Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3221 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 28.11.2014 – 01:58

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 01:45) писав:

Буде світитися, пане Камалар - то ще в ХІХ столітті довели.
Давайте порахуємо/підрахуємо радіус "невидимості" об'єктів у вашій Стаціонарній-Гравітаційній Теорії........???????? слабо???

А я вам, допоможу, навіть, навиду АПРОКСИМАЦІЮ Цієї функції горизонту, при t - > infinity , отакий той ваший шарік на границі.... :gryzin:

Зображення

Перегляд дописуKatod (28.11.2014 – 01:51) писав:

та нічого ти не пояснив.
Твої розмірковування на рівні "якщо вона кругла, і однорідна, то можна сказати що і тверда" адже ти таким припущенням користуєшся. А в випадку руху, розподіл гравітаціїної взаємодії буде зовсім не таким, як в випадку твердого тіла, бо система буде намагатися перейти в стан мінімальної потенціальної енергії, а отже, все буде рухатись, і не залишаться ті зосередження гравітації на кордонах. А отже і не буде ніякого гравітаційного червоного зміщення
Отут я уже нічерта не поняв.... Шо - куди рухатимиться??? У нас гравітація, типу поле, хоча, хз я там пеньок.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 02:15

• 0

#3222 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 02:29

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 01:38) писав:

А ви ЗНАЄТЕ ЯК ОТОЙ Z рахуэться??? А ви бачите різницю між формулами 1) і 2) ??????????????? А в сумі вони дають ваше Z . І чим далі, ти фор. 2) має більший внесок чим ф. 1)..................................

О БожеФізики ж ти мі, чи вам пане не ДОХОДЕ ШО ОТОЙ ІЗЛОМЧИК - поведінка вашого шаріка на граничкі, приводить до якби дивних ефектів у т. МакКрі - Мілна , і того ту теорію якби відкинули трошки, а ваші опуси - то взагалі...

Зображення

Бляха, тама внизу 4-хвильовий вектор kr , а повинен бути ke

https://ru.wikipedia...расное_смещение

Ю.А. Сивов, Ю.И. Тюрин Элементы космологии в курсе общей физики

Зображення

Це мені на роботу не нада, а вас рибята жалко, уже 2 часа ночі ахахахаха. капец.

Може, до тебе дійде нарешті - що я весь час одне й те саме тобі толкую: Всесвіт - стабільний (як і Сонячна система в кінці кінців)?
І що те робить твоє зауваження щодо формули 2 нікчемним?
Не треба мені ні уявлень Фрідмана, ні СТВ разом з ЗТВ - то в рамках тих теорій і Всесвіт розпадається, і Сонячна система - ну і атоми впридачу..
P.S. По місцевому часі в мене - 19.30 так що все таки мені фіолетово ...

Перегляд дописуKatod (28.11.2014 – 01:51) писав:

та нічого ти не пояснив.
Твої розмірковування на рівні "якщо вона кругла, і однорідна, то можна сказати що і тверда" адже ти таким припущенням користуєшся. А в випадку руху, розподіл гравітаціїної взаємодії буде зовсім не таким, як в випадку твердого тіла, бо система буде намагатися перейти в стан мінімальної потенціальної енергії, а отже, все буде рухатись, і не залишаться ті зосередження гравітації на кордонах. А отже і не буде ніякого гравітаційного червоного зміщення

Та то ти нічого не зрозумів, Катоде - ніхто тобі ні про який рух не говорить.
З чого ото ти про нього мову затіяв?
Яка система і куди вона буде рухатись?
Тобі пояснюють - і графік привели: як буде змінюватись величина гравітаційного прискорення в випадку однорідної сфери всередині сфери.

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 01:58) писав:

Давайте порахуємо/підрахуємо радіус "невидимості" об'єктів у вашій Стаціонарній-Гравітаційній Теорії........???????? слабо???
А я вам, допоможу, навіть, навиду АПРОКСИМАЦІЮ Цієї функції горизонту, при t - > infinity , отакий той ваший шарік на границі.... :gryzin:

"Радіус невидимості"?
Попробуй порахувати температуру реліктового випромінювання спочатку - а вже з нього попробуй вирахувати радіус.
  • 0

#3223 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 02:38

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 02:26) писав:

Може, до тебе дійде нарешті - що я весь час одне й те саме тобі толкую: Всесвіт - стабільний (як і Сонячна система в кінці кінців)?
І що те робить твоє зауваження щодо формули 2 нікчемним?
Не треба мені ні уявлень Фрідмана, ні СТВ разом з ЗТВ - то в рамках тих теорій і Всесвіт розпадається, і Сонячна система - ну і атоми впридачу..
P.S. По місцевому часі в мене - 19.30 так що все таки мені фіолетово ...

Тобі пояснюють - і графік привели: як буде змінюватись величина гравітаційного прискорення в випадку однорідної сфери всередині сфери.
Оооооооооооо, тоді давайте, дайте замість формули 2), свою яка опише розходження із експериментом , якшо вик. тільки формулу 1) , ОСКІЛЬКИ ВІДДАЛЬ МИ ЯКБИ ЗНАЕМ..... , АБО там тоді у формулі 1) - тобіш (швидкість розлітання) >>>>> C формула стає невірною....,, або як сказав дід Айнштайн/Фрідман, сам простір-час розлітається.... Го поясните????

О, Всесвіт - стабільний-тобіш на безкінечності (а він у вас безкінечний) - СТАЦІОНАРНИЙ, окей. Давайте "виріжемо" у ньому шарик. , "включимо" тільки Граві силу, початкових умов немає (оскільки Шарік вічно був/буде)..... , отже порахуємо Ентропію такої системи.................................... ШОТАМ????
  • 0

#3224 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 02:57

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 02:38) писав:

Оооооооооооо, тоді давайте, дайте замість формули 2), свою яка опише розходження із експериментом , якшо вик. тільки формулу 1) , ОСКІЛЬКИ ВІДДАЛЬ МИ ЯКБИ ЗНАЕМ..... , АБО там тоді у формулі 1) - тобіш (швидкість розлітання) >>>>> C формула стає невірною....,, або як сказав дід Айнштайн/Фрідман, сам простір-час розлітається.... Го поясните????

О, Всесвіт - стабільний-тобіш на безкінечності (а він у вас безкінечний) - СТАЦІОНАРНИЙ, окей. Давайте "виріжемо" у ньому шарик. , "включимо" тільки Граві силу, початкових умов немає (оскільки Шарік вічно був/буде)..... , отже порахуємо Ентропію такої системи.................................... ШОТАМ????

Саме так -Всесвіт стабільний, ніякого розлітання - є реліктове випромінювання і закон Хаббла.
Само собою - ніяких надсвітлових швидкостей, а от з "радіусом невидимості" - проблема.
А з температурою ... а для чого тобі, власне кажучи, ентропія?
Маєш свою формулу 2 - рахуй.
  • 0

#3225 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 03:46

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 02:57) писав:

Саме так -Всесвіт стабільний, ніякого розлітання - є реліктове випромінювання і закон Хаббла.
Само собою - ніяких надсвітлових швидкостей, а от з "радіусом невидимості" - проблема. *1
А з температурою ... а для чого тобі, власне кажучи, ентропія?*2
Маєш свою формулу 2 - рахуй.

Зображення

1) ТО не проблема, то одна із кришок гроба для вашої теорії пане....
2)Та нічо так, ненужна ентропія... , просто стаціонарна Всесвіт кмв, повинен існувати безкінечно, отже Ентропія - безкінечна, отже вийшов такий, БДИЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ. І капець, у Всесвіті один хаос....

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 03:49

• 0

#3226 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 03:56

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 03:46) писав:

1) ТО не проблема, то одна із кришок гроба для вашої теорії пане....
2)Та нічо так, ненужна ентропія... , просто стаціонарна Всесвіт кмв, повинен існувати безкінечно, отже Ентропія - безкінечна, отже вийшов такий, БДИЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩЩ. І капець, у Всесвіті один хаос....

Ну прям тобі: чудо з чудес - наш Дніпрогес!
Просять людину порахувати "червоне зміщення" (вона ж сама і формулу привела) - і температуру релікту вирахувати, а вона: а ентропія ж в стаціонарного Всесвіту безконечна!
Да ... ти так і нічого не зрозумів: немає в стаціонарного Всесвіту проблеми з ентропією - бо ентропія в такого всесвіту - величина стабільна і не зростає до безконечності.

Повідомлення відредагував кмв: 28.11.2014 – 04:02

• 0

#3227 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 04:37

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 03:56) писав:

Ну прям тобі: чудо з чудес - наш Дніпрогес!
Просять людину порахувати "червоне зміщення" (вона ж сама і формулу привела) - і температуру релікту вирахувати, а вона: а ентропія ж в стаціонарного Всесвіту безконечна!
Да ... ти так і нічого не зрозумів: немає в стаціонарного Всесвіту проблеми з ентропією - бо ентропія в такого всесвіту - величина стабільна і не зростає до безконечності.
Оце правда, свята правда, "Я так і не зрозумів" , як може у Кмв Всесвіті протягом безкінечного проміжку часу всерединці отого кмв-шного шаріка, може випромінюватися енергія (наприклад Зірками, Квазарми , Граві-енергія...., і т.д. ) а Ентропія залишається "величною і незмінною", при Стаціонарному отому шарику (він не розширюється і не стискається.....) Цікаво, поясніть дурню...................
Бажано не тільки "буковками" , дніпрогесом, чи як той кандидат у техно науки - бермудським трикутником + тунгуським метеоритом, (нічо не маю проти "технарів", тільки проти їхніх часто неправильних, дуже часто, теорій) а іще пару каракуль , і малюночок, МОНА??? ЧИ слабо???
Там я думаю навіть ваш релікт не допоможе ахехехехехеххехехехееееех. :alakh:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 04:38

• 0

#3228 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 05:27

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 04:37) писав:

Оце правда, свята правда, "Я так і не зрозумів" , як може у Кмв Всесвіті протягом безкінечного проміжку часу всерединці отого кмв-шного шаріка, може випромінюватися енергія (наприклад Зірками, Квазарми , Граві-енергія...., і т.д. ) а Ентропія залишається "величною і незмінною", при Стаціонарному отому шарику (він не розширюється і не стискається.....) Цікаво, поясніть дурню...................
Бажано не тільки "буковками" , дніпрогесом, чи як той кандидат у техно науки - бермудським трикутником + тунгуським метеоритом, (нічо не маю проти "технарів", тільки проти їхніх часто неправильних, дуже часто, теорій) а іще пару каракуль , і малюночок, МОНА??? ЧИ слабо???
Там я думаю навіть ваш релікт не допоможе ахехехехехеххехехехееееех. :alakh:

Я не буду тобі багато писати про рівноважні/нерівноважні/ оборотні / необоротні /процеси і ізольовані/неізольовані системи - напишу головне:ентропія залишається сталою при рівноважних оборотних процесах в ізольованій системі.
Досить просто припустити - що Всесвіт створено Богом (антропний принцип) - і він є такою системою, як тим самим моє твердження перестає бути тільки моєю вигадкою.
Але .. та скористаюсь врешті решт Вікі:
Новітні дослідження

Експериментальні дослідження австралійців у царині статистичної фізики (Australian National University) привели до встановлення флуктуаційної теореми, яка формулюється таким чином — протягом певного періоду часу ентропія в системі може зменшуватися[1]. Це викликало широкий резонанс в пресі в 2002 р. В результаті в 2003 р відбулася конференція присвячена ентропії, яка констатувала, що зменшення ентропії в системах розміром нанометр, тобто кілька молекул, не дозволяє створити вічний двигун, а лише доповнює 2 закон термодинаміки для мікросистем[1].
Виноски[ред. • ред. код]
Перейти до: а б Wang G.M., Sevick E.M., Mittag E. at all Experimental Demonstration of Violations of the Second Law of Thermodynamics for Small Systems and Short Time
Scales// Physical Review Letters V.89, N.5 — 2002 p. 050601
Стаття доступна по цьому адресу http://uk.wikipedia....нтропія_(фізика)
  • 0

#3229 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 28.11.2014 – 08:10

Перегляд дописукмв (27.11.2014 – 21:54) писав:

Особливо коли ми не здатні елементарщини зрозуміти: звук розповсюджується в повітрі - а не відносно повітря.
особливо коли ми навіть читати не вміємо.
кмв, в тебе постійно так - тобі пишуть одне, а ти з того читаєш щось зовсім інше - як ти ото так читаєш, не розумію...
  • 1

#3230 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 28.11.2014 – 09:14

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 02:29) писав:

так от якраз і тому заговорив.
До тієї ситуації, яку ти описуєш, має щось призвести. Така квазістаціонарна ситуація можлива в яких випадках?
Що передувало тому?
А ще, як пояснити тепер мультипольну картину Реліктового випромінювання?
Твоя теорія залишає за собою дуже багато дир.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.11.2014 – 08:10) писав:

кмв, в тебе постійно так - тобі пишуть одне, а ти з того читаєш щось зовсім інше - як ти ото так читаєш, не розумію...
та ну його. :)
Давай про Чорні дири :)
  • 0

#3231 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 11:17

Перегляд дописуKatod (28.11.2014 – 09:14) писав:

та ну його. :)
Давай про Чорні дири :)
я не шарю отого всюго страшного шо отута написали, мені з вами страшно про чорні діри - давай краще про потяг з москви в москву
  • 0

#3232 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 13:42

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.11.2014 – 11:17) писав:

я не шарю отого всюго страшного шо отута написали, мені з вами страшно про чорні діри - давай краще про потяг з москви в москву
Давай :)

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 00:44) писав:

«Квант» С.Р.Филоновича «Судьба классического закона». - оце раз, тіки чуваки печатають шо тама тупняк, і т. Гауса-Остроградського нідочого юзається.
Г. Е. Горелика "Почему пространство трехмерно?"
Зображення

Оце два, там попроще, ну помойому тупняк якись наверно,.....
Н взагалі, це все добре для шв. <<<<< шв. світла, а тама хз, якшо найдете оту книжку, скиньте посиляннячко!!!!11 плз.
я знайшов цю книжку, але на рутрекері, в збірці. Качну.
З передачою щось придумаємо

Щодо Інтерстеллару обідно. БО я може ще раз на нього піду. Сеанси продовжили :)
  • 0

#3233 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 13:59

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.11.2014 – 08:10) писав:

Зліва направо - і зверху вниз.

Перегляд дописуKatod (28.11.2014 – 09:14) писав:

так от якраз і тому заговорив.
До тієї ситуації, яку ти описуєш, має щось призвести. Така квазістаціонарна ситуація можлива в яких випадках?
Що передувало тому?
А ще, як пояснити тепер мультипольну картину Реліктового випромінювання?
Твоя теорія залишає за собою дуже багато дир.

А для того - щоб показати: і в стаціонарному незкінченому Всесвіті також існує і релікт, і закон Хаббла.
А уявна однорідна - оте я запозичив в отих космологів.
Напиши їм, що вони геть нічого не розуміються, бо в них мультипольна складова має по інтенсивності значно переважати дипольну - бо що там якийсь рух якоїсь Землі в порівнянні з рухом потоків газу в перші .... кгм ...перші миттєвості ВВ чи чого там.
А на рахунок дир - так чорних дир таки справді немає: в чому чому - а в цьому РТГ і Логунов праві.
  • 0

#3234 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 14:10

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 13:59) писав:

А для того - щоб показати: і в стаціонарному незкінченому Всесвіті також існує і релікт, і закон Хаббла.
А уявна однорідна - оте я запозичив в отих космологів.
Напиши їм, що вони геть нічого не розуміються, бо в них мультипольна складова має по інтенсивності значно переважати дипольну - бо що там якийсь рух якоїсь Землі в порівнянні з рухом потоків газу в перші .... кгм ...перші миттєвості ВВ чи чого там.
А на рахунок дир - так чорних дир таки справді немає: в чому чому - а в цьому РТГ і Логунов праві.
Поперше, не довів ні першого, ні другого.
Однорідна то однорідна, але ти береш наближення твердого тіла з статті Кванта про розподіл гравітаційного поля в Землі.
Чому мультипольна має переважати дипольну?
Дипольну складову дає рух Землі, а мультипольну дає той рух, але ж і світ остив до 3 К, відповідно, зменшилась ті флуктуації руху газу.
Щодо чорних дир, то не все так однозначно. Існують об"єкти, гравітаційного радіусу, надзвичайно великих мас, з цікавими властивостями. Теорії нема. яка б це все описала.
  • 1

#3235 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 14:28

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 05:27) писав:

Я не буду тобі багато писати про рівноважні/нерівноважні/ оборотні / необоротні /процеси і ізольовані/неізольовані системи - напишу головне:ентропія залишається сталою при рівноважних оборотних процесах!!!! в ізольованій системі.
аххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаааааааааааааххххххххх. пардон. :wub:

А тепер пане, я запишу Густину Гравітаційного "заряду" !!ДЛЯ ВАШОГО ВИПАДКУ!!, і ви подумайте, ТІЛЬКИ ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ!!!!! Яким боко оті рівноважні процеси ліпляться до вашого випадку Стаціонарної Всесвіту Системи - Незмінної , і тільки із ГРАВІ зваємодією..., і ДУЖЕ ДОБРЕ ПОДУМАЙТЕ, "А чи є Гравітація - силою що СТВОРЮЄ РІВНОВАЖНІ ПРОЦЕСИ!!????" , і дуже добре подумайте, що буде із Ентропією такої стаціонарної системи............

Зображення

А ось підтвердження з. Хабла, про те що галактики (УСІ!!!!!!!!! видимі) Розлітаються, на прикладі Г. Адндромеди, до неї можна обчислити відстань різними методами, і вони !!співпадуть!! приблизно із "Хабловою відстанню", обчисленою за доп. з. Хабла. /рахував я, такшо все ДУЖЕ округлено, і краще перевірте...

Зображення

Перегляд дописуKatod (28.11.2014 – 13:42) писав:

Давай :) я знайшов цю книжку, але на рутрекері, в збірці. Качну. З передачою щось придумаємо Щодо Інтерстеллару обідно. БО я може ще раз на нього піду. Сеанси продовжили :)
Зашибезно. Книжичеку хочу "полистать", глянуть шо там за бредик.
Та фігня та "інтерстелла" якась, зараз знімають бредятинуЮ, страшно і дивитися, я маю дуже чутливі мізки, вони боляче сприймають нові шедеври сінематографа........

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 14:30

• 0

#3236 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 14:45

Перегляд дописукмв (28.11.2014 – 13:59) писав:

Зліва направо - і зверху вниз.
ну давай почитаємо зліва направо, зверху вниз.
в системі відліку, в якій повітря нерухоме - рухається приймач звуку.
в системі відліку, в якій приймач звуку нерухомий - рухається повітря.
яка швидкість звуку у цій системі відліку?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 28.11.2014 – 17:16

• 0

#3237 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 15:02

Перегляд дописуфростыш_дурак (28.11.2014 – 14:28) писав:

Зашибезно. Книжичеку хочу "полистать", глянуть шо там за бредик.
Та фігня та "інтерстелла" якась, зараз знімають бредятинуЮ, страшно і дивитися, я маю дуже чутливі мізки, вони боляче сприймають нові шедеври сінематографа........
Доречі, ця книжка в збірці книжок, і там є пару книжок пенроуза
  • 1

#3238 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 16:20

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.11.2014 – 14:45) писав:

ну давай почитаємо зліва направо, зверху вниз.
в системі відліку, в якій повітря нерухоме - рухається приймач звуку.
в системі відліку, в якій приймач звуку нерухомий - рухається повітря.
яка швидкість звуку у ці системі відліку?

Частота

Зображення

Зміниться не шв. звуку У СЕРЕДОВИЩІ, а зміниться частота........

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 16:23

• 1

#3239 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 17:16

:) ще один читати не вміє.
  • 0

#3240 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 28.11.2014 – 17:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (28.11.2014 – 17:16) писав:

:) ще один читати не вміє.
Звук - результат передачі механічної енергії в середовищі, який є результатом взаємоді частинок з якого це середовище складається (атомів/молеку/(іонів у вузлак кристалічної решітки)/ і т.д. ) на КВАНТОВОМУ РІВНІ, для полегшення проблеми, їх зображують як МАТЕРІАЛЬНІ ТОЧКИ зв'язані ЖОРСТКИМИ і БЕЗКІНЕЧНО ТОНКИМИ ПРУЖИНКАМИ/палочками. Або вик. модель ідеальної рідини/газу (яка також в певній мірі базується на "палочках/пружинка") . Ця КВАНТОВА взаємодія, не залежить від швидкості цього середовища відносно чогось-то-там(якшо не брати абсолютно "дикі" ефекти в релятивіській плазмі і т.д.), а ЗАЛЕЖИТЬ ВІД КВАНТОВИХ х-к отих састинок.

Зображення

Типу так, поправти якшо тупашу! :8:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 28.11.2014 – 17:44

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних