Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#1361 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 30.03.2012 – 13:05

Перегляд дописуСивий кіт (30.03.2012 – 12:08) писав:

Обгрунтуйте! Хай уже завдані координати, одна віс дійсна інша уявна. Тепер здійснимо зсув так, що деяка точка переміститься з точко А в точку В. Тобто вона зсуниться на відстань АВ в напрямку АВ. Довжина цього зсуву і є модулем вектора АВ. Потім змістимо ту точку з точки В в точку С. Тобто зсунемо її в напрямку ВС на відмтань ВС. ВС модуль другого вектора ВС. За два прийоми ми зсунули туточку з точки А в точку С. АС модуль сумарного вектора АС. Вектори АВ, ВС і АС утворили трикутник АВС. Якщо відомі сторони АВ і ВС та кут АВС то сторону АС ми можемо знайти за формулою AC=V--(AB)2+(BC)2-2(AB)(BC)cos(<ABC). Якщо <ABC=п/2, то cos(<ABC)=0, і здається, що кут взагалі непотрібний!

Щоб здійснити зсув, треба знати координати точок А, В та С. Координати вектора АС знаходите, віднімаючи від координат С координати А. І далі за формулою для модулю вектора.
  • 0

#1362 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 645 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 15:52

Перегляд дописуВасиль (30.03.2012 – 13:05) писав:

Щоб здійснити зсув, треба знати координати точок А, В та С. Координати вектора АС знаходите, віднімаючи від координат С координати А. І далі за формулою для модулю вектора.
Для чого мені координати? Я зсуваю і заміряю відстань курвиметром. Так визначаю модулі векторів.
Те що сума координат векторів АВ І ВС є координатами вектора АС ще довести потрібно!
  • 0

#1363 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 31.03.2012 – 15:58

Перегляд дописуСивий кіт (31.03.2012 – 15:52) писав:

Для чого мені координати? Я зсуваю і заміряю відстань курвиметром. Так визначаю модулі векторів.
Те що сума координат векторів АВ І ВС є координатами вектора АС ще довести потрібно!

Не сума координат векторів АВ і ВС, а різниця координат кінця й початку вектора! Ви взагалі не слідкуєте за думкою...
  • 0

#1364 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 12:46

Перегляд дописуВасиль (31.03.2012 – 15:58) писав:

Не сума координат векторів АВ і ВС, а різниця координат кінця й початку вектора! Ви взагалі не слідкуєте за думкою...
А як ви координати точок В і С визначаєте?

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 01.04.2012 – 12:47

• 0

#1365 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 13:35

Перегляд дописуСивий кіт (01.04.2012 – 12:46) писав:

А як ви координати точок В і С визначаєте?

Нам потрібні координати точок А та С, а не В та С! Точка задається її координатами. Іншого способу немає...
  • 0

#1366 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 16:48

Перегляд дописуВасиль (01.04.2012 – 13:35) писав:

Нам потрібні координати точок А та С, а не В та С! Точка задається її координатами. Іншого способу немає...
Положення точки С можна задати так 30 градусів ліворуч від напррямку АВ на відстані 4 метри від точки В.
  • 0

#1367 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 17:22

Перегляд дописуСивий кіт (01.04.2012 – 16:48) писав:

Положення точки С можна задати так 30 градусів ліворуч від напррямку АВ на відстані 4 метри від точки В.

Проблема лише в тім, що в мене точки А чи В немає. А не маючи координат точки А чи В, я ніяк не зможу просуватись ні в якому напрямку.
  • 0

#1368 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 19:11

Перегляд дописуВасиль (01.04.2012 – 17:22) писав:

Проблема лише в тім, що в мене точки А чи В немає. А не маючи координат точки А чи В, я ніяк не зможу просуватись ні в якому напрямку.
А де ви їх поділи?
  • 0

#1369 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 01.04.2012 – 19:18

Перегляд дописуСивий кіт (01.04.2012 – 19:11) писав:

А де ви їх поділи?

У мене їх і не було, бо Ви не вказали їхні координати!
  • 0

#1370 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 03.04.2012 – 20:29

Перегляд дописуВасиль (01.04.2012 – 19:18) писав:

У мене їх і не було, бо Ви не вказали їхні координати!
А вони вам і непотрібні! У Рашевського вектор розглядається як зсув усього простору як одного цілого. Тому в берете довільну точку А, і з неї робите зсув в заданому напрямку на задану відстань і потрапляєте в точку,В, це вектор АВ. Далі з точки В робите зсув взаданому напрямку н задану відстань і потрапляєте в точку С, це вектор ВС. Впідсумку ви зробили зсув з довільної точки А в точку С, це вектор АС. Його модуль ми і обчислюємо,
  • 0

#1371 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 03.04.2012 – 21:26

Перегляд дописуСивий кіт (03.04.2012 – 20:29) писав:

А вони вам і непотрібні! У Рашевського вектор розглядається як зсув усього простору як одного цілого. Тому в берете довільну точку А, і з неї робите зсув в заданому напрямку на задану відстань і потрапляєте в точку,В, це вектор АВ. Далі з точки В робите зсув взаданому напрямку н задану відстань і потрапляєте в точку С, це вектор ВС. Впідсумку ви зробили зсув з довільної точки А в точку С, це вектор АС. Його модуль ми і обчислюємо,

Я знаю, що мені не потрібні! Але хіба Ви зможете знайти координати точки В при довільних координатах точки А? Якщо можете, то знайдіть! Далі знайдіть координати точки С і відніміть координати точки А! І далі за формулою для модулю вектора.
  • 0

#1372 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 04.04.2012 – 02:19

Перегляд дописуВасиль (03.04.2012 – 21:26) писав:

Я знаю, що мені не потрібні! Але хіба Ви зможете знайти координати точки В при довільних координатах точки А? Якщо можете, то знайдіть! Далі знайдіть координати точки С і відніміть координати точки А! І далі за формулою для модулю вектора.
Мені не потрібні координати точок. Мене цікавлять вектори, а для цьго досить знати величину і напрям зсуву!
  • 0

#1373 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 04.04.2012 – 09:43

Перегляд дописуСивий кіт (04.04.2012 – 02:19) писав:

Мені не потрібні координати точок. Мене цікавлять вектори, а для цьго досить знати величину і напрям зсуву!

Якщо Вам не потрібні координати точок, то Вам потрібні координати векторів. А, щоб знайти координати вектора, потрібні координати його початку й кінця. Справа в тім, що та формула для модулю вектора, яку Ви застосовуєте, є непридатною для псевдоевклідового простору.
  • 0

#1374 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 12:38

Перегляд дописуВасиль (04.04.2012 – 09:43) писав:

Якщо Вам не потрібні координати точок, то Вам потрібні координати векторів. А, щоб знайти координати вектора, потрібні координати його початку й кінця. Справа в тім, що та формула для модулю вектора, яку Ви застосовуєте, є непридатною для псевдоевклідового простору.
Справа в тім, що у вектора немає абсолютних початку і кінця, Будьяка точка простору може вважатися початком або кінцем вектора. Щоб знайти другу точку вектора відповідну вибраній побрібно до вибраної точки відповідно додати або відняти зсув. Зсув характеризується абсолютною величиною, модулем, і напрямком. Та формула відповідає геометричній суті вектора тому є правильною. Теорія псевдоевклідового простору не відповідає геометричній суті вектора, тому є хибною.
  • 0

#1375 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 12:51

Перегляд дописуСивий кіт (07.04.2012 – 12:38) писав:

Справа в тім, що у вектора немає абсолютних початку і кінця, Будьяка точка простору може вважатися початком або кінцем вектора. Щоб знайти другу точку вектора відповідну вибраній побрібно до вибраної точки відповідно додати або відняти зсув. Зсув характеризується абсолютною величиною, модулем, і напрямком. Та формула відповідає геометричній суті вектора тому є правильною. Теорія псевдоевклідового простору не відповідає геометричній суті вектора, тому є хибною.

А те, що Ви тут пишете, нікого не обходить, бо в теорії відносности застосовується саме псевдоевклідова метрика!

Повідомлення відредагував Василь: 07.04.2012 – 12:52

• -1

#1376 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 13:46

Перегляд дописуВасиль (07.04.2012 – 12:51) писав:

А те, що Ви тут пишете, нікого не обходить, бо в теорії відносности застосовується саме псевдоевклідова метрика!
Тому вона і хибна,що базується на хибній математиці.
  • 0

#1377 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 14:03

Перегляд дописуСивий кіт (07.04.2012 – 13:46) писав:

Тому вона і хибна,що базується на хибній математиці.

Ні, хибної математики немає. Хибними є лише Ваші уяви про метрику та скалятний добуток. Ви навіть не можете допустити думки, що скалярний добуток можна знайти й без кутів! Це свідчить лише про дуже велику обмеженість Ваших знань. Теорії відносности ця обмеженість Ваших знань ніяк не стосується. З того, що Ваші знання є недостатніми, зовсім не випливає, що теорія відносности є хибною!
  • 0

#1378 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 14:19

Перегляд дописуВасиль (07.04.2012 – 14:03) писав:

Ні, хибної математики немає. Хибними є лише Ваші уяви про метрику та скалятний добуток. Ви навіть не можете допустити думки, що скалярний добуток можна знайти й без кутів! Це свідчить лише про дуже велику обмеженість Ваших знань. Теорії відносности ця обмеженість Ваших знань ніяк не стосується. З того, що Ваші знання є недостатніми, зовсім не випливає, що теорія відносности є хибною!
Я обгрунтовую свої думки, а ви не можете!
  • 0

#1379 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 14:46

Перегляд дописуСивий кіт (07.04.2012 – 14:19) писав:

Я обгрунтовую свої думки, а ви не можете!

Ваше обгрунтування теорії відносности не стосується. Те, що Ви не знаєте формули для скалярного добутку, зовсім не треба обгрунтовувати, бо це знають всі, навіть Ви.
  • 0

#1380 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 07.04.2012 – 14:57

Перегляд дописуВасиль (07.04.2012 – 14:46) писав:

Ваше обгрунтування теорії відносности не стосується. Те, що Ви не знаєте формули для скалярного добутку, зовсім не треба обгрунтовувати, бо це знають всі, навіть Ви.
Я обгрунтовую, що ваші формули і теорії хибні, а ви цьго зрозуміти нездатні!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 3

0 користувачів, 3 гостей, 0 анонімних