Перейти до вмісту

Аудіокниги

Повідомлень в темі: 105

Опитування: Яка книга? (63 користувачів проголосувало)

Що для вас цікавіше Читати книжку, чи слухати?

1. Читати! (54 голосів [85.71%])

Процент голосів: 85.71%

2. Слухати! (8 голосів [12.70%])

Процент голосів: 12.70%

3. Не люблю книжки! (1 голосів [1.59%])

Процент голосів: 1.59%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Dovgapanchoha

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 307 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.03.2009 – 23:29

Взагалі-то, більше люблю друковані книги, але коли читає автор, то аудіокниги це теж круто. От взяти хоча б Андруховича. Він просто шикарно їх читає.
А ще страшенно сподобались пригоди бравого вояка Швейка у виконанні Василя Мазура. Дійсно дуже талановитий актор, і він не тільки не псує враження від книги, а навпаки підсилює. Люблю його переслуховувати... )
  • 0

#62 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 01.04.2009 – 18:13

Перегляд дописуСаляма (22.03.2009 21:46) писав:

не бачу зв"язку: як голос може заважати уявити зовнішність і характер (чит.: сформувати образ) героя?

Образ - то насамперед не зовнішність. Зовнішність може взагалі не змальовуватись, а образу героя те ніяким чином не зашкодить. Образ - це характер, вчинки, думки, емоції героя. А ще емоції читача, які допомагають той образ сприйняти. А якщо між героєм та слухачем (читачем) є посередник (актор, ілюстратор), то це обов'язково вплине на сприйняття героя.
Тому я й кажу, що аудіокнига не може замінити друкованої. А радіовистава - завжди так чи інакше переосмислення твору, тим вона і цікава.
  • 0

#63 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3435 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 01.04.2009 – 20:18

Не вплине, на собі перевірив неодноразово. Клав я на емоції диктора чи їх відсутність.

Повідомлення відредагував FT232BM: 01.04.2009 – 20:20

• 0

#64 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 749 повідомлень

Відправлено 07.04.2009 – 12:26

Доброго дня! От мене цікавить таке питання: чи є різниця між тим, чи людина прочитає сама книгу від А до Я, чи вона просто прослухає цю ж саму книжку, але в аудіо форматі? ;) Тож які + та - у друкованих книг а які + чи - в аудіо книгах?

bendera.UA - йо-ма йо - дик є ж вже тема така.............
перенесено...

Повідомлення відредагував bendera.UA: 07.04.2009 – 12:51

• 0

#65 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 09.04.2009 – 15:40

Перегляд дописуMAXIM_UA (7.04.2009 13:26) писав:

Доброго дня! От мене цікавить таке питання: чи є різниця між тим, чи людина прочитає сама книгу від А до Я, чи вона просто прослухає цю ж саму книжку, але в аудіо форматі? :) Тож які + та - у друкованих книг а які + чи - в аудіо книгах?
Не люблю аудіо книг. Моя увага розсіюється при слуханні такої літератури. Не будеш же сидіти і слухати. Ти щось будеш робити ще паралельно. Хоча діткам читають книжку і вони уважно слухають. Навіть засипають під це читання.
Для мене краще друкована книжка.
  • 0

#66 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.04.2009 – 15:44

терпіти не можу аудіо-книги... пробував слухати пару разів... не не так там все... інтонація чужа, опис і предача форм, змісту і т.д...
Що б побачити чієсь трактування - я в театр краще сходжу... а книгу тра самому читати... самому будувати образи і самому створювати асоціативний ряд... :)
  • 0

#67 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 15.04.2009 – 15:01

Перегляд дописуМалюсінька (9.04.2009 15:40) писав:

Хоча діткам читають книжку і вони уважно слухають. Навіть засипають під це читання.

Для дитини читання батьків - це особлива комунікація, спосіб пізнання не лише книги, але й іншої людини. Це спілкування. Дуже важливо, щоб батьки читали своїм дітям.
А засинають не від того, що нецікаво, а від великої кількості інформації чи вражень, а ще, коли підсвідомо відчувають себе абсолютно захищеними.
  • 0

#68 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 23.04.2009 – 15:34

в аудіокниг є принаймні одна проблема - при читанні пересічної книги не можна регулювати швидкість "листання" =) і здається, що нудні епізоди тягнуться довго-довго, а як хочеш вслухатися у щось цікаве - то доводиться листати назад :cool1: що дико не зручно..
  • 0

#69 Богуслав

мораліст

• Користувачі
  • 976 повідомлень
  • Місто:Галичина

Відправлено 23.04.2009 – 16:44

аудіокнигу зручно слухати їдучи на роботу чи додому, або працюючи за компом. хоча аудіокниги мають недолік - вони скорочені, тобто передають саме головне упускаючи багато дрібних, але цікавих деталей, це роблять щоб скоротити час запису. інколи буває що прослухаю аудіокнигу, якщо дуже цікава тоді шукаю текстову.
  • 0

#70 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ->НТУУ "КПІ"

Відправлено 23.04.2009 – 18:22

Далеко не всі скорочені, я таких не зустрічав.
  • 0

#71 eks

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 50 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 05.12.2009 – 20:02

схожої темки здається не найшов тож сворю сам....

От я зіткнувся з проблемою... Читати звичайні паперові книжки чи слухати їх аудіо варіанти? Проблема впринципі в тому що на читання часу практично немає (якшо і є вільний час то все одно я би робив якісь корисніші справи). Аудіо-книги являють собою непогану альтернативу коли ти за якоюсь монотонною роботою можеш спокійно слухати книги.
Ну це все ясно шо аудіо-книги в зручності стоять на порядок вище від звичайних... Тай і ліс не треба рубати на папір))) шутка..

питання в тому - шо корисніше?
От для чого читають книжки? Книги сприяють певному розвитку, поповненню словникового запасу що в наслідку дає нам можливіть чіткіше викладати свої думки, допомагають шось зрозуміти, вирішити певні питання для себе, ширше відркити очі на світ...
Читати безперечно корисно і потрібно...

От я і дійшов до суті свого питання
Чи дають нам те саме аудіо-книги?

(мова йде про художню літературу, бо книги що просто несуть якісь певні знання/інформацію в любому вигляді корисно)

Повідомлення відредагував eks: 05.12.2009 – 20:30

• 0

#72 Яринка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 46 повідомлень
  • Місто:файне місто Тернопіль

Відправлено 05.12.2009 – 20:18

на мою думку,краще все ж читати книги,бо,коли слухаєш аудіо варіант,пропускаєш повз вуха важливі моменти і ...книга,яку слухаєш,а не читаєш ненадовго залишиться в пам*яті.Звісно,є й позитивні сторони,ти собі слухаєш і вирішуєш ше якісь питання,проблеми,займаєшся іншими справами...але це не моє...хоча і від озвучувача багато залежить..
до речі інформація краще сприймається і запам*ятовується,коли текст перед твоїми очима.
  • 0

#73 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 05.12.2009 – 20:40

аудіо не то, я читаю
  • 0

#74 Fry

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 357 повідомлень
  • Місто:Рівне, Львів, ще десь...

Відправлено 05.12.2009 – 20:44

Слухати варто лише тоді, коли немає можливості читати.
  • 0

#75 фартова:)

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Луцьк/Острог

Відправлено 06.12.2009 – 12:54

мене направду трішки дратують адіокниги, а саме ті моменти, де дядьки-режисери вирішили зробити паузу, а тобі ж цікаво, що ТАМ!!!

...так би пробіг очима далі, а тут слухаєш музику або ж тишину...ПФ!
  • 0

#76 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2009 – 13:38

Не люблю аудіокниги. Вони повноціно не замінюють звичайну книгу <_<
  • 0

#77 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.12.2009 – 14:16

Я також не люблю їх. І електронні теж не люблю - тільки паперові. Щодо аудіокнижок, то, думаю, у мене просто візуальне сприйняття переважає над слуховим. Тому я зазвичай тягну з собою всюди якусь звичайну паперову книжку, якщо буде можливість десь почитати. Єдине місце, в якому читати не бажано, - транспорт. Ось тоді можна було б і аудіокнигу послухати. Але оскільки я їх не люблю, то все ж слухаю музику, а не книги.
  • 0

#78 КаваНеПийПивоЇжБорщ...

Т Чарівне Гімно 2009

• Користувачі
  • 3018 повідомлень
  • Стать:Не скажу
  • Місто:мами

Відправлено 06.12.2009 – 14:33

Цитата

Я також не люблю їх. І електронні теж не люблю - тільки паперові.
А це альтернатива. До того ж непогана. Букрідери і тд і тп це чудово, особливо для дерев.
  • 0

#79 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 06.12.2009 – 14:53

Перегляд дописуКава з козявками... (6.12.2009 14:33) писав:

А це альтернатива. До того ж непогана. Букрідери і тд і тп це чудово, особливо для дерев.

Щодо того, що це непогана альтернатива, особливо зважаючи на обмежені природні ресурси, - то так, погоджуюся. Я просто кажу, що мені ці речі є незручними.
  • 0

#80 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 06.12.2009 – 15:54

Перегляд дописуКава з козявками... (6.12.2009 14:33) писав:

Скачав електронну книгу на ноутбук - врятував дерево гг
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних