Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3021 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 23.11.2014 – 23:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 23:16) писав:

ага, на графіку Фростьіша показаний власний час кожного з трьох годинників в певних точках простору. Це звісно теж важливо, і потрібно розглянути.
Але ми тут з Каламаром стільки сперечалися, що я вже відразу відкинув розгляд такої простої ситуації. І я відразу розглядаю не власний час кожного на одному графіку, а показник свого годинника і показник чужих годинників, і тому в мене три графіки.
Тобто, Фростьіш - на одному графіку не можна розміщувати власний час кожного - бо з однієї точки не можна побачити власний час кожного. І тому треба розглянути три графіка окремо. Каламар підтвердить.
Каламар тама шото каламаре, я хз :lol:, а споглядання показів годинника із певної СВ, на певну СВ` - якби взаємодія через світло, тобіш ЕМ хвилю, тобіш Ефеккт Доплера, тобіш http://www.physics.a...se.html#doppler, іще куча всяких ніштяків як розсинхронізація і тд. т.п, Короче Ландау Рюмер Теорія Відносності...

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 23:25

• 0

#3022 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6683 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.11.2014 – 23:27

Так як я зрозумів на даний момент - графік Фростьіша дуже простий, і геть нічого нам не дає.
А я малюю графіки з різницею показників годинників. там кожне око в своїй системі відліку бачить як свій годинник, так і два інших годинника, і по графіку видно, як показники цих годинників відрізняються від показника свого годинника.
А графік Фростьіша не дає нам геть ніякого розв'язку цієї проблеми.

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 23:23) писав:

Каламар тама шото каламаре, я хз :lol:, а споглядання показів годинника із певної СВ, на певну СВ` - якби взаємодія через світло, тобіш ЕМ хвилю, тобіш Ефеккт Доплера, тобіш http://www.physics.a...se.html#doppler, іще куча всяких ніштяків як розсинхронізація і тд. т.п, Короче Ландау Рюмер Теорія Відносності...
саме так, про те і мова у нас тут - про оту купу всяких ніштяків
  • 0

#3023 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:31

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 23:21) писав:

може ти і в рамках СТВ, а я вже вибрався, мені там тісно :)

ну я намагаюся зрозуміти твій графік, якби ж до нього було пояснення конкретне
Це я вам легко нятякаю шо "- х" координата нічого не змінює якби...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 23:27) писав:

саме так, про те і мова у нас тут - про оту купу всяких ніштяків
Ща шото спою на цю темку....
  • Я поняв шо ваші графіки - ніфіка не правильні (або я шото тупашу) . Будем пояснювати чого. вони не правильні.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 23:55

• 0

#3024 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:34

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 22:47) писав:

[/size]
Формулу в студію, а ще краще і формулу і посилання де таке геніальне твердження написано *цитую* (народження/знищення частинок у вакуумі, без будь - якого на нього впливу, протирічить законам збереження, зокрема з.з. енергії) це я переклав те шо ви написали.... Тобіш доведіть не тільки лірикою а і фізикою. Хехе, гарно напичатав :)

Про таких як ти і приказка є: не досить що тупий - він ще й брехати любить!
У нього вакуум без жодних на нього впливів генерує частинки!
Те, що це протирічить закону зберігання енергії ясно і десятикласнику - та він на цьому не заспокоюється.
Він формул (!) вимагає.
Очевидно, він щось чув про флуктуації в вакуумі і про віртуальні частинки - тільки з якої то він чорної діри випав, коли таке пише?
Краще вже про ефект Казимира говорив би.
Але перед тим почитав би - чим віртуальна частинка від реальної відрізняється ...

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 19:19) писав:

КМВ каже що ефіру не існує, і що гравітації не існує. а всі прямі лінії ведуть до центрів мас.
як тут об'єднати квантову фізику і гравітацію?

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 22:47) писав:

Ой *ляяяяяяяяя, може не будем так глибоко зариваться?? Ну, якшо ви хоче, поясніть мені ефект В.-Ч. , бажано із малюночкком і формулой, не тільки словами , будь-ласочка....

:angry1:
А ПАРДОН , я ЗАТУПАШИВ, Я МАВ НА УВАЗІ ЕФЕКТ УНРУ!!! Тільки назвав його ефектом Вавилова - Черенкова, нада менше чіпсів їсти мені .
[size=4]Але і ефект В.-Ч. також дуже цікавий.

Також приказка є : яке їхало - таке й здибало: є синхронне плавання - а тут випадок синхронної брехні.
Нічого такого про гравітацію кмв не говорив - ефект В.Ч. дуже легко пояснюється - коли згадати про Зоммерфельда (і надсвітлові електрони).
А ефект Унру (і випромінювання Хокінга) до того, про що тут говориться не мають жодного відношення : просто є такий прийом доказування брехні: невідоме доказують існуванням іншого невідомого.
  • 0

#3025 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 24.11.2014 – 01:02

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 23:34) писав:

Те, що це протирічить закону зберігання енергії ясно і десятикласнику - та він на цьому не заспокоюється.
Так там же ж народжуються пари частинка античастинка, поперше, а подруге, народження викликане квантуванням нульових коливань електромагнітного поля.
  • 0

#3026 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 01:10

Перегляд дописуKatod (24.11.2014 – 01:02) писав:

Так там же ж народжуються пари частинка античастинка, поперше, а подруге, народження викликане квантуванням нульових коливань електромагнітного поля.

Де це - "там"?
  • 0

#3027 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 02:13

А ось і пояснення чого ваші графіки неправильні, тому що ви на підсвідомому рівні вважаєте ІНВАРІАНТОМ t , а у нашому випадку це

S2 = -(X2 - (Ct)2 ).
(і НЕ питайте ЧОГО ТАМ МІНУС, А НЕ ПЛЮС, перед шв. світла,,,,,,! :wub: ) Тому і неможна "міряти час" коли ти не у тій самій точці де годинник, тому що у функції "міряння" часу входить і твоє місце, і твоя швидкість, а у функцію міряння твого місця, входить отой час шо ти хоч помірять, для вирішення (пояснення) цієї проблеми, використовують бескінечну кількість синхронізованих годинників на твоєму шляху. Ооооооооооооо . Угадав?? Чи тупашу???
Ось графічок і каракульки для підтвердження.

Зображення

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 23:34) писав:

Він формул (!) вимагає.
Очевидно, він щось чув про флуктуації в вакуумі і про віртуальні частинки - тільки з якої то він чорної діри випав, коли таке пише?
Краще вже про ефект Казимира говорив би.
Але перед тим почитав би - чим віртуальна частинка від реальної відрізняється ...
Я з радістю це від вас прочитаю, роскажіть дураку в чому він не правий, ооооо, особливо про Ефект Казимира!! Мені ві дуже цікавий, Так я дочекаюсь хоть одного малюночка, хоть однієї викладочки у спростування напечатаного мної про Оператори Народження - Знищення,

А те шо ви, дядька Зомерфельда згадали. ТАК ТО ВЗАГАЛІ КРУТО!!!! Можна згадати і Бора... Навіть ПРЕЦЕСІЮ ТОМАСА!!! О! Розкажіть мені про ці цікаві ефекти, і як вони в 'яжуться (включно із вашим тривимірним простором і "пустим" вакуумом), а ще єсть якби Редукція Хвильового Пакету. Зв'язані стани, "розділених" частинок уууууухххххх, вобще ПРИРОДА РУЛЕ .із тим що ви заперечуєте СТВ, ЗТВ.... якби релятивіський Електрон... Надтонка Структура... Вам нічого не говорять???
БУДь-ласка , хоть один малюнок, викладка, шо-небудь щоб підтвердити ваші бредні у бочці з під пива, твердження, і спростувати мої . бредні.
Єх опять прийдеться мабуть бідного коментатора Доти мучать ааааааааааааааааааааааааааааааха. :otruta:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.11.2014 – 02:30

• 1

#3028 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 02:35

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.11.2014 – 02:13) писав:

Я з радістю це від вас прочитаю, роскажіть дураку в чому він не правий, ооооо, особливо про Ефект Казимира!! Мені ві дуже цікавий, Так я дочекаюсь хоть одного малюночка, хоть однієї викладочки у спростування напечатаного мної про Оператори Народження - Знищення,

А те шо ви, дядька Зомерфельда згадали. ТАК ТО ВЗАГАЛІ КРУТО!!!! Можна згадати і Бора... Навіть ПРЕЦЕСІЮ ТОМАСА!!! О! Розкажіть мені про ці цікаві ефекти, і як вони в 'яжуться (включно із вашим тривимірним простором і "пустим" вакуумом), а ще єсть якби Редукція Хвильового Пакету. Зв'язані стани, "розділених" частинок уууууухххххх, вобще ПРИРОДА РУЛЕ .із тим що ви заперечуєте СТВ, ЗТВ.... якби релятивіський Електрон... Надтонка Структура... Вам нічого не говорять???
БУДь-ласка , хоть один малюнок, викладка, шо-небудь щоб підтвердити ваші бредні у бочці з під пива, твердження, і спростувати мої . бредні.
Єх опять прийдеться мабуть бідного коментатора Доти мучать ааааааааааааааааааааааааааааааха. :otruta:

Ти можеш називати себе - як хочеш, але з теми не зіскакуй: ти почав з дуже простого - твердиш, що вакуум здатен сам по собі без жодного впливу "народжувати частинки".
Простіше кажучи - в вакуумі ти бачиш джерело енергії - тобто черпаєш її нізвідки.
Та ще й запитуєш: а де тут порушення закону зберігання енергії?
То що/про що з тобою говорити далі?
Малюночки тобі хочеться?
  • 0

#3029 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 03:50

Перегляд дописукмв (24.11.2014 – 02:35) писав:

Ти можеш називати себе - як хочеш, але з теми не зіскакуй: ти почав з дуже простого - твердиш, що вакуум здатен сам по собі без жодного впливу "народжувати частинки".
Простіше кажучи - в вакуумі ти бачиш джерело енергії - тобто черпаєш її нізвідки.
Та ще й запитуєш: а де тут порушення закону зберігання енергії?
То що/про що з тобою говорити далі?
Малюночки тобі хочеться?
Для Квантової Фізики - ваш вакуум просто "нульовий рівень квантового стану", з якого при певній "удачі" (шанс стрибка (густина ймовірності) - не нульовий) частинка може "перескочити" у інший стан. І тама всі закони збереження виконуються дуже добре.
Я питаю не того шо мені хочеться малюнка, а того шо я у Кв. Фізиці не дуже розуміюсь, і тому було б не погано вам розказати мені щось цікаве, про ефект Казимира наприклад, ефект Унру (ці ефекти підтверджені експериментом). , з малюнками бажано бо слова мені нудні і я їх рідко до кінця дочитую.
Енто раз.

Те що мені вдалося відкопати по 3-мірності простору у глобальній мережі, мені нічого не довело.
  • Все добре коли вважати ЕМ-взаємодії "миттєвими", і все "погано" коли вони не миттєві, тоді для доведення 3-мірності залишаються тільки сильні взаємодії.

• Фізики і математики розуміють простір по різному, для фізиків - це щось таке, що раніше було сингулярністю і розлетілось після ЕНФЛЯЦІЇп, для математиків же - безкінечна куча векторів/тензорів ще чогось

• Деякі об'єкти ставлять під сумнів 3-вимірність простору, зокрема "чорні діри" - ненавиджу цю назву, ВЗАГАЛІ, вся ЗТВ ставить під ГЛИБОКИЙ сумнів і так не доведину 3-мірність......
  • У Теорії Струн - здається ДЕСЯТЬ ВИМІРІВ, хоча поправти мене, якшо помиляюсь, я в ній ні Бум-Бум..... але вона досить непогано описує природні явища - це факт.

• Темна Єнергія, не рівна кількість Матерії і Антиматерії - і т.д. , все це СТАВИТЬ під СУМНІВ навіть 4-мірний простір, не те шо Тримірний.

• у 4 мірного простору є ДУЖЕ ЦІКАВІ ВЛАСТИВОСТІ, зокрема тама МОЖНА ПРОВЕСТИ безкінечну кучу якоїсь фігні, через "точку" і навіть не мати змоги порахувати кількість тієї фігні.
Енто два.

Але бачу, ВИ ВИДНО ТАКИЙ КРУТИЙ фізик (НАТЮРФІЛОСОФ) , шо літаєте у таких висотах, І НЕ ОПУСКАЄТЕСЬ ДО НІЩЕБРОДІВ ТИПУ МЕНЕ, шоб пояснити їм якусь формулку, ,,,, такшо можете далі печатати оті слова , тільки печатайте не багато хоть, а то я коли бачу великий текст, в основному його не читаю.... Краще малюнок., або формулу якусь простеньку, шоб я поняв.

Енто три

Я так і знав, шо якшо печататься із натюрфілософами, то в такі дебрі залізу..........................................

Ехануться. 4 рі часа ночі, а я сижу печатаю цю фігню :durak: :facepalm:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.11.2014 – 04:04

• 0

#3030 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 05:18

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.11.2014 – 03:50) писав:

Для Квантової Фізики - ваш вакуум просто "нульовий рівень квантового стану", з якого при певній "удачі" (шанс стрибка (густина ймовірності) - не нульовий) частинка може "перескочити" у інший стан. І тама всі закони збереження виконуються дуже добре.
Я питаю не того шо мені хочеться малюнка, а того шо я у Кв. Фізиці не дуже розуміюсь, і тому було б не погано вам розказати мені щось цікаве, про ефект Казимира наприклад, ефект Унру (ці ефекти підтверджені експериментом). , з малюнками бажано бо слова мені нудні і я їх рідко до кінця дочитую.
Енто раз.

Те що мені вдалося відкопати по 3-мірності простору у глобальній мережі, мені нічого не довело.
  • Все добре коли вважати ЕМ-взаємодії "миттєвими", і все "погано" коли вони не миттєві, тоді для доведення 3-мірності залишаються тільки сильні взаємодії.

• Фізики і математики розуміють простір по різному, для фізиків - це щось таке, що раніше було сингулярністю і розлетілось після ЕНФЛЯЦІЇп, для математиків же - безкінечна куча векторів/тензорів ще чогось

• Деякі об'єкти ставлять під сумнів 3-вимірність простору, зокрема "чорні діри" - ненавиджу цю назву, ВЗАГАЛІ, вся ЗТВ ставить під ГЛИБОКИЙ сумнів і так не доведину 3-мірність......
  • У Теорії Струн - здається ДЕСЯТЬ ВИМІРІВ, хоча поправти мене, якшо помиляюсь, я в ній ні Бум-Бум..... але вона досить непогано описує природні явища - це факт.

• Темна Єнергія, не рівна кількість Матерії і Антиматерії - і т.д. , все це СТАВИТЬ під СУМНІВ навіть 4-мірний простір, не те шо Тримірний.

• у 4 мірного простору є ДУЖЕ ЦІКАВІ ВЛАСТИВОСТІ, зокрема тама МОЖНА ПРОВЕСТИ безкінечну кучу якоїсь фігні, через "точку" і навіть не мати змоги порахувати кількість тієї фігні.
Енто два.

Але бачу, ВИ ВИДНО ТАКИЙ КРУТИЙ фізик (НАТЮРФІЛОСОФ) , шо літаєте у таких висотах, І НЕ ОПУСКАЄТЕСЬ ДО НІЩЕБРОДІВ ТИПУ МЕНЕ, шоб пояснити їм якусь формулку, ,,,, такшо можете далі печатати оті слова , тільки печатайте не багато хоть, а то я коли бачу великий текст, в основному його не читаю.... Краще малюнок., або формулу якусь простеньку, шоб я поняв.

Енто три

Я так і знав, шо якшо печататься із натюрфілософами, то в такі дебрі залізу..........................................

Ехануться. 4 рі часа ночі, а я сижу печатаю цю фігню :durak: :facepalm:

Я вліз в цю тему тільки з однією метою: на основі експерименту доказати/показати - що в природі є/існують надсвітлові швидкості передачі взаємодій.
Найпростіший експермент- з гравітацією.
І того - поки що як на мене достатньо.
Про все/за все можна буде говорити тільки після його проведення - інакше на це моє твердження просто не звернуть жодної/ніякої уваги.
А коли так то й говорити про це без потреби.
І тому вести якусь мову про квантову/неквантову фізику - теорію струн, чорну/білу матерії /енергії не хочу і не буду доти - доки не буде проведено експерименту.
Проти результатів експерименту не попреш - але доки його не проведено, залишається тільки експерименти з квантовою запутаністю/спутаністю.
Впутуватись туди також не хочу.
  • 0

#3031 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 08:08

Перегляд дописукмв (24.11.2014 – 01:10) писав:

Де це - "там"?
за декілка Мегапарсек анізотропія вже буде суттєвою, а на межах видимого всесвіту, так взагалі.
Вже в котре кажу, почитай абстракт по роботі, яка отримала нобеля за дослідження анізотропії реліктового випромінювання.
Якщо прочитаєш, то зрозумієш, що до нього прив"язуватись неможна
  • 1

#3032 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 08:55

А куди взагалі зник Каламар? вже кілька днів немає
  • 0

#3033 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 13:03

Перегляд дописукмв (24.11.2014 – 05:18) писав:

Проти результатів експерименту не попреш - але доки його не проведено, залишається тільки експерименти з квантовою запутаністю/спутаністю.
Впутуватись туди також не хочу.
Отож геть не нада впутуватися туде, де я нічерта не розумію, але мого "нічерта" досить, шоб сказати - Експеримент із запутаними квантовими станами (так. звана Кв. Телепортація) НІЧЕРТА НЕ ДОВОДИТЬ безкінечну шв. взаємодії..................а навпаки, він добре ілюструє шо мішать Кв. Фізику і СТВ/ЗТВ поки що РАНО!!1

Перегляд дописуKatod (24.11.2014 – 08:08) писав:

за декілка Мегапарсек анізотропія вже буде суттєвою, а на межах видимого всесвіту, так взагалі.
Вже в котре кажу, почитай абстракт по роботі, яка отримала нобеля за дослідження анізотропії реліктового випромінювання.
Угу!!!!!11111 Типу якось так!!1111

[img width="1000" height="700"]http://upload.wikime...x-WMAP_2008.png[/img]

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.11.2014 – 13:12

• 0

#3034 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 14:20

Перегляд дописуKatod (24.11.2014 – 08:08) писав:

Говорили про те, що вакуум сам по собі "з свого власного бажання" не може бути джерелом частинок - коли б то було так, то він був би генератром енергії і ми б мали можливість отримати енергію"з нічого".
Ти ж почав про народження пар частинка античастинка - де це ти таке вичитав?
Бо тоді ми отримуємо ту ж енергію даром: пара анігілює - утворюєтьтся енергія і пішло ... і пішло ... а де дівся закон зберігання енергії?
А тепер ти почав про реліктове випромінювання - про те, що декілька Мегапарсек воно буде суттєво анізотропним і з цієї причини до нього прив`язуватись неможливо.
За декілька Мегапарсек?
А що - ми посилаємо брата аж так далеко? На край всесвіту?
По перше - згадана анізjтропія досить незначна.
По друге - згадану анізотропію можна врахувати.
І таким способом все одно визначити швидкість відносно цієї системи - а, визначивши її, визначити і сповільнення часу.

Повідомлення відредагував кмв: 24.11.2014 – 14:25

• 0

#3035 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 14:38

Перегляд дописукмв (24.11.2014 – 14:20) писав:

Говорили про те, що ваккум сам по собі з свого власного бажання не може бути джерелом частинок - коли б то було так, то він був би генератром енергії і ми б мали можливість отримати енергію"з нічого". *1
Ти ж почав про реліктове випромінювання - про те, що декілька Мегапарсек воно буде суттєво анізотропним і з цієї причини до нього прив`язуватись неможливо.
По друге - ми не посилаємо брата близнюка аж на край всесвіту.
По третє - згадану анізотропію можна врахувати. *2
І таким способом все одно визначити швидкість відносно цієї системи - а, визначивши її, визначити і сповільнення часу.ю
1) Хух, у Кв. фізиці те шо ВИ вважаєте вакуумом, ЦЕ ЯКБИ ВОДА БЕЗ МАЛИНОВОГО СИРОПУ, ЯБЛУЧНОГО, ЧИ СЛИВОВОГО!!!!!11111111111
Тобіш саме ваше СЛОВО, Вакуум втрачає сенс.......... Просто уявіть стан із "нульовою" енергією,, не не так, я хз як вам пояснити.........
Двавайте в ДЕБРІ.
Вакуум МАЄ БЕЗКУНЕЧНУ ЕНЕРГІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оооооооооооооо, ніфіга собі, шо-шо, ШО, шо він таке ГОВОРИТЬ???? Та якби Всесвіт розлітається ІЗ ПРИСКОРЕННЯМ, а не "повинен.".... та кякби шоб тоді виконався Закон Збереження , треба шоб наприклад у вакуума була безкінечна енергія....... :otruta:
*у моїй реальності смайлик п'є Кока-Колу а не пиво, т.як. я не п'ю алкоголю. і не курю, і вам не раджу.*
"Shadow of The Hornet Rat" - HMKids ----------------------- НЫЧО ТАК ШПІЛИТЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬЬ МУЗИЧКАаааааааааааааааааааааааааааааааааааааа :cool1:

2) ПІдрахуй *уй!111111111111111111111 Якісну ФОРМУЛУ НАКАРЯКАЙТЕ сохраніть у .JPG , виложіть ОТУТ НА ФОРУМІ . Їхаааааааааааать, анізотропна Абсолютна Система Відліку яку ми вважаємо Локально Ізотропною у Ізотропному (кругом і завджи) просторі АХЗХххххххааааааааааааааахххххххххххххххааааааааааааааааааххххххххаххахахххххххаааааахххххххххха . :lol:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 24.11.2014 – 14:56

• 1

#3036 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 14:52

Перегляд дописуфростыш_дурак (24.11.2014 – 14:38) писав:

1) Хух, у Кв. фізиці те шо ВИ вважаєте вакуумом, ЦЕ ЯКБИ ВОДА БЕЗ МАЛИНОВОГО СИРОПУ, ЯБЛУЧНОГО, ЧИ СЛИВОВОГО!!!!!11111111111
Тобіш саме ваше СЛОВО, Вакуум втрачає сенс.......... Просто уявіть стан із "нульовою" енергією,, не не так, я хз як вам пояснити.........
Двавайте в ДЕБРІ.
Вакуум МАЄ БЕЗКУНЕЧНУ ЕНЕРГІЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Оооооооооооооо, ніфіга собі, шо-шо, ШО, шо він таке ГОВОРИТЬ???? Та якби Всесвіт розлітається ІЗ ПРИСКОРЕННЯМ, а не "повинен.".... та кякби шоб тоді виконався Закон Збереження , треба шоб наприклад у вакуума була безкінечна енергія....... :otruta:
*у моїй реальності смайлик п'є Кока-Колу а не пиво, т.як. я не п'ю алкоголю. і не курю, і вам не раджу.*

2) ПІдрахуй *уй!111111111111111111111 Якісну ФОРМУЛУ НАКАРЯКАЙТЕ сохраніть у .JPG , виложіть ОТУТ НА ФОРУМІ . Їхаааааааааааать, анізотропна Абсолютна Система Відліку яку ми вважаємо Локально Ізотропною у Ізотропному (кругом і завджи) просторі АХЗХххххххааааааааааааааахххххххххххххххааааааааааааааааааххххххххаххахахххххххаааааахххххххххха . :lol:

Набір слів - більш нічого.
  • 0

#3037 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6683 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 15:03

Перегляд дописукмв (24.11.2014 – 14:52) писав:

Набір слів - більш нічого.
так, так само як і в тебе частенько.

питання - хто шарить маткад?
як в маткаді описати функцію, що з декількох функцій складається?
тобто от в діапазоні ікс від 0 до 10 така функція, від 10 до 20 інша функція і так далі?
  • 0

#3038 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.11.2014 – 15:27

І таким способом все одно визначити швидкість відносно цієї системи - а, визначивши її, визначити і сповільнення часу.
Я вище вас просив пояснити, як рахувати ви збираєтнсь. Ви відповіли традиційними своїми звинуваченнями всіх навколо у дурості, і нерозумінні вашої геніальної ідеї.
Отже, ще раз.
1) Земля відносно тих реліктів рухається, але ми можемо запустити корабель, який відносно реліктів буде нерухомий. Де уповільнюється час? На землі, чи на кораблі.
2) Ми можемо запустити два кораблі, які рухаються відносно тої абсолютної системи з однаковими по модулю, але протилежно напрямленими швидкостями. Знову, дайте формули для часу.
Ви просто заявляєте, що мовляв можна звичайною формулою уповільнення часу користуватись і перетвореннями Лоренца. Але то абсурд, то веде до купи суперечностей, якщо тільки ви не визнаєте, що нічогісінько абсолютного в тій системі нема, що то просто одна з багатьох інерційних систем.
Ви не відповідаєте на питання по суті, натомість ви обзиваєте всіх навколо дурнями, а себе - генієм, тому, доки ви не почнете відповідати по суті, нема сенсу з вами далі дискутувати.

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 15:55) писав:

А в результаті отак воно і виходить: фростік дурак висунув твердження що він абсолютно аналогічний попці дураку і самотужки, використовуючи тільки власні зусилля блискуче довів його : попка тільки й вміє повторяти завчене - так само і фростік дурак поступає: завчене повторює.

Отой й вся мудрість про тензори - їх введення часто дуже спрощує розуміння суті явищ.
Як бачимо - ніякої аж такої мудрості тут немає: приведена згадана матриця з 4 стовбців і 4 строк (стрічок) символів.
Подібним способом пішов і Мінковський: він запропонував ввести 4 координату - взаємноперпендикулярну до існуючих 3.
Ось дві системи відліку в просторі мінковського, дві ортогональні СК, бачите, квм, що ct' ортогональне до x', видно вам. :wink2:
Зображення
  • 1

#3039 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 24.11.2014 – 15:32

Говорили про те, що вакуум сам по собі "з свого власного бажання" не може бути джерелом частинок - коли б то було так, то він був би генератром енергії і ми б мали можливість отримати енергію"з нічого".
Ти ж почав про народження пар частинка античастинка - де це ти таке вичитав?
Бо тоді ми отримуємо ту ж енергію даром: пара анігілює - утворюєтьтся енергія і пішло ... і пішло ... а де дівся закон зберігання енергії?
А тепер ти почав про реліктове випромінювання - про те, що декілька Мегапарсек воно буде суттєво анізотропним і з цієї причини до нього прив`язуватись неможливо.
За декілька Мегапарсек?
А що - ми посилаємо брата аж так далеко? На край всесвіту?
щодо вакууму і викрутасів, краще почитати відповідну літературу. Але що є то є.
А щодо системи відліку. Навіщо там посилати брата за декілька мегапарсек, якщо достатньо просто показати, що система відліку, яка прив"язана до локально ізотропного реліктового випромінювання рано чи пізно перейде в систему відліку, в якій це випромінювання буде анізотропне.
Так втрачається сенс в твоїй системі відліку.
Вона ж має бути якась унікальна. А так виходить, вона якась ситуативна. Тут значить реліктове випромінювання ізотропне, а біля Андромеди, вже Анізотропне.
  • 0

#3040 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 24.11.2014 – 15:56

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.11.2014 – 14:32) писав:

чому я не можу спостерігати віддалений годинник? зірки в космосі я спостерігаю? яка є причина неможливості спостерігати віддалений годинник окрум кутового
що за граничний перехід? Ще раз питаю - Яка сила змусить показник годинника змінитися стрибком?
Давай забудемо про стрілки, хай годинник показує зображення числа на екрані. значення часу ми отримуємо у вигляді світла певної форми - форми зображення цифри. і хай той розмір цифри буде хоч величиною з сузір'я, аби ти не казав, що я його не можу спостерігати. і хай та цифра змінюється щохвилини чи навіть щогодини, аби ти не казав, що велетенську цифру увімкнути одночасно не вдасться.
Яка сила змушує тебе гепатись у автобусі? яка сила примушує прискорюватись всесвіт,коли потяг набирає швидкість? Ти в неінерційній системі відліку, навіть в звичайній механіці в неінерційній системі є куди більш вражаючі сили, які утримують галактики на орбітах. :wink2:

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.11.2014 – 14:32) писав:

чому я не можу спостерігати віддалений годинник? зірки в космосі я спостерігаю?
Ти спостерігаєш світло, яке давно покинуло зірки. Ти спостерігаєш зікру такою, якою вона була сотні років тому. Ти ніяк не можеш спостерігати зірку такою, якою вона є зараз, абсолютно ніяк, але саме поняття зараз для зірки, залежить від твоєї швидкості. Коли я стою на пероні, а ти їдеш у потязі повз мене, я і ти за зараз приймаємо різні події в Андромеді. Поняття зараз в Андромеді не має сенсу в відриві від якої конкретної інерційної системи відліку. Коли ти прискорюєшся, для тебе поняття зараз в андромеді стає невизначеним.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних