Перейти до вмісту

Суд Лінча

Повідомлень в темі: 96

Опитування: Чи можна виправдати лінчування? (27 користувачів проголосувало)

Оцінка ставлення до цього явища.

1. "Так" (7 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. "Ні" (9 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. "Залежно від обставин" (11 голосів [40.74%])

Процент голосів: 40.74%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 07.08.2008 – 10:32

Перегляд дописуТемний ангел (7.08.2008 10:38) писав:

Мова йде якраз про ті виняткові ситуації, коли іншого виходу не існує. Ніхто не говорить про впровадження лінчування в практику, як єдино можливого, йдеться про покарання за особливо важкі злочини, де система правосуддя не діє.

вихід є завжди. і чому б не домогтись того щоб ця судова система таки працювала як слід.
щодо дітей...ви неуважно читаєте дописи взагалі і мої зокрема. але то таке.
кожна людина вирішує сама що робити. і якщо батько вб’є вбивцю своєї дитини — люди його не засудять (була б нормальна система суду присяжних і суд виправдав би).
але в будь-якому випадку це лише помста — це не лінчування. бо то ваша особиста справа і нічого до того мішати все своє оточення.

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 10:36) писав:

Коли "здається" - не лінчують. Лінчують, коли на трасі лежить пошматоване тіло дітей, а з джипа вилазить п"яна морда і кричить "щас я папе позвоню, он всє порєшаєт".

та ви що? ще й як. натовп страшна сила. достатньо одному сказати щось, що викличе у решти сумніви і вони його розтопчуть.
а щодо дітей читайте вище.

п.с. не так давно переглянула фільм «Чистильник» http://en.wikipedia....aner_%28film%29
головний герой колишній поліцейський. багато років тому вбили його дружину і він вбив вбивцю. мав можливість.
з поліції пішов. але весь час жив з цим вчинком, який коолупав його зсередини. хоча впевнена не шкодував про здіяне.
можна зрозуміти вбивство заради захисту, можна зрозуміти вбивство задля помсти за рідних, коханих...але це помста особиста, а не натовпу перших ліпших очевидців.
  • 0

#82 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 07.08.2008 – 10:37

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.08.2008 11:32) писав:

бо то ваша особиста справа і нічого до того мішати все своє оточення.
а натовпом не так страшно. :happy1:
  • 0

#83 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 10:46

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.08.2008 11:32) писав:

вихід є завжди. і чому б не домогтись того щоб ця судова система таки працювала як слід.

Я вже запитував - які є пропозиції?
  • 0

#84 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 10:50

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 11:46) писав:

тим самим натовпом скидатися грошами на хороших юристів, тиснути на суддів.Хоча це важче ніж отразу кого небуть роздерти і піти додму спати))

Повідомлення відредагував Everlast: 07.08.2008 – 10:50

• 0

#85 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 10:56

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 11:50) писав:

тим самим натовпом скидатися грошами на хороших юристів, тиснути на суддів.Хоча це важче ніж отразу кого небуть роздерти і піти додму спати))

І, найголовніше - абсолютно неефективно.
  • 0

#86 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 11:02

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 11:56) писав:

пан може поділитися враженням від обох варіантів вирішення проблеми? що приємніше?

Цитата

вам їх наводили і не раз. тільки хто читає...
  • 0

#87 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 11:02

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 10:56) писав:

В тебе є якісь факти, щоб ти міг навести в докази неефективності такоїх боротьби?Не неефективно, а складно, треба возитися, витрачати грощі..навіщо...
В тім, я буду радий побачити(почути) наслідки вашої лінчувальної практики...раз уж адреси кандидатів проігнорвані, мабуть ви маєте свої "списки"))

Повідомлення відредагував Everlast: 07.08.2008 – 11:04

• 0

#88 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.08.2008 – 11:23

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 23:29) писав:

Та при чому тут друга щока.Ну добре - творіть суди лінча.Хочу побачити в кого з вас вистачить духу вбити людину, не у натовпі, а стати палачем.У кого з вас вистачить духу просто втрутитись, коли натовп б'є одного?
Суди лінча набагато кращі за звичайні, вони ж непідкупні та дуже-дуже обьективні...наче й дорослі люди..хм.
Для судів лінча дух не потрібен. Вирок і страту робить натовп. Обличча кежно закриті (ака Куклусклан).

Ціль суда лінча не покарання, а наведення жаху на владу. Це чистісінький террориз (не той, що зараз придумали США). А історією доведено, що люди, будь то народ чи влада, підкоряють лише єдиному почуттю, це СТРАХ.
Страх і порядок, є синонімами.

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 12:02) писав:

В тебе є якісь факти, щоб ти міг навести в докази неефективності такоїх боротьби?Не неефективно, а складно, треба возитися, витрачати грощі..навіщо...
В тім, я буду радий побачити(почути) наслідки вашої лінчувальної практики...раз уж адреси кандидатів проігнорвані, мабуть ви маєте свої "списки"))

Знайомого ловлять менти на вулиці. Через годину дзованять його матері й кажуть «вези ххххх$, або вашому сину пришиємо справу». Є кілька знайомих, що так попадали. Одна з них вирішила робити по закону. Зараз відсиджє вісім років нізашо, або як кажуть на жаргоні «по бєзпрєдєлу». В сраку нашу юристпруденцію.
Як сказав один відомий політик — «Ви ніхто. Ви звичайні громадяни». Люди, у вас в цій країні немає прав, не обманюйтеся.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 07.08.2008 – 11:25

• 0

#89 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 11:26

Перегляд дописуБілий Дракон (7.08.2008 12:18) писав:

А історією доведено, що люди, будь то народ чи влада, підкоряють лише єдиному почуттю, це СТРАХ.

Так і є.

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 12:02) писав:

В тебе є якісь факти, щоб ти міг навести в докази неефективності такоїх боротьби?

Їх знає кожна людина, яка хоч трохи цікавиться життям країни.
  • 0

#90 Уповноважений

Козак - перевертень

• Модератори
  • 6237 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 07.08.2008 – 11:30

Суддю на мило! от вам суд лінча! Кожного Лінча на палю!
  • 0

#91 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 12:30

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 11:26) писав:

Їх знає кожна людина, яка хоч трохи цікавиться життям країни.
Закінчивши Юр.фак Академії МВД, та відпрацювавши у Міжнародній Адвокатській Коллегії, я трохи знаю про що говорю.І запевняю - що люди які мають бажання, гроші(можна зібрати гуртом) домагаються свого.
  • 0

#92 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 12:47

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 13:30) писав:

люди які мають бажання, гроші(можна зібрати гуртом) домагаються свого.

Гарно насмішив :happy1:
  • 0

#93 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 13:31

Ну тоді вдягайте баллахони, якщо смішно, вам більше нічого не лишаеться)))Співчуваю.
Проте незабувай, якщо ти не можешь нічого домогтися, це не означае, що інші не можуть.

Повідомлення відредагував Everlast: 07.08.2008 – 13:39

• 0

#94 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.08.2008 – 19:59

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.08.2008 01:17) писав:

1) Сарказм щодо цитати не розумний, бо вона стосувалась виховання суспільства, а не ставлення ло злочинців.
2) Не подумала панна звідки такі виродки беруться для початку?
3) Ну і чого сидимо? Вперед шукати і давити власними руками.
1. А хіба ставлення до злочинців (та й до будь-чого) не випливає із виховання суспільства?
2. Звідки беруться ті виродки - про це задумується чи не кожен, читаючи подібну інформацію.
3. Шукати і давити? Оригінально... Схоже на трилер якийсь про маньяка, що переслідує злочинців...

Цитата

Як на мене смерть то надто просте покарання — нехай би падло мучилось в тюрмі до кінця свого гидкого існування. Особливо в наших тюрмах то точно справжній курорт.
От з цим повністю погоджуюсь.

Перегляд дописуТемний ангел (7.08.2008 08:25) писав:

Не усі в ті тюрми сідають, особливо високопосадовці і не всі несуть адекватне покарання за свої вчинки - часом за певну суму грошей строк дають мінімальний або покарання взагалі умовне. А щодо докорів сумління батьків, які вбивають злочинця, який познущався над їхньою дитиною, то тут можу з тобою посперечатися - батьківські інстинкти і любов до дитини, особливо, якщо вона одна, є набагато сильнішими за будь - які докори сумління. Коли система правосуддя не діє, то іншого виходу може і не бути. Людей ставить в глухий кут сама влада своїми "безпрєдєлом", а дії когось в такому глухому куті не можна передбачити.
Підтримую. Правда в тій ситуації я мала на увазі не лише батьківські інстинкти. Я - не мати замордованої дівчинки, але мені страшно родити дітей, знаючи, що до того часу те бидло може вийти на волю. Тому я і кажу, що власними руками вбила би скотів.

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 10:36) писав:

Коли "здається" - не лінчують. Лінчують, коли на трасі лежить пошматоване тіло дітей, а з джипа вилазить п"яна морда і кричить "щас я папе позвоню, он всє порєшаєт".
Підтримую. Чимало таких ситуацій знаю, в яких та "п"яна морда" не лише не була виправдана, а й продовжувала чинити безпорядки.

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 11:50) писав:

Наш народ? І скидатись грошима на юристів? По-перше: з такою психологією більшості сучасних українців "моя хата скраю", ми і на одного юриста не нашкребли б. По-друге: маю сумніви щодо хороших юристів, тим більше щодо тиску на суди. І по-третє: занадто багато в нас таких справ...

Перегляд дописуБілий Дракон (7.08.2008 12:23) писав:

Ціль суда лінча не покарання, а наведення жаху на владу. Це чистісінький террориз (не той, що зараз придумали США). А історією доведено, що люди, будь то народ чи влада, підкоряють лише єдиному почуттю, це СТРАХ.
Повністю погоджуюсь. Саме страх.

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 13:30) писав:

Закінчивши Юр.фак Академії МВД, та відпрацювавши у Міжнародній Адвокатській Коллегії, я трохи знаю про що говорю.І запевняю - що люди які мають бажання, гроші(можна зібрати гуртом) домагаються свого.
Бажання і гроші - то можна вживати в розмові про просте добивання справедливості. А у випадку жорстокого вбивства - грошей далеко не всі мають для виборони справедливості (парадокс, правда?), а бажання в батьків, мабуть, одне - вбити винного.
  • 0

#95 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 07.08.2008 – 20:14

Між судом з продавцем, з приводу прав споживача, та справами по бєзпрєдєлу є різниця. В другому випадку існує порука мєнт-прокурор-суддя (та навіть якщо і нема) шанси на перемогу наближаються до нуля. А якщо не відкупитися від мєнта, ще до заведення справи, то отримаєш по повній програмі. Коли потерпілий продовжує судитися з тюрми, то гине від нещасного випадку.
  • 0

#96 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 22:56

Перегляд дописуОлеська (7.08.2008 20:59) писав:

1. А хіба ставлення до злочинців (та й до будь-чого) не випливає із виховання суспільства?
існування злочинців випливає з невихованості та розбещення суспільства. ставлення до них було, є і буде однакове.

2. Звідки беруться ті виродки - про це задумується чи не кожен, читаючи подібну інформацію.
а це люди, які в дитинстві отримали психологічні травми. тобто діти вихованням, яких не піклувались батьки. або ж надто пильно „піклувались“. або однолітки чи викладачі в школі теж гарненько „попіклувались“

3. Шукати і давити? Оригінально... Схоже на трилер якийсь про маньяка, що переслідує злочинців...
ну панна ж зголосилася власними руками всіх вбивати

Правда в тій ситуації я мала на увазі не лише батьківські інстинкти. Я - не мати замордованої дівчинки, але мені страшно родити дітей, знаючи, що до того часу те бидло може вийти на волю. Тому я і кажу, що власними руками вбила би скотів.
маєте своє материнське право. але не руками натовпу невідомо кого (а хочби і відомо кого)

Наш народ? І скидатись грошима на юристів? По-перше: з такою психологією більшості сучасних українців "моя хата скраю", ми і на одного юриста не нашкребли б. По-друге: маю сумніви щодо хороших юристів, тим більше щодо тиску на суди. І по-третє: занадто багато в нас таких справ...
цікаво... як законно давити злочинців то „моя хата скраю“, а як вбивати то охочих повно

Повністю погоджуюсь. Саме страх
так треба щоб боялись відповідних органів, себто правоохоронних.

Бажання і гроші - то можна вживати в розмові про просте добивання справедливості. А у випадку жорстокого вбивства - грошей далеко не всі мають для виборони справедливості (парадокс, правда?), а бажання в батьків, мабуть, одне - вбити винного.
і знову батьки...до чого тут лінчування? то особиста помста за дитину.
  • 0

#97 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 14.08.2008 – 11:15

Якщо почитати коментарі на цих двох повідомленнях, то стане зрозуміло, що ДАІ(так і ВР що повинна приймати дієві закони) в нашій країні бездіяльні, порушників за 10 років настільки розбестили корупцією і безкарністтю, що людей просто переповнюють емоції від кожної такої новини. От і маємо найбільшу кількість загиблих на дорогах після Россії на тисячу жителів.
http://www.drugasmuga.com/?com=mst_news&am...iew&id=1953
http://www.drugasmuga.com/?com=mst_news&am...iew&id=1952
Якщо влада нічого не буде з цим робити, суспільство шукатиме засоби впливу на ситуацію.
http://www.drugasmuga.com/?com=mst_news&am...iew&id=1958
Що з такими ще робить коли ДАІ та суди бездіяльні?

Повідомлення відредагував trim: 14.08.2008 – 11:39

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних