Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#2841 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 668 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 15:11

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 14:54) писав:

"Перш ніж шукати в чужому оці скалку, перевір чи НЕ СТЕРЧИТЬ У ТВОЄМУ ДРОВИНЯКА!" - Сенді білка

Зображення
А то у одного інваріантні "Лоренц повороти синхронізації" , другий взагалі живе у Всесвіті математика, де ніх. нізчим не пов'язано.

Зображення

Просто перепощу свій перший пост - з якого, власне, все і почалось:

З постулату теорії відносності "всі фізичні закони мають однакове формулювання у всіх системах відліку, що рухаються" випливає наступне: спостерігач (що перебуває в такій системі) не має можливості встановити - перебуває вона в стані спокою чи рухається і не може визначити її швидкіть.
Між тим, цей постулат - надуманий і тому неістинний.
Поставимо уявний експеримент - щоб довести сказане.
Отже - нехай спостерігач перебуває саме в такій системі - і нехай вона спочатку перебуває в стані спокою а потім починає прямолінійний рух.
Спостерігач проробляє в цій системі дослід Кавендиша з визначення гравітаційної сталої.
Для цього він використовує крутильні терези ( щонайменше двоє), причому їх коромисла взаємно перпендикулярні.
Коли система перебуває в стані спокою - покази обидвох терезів будуть однакові.
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів), а по друге - з'явиться анізотропія показань: згідно з тими ж перетвореннями коромисло тих терезів, напрям якого співпадає з напрямом руху стане коротшим, і вони будуть показувати більшу величину ніж терези, коромисло яких перпендикулярне до напряму руху.
Знаючи перетворення Лоренца, спостерігач зможе визначити і напрям руху системи, і величину швидкості.
А це означає, що цей постулат - надуманий і неістинний.
І тому від нього потрібно відмовитись.
Чи означає це, що потрібно відмовитись і від спеціальної теорії відносності?
Звичайно, так - але не від перетворень Лоренца (останній вивів їх - використовуючи інші міркування, ніж Ейнштейн).
Закінчу на цьому - цікаво, якою буде реакція на це повідомлення?

Перегляд дописуKatod (19.11.2014 – 14:55) писав:

так само буде для систмем Землі і літака в твоїй реліктовій системі відліку. ТАк само буде, якщо ми будемо розглядати ситуацію з точки зору системи відліку Землі.
Так навіщо нам третя система відліку?
Може вона нам не треба?
Може вона все тільки ускладнить?

Катоде, ти що, не в'їхав в своє власне запитання?
Вводь дві, три, чотири - врешті решт скільки хочеш систем - від того нічого не зміниться: коли системи не взаємодіють - в кожної з них є своя власна швидкість часу.
Тобто: з якою б швидкістю ти не рухався відносно всіх отих систем - швидкість часу в них не зміниться: вона зміниться тільки в тебе.
А ти з паном Камаларем твердиш - ні, вона зміниться.
А внаслідок чого?
Того - що вам так здається?

Повідомлення відредагував кмв: 19.11.2014 – 15:15

• 0

#2842 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:Look the my fuking IP

Відправлено 19.11.2014 – 15:26

Перегляд дописукмв (19.11.2014 – 15:11) писав:

Прсто перепощу сві перший пост - з якого, власне, все і почалось:

З постулату теорії відносності "всі фізичні закони мають однакове формулювання у всіх системах відліку, що рухаються" випливає наступне: спостерігач (що перебуває в такій системі) не має можливості встановити - перебуває вона в стані спокою чи рухається і не може визначити її швидкіть.
Між тим, цей постулат - надуманий і тому неістинний.
Поставимо уявний експеримент - щоб довести сказане.
Отже - нехай спостерігач перебуває саме в такій системі - і нехай вона спочатку перебуває в стані спокою а потім починає прямолінійний рух.
Спостерігач проробляє в цій системі дослід Кавендиша з визначення гравітайіної сталої.
Для цього він використовує крутильні терези ( щонайменше двоє), причому їх коромисла взаємно перепендикулярні.
Коли система перебуває встані спокою - покази обидвох терезів будуть однакові.
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів), а по друге - зявиться анізотропія показаннь: згідно з тими ж перетвореннями коромисло тих терезів, напрям якого співпадає з напрямом руху стане коротшим, і вони будуть показувати більшу величину ніж терези, коромисло яких перпендикулярне до напряму руху.
АХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХхххххххххххххххххххххахахахаххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахахаххааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахаххаххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаха.
бува. :wub:
"Версута - чо ви такий п*здатий???" - про коментатора Доти.

Зображення

• -1

#2843 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 19.11.2014 – 15:39

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.11.2014 – 10:25) писав:

так, у тебе лише відносність одночасності, а сповільнення часу від швидкості взагалі немає...
Ні, звичайно. Адже ти тут ніде не перераховуєш координат з однієї системи в іншу. Ти всюди розглядаєш власний час. Уповідьнення часу враховувати треба буде, якщо ти захочеш розглянути ситуацію напр. з відр AB, з точки зору відрізка CD.
  • 0

#2844 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 15:44

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 15:26) писав:

АХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХхххххххххххххххххххххахахахаххаааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахахаххааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааааахаххаххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххаха.
бува. :wub:
"Версута - чо ви такий п*здатий???" - про коментатора Доти.

Зображення

Дота - чого в вас голова постійно п*дою забита?

До чого тут приведена вами цитата?
Ви б краще процитували щось про рівність інертної і гравітаційної мас - фактично тут використовується саме оте твердження і ЗТВ - і теорії Ньютона.
Ну, і про перетворення Лоренца слід згадати - ото й все, що потрібно.
  • 0

#2845 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 15:47

Перегляд дописукмв (19.11.2014 – 15:44) писав:

До чого тут приведена вами цитата?
Ви б краще процитували щось про рівність інертної і гравітаційної мас - фактично тут використовується саме оте твердження і ЗТВ - і теорії Ньютона.
Ну, і про перетворення Лоренца слід згадати - ото й все, що потрібно.
Так ви пану погляньте на ССИЛОЧКУ, там внизу ССИЛОЧКА НА статтю, в статті все КУЛЬТУРНО, із ФОРМУЛАМИ, доведеннями, виведеннями, для і дають ССИЛОЧКИ..
Ви б краще х-ні мисленневої експереминтальної : про те шо ТЕРЕЗИ БУДУТЬ ВІДХИЛЯТЬСЯ, шо "маса" буде змінюватись, шо ЗТВ і Принцип Відносності Галілео-Галілея не пов'язані якісь теорії... не несли, о прочитали б шо розумні люди пишуть.... :otruta:..
Ой не могу "Версута - чо ти такий п*датий" ???????? хзахахахахахахахахаххахаха. це про нашу ситуацію. .ахахахахахахахахха

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 19.11.2014 – 15:54

• -1

#2846 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 15:53

Спостерігач проробляє в цій системі дослід Кавендиша з визначення гравітаційної сталої.
Для цього він використовує крутильні терези ( щонайменше двоє), причому їх коромисла взаємно перпендикулярні.
Коли система перебуває в стані спокою - покази обидвох терезів будуть однакові.
Коли система рухатиметься - по перше, зміняться покази терезів (адже згідно з перетвореннями Лоренца зросте маса вантажів), а по друге - з'явиться анізотропія показань: згідно з тими ж перетвореннями
Я не просто вам так постив той дослід, з вимірюванням опору.
Якщо у вас в системі маси від швидкості зростають, то чому ви вирішили, що крутильні терези, так само мірятимуть, як і нерухомі. Адже крутильні терези засновані на пружності, а отже, на електричному полі, а поле у вас теж инше буде, адже чого раптом у вашій системі тіла почали скорочуватись? Ви не тільки зміну мас враховуйте, а й всі инші ефекти, і після N сторінок викладок, яких ви не зробите, бо не вмієте, у вас вийде, що сумарно різні ефекти скомпенсовують один одного, і ви нічого поміряти не можете, так само, як не можете поміряти лоренцового скорочення.
  • 0

#2847 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 16:02

Перегляд дописуkalamar (19.11.2014 – 15:53) писав:

Якщо у вас в системі маси від швидкості зростають, то чому ви вирішили, що крутильні терези, так само мірятимуть, як і нерухомі. Адже крутильні терези
Та ну ШО ВИ ЛЕПІТИ, та ну НЕ ЗРОСТАЄ МАСА при зб. ШВИДКОСТІ!!!!!!!!! "Зростая якась "штука" , шо навіть не схожа на масу, і залежить навіть від напряму, і не Є мірою ГРАВІТАЦІЇ" - мій. одногрупник А.

Цитата

та якби, у мене навіть дівчини немає. Голово постійно кошмаром забита і ужасом. Ну іще Т.Фізикою. Зображення

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 19.11.2014 – 16:08

• -1

#2848 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 19.11.2014 – 16:18

Катоде, ти що, не в'їхав в своє власне запитання?
Вводь дві, три, чотири - врешті решт скільки хочеш систем - від того нічого не зміниться: коли системи не взаємодіють - в кожної з них є своя власна швидкість часу.
Тобто: з якою б швидкістю ти не рухався відносно всіх отих систем - швидкість часу в них не зміниться: вона зміниться тільки в тебе.
А ти з паном Камаларем твердиш - ні, вона зміниться.
А внаслідок чого?
Того - що вам так здається?
Так виходить, нам не потрібні треті, абсолютні, системі відліку. НАм можна розглядати процес маючи систему відліку Землі, і Літака.
Та й я з Каламаром кажу про відносність зміни швидкості часу. Ти як завжди не читаєш те що тобі пишуть.
  • 0

#2849 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 16:39

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 15:47) писав:

Так ви пану погляньте на ССИЛОЧКУ, там внизу ССИЛОЧКА НА статтю, в статті все КУЛЬТУРНО, із ФОРМУЛАМИ, доведеннями, виведеннями, для і дають ССИЛОЧКИ..
Ви б краще х-ні мисленневої експереминтальної : про те шо ТЕРЕЗИ БУДУТЬ ВІДХИЛЯТЬСЯ, шо "маса" буде змінюватись, шо ЗТВ і Принцип Відносності Галілео-Галілея не пов'язані якісь теорії... не несли, о прочитали б шо розумні люди пишуть.... :otruta:..
Ой не могу "Версута - чо ти такий п*датий" ???????? хзахахахахахахахахаххахаха. це про нашу ситуацію. .ахахахахахахахахха

То все таки - чого в тебе голова постійно п*дою забита?
Не від того в твоїй голові постійно х*ві мислі бродять?

Коли мені теоретично доказують нісенітниці - то я змовчу (а для чого вступати в суперечку з чуваком - який доказує, що Земля має форму чомодана, бо так в першому наближенні з геометрії Евкліда слідує?) - і демонструю експеримент.
Спочатку я розповів про мисленний ( уявний ) експеримент - а тепер повернусь до практичних.
Отож - на початку згадаю про реліктове випромінювання ( тобі з Галілеєм з каюти його не помітно, згоден) - а його існування вже заперечує всі оті теоретичні докази про неможливість існування "абсолютної системи координат": є аналог такої системи - і цей факт незаперечний.
Далі - продемонстровано мисленний експеримент, який доказує, що вам з Галілеєм і в закритій каюті можна встановити - рухається чи не рухається ота каюта - не виходячи з неї.
Чим чуваки заперечили його?
Ах, цитатами про масу.
Он воно що - забили собі голову п*датими мислями і твердять: маса маса маса.
Краще б вони при "три банани" - але то їх справа.
Ну що ж - в таком у випадку залишимо масу поза рамками доказу і нагадаємо про експерименти, пов'язані з визначенням гравітаційної сталої.
Відмінність тих реальних експериментів від уявного одна: визначення цієї сталої проводять на Землі, яка рухається відносно системи, пов'язаної з реліктовим випромінюванням - і тому тут автоматично маса пробних тіл тут зросла.
Тобто - ріст/ не ріст маси тут вже діє автоматично - тож не звертаємо на нього уваги.
Те ж саме - і з часом.
Але залишається лренцеве скорочення розмірів вздовж руху.
Врахуємо, що:
- внаслідок обертання Землі коромисло крутильних терезів стає або перпендикулярним, або паралельним напряму руху Землі в просторі
- внаслідок цього скорочується або довжина коромисла - або віддаль між пробними тілами, притягання між якими визначають
Зрозуміло - що внаслідок цього виміряна величина гравітаційної сталої не буде постійною - в різні моменти часу вона буде різною.
Але що цікаво - ті чуваки, що проводять оті експерименти ніяк причини появи таких коливаннь значеннь величини гравітаційної сталої пояснити не зможуть: вони ж також вірять в істинність "принципу відносності", їм і в голову не приходить - що отой принцип є фігнею, якоюзадурюють голови вже хтозна скільком покоління чуваків - фізиків, а ті цю х*ню передають наступним.
Отже - звернемось до даних отих експериментів.
Просто перепощу:

Ось таблиця - звідси http://elementy.ru/news?newsid=432079

Зображення
Червоним кольором виділено результати останнього по часу експерименту.
Повний текст повідомлення - в вказаному джерелі.

Перегляд дописуkalamar (19.11.2014 – 15:53) писав:

Я не просто вам так постив той дослід, з вимірюванням опору. Якщо у вас в системі маси від швидкості зростають, то чому ви вирішили, що крутильні терези, так само мірятимуть, як і нерухомі. Адже крутильні терези засновані на пружності, а отже, на електричному полі, а поле у вас теж инше буде, адже чого раптом у вашій системі тіла почали скорочуватись? Ви не тільки зміну мас враховуйте, а й всі инші ефекти, і після N сторінок викладок, яких ви не зробите, бо не вмієте, у вас вийде, що сумарно різні ефекти скомпенсовують один одного, і ви нічого поміряти не можете, так само, як не можете поміряти лоренцового скорочення.

Я вам пояснив - чому вони будуть міряти саме так.
Ви вмієте робит обчислення - то зробіть їх і самі переконайтеся, що все буде так - як я стверджую.

Перегляд дописуKatod (19.11.2014 – 16:18) писав:

Так виходить, нам не потрібні треті, абсолютні, системі відліку. НАм можна розглядати процес маючи систему відліку Землі, і Літака. Та й я з Каламаром кажу про відносність зміни швидкості часу. Ти як завжди не читаєш те що тобі пишуть.

Ти. як завжди, флудиш - все таки нагадайся, Катоде: я пропоную застосувати не будь яку систему - а одну однісіньку: ту, що пов'язана з реліктовим випромінюванням.
  • 0

#2850 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 16:42

Перегляд дописукмв (19.11.2014 – 16:39) писав:

Ти. як завжди, флудиш - все таки нагадайся, Катоде: я пропоную застосувати не будь яку систему - а одну однісіньку: ту, що пов'язана з реліктовим випромінюванням.
так а я тобе і питаю. НАвіщо?
Якщо можна виокристовувати ту систему відліку, в якій зручніше проводити розрахунки.
  • 0

#2851 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6676 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 19.11.2014 – 16:45

Перегляд дописуKatod (19.11.2014 – 14:23) писав:

читав щось про дослід Майкельсона Морлі?
він для мене не переконливий. потрібен інший дослід. ну то мої власні проблеми, з новим учасником дискусії тема взагалі перетворилася на кошмар, мені тут писати більше нічого.
  • 0

#2852 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 16:47

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 16:02) писав:

Та ну ШО ВИ ЛЕПІТИ, та ну НЕ ЗРОСТАЄ МАСА при зб. ШВИДКОСТІ!!!!!!!!! "Зростая якась "штука" , шо навіть не схожа на масу, і залежить навіть від напряму, і не Є мірою ГРАВІТАЦІЇ" - мій. одногрупник А.
Двійочник одногрупник, бо нічого не зростає. То квм вважає, що якщо він летітиме в кораблі, то в кораблі зростатиме маса обєктів і скорочуватимуться відстані.
А одногрупнику слід познайомитись із тензором енергії імпульсу.
  • 0

#2853 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 16:51

Перегляд дописуХмурий Князь Вітольд (19.11.2014 – 16:45) писав:

він для мене не переконливий. потрібен інший дослід. ну то мої власні проблеми, з новим учасником дискусії тема взагалі перетворилася на кошмар, мені тут писати більше нічого.
є трішки таке :)
Просто, в мене таке враження, що ти намагаєшся зробити свій екперимент Майкельсона Морлі, але з рухомим дзеркалом і блудною фазою :)
Ти хочеш зробити інтерферометр, в якого одне плече буде рухомим дзеркалом?
  • 0

#2854 кмв

Генеральний писар

• Користувачі
  • 668 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 17:01

Перегляд дописуKatod (19.11.2014 – 16:42) писав:

так а я тобе і питаю. НАвіщо?
Якщо можна виокристовувати ту систему відліку, в якій зручніше проводити розрахунки.

Так я тобі і пояснюю: для того, щоб наочно продемонструвати - швидкість отого брата, що на Землі залишився буде значно меншою - і тому він постарішає.

Перегляд дописуkalamar (19.11.2014 – 16:47) писав:

Двійочник одногрупник, бо нічого не зростає. То квм вважає, що якщо він летітиме в кораблі, то в кораблі зростатиме маса обєктів і скорочуватимуться відстані.

Пане Камаларе - а ви напишіть тим хлопцям, що час в супутниках ДЖі Пі Есу коректувати не потрібно - бо згідно з вашими "розрахунками" того робити не потрібно, бо нічого на тих супутниках не зміниться.
І помістіть десь в англоязичному журналі вашу статтю - з вашими "розрахунками", які пояснюють: та неістинними є результати експерименту Хавеле -Кітінга - бо так з ваших "розрахунків" виходить.
Чи не пошлють і ті, і другі вас разом з вашими "розрахунками" далеко - і лісом?
  • 0

#2855 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 17:13

То все таки - чого в тебе голова постійно п*дою забита?
Не від того в твоїй голові постійно х*ві мислі бродять?

Коли мені теоретично доказують нісенітниці - то я змовчу (а для чого вступати в суперечку з чуваком - який доказує, що Земля має форму чомодана, бо так в першому наближенні з геометрії Евкліда слідує?) - і демонструю експеримент.

α = 7,2973525698(24)·10−3 = 1137,035 999 074(44)
Ось до чого привели такі теоретичні докази, ех , непомагана практично-теоритична точність підтверджена експериментом???

Отож - на початку згадаю про реліктове випромінювання ( тобі з Галілеєм з каюти його не помітно, згоден) - а його існування вже заперечує всі оті теоретичні докази про неможливість існування "абсолютної системи координат": є аналог такої системи - і цей факт незаперечний.

Коли ви говорите слова "реліктове випромінювання", "абсолютна система координат" треба не перетворення Лоренца печатати, а Зображення отакі значки - крючки наводити.
Незабуваєм що "простір-час" якби не однорідний, і ваші розмови нагадують спроби пояснити квантуву фізику з допомогою огірків і ложок.

Ах, цитатами про масу.
Он воно що - забили собі голову п*датими мислями і твердять: маса маса маса.
Я вам пояснив - чому вони будуть міряти саме так.
Ви вмієте робит обчислення - то зробіть їх і самі переконайтеся, що все буде так - як я стверджую..
Я коли бачу що написана помилка, говорю про це.
Так ЕКСПЕРИМЕНТАЛЬНЕ вимірювання граві-сталої , це дуже складно, оскільки існує багато факотрів....
Наприклад дуже важко її міряти "у мікросвіті", на відміну від інших стал
Щоб говорити про причини розходження з-ння сталої в їх експериментах, треба досконало знати установку , не рекомендую переводити реальні досліди (складні) у мисленнєві.

По астрономическим данным постоянная G практически не изменялась за последние сотни миллионов лет, ее относительное изменение не превышает 10−11 — 10−12 в год

Взагалі похибка вимірювання граві сталої - дуже мала. А ле більша за інші велечини, що підтверджують ЗТВ і СТВ. - нагадаю вам що СТВ, ЗТВ , "базуються" на Галілео-Галією , і його каюті (П. відносності Г.Г. є локальним випадком СТВ, ЗТВ) .

Елементс.ру мені не нравиться, краще arxiv.org .
  • -1

#2856 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Перегляд дописукмв (19.11.2014 – 17:01) писав:

Так я тобі і пояснюю: для того, щоб наочно продемонструвати - швидкість отого брата, що на Землі залишився буде значно меншою - і тому він постарішає.
та ні. Показати на те що він постарішає можна з системи координат в якій залишився брат на Землі. Власне, так завжди і робили. Третьої системи відліку непотрібно.
  • 0

#2857 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Перегляд дописукмв (19.11.2014 – 17:01) писав:

І помістіть десь в англоязичному журналі вашу статтю - з вашими "розрахунками", які пояснюють: та неістинними є результати експерименту Хавеле -Кітінга - бо так з ваших "розрахунків" виходить.
Чи не пошлють і ті, і другі вас разом з вашими "розрахунками" далеко - і лісом?
Навпаки, ті розрахунки доводять істиність результату Хавеле-Кінга.
Ось, подивіться на формулу.

Цитата

Камера, біля якої пасажир сидить, в системі перону по траєкторії рухається, отже, на годинниках перону, які сфотографував пасажир, час так повязаний із місцем годинника (ми виберемо фотогравії на яких годинники задовольняють цій рівності). Підставимо то в формулу вище, і побачимо, що виходить
, тобто годинник біля пасажира відстає від "годинника", який показує те кіно.
Відповідно, годинник на літаку відстає від земного часу тієї точки, біля якої літак пролітає. І коли літак сяде і перейде в системі відліку землі, його годинник відстане від земного часу. Хоча, з точки зору пілота, всі земні годинник відстають. Що зробиш, так то пояснює СТВ.
Опублікуати я би радий, але не получиться не тому, що то не правильно, а тому, що то загальновідомі речі, які є в підручниках. :wink2: Для статті потрібні оригінальні результати.

Натомість ваша "теорія" не пояснила експерименту Кініга, бо ви так і не зробили викладок відносно тих туманностей.
  • 0

#2858 фростыш_дурак(забанений)

Генеральний писар

• Користувачі
  • 867 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 17:19

Перегляд дописуkalamar (19.11.2014 – 16:47) писав:

Пардон. я забочив. не зростаэ а "ЗМІНЮЭТЬСЯ", поправляю.
Взагалі це було післа пари, давно я не пам'ятаю як він сказав. але мені сподобалось.

Цитата

"Змінюється якась "штука" , шо навіть не схожа на масу, і залежить навіть від напряму, і НЕ Є мірою ГРАВІТАЦІЇ"

одногрупник зараз у США, працює в теор. відділі якогось там супер-пупер універу.
Взагалі той чувак (одногрупник) - геній.

Цитата

Опублікуати я би радий, але не получиться не тому, що то не правильно, а тому, що то загальновідомі речі, які є в підручниках. :wink2: Для статті потрібні оригінальні результати.

Тю. не знав.

Повідомлення відредагував фростыш_дурак: 19.11.2014 – 17:29

• -1

#2859 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 17:22

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 17:19) писав:

Пардон. я забочив. не зростаэ а "ЗМІНЮЭТЬСЯ", поправляю.
[/size]
одногрупник зараз у США, працює в теор. відділі якогось там супер-пупер універу.
тому він не тратить час на форуми, і приходиться самому за нього відпрацьовувати, еге? :)
а ти з якого універу, факультет?
  • 0

#2860 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4225 повідомлень

Відправлено 19.11.2014 – 17:31

Перегляд дописуфростыш_дурак (19.11.2014 – 17:19) писав:

В їхніх універах є теорвідділи?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 4

0 користувачів, 4 гостей, 0 анонімних