Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#2961 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6652 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 21.11.2014 – 18:29

Фростьіш, я заново сформулюю умови нашого уявного експерименту, опиши і ти теж будь-ласка докладно що повинно відбуватися в цьому уявному експерименті:

Нехай у нас замість москви є точка М, а замість потяга - транспорт П
спочатку транспорт П знаходиться в точці М, і їхні годинники синхронізовані.

відносно М:
1) прискорення П
2) зворотнє прискорення П - зміна напряму руху на зворотній. сповільнення з подальшим прискоренням. нехай та точка, в якій відбувається зміна напряму, називається З. - це не важливо, її не розглядаємо.
3) сповільнення П - те ж саме прискорення, в тому ж напрямі що і в пункті 1, тільки призводить до нульової швидкості відносно М.

відносно П:
1) прискорення М.
2) зворотнє прискорення М.
3) сповільнення М.

я вважаю, що процеси прискорення можна не розглядати, а достатньо розглянути:
1) віддалення П і М
2) зближення. П і М

Якщо немає ніякого Лоренцового сповільнення часу і скорочення розмірів, тоді спостерігається ефект Доплера і відносність одночасності. Ефект Доплера залежить від швидкості, відносність одночасності залежить від відстані - спостереження події що відбулася буде запізнюватися на час, необхідний для проходження відстані інформацією про подію.
1) при віддалені - інтервали надходження інформації зростуть. Запізнення спостереження інформації буде зростати. на швидкості світла наступний пакет інформації не настане ніколи.
2) при зближенні - інтервали надходження інформації зменшаться. запізнення спостереження інформації буде зменшуватись, аж поки не стане одночасним в точці зустрічі. на швидкості світла наступний пакет інформації накладається на попередній, виникає резонанс - стояча хвиля.
Так би воно було без Лоренцового сповільнення часу.
А як буде зі сповільненням часу?
  • 0

#2962 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 21.11.2014 – 20:00

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.11.2014 – 18:29) писав:

Фростьіш, я заново сформулюю умови нашого уявного експерименту, опиши і ти теж будь-ласка докладно що повинно відбуватися в цьому уявному експерименті:

Нехай у нас замість москви є точка М, а замість потяга - транспорт П
спочатку транспорт П знаходиться в точці М, і їхні годинники синхронізовані.

відносно М:
1) прискорення П
2) зворотнє прискорення П - зміна напряму руху на зворотній. сповільнення з подальшим прискоренням. нехай та точка, в якій відбувається зміна напряму, називається З. - це не важливо, її не розглядаємо.
3) сповільнення П - те ж саме прискорення, в тому ж напрямі що і в пункті 1, тільки призводить до нульової швидкості відносно М.

відносно П:
1) прискорення М.
2) зворотнє прискорення М.
3) сповільнення М.

я вважаю, що процеси прискорення можна не розглядати, а достатньо розглянути:
1) віддалення П і М
2) зближення. П і М

Якщо немає ніякого Лоренцового сповільнення часу і скорочення розмірів, тоді спостерігається ефект Доплера і відносність одночасності СТООООООООООООООООООООООООППППППППППППППППППППППППППППППП, ХВАТЕ АХАХХА, ОТУТ СТОП ;) ДЕБАДЖІНГ СТАРТЕД СЮК_СЕКС_ФУЛЛ .
Нагадаю ІСТОРІЮ - ДА, ЦЕ МЕГА-ГІГА "ШТУКА", яшо її не знати, то можна розбить хлібо-гризку от "старі, уже не раз юзані, граблі".
Згадаємо пані та панове грізного Діда МАКСВЕЛА!!!

Зображення

Не менш грізний дід Лорентз , підставив у ті рівняння отакі змінні, і побачив шо вони не змінюють розв'язки
. Дід Альберт сказав шо то значить - ЗАКОНИ (ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ) НЕ ЗМІНЮЮТЬСЯ ПРИ СКАКАННІ ПО СВ

Зображення

Алеж , ви говори те що : "НАХ мені оті ваші 3 перші підстановки, мені тіки 4-та нада. " .
І виникає абсолютно логічне питання, ЧИ ОТО ВАШ ЕФЕКТ ДОПЛЕРА ТОДІ можна розглядати, якби, як ефект, І ЧІ НЕ протиріче він тоді Умовам вашого МИСЛЕННЄВОГО ЕКСПЕРИМЕНТУ, ГАГА?? ГААААААААААААААААААААААААААААА??????????????????????????????
ххзхзхзхзхз, треба підставляти тіки 4-ту частину , розв'язувати р-ння і будувати нову електродинаміку........ мб.

П.С.

Слова із пісні "Сделай ліцо попроще Сеня, ілі я его сделаю еще сложнєє" - хороший співак "Грязний Луї - Чимодан" , дуже рекомендую послухать, тіки старі пісні не нові! (хоча у нього 70% пісень - "фуфло")
  • Фейнман Р., Мориниго Ф., Вагнер У. Фейнмановские лекции по гравитации. — М.: Янус-К, 2000. — 296 с.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.11.2014 – 20:13

• 0

#2963 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 21.11.2014 – 21:32

питати щось у фростьіша - ще гірша ідея ніж питати у кмв.
більш не буду
  • 0

#2964 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 22.11.2014 – 01:41

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (21.11.2014 – 21:32) писав:

питати щось у фростьіша - ще гірша ідея ніж питати у кмв.
більш не буду
він пише те саме що пише книжка, без допуску на можливі незнання. Плюс навіжений геймерський стиль. Але в нього класні малюнки.
І я раджу прочитати якісь науково популярні книжки, з тих що тут радили, це Дюррела, і/або Ландау. Я ж теж не "відчуваю" СТВ, в мене тільки базові знання, тому зараз читаю ці книжки

Да, книжки ці варто читати, і не тільки ці, щоб не пропонувати експеримент, який вже колись робили. Доречі, експеримент Майкельсона Морлі повторювали, з кращою технікою. Понизили (в абсолютному значення, в якісному підняли) планку похибки, нічого не зафіксували.
  • 0

#2965 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 08:01

Перегляд дописуKatod (22.11.2014 – 01:41) писав:

.... Плюс навіжений геймерський стиль. ...
я через це взагалі нічого не розумію в його повідомленнях.

.... експеримент Майкельсона Морлі повторювали, з кращою технікою. Понизили (в абсолютному значення, в якісному підняли) планку похибки, нічого не зафіксували.
я зрозумів свою помилку - неможливо виміряти швидкість ефіру інструментами зробленими з ефіру як неможливо виміряти швидкість повітря інструментами зробленими з повітря.
  • 0

#2966 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 11:28

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 08:01) писав:

я через це взагалі нічого не розумію в його повідомленнях.
я зрозумів свою помилку - неможливо виміряти швидкість ефіру інструментами зробленими з ефіру як неможливо виміряти швидкість повітря інструментами зробленими з повітря.
ХАхахахххххххххххххххааааааааааааааааааааааххххххххххааааааааааахххххххххххххххаааааааааааааааааа. ахахха. хах. ха.
НАТЮРФІЛОСОФІЯ поперла аххахаха. :wub:
Ну якби вам пояснити. Яшо ви не розумієти хвізику, це не значить шо хвізика не розуміє вас.
Нагадаю ЧИСЛЕННІ ДОСЛІДИ НАПОДОБІ М.-Морлі, підтвердили , :
  • Або ефір рухається разом із Землею, навколо зірки Сонце, нагризаючи еліпси.
  • Або того ефіру якби НІХ. немає у розмірах більших за Планківський об'єм, (коли "розм." менші за Vp , то то якби типу, СИНГУЛЯРНІСТЬ, тама ні часу, ні простору, ні часопростору, ні просторочасу, ні ХВІЗИКИ нашої нема, хз шо там є. )
  • Дослдіи на подобі Єтвеша-Е., показали , шо ПОХ. шо ти із себе представляєш (з яких йоханих ти протонів, електронів, нейтронів, ще якоїсь адської штуки ) складаєшься, на ТЕБЕ, І НА КИРПИЧ, діятиме ЕКВІВАЛЕНТНА СИЛА ГРАВІТАЦІЇ. Тобіш фактично, дослідом ПІДТВЕРДИВ Зе-Те-Ве!!! Зе-Те-Ве! Зе-Те-Ве !! Зе-Те-Ве!!! Зе-Те-Ве!!! йо. :african: йоооооооооооооооооооо. *кприкольне слово ЗеТеВе*
  • Замість того шо ВИГАДАТИ ШОСЬ СВОЕ (чесно роблячи розрахунки спочатку) , і сказати : ось наше теорія - сама п*дата, а СТВ-ЗТВ "фуфло", ви проводити МИСЛЕННЄВІ експременти, у 4-ре вимірному просторі (відносність одночасності . . . можлива тільки у 4-ре просторі, прикинь??? Ну або можеш одколупать, якусь одну просторову координату - будете плоскі хахахахахахахахахаххахаа :alakh: , УВАГА!!!! Ще і з "підключенням" Електродинаміки - ЯКА ЯКБИ І СТАЛА, тим НАРІЖНИМ КАМЕНЕМ , що ДОВІВ НЕПРАВИЛЬНІСТЬ Евклідової_Н'ютоново_Галілео-Галілеєвої механіки коли шв. точки V , стає порядку С . ой Я НЕМОгу хахахаххааааааааааахахахахахха :ggggg: , тобіш ви заперечуєте СТВ = ви запер. Електродинаміку....... В якій ви я так зрозумів, розумієтесь ще меньше чим я....
  • Коли хочете ЗАПЕРЕЧИТИ СТВ-ЗТВ, ТАК Яка ЕЛЕКТРОДИНАМІКА!!!! Яка Механіка!!!!!, - КВАНТОВА ФІЗИКА (Кв. Електродинаміка) ВАМ В ДОПОМОГУ( зв'язані стани, редукція хвильової функції, мать її "Квантова Гравітація"...., Теорія Великого Вибуху, "абсолютний вакуум", ефект Вавилова-Черенкова, і т.д. :otruta: ) Вам ВЗАГАЛІ ШОСЬ ГОВОРЯТЬ ЦІ НАЗВИ???
    Чи ви тільки Платона/Арістотеля/Кантора читаєте????
:goodnight:

"УСПЕХИ ФИЗИЧЕСКИХ НАУК", ЭКСПЕРИМЕНТ ЭТВЕША, - P. Дике

Да, книжки ці варто читати, і не тільки ці, щоб не пропонувати експеримент, який вже колись робили. Доречі, експеримент Майкельсона Морлі повторювали, з кращою технікою. Понизили (в абсолютному значення, в якісному підняли) планку похибки, нічого не зафіксували.
Отож.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 11:40

• 0

#2967 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 11:47

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.11.2014 – 11:28) писав:

...."ви проводити МИСЛЕННЄВІ експременти, у 4-ре вимірному просторі (відносність одночасності . . . можлива тільки у 4-ре просторі, прикинь???
я тебе дуже-дуже прошу - пиши нормально. і не використовуй тих пунктів. тебе дуже важко зрозуміти і важко редагувати цитату.
ось з цих твоїх слів я не зрозумів - ти заперечуєш відносність одночасності, чи що?

Про заперечення СТВ: Я заперечую сповільнення часу в системі відліку 1 відносно системи відліку 2, якщо система відліку 1 рухається з меншою швидкістю ніж система відліку 2 відносно ефіру.

спостереження вказують на існування ефіру. а експерименти не довели існування ефіру. існування ефіру не доведене. але і неіснування ефіру теж не доведене. а окрім того спостереження не вказують на неіснування ефіру.
  • 0

#2968 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 12:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 11:47) писав:

я тебе дуже-дуже прошу - пиши нормально. і не використовуй тих пунктів. тебе дуже важко зрозуміти і важко редагувати цитату.
ось з цих твоїх слів я не зрозумів - ти заперечуєш відносність одночасності, чи що?

Про заперечення СТВ: Я заперечую сповільнення часу в системі відліку 1 відносно системи відліку 2, якщо система відліку 1 рухається з меншою швидкістю ніж система відліку 2 відносно ефіру.

спостереження вказують на існування ефіру. а експерименти не довели існування ефіру. існування ефіру не доведене. але і неіснування ефіру теж не доведене. а окрім того спостереження не вказують на неіснування ефіру.
Завантажте програму ось-з-відси: http://www.gimp.org/downloads/ - безкоштовна, і кляту моск.. мову підтримує.
І намалюйте для дурака (без формул....) вашу відносніть одночасності, можна і ефіра там чиркнуть........ (не забудьте хоть вісі координат позначить, шоб я не заплутався)
ЧИ ЦЯ ВСЯ теорія Тільки на словах? Я тупий як колода, слів бува не розумію...

П,с.
Ємануїл Кантур і Арістотель малювать уміли нічо так, а Птолемей - взагалі митець!, так-шо 2-ка вам якшо не нарисуєте :8:

Псс.

В гробу я бачив оте креслення, малюйте жирними різнокольоровими лініями, у мене по кресленню 4Б і я його ненавижу... :ph34r:

Пссс,

Ваші "спостереження" можуть гуляти "лісом" , у тому розділі куди ви залізли "простір-час ефір" , ці "спостереження" до одного місця, там експерименти і то важко проводить..

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 12:57

• 0

#2969 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 13:43

Зображення
ось так зрозуміло?

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.11.2014 – 12:40) писав:

Ваші "спостереження" можуть гуляти "лісом" , у тому розділі куди ви залізли "простір-час ефір" , ці "спостереження" до одного місця, там експерименти і то важко проводить..
ну ми ж на форумі кілобайти переводимо. вся ця писанина - коту під хвіст. ми просто вбиваємо час.
тож продовжуємо на форумі кілобайти переводити.
  • 0

#2970 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 13:45

Псссс.
в Gimp прямі лінії малювати "лівим шіфтом" , інструмент - "піпетка" - "лівий кнтрл "

Коментарій до малюнка:
  • Але чувак "не бачить" що годинник відстає, тому що чувак перебуває у своїй СВ, і дивиться він Кіно із своєї СВ

• Тоді чувак, згадує шо шв. світла скінченна, і вираховує "похибку". Але це ж те саме , як би він взаємодіяв із годинником за допомогою звуку.........

• Коли чувак розжинеться до шв. порядку С, то він офігії з того шо побачить.....

• А тепер намолюйте оце , у вигляді систем координат. (СК зручно зображувати у вигляді перпендикулярних "палочок - вісей"Я

• А де ж ваш ефір??? я ж його не бачу на молюнку....

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 14:08

• 0

#2971 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 14:10

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.11.2014 – 13:45) писав:

Псссс.
в Gimp прямі лінії малювати "лівим шіфтом" , інструмент - "піпетка" - "лівий кнтрл "

Коментарій до малюнка:
  • Але чувак "не бачить" що годинник відстає, тому що чувак перебуває у своїй СВ, і дивиться він Кіно із своєї СВ
  • Тоді чувак, згадує шо шв. світла скінченна, і вираховує "похибку". Але це ж те саме , як би він взаємодіяв із годинником за допомогою звуку.........
  • Коли чувак розжинеться до шв. порядку С, то він офігії з того шо побачить.....
  • А тепер намолюйте оце , у вигляді систем координат. (СК зручно зображувати у вигляді перпендикулярних "палочок - вісей"
я малював паінтом, я того гімпа не качав. став мені двійку за малювання, я малювати не буду. не має сенсу.
я і не кажу, що чувак бачить, чи годинник відстає. тут прикол дещо складніший.
ми ото ще й досі розбираємо оте радянське кіно. ти подивився те кіно?
там у кіно люди їхали в потязі, і тітка там казала що чувак в москві бачить, як годинник в потязі відстає. а пасажири в потязі бачать як годинник в москві відстає. Я це заперечую, і кажу що в кіно показали неправильно. а Каламар каже, що в кіно показали правильно.

отож нагадую - коли пасажир був у москві, то він свій годинник виставив по годиннику в москві, а як поїхав потягом з москви, то весь час дивився на годинник у москві. і от він їде з москви все далі і далі, і весь час бачить годинник у москві, і свій годинник і порівнює їхні покази. ти як вважаєш, як порівнюються покази годинника в москві і годинника пасажира?
  • 0

#2972 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 14:18

Kemo the Blaxican - A Little Rain - ніх. непонятно про шо, зато ритмик норм.

Намалюй отой потяг і йохану Максву у вигляді СВ, і перпендикулярних палочок, СЛАБО!?

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 14:24

• 0

#2973 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 14:42

Зображення

ось цього достатньо. потяг не потрібен. нам головне - годинники.
а саме головне - що бачать очі - яку різницю між показами годинників бачать очі.

два годинника. два спостерігача. великий годинник, разом з ним синє око. маленький годинник, разом з ним разом з ним бузкове (фіолетове) око.
обидва ока-спостерігача весь час безперервно бачать обидва годинника і порівнюють їх покази. яку різницю в показах годинників побачать очі?
  • 0

#2974 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 15:26

Зображення
Зображення
Зображення
Разом з системами відліку є три ока-спостерігача. Червоне, зелене і синє. вони непреривно бачать всі три годинника.
Опишіть, що бачать кожне око.
  • 0

#2975 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 15:39

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 14:42) писав:

два годинника. два спостерігача. великий годинник, разом з ним синє око. маленький годинник, разом з ним разом з ним бузкове (фіолетове) око.
обидва ока-спостерігача весь час безперервно бачать обидва годинника і порівнюють їх покази. яку різницю в показах годинників побачать очі?
"Ну я йому : Бери БИКА ЗА РОГИ!!!. А він за молоток...."

Не хочете молювать своїх координат!?
Так я намалюю такі в яких ЦЕ ВСЕ ВЖЕ 90років як РАХУЮТЬ. Вид із Маскви. (на вашому малюнку це Великий ОКО)

Угадайте, шо ДОВШЕ, ЛАМАНА?? ЧИ пряма, між тими самими точками???? ГАГАГАГГАГАГАГГАааааааааааааааааааааааааааааааа!!!!!!!?????????????????????7 :lol:

Зображення

А ТЕПЕРЯ УЯВІТЬ ШО ОТА ЛАМАНА!!!!!!!! У вас стала прямоюююююююююююююююююююю , ви відносно неї Міряєте Координати (Великого ока на вашому малюнку) , оті ДВІ ЧОРНІ перпендикулярні штучки на малюнку, (q; ct )
  • Забыжу наперід, - "Оооооо ніфіга собі, те шо було пряме, стало ламаним :cool1: " (q; ct ) - стануть "ламаною.
  • Отже: Часики то відстануть у Маскві якшо на них дивиться із поїзда......................................... НЕ???? НУ хзхзхз .

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 15:26) писав:

Зображення
Разом з системами відліку є три ока-спостерігача. Червоне, зелене і синє. вони непреривно бачать всі три годинника.
ОООООООООООООООООООООО, УРААА. - Ви самі це намалювали!"!!!! Нерухомі - значить?? значить Просторові координати - КОНСТАНТОЧКА, а часики то тікають??? Не??
А, або "час" у вашому розуміннї -ЕФІР безкінечний, сталий, однорідний, неділимий, короче за*бата така хрінотень.??? Незмінний, тоді ХЗ , НАДА ВСІ ДОСЛІДИ ВІДМІНЯТЬ..... .

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 15:48

• 0

#2976 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 16:31

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.11.2014 – 15:39) писав:

. - Ви самі це намалювали!"!!!! Нерухомі - значить?? значить Просторові координати - КОНСТАНТОЧКА, а часики то тікають??? Не??
А, або "час" у вашому розуміннї -ЕФІР безкінечний, сталий, однорідний, неділимий, короче за*бата така хрінотень.??? Незмінний, тоді ХЗ , НАДА ВСІ ДОСЛІДИ ВІДМІНЯТЬ..... .
я сам намалював :) і звертайся до мене на "ти".
оті три системи відліку в першій позиції нерухомі одна відносно одної, і показники годинників відносно показників годинників теж не змінюються - на всіх годинниках показники однакові в першій позиції.
звісно ж вся ця фігня якби рухається в часі, сьогодні відносно вчора то змінилося, але системи відліку одна відносно одної не змінюються в першій позиції.

бо всі три системи відліку знаходяться в одній точці простору. така умова задачі.

Перегляд дописуфростыш_дурак (22.11.2014 – 15:39) писав:

• Отже: Часики то відстануть у Маскві якшо на них дивиться із поїзда......................................... НЕ???? НУ хзхзхз .
от і Каламар так каже, а я категорично не згоден. Переконай мене.

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 22.11.2014 – 16:32

• 0

#2977 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 17:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 16:31) писав:

от і Каламар так каже, а я категорично не згоден. Переконай мене.
Мені важко переконувати людей в тому, в чому я сам слабко розбираюсь, але така моя доля видать:

Зображення

"Вкурили"??? НЕ?
  • ДА, ми тепер терпимо проскорення, АЛЕ НАМ НА НЬОГО ПОХ! Т.як ми терпимо його моентально, ТОБІШ говоримо що тепер точка Моск точка його терпить!!! .

• І так! Ми не долітаємо до кінцевого місця призначення (і так ми коли перебуваємо "всередині ламаної" бачимо як Моск точка віддаляється, але не ПОВЕРТАЄТЬСЯ!!)
    І, так я затупашив на першому малюнка, т.к. коли поїзд повертається - то уже парадокс близнюків,.....
От вам і дід Альберт.....

А, ЩЕ ОДНЕ! Зверніть увагу на те що С, не "під" штріхом, ні на що не НАТЯКАЄ!!!!!????????????

П.С.
Та не слухайте того каламара , він там шото каламарит хахахахахахахахххххххххххаааааааааааааааааххххххххххххххахаха, :lol:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 17:11

• 0

#2978 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6652 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 17:16

я тебе ніяк не розумію, ти ніби на іншій мові говориш.
не вкурив я малюнка зовсім, і ламані оті не вкурив.
мені здається, що мої малюнки простіші
  • 0

#2979 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 17:44

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 17:16) писав:

я тебе ніяк не розумію, ти ніби на іншій мові говориш.
не вкурив я малюнка зовсім, і ламані оті не вкурив.
мені здається, що мої малюнки простіші
  • Ламана рожева - ваш йоханий поїзд коли на нього дивитися із Моск точки. , тобіш його відображення у координатах зв'язаних (наглухо) із Моск точкою

• Чорна ламана - Моск точка коли на неї дивитися із поїзда .

• сt - "плин часу зв'язаний зі шв. світла." я хз як сказать..... , зображений графічно . - короче ЧАС, хай буде так...

• q - НЕХАЙ БУДЕ "РІВЕНЬ КООРДИНАТ ПРОСТОРОВИХ", ТОБІШ "ВІДСТАНЬ" МІЖ МОСК ТОЧКОЮ І ПОЇЗДОМ МАТЬ ЙОГО = 0, якшо вони на одному рівні відносно вісі q
Короче, тут "роль" вашого ЕФІРУ, відіграє шв. світла у вакуумі........ так, чи якось так.... я хз

Ви не координати намалювали , хрестики які рухаються у вас по малюнку, . Якби координати повинні бути ммм, інерційної системою, короче ПОВИННІ БУТИ ПЕРПЕНДИКУЛЯРНІ ХРЕНІ ПО СТОРОНАХ ВАШОГО МАЛЮНКА,
І що найголовніше, на ваших координатах, НЕМОЖЛИВО зобразити "час", т.як ваші БАНЬКИ (і мої тоже) , бачуть тільки 3-ВИМІРНЕ ЗОБРАЖЕННЯ.

А це відбулося того, шо я говорив, поставте Gimp , і не мучайте Paint.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 17:59

• 0

#2980 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 22.11.2014 – 18:23

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (22.11.2014 – 15:26) писав:

Описую шо бачить КРАСНЕ Око . Це із ним зв'язана СВ (оті чорні полоси по краях) f6f7f9

Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 22.11.2014 – 18:32

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних