Перейти до вмісту

Спеціальна Теорії Відносності vs. Квантова Теорія

Повідомлень в темі: 4451

#1201 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1505 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Софія

Відправлено 19.02.2012 – 16:34

Перегляд дописуСивий кіт (19.02.2012 – 16:15) писав:

Так Н'ютон розібрався, а ви розібратися неможете і сліпо повторюєте усяку маячню. То у вас інтервал визначає насільки близько одна подія від другої то не визначає. Зарядили інваріант, інваріант! Число 5 теж інваріант але що воно в кожному випадку означає.

Близько і далеко не існує! Те, що у Вас близько, у мене далеко. Усе відносне, крім інтервалу.
  • 1

#1202 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 645 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 17:12

Перегляд дописуВасиль (19.02.2012 – 16:34) писав:

Близько і далеко не існує! Те, що у Вас близько, у мене далеко. Усе відносне, крім інтервалу.
Я уже не раз писав, як можна говорити про властивості інтервалу коли ви не розумієте що таке інтервал?
  • -1

#1203 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 17:16

Перегляд дописуСивий кіт (19.02.2012 – 17:12) писав:

Я уже не раз писав, як можна говорити про властивості інтервалу коли ви не розумієте що таке інтервал?

Я то розумію... А говорити нема про що, бо майже все вже сказано.
  • 0

#1204 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 17:43

Перегляд дописуВасиль (19.02.2012 – 17:16) писав:

Я то розумію... А говорити нема про що, бо майже все вже сказано.
Це вам так здається. Насправді ви незмогли пояснити що таке інтервал і його абсурдні властивості!
  • -1

#1205 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 19.02.2012 – 17:45

Перегляд дописуСивий кіт (19.02.2012 – 17:43) писав:

Це вам так здається. Насправді ви незмогли пояснити що таке інтервал і його абсурдні властивості!

Справа не в мені, Я все пояснив. Ви шукаєте невідомо чого...
  • 1

#1206 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 09:24

Перегляд дописуВасиль (19.02.2012 – 17:45) писав:

Справа не в мені, Я все пояснив. Ви шукаєте невідомо чого...
Я шукаю істину. А вам її бракує. Алгебра це мова чисел, а геометрія це мова ліній. Між множиною чисел і множиною точок на прямій існує взаємооднозначна відповідність. Це дає нам можливість алгебру ілюструвати геометрією, а геометрію описувати алгеброю. Числа бувають дійсні і уявні, а лінії уявними не бувають. Якщо ми на множину точок на прямій відобразимо множину уявних чисел то властивості прямої не зміняться. Відтак якщо на одну з осей координат ми відобразимо уявні числа то властивості її будуть такими ж як і здійсними числами.А відтак немає різниці між евклідовим і псевдоевклідовим простором. Дотогож модуль завжди виражається дійсним числом, бо це число показує скльки вибраних одиниць вміщається в даному числі, або скільки відрізків прямої прийнятих за одиницю вміщається в даному відрізку. Відтак скалярний квадрат орта відємної осі дорівнює не -1 а 1. Тоді метричний тензор евклідового і псевдоевклідового простору однаковий. Немає в діагональній матриці -1. Відтак псевдоевклідового простору не існує.
  • 0

#1207 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 20.02.2012 – 10:54

Перегляд дописуСивий кіт (20.02.2012 – 09:24) писав:

Тоді метричний тензор евклідового і псевдоевклідового простору однаковий. Немає в діагональній матриці -1. Відтак псевдоевклідового простору не існує.

А, ну це зовсім не відповідає дійсності. Вивчайте підручники!
  • 1

#1208 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 20.02.2012 – 14:55

прочитав 3 останні сторінки теми, нагадався анігдот: Викладач на лекції питає: зрозуміло? Бо навіть мені тепер зрозуміло :)

як казав Задорнов: "Ну тупииииииий сірий кіт" :)
  • 0

#1209 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 21.02.2012 – 19:12

Перегляд дописуВасиль (20.02.2012 – 10:54) писав:

А, ну це зовсім не відповідає дійсності. Вивчайте підручники!
Те, що написано в підручнику я вже писав. Там справді написано, що метричний тензор має в діагональній матриці -1. А елементами того тензора є скалярні добутки ортів. -1 виходить коли вважати, що модуль орта на уявній осі є уявне число, але модуль вектора завжди дійсне число. Бо з геометричної точки зору модуль це довжина відрізка яким зображається вектор. А довжина відрізка завжди виражається дійсним числом.

Повідомлення відредагував Сивий кіт: 21.02.2012 – 19:28

• 0

#1210 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 21.02.2012 – 20:07

Перегляд дописуСивий кіт (21.02.2012 – 19:12) писав:

Те, що написано в підручнику я вже писав. Там справді написано, що метричний тензор має в діагональній матриці -1. А елементами того тензора є скалярні добутки ортів. -1 виходить коли вважати, що модуль орта на уявній осі є уявне число, але модуль вектора завжди дійсне число. Бо з геометричної точки зору модуль це довжина відрізка яким зображається вектор. А довжина відрізка завжди виражається дійсним числом.

У псевдоевклідовому просторі ніякі довжини відрізків не діють! І модулі теж. Тому Ви помиляєтесь. Не можна в псевдоевклідовому просторі оперувати поняттями евклідового простору. Вам каламар вже писав розібратись спочатку з афінним простором, а вже після перейти до метричного. В мене немає підручника, щоб написати конкретно...
  • 0

#1211 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 21.02.2012 – 21:51

а я пораджу почитати Дюрела, науково популярну книжку, такі книжки написані просто там як такої науки небагато, зато повно світобачення, ти наче торкаєшся роздумів фізиків, які залишили слід в науці

від себе пораджу книжку, яка зробить мудрішим, Создавая картину Вселенной , книжка про розвиток науки, спочатку здається, що це простий екскурс в наукову історію, але насправді це дуже цікав книжка, під кінець якої треба буде запастись терпінням, олівцем і зошитом
  • 0

#1212 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 25.02.2012 – 21:46

Перегляд дописуВасиль (21.02.2012 – 20:07) писав:

У псевдоевклідовому просторі ніякі довжини відрізків не діють! І модулі теж. Тому Ви помиляєтесь. Не можна в псевдоевклідовому просторі оперувати поняттями евклідового простору. Вам каламар вже писав розібратись спочатку з афінним простором, а вже після перейти до метричного. В мене немає підручника, щоб написати конкретно...
Розберіться, що у васє чого немає тоді напишете. Доречі так звана комплексна площина, це двовимірний простір в якому на одну вісь відображето дійсні числа, а на другу уявні. Але там чомусь ізгадки немає прол псевдоевклідовий простір.
  • 1

#1213 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.02.2012 – 22:19

Перегляд дописуСивий кіт (25.02.2012 – 21:46) писав:

Розберіться, що у вас чого немає тоді напишете. Доречі так звана комплексна площина, це двовимірний простір в якому на одну вісь відображето дійсні числа, а на другу уявні. Але там чомусь ізгадки немає прол псевдоевклідовий простір.

До речи, навіщо Ви все це пишете? Якщо Вам ліньки вивчати підручники, то так і скажіть, що ця тема Вам не по зубах. А Ви писати не відмовляєтесь, а підручники вивчати не бажаєте. Все, що я Вам мав написати, я вже написав. Доповнити не маю чого...
  • 1

#1214 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 25.02.2012 – 23:06

Перегляд дописуВасиль (25.02.2012 – 22:19) писав:

До речи, навіщо Ви все це пишете? Якщо Вам ліньки вивчати підручники, то так і скажіть, що ця тема Вам не по зубах. А Ви писати не відмовляєтесь, а підручники вивчати не бажаєте. Все, що я Вам мав написати, я вже написав. Доповнити не маю чого...
Зрозуміло, сказати вам нічого!
  • 0

#1215 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 25.02.2012 – 23:34

Перегляд дописуСивий кіт (25.02.2012 – 23:06) писав:

Зрозуміло, сказати вам нічого!

Все, що я мав сказати, я вже сказав. Повторюватись не буду.
  • 1

#1216 Сивий кіт

Генеральний писар

• Користувачі
  • 645 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 08:13

Перегляд дописуВасиль (25.02.2012 – 23:34) писав:

Все, що я мав сказати, я вже сказав. Повторюватись не буду.
Ви і неможете повторюватися, бо ще нічого посуті не написали. Скільки я просив відповісти, що за числа в матриці метричного тензора, а ви так і неспромоглися відповісти на це питання. Але це півбіди. Біда в тім, що ви так і не зрозуміли чим є корінь квадратний з скалярного квадпрту вектора заданого двома даними точками, А виявляеться він є "довжиною" того вектора.
  • 0

#1217 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 09:54

Перегляд дописуСивий кіт (26.02.2012 – 08:13) писав:

Ви і неможете повторюватися, бо ще нічого посуті не написали. Скільки я просив відповісти, що за числа в матриці метричного тензора, а ви так і неспромоглися відповісти на це питання. Але це півбіди. Біда в тім, що ви так і не зрозуміли чим є корінь квадратний з скалярного квадпрту вектора заданого двома даними точками, А виявляеться він є "довжиною" того вектора.

Ага! Ви все знаєте, і підручників Вам вивчати зовсім не треба. І, головне, можна зовсім не сумніватись в своїх твердженнях, які є абсолютно вірними...
  • 1

#1218 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 13:28

Перегляд дописуСивий кіт (19.02.2012 – 16:15) писав:

Зарядили інваріант, інваріант! Число 5 теж інваріант але що воно в кожному випадку означає.
На укрбаш!

Василь, ваша помилка полягає в тому, що ви намагаєтесь спілкуватися з неадекватними людьми, як з людьми - адекватними. Облиште це - воно вам потрібно? Це як сперечатися з семирічною дитиною - майте до себе повагу, забийте на цю справу.

Перегляд дописуСивий кіт (18.02.2012 – 21:56) писав:

Ви знову намагаєтеся пояснити теорію відносності властивостями псевдоевклідового простору, а властивості псевдоевклідового простору теорією відносності.
Зображення
  • 0

#1219 Василь

Старійшина

• Користувачі
  • 1505 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 13:38

Перегляд дописуPavlo_Taiko (26.02.2012 – 13:28) писав:

На укрбаш!

Василь, ваша помилка полягає в тому, що ви намагаєтесь спілкуватися з неадекватними людьми, як з людьми - адекватними. Облиште це - воно вам потрібно? Це як сперечатися з семирічною дитиною - майте до себе повагу, забийте на цю справу.

Раніше було трохи цікаво, а тепер вже стало трохи нудно...
  • 0

#1220 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 26.02.2012 – 13:40

Перегляд дописуВасиль (18.02.2012 – 22:28) писав:

Я йому про це вже три рази писав, але це його зовсім не хвилює. Що поробиш, людина намагається щось зрозуміти...
Ні. У тому то і справа.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних