Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#3001 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 23.11.2014 – 19:48

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 19:19) писав:

КМВ каже що ефіру не існує, і що гравітації не існує. а всі прямі лінії ведуть до центрів мас.
як тут об'єднати квантову фізику і гравітацію?
А ваш Эфір сюди яким боком О ФізичнийГосподе!!!
Чи ви то анізотропію простору-часу (якшо її "включить") за ЗТВ приямаєте за Евір??
Так го пруф, порахований результат експерименту...

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 20:01

• 0

#3002 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 20:03

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 16:25) писав:

Заміть, фростік не ліпить кучі слів аля Діоген, а ще може навіть повторювати і формули ( для кмв: це такі слова, тільки значками всякими..)...... навіть може малюнки малювати (це таке графічне, ідеалізоване відображення природи, або того шо ти хочеш сказати)
Так я не дуже заглибляюсь у "мат.апарат" який юзаю, Мені до лампочки як той Тензор вивели, головне щоб він Природу описував.

Мінковський походу угадав! І він не вигадував із самого ДНА , "нові арабські числа", "нові числові прямі" , "нові поняття множення, додавання" , він просто "взяв велосипед , і пустив його по новій трасі" , так само зробив і Н'ютон, Галілео-Галілей, Кеплер, А. Айнштайн, Габл, Шварцшильд, Фрідман, Хайзенберг Та ін. ..

Математики звичайно можуть вводити по новому "множення", "додавання", "гіпер-кубіто-тензор" якийсь увести, але фізикам досить і старого велосипеда, поки він із Природою (експериментом) співпадає....

І тому фростік наврядче буде проходи шля ВСІЄЇ фізики, від первісної людини, і числення на пальцях, до Великого Гандронного Колайдера.
Тому теорію яку підтвердив експеримент, краще взяти за базис, а тоді уже "стрибати" у наступні "виміри", не виходить?? А хто говорив шо легко, може теорія і неправильна, спробуйте заперечити і обгрунтувати... тільки не словами, як ДІОГЕН із бочки, а ще бажано пару-тройку викладок і малюночків, шоб навіть фростік-дурак пойняв....

П.С.
Зрозуміло - що оскільки наш світ трьохмірний, то четверта координата може бути тільки - і тільки! - уявною. - А яким х*м ви визначили шо наш світ тривимірний, руками, ногами, БАНЬКАМИ, а Е К С П Е Р И М Е Н Т И К - слабо????

Ну ніяк не може фізик (хіба тільки - приморожений) твердити: а немає жодного експерименту, котрий би доказував: наш світ не може мати більше ніж 3 виміри.
За прикладом знову звернемося двохвимірного світу - отже, "світ мікробів" на предметному склі мікроскопа цілком може бути моделлю такого двохвимірного світу.
Що відбуватиметься в такому "світі" - коли дослідник перенесе в цей "світ" наприклад, який новий обєкт (петлю для забору проб) і з допомогоютої петлі забере якусь частину мікробів?
Виникнення/зникнення об'єктів: зненацька "виринув" "нізвідки" якийсь об'єкт - і так же зненацька "нікуди" щез.
А це означатиме - що в такому "світі" не будуть діяти жодні закони зберігання, тобто - існування фізики як науки в такому світі неможливе: хоч не хоч доведеться "тамошнім фізикам" допускати реальне існування третьої цілком реальної координати - переміщенням по якій тільки і вдасться пояснити отакі "зникання/виникання".
Те ж саме відбувалось би і в нашому трьохвимірному світі, коли б четвертий вимір був матеріальним (реальним): зненацька з'являлись би і так же зненацька пропадали якісь цілком матеріальні предмети, не діяли б закони зберігання - чи потрібно далі щось пояснювати?
Може, наш приморожений фізик може навести приклади експериментів - коли в нашому світі відбувалось щось подібне?
Тобто з'являлись/зникали матеріальні предмети?
Сказане означає тільки одне: четверта координата може бути тільки уявною - і ніякою іншою.

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 16:54) писав:

Ну так, МАТАПАРАТ В РУКИ, побудуйте отой свій всесвіт на ЦІЙ Аксіомі, випишіть формули . Порахуйте якісь "штуки" , і співставти і тими "штуками" шо в експерименті визначили, ОСЬ вам простий рецептик....

А мені норм. і в уже написаних каракулях розбираться (як-то СТВ, ЗТВ, "чорні діри" - ненавижу цієї назви) , вони цікаві. Багато на що наштовхують мозги, коли розбераєшься, ну от КМВ буду чекати ГЕНІАЛЬНОЇ теорії, шо об'єдна Кв. Фізику і Гравітацію, а то пан кмв-чувачок лумає видно шо той фізик який не придумав нової "Математичні начала натюрліх філософії" - то якийсь лох аххахахахахахааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххаааааааааахх. :8:

"Версута - чо ви такий п*ий????* - про коментатора Доти .

аххххххххххахаххххххххххххххххххххххххххх ой не можу.

Про тензор: тіки не забувайте шо який би вимір не був, дво-три десять, то якби нуль = нуль, і незабувайте, шо оті МЕШКАНЦІ, навіть якшо не знають шо таке Тензор то користуються ТИМ, шо можна легко назвати - локальний випадок Тензора

Сергей Гаврилов: "Тензорное исчисление для «чайников» "

Змагатись з приморозком в використанні новоязу не буду - а про тензор йому було сказано, розжовано і пояснено.
  • 0

#3003 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 20:54

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 20:03) писав:

Ну ніяк не може фізик (хіба тільки - приморожений) твердити: а немає жодного експерименту, котрий би доказував: наш світ не може мати більше ніж 3 виміри.
За прикладом знову звернемося двохвимірного світу - отже, "світ мікробів" на предметному склі мікроскопа цілком може бути моделлю такого двохвимірного світу.
Що відбуватиметься в такому "світі" - коли дослідник перенесе в цей "світ" наприклад, який новий обєкт (петлю для забору проб) і з допомогоютої петлі забере якусь частину мікробів?
Виникнення/зникнення об'єктів: зненацька "виринув" "нізвідки" якийсь об'єкт - і так же зненацька "нікуди" щез.
А це означатиме - що в такому "світі" не будуть діяти жодні закони зберігання, тобто - існування фізики як науки в такому світі неможливе: хоч не хоч доведеться "тамошнім фізикам" допускати реальне існування третьої цілком реальної координати - переміщенням по якій тільки і вдасться пояснити отакі "зникання/виникання".
Те ж саме відбувалось би і в нашому трьохвимірному світі, коли б четвертий вимір був матеріальним (реальним): зненацька з'являлись би і так же зненацька пропадали якісь цілком матеріальні предмети, не діяли б закони зберігання - чи потрібно далі щось пояснювати?

ХАхаххххххххаааааааааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххааааахххххххх
аххххххххххххххахххххххххххххххххххххххх
Пардон . , буває :blush:

А якшо отой ДВОВИМІРНИЙ простір, не чіпати, ТО БАЦИЛИ будуть жить, і будуть дохнуть і непоймуть шо то вони в тривимірному просторі живуть хахахахааааааааааааааааа.

Сукааааааааааааааааааааааааааа (самка собаки, нічо кримінального, а то мине на всіх хворумах банять :wub: хахахахах) , аххахахаххххххххххххххххх я не можу!
Прівед ДІОГЕН!! ВИ воскресли, як там БОЧКА, Не жме???? АХахахахахаххаа. :otruta:
У нас тута якби (у час вашої відсутньості) придумали Квантову Фізику, І прикиньте ВОНА ПРАЦЮЄ, все як у Природі написано!!!!
А у Квантовій Фізиці (тобіш у Природі) Є така фішичка - О п е р а т о р Н а р о д ж е н н я - З н и щ е н н я дуже грубо (і неправильно) пояснюю - есть вакуум (згадайте анекдот про воду без якого сиропу, яблучного, полуничного, чи малинового) , а ТУТ **ЯК і бозон у вакуумі, **ЯК і нема бозона ахахххххххххххххххххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааххаха. От вам і бацили на стеклі.....

у Природі написано!!!! І так есть, а ще есть Еффект Вавилова - Черенкова ("чорне випромінювання"), тееееемна енергііяя ууууу, страшно? і так далі, цікава ця Природа ЧЕСНЕ СЛОВО!!!!!!!!!!!
Тільки БУДЬ - ЛАСКА, НЕ треба тут квант. мех а то там п************** вобще, тута люди з ефірами і сферами над площинами не розберуться, а КВАНТОВА ФІЗИКА
для них (і для мене) то взагалі...................... :angry1:
  • Вакарчук І. О. Квантова механіка. — 4-е видання, доповнене. — Л.: ЛНУ ім. Івана Франка, 2012. — 872 с. НАХ, !!!!!1111 :itshe: :itshe: - квантові смайлики хахахахах . з вакуума ахахха :excl:
  • "Тензорне Числення Для Чайників"http://www.gptelecom...cles/tensor.pdf ,

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 21:14

• 1

#3004 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6636 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 23.11.2014 – 21:18

на даний момент мій мозок зварив ось це. чекаю адекватної критики.
Зображення
  • 0

#3005 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 21:38

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 21:18) писав:

на даний момент мій мозок зварив ось це. чекаю адекватної критики.
Ща шось спою. :tryzub:
  • 0

#3006 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 21:44

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 20:54) писав:

ХАхаххххххххаааааааааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххааааахххххххх
аххххххххххххххахххххххххххххххххххххххх
Пардон . , буває :blush:

А якшо отой ДВОВИМІРНИЙ простір, не чіпати, ТО БАЦИЛИ будуть жить, і будуть дохнуть і непоймуть шо то вони в тривимірному просторі живуть хахахахааааааааааааааааа.

Сукааааааааааааааааааааааааааа (самка собаки, нічо кримінального, а то мине на всіх хворумах банять :wub: хахахахах) , аххахахаххххххххххххххххх я не можу!
Прівед ДІОГЕН!! ВИ воскресли, як там БОЧКА, Не жме???? АХахахахахаххаа. :otruta:
У нас тута якби (у час вашої відсутньості) придумали Квантову Фізику, І прикиньте ВОНА ПРАЦЮЄ, все як у Природі написано!!!!
А у Квантовій Фізиці (тобіш у Природі) Є така фішичка - О п е р а т о р Н а р о д ж е н н я - З н и щ е н н я дуже грубо (і неправильно) пояснюю - есть вакуум (згадайте анекдот про воду без якого сиропу, яблучного, полуничного, чи малинового) , а ТУТ **ЯК і бозон у вакуумі, **ЯК і нема бозона ахахххххххххххххххххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааххаха. От вам і бацили на стеклі.....

у Природі написано!!!! І так есть, а ще есть Еффект Вавилова - Черенкова ("чорне випромінювання"), тееееемна енергііяя ууууу, страшно? і так далі, цікава ця Природа ЧЕСНЕ СЛОВО!!!!!!!!!!!
Тільки БУДЬ - ЛАСКА, НЕ треба тут квант. мех а то там п************** вобще, тута люди з ефірами і сферами над площинами не розберуться, а КВАНТОВА ФІЗИКА
для них (і для мене) то взагалі...................... :angry1:
  • Вакарчук І. О. Квантова механіка. — 4-е видання, доповнене. — Л.: ЛНУ ім. Івана Франка, 2012. — 872 с. НАХ, !!!!!1111 :itshe: :itshe: - квантові смайлики хахахахах . з вакуума ахахха :excl:
  • "Тензорне Числення Для Чайників"http://www.gptelecom...cles/tensor.pdf ,

Он воно як у нашого примороженого генія квантової фізики виходить: є в квантовій фізиці ефекти народження вакуумом фізичних частинок без жодного тобі впливу!
Ефект Вавілова - Черенкова називається!
Ну про що з таким генієм далі говорити?
Нагадаю примороженому генієві про закон зберігання енергії - він і в квантовій фізиці діє: коли наш геній не згоден з ним -то що ж зробити з таким генієм?
  • 0

#3007 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 22:08

Згідно із ІЗОТРОПІЇ простору, немає значення в яку *сторону* ві червоного ока ми "Летимо" , для спрощення розрахунків , залишаємо тільки одну координату "простору" -х, і одну часу - t, отже залишаємо тільки дві степінь свободи - х, t , і записуємо перетворення Лорентза для них .

Зображення

Натупашив шото?? Чи спростував оті ваші графіки....??

Зображення

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 21:44) писав:

Он воно як у нашого примороженого генія квантової фізики виходить: є в квантовій фізиці ефекти народження вакуумом фізичних частинок без жодного тобі впливу!

Ефект Вавілова - Черенкова називається!

Доведіть мені що вакуум не може народжувати частинок без жодного на нього "впливу"
Мені самому цікав.
Ні, то називається не Ефект Вавилова-Черенкова, а просто вакуумом.

Ефект В.-Ч. то інше, там складніше набагато.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 22:33

• 0

#3008 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 22:42

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 22:08) писав:

Згідно із ІЗОТРОПІЇ простору, немає значення в яку *сторону* ві червоного ока ми "Летимо" , для спрощення розрахунків , залишаємо тільки одну координату "простору" -х, і одну часу -t, отже залишаємо тільки дві степінь свободи - х, t , і записуємо перетворення Лорентза для них .

Зображення

Натупашив шото?? Чи спростував оті ваші графіки....??

Зображення

Доведіть мені що вакуум не може народжувати частинок без жодного на нього "впливу"
Мені самому цікав.
Ні, то називається не Ефект Вавилова-Черенкова, а просто вакуумом.
Ефект В.-Ч. то інше, там складніше набагато.

Ваше твердження аналогічне твердженню: доведіть мені - що закон зберігання енергії неправильний.
Що ще неясно?
Про ефект В.- Ч. - що там аж того складного?
  • 0

#3009 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 22:47

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 22:42) писав:

Ваше твердження аналогічне твердженню: доведіть мені - що закон зберігання енергії неправильний.
Що ще неясно?

Формулу в студію, а ще краще і формулу і посилання де таке геніальне твердження написано *цитую* (народження/знищення частинок у вакуумі, без будь - якого на нього впливу, протирічить законам збереження, зокрема з.з. енергії) це я переклав те шо ви написали.... Тобіш доведіть не тільки лірикою а і фізикою. Хехе, гарно напичатав :)

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 22:42) писав:

Про ефект В.- Ч. - що там аж того складного?
Ой *ляяяяяяяяя, може не будем так глибоко зариваться?? Ну, якшо ви хоче, поясніть мені ефект В.-Ч. , бажано із малюночкком і формулой, не тільки словами , будь-ласочка....

:angry1:
А ПАРДОН , я ЗАТУПАШИВ, Я МАВ НА УВАЗІ ЕФЕКТ УНРУ!!! Тільки назвав його ефектом Вавилова - Черенкова, нада менше чіпсів їсти мені .
Але і ефект В.-Ч. також дуже цікавий.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 23.11.2014 – 22:58

• 0

#3010 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.11.2014 – 22:58

Перегляд дописукмв (23.11.2014 – 00:54) писав:

А кмв всього навсього говорить про реліктове випромінювання.
І повторює всім давним давно відоме: реліктове випромінювання ізотропне лише в одній - єдиній системі координат.
ти напевне пропустив, або проігнорував, той факт, що система відліку в якій локально реліктове випромінювання ізотропне, це система в якій в інших місцях реліктове випромінювання не ізотропне, і це вже наслідок Хаббловського розширення. Це вже астрономічна штука.
  • 2

#3011 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:02

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 22:08) писав:

Згідно із ІЗОТРОПІЇ простору, немає значення в яку *сторону* ві червоного ока ми "Летимо" , для спрощення розрахунків , залишаємо тільки одну координату "простору" -х, і одну часу - t, отже залишаємо тільки дві степінь свободи - х, t , і записуємо перетворення Лорентза для них .
Згідно ізотропії простору? Он кмв тобі розкаже про про анізотропію простору.

Я згоден з тим, що не важливо, в яку сторону від червоного ока ми летимо, важливо з якою швидкістю, а також важливо чи наближаємось чи віддаляємось.
Для графіка не вигідно брати координату простору х , тому що синій годинник спочатку йде в плюси по іксу, а потім в мінуси по іксу. ну а час синього рухається тільки в майбутнє, але з різним темпом.
І ми знаємо, що етапи змінюються з часом, і з певного часу рух синього буде в зворотньому напрямі, тому координата часу нам цілком зручно заміняє координату простору.
А ще я зрозумів в чому проблема моїх графіків - там ширина етапів однакова для всіх графіків. а на різних графіках буде різна ширина різних етапів, то я потім перероблю, і нові графіки викладу. А вже потім опишу словами кожен етап на кожному графіку. не все зразу.
  • 0

#3012 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:02

Перегляд дописуKatod (23.11.2014 – 22:58) писав:

ти напевне пропустив, або проігнорував, той факт, що система відліку в якій локально реліктове випромінювання ізотропне, це система в якій в інших місцях реліктове випромінювання не ізотропне, і це вже наслідок Хаббловського розширення. Це вже астрономічна штука.
ЧОрт, як вам "плюсик" поставить ЗА ЦЕЙ ПОСТ!!!??????
  • 1

#3013 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:08

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 23:02) писав:

в нижному правому куточку. Може плюси кінчились?
  • 0

#3014 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Я графіки Фростьіша не збагну, бо я довго мучив свою голову над своїми графіками, а збагнути чужий графік описаний такою манерою ще складніше.
  • 0

#3015 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

тут такий високий темп, що я за всім не встигаю слідкувати, і не встигаю прочитати книжки про СТВ
  • 0

#3016 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:09

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 23:02) писав:

хіба в тебе ще не видно зеленого плюсика з правого боку? може в тебе ще недостатньо повідомлень на форумі
  • 0

#3017 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 23:02) писав:

Згідно ізотропії простору? Он кмв тобі розкаже про про анізотропію простору.

Я згоден з тим, що не важливо, в яку сторону від червоного ока ми летимо, важливо з якою швидкістю, а також важливо чи наближаємось чи віддаляємось.
Для графіка не вигідно брати координату простору х , тому що синій годинник спочатку йде в плюси по іксу, а потім в мінуси по іксу. ну а час синього рухається тільки в майбутнє, але з різним темпом.
І ми знаємо, що етапи змінюються з часом, і з певного часу рух синього буде в зворотньому напрямі, тому координата часу нам цілком зручно заміняє координату простору.
А ще я зрозумів в чому проблема моїх графіків - там ширина етапів однакова для всіх графіків. а на різних графіках буде різна ширина різних етапів, то я потім перероблю, і нові графіки викладу. А вже потім опишу словами кожен етап на кожному графіку. не все зразу.
Ми в рамках СТВ , АНІЗОТРОПІ то уже ЗТВ (тензори, шмензори і ти.д. та і то непомагає :( )

Ви слова СИСТЕМА КООРДИНАТ ЗВ'ЯЗАНА ІЗ ЧЕРВОНИМ ОКОМ - розумієте??? це не значить шо Червоне ОКо у центрі цієї СК, це значить що вони якби "синхронізовані" по часу, і швидкості..... відповідно,, - тобіш легко уявити що х = 0 десь далеко..... і синій годинник летить до нього вздовж ОХ , а червоний знаходится на якійсь точці .... і стоїть там, на графіку точка не підписана, але якби видно...
  • 0

#3018 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:16

ага, на графіку Фростьіша показаний власний час кожного з трьох годинників в певних точках простору. Це звісно теж важливо, і потрібно розглянути.
Але ми тут з Каламаром стільки сперечалися, що я вже відразу відкинув розгляд такої простої ситуації. І я відразу розглядаю не власний час кожного на одному графіку, а показник свого годинника і показник чужих годинників, і тому в мене три графіки.
Тобто, Фростьіш - на одному графіку не можна розміщувати власний час кожного - бо з однієї точки не можна побачити власний час кожного. І тому треба розглянути три графіка окремо. Каламар підтвердить.
  • 0

#3019 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:19

Перегляд дописуKatod (23.11.2014 – 23:08) писав:

в нижному правому куточку. Може плюси кінчились?
Хрен його зна, у мене тама хрест - закрить підпис, і Нуль який помінять неможна. Та пофік.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (23.11.2014 – 23:08) писав:

Я графіки Фростьіша не збагну, бо я довго мучив свою голову над своїми графіками, а збагнути чужий графік описаний такою манерою ще складніше.
По осі ординат - час, о осі абсцис - координата х , шо непонятного, питайте.

Перегляд дописуKatod (23.11.2014 – 23:08) писав:

тут такий високий темп, що я за всім не встигаю слідкувати, і не встигаю прочитати книжки про СТВ
Та х . з ним, нащо кудись поспішати, хай краще світ тормозе, ... .
Brass Tackz - October Skies (prod by Q88) -нічо так ритмик, і сюжет тіпа у останній серії Зіма, хотя непонятно про шо , зато РИТМИК -ТИЦЬ - ТИЦЬ - ТИЦЬ
  • 0

#3020 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6636 повідомлень

Відправлено 23.11.2014 – 23:21

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 23:13) писав:

Ми в рамках СТВ , АНІЗОТРОПІ то уже ЗТВ (тензори, шмензори і ти.д. та і то непомагає :( )
може ти і в рамках СТВ, а я вже вибрався, мені там тісно :)

Перегляд дописуфростыш_дурак (23.11.2014 – 23:13) писав:

Ви слова СИСТЕМА КООРДИНАТ ЗВ'ЯЗАНА ІЗ ЧЕРВОНИМ ОКОМ - розумієте??? це не значить шо Червоне ОКо у центрі цієї СК, це значить що вони якби "синхронізовані" по часу, і швидкості..... відповідно,, - тобіш легко уявити що х = 0 десь далеко..... і синій годинник летить до нього вздовж ОХ , а червоний знаходится на якійсь точці .... і стоїть там, на графіку точка не підписана, але якби видно...
ну я намагаюся зрозуміти твій графік, якби ж до нього було пояснення конкретне
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних