Перейти до вмісту

Суд Лінча

Повідомлень в темі: 96

Опитування: Чи можна виправдати лінчування? (27 користувачів проголосувало)

Оцінка ставлення до цього явища.

1. "Так" (7 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. "Ні" (9 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. "Залежно від обставин" (11 голосів [40.74%])

Процент голосів: 40.74%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#61 Sotnik

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1905 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 05.08.2008 – 00:59

Перегляд дописуБілий Дракон (5.08.2008 01:40) писав:

Тут японці розумніші. Вони лише пальці ріжуть.
Наші предки козаки були розумнішими за японців. Вони теж різали пальці... Тільки по самісіньку шию! :ggggg:

Перегляд дописуОлеська (4.08.2008 23:15) писав:

....гетьманом (чи отаманом) козаки не спішили ставати, адже при поразці в поході, кермуючого страчували.
Це так. Щоправда, не завжди страчували і не при будь-якій поразці. Дивились на обставини. Але ризик бути страченим за невдале керування був. І за надмірну жадобу до особистого збагачення - також.
  • 0

#62 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.08.2008 – 01:05

Мабуть страчували за необдумане керування, коли було багато непотрібних жертв. Або коли командир займав якусь із сторін. У нас же, аж три гетьмани і три сторони було. Козаки реєстрові, козаки з східної України і січовики. Навіть зараз нічого не змінилося. Є проросійські, прозахідні і патріотичні сили.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 05.08.2008 – 01:07

• 0

#63 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:KievUndergroundCity

Відправлено 05.08.2008 – 01:55

негативне безумовно.Треба робити щось з судовою гілкою влади, а не вигадувати нову.
  • 0

#64 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.08.2008 – 08:16

Перегляд дописуEverlast (5.08.2008 02:55) писав:

негативне безумовно.Треба робити щось з судовою гілкою влади, а не вигадувати нову.

О, і які будуть пропозиції?
  • 0

#65 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 05.08.2008 – 08:41

Перегляд допису-=VJ=- (5.08.2008 09:16) писав:

О, і які будуть пропозиції?
Лінчувати :ggggg:
  • 0

#66 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 05.08.2008 – 14:55

Перегляд дописуAzazelle (31.07.2008 00:05) писав:

Суд Лінча при нинішньому стані правової свідомості нереальний. За 100 грн багато хто розіпне кого завгодно, до того ж не продумано реального механізму застомування даної інституції. Суд Лінча можна застосувати в дуже обмеженому колі випадків, при інших випадках його застосування неможливе. Я вже казала, що набагато дієвішим і цивілізованим інститутом є суд прсияжних і інститут народних засідателів.
Мирні методи:
1. Виховання і прищеплення правової культури і правової свідомості.
2. Забезпечення реального виконання існуючого законодавства.
3. Проведення всебічних продуманих реформ.
4. Звернення до правозахисних організацій.
5. Всебічний розгляд проблеми в мас медіа, проведення громадських слухань.
Систему не потрібно знищувати, допоки не буде придумане, щось краще за неї, хаос веде до тиранії, наша Конституція приміром вважається однією з найдосконаліших в Європі, потрібно латати дірки в системі. Робити закони діючими не лише де-юре, але й де-факто. Влада - обличчя народу, необхідний прихід нової генерації, яка буде мислити по-іншому.
погоджуюсь з вище сказаним і ще дечим написаним цією людиною.

Проти лінчування. Бо вбивство не є методом покарання. З одного боку найпростіший вихід, з іншого найважчий.
Як на мене зараз зовсім не ті часи, коли так просто вбивати людей за будь-що.
визначення лінчування "Any act of violence inflicted by a mob upon the body of another person which results in the death of the person" - тобто фізична розправа натовпу над людиною, результатом чого є її смерть.
і багато з прихильників сабжу вже вбило злочинців? діліться враженнями, як воно? а?
сумніваюсь, що знайдуться такі.
це те саме, що висловлюватись за смертну кару проте марати руці ніхто не захоче, а шукатиме спеціалістів у цій справі.

так можна зрозуміти батьків, які бажають смерті кривднику дитини. але навіть якщо вони і вб’ють його, до кінця життя мучитимуться вдіяним. забирати життя не так вже просто. точніше просто натовпом це зробити, а от жити з тим далі?
щодо політиків...ну що яку владу заслужили, така нас і має. починати зміни треба з себе і свого оточення. а поки молодь не стане вихованою та свідомою ній не вийде. і масовим лінчуванням ви нічого не вирішите, лише на звірів перетворитесь.

п.с. All we need is love! © :ggggg:

Повідомлення відредагував Зимова Дівчина: 05.08.2008 – 14:57

• 0

#67 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 06.08.2008 – 21:36

Сьогодні прочитала інформацію про згвалтування п"ятнадцятирічної дівчинки восьмома виродками. Аж ноги повикручували... А потім в смітник викинули її як непотріб. І досі оговтатись не можу. От саме в такі моменти дуже шкодую, що у нас таки не дозволено лінчування... Сама власними руками повбивала б скотів!

П.С. ось тут і "найактуальніше" оте "All we need is love!"
  • 0

#68 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:13

Перегляд дописуОлеська (6.08.2008 22:36) писав:

Сьогодні прочитала інформацію про згвалтування п"ятнадцятирічної дівчинки восьмома виродками. Аж ноги повикручували... А потім в смітник викинули її як непотріб. І досі оговтатись не можу.

Ага. І в такі моменти найперше, що приходить в голову - "на все воля божа" і "підстав другу щоку".
От на таких прикладах і треба вчити людей реальному життю - як це гарно показано в "Рембо - 4".
  • 0

#69 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:24

Перегляд допису-=VJ=- (6.08.2008 23:13) писав:

Ага. І в такі моменти найперше, що приходить в голову - "на все воля божа" і "підстав другу щоку".
От на таких прикладах і треба вчити людей реальному життю - як це гарно показано в "Рембо - 4".
Та ніби не те трохи подумалось... Мені в таких випадках ближче "око за око"
  • 0

#70 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:29

Та при чому тут друга щока.Ну добре - творіть суди лінча.Хочу побачити в кого з вас вистачить духу вбити людину, не у натовпі, а стати палачем.У кого з вас вистачить духу просто втрутитись, коли натовп б'є одного?
Суди лінча набагато кращі за звичайні, вони ж непідкупні та дуже-дуже обьективні...наче й дорослі люди..хм.

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 22:34

• 0

#71 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:40

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 23:29) писав:

Та при чому тут друга щока.Ну добре - творіть суди лінча.Хочу побачити в кого з вас вистачить духу вбити людину, не у натовпі, а стати палачем.У кого з вас вистачить духу просто втрутитись, коли натовп б'є одного?
Суди лінча набагато кращі за звичайні, вони ж непідкупні та дуже-дуже обьективні...наче й дорослі люди..хм.
В мене вистачить духу вбити людину. Стати палачем такої скотини, яка знущається та вбиває ні в чому невинних людей (я про тих насильників чи маньяків) - стидно чи ніяково не стане.

До речі, одного з виродків вже знайшли втопленого. Інших, швидше за все, чекає та ж участь - ні в тюрмі, ні на волі їм того не простять...
  • 0

#72 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:52

Перегляд дописуОлеська (6.08.2008 23:40) писав:

В мене вистачить духу вбити людину. Стати палачем такої скотини, яка знущається та вбиває ні в чому невинних людей (я про тих насильників чи маньяків) - стидно чи ніяково не стане.

До речі, одного з виродків вже знайшли втопленого. Інших, швидше за все, чекає та ж участь - ні в тюрмі, ні на волі їм того не простять...
Я тобі, як офіцер, скажу що ти тоді виключення з правил.Хоча думати можно одне, а коли доходить до справи, те що ти думав що ввалишь усю обойму - то фігня...у вище наведеному випадку - там все очевидно, але в менш конкретном та не неастільки очевидно скотьскому - такі сумніви будуть хапати що ну...та й сни потім не рожеві...
не потрібні ці суди.
В тюрмі так точно не пробачать.
  • 0

#73 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 22:58

Перегляд дописуEverlast (6.08.2008 23:29) писав:

Хочу побачити в кого з вас вистачить духу вбити людину, не у натовпі, а стати палачем.

Ви точно хочете це побачити? Гуманіст...

А мені цікаве інше - от уявіть, що вашу дитину, рідну кровинку, випещену роками, ловить, гвалтує та вбиває син прокурора, а на суді виявляється, що він ніби-то в цей час взагалі відпочивав на Мальдівах, після чого його просто відпускають. У Вас вистачить духу до кінця життя спокійно з цим жити і зустрічати його на вулицях?
  • 0

#74 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 06.08.2008 – 23:04

Перегляд допису-=VJ=- (6.08.2008 22:58) писав:

Ви точно хочете це побачити? Гуманіст...

А мені цікаве інше - от уявіть, що вашу дитину, рідну кровинку, випещену роками, ловить, гвалтує та вбиває син прокурора, а на суді виявляється, що він ніби-то в цей час взагалі відпочивав на Мальдівах, після чого його просто відпускають. У Вас вистачить духу до кінця життя спокійно з цим жити і зустрічати його на вулицях?
Точно.а що дасте можливість?Багато слів - справи - 0...
Є така штука як особистий вплив і вендетта.І натовп туди не треба долучати.Натовп некерована машина.А що якщо вас Лінчують, тому що комусь там щось здасться?

Можу дати адресси хабарників з РОВД, ГУВД, з судів у Києві- підіть полінчуйте..я би глянув.

Повідомлення відредагував Everlast: 06.08.2008 – 23:06

• 0

#75 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 00:17

Перегляд дописуОлеська (6.08.2008 22:36) писав:

Сьогодні прочитала інформацію про згвалтування п"ятнадцятирічної дівчинки восьмома виродками. Аж ноги повикручували... А потім в смітник викинули її як непотріб. І досі оговтатись не можу. От саме в такі моменти дуже шкодую, що у нас таки не дозволено лінчування... Сама власними руками повбивала б скотів!

П.С. ось тут і "найактуальніше" оте "All we need is love!"
1) Сарказм щодо цитати не розумний, бо вона стосувалась виховання суспільства, а не ставлення ло злочинців.
2) Не подумала панна звідки такі виродки беруться для початку?
3) Ну і чого сидимо? Вперед шукати і давити власними руками.

Перегляд допису-=VJ=- (6.08.2008 23:13) писав:

Яка на фіг воля? Які щоки?
Твоя дитина — навчи її як жити в цьому паскудному світі.
Здатен вбити — вбивай. то справа кожного.
От тільки не кожен здатен це зробити і потім з тим жити.
Як на мене смерть то надто просте покарання — нехай би падло мучилось в тюрмі до кінця свого гидкого існування. Особливо в наших тюрмах то точно справжній курорт.
  • 0

#76 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.08.2008 – 07:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (7.08.2008 01:17) писав:

Як на мене смерть то надто просте покарання — нехай би падло мучилось в тюрмі до кінця свого гидкого існування. Особливо в наших тюрмах то точно справжній курорт.
Не усі в ті тюрми сідають, особливо високопосадовці і не всі несуть адекватне покарання за свої вчинки - часом за певну суму грошей строк дають мінімальний або покарання взагалі умовне. А щодо докорів сумління батьків, які вбивають злочинця, який познущався над їхньою дитиною, то тут можу з тобою посперечатися - батьківські інстинкти і любов до дитини, особливо, якщо вона одна, є набагато сильнішими за будь - які докори сумління. Коли система правосуддя не діє, то іншого виходу може і не бути. Людей ставить в глухий кут сама влада своїми "безпрєдєлом", а дії когось в такому глухому куті не можна передбачити.
  • 0

#77 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 09:21

Але ви навели одну єдину ситуацію, а у інших випадках?
  • 0

#78 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 09:36

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 00:04) писав:

Є така штука як особистий вплив і вендетта.І натовп туди не треба долучати.Натовп некерована машина.А що якщо вас Лінчують, тому що комусь там щось здасться?

Коли "здається" - не лінчують. Лінчують, коли на трасі лежить пошматоване тіло дітей, а з джипа вилазить п"яна морда і кричить "щас я папе позвоню, он всє порєшаєт".
  • 0

#79 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 07.08.2008 – 09:38

Перегляд дописуEverlast (7.08.2008 10:21) писав:

Але ви навели одну єдину ситуацію, а у інших випадках?
Мова йде якраз про ті виняткові ситуації, коли іншого виходу не існує. Ніхто не говорить про впровадження лінчування в практику, як єдино можливого, йдеться про покарання за особливо важкі злочини, де система правосуддя не діє.
  • 0

#80 Everlast

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень

Відправлено 07.08.2008 – 10:12

Перегляд допису-=VJ=- (7.08.2008 09:36) писав:

Коли "здається" - не лінчують. Лінчують, коли на трасі лежить пошматоване тіло дітей, а з джипа вилазить п"яна морда і кричить "щас я папе позвоню, он всє порєшаєт".
Добре, то як щодо адрес хабарників, тих самих пап, які все рішають?Будете лінчувати?Чи тільки коли натовп "ломанецця"

Перегляд дописуТемний ангел (7.08.2008 09:38) писав:

Мова йде якраз про ті виняткові ситуації.
Чому? Наскільки я зрозумів, то тема про суд Лінча, простіше кажучи про народне свавілля.У деяких конкретних випадках - це вихід, загалом - ні в якому разі.

Повідомлення відредагував Everlast: 07.08.2008 – 10:16

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних