Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3101 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 26.11.2014 – 14:36

Перегляд дописуkalamar (26.11.2014 – 14:05) писав:

В строгому сенсі - немає. І він то говорить. Адже зникає їх ВИЗНАЧАЛЬНА характеристика, як ЧОРНИХ ДІРОК.
Перший ліпший прихильник РТГ Логунова може сказати АГА, а ми що вам казали. Адже там теж є такі гарні обєкти, але вони не чорні дірки.
от я теж почитав. В англійській я пісатєль :)
Але, це як завжди з журналістами, вони всетаки трішки приукрашають. Я так розумію, мова йде про те, що Чорні дири, не зовсім чорні, найчастіше вони "сіруваті". Тобто, вони поглинають все, що наних потрапить, і частково випромінюють. І з цього можна отримати якусь інфу.
  • 0

#3102 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:00

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 12:12) писав:

[/size]

1)

Зображення

2) Це дивлчись що ви вважаєте вакуумом, у Квантовій Фізиці , не все так просто, просто трошки треба уяву підключити ......

Нагадаю вам, Всесвіт розширюється із прискорення, , це можна довести навіть у Н'ютонівських термінологіях (див. модель Маккрі - Мілна ) , а щоб він розширювався із прискоренням, треба якби десь "брати" те прискорення, наприклад із вакууму.....

3)

Зображення

Я зрозумів, шо ви на основі ОЦІЄЇ таблиці, трактуєте експеримент Р. Дікке ( експ. Який раніше Г. Кавендіш намагався провести) так:

Зображення

Тобіш ви вважаєте, що якшо той експеримент проводити у лабораторію що рухається, то відповідно буде змніна показань, і тому СТВ неправильна - бо "штріхована" лабораторія буде НЕ ІСВ, відн першої?? Я угадав? ( V - відносна швидкість однієї лабораторії відносно іншої, М - маса сонця, m1 - маса "шарика" . )

Будь-ласка, пане Кмв-чуваче, шоб я не гадав як на кавовій ГУЩІ!!!!!!!!!! Викладіть ваші ТЕЗИ , лаконічно!!!!! тобіш : 1) Я вважаю що: ................ , 2) Теорія неправильна, тому-що: ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,.

Ми можемо розібратися із цим, ДУЖЕ ЦІКАВИМ випадком! тільки якщо будем у одній топології поглядів, тому що я не розумію як ви на цю проблему дивитись , а ви не розумієте як я.

Ту каламар - "ДІРКА вона завжди дірка" - ахххххххххххххааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххххххххаааааааххххххх , капець почитайте ДІДА ФРЬОЙДА, і сходіть до сексопатологанатома ахаххахахах , пардон. бува :otruta: , А КАРТИНКА КЛАСНА!!!!!!!! Тепер розумієте чого мені оті об'єкти так подобаються??? - бо вони класні!!!!

• Анизотропия реликтового излучения: открытие и научное значение

Дж.Ф. Смут
    Lawrence Berkeley National Laboratory, Space Sciences Laboratory, Department of Physics, University of California

Нобелевская лекция. Стокгольм, 8 декабря 2006 г.
    Перевел с англ. К.А. Постнов. Научная редакция перевода С.М. Апенко.

• [size=3]T. Quinn, H. Parks, C. Speake, and R. Davis. Improved Determination of G Using Two Methods //Phys. Rev. Lett. 111, 101102 (2013).

Всесвіт розширюється з прискоренням - і енергію для прискорення нікуди брати, як тільки з вакууму!
І ця енергія називається "темною енергією"!
Геніально!
Я просто розкажу тобі про підзабуту але дуже популярну в 50 роки теорію стаціонарного Всесвіту Хойла - Бонді - Голда (використаю аббревіатуру ХБГ).
Отже, в 50 роки минулого століття - коли теорію Великого Вибуху (ВВ) тільки но почали вбивати в мізки людям існувала і альтернативна теорія стаціонарного Всесвіту ( ХБГ).
ХБГ стверджувала: Всесвіт стаціонарний, ніхто нікуди ніяк не розширюється - а причиною "червоного зміщення" є розширення простору.
Ну, в фізиків - теоретиків дуже бурхлива уява (на жаль - часто на межі ідіотизму) - і вони цілком можуть в то повірити, що простір розширюється!
Фактично і сьогодні таке "пояснення" є досить популярним: галактики не розлітаються (бо ж астрономи не засвідчують - що віддалі між ними збільшуються, як того вимагає стандартна теорія ВВ) - розширюється простір!
Те, що таке "пояснення" взято з теорії - яка заперечувала ВВ. нікого не соромить ( як, до речі, і ти не соромишся свого "новоязу" - мелеш, шо тобі в голову взбреде) .
Згідно теорії ХБГ існує С - поле, і його дія призводить до виникнення матерії з вакууму - і це пояснення повністю повністю аналогічне твоєму поясненню: з вакууму "народжується" енергія.
А взагалі - коли розглянути це питання в історичній ретроспективі, то приходимо до цілком несподіваного результату: - для того, щоб пояснити стаціонарність Всесвіту:
- Ейнштейн ввів λ (лямбда) член
- теорія ХБГ вводила С поле
Достатньо простих маніпуляцій з математикою для того, щоб і λ член, і С поле пояснили - чому розширення Всесвіту прискорюється.
А тепер долучи сюди ще пресловуту "темну енергію" - і твою енергію, "народжену вакуумом" - і попробуй знайти відмінності в результатах "передбаченнь і поясненнь" кожної з теорій.
ЇХ просто немає.

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 13:50) писав:

Такий поворот уже відбувся, коли Шрьодінгера змусили пояснювати на семінарі шо таке ото накарякав де-Бройль

Чудо в решеті: Шредінгер на семінарі пояснив - як на основі уявленнь де Бройля можна отримати енергію з вакууму!

Перегляд дописуkalamar (26.11.2014 – 14:05) писав:

Але принаймні я можу сподіватись, що людина, яка зібралась перевернути основи фізики вміє правильно поставити дужки в формулах, не робить дитячих помилок в елементарних задачах, і може написати пару секретних формул, що зрозумілішою стала її реліктова теорія. Щодо технарів, то саме знання фізики технарями виявляються занадто вузькоспеціалізованмими, бо вони добре знають тільки розділи фізики, які безпосередньо їхньої тех. спеціальності стосуються. Зрештою більшість інженерів ніколи не розробляє нічого нового.

Але принаймні кожен з читачів форуму повинен сподіватися - що учасники форуму (які зверхньо підкреслюють - а ми універ закінчили, та не простий фак - а фізфак!) не будуть вдаватись до елементарної брехні.
Не будуть, наприклад. виводити формулу для ефекту Доплера з використанням "закону додавання швидкостей Галілея" - і з піною на клавішах не доводитимуть, що швидкість звуку таки залежить від швидкості якщо не джерела, то приймача точно.
А щодо розробки нового - то життя заставляє інженерів по перше весь час удосконалювати свої знання з фізики, а по друге - весь час нове розробляти: не зробиш ти - зробить хтось інший.
Простіше кажучи: коли хочеш йти в ногу з часом - то мусиш йти.
А от щодо фізиків .... а тут вже конкретика потрібна: що нового привнесли/привнесуть в фізику саме українські фізики?
Та й чи здатні вони привнести оте нове?
Сумніваюсь я однако - і хід дискусії на форумі показує, що мої сумніви не безпідставні ...
Ну нічого не зробиш - такий контингент ...
  • 0

#3103 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 26.11.2014 – 15:23

Перегляд дописуkalamar (26.11.2014 – 09:21) писав:

Звичайно ж Фарадей не був технарем. Під технарем я розумію інженера. У Фарадея не було інженерної освіти, у Фарадея взагалі не було освіти, він був з бідної родини, він самоучка. Колайдер, звичайно ж, не тільки інженери робили.
І я нічого не маю проти інженерів, я просто завважив, що коли інженер починає міркувати про фізику, він залазить в область, в якій він не є фахівець. Але оскільки фізика використовується в його конкретній інженерній спеціальності, йому здається, що є....
зате фізики-теоретики - вони такі фахівці-фахівці!!! Як ото я в політиці і економіці. сиджу на табуретці і в інтернеті воюю.
так і ви разом з іншими фізиками - сидите в кріслі і про будову всесвіту марите, і вважаєте, що маєте перевагу над технарями.
Так от я вам скажу, що в ділі сидіння в кріслі і теоретичних роздумів, перевагу мають все ж таки технарі.
  • 0

#3104 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:27

Перегляд дописуKatod (26.11.2014 – 14:25) писав:

це ж просто. БАчив картинку що запостив Фростік? ТАм намальовано, що от в першому наближенні ми вже в цій системі, реліктове випромінювання ізотропне. коли починаєш копати точніше, виявляється анізотропія. Можна перейти в систему відліку, в якій анізотропність зникає, і бачиш картину ізотропною. Збільшуєш точність і дивишся подалі, і там вже бачиш що в всесвіті анізотропія то збереглася. одним словом, немає системи відліку, в якій реліктове випромінювання не анізотропне.

Катоде - ти наче з тих людей, про котрих росіяни говорять "Он смотрит в кинигу - и видит фигу": на комісах що їх фростік намалював послідовно намальовано спочтаку ізотропне випромінювання - а потім намальовано . як анізотропія виникає внаслідок руху.
Тобто демонструється ефект Доплера.
Ось саме про те я тобі товкмачу: використовуємо це для визначення швидкостей руху братів - близнюків.
Пора б уже цей втямити.
  • 0

#3105 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:29

як почитав спір про дірку, і у мене зі словом дірка перша аналогія як у технаря - отвір. але астрономічний об'єкт - не може бути отвором.
а дірою може бути, якщо там прохід у інший світ, як то гадають диванні фізики - не технарі.
Я як диванний фізик-технарь відкидаю цей варіант, ніякого проходу в інший світ - діра в ефірі. просто зона з надзвичайно великою силою, якою витісняє ефір.
  • 0

#3106 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:37

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.11.2014 – 15:23) писав:

зате фізики-теоретики - вони такі фахівці-фахівці!!! Як ото я в політиці і економіці. сиджу на табуретці і в інтернеті воюю.
так і ви разом з іншими фізиками - сидите в кріслі і про будову всесвіту марите, і вважаєте, що маєте перевагу над технарями.
Так от я вам скажу, що в ділі сидіння в кріслі і теоретичних роздумів, перевагу мають все ж таки технарі.
ти цікавий прям.
З точки зору роботи мозку, придумування нового девайса, хай буде автоматичний агрегат з виготовлення велосипедних коліс (задачка не проста), і розв"язання якогось інтегралу в теоретичній фізиці, однакові. Завдання різні, інтеграл часто буває більш невизначеним завданям.
Нічого страшного, коли фізик теоретик каже, що ось в теоретичну фізику лізуть, і не розуміють.

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:27) писав:

Катоде - ти наче з тих людей, про котрих росіяни говорять "Он смотрит в кинигу - и видит фигу": на комісах що їх фростік намалював послідовно намальовано спочтаку ізотропне випромінювання - а потім намальовано . як анізотропія виникає внаслідок руху.
Тобто демонструється ефект Доплера.
Ось саме про те я тобі товкмачу: використовуємо це для визначення швидкостей руху братів - близнюків.
Пора б уже цей втямити.
якби я теж можу використати до тебе таке ж формулювання. Принцип комутативності.
Та цю ідею я декілька сторінок назад написав, ти на неї увагу не звернув.
Глянь на картинку, чого вона така покоцана? Може тому що є області, які рухаються на нас з певними швидкостями, і відповідно від нас?
Тобто, ця детальна анізотропія виникає внаслідок руху.
Якщо ми перейдемо в систему, в якій зникне дипольна анізотропія залишиться мультипольна анізотропія.
Андерстенд?
  • 1

#3107 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:00) писав:

Всесвіт розширюється з прискоренням - і енергію для прискорення нікуди брати, як тільки з вакууму!
Геніально!
Я просто розкажу тобі про підзабуту але дуже популярну в 50 роки теорію стаціонарного Всесвіту Хойла - Бонді - Голда (використаю аббревіатуру ХБГ).
Отже, в 50 роки минулого століття - коли теорію Великого Вибуху (ВВ) тільки но почали вбивати в мізки людям існувала і альтернативна теорія стаціонарного Всесвіту ( ХБГ).
ХБГ стверджувала: Всесвіт стаціонарний, ніхто нікуди ніяк не розширюється - а причиною "червоного зміщення" є розширення простору.
Ну, в фізиків - теоретиків дуже бурхлива уява (на жаль - часто на межі ідіотизму) - і вони цілком можуть в то повірити, що простір розширюється!
Фактично і сьогодні таке "пояснення" є досить популярним: галактики не розлітаються (бо ж астрономи не засвідчують - що віддалі між ними збільшуються, як того вимагає стандартна теорія ВВ) - розширюється простір!
Те, що таке "пояснення" взято з теорії - яка заперечувала ВВ. нікого не соромить ( як, до речі, і ти не соромишся свого "новоязу" - мелеш, шо тобі в голову взбреде) .
Згідно теорії ХБГ існує С - поле, і його дія призводить до виникнення матерії з вакууму - і це пояснення повністю повністю аналогічне твоєму поясненню: з вакууму "народжується" енергія. *1
А взагалі - коли розглянути це питання в історичній ретроспективі, то приходимо до цілком несподіваного результату: - для того, щоб пояснити стаціонарність Всесвіту:
Достатньо простих маніпуляцій з математикою для того, щоб і λ член, і С поле пояснили - чому розширення Всесвіту прискорюється.
А тепер долучи сюди ще пресловуту "темну енергію" - і твою енергію, "народжену вакуумом" - і попробуй знайти відмінності в результатах "передбаченнь і поясненнь" кожної з теорій.
ЇХ просто немає. *2

Чудо в решеті: Шредінгер на семінарі пояснив - як на основі уявленнь де Бройля можна отримати енергію з вакууму! *3

Але принаймні кожен з читачів форуму повинен сподіватися - що учасники форуму (які зверхньо підкреслюють - а ми універ закінчили, та не простий фак - а фізфак!) не будуть вдаватись до елементарної брехні. *4
Не будуть, наприклад. виводити формулу для ефекту Доплера з використанням "закону додавання швидкостей Галілея" - і з піною на клавішах не доводитимуть, що швидкість звуку таки залежить від швидкості якщо не джерела, то приймача точно. *5

1) Наскільки я зрозумів , теорія ХБГ - заперечує існування Реліктового випромінювання, тому її і відкинули.

2) Їх немає для математика, але вони КРИТИЧНИМИ для фізика, т. як. обговорюються різні фізичні процеси, у фізиці не формули визначають природу, а природа формули. Тому коли фізик пише каракулі, він через рисочку пише шо вони значать.

3) Саме так!!! Якшо дивитися на це із погляду Класичної Фізики. (принаймні я в це вірю, доведіть якшо не правий)

4) Я хоть і закінчив ВУЗ, із класичною освітою, але я тупий як колода, такшо вдруг тупашу, поправляйте, а не несіть ЯКОЇСЬ ОБСІДЯТИНИ на рівні НАтурФілософа, який проснувся після 200-річного сна, і виявив, "НІФІГА СОБІ, ОЦЕ ВОНИ ПРИДУМАЛИ, ЯКУСЬ КВАНТОВУ МЕХАНІКУ, ТЬФУ. "

5) Цим твердженням, навіть ви доводите що рі-ння діда Максвела - більш "інертніші" до зміни ІСВ чим Класичні твердження Галілео-Галілея/Н'ютона
  • 1

#3108 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:00) писав:

Геніально!
Згідно теорії ХБГ існує С - поле, і його дія призводить до виникнення матерії з вакууму - і це пояснення повністю повністю аналогічне твоєму поясненню: з вакууму "народжується" енергія.
ЇХ просто немає.
...
як все складно. А от якщо все ж таки визнати, що то ефір дуже стиснений розштовхується, то всі проблеми зникають
  • 0

#3109 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 14:25) писав:

!) Вакуум - класична фізика:
  • Зображення
  • Я угадав, не тупашу???
  • А тепер пане КМВ-чувачок, напешіть мені шо таке оцей САМИЙ вакуум у Квантовій фізиці

Тупашиш - але може, з часом у тебе це мине.
Хоч сумніваюсь я однако - бо коли людина в твоєму віці тупашить, то в більшості випадків це означає - що вона вже втупашена остаточно і назавжди.
Та все ж спробую - підказку дам: ти почитай що не будь про фракталі.
А потім попробуй зрозуміти дуже просту річ: Земля, оточена гравітаційним полем наочно демонструє дуалізм "поле - частинка".
Простіше кажучи, наша Земля одночасно є і полем, і частинкою - і від елементарної частинки (яка в квантовій фізиці також одночасно є і полем, і частинкою) вона
відрізняється тільки тим - що називають масштабним фактором.
Коли ти то зрозумієш - то тупашити перетстанеш; коли ж ні - то тупим, здатним тільки "новояз" застосовувати зостанешся на всю решти життя.
  • 0

#3110 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6666 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:44

а уявіть собі, що вся речовина, всі ми - лиш стояча хвиля в ефірі - як вам така теорія?
  • 0

#3111 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:45

Перегляд дописуKatod (26.11.2014 – 15:37) писав:

ти цікавий прям. З точки зору роботи мозку, придумування нового девайса, хай буде автоматичний агрегат з Нічого страшного, коли фізик теоретик каже, що ось в теоретичну фізику лізуть, і не розуміють. якби я теж можу використати до тебе таке ж формулювання. Принцип комутативності. Та цю ідею я декілька сторінок назад написав, ти на неї увагу не звернув. Глянь на картинку, чого вона така покоцана? Може тому що є області, які рухаються на нас з певними швидкостями, і відповідно від нас? Тобто, ця детальна анізотропія виникає внаслідок руху. Якщо ми перейдемо в систему, в якій зникне дипольна анізотропія залишиться мультипольна анізотропія. Андерстенд?

НЕ андерстенд - а андестенд: ти прямо цікавий, Катоде - визнаєш, що застосування ефекту Доплера дозволяє взначити швидкість наших братів, і одночасно твердиш - ні, не дозволяє.
Ти все таки щось одне стверджуй: або дозволяє - або не дозволяє.
Чи то знову для тебе таке питання - на яке неможливо дати однозначну відповідь?
  • 0

#3112 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:50

Перегляд дописуKatod (26.11.2014 – 14:36) писав:

от я теж почитав. В англійській я пісатєль :)
Але, це як завжди з журналістами, вони всетаки трішки приукрашають. Я так розумію, мова йде про те, що Чорні дири, не зовсім чорні, найчастіше вони "сіруваті". Тобто, вони поглинають все, що наних потрапить, і частково випромінюють. І з цього можна отримати якусь інфу.
Отож, і ця сіруватість, є як-раз наслідком єфектів на рівні Горизонту Подій , тобіш якшо зариться глибше, може інформація і щезне, я правильно зрозумів, чи тупашу?? ??

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (26.11.2014 – 15:44) писав:

а уявіть собі, що вся речовина, всі ми - лиш стояча хвиля в ефірі - як вам така теорія?
Тоді навколи Потужних Масс, в малих об'ємах повинно мати місце , флуктуації ефіру, яких не спостерігається. (причому навіть бескінечних флуктуацій)...
  • 0

#3113 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:52

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 15:37) писав:

1) Наскільки я зрозумів , теорія ХБГ - заперечує існування Реліктового випромінювання, тому її і відкинули. 2) Їх немає для математика, але вони КРИТИЧНИМИ для фізика, т. як. обговорюються різні фізичні процеси, у фізиці не формули визначають природу, а природа формули. Тому коли фізик пише каракулі, він через рисочку пише шо вони значать. 3) Саме так!!! Якшо дивитися на це із погляду Класичної Фізики. (принаймні я в це вірю, доведіть якшо не правий) 4) Я хоть і закінчив ВУЗ, із класичною освітою, але я тупий як колода, такшо вдруг тупашу, поправляйте, а не несіть ЯКОЇСЬ ОБСІДЯТИНИ на рівні НАтурФілософа, який проснувся після 200-річного сна, і виявив, "НІФІГА СОБІ, ОЦЕ ВОНИ ПРИДУМАЛИ, ЯКУСЬ КВАНТОВУ МЕХАНІКУ, ТЬФУ. " 5) Цим твердженням, навіть ви доводите що рі-ння діда Максвела - більш "інертніші" до зміни ІСВ чим Класичні твердження Галілео-Галілея/Н'ютона

Читаю оту твою відповідь - і просто дивуюсь: як людина може бути настільки тупою?
Та ще й брехливою одночасно?

Повідомлення відредагував кмв: 26.11.2014 – 15:54

• 0

#3114 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:53

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 15:50) писав:

Отож, і ця сіруватість, є як-раз наслідком єфектів на рівні Горизонту Подій , тобіш якшо зариться глибше, може інформація і щезне, я правильно зрозумів, чи тупашу?? ??
десь так (цікава штука, коли читаєш про себе англійською то це досвід іншою мовою, його треба ще вміти транслювати).
  • 0

#3115 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:55

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:45) писав:

НЕ андерстенд - а андестенд: ти прямо цікавий, Катоде - визнаєш, що застосування ефекту Доплера дозволяє взначити швидкість наших братів, і одночасно твердиш - ні, не дозволяє.

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:39) писав:

Хоч сумніваюсь я однако - бо коли людина в твоєму віці тупашить, то в більшості випадків це означає - що вона вже втупашена остаточно і назавжди.
А потім попробуй зрозуміти дуже просту річ: Земля, оточена гравітаційним полем наочно демонструє дуалізм "поле - частинка".
Простіше кажучи, наша Земля одночасно є і полем, і частинкою - і від елементарної частинки (яка в квантовій фізиці також одночасно є і полем, і частинкою) вона
Коли ти то зрозумієш - то тупашити перетстанеш; коли ж ні - то тупим, здатним тільки "новояз" застосовувати зостанешся на всю решти життя.
Оооооооооооо, тобіш немає ніякої дискретності Станів, Кванта Дії, а єсть маштабний фактор . оооооооооо Пруф , експериментом.!!!???7
А я от кажу, шо перехід від Кв. Фізики до макросвіту , відбувається через Статистичні Величини.

П.С. Та погодь із кварталами (фракталами), я таблички множення толком не знаЮ., і ніх. не знаю шо таке ото новояз, .
цитата: "фрост, пойми, лох ето судьба" , такшо я не виправний. ;(
  • 0

#3116 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:57

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:45) писав:

Де я писав оте що ти пишеш?
Це ти щось придумав. Якщо ні, давай пруф.
І доречі, якось ти зліз з теми. Чи ти згоден зі мною, що якщо позбавитися дипольної складової, залишиться мультипольна?
  • 0

#3117 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 15:59

Перегляд дописуфростыш_дурак (26.11.2014 – 15:55) писав:

Оооооооооооо, тобіш немає ніякої дискретності Станів, Кванта Дії, а єсть маштабний фактор . оооооооооо Пруф , експериментом.!!!???7
А я от кажу, шо перехід від Кв. Фізики до макросвіту , відбувається через Статистичні Величини.

П.С. Та погодь із кварталами (фракталами), я таблички множення толком не знаЮ., і ніх. не знаю шо таке ото новояз, .
цитата: "фрост, пойми, лох ето судьба" , такшо я не виправний. ;(

А почитай спочатку - що пан Каламар пише про відповідності ефектів класичної/квантової фізики - а потім ...
Коли не знаєш - то вчися.
  • 0

#3118 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 16:02

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:52) писав:

Читаю оту твою відповідь - і просто дивуюсь: як людина може бути настільки тупою?
Та ще й брехливою одночасно?
Я б і сам радий оце зрозуміти, ТАК НІХТО Ж НЕ ПОЯСНИТЬ ТОЛКОМ, НЕ ДОВЕДЕ ЕКСПЕРИМЕНТОМ, , надія тільки на останню надію "укрофізики" , КМВ-чувачка .

ахххххххххххххххххххххххххххххххххххааааааааааааааааааааааахххххххххххххххххххххххааааааааааааааааааахххххха.
"Версута - чо ви такий п*тий?????" аххххххххххххххххххххххххххххххххххххх я не можу хахахах , бува... :wub:

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:59) писав:

А почитай спочатку - що пан Каламар пише про відповідності ефектів класичної/квантової фізики - а потім ...
Коли не знаєш - то вчися.
Каламар так і закаламарив " Щодо квантових ефектів, можна провести класичні аналогії, для наглядності, але не ДО ВСІХ КВАНТОВИХ ЕФЕКТІВ" - я з ним впрнципі згоден. А ви шо на це скажите?
  • 0

#3119 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 16:03

Перегляд дописуKatod (26.11.2014 – 15:57) писав:

Де я писав оте що ти пишеш?
Це ти щось придумав. Якщо ні, давай пруф.
І доречі, якось ти зліз з теми. Чи ти згоден зі мною, що якщо позбавитися дипольної складової, залишиться мультипольна?

Ти цікавий, Катоде - почитай свої пости ще раз:
щодо вакууму і викрутасів, краще почитати відповідну літературу. Але що є то є.
А щодо системи відліку. Навіщо там посилати брата за декілька мегапарсек, якщо достатньо просто показати, що система відліку, яка прив"язана до локально ізотропного реліктового випромінювання рано чи пізно перейде в систему відліку, в якій це випромінювання буде анізотропне.
Так втрачається сенс в твоїй системі відліку.
Вона ж має бути якась унікальна. А так виходить, вона якась ситуативна. Тут значить реліктове випромінювання ізотропне, а біля Андромеди, вже Анізотропне.

І з теми я не злажу - ти ж про складові для чогось почав розказувати.
  • 0

#3120 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 26.11.2014 – 16:08

Перегляд дописукмв (26.11.2014 – 15:39) писав:

А я кажу шо наща Земелька єсть нічим іншим як кучею баріонів, і її ядро - також куча баріонів, тобіш берем один/два/три таких баріон, статистично розмножуєм, і отримуєм приблизну картинку Земельки із полем (електромагніткним) , хочете гравітаці, можна уявити шо баріончики простір викривляють, опять статистика - і вуаля, знову прекрасна моделька, що дуже сильно із природою контаче.....
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних