Перейти до вмісту

Прийом в громодянство України

Повідомлень в темі: 27

#21 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 15.09.2008 – 17:42

Не всі їздять заробітчанами...
  • 0

#22 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 15.09.2008 – 17:46

Перегляд допису*Киця* (15.09.2008 18:38) писав:

Ta rozumiyu, ale yakscho vvajayete inozemciv zayvimi v Ukrayini, chomu todi vi sami yizdite zarobitchanami do inshih krayin?
Якщо ми будемо багатшими, то іноземців до нас приїде більше.
  • 0

#23 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 15.09.2008 – 17:47

Цитата

Dobre, u bil'shosti ukrayinciv z yakimi ya spilkuvalas' bulo (i ye) negativne stavlennya do inozemciv. Osblivo do rosiyan, amerikanciv, negriv i sche deyakih.
Mojna tak?
До росіян мабуть зрозуміло, чому таке ставлення - в нас з ними "взаємна любов", до американців, не знаю, я нормально ставлюсь, расизмом теж не страждаю.
Щодо громадянства, то згідна з пропозиціями про мову і історію, хоча і українці не всі змогли б здати цей екзамен, тому якось трохи не логічно виходить... :ggggg:
  • 0

#24 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 17:57

Перегляд дописуlorelei (15.09.2008 18:47) писав:

До росіян мабуть зрозуміло, чому таке ставлення - в нас з ними "взаємна любов", до американців, не знаю, я нормально ставлюсь, расизмом теж не страждаю.
Щодо громадянства, то згідна з пропозиціями про мову і історію, хоча і українці не всі змогли б здати цей екзамен, тому якось трохи не логічно виходить... :ggggg:
Все логічно. Хай постараються, або будуть особами без громадянства. Я б взагалі ввіі би трьохступеневе громадянство.
Перший ступінь — усі неповнолітні й ті, хто по крові чи сім’ї має право на громадянство.
Другий ступінь — обов’язкова здача екзамену. Лише починаючи з цього ступеню людина має право на вищу освіту і керівні посади.
Третій ступінь — лише за визначні досягнення в практичних галузях, або військову службу (розширену). Можливо також треба давати й клятву. Лише цей ступінь має право займати найвищі керівні та чиновницькі посади.
  • 0

#25 ромашечка91

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 504 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 15.09.2008 – 18:23

Цитата

або будуть особами без громадянства
Jiti bez gromadyanstva duje skladno, taki lyudi ne mayut' prava navit' na bezkoshovne likuvannya...
  • 0

#26 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 19:34

Перегляд допису*Киця* (15.09.2008 19:23) писав:

Jiti bez gromadyanstva duje skladno, taki lyudi ne mayut' prava navit' na bezkoshovne likuvannya...
Саме так. Гарний стимул?
  • 0

#27 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6189 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 15.09.2008 – 22:03

Перегляд дописуБілий Дракон (15.09.2008 18:57) писав:

Все логічно. Хай постараються, або будуть особами без громадянства. Я б взагалі ввіі би трьохступеневе громадянство.
Перший ступінь — усі неповнолітні й ті, хто по крові чи сім’ї має право на громадянство.
Другий ступінь — обов’язкова здача екзамену. Лише починаючи з цього ступеню людина має право на вищу освіту і керівні посади.
Третій ступінь — лише за визначні досягнення в практичних галузях, або військову службу (розширену). Можливо також треба давати й клятву. Лише цей ступінь має право займати найвищі керівні та чиновницькі посади.
незгоден.
я уявляю теж три ступені, але інакше.
1) громадяни інших країн, з якими міждержавні договори визначають їх права і обовязки. наприклад не всі іноземці мають право водити авто в Україні.
2) кандидати в громадяни, серед яких неповнолітні будь-якого походження, готуються здати екзамен на громадянство. Права неповнолітніх повинні визначатись окремо. Сиріт треба фінансувати з бюджету, тобто з податків звичайних працівників, тому то зовсім зайве буде серед сиріт місцевого походження утримувати ще і зовсім чужих, неруських дітей, за кошти наші.
3) громадяни, тобто ті, що в даний час мають такий статус, здобули і не втратили свого громадянства, повинні мати найбільше прав, і найбільше обовязків, і серед своїх виибирати представників до влади. тобто, наприклад, 1 виборний представник народу на 10000 громадян. лиш наприклад.
  • 0

#28 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 15.09.2008 – 22:19

Ти прибрав третій ступінь і додав нульовий :ggggg:. Але ІМХО кандидати, то ще не громадяни.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних