Перейти до вмісту

Суд Лінча

Повідомлень в темі: 96

Опитування: Чи можна виправдати лінчування? (27 користувачів проголосувало)

Оцінка ставлення до цього явища.

1. "Так" (7 голосів [25.93%])

Процент голосів: 25.93%

2. "Ні" (9 голосів [33.33%])

Процент голосів: 33.33%

3. "Залежно від обставин" (11 голосів [40.74%])

Процент голосів: 40.74%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Рівне/Rivne/Rowne

Відправлено 30.07.2008 – 19:17

Цитата

Так і думала, що Ви маєте якесь відношення до тієї структури! Звичайно, Вам хочеться вірити у чесність суддів. Повірте, всім хочеться в те вірити. Проте жити ілюзіями, принаймні, мені не доводиться. В мене немає багатого татка, який би окружив мене казкою і оберігав би від злого і підступного світу. Я бачу, що робиться круг мене. Бачу несправедливість і стикаюсь з нею якщо не кожен день, то принаймні часто. Чому я маю закривати рота? Тому, що дівчинка, яка вчиться на юриста, наказала мені? Помиляєтесь. Я маю власну думку і маю право її висловлювати. Чи не так?

До тієї структури як Ви виразилася, я маю таке ж відношення як і Ви. Я пишу лише те, що знаю, а не те в щоб мені хотілося вірити. Багатого татка в мене на жаль нема. Так, я вчуся на юриста, бачу Вас задів той факт, що я принаймні оперую юридичними поняттями навідміну від Вас. Рота, пані, я Вам не закривала, і тим більше нічого не наказувала! Вислювлюйте свою думку скільки Вам влізе, авжеж коли нема чого сказати по темі починається перехід на особистості. Ваш пост суцільне словоблуддя вибачте на слові. Прошу надалі претензії писати в приват. На цьому, моя дискусія особисто з Вами завершена.

ІМХО, необхідно провадити реформи як в судовій системі так і в суспільстві вцілому. Для цього абсолютно не обовязково використовувати суд Лінча.
  • 0

#42 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 30.07.2008 – 19:21

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 20:17) писав:

ІМХО, необхідно провадити реформи як в судовій системі так і в суспільстві вцілому. Для цього абсолютно не обовязково використовувати суд Лінча.
А хто їх провадитиме? Система сама себе ніколи не змінює.
  • 0

#43 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 19:27

Хто? А ми їх будемо проводити, ті кому не байдуже, і я знаю молодих юристів таких, яким не байдуже, які вигравали в Європейському суді позови проти держави Україна, які створюють правозахисні організації на кшталт української гельсінської спілки і борються, а не сидять і не ниють, що в нас все куплено і довести щось анріал. Реформа в судочинстві буде от-от, і самі судді тільки за неї.

Тут підбірка сайтів правозахисних організацій, може комусь згодиться http://hronometer.li...com/109843.html

Повідомлення відредагував Azazelle: 30.07.2008 – 19:30

• 0

#44 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 30.07.2008 – 19:28

Перегляд дописуОлеська (30.07.2008 20:07) писав:

Повністю погоджуюсь. Особливо щодо вільних людей.
вільний - це той кому закон не писаний? :)
  • 0

#45 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 19:37

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 20:27) писав:

Хто? А ми їх будемо проводити, ті кому не байдуже, і я знаю молодих юристів таких, яким не байдуже, які вигравали в Європейському суді позови проти держави Україна, які створюють правозахисні організації на кшталт української гельсінської спілки і борються, а не сидять і не ниють, що в нас все куплено і довести щось анріал. Реформа в судочинстві буде от-от, і самі судді тільки за неї.
В Є. суді й я виграю проти нашої держави :). Судитися з Україною, те саме, що і доїти її. :lol:

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 20:27) писав:

...А ми їх будемо проводити...
Вже бачу, як ви приходите в парламент і каб. мін., викидаєт звідти всіх і робите реформи :)
Таку владу не визнає жодна країна.

Якщо ви думаєте, що переможете на виборах, то знову помиляєтеся (ІМХО). До влади ідуть наступники і протеже сучасних правителів. Їм же належить телебачення і реклама.

Якщо грати за правилами системи, то система вас переможе.
  • 0

#46 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 30.07.2008 – 19:51

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 20:17) писав:

До тієї структури як Ви виразилася, я маю таке ж відношення як і Ви. Я пишу лише те, що знаю, а не те в щоб мені хотілося вірити. Багатого татка в мене на жаль нема. Так, я вчуся на юриста, бачу Вас задів той факт, що я принаймні оперую юридичними поняттями навідміну від Вас. Рота, пані, я Вам не закривала, і тим більше нічого не наказувала! Вислювлюйте свою думку скільки Вам влізе, авжеж коли нема чого сказати по темі починається перехід на особистості. Ваш пост суцільне словоблуддя вибачте на слові. Прошу надалі претензії писати в приват. На цьому, моя дискусія особисто з Вами завершена.

От! Ви просто забули додавати "ІМХО".)
Значить так.
1. Я висловила власну думку. Ви мені заперечили. Я не мала право висловлювати будь-що, не маючи юридичної підкови? Втретє, панно, повторю: це просто форум. Тут є люди з різними освітами, стажами (і без) і ці люди дописують в різних темах, а не лише в тих, в яких вони компетентні.
2. Я теж пишу те, що знаю. І моя правда така ж, як і Ваша. Просто Ви дивитесь зі своєї "колокольні", а я - зі своєї.
3. Мене абсолютно нічого не заділо. Хіба одне: не люблю, коли хтось категорично заперечує те, що я кажу. Я завжди кажу лише те, що знаю, в чому впевнена. Коли не знаю, мовчу. Я не можу казати про всіх. Я знаю кілька фактів, відомих і невідомих загалу. Тому я не кажу певно, що суд Лінча має обов"язково бути присутнім в Україні. Мені просто цього хочеться.
Хто може бути на сто відсотків у чомусь впевнений? Ніхто. Бо правда - поняття відносне. Чому Ваша правда має бути дійсно правдою? Ви знаєте все, що відбувається в світі, чи хоча б у нашій країні? Ви впевнені на всі сто відсотків, що навіть ті судді, яких Ви вважаєте чесними, чесні насправді? Дууууже в цьому сумніваюсь. Звідси і можна зробити висновок, що Ви саме ХОЧЕТЕ вірити, а не знаєте напевно.
4. Я переходила на особистості? Де? Я Вас (не дай, Боже!) обізвала чи щось подібне? Не помітила... І з якого це дива я маю писати Вам в приват? Чи може Ви самі десь перейшли "на "ти""? Ну, тоді прошу дуже, поговоримо де скажете. Але не думаю, що це умісне.
5. Хто Ви така, щоби давати рецензію моєму посту? Хто Вам дав таке право? Ви з якогось дива зачіпаєте мене перша своєю категоричністю, перекреслюєте мою думку, викидуєте купу емоцій в тему і опісля "завершуєте дискусію". Може Ви і тему закриєте?
  • 0

#47 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 21:41

Цитата

Вже бачу, як ви приходите в парламент і каб. мін., викидаєт звідти всіх і робите реформи smile.gif
Таку владу не визнає жодна країна.
Якщо ви думаєте, що переможете на виборах, то знову помиляєтеся (ІМХО). До влади ідуть наступники і протеже сучасних правителів. Їм же належить телебачення і реклама.
Під ми я мала на увазі взагалі то, нас всіх - покоління якому не байдужа доля країни. До чого тут вибори? Я мала на увазі те, що можна боротися легальними методами проти системи і перемагати її, просто треба цього хотіти, і не просто хотіти, а щось робити. ОК, які методи Ви пропонуєте?
  • 0

#48 капхак

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень
  • Місто:м. Рівне

Відправлено 30.07.2008 – 22:06

метод суду Лінча я думаю :)
  • 0

#49 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 22:38

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 22:41) писав:

Під ми я мала на увазі взагалі то, нас всіх - покоління якому не байдужа доля країни. До чого тут вибори? Я мала на увазі те, що можна боротися легальними методами проти системи і перемагати її, просто треба цього хотіти, і не просто хотіти, а щось робити. ОК, які методи Ви пропонуєте?
Відомі й дієві методики:
1. Суди лінча
2. Революції (в цьому випадку ми не знаємо, хто прийде)
3. Знищення нашої системи ворогом (винна сама система)

А які методики «мирної» зміни системи?
  • 0

#50 NAU

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.07.2008 – 22:44

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 23:38) писав:

А які методики «мирної» зміни системи?
вбитися головою об підлогу, тоді система позбудеться гвинтиків
  • 0

#51 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 23:05

Суд Лінча при нинішньому стані правової свідомості нереальний. За 100 грн багато хто розіпне кого завгодно, до того ж не продумано реального механізму застомування даної інституції. Суд Лінча можна застосувати в дуже обмеженому колі випадків, при інших випадках його застосування неможливе. Я вже казала, що набагато дієвішим і цивілізованим інститутом є суд прсияжних і інститут народних засідателів.
Мирні методи:
1. Виховання і прищеплення правової культури і правової свідомості.
2. Забезпечення реального виконання існуючого законодавства.
3. Проведення всебічних продуманих реформ.
4. Звернення до правозахисних організацій.
5. Всебічний розгляд проблеми в мас медіа, проведення громадських слухань.
Систему не потрібно знищувати, допоки не буде придумане, щось краще за неї, хаос веде до тиранії, наша Конституція приміром вважається однією з найдосконаліших в Європі, потрібно латати дірки в системі. Робити закони діючими не лише де-юре, але й де-факто. Влада - обличчя народу, необхідний прихід нової генерації, яка буде мислити по-іншому.
  • 0

#52 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 23:17

Перегляд дописуAzazelle (31.07.2008 00:05) писав:

Суд Лінча при нинішньому стані правової свідомості нереальний. За 100 грн багато хто розіпне кого завгодно, до того ж не продумано реального механізму застомування даної інституції. Суд Лінча можна застосувати в дуже обмеженому колі випадків, при інших випадках його застосування неможливе. Я вже казала, що набагато дієвішим і цивілізованим інститутом є суд прсияжних і інститут народних засідателів.
Мирні методи:
1. Виховання і прищеплення правової культури і правової свідомості.
2. Забезпечення реального виконання існуючого законодавства.
3. Проведення всебічних продуманих реформ.
4. Звернення до правозахисних організацій.
5. Всебічний розгляд проблеми в мас медіа, проведення громадських слухань.
Систему не потрібно знищувати, допоки не буде придумане, щось краще за неї, хаос веде до тиранії, наша Конституція приміром вважається однією з найдосконаліших в Європі, потрібно латати дірки в системі. Робити закони діючими не лише де-юре, але й де-факто. Влада - обличчя народу, необхідний прихід нової генерації, яка буде мислити по-іншому.
Суд лінча якраз найдієвіший за наших умов. Суддею і палачем може бути одна людина.

По пунктах:
1. Правова свідомість у неправовому суспільстві? Знання закону не врятує від продажних суддів та правоохоронників. Лише роздратує :). У нас море людей сидить в тюрмах по «бєзпрєдєлу», а все тому, що патякали про закони.
2. Ким і як? Суддями і правоохоронниками?
3. Ким і як? Суддями і правоохоронниками?
4. До суддей і правоохоронників? Організації не мають жодного впливу. Вони показові, для Европи (ми типу цивілізовані)
5. Ким і як? Масмедія ПОВНІСТЮ належать олігархам. (кажу, як людина з масмедії)

Наша конституція одна з найдірявіших в світі.
Ти пропонуєш корумпованій системі змінитися самій. :)

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 30.07.2008 – 23:18

• 0

#53 Infanta

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 30.07.2008 – 23:44

Цитата

Суд лінча якраз найдієвіший за наших умов. Суддею і палачем може бути одна людина.

По пунктах:
1. Правова свідомість у неправовому суспільстві? Знання закону не врятує від продажних суддів та правоохоронників. Лише роздратує wink.gif. У нас море людей сидить в тюрмах по «бєзпрєдєлу», а все тому, що патякали про закони.
2. Ким і як? Суддями і правоохоронниками?
3. Ким і як? Суддями і правоохоронниками?
4. До суддей і правоохоронників? Організації не мають жодного впливу. Вони показові, для Европи (ми типу цивілізовані)
5. Ким і як? Масмедія ПОВНІСТЮ належать олігархам. (кажу, як людина з масмедії)

Наша конституція одна з найдірявіших в світі.
Ти пропонуєш корумпованій системі змінитися самій. smile.gif
Знову ж таки, як Ви собі уявляєте суд Лінча в наших умовах? Махенізм застосування, конкретні випадки.

1. Правова свідомість - це набагато більше, ніж просте знання законів.
2. Суддями, правоохоронними органами, суспільством вцілому.
3. Реформи можуть бути ініціюванні як громадянами, так і конкретиними організаціями, існує лише один законодавчий орган - Верхован Рада України.
4. Вони не просто показові, вони вчиняють конкретні дії і повірте мають вплив, це я кажу, як людина яка дотична до однієї з таких організацій.
5. В мас медіа і так широко обговорюються подібні питання, а олігархи тут ні до чого, проблема в пофігістичності людей, і відсутності громадянського суспільства як запоруки правової держави.

Аргументи щодо того, що Конституція - одна з найдірявіших?

Я пропоную міняти корумповану систему зсередини. Хто дає хабарі? Прості смертні, такі як ми з тобою, от тобі і взнаки відсутність правосвідомості, якби вона була присутня в мозку нашого народу, хабарі просто нікому було б давати. Допоки це явище буде сидіти в мозку людей, доти ламай-не-ламай систему, все буде повертатися на круги своя, менталітет треба ламати, а це ой як не просто.
  • 0

#54 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 31.07.2008 – 19:58

Частково підтримую і частково ні. Тут є свої плюси і мінуси. Може бути так, що від нашого "справедливого правосуддя" не дочекаєшся справедливого вироку і з послідуючим покаранням. Тоді в людей вже не має терпіння, і починається самосуд. Це завжди було, є, і буде. Наприклад, якщо людина вбила декілька людей і не несе за це покарання, що тоді йому все простити і нехай далі таке чинить?! Звичано, шо ні. Ось тоді і встручається в справу народний суд або як називають ще самосуд.
Післяслово. Іноді так і хочиться вчинити самосуд над нашими політиками, щоб інші задумались і боялись... не має на них управи!
  • 0

#55 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 11:05

Перегляд дописуAzazelle (31.07.2008 00:44) писав:

Знову ж таки, як Ви собі уявляєте суд Лінча в наших умовах? Махенізм застосування, конкретні випадки.

Механізм застосування - вбивство винного на місці.
Конкретні випадки - побиті водії, вбивці, гвалтівники, яких поки що "рятувала від натовпу" міліція тільки тому, що натовп досить повільно діє. Але з кожним разом він це робить все швидше і краще.
Якщо в країні нема панування закону - люди встановлюють собі закони самі.
  • 0

#56 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.08.2008 – 11:18

Перегляд дописуБілий Дракон (30.07.2008 20:15) писав:

Суддя не повинен мати сім’ї. Суддя не повинен мати розкішного майна окрім необхідного.
Суддей можна робити із дитдомівських дітей.
Судді мають бути кастою, яку боятимться і поважатимуть.

О! Вори в законі підходять під усі пукти :ggggg:
  • 0

#57 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 04.08.2008 – 11:52

Перегляд дописуAzazelle (30.07.2008 16:02) писав:

П.С. як застосовувати суд Лінча, скажімо до таких злочинів: Несанкціоноване втручання в роботу електронно-обчислюваних машин, автоматизованих мереж чи сереж електрозвязку, фіктивне банкрутсво, незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банкуртсва, втрата документів, що містять державну таємницю....тощо.
Лінчування - це народна страта. Суд Лінча можна застосовувати за вбивство, особливо важкі злочини, а перелічені вище такими не є. Дані види злочинів нічого спільного з лінчуванням не мають, мова не йде про те, щоб виключно застосовувати даний метод, а про те, щоб застосовувати його залежно від обставин.

Повідомлення відредагував Темний ангел: 04.08.2008 – 11:53

• 0

#58 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 04.08.2008 – 12:38

Перегляд дописуТемний ангел (4.08.2008 12:52) писав:

Лінчування - це народна страта. Суд Лінча можна застосовувати за вбивство, особливо важкі злочини, а перелічені вище такими не є. Дані види злочинів нічого спільного з лінчуванням не мають, мова не йде про те, щоб виключно застосовувати даний метод, а про те, щоб застосовувати його залежно від обставин.

Точно. Самий простий аналог - кодекс Запорізької Січі з її покараннями "кожен вдарить раз буком" чи "закопати живцем разом з тілом жертви". Оце і є "суд Лінча", який застосовується виключно обмеженим колом людей, які причетні безпосередньо до трагедії (наприклад, батьки та сусіди збитої чи згвалтованої дитини) за умови того, що від держави гідного покарання годі чекати.
  • 0

#59 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.08.2008 – 22:15

Перегляд допису-=VJ=- (4.08.2008 13:38) писав:

Точно. Самий простий аналог - кодекс Запорізької Січі з її покараннями "кожен вдарить раз буком" чи "закопати живцем разом з тілом жертви". Оце і є "суд Лінча", який застосовується виключно обмеженим колом людей, які причетні безпосередньо до трагедії (наприклад, батьки та сусіди збитої чи згвалтованої дитини) за умови того, що від держави гідного покарання годі чекати.
Колись мій тато (тато був дослідником козацьккої доби) розказував, що гетьманом (чи отаманом) козаки не спішили ставати, адже при поразці в поході, кермуючого страчували.
В Китаї взагалі приміняли різання на куски до тих, хто при владі "зробив помилку" - чим більший був гріх, тим ні більше кусків різали людину. Страта могла відбуватись до пів дня.
А що? Хіба невірно? Якби страту за помилки примінили до нашої сучасної влади, то ми би, мабуть, швидко би підняли економіку України на ноги.)
  • 0

#60 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 05.08.2008 – 00:40

Тут японці розумніші. Вони лише пальці ріжуть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних