Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#2921 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 13:00

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 09:29) писав:

думав утриматись від коментарів, бо тут вже достатньо членів дискусії, але це просто шикарно.
Щоб зрозуміти не треба знати ніяких формул, і коли ми це зрозуміємо то треба знати формули :)
Оксюморон?

От бачиш, Катоде - ти продеонстрував в найпростішому як важливо зрозуміти.)Я ж пояснив: зрозуміти для того - щоб зрозуміти (знати) які формули застосовувати.
  • 0

#2922 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.11.2014 – 13:30

Перегляд дописукмв (20.11.2014 – 02:40) писав:

Пане Камаларе - відповідаєте за свій базар?
Вам привели формулу - по якій розраховувалось сповільнення часу на літаку (вклад в це уповільнення саме швидкості).
Вам пояснили: сповільнення часу є результатом того - що годинник на літаку рухався відносно того годинника - який залишався в спокої.
Ви не розумієте суті сказаного?
Нічого з тим не зроблю.
Ви розумієте різницю між парадоксом близнюків і експериментом Хавеле Кітінга (повтореним двічі - а були ж ще й інші експерименти, та й про Джі Пі Ес не забувайте)?
Вам пояснили: використовуємо систему, повязану з реліктовим випромінюванням для того, щоб обидва брати ( і той, що летитьь на комольті, і той, що залишився на Землі) могли визначити свої швласні швидкості відносно отої ситеми.
І тим переконались - шо летить саме брат на космольоті, а той що на змелі залишився - в спокої.
І застосували перетворення Лоренца - і цього достатньо.
Ви не розумієте суті сказаного?
Зрозумійте.
Квм, спробуйте хоча би трохи не вікіпедити і натурфілософствувати, а просто напишіть ті три формули. Одна уже є. Залишилось ще дві. Для конкретики, хай є ще планета, нерухома відносно тих сраних реліктів, на ній теж є годинник. Отже, маємо чотири обєкти, і у кожного свій час. Напишіть формули які звязучть швидкості ходу часу на тих обєктах.
Я можу написати, але вам не сподобається те, що я напищу. Тож я хочу, щоб ви самі написали.
  • 0

#2923 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.11.2014 – 13:34

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 12:41) писав:

а що там думати. електроніка проста. складнощі в транспорті, який зможе розігнати установку до великої швидкості. а установка повинна бути така: джерело світла сховане в направляючих, щоб світло йшло тільки на дзеркала позаду і попереду руху. два фотоелементи, сховані в направляючих так щоб реагувати на відображення світла в дзеркалах. електроніка: кварцевий генератор високої частоти, два високочастотні тригери, два лічильника імпульсів високочастотних, ПЗУ. після спалаху світла, той фотоелемент що зреагував першим - запускає лічильник, другий фотоелемент зупиняє лічильник. налічене число записується в память. потім змінити параметри руху - прискоритись чи змінити напрям - і потім знову спалах світла, і знову налічене число записати в память. і тут не важливо, чи час сповільнюється внаслідок швидкості, важливо чи змінюється число в пам'яті. а відставання годинника внаслідок швидкості можна міряти окремим годинником.
Щодо конструкції я ще напишу, але в мене питання, 60 км/с тобі буде достатньо?

Перегляд дописукмв (20.11.2014 – 13:00) писав:

От бачиш, Катоде - ти продеонстрував в найпростішому як важливо зрозуміти.)Я ж пояснив: зрозуміти для того - щоб зрозуміти (знати) які формули застосовувати.
в мене питання.
А звідки в Фізиці беруться формули?
  • 0

#2924 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 13:57

Перегляд дописуkalamar (20.11.2014 – 13:30) писав:

Квм, спробуйте хоча би трохи не вікіпедити і натурфілософствувати, а просто напишіть ті три формули. Одна уже є. Залишилось ще дві. Для конкретики, хай є ще планета, нерухома відносно тих сраних реліктів, на ній теж є годинник. Отже, маємо чотири обєкти, і у кожного свій час. Напишіть формули які звязучть швидкості ходу часу на тих обєктах.
Я можу написати, але вам не сподобається те, що я напищу. Тож я хочу, щоб ви самі написали.

Пане Камаларе, та застосуйте нарешті сіру речовину мозку для того, для чого вона призначена - для того, щоб думати.
Думати почніть - конкретно думати над сказаним вам: немає абсолютного часу - те, що ви марите про який час ваших сферично конічних реліктових туманностей - то ваше марення.

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 13:34) писав:

в мене питання.
А звідки в Фізиці беруться формули?

Відповідь розтягнеться на пару сторінок - тож відповім тобі якнайпростіше: спостерігають за явищами - встановлюють закономірності - відображають їх в формулах.
  • 0

#2925 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 20.11.2014 – 13:58

Перегляд дописукмв (20.11.2014 – 02:40) писав:

Вам пояснили: використовуємо систему, повязану з реліктовим випромінюванням для того, щоб обидва брати ( і той, що летитьь на комольті, і той, що залишився на Землі) могли визначити свої швласні швидкості відносно отої ситеми.
І тим переконались - шо летить саме брат на космольоті, а той що на змелі залишився - в спокої.
Вони в протилежному переконаються. Що обоє рухаються відносно реліктів. Або, що в спокої відносно реліктів корабель. Йому для цього просто досить рухатись із потрібною швидкістю.
  • 0

#2926 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 14:24

Перегляд дописукмв (20.11.2014 – 13:57) писав:

Відповідь розтягнеться на пару сторінок - тож відповім тобі якнайпростіше: спостерігають за явищами - встановлюють закономірності - відображають їх в формулах.
тобто, спочатку береться явище, потім з"являються перші емпіричні формули, потім створюється фізична теорія з відповідним математичним апаратом. Етапу "знати формули" немає.
В мене склалося таке враження, що ти уявляєш це так. Спочатку робиться система досліджень, створюється база результатів досліджень, потім думають, потім дивляться в великий довідник гарних формул, і беруть ту, яка найбільше підходить.
Все ж не так. Перетворення Лоренца можна вивести виходячи з постулатів Ейнштейна, маючи уявлення про системи відліку і знаючи елементарну кінематику і теорему піфагора. Реально, це так робиться на кожній популярній книжці по СТВ. Почитай Дюррела.
  • 0

#2927 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 20.11.2014 – 16:17

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 13:34) писав:

Щодо конструкції я ще напишу, але в мене питання, 60 км/с тобі буде достатньо?
сумніваюся, що з такою швидкістю можна отримати переконливий результат. вважаю що потрібне п'ятизначне число швидкості. тобто хоча б 10000 км/c в одну сторону і стільки ж в іншу сторону.
  • 0

#2928 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 16:40

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 16:17) писав:

сумніваюся, що з такою швидкістю можна отримати переконливий результат. вважаю що потрібне п'ятизначне число швидкості. тобто хоча б 10000 км/c в одну сторону і стільки ж в іншу сторону.
ще ось питання, покищо, поза установкою.
Ти зрозумів, до чого я веду, напевне, я навів різницю швидкостей в різних точках орбіти Землі.
Якщо ця швидкість замала, і є ефір, то Земля має перебувати в певному "ефірному плесі" так?
  • 0

#2929 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 20.11.2014 – 16:42

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 09:48) писав:

П.С. - для фростыш_дурак - то ми таке радянське кіно подивилися з Віциним про потяг, знайди подивись, купу сторінок флуду тому назад.
Не найшов, але скажу одне, ЩО ТРЕБА ПРОТЯГОМ УСЬОГО РУХУ ПОТЯГА СТАВИТИ ГОДИННИКИ, і то коли якби ви знімаєте показання годинника, то незабувайте шо ви також СВ, інакше ваші розповіді не мають смислу, Т.Я. Теорі Відносності гласить (і не безпідставно гласить) - "Ніякими дослідами: механічними, чи електромагнітними (квантові хз), ви не ВИЗНАЧИТИ що відбувається із СИСТЕМОЮ ВІДЛІКУ (Координатами і годинником) в якій ви перебуваєте. "

Поясніть чим думав чувак який вводив скінченну швидкість взаємодії С, як він тоді визначить ДЕ ЦЕНТР МАС???, у задачі про дві точки, поясніть дураку. мал. нижче
Зображення

Походу пан кмв поняв шо він тупаше, і звалив нах..
Доречі . нік КМВ - схожий на нік ХКВ (хмурий князь вітольд).
І ще одне: ЯКИМ Х*** (ББ-тегом) ЗМЕНШИТИ ВІДОБРАЖАЮЧИЙСЯ РОЗМІР КАРТИНКИ!???

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 20.11.2014 – 16:50

• 0

#2930 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 16:47

є ж ще Великий Аттрактор, і всякі такі викрутаси, відносно яких ми рухаємось, і відносно якого рухається Реліктове випромінювання.

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.11.2014 – 16:42) писав:

в мене нормально відображається
  • 0

#2931 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 16:57

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 16:40) писав:

ще ось питання, покищо, поза установкою.
Ти зрозумів, до чого я веду, напевне, я навів різницю швидкостей в різних точках орбіти Землі.
Якщо ця швидкість замала, і є ефір, то Земля має перебувати в певному "ефірному плесі" так?
я зрозумів, що ти маєш на увазі швидкість Землі, але на Землі є забагато заважаючих факторів - обертання, гравітація, магнітне поле, і так далі...
  • 0

#2932 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 17:08

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 16:57) писав:

я зрозумів, що ти маєш на увазі швидкість Землі, але на Землі є забагато заважаючих факторів - обертання, гравітація, магнітне поле, і так далі...
Так ти можеш робити свій експеримент так, щоб швидкісь обертання накладалася на загальну швидкість руху, і отримати ще більшу лінійну швидкість.
Що думаєш про "Ефірне Плесо"?
  • 0

#2933 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 17:46

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 17:08) писав:

Так ти можеш робити свій експеримент так, щоб швидкісь обертання накладалася на загальну швидкість руху, і отримати ще більшу лінійну швидкість.
Який нах ефір? 21-століття на дворі, рибята. ТАМ КОЛАЙДЕР СТОЇТЬ???? Якшо б ваш ефір існував у розмірах більших за Зображення метрів не квадратних , то КОЛАЙДЕР, рознесло б НАХ.
І поїздами ви наявність ЕФІРУ не перевірити, для цього ТРЕБА НЕЙМОВІРНУ ЕНЕРГІЮ.

Я мав на увазі, як зменшити розмір картинки у
[img]Ulr_of_the_image[/img]
а по кліку, шоб збільшувалось. А то картинка на пів форуму.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 20.11.2014 – 17:50

• 0

#2934 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 19:10

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 17:08) писав:

незнаю що таке плесо.
незнаю.
що тут думати, то досліджувати тре

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.11.2014 – 19:17

• 0

#2935 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 20:07

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.11.2014 – 17:46) писав:

Який нах ефір? 21-століття на дворі, рибята. ТАМ КОЛАЙДЕР СТОЇТЬ???? Якшо б ваш ефір існував у розмірах більших за Зображення метрів не квадратних , то КОЛАЙДЕР, рознесло б НАХ.
І поїздами ви наявність ЕФІРУ не перевірити, для цього ТРЕБА НЕЙМОВІРНУ ЕНЕРГІЮ.

якби, тут є сторонники ефіра, я плавно підводжу до того, що ніякого ефіру не треба
  • 0

#2936 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 21:26

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 20:07) писав:

якби, тут є сторонники ефіра, я плавно підводжу до того, що ніякого ефіру не треба
ну тоді чому швидкість світла не залежить від швидкості випромінювача? чому тоді вигадали сповільнення часу, від якого один з близнюків не старішає? навіщо це потрібно в просторі без ефіру?
  • 0

#2937 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 22:09

Прихований текст

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 21:26) писав:

ну тоді чому швидкість світла не залежить від швидкості випромінювача? чому тоді вигадали сповільнення часу, від якого один з близнюків не старішає? навіщо це потрібно в просторі без ефіру?
ахахахахаххахахахахаххххххххххххххаааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххаааааааааах.
бува. пардон :wub:
Їхануться, та я хз чого так, близнюк повертається молодшим ВІДНОСНО БЛЮЗНЮКА НА Землі, та я хз чого правильно що, шв. світла С не залежить від швидкості випромінювача, та я хз чого , НІХТО НЕ ВИГАДУВАВ СПОВІЛЬНЕННЯ ЧАСУ - це всього лиш НАСЛІДОК "ВЗАЄМОДІЇ" твоєї "реальності" (СВ), із іншою "реальністю" (СВ') через НАПРИКЛАД, перетворення ЛОРЕНЦА, та я хз чого, раніше люди жили у світі Н'ютона - "твою реальність"(СВ) можна було ПЕРЕНЕСТИ із точка А в точку Б, а тепер люди зрозуміли, що якщо це "ПЕРЕНЕСЕННЯ" ВІДБУВАЄТЬСЯ із ШВИДКІСТЮ порядку С,ТО ТРЕБА ЩЕ ПРИ ПЕРЕНЕСЕННІ "ТРАНСФОРМУВАТИ НЕ ТІЛЬКИ 3 КООРДИНАТИ А І 4-ту", тобіш в проявляють себе ефекти які назвали - релятивіськими (хз тіки нах. їх так назвали, видно шоб людей запутать) , отаке воно
[ex]+10% за порушення правила 3.2. На форумі заборонено вживати ненормативну лексику, навіть завуальовану[/ex]

Повідомлення відредагував Nameless One: 21.11.2014 – 17:06

• 0

#2938 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6671 повідомлень

Відправлено 20.11.2014 – 23:44

От в тому то і проблема, що ти хз чого, Каламар хз чого, і ще багато хто хз чого. І відповідь - "тому що формула".
але формула - то не причина, чому все так відбувається. то не закон, встановлений депутатом, який мусять виконувати хвилі, частинки, і поля.
Формули описують те що вже відбувається, і не вказують причину, чому воно так відбувається.
Закони нашого світу описуються формулами, а причини цих законів - словами.

Мені потрібна конкретна причина - чому воно саме так і не інакше.

і якщо дві інерційні системи, що взаємно-відносно рухаються, - рівнозначні - то в цих двох рівнозначних інерційних системах і старіння близнюків повинно бути однаковим.

а так як плин часу неоднаковий - то і інерційні системи - нерівнозначні.

а якщо інерційні системи нерівнозначні - то повинна бути причина, чому вони нерівнозначні. у пустому просторі без абсолютного орієнтира такої причини немає.

а раз немає причини - то і брат, який повернеться з польоту, повинен зустріти брата не постарілого, а такого ж самого, як дзеркальне відображення.

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (18.11.2014 – 19:01) писав:

отже про абсолютну систему координат. можна я не буду малювати новий малюнок? просто уявіть собі. точку О, нерухому відносно ефіру. точку А, що рухається наліво зі швидкістю 0.4с . точку В, що рухається направо зі швидкістю 0.4с. У них є сповільнення часу відповідно до швидкості 0.4с
з простого додавання швидкостей, в системі відліку А точка В рухається зі швидкістю 0.8с . З Лоренцовим перетворенням то менше ніж 0.8с. але більше ніж 0.4c. отже і вираховане сповільнення часу точки В для системи відліку А буде більше ніж сповільнення часу для швидкості 0.4с.
Каламар впевнений, що для системи відліку А сповільнення часу точки В буде відповідним до швидкості приблизно 0.6-0.7с. І, що в точці О час теж буде повільніший ніж в системі відліку А. Так говорить Каламар. А я говорю, що в системі відліку А час в точці О буде швидший, а в точці В - такий же самий, як і в точці А.

П.С. Каламар, будь-ласка, назви причину, чому пасажир потяга що рухається до Москви спостерігає сповільнення часу у Москві? Яка тому є причина?

Повідомлення відредагував Хмурий Князь Вітольд: 20.11.2014 – 23:49

• 0

#2939 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 21.11.2014 – 00:13

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (20.11.2014 – 23:28) писав:

От в тому то і проблема, що ти хз чого, Каламар хз чого, і ще багато хто хз чого. І відповідь - "тому що формула".

і якщо дві інерційні системи, що взаємно-відносно рухаються, - рівнозначні - то в цих двох рівнозначних інерційних системах і старіння близнюків повинно бути однаковим.

а так як плин часу неоднаковий - то і інерційні системи - нерівнозначні.

а якщо інерційні системи нерівнозначні - то повинна бути причина, чому вони нерівнозначні. у пустому просторі без абсолютного орієнтира такої причини немає
аххххххххххххххххххххххххххххааааааааааааааааааааааааахаххахахааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааа
аххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааххахахааххахахххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххааааааааахххххааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххааххахахххххххххха
ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххахахаха с*ка я не можу....
звиняюсь, бува :wub:
От в тому то і проблема, що ти хз чого, Каламар хз чого, і ще багато хто хз чого. І відповідь - "тому що формула". - ага, ви чогось весь час запитуэте шо воно таке Теорія Відносності, і чото вам усе зрозуміло у 3х законах Н'ютона , а ці дві штуки - ЯКБИ ЕКВІВАЛЕНТНІ!!!! А формули, - це результати глибоких роздумів і правильних дослідів(джень) природи.

а так як плин часу неоднаковий - то і інерційні системи - нерівнозначні. - хух, я хз як пояснити, але якби, СВ (система відліку) і "час" який "протікає" у цій СВ - це якби одне ціле і "вони" складають якби ці ЙОХАНУ СВ, ТОМУ КОЛИ ВИ ГОВОРИТЕ "ПО-РІЗНОМУ ПРОТІКАЄ ЧАС" У ЦИХ 2х СВ ТО ВИ ВВОДИТЕ ТРЕТЮ СИСТЕМУ ВІДЛІКУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! йіхать його в коромисло, яка зв'язана із вашою МАКІТРОЮ наприклад,
ПРИЧИНА ЧОМУ ВОНИ НЕ РІВНОЗНАЧНІ - ЦЕ ЯКБЕ ТЕ ЩО ВОНИ НЕ РІВНОЗНАЧНІ КОЛИ І ЯЩО НА НИХ ДИВИТИСЯ ІЗ СВ ЗВ'ЯЗАНОЇ ІЗ ВАМИ.
Зображення

- А ВИГЛЯДАТИ ЇХ ВЗАЄМОДІЯ , КОЛИ ВИ НА НИХ ПОДИВИТИСЬ, БУДЕ ОТАКА ЯК КАЗАВ ДІД ЛОРЕНЦ!!! (приблизно)

Зображення,

Коли ж наприклад глянути з якоїсь тої СВ на ВАС (вашу СВ) , то все-одно всі закони будуть працювати, це якби глянути на вас (використовуючи ЕМ взаємодію) "ІЗ ІНШОГО СВІТУ, ПАРАЛЕЛЬНОГО, "

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  srtк1ф.jpg   47.42К   3 Кількість завантажень:

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 21.11.2014 – 00:42

• -1

#2940 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 21.11.2014 – 01:44

Перегляд дописуkalamar (20.11.2014 – 13:58) писав:

Вони в протилежному переконаються. Що обоє рухаються відносно реліктів. Або, що в спокої відносно реліктів корабель. Йому для цього просто досить рухатись із потрібною швидкістю.

Ще раз цитувати фразу ... не буду.
Ну для чого отут таке говорити?
Мінімуму десять сторінок витратили на обговорення ефекту Доплера для звуку.
В даному випадку маємо той же ефект Доплера - для ем коливаннь.
Є два приймачі - один на Землі, інший - на зорельоті.
Кожен з братів визначає власну швидкість відносно реліктового випромінювання - порівнюють отримані дані - визначать, що вони обоє рухаються - але той, що на космольоті рухається швидше.
Отже - у нього час повільніше іде.

Перегляд дописуKatod (20.11.2014 – 14:24) писав:

тобто, спочатку береться явище, потім з"являються перші емпіричні формули, потім створюється фізична теорія з відповідним математичним апаратом. Етапу "знати формули" немає.
В мене склалося таке враження, що ти уявляєш це так. Спочатку робиться система досліджень, створюється база результатів досліджень, потім думають, потім дивляться в великий довідник гарних формул, і беруть ту, яка найбільше підходить.
Все ж не так. Перетворення Лоренца можна вивести виходячи з постулатів Ейнштейна, маючи уявлення про системи відліку і знаючи елементарну кінематику і теорему піфагора. Реально, це так робиться на кожній популярній книжці по СТВ. Почитай Дюррела.

Не приймай уяву за реальність - перетворення Лоренца (пан Камалар буде ображатися, що я Пуанкаре не згадав, але ж і Катод про нього мовчить) тому і називаються "перетворення Лоренца", що їх Лоренц задовго до Ейнштейна вивів.
Про вклад Пуанкаре мовчать - ти, Катоде хоч почитай ту статтю Пуанкаре, яку пан Камалар рекомендував.
Тоді може перестанеш пропагувати ...скажемо так - неістинну історію перетворень Лоренца.

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.11.2014 – 16:42) писав:

Не найшов, але скажу одне, ЩО ТРЕБА ПРОТЯГОМ УСЬОГО РУХУ ПОТЯГА СТАВИТИ ГОДИННИКИ, і то коли якби ви знімаєте показання годинника, то незабувайте шо ви також СВ, інакше ваші розповіді не мають смислу, Т.Я. Теорі Відносності гласить (і не безпідставно гласить) - "Ніякими дослідами: механічними, чи електромагнітними (квантові хз), ви не ВИЗНАЧИТИ що відбувається із СИСТЕМОЮ ВІДЛІКУ (Координатами і годинником) в якій ви перебуваєте. "

Поясніть чим думав чувак який вводив скінченну швидкість взаємодії С, як він тоді визначить ДЕ ЦЕНТР МАС???, у задачі про дві точки, поясніть дураку. мал. нижче
Зображення

Походу пан кмв поняв шо він тупаше, і звалив нах..
Доречі . нік КМВ - схожий на нік ХКВ (хмурий князь вітольд).

Чудо в решеті - задаються початкові умови: маси, віддаль і і швидкості.
Як визначити - де центр мас?
Задачка - для шестикласника: вгадайте відповідь з першого разу.

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.11.2014 – 17:46) писав:

Ну чого ти весь час вискакуєш як чудо з конопель?
Тобі ж можуть сказати і так : "темна матерія" - то є "згущення ефіру", а "темна енергія" - відповідно "розрідження ефіру".
Ти можеш довести - що то не так?
Не можеш - бо ніхто не довів, що існує /не існує "ефір" і що він не є отими "темними матеріями /енергіями".
Тож краще помовч.

Перегляд дописуфростыш_дурак (20.11.2014 – 22:09) писав:

ахахахахаххахахахахаххххххххххххххаааааааааааааааххххххххххххххххххххххххххххаааааааааах.
бува. пардон :wub:

Якщо з тобою то часто буває - то вже клініка.
Ти б хоч попробував зрозуміти суть того, що тобі 5 років в голову вдовбашували: немає абсолютного часу - є власний час кожної конкретної системи.
І перетворення Лоренца дозволяють порівняти швидкості "часів систем": в тій системі, що рухається швидше час іде повільніше.
А щоб взнати - яка система рухається швидше, а яка повільніше - застосовують систему, пов'язану з реліктовим випромінюванням.
Нікого не цікавить - яка швидкість часу в отій системі : з її допомогою визначають швидкості тих двох систем, які нас цікавлять, потім застосовують рівняння Лоренца - і отримують відповідь на питання.
Складно?
Так, складно - і так складно тому, що ми не можемо виміряти "часові віддалі" тим способом - яким, наприклад, вимірюємо віддалі в просторі - лінійкою.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних