівномірно. На маятник діє сила натягу нитки і сила земного тяжіння тому мачтник рухається не по інерції. Прогуляли урок? Чи просто на двійки вчились?
В народі під рухом по інерції справді розуміють дещо инше і геть не точне. Але ж ми не в народі. У нас тут зтв, де планета рухається по інерції по геодезичній, на планету не діють инші тіла, адже на планету не діють сили. Геодезична крива, тому нема проблем, вважаємо, що через геометрію, рухаюсчись по прямій, планета рухається насправді по геодезичній, яка крива.
1. Всі геодезичні кола (не еліпси, і не складні орбіти, на кшталт орбіти Меркурія).
2. Планети в різних точках орбіти рухаються з різною швидкістю (по модулю). Хай, зміну напрямку швидкості спричиняє геометрія (ота пряма яка кривою виявилась), що спричиняє зміну модуля швидкості? (адже ніякі сили на планету не діють).
  • 0

#3650 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:19

Перегляд дописукмв (24.12.2014 – 23:51) писав:

Ви взагалі то адекватні?
Кмв, коли тіло рухається по коловій траєкторії, у нього є прискорення, і це зовсім не "рух по інерції"....
І теорія ЗТВ, із цим якби не протирічить.

Або, я сильно тупашу.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.12.2014 – 00:21

• 0

#3651 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:33

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 00:19) писав:

Кмв, коли тіло рухається по коловій траєкторії, у нього є прискорення, і це зовсім не "рух по інерції"....

Або, я сильно тупашу.

У теорії Ньютона планети рухаються навколо Сонця саме по інерції - те ж саме відбувається і в випадку з ЗТВ.
Різниця одна: в теорії Ньютона на планети діє сила всесвітнього притягання - в ЗТВ рух по інерції відбувається по , скажемо так, "прямій неевклідової геометрії".
В обох цих випадках рух планет відбувається саме по інерції - жодна сила не приводить їх в рух.
Ну хіба що Камалар видумає дію чогось - він і нас, як я бачу, ще той вигадник ....

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 00:13) писав:

Так, адекватний, а ви в школі не навчались. Тіло рухається по інерції, якщо на нього не діють инші тіла (або якщо дія инших тіл скомпенсована), воно рухається прямолінійно і рівномірно. На маятник діє сила натягу нитки і сила земного тяжіння тому мачтник рухається не по інерції. Прогуляли урок? Чи просто на двійки вчились?
В народі під рухом по інерції справді розуміють дещо инше і геть не точне. Але ж ми не в народі. У нас тут зтв, де планета рухається по інерції по геодезичній, на планету не діють инші тіла, адже на планету не діють сили. Геодезична крива, тому нема проблем, вважаємо, що через геометрію, рухаюсчись по прямій, планета рухається насправді по геодезичній, яка крива.
1. Всі геодезичні кола (не еліпси, і не складні орбіти, на кшталт орбіти Меркурія).
2. Планети в різних точках орбіти рухаються з різною швидкістю (по модулю). Хай, зміну напрямку швидкості спричиняє геометрія (ота пряма яка кривою виявилась), що спричиняє зміну модуля швидкості? (адже ніякі сили на планету не діють).

Ну ви настільки адекватний, що аж.
Ви тут підняли бурю в скалянці води - говорили балакали, а потім видали -вас цитую:
У нас тут зтв, де планета рухається по інерції по геодезичній, на планету не діють инші тіла, адже на планету не діють сили.
Так, пане Камаларе - в ЗТВ дійсно немає "сили всесвітнього тяжіння" - її заміняє викривлений часопростір.
А рух по інерції зостається - ви себе самі, як унтер офіцерська вдова висікли.
А от на рахунок руху маятника - проявіть свою адекватність, поясніть його рух з точки зору ЗТВ.
Маятник - щоб ви знали - також по інерції рухається: сила тяжіння і сила натягу нитки взаємно зкомпенсовані ....

Повідомлення відредагував кмв: 25.12.2014 – 00:38

• 0

#3652 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:37

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 00:19) писав:

Або, я сильно тупашу.
Коли тіло рухається по еліпсу, у нього швидкість змінюється і за напрямком, і за величиною. Звичайно ж ЗТВ то описує, як і описує гіперболічні траєкторії. Йдеться очевидно не про ЗТВ, а про теорію квм, яка є модифікованою теорію Птолемея, і в якій існують тільки строго кругові орбіти, зате планети по заданій орбіті можуть рухатись із будь-якою швидкістю. Штовкнете планету сильніше, вона по тому самому колу буде щвидше літати, штовхнете менше - буде ледь повзти.

Дивіться як гарно квм пояснив ЗТВ, розповів, наскільки там все просто і тривіально, і розбив в пух і порох. Так що вивчайте нову теорію Птолемея-квм.

Цитата

Отже - геометрія Рімана то є геометрія на поверхні типу сфера: матеріальна сфера ніби "продавлює" часопростір. утворюючи в ньому "вмятину" (свого роду "ямку") - коли інше матеріальне тіло проходить поблизу цієї "вмятини" - траєкторія його руху відхиляється від прямолінійної, а далі все залежить від його кінетичної енергії: коли кінетична енергія руху достатня - воно може вирватись з "вмятини" і далі продовжити рух поза нею (зрозуміло - відхилившись від попередньої траєкторії).
Коли ж енергія недостатня - воно буде кружляти в вмятині (по колу - чи по еліпсу): ніякої тобі сили притягання - геометрія "часопростору" визначає рух тіла.
Є одна особливість: коли немає сили притягання - а траєкторія руху тіла все таки залежить від маси (зв'язок кінетичної енергії з масою загальновідомий) - то доводиться доказувати, що інерційна і гравітаційна маси строго рівні.
Ото і вся мудрість ЗТВ - і та особливість, про яку я весь час стараюсь вам пояснити: в цій теорії немає місця гіперболічним орбітам.
Поясню ще раз, чому: тіло, що "вилетіло" з ямки може рухатись тільки по замкнених - тобто кругових, еліптичних чи в крайньому випадку параболічних орбітах - така особливість псевдорімановї геометрії того, що називають часопростором.
Гіперболічні траєкторії з'являються тільки в випадку, коли геометрія часопротору є геометрією Лобачевького - але тоді доводиться використовувати дещо інші уявлення, а саме: взаємодія тіл з простором утворює в просторі не "ямку" - а випуклість.

• 0

#3653 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:41

Перегляд дописукмв (25.12.2014 – 00:33) писав:

У теорії Ньютона планети рухаються навколо Сонця саме по інерції - те ж саме відбувається і в випадку з ЗТВ. *1)
Різниця одна: в теорії Ньютона на планети діє сила всесвітнього притягання - в ЗТВ рух по інерції відбувається по , скажемо так, "прямій неевклідової геометрії".
В обох цих випадках рух планет відбувається саме по інерції - жодна сила не приводить їх в рух.
Ну хіба що Камалар видумає дію чогось - він і нас, як я бачу, ще той вигадник ....
1) Ні , отут ви помелились, як видно це і спричинило , дещо викривлений зміст вашого уявлення про Всесвіт.
- У т. Н'ютона, тіла що рухаютсья під дією сили тяжіння, по коловий траєкторіях - відчувають на собі дію сили, т.є у них має місці = ПРИСКОРЕННЯ .

- Рух по інерції, апріорі не можу бути прискорений (в т. Н'ютона) - виходячи із 1-го закону Н'ютона.

- Це "доцентрове" прискорення, спричинило розвиток Квантової Теорії - тому-шо електрон "рухається", по "круговій орібіті" навколо ядра, а ззначить за класикою - поивнен випромінювати, чого не відбувається

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 00:37) писав:

Коли тіло рухається по еліпсу, у нього швидкість змінюється і за напрямком, і за величиною. Звичайно ж ЗТВ то описує, як і описує гіперболічні траєкторії. Йдеться очевидно не про ЗТВ, а про теорію квм, яка є модифікованою теорію Птолемея, і в якій існують тільки строго кругові орбіти, зате планети по заданій орбіті можуть рухатись із будь-якою швидкістю. Штовкнете планету сильніше, вона по тому самому колу буде щвидше літати, штовхнете менше - буде ледь повзти.

Дивіться як гарно квм пояснив ЗТВ, розповів, наскільки там все просто і тривіально, і розбив в пух і порох. Так що вивчайте нову теорію Птолемея-квм.
Я вже засинаю , але завтра вимкнуть , світло, напевно, так-шо , краще вночі посидіти, і заснути під якусь книжку.
Я багато "дивного" в теоріях кмв, "побачив" :)
  • 0

#3654 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 00:52

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 00:37) писав:

Ну Камалар - ну й ну!
Саме про таких людей Конан Дойл писав: "Вони своїми фокусами здатні запхнути за пояс всіх мавп Лондонського зоопарку!".
Камалар, ви б перестали самі себе висміювати - ви б хоч спочатку почитали, що кмв писав - цитую з вашої цитати:
Поясню ще раз, чому: тіло, що "вилетіло" з ямки може рухатись тільки по замкнених - тобто кругових, еліптичних чи в крайньому випадку параболічних орбітах - така особливість псевдорімановї геометрії того, що називають часопростором.

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 00:41) писав:

1) Ні , отут ви помелились, як видно це і спричинило , дещо викривлений зміст вашого уявлення про Всесвіт.
- У т. Н'ютона, тіла що рухаютсья під дією сили тяжіння, по коловий траєкторіях - відчувають на собі дію сили, т.є у них має місці = ПРИСКОРЕННЯ .
- Рух по інерції, апріорі не можу бути прискорений (в т. Н'ютона) - виходячи із 1-го закону Н'ютона.
- Це "доцентрове" прискорення, спричинило розвиток Квантової Теорії - тому-шо електрон "рухається", по "круговій орібіті" навколо ядра, а ззначить за класикою - поивнен випромінювати, чого не відбувається
Я вже засинаю , але завтра вимкнуть , світло, напевно, так-шо , краще вночі посидіти, і заснути під якусь книжку.
Я багато "дивного" в теоріях кмв, "побачив" :)

Я ще такої муті від людини - котра заявляє, що вчила (вчила!) фізику в університеті не читав.
Я й не думав - що якийсь фізик може таке написати.
Або ти перевчився - або ....
  • -1

#3655 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 01:03

Перегляд дописукмв (25.12.2014 – 00:52) писав:

Я ще такої муті від людини - котра заявляє, що вчила (вчила!) фізику в університеті не читав.
Я й не думав - що якийсь фізик може таке написати.
Або ти перевчився - або ....
Ну так поправте, я ж можу помилятися, тільки обгрунтовано, із доведенням.
  • 0

#3656 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 01:19

Ну ви настільки адекватний, що аж.
Ви тут підняли бурю в скалянці води - говорили балакали, а потім видали -вас цитую:
У нас тут зтв, де планета рухається по інерції по геодезичній, на планету не діють инші тіла, адже на планету не діють сили.
Так, пане Камаларе - в ЗТВ дійсно немає "сили всесвітнього тяжіння" - її заміняє викривлений часопростір.
А рух по інерції зостається - ви себе самі, як унтер офіцерська вдова висікли.
Я запитав, чому у планети по модулю змінюється щвидкість, адже сили нема. По модулю. Розгляньте планету, яка падає на сонце по прямій, в цьому випадку геодезична буде прямою. Так? Ця пряма в рімановому просторі точно збігається з прямою в звичайному просторі. Так. Ми знаємо, що планета падатитме на сонце з прискоренням бо її притягає Сонце. Але, в вашій теорії сил нема, є викривлений простір, планета просто рухаєтиься по інерції по прямій до сонця. Що спричиняє прискорення планети?

Маятник - щоб ви знали - також по інерції рухається: сила тяжіння і сила натягу нитки взаємно зкомпенсовані ....
Тобто ви твердите, що ви не один урок в школі пропустили?
Щоб ви знали, вони не взаємно скомпенсовані.
Зображення
Компонента cкомпенсовує силу натягу Т.
Але компонента не скомпенсована. Про то розповідали на тому, прогуляному вами уроці. Бачите, квн, як кепсько прогулювати школу. :angry2:
  • 2

#3657 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 01:22

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 01:19) писав:

Але компонента не скомпенсована. Про то розповідали на тому, прогуляному вами уроці. Бачите, квн, як кепсько прогулювати школу. :angry2:

От наскільки я зрозумів, через оту Сінус компоненту, наша п. Земля, і "обртається" навколо з. Сонця . (в в теорії Н'ютона)
А пан кмв, доводить що тама по інерції рух. :blush:
  • 0

#3658 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 01:27

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 01:22) писав:

От наскільки я зрозумів, через оту Сінус компоненту, наша п. Земля, і "обртається" навколо з. Сонця . (в в теорії Н'ютона)
Пан квн не розуміє, що там зовсім не ті геодезичні, а я просто з нього знущаюсь. Бо він "відкрив", що не виходять гіперболічні орбіти, треба сідло :wink2: , чим показав, що він повністю нібенімекає про що, і про які геодезичні в ЗТВ йдеться.
  • 0

#3659 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 01:31

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 01:27) писав:

Пан квн не розуміє, що там зовсім не ті геодезичні, а я просто з нього знущаюсь. Бо він "відкрив", що не виходять гіперболічні орбіти, треба сідло :wink2: , чим показав, що він повністю нібенімекає про що, і про які геодезичні в ЗТВ йдеться.
Ви мабуть читали "фізики шутять" ...
Йокали - мини, пів другого ночі за Києвом. .. .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 25.12.2014 – 01:33

• 0

#3660 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 25.12.2014 – 11:29

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 01:19) писав:

Я запитав, чому у планети по модулю змінюється щвидкість, адже сили нема. По модулю. Розгляньте планету, яка падає на сонце по прямій, в цьому випадку геодезична буде прямою. Так? Ця пряма в рімановому просторі точно збігається з прямою в звичайному просторі. Так. Ми знаємо, що планета падатитме на сонце з прискоренням бо її притягає Сонце. Але, в вашій теорії сил нема, є викривлений простір, планета просто рухаєтиься по інерції по прямій до сонця. Що спричиняє прискорення планети?
Тобто ви твердите, що ви не один урок в школі пропустили?
Щоб ви знали, вони не взаємно скомпенсовані.

Перегляд дописуkalamar (25.12.2014 – 01:27) писав:

Ну наш пан Камалар просто унікум - це ж треба так: демонструвати свою дурість щоб познущатись з кого?
Та з самого себе - бо він верзе щось таке, що купи не тримається.
Пане Камаларе - рух планети по орбіті навколо Сонця повністю аналогічний падінню планети на Сонце (щось подібне на знаменитий "ліфт Ейнштейна" - тільки напрям вектора швидкості направлений не по прямій до центра притягання, а під кутом).
І в теорії Ньютона вид траєкторії визначається саме початковими умовами (напрям вектора швидкості і сила всесвітнього тяжіння) - а в ЗТВ вид траєкторії визначається якраз викривленим часопростором.
І рух відбувається по інерції - і внаслідок цього, коли спостерігач знаходиться "всередині планети" (всередині ліфта) - то він (згідно постулату ЗТВ) не зможе встановити - чи він рухається, чи перебуває в спокої.
А на самому початку теми я пояснив - як, з допомогою якого експерименту спостерігач може встановити - чи перебуває він в спокої, чи рухається.
А от щодо маятника - тут випадок складніший: на маятник діятиме змінна по величині сила (від F max до F =0) і я просив пояснити рух маятника з точки зору ЗТВ.

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 01:22) писав:

Перегляд дописуфростыш_дурак (25.12.2014 – 01:31) писав:

Ви мабуть читали "фізики шутять" ...
Йокали - мини, пів другого ночі за Києвом. .. .

Ну й "шуточки" : які "фізики" такі й "шуточки".
Волосся дибом стає від таких "шуточок": "фізик" на повному серйозі стверджує: отой Сінус і є причиною того, що наша планета обертається навколо Сонця!
Приморожений - та подумай логічно: коли б це було так - то внаслідок дії прискорення, чий напрям співпадає з напрямом руху Землі вона б постійно розганялась - тобто давним давно покинула б Сонячну систему!
Ти це здатен зрозуміти?
А другий "фізик" "пояснює": та то я так би мовити знущаюсь (!) - виходить, він одночасно і над собою, і над тобою знущається ...
Короче: яке їхало - такого і здибало.
  • -1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних